чемпіонки

Черкащанки стали чемпіонками світу з фітнесу серед дитячих команд

третє місце, пропустивши вперед збірні Словаччини та Угорщини. До змагань наших спортсменок підготувала черкаська тренерка Антоніна Оробець. Запись Черкащанки стали чемпіонками світу з фітнесу серед дитячо-юнацьких команд впервые появилась Видання Вичерпно.Вичерпно

В черговий раз покровські черлідери довели: їм під силу підкорити і європейський п'єдестал. Телекомпания «Орбита»

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу "Вікторія". Прес-Центр

Я так же продовжую показувати свої лідерські якості. - У тебе в активі понад 100 матчів за національну збірну. Який з них найбільш пам'ятний? - Мабуть, перший. А коли грали вдома, думали, що будемо "напрягати". 24 канал

Маркович (57 кг) і Андрій Свирид (65 кг). Шість нагород в активі наших дівчат. Три з них — найвищого ґатунку. Чемпіонками стали Оксана Лівач (50 кг), Анастасія Шустова (76 кг) та Ілона Прокопевнюк (62 кг). Українки вибороли ще й «срібло»...Голос Украины (газета)

Черкащанки стали чемпіонками світу з сучасного танцю

Йдеться про вихованок Народного художнього колективу "Вікторія". Серед переможниць опинилися Вікторія Сухенко, Анна Булищенко та Аріна Ткаченко. ВIККА

Перегравши молодих японок, найсильнішою парою Roland Garros стали чешки Крейчикова і Синякова

Чешки Барбора Крейчикова і Катеріна Синякова стали чемпіонками Відкритого чемпіонату Франції-2018 з тенісу в жіночому парному розряді. У фіналі сіяні шостими Барбора і Катеріна перемогли японок Ері Гозумі...Ua-football

А от у змаганнях з жіночої боротьби результат був узагалі чудовим – шість медалей, три з яких золоті! Нагадаємо, що чемпіонками стали: Оксана Лівач (50 кг), Анастасія Шустова (76 кг) і Ілона Прокопевнюк (62 кг). Фото Міністерства оборони. Голос України...Голос Украины (газета)

Львівські борчині Оксана Лівач та Анастасія Шустова стали чемпіонками Європи серед молоді

Одразу дві медалі найвищого ґатунку завоювали вихованки Львівської школи вільної боротьби - Оксана Лівач (50 кг, тренер - А. Стадник) та Анастасія Шутова (76 кг, тренер - А. Пістун). Галичина спортивная

Шість медалей завоювали українські дівчата: три золоті, срібну та дві бронзові. Голос Украины (газета)

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр», — повідомляє прес-служба міської ради. Обдаровані дівчата гідно представили рідне місто та Україну на Чемпіонаті світу із сучасного танцювального...Вичерпно

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу "Вікторія" позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради. Прес-Центр

У сутичках з вільної боротьби обоє спортсменок стали чемпіонками у своїх вагових категоріях.Leopolis

Борчині Оксана Лівач та Анастасія Шустова стали чемпіонками Європи серед молоді

А. Стадник) та Анастасія Шутова (76 кг, тренер – А.Пістун). Зокрема, у сутичках з боротьби вільної обоє спортсменок стали чемпіонками у своїх вагових категоріях. Вітаємо борчинь та їхніх тренерів з цим високим спортивним...MediaStar

Черкаські танцівники стали чемпіонами світу

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу «Вікторія», позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Обдаровані дівчата гідно представили рідне місто та Україну на Чемпіонаті світу із сучасного танцювального спорту, що...Про Все

Юні черкаські танцюристки з "Вікторії" стали чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту

Юні черкаські танцюристки з "Вікторії" стали чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу «Вікторія»...Провінція

Велосипедисти Кіровоградщини здобули чимало нагород на чемпіонаті України в Кропивницькому (ФОТО)

Світловодської КДЮСШ №1, ДЮСШ №2 м. Олександрія. Найвищого результату досягли дві кропивницькі велоспортсменки Єлизавета Воротіленко та Анастасія Прочухан, які стали чемпіонками України командного заліку в гонці критеріумі серед дівчат 2004-2005 р.н., срібними призерками в груповій та індивідуальній гонках поміж дівчат...Гречка

Прикарпатські самбістки перемогли в Чемпіонаті України

Днями в місті Кароліно-Бугаз Одеської області пройшов Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат. Чемпіонками стали прикарпатські спортсменки Яна Волошинюк (вагова категорія 48 кг) і Тетяна Ваховська (37 кг). Крім того, Анастасія Сикіш (44 кг)...Галичина спортивная

Українська синхроністка виграла 4 золота і 4 срібла за 3 дні

вільної програми. У технічній програмі серед дуетів Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук показали другий результат, поступившись японкам і випередивши канадок. Чемпіонками українки стали і за підсумками вільної комбінації, де випередили команду США. Довільна програма серед дуетів принесла срібло Яхно і...Еспресо TV