чемпіонки

з сучасного п’ятиборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Читайте також: МОН з чеськими партнерами модернізуватиме мережі Державної інспекції навчальних закладів Чемпіонками України серед дорослих (в командному заліку) стали студентки факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка...ПедПресса

4 місце - Збірна команда м. Полтава 5 місце - ОДЮСШ м. Суми SumyToday

усіх в ефірній апаратній оптимізмом. У свою чергу пан Михайло пообіцяв наступного разу завітати в ефір разом з чемпіонами чи чемпіонками після завершення у червні 2017-го...Sportgid

Вінничанки стали чемпіонками світу зі степу (ФОТО, ВІДЕО)

Талановиті вінничанки Катерина Костючик, Євгенія Дудник та Яна Присяжнюк вибороли золото. Також Яна Присяжнюк посіла третє місце в категорії Соло. Винницкий Бизнес Портал

Різниця між командами у турнірній таблиці в даний час складає 3 очки. Матч відбудеться у спортивному комплексі, який розташований у Броварах Київської області. Vpoltave.info

Ольга ДУБРОВИНА: «После победы над Сербией с нами будут считаться»

Жирну крапку дівчата поставили у Сербії, обігравши чинних чемпіонок Європи на їхньому майданчику 88:82. - Ми спілкувалися з вами перед від'їздом до Ніша (місто...Sportgid

Чи є у тебе бажання на ЄвроБаскеті зустрітися з якоюсь конкретною збірною? Мало хто сподівався, що чемпіонок Європи, бронзових призерок Олімпіади обіграє України.Спорт.ua

Жіноча збірна Ураїни з баскетболу переграла діючих чемпіонок Європи, команду Сербії, з рахунком 88:82 Пропонуємо вам переглянути огляд матчу.ДеПо

Владимир Холопов: Мы готовы выиграть чемпионат Европы

Українки струсонули баскетбольну Європу! Кілька годин тому наші дівчата упевнено по грі та авторитетно по розвитку ігрової ситуації обіграли діючих чемпіонок Європи та бронзових призерок Олімпіади – збірну Сербії – 88:82. Причому матч у Сербії став підсумком кваліфікації до чемпіонату...Sportgid

Жіноча збірна України з баскетболу сенсаційно перемогла чемпіонок Європи з Сербії

Команда Володимира Холопова завершила відбірковий етап до жіночого Євробаскету-2017, не зазнавши жодної поразки. УНИАН (ИА)

Спортсмени Бердичівщини - переможці та призери Чемпіонату області з бадмінтону

з Києва. У жінок у парному розряді також друге місце зайняли представники Бердичівського району – Вікторія Тихончук та Валентина Петрук. Чемпіонками стали дівчата з Черняхівського району. Серед змішаних пар друге місце здобули спортсмени Бердичівського району – Віталій Олішицький та Валентина...РІО Бердичів

бердичівлянки зустрілись з командою ДЮСШ-1 з Житомира. Баскетболістки впевнено перемогли своїх суперниць з обласного центру з рахунком 34:17 та стали Чемпіонками Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження. Третє місце здобули дівчата з ЖОДЮСШ Юність з Хорошева. Склад...Спортивний Житомир

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. Еспресо TV

У 1993-95 роках чемпіонками ставали іспанські тенісистки. Минулої неділі чеська команда переграла збірну Франції у фіналі Кубку Федерації з рахунком 3:2.Чемпион

України з Південною Кореєю збірна України з самого початку почала тримати лідерство, і завершили поєдинок з рахунком 43:32. Вітаємо наших чемпіонок з перемогою. Це було видовище, яке варто побачити у повторах, якщо вам не вдалося бачити в ефірах раніше. Що...Високий замок

Бердичівлянки стали Чемпіонками Житомирщини з баскетболу

бердичівлянки зустрілись з командою ДЮСШ-1 з Житомира. Баскетболістки впевнено перемогли своїх суперниць з обласного центру з рахунком 34:17 та стали Чемпіонками Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження. Третє місце здобули дівчата з ЖОДЮСШ «Юність» з Хорошева. Склад...РІО Бердичів

Восьмеро гандболісток львівської «Галичанки» отримали виклик до національної збірної України. Зі складу діючих чемпіонок України виклик до головної команди країни отримали такі гравці: воротарі Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун, а також польові гравці: Леся Смолінг...Гал-info

культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба. У складі цієї команди, яка до початку змагань вважалася фаворитом, виступала також чинна чемпіонка світу Хоу Іфань...032.ua — сайт города Львова