чемпіонки

БК "Франківськ-ПНУ" завтра проведе матч кубка України

Для шанувальників баскетболу, в тому числі й жіночого, "Козачка" легендарний клуб, адже попередник даної команди "Козачка-ЗАлК" дев'ять разів виборювала звання чемпіонок України. Саме сьогоднішня "Козачка-КПУ" після восьмирічної перерви покликана відновити славетні традиції запорізького баскетболу. З поставленим завданням дівчата пораються більш...Галичина спортивная

У спортзалі Бережанського агротехнічного інституту 11 січня відбувся чемпіонат Тернопілля з футзалу серед 13-14-річних спортсменок Спорт Тернопільщини

виліт, чотири помилки при введенні м'яча в гру, а також два реалізованих брейк-пойнти з десяти спроб. Варто відзначити, що діючими чемпіонками турніру в Хобарті є українка Ольга Савчук і румунка Ралука Олару. WTA Hobart International Гобарт (Австралія) Парний розряд Призовий...Чемпион

якщо не зараз, то в майбутньому ми знову зустрінемося з Амандою. Тепер я зосереджуся на новому дивізіоні, але поєдинок двох чемпіонок буде більш цікавий для всіх", - сказала Шевченко в інтерв'ю...24boxing

Жидачівські дітлахи вчаться ставити шахи і мати

у дітей мислення, виробляє лідерські риси, члени шахового клубу часто стають переможцями предметних олімпіад. Навесні запросимо до себе наших знаменитих чемпіонок сестер Музичук. Допомогла у відкритті шахового клубу міська рада, яка подарувала майбутнім чемпіонам комплекти шахів, демонстраційні дошки,електронні годинники. Мерія...Високий замок

На Закарпатті визначили чемпіонок області з баскетболу (ВІДЕО)

На Закарпатті визначили чемпіонок області з баскетболу (ВІДЕО). Вперше після тривалої перерви в обласному центрі відбувся чемпіонат Закарпаття серед жіночих команд з баскетболу.Голос Карпат

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна - срібна призерка етапу Кубка світу

Тернопільської облради Олексій Кайда одружився втретє Біатлоністка з Тернополя Олена Підгрушна стала майором Національної гвардії Відтак, українки пропустили вперед лише чемпіонок німкень. Третіми, не дивлячись на два штрафних кола і 13 додаткових патронів, фінішували француженки. Олена Підгрушна виступила на звичному...TeNews

Відтак, українки пропустили вперед лише чемпіонок - німкень. Олена Підгрушна виступила на звичному для себе четвертому етапі естафети.Терноград

Відтак, українки пропустили вперед лише чемпіонок - німкень. Олена Підгрушна виступила на звичному для себе четвертому етапі естафети.Газета "Наш ДЕНЬ"

Дніпровські спортсменки стали чемпіонками України з водного поло

Друге місце на змаганнях посіла команда з Києва, а третє збірна Харківської області. Наразі збірна команда Дніпра готується д... Дніпроград

Юні гімнастки Черкащини успішно виступили на відкритому турнірі

Абсолютною чемпіонкою змагань стала Дар'я Тараненко.Нова доба

нагороди турніру вели боротьбу п’ять команд з Сум та Вінниці. В підсумку увесь п’єдестал пошани «окупували» вихованки СДЮШОР «Динамо» (Суми): чемпіонками стали гравці першої команди (тренер Вікторія Матвієнко), віце-чемпіонками – другої (тренер Наталія Кукаріна), бронзовими призерками – третьої (тренер Олена...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

В Ужгороді визначили чемпіонок Закарпаття з черлідингу / ВІДЕО

Вперше за історію Закарпаття відбувся Чемпіонат області із черлідингу. Голос Карпат

Українські тенісистки здобули найбільшу кількість титулів в сезоні WTA

За підсумками сезону 2017-го року представниці двох країн, Чехії та України, стали чемпіонками найбільшої кількості турнірів (WTA враховує всі змагання основного туру + WTA 125k Series), інформує УНН з посиланням на сайт Великого...Unn.com.ua

майстра спорту України. Не менш вражають успіхи наших земляків у командному заліку. Вікторія Стецюра, Марія Моісеєнко і Анна Левчук стали чемпіонками у ГП-11. Золото у вправах ГП-11а і ГП-12 вибороли Максим Бабушок, Данило Даниленко і Дмитро Мельник. Павло Крепостняк, Богдан...Моя Вінниця

Українки розгромили Болгарію у відборі до Євробаскету-2019

(42:92). одамо також, наступні матчі кваліфікації Євробаскету-2019 українська збірна зіграє у лютому 2018 року. 10 числа українки вдома протистоятимуть чинним чемпіонкам Європи збірній Іспанії, а 14 лютого також у домашньому поєдинку зіграють із Нідерландами.Unn.com.ua

та Соломія Винник. Дівчата показали чудову технічну боротьбу. За рішенням організаторів змагань Соломію Винник було визнано кращою борчинею турніру. Юних чемпіонок було нагороджено медалями, грамотами та цінними подарунками.Чернівці.ТВ

Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич стали чемпіонками світу.Урядовий Кур'єр

Валерія БЕРЕЖИНСЬКА: «Дуже задоволені стартовою перемогою»

у цьому матчі для нас можемо створити лише ми самі? - Для тих, хто забув, нагадаю, що болгарки програли чинним чемпіонкам світу, хоча, на мою думку, збірна Нідерландів потужніша за збірну Болгарії. Проте ми знаємо, що не так багато часу...Спорт.ua

37 вихованок відділення з художньої гімнастики Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 підпорядкованої управлінню освіти Херсонської міської ради. За результатами боротьби чемпіонками у своїй віковій групі стали: Кислова Карина (тренер-викладач Кислова Л. М.) та Копейко Оксана (тренер-викладач Куєвда Т. Г.), друге...Херсон Daily