чемпіонки

тренера Ніки робить її чемпіоном у першому жіночому чемпіонаті України з футзалу. Загалом, під керівництвом Ягодкіна полтавки 10 разів ставали чемпіонками й 5 разів здобували Кубок України. Станом на 2010 рік виховав 26 майстрів спорту України, чимало з яких виступали...Online.ua

Українці вибороли другу медаль на Дефлімпіаді в Туреччині

Чемпіонками стали представниці Туреччини, "срібло" в активі Кореї. Як повідомляв УНН, вчора скарбничка збірної України поповнилася одним "золотом". Unn.com.ua

Анастасії Горлової. Це перша нагорода такого рангу в карєрі спортсменок та перша європейська перемога жіночої байдарки з 2004 року, коли чемпіонками стала українська байдарка-четвірка.Online.ua

Чемпіон України - львівська «Галичанка» - вийшла з відпустки і розпочала підготовку до нового сезону. Гал-info

на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное в неділю, 16 липня. У жінок на байдарці-двійці на 200 метрів чемпіонками Європи стали українки Марія Кічасова та Анастасія Горлова. Результат українок — 36,527. Раніше повідомлялося, що у неділю зранку українці...1NEWS

Українські байдарочниці стали чемпіонками Європи

Чемпіонат Європи проходив із 14 по 16 липня У Пловдиві, Болгарія, завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Чемпіонками на дистанції 200 м стали українські байдарочниці Марія Кічасова і Анастасія Горлова. Про це повідомляє Федерація каное України в...Ракурс

Українки стали чемпіонками Європи з веслування на байдарках

Марія Кічасова та Анастасія Горлова на байдарці-двійці здобули перемогу на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, що проходить у болгарському Пловдиві. iPress

Українки виграли золото чемпіонату Європи на байдарці

на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное в неділю, 16 липня. У жінок на байдарці-двійці на 200 метрів чемпіонками Європи стали українки Марія Кічасова та Анастасія Горлова. Результат українок - 36,527. Раніше повідомлялося, що у неділю зранку українці...Гал-info

гандболісток команди воротарка Єлизавета Гілязетдінова та польові гравці Леся Смолінг (капітан), Наталія Воловник The post Гандбольна Галичанка по-новому: у таборі чемпіонок суттєві зміни appeared first on Львівська...Online.ua

з командами Іспанії, Нідерландів та Болгарії.— Зі збірною Іспанії ми зустрічалися на чемпіонаті Європи, усі знають, що вони здобули титул чемпіонок Європи. Нам, здається, щастить на чемпіонок Європи у кваліфікації, завжди...Sportgid

Жереб визначив суперниць збірної України у відборі до жіночого Євробаскету-2019

17 та 21 листопада 2018 року. "Зі збірною Іспанії ми зустрічалися на чемпіонаті Європи, усі знають, що вони здобули титул чемпіонок Європи. Нам, здається, щастить на чемпіонок Європи у кваліфікації, завжди разом з ними у групі граємо", - зауважив наставник...Unn.com.ua

наблизилися до завершення змагання юніорського чемпіонату Європи з боротьби. Українські спортсмени завоювали вісім високих нагород першості, інформує УНН з посиланням на ММСУ. У жіночій боротьбі чемпіонками стали дві представниці України — Оксана Лівач (вагова категорія 48 кг) та Аліна Акобія (55 кг). Срібну нагороду виборола Христина Береза (51 кг), “бронза” —...1NEWS

Двох українських чемпіонок з боксу не пускають на чемпіонат Европи.Експрес

Сергій ДАНИЛІВ: «Відсторонив спортсменок через пропуск базового збору»

© highsport.if.ua. Сергій Данилів Тренер молодіжної збірної України Сергій Данилів прокоментував відсторонення двох чемпіонок України з боксу від чемпіонату Європи. «У нас є індивідуальний план підготовки до чемпіонату Європи. Анастасія Шпанюк проігнорувала турнір без...Sportgid

Тренер молодіжної збірної України Сергій Данилів прокоментував відсторонення двох чемпіонок України з боксу від чемпіонату Європи. Суддів призначив головний суддя в Україні Анатолій Золотар.Спорт.ua

Корупція у жіночому боксі

© Sport.ua Скандальна ситуація виникла в українському жіночому боксі. Старший тренер молодіжної збірної не бере на чемпіонат Європи двох чемпіонок України серед молоді, віддаючи перевагу другим номерам в національному рейтингу. 18-річні Катерина Хижняк і Анастасія Шпанюк цього року перемогли у...Sportgid

першу сходинку п'єдесталу у вправі МП-8. Дівоча юніорська команда у складі Анна Ільїна, Владислава Коваль та Вікторія Сухорукова здобули титул віце-чемпіонок у вправі МГ-5.1NEWS

Українці посіли третє загальнокомандне місце на юніорському ЧС зі стрільби

першу сходинку п'єдесталу у вправі МП-8. Дівоча юніорська команда у складі Анна Ільїна, Владислава Коваль та Вікторія Сухорукова, здобули титул віце-чемпіонок у вправі МГ-5. Нагадаємо, що Олег Омельчук переміг на етапі Кубка світу з кульової стрільби в...Unn.com.ua

фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві, за підсумками якого спортсменки Муніципального клубу Сумчанка в дванадцятий раз здобули звання чемпіонок України. В пятнадцяти матчах сезону підопічні Світлани Макаєвої святкували пятнадцять перемог. Лише десять голів змогли забити Сумчанці суперниці. В...Online.ua