чемпіонки

дорослих, юніорів та юнаків. Українська збірна виборола вісім нагород, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.   Чемпіонками Європи серед юніорів стали Оксана Гронович (вагова категорія 52 кг) та Анна Рикун (57 кг). У юнаків Костянтин Олійник...1NEWS

В Івано-Франківську нагородили чемпіонок Європи з баскетболу

В Івано-Франківську нагородили чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд, та срібну призерку чемпіонату Європи з боксу Марію Кривоніс. На урочистостях побували й...Телерадіокомпанія РАІ

Уманські спортсменки привезли нагороди з Баку

А згодом здобули перемоги в матчах проти збірних Азербайджану та Росії, ставши чемпіонками змагань.Нова доба

Франківські баскетболістки стали заслуженими майстрами спорту

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс. Участь у конференції взяли...Франківчани

11 серпня, о 13 годині в облдержадміністрації (каб. 321) відбудеться прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс.Бліц-інфо

Як цікаво провести сьогоднішній день у Франківську

12:00 Прес-конференція організаторів Сеанс Міського Сканування, Шевченка, 3 13:00 Суд у справі березівських хабарників, в Івно-Франківському міському суді 13:00 Прес-конференція чемпіонок Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс, ОДА (каб. 321)...Франківчани

Дівчата із сусідніх сіл стали чемпіонками Європи

Завдяки їхньому успіху збірна України серед 27 учасниць здобула друге загальнокомандне місце. Коли після європейської першості Романа приїхала додому, її разом з батьками вітало півсела. Високий замок

Прикарпатські баскетболістки стали чемпіонками європейської універсіади

На груповому етапі наші дівчата виграли всі чотири поєдинки. Галичина спортивная

Баскетболістки Прикарпатського університету стали чемпіонками Європи

На груповому етапі наші дівчата виграли всі чотири поєдинки. Стик

виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв.) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною...Винницкий Бизнес Портал

України у складі черкащанки Дарї Шаріпової, Наталії Кальниш з Дніпра і випускниці Львівського державного університету фізичної культури Лесі Леськів стали чемпіонками Євро-2017 у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів, повідомляє ldufk.edu.ua. Окрім командного золота Даря Шаріпова також у цій...Урядовий Кур'єр

Українці завоювали 60 медалей на Дефлімпійських іграх в Туреччині

посиланням на НКСІУ.   В рамках вечірньої програми змагань трійка українок - Величко Дарина, Д'яченко Алла та Ковальчук Катерина, стали чемпіонками Дефлімпіади у боулінгу. У легкій атлетиці Дмитро Вишинський на дистанції біг 100 м показав найкращий час - 10:96 с.Unn.com.ua

Українськи стрілки виграли три медалі чемпіонату Європи в Баку

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Громадське. «Золото» здобула жіноча команда у складі Дар'ї Шаріпової, Лесі Леськів та Наталії Калниш. Українки стали чемпіонками Європи у вправі МГ-9 — стрільба лежачи з гвинтівки на дистанції 50 метрів. Окремо Дар'я Шаріпова здобула «срібло» у...Єдність

виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв.) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною...Online.ua

займає 342-е місце. Як повідомляв “Український інтерес”, українки завоювали дев’ять нагород на Чемпіонаті Європи з боксу. “Синьо-жовта” збірна має ще двох віце-чемпіонок континентальної першості серед молоді. Це Лісінська Анастасія (51 кг) та Кароліна Махно (75...Український Інтерес

однак знялася для величезної кількості глянцевих журналів, де була представлена саме як гольфістка. Так що її популярності можуть позаздрити багато чемпіонок. Golf never looked so good. #sophiehorn #femalegolfer Публикация от Athletes Body (@athletesbody) Дек 21 2014 в 7:26 PST Hip...Чемпион

чемпіонаті Європи з кульової стрільби в Баку (Азербайджан). Жіноча команда у складі Дар’ї Шаріпової, Наталії Кальниш і Лесі Леськів стали чемпіонками Європи у стрільбі з малокаліберної гвинтівки га 50 метрів. Дар’я Шаріпова також у цій вправі завоювала особисту срібну медаль...1NEWS

Українки виграли золото чемпіонату Європи U20 в естафеті 4х400 метрів

виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною...Чемпион

тренера Ніки робить її чемпіоном у першому жіночому чемпіонаті України з футзалу. Загалом, під керівництвом Ягодкіна полтавки 10 разів ставали чемпіонками й 5 разів здобували Кубок України. Станом на 2010 рік виховав 26 майстрів спорту України, чимало з яких виступали...Online.ua

Українці вибороли другу медаль на Дефлімпіаді в Туреччині

Чемпіонками стали представниці Туреччини, "срібло" в активі Кореї. Як повідомляв УНН, вчора скарбничка збірної України поповнилася одним "золотом". Unn.com.ua