чемпіонки

У Хусті змагалися юні важкоатлети Закарпаття

залі стадіону «Карпати» проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та до 15 років. Чемпіонками серед дівчат стали: іршавчанка Вікторія Довбер (вагова категорія до 40 кілограмів), Вікторія Саханич із Великого Березного (вагова категорія до...Голос Карпат

Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України

У жіночій командній першості чемпіонками стали Владислава Коваль, Олександра Роздоба та Анастасія Ферхін. Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дві українські баскетболістки Аріна Білоцерківська та Катерина Добрікова стали чемпіонками Литви. Вирішальний матч Судува виграла з рахунком 70:54.1NEWS

ветеранів перше місце завоював Олександр Савченко, срібну медаль виборов Микола Черечукін, третім став Василь Гуцало.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчата з Кропивницького стали чемпіонками України з кульової стрільбиПереможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради,...Златопіль

із посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.У змаганнях взяли участь 156 спортсменів із 16 команд.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчата з Кропивницького стали чемпіонками України з кульової стрільбиПредставники комунального закладу Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради...Златопіль

Середній вік кропивницької команди виявився наймолодшим серед представників ДЮСШ зі всієї України. Златопіль

Кропивницькі дівчата стали чемпіонками України з кульової стрільби

За результатами змагань Кропивницькі дівчата стали чемпіонками України з кульової стрільби.Unn.com.ua

Учасницями універсіади були і два члена збірної команди України, які розподілили перші другі місця у більшості вправ і у багатоборстві. Чемпіонкою універсіади в багатоборстві стала дніпрянка Катерина Луценко з академії фізичної культури та спорту, а срібною призеркою - Аліна Будянська...Гречка

Чемпіонками Тернопільської області з футзалу стали дівчата з Бережан

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед 15-річних і молодших дівчат відбулися 5 квітня у Тернополі. Галичина спортивная

Вихованки житомирської ДЮСШ №1 стали чотирьохкратними чемпіонками Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2000 р.н. 7 9 квітня 2017р. у спортивній залі ЗОШ № 36 відбувся чемпіонат...Спортивний Житомир

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед 15-річних і молодших дівчат відбулися 5 квітня у Тернополі Спорт Тернопільщини

Уманчанки стали чемпіонками України з футболу

іншої групи – збірною командою Вінницької області. Єдиний м’яч забитий Поліною Янчук дозволив уманчанкам під керівництвом тренера Юрія Деренюка стати чемпіонками та отримати золоті медалі. Третю сходинку чемпіонату посіла команда львівських «Карпат», яка в серії післяматчевих пенальті була кращою за...Про Все

Євгенія Левченко пропускає кінцівку сезону через травму, інформує офіційний... 1NEWS

Передерій і Левченко стали чемпіонками гандбольної ліги WHIL.Експрес

Євгенія Левченко пропускає кінцівку сезону через травму, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України. Чемпион

У рамках спартакіади зіграють дівчата та хлопці. Розпочали обласні змагання хлопці: майбутні педагоги та політехівці. Чемпіонками області стали дівчата з СумДУ - 41:18.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Юні закарпатські гандболістки стали чемпіонками України

Наші землячкипоказали справжній бійцівський характер і волю до перемоги і як наслідок - СДЮСШОР з гандболу Карпати - чемпіон України. Голос Карпат

?Дві українки стали чемпіонками Європи з боротьби U-23

до 23 років, повідомляє УНН з посиланням на ММСУ. За підсумками чергового змагального дня українські спортсменки завоювали три високі нагороди. Чемпіонками Європи стали Лілія Горішна (вагова категорія до 53 кг) і Тетяна...1NEWS