чемпіонки

Українки розгромили Болгарію у відборі до Євробаскету-2019

(42:92). одамо також, наступні матчі кваліфікації Євробаскету-2019 українська збірна зіграє у лютому 2018 року. 10 числа українки вдома протистоятимуть чинним чемпіонкам Європи збірній Іспанії, а 14 лютого також у домашньому поєдинку зіграють із Нідерландами.Unn.com.ua

та Соломія Винник. Дівчата показали чудову технічну боротьбу. За рішенням організаторів змагань Соломію Винник було визнано кращою борчинею турніру. Юних чемпіонок було нагороджено медалями, грамотами та цінними подарунками.Чернівці.ТВ

Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич стали чемпіонками світу.Урядовий Кур'єр

Валерія БЕРЕЖИНСЬКА: «Дуже задоволені стартовою перемогою»

у цьому матчі для нас можемо створити лише ми самі? - Для тих, хто забув, нагадаю, що болгарки програли чинним чемпіонкам світу, хоча, на мою думку, збірна Нідерландів потужніша за збірну Болгарії. Проте ми знаємо, що не так багато часу...Спорт.ua

37 вихованок відділення з художньої гімнастики Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 підпорядкованої управлінню освіти Херсонської міської ради. За результатами боротьби чемпіонками у своїй віковій групі стали: Кислова Карина (тренер-викладач Кислова Л. М.) та Копейко Оксана (тренер-викладач Куєвда Т. Г.), друге...Херсон Daily

У п

сезону 2017/2018 жіночої Суперліги. Нагадаємо, що ці матчі мали відбутися 27 та 28 жовтня, однак були перенесені через участь чинних чемпіонок України у першому турі Балтійської ліги. Так само відтермінувалися й ігри шостого туру — з херсонською “Дніпрянкою”. З цією...Галичина спортивная

Анна Музичук: "Бронза чемпіонату Європи - успішний результат"

до старту турніру Україна мала третій рейтинг, тому можна сказати, що ми його підтвердили. Росіянки, мабуть, перемогли закономірно, оскільки стали чемпіонками Європи ще за тур до фінішу. Щодо грузинок, які фінішували другими, то тут також усе закономірно, оскільки ця команда...Галичина спортивная

2017/2018 жіночої Суперліги.   Нагадаємо, що ці матчі мали відбутися  27 та 28 жовтня, однак були перенесені через участь чинних чемпіонок України у першому турі Балтійської ліги.   Так само відтермінувалися  й ігри шостого туру...lviv.tv

Волейболістки Хіміка здобули 50-ту перемогу поспіль на всеукраїнській арені

У поєдинку жіночої волейбольної Суперліги ВК "Галичанка-Тнеу-ГАДЗ" зустрівся із чинними чемпіонками южненським "Хіміком", повідомляє УНН з посиланням на ФВУ.Справжню боротьбу на рівних "Галичанці" вдалося нав'язати лише у другій партії, проте і...Unn.com.ua

Жіноча та чоловіча національні збірні України з шахів вибороли бронзові медалі на командному чемпіонаті Європи

Чемпіонками Європи стали росіянки, другими - грузинки. Раніше українка Музичук виграла чемпіонат Європи з швидких шахів. Урядовий Кур'єр

Жіноча збірна в вирішальному поєдинку перемогла команду Туреччини (4:0) та здобула бронзові нагороди. Чемпіонками Європи сатала збірна Росіїї, друге місце у грузинок.Чемпион

відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, перший тренер Вадим Кива). Софія Шевченко та Алла Марущук стали чемпіонками України у груповій гонці відповідно серед дівчат (2001/2002 років народження) та молодших дівчат (2003/2004 років народження).Komora.info

двоє наших дівчат хустянка Марія Томич у ваговій групі до 40 кг та Дарина Мацола (до 44 кг)з Виноградівщини стали чемпіонками України. Велику допомогу в організації чемпіонату надало управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, обласне відділення НОКУ та дирекція...Ужгород.net.ua

Акробати з Львівщини вибороли "золото" та "бронзу" на Євро-2017

дует Олександра-Марія Табачинська / Юлія Пилипяк (Дрогобицька ДЮСШ імені Івана Боберського, тренери — Жгута Жанна, Жгута Оксана, Дмитрієв Сергій) стали чемпіонками Європи-2017 серед юніорок. У змаганнях серед юніорів у складі чоловічого дуету в Ряшеві змагалися також Олег Дребот та Віталій...Галичина спортивная

Двоє дрогобичанок стали чемпіонками Європи зі спортивної акробатики

Акробатки з Дрогобича 19-річна Юлія Пилип'як та 14-річна Олександра Табачинська стали абсолютними чемпіонками Європи зі спортивної акробатики. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради. «З 16 по 20 жовтня у місті Жешуві у...Галичина спортивная

Житомирська команда БК "Каліпсо" програла у ІІ турі Вищої баскетбольної ліги

На жаль, наші баскетболістки програли минулорічним чемпіонкам з рахунком 31:80.Новини Житомира

Черкаські спортсменки здобули нагороди чемпіонату Європи з дитячо-юнацького фітнесу

боротьбі з кращими атлетками Європи черкаські спортсменки завоювали дві золоті та одну бронзову нагороди, дві спортсменки потрапили до фіналу. Отже, чемпіонками Європи стали Дар’я Корнієнко (в.к. 10 років) та Катерина Діденко(в.к. 11 років), бронза у Анастасії Саражинська (в.к. 9 років). Фіналістками змагань стали Анжеліка Гуліда (в.к. 12...Про Все

Юні фітнесистки з Черкас здобули нагороди чемпіонату Європи

боротьбі з кращими атлетками Європи черкаські спортсменки завоювали дві золоті та одну бронзову нагороди, дві спортсменки потрапили до фіналу. Отже, чемпіонками Європи стали Дар’я Корнієнко (в.к. 10 років) та Катерина Діденко(в.к. 11 років), бронза у Анастасії Саражинська (в.к. 9 років).Нова доба

У Черкасах визначили призерів відкритого обласного чемпіонату з гімнастики спортивної

у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА Максим Зеленський та заступник начальника управління Катерина Коваленко. В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали: МСУ – Ганноцька Анна. Тенери: Бордовська Т., Літовкін О.; КМСУ –– Рабко Анастасія. Тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;...Нова доба

У третьому турі жіночої Суперліги ужгородські "Карпати" гостювали у Львові, де зійшлисяз чинними чемпіонками - місцевою "Галичанкою".Ужгород.net.ua