чемпіонки

22 вересня на волейбольних майданчиках на стадіоні ЗОШ № 4 м. Канів проведено відкритий Чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд. Прес-Центр

Владимир Холопов: У нас произошли изменения в составе

21 Вересень, 2018 Головний тренер жіночої команди Київ-Баскета розповів про поточні проблеми тренувального процесу чемпіонок України. – Усе іде за планом, але дещо зі скрипом. Бо, нажаль, травмовані гравці не так швидко відновлюються, як того...Sportgid

Євгенія СПІТКОВСЬКА: «Розуміли - нам треба виграти медаль для України»

важко і фізично, і морально. До цього ми провели дуже виснажливі два протистояння (чвертьфінал з господарками і півфінал з майбутніми чемпіонками француженками —ред.). Не секрет, що гра за бронзу це найскладніша гра, бо ціна помилки у ній надвисока, можна пролетіти...Спорт.ua

підсумку виборола бронзові медалі.  У вирішальному матчі наші дівчата перемогли в овертаймі Італію, відігравши в основний час 8 очок відставання. Чемпіонками в підсумку стали баскетболістки Франції, яким у запеклій боротьбі в півфіналі поступилися українки. У фіналі вони перемогли Нідерланди –...UkrBasket

ХОЛОПОВ: «Дівчата заслужили місця на п

сильнішими. Усі інші ігри ми грали добре, як зрештою і з француженками. Не забувайте, у боротьбі за бронзу ми обіграли чемпіонок світу, якими є італійки. Думаю, що третє місце ми здобули заслужено. Звісно, хотілося потрапити в іншу сітку, якби ми...Спорт.ua

Перемога над чемпіонками світу зміцнила рейтинг українського баскетболу 3х3

Український баскетбол 3х3 посідає третє місце в загальному світовому рейтинзі ФІБА. Жіночий залишається другим у світі після Китаю та першим у Європі станом на 17 вересня. Ua-football

Чемпіонат Європи 3х3: Підсумкове становище команд

підсумку виборола бронзові медалі. У вирішальному матчі наші дівчата перемогли в овертаймі Італію, відігравши в основний час 8 очок відставання. Чемпіонками в підсумку стали баскетболістки Франції, яким у запеклій боротьбі в півфіналі поступилися українки. У фіналі вони перемогли Нідерланди —...Спорт.ua

прес-служба Федерації баскетболу України. У вирішальному матчі наші дівчата перемогли в овертаймі Італію, відігравши в основний час 8 очок відставання. Чемпіонками в підсумку стали баскетболістки Франції, яким у запеклій боротьбі в півфіналі поступилися українки. У фіналі вони перемогли Нідерланди –...Новини Полтавщини

церемонія нагородження переможців. «Бронзові» медалі отримали хокеїстки команди СДЮШОР «Динамо»-3. «Срібні» нагороди отримали дівчата з першої динамівської команди (1091H00). Звання чемпіонок разом із «золотими» нагородами отримала команда СДЮШОР «Динамо»-2. Четверте місце посіли вихованки обласної спортшколи, п’яте -  полтавчанки. Відзначені були...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Черкаські фітнесистки вибороли світове чемпіонство для України

зійшли на світовий п’єдестал першості. Фітнес-тріумф прикував до України чимало уваги іноземних колег. Команда "ВІККА-спорту" вирішила дізнатися, де виховують світових чемпіонок та яка ціна такого міжнародного визнання. Мої колеги продовжать.ВIККА

Харківський "Житлобуд-1" поступився у першій грі 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів з футболу

Харківський "Житлобуд-1" на стадіоні ОСК "Металіст" зіграв перший матч у рамках 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів з футболу проти Чемпіонок Швеції, команди "Ліечепінг". Харків'янки зазнали прикрої поразки з рахунком 1-6. Матч-відповідь відбудеться 26 вересня у Швеції...Новини Харкова

Полтавки забили за збірну України із футзалу у результативному матчі із Угорщиною

Нагадаємо, раніше футзалістки "ПЗМС" обіграли чемпіонок України.0532.ua

Українки здобули срібло чемпіонату світу зі стрільби

Чемпіонками світу у цій дисципліні стала збірна Китаю. Для збірної України ця нагорода стала девятою на нинішньому чемпіоні світу зі стрільби. Еспресо TV

Варто також відзначити, що тоді українка Христина Філевич стала MVP турніру! UkrBasket

Жіноча збірна 3х3 виступить на чемпіонаті Європи

баскетболу 3х3. Дванадцять жіночих команд, які зуміли кваліфікуватися ще влітку - отримали свої путівки до Бухаресту, де боротимуться за звання чемпіонок Європи. Серед них є і українська збірна, яка повернулася на континентальну першість, пропустивши минулий рік. Більше того - наші...Ua-football

піднялася на найвищу сходинку серед спортсменок до 52 кг. Серед юнаків та дівчат українці завоювали 2 "золота", "срібло" та "бронзу". Чемпіонками у цій віковій категорії стали Анастасія Антонюк (до 57 кг) та Руслана Краснова (до 72 кг). Зауважимо, що високі...Unn.com.ua

студентки факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Олена Скворцова та Христина Кардаш, які разом зі своїм екіпажем стали чемпіонками та призерками Європи. Крім того, під час змагань спортсменки здобули по 8...Мост

На чемпіонатах дівчата демонстрували елементи, які до них не робив ніхто у світі. Вони стали чемпіонками Європи. Загалом - 34 нагороди у Світовій серії...Подробности.ua

Наші в Німеччині: херсонські студентки-спортсменки показали "клас" на чемпіонаті Європи з веслування

студентки факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Олена Скворцова та Христина Кардаш, які разом зі своїм екіпажем стали чемпіонками та призерками Європи.Крім того, під час змагань спортсменки здобули по 8 медалей. Вітаємо наших студенток та бажаємо подальших успіхів та...Любимый Херсон

Волейбольний турнір пам

П'ятий турнір з жіночого волейболу пам'яті ректора ТНЕУ Сергія Юрія з 28 до 30 серпня відбувся у Тернополі. За звання чемпіонок традиційно змагалися чотири команди – "Галичанка-ТНЕУ-Гадз" (Тернопіль), "Волинь-Університет" (Луцьк), "Педуніверситет-ШВСМ" (Чернігів) та "Медуніверситет" (Вінниця). Команди зіграли між собою за...Галичина спортивная