чемпіонки

наша землячка Ірина Кочнєва. Юліанна Філатова є одним із лідерок жіночої ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова. – Ми плануємо за підсумками сезону стати чемпіонками країни. Поки нас випереджають футболістки Івано-Франківську. Для підвищення у класі необхідно посісти місце не нижче другого, – нагадує Юліанна...Жіночий футбол України

вийшла на жіночий Євробаскет. У минулому році, на Евробаскаті-2017, наша збірна припинила виступи в 1/8 фіналу, сенсаційно програвши Словаччині. Чинними чемпіонками Європи є іспанки. Сообщение Збірна України дізналась суперниць по групі жіночого Євробаскету-2019 появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

Не хотів Іспанію та Латвію: тренер збірної з баскетболу - про жереб Євробаскету-2019

Белград. Саме там відбулося жеребкування групової стадії турніру. Жіноча збірна України на першій стадії турніру у Латвії зіграє з чинними чемпіонками Європи іспанками, господарками групового турніру латвійками, а також британками. Головний тренер збірної України, Ґоран Бошковіч так прокоментував результати жеребкування...Ua-football

та Сербія, потрапила до групи А та зіграє проти збірних Іспанії, Латвії та Великої Британії.Тож наша національна команда протистоятиме чинним чемпіонкам Європи іспанкам, які також були нашими суперницями по відбору, господаркам першості латвійкам, та британкам, які виграли свою відбіркову групу,...Чемпион

Прикарпатські борці і борчині відзначилися на всеукраїнських турнірах

призерів обох змагань. Вкотре довели, що вони одні із найсильніших в країні, прикарпатські борчині. Ірина Чихрадзе та Марія Ільчишин стали чемпіонками України, а срібну нагороду виборола Аліна Рудницька. Другого дня чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків Любомир Сагалюк (вагова...Бліц-інфо

Українка поступилася тільки в півфіналі росянці Анастасії Войновій. Але в малому фіналі українка завоювала бронзу здолавши іншу представницю Росії діючу чемпіонку Європи в спринті Дарину Шмельову. Згодом Старікова зуміла завоювати золото в гіті – гонці зі стартом з місця на...24 канал

У перший день грудня полтавський клуб ПЗМС програв календарний матч чемпіонату країни з футзалу серед жінок чемпіонкам - ІМС-НУХТ - 1:4. Це друга поспіль поразка підопічних Миколи Кудацького.Полтава 365

чемпіонат України з вільної боротьби. Дві вихованки Малинської ДЮСШ — Кулаківська Ліза (28 кг) та Головенко Аліса (58 кг) стали чемпіонками України у своїх вагових категоріях. Вітаємо переможниць та їх тренерів Олександра Федорчука та Олександра Ткачука. Нові спортивні досягнення наших...Соборна площа

Прикарпатська спортсменка стала срібною призеркою Міжнародного турніру з волейболу

три збірні набрали по дев’ять очок – Україна, Польща та Білорусь. Найкращими за додатковими показниками стали білоруски, які вибороли звання чемпіонок. Українки фінішували на другому місці, тоді як польські волейболістки вибороли бронзові нагороди. Чемпіонат EEVZA. Дівчата U-16 (м. Запоріжжя, 22-24...Франківчани

Львівські гандболістки запрошують львів'ян підтримати їх у важливих матчах. VARTA1

Дві українки стали віце-чемпіонками світу з боксу

(до 64 кг) і Ганна Охота (до 48 кг) вибороли срібні медалі на чемпіонаті світу в Нью-Делі (Індія) і стали віце-чемпіонками світу з боксу. Ганна Охота у фіналі одноголосним рішенням суддів програла вже шестиразовій чемпіонці світу индуске Марі Ком, а...Znaj.ua

У Кропивницькому відбулися змагання зі спортивної гімнастики

дівчат другого дорослого розряду свої програми найкраще виконали Анна Крокодиленко, Мая Різдвянська та Олександра Капшук (Біла Церква). А у третьорозрядниць чемпіонками стали Поліна Цвігун, Мілєна Кузіва та Сіма Чередніченко. За програмою першого юнацького розряду перемогли Віка Гуляєва та Вероніка Кравцева...Центральноукраїнське бюро новин

Збірна України намагається вичерпати ліміт поразок перед стартом офіційних матчів: синьо-жовті гандболістки поступилися віце-чемпіонкам Європи 2014 року іспанкам у матчі товариського турніру пам'яті легендарного наставника Ігора Турчина. Починалося для українок все наче непогано –...24 канал

чемпіонату Європи-2019 серед жіночих команд. У шостому колі групи F з рахунком 71:84 (14:21, 18:18, 24:22, 15:23) українки поступилися чинним чемпіонкам Європи – представницям Іспанії. Однак за додатковими показниками все ж таки пройшли на Євробаскет-2019. Про це повідомляє Укрінформ. Найкращий...UATV

серед жіночих команд. У шостому турі групи F українки з рахунком 71:84 (14:21, 18:18, 24:22, 15:23) поступилися в Мелільї чинним чемпіонкам Європи іспанкам, проте за додатковими показниками пробилися на Євробаскет-2019...Западная информационная корпорация

Жіноча збірна України з баскетболу поступилася чинним чемпіонкам світу

гри українки виглядали впевнено, скоротили відрив до 2 очок і навіть в деякий момент здалося, що вони здатні обіграти діючих чемпіонок. Та ближче до завершення зустрічі не змогли реалізувати кидки...Ua-football

один заліковий бал випереджали нашу команду, а в попередньому турі у першій зустрічі миколаївки навіть зуміли зіграти внічию з чинними чемпіонками - "Галичанкою". Тож очікувалося, що матч буде непростим для "Карпат". Перший тайм став схожим на шальки терезів - то...Ужгород.net.ua

Українка Ястремська потрапила до рейтингу наймолодших чемпіонок сезону

до 18 років: Даяна Ястремська (Україна, 60) Серед молодих українок Даяна Ястемская займає найвищу позицію в загальному рейтингу WTA. Znaj.ua

Українка Ястремська стала другою найбільш юною чемпіонкою року WTA

у фінал турніру WTA в одиночному розряді і виграла титул (18 років і 4 місяці). Також у рейтинг самих юних чемпіонок року потрапили Аріна Соболенко з Білорусі та японка Наомі Осака. Раніше повідомлялося про те, що Ястремська увійшла до топ-60...Зеркало недели (газета)

Вперше за всю історію чемпіонками світу серед жінок з пауерліфтингу стали вісім українок!Сфера-ТВ