чемпіонки

Волейболістки України поступилися на старті ЧЄ

У квартеті С українки розпочали боротьбу проти чинних чемпіонок континенту росіянок. Лідери росянок Тетяна Кошелева та Наталія Гончарова набрали 21 та 20 очок відповідно.Unn.com.ua

П

На жіночому чемпіонаті Європи-2017 з волейболу команда України проведе свій стартовий поєдинок із чинними чемпіонками - росіянками. Українську команду у цьому двобої усі однозначно важають аутсайдером, але ми відшукали як мінімум п'ть причин, що допоможуть...Спорт.ua

більшу частину поєдинку спостерігала за атаками своїх партнерок по команді. В підсумку гра завершилась з рахунком 5:0 на користь чинних чемпіонок. В іншому матчі першого ігрового дня на полі зустрілись збірна Полтавщини та «ІФК СумДПУ».  Перемогу в матчі з рахунком...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Цієї неділі, 10 вересня, гандболістки львівської "Галичанки", які є неодноразовими чемпіонками України, володарками Кубків та Суперкубків України, на домашньому майданчику розпочнуть боротьбу і за Єврокубок.Гал-info

парі з Софією Риловою з Чорноморська. Перемігши на старті пару харків’янок Нагорна/Перетятько вони вже в другому раунді зустрілися з майбутніми чемпіонками Інною та Іриною Махно з Києва і поступившись 0:2 продовжили боротьбу через нижню частину сітки. І якщо дніпрянок -...Все

Гандболістки «Галичанки» запрошують львів

Чекаємо вас! Ми відчули, як ви підтримували нас в попередньому сезоні, і саме ваша віра та любов допомогли нам стати чемпіонками України. Ви наш щасливий талісман, тому хотілося б знову побачити вас. Суперкубковий матч дуже важливий для нас на цьому...Щоденний Львів

Гандболістки "Галичанки" запрошують львів

вас! Ми відчули, як ви підтримували нас в попередньому сезоні, і саме ваша віра та любов допомогли нам стати чемпіонками України. Ви — наш щасливий талісман, тому хотілося б знову побачити вас. Суперкубковий матч дуже важливий для нас на...Галичина спортивная

Українські гімнастки стали чемпіонками в багатоборстві на Універсіаді

Управління фізичної культури і спорту вітає Аліну та її команду з чемпіонством! Багнет

у двоборстві групових вправ. У девятий день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади-2017 в Тайбеї (Тайвань) золото завоювали представниці української художньої гімнастики. Чемпіонками студентських Ігор-2017 стали Марина Макарова, Валерія Гудим, Даря Сич, Анастасія Подрушняк та Аліна Бихно, які з сумою 33,550 бала...Урядовий Кур'єр

Історична подія для бердичівського футболу: Бердичівлянка вперше зіграла у Лізі Чемпіонів

Володимира Керносенка, знають далеко за межами нашого міста. Його вихованки неодноразово грали у складі різних вікових груп збірної України, ставали Чемпіонками України, володарками Кубку України. Але подія, яка сталася 22 серпня у місті Клуж, Румунії буде вписана у історію не...Спортивний Житомир

Рівнянки Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко здобули золото на Чемпіонаті України U-16 з пляжного волейболу. ОГО.ua

Наші дівчата виграли Чемпіонат у віковій категорії U-16. Також відбувся фінальний етап і серед хлопців. Все

Прикарпатські важкоатлетки п

Основу нашої збірної складають вихованки спартаківської школи із Коломиї. З чемпіонками і призерками першості поспілкувалися наші журналісти.Телерадіокомпанія РАІ

дорослих, юніорів та юнаків. Українська збірна виборола вісім нагород, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.   Чемпіонками Європи серед юніорів стали Оксана Гронович (вагова категорія 52 кг) та Анна Рикун (57 кг). У юнаків Костянтин Олійник...1NEWS

В Івано-Франківську нагородили чемпіонок Європи з баскетболу

В Івано-Франківську нагородили чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд, та срібну призерку чемпіонату Європи з боксу Марію Кривоніс. На урочистостях побували й...Телерадіокомпанія РАІ

Уманські спортсменки привезли нагороди з Баку

А згодом здобули перемоги в матчах проти збірних Азербайджану та Росії, ставши чемпіонками змагань.Нова доба

Франківські баскетболістки стали заслуженими майстрами спорту

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс. Участь у конференції взяли...Франківчани

11 серпня, о 13 годині в облдержадміністрації (каб. 321) відбудеться прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс.Бліц-інфо

Як цікаво провести сьогоднішній день у Франківську

12:00 Прес-конференція організаторів Сеанс Міського Сканування, Шевченка, 3 13:00 Суд у справі березівських хабарників, в Івно-Франківському міському суді 13:00 Прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс, ОДА (каб. 321)...Франківчани

Дівчата із сусідніх сіл стали чемпіонками Європи

Завдяки їхньому успіху збірна України серед 27 учасниць здобула друге загальнокомандне місце. Коли після європейської першості Романа приїхала додому, її разом з батьками вітало півсела. Високий замок