чемпіонка

Чемпіонка з фехтування Надія Дьолог бачить себе соціальним працівником і готується до змагань в Японії

Пригадує, як показувала та розповідала трюки під баскетбольну гру. В майбутньому закарпатська чемпіонка бачить себе соціальним працівником.Новини Закарпаття

Чемпіонка Росії загинула страшною і безглуздою смертю у ванній: деталі трагедії

Трагічно загинула 15-річна чемпіонка Росії з панкратіону Ірина Рибникова. 3 року назад Герман Тихонов став чемпіоном Москви серед юніорів, був перспективним спортсменом.Znaj.ua

На UFC 231 визначилася нова чемпіонка у найлегшій вазі

Боєць UFC Валентина Шевченко перемогла Джоанну Енджейчик і стала новою чемпіонкою організації в найлегшій вазі.Znaj.ua

Окрім одиночного успіху в Єгипті Вікторія Дема разом з японкою Мінамі Акіямю стала чемпіонкою в парному розряді.Ua-football

Фото Укрінформ-UATV Українська тенісистка Вікторія Дема у дебютному турнірі ITF, що тривав у Каїрі, виборола перемогу в одиночному розряді. Призовий фонд змагань - 15 тис. доларів. Це перший фінал українскьої спортсменки на професійному рівні. UATV

Прем

уточнюється. Пізніше начальник місцевого поліцейського управління Оресте Капоказа уточнив, що серед загиблих п'ятеро неповнолітніх і одна жінка. Як повідомляв "Знай.uа", чемпіонка Європи згоріла живцем разом з бойфрендом. Також "Знай.uа" писав, що стихія вирує, сотні машин знищено, рятувальники досі шукають жертв.Znaj.ua

Українка виграла дебютний парний титул турніру ITF в Єгипті

18-річна українська тенісистка Вікторія Дема стала у суботу чемпіонкою парних змагань ITF у столиці Єгипту Каїрі. Її соперніцемй буде четверта сіяна на цих змаганнях Крістіна Ене з Румунії.День

Смертельна тиснява на концерті в Італії: з

евакуйовані. Нагадаємо, відомий блогер згорів живцем разом з коханою, вирватися з полум'яного пекла було неможливо: фото трагедії. Як повідомляв "Знай.uа", чемпіонка Європи згоріла живцем разом з бойфрендом. Також Знай.uа" писав, що стихія вирує, сотні машин знищено, рятувальники досі шукають жертв.Znaj.ua

Полтавські спортсменки - срібні чемпіонки

Каміла Гончаренко стала другою у ваговій категорії до 27 кг серед молодших дівчат. Проте у фіналі полтавка поступилася Соломії Савчук з Вінниці. 0532.ua

Юна чернівчанка стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

Основним видом спорту для Аліни Цікул є важка атлетика. 0372.ua

Клуби диму, перцевий газ та масова смерть: концерт у нічному клубі закінчився моторошною трагедією

процесом Нагадаємо, відомий блогер згорів живцем разом з коханою, вирватися з полум'яного пекла було неможливо: фото трагедії. Як повідомляв "Знай.ua", чемпіонка Європи згоріла живцем разом з бойфрендом. Також "Знай.ua" писав, що стихія лютує, сотні машин знищено, рятувальники досі шукають жертв.Znaj.ua

Світоліна зіграє на престижному турнірі заради нового автомобіля

Grand Prix, повідомляє офіційний сайт турніру. Також у Штутгарті зіграють Сімона Халеп, Анжелік Кербер, Петра Квітова, Дар'я Касаткіна і діюча чемпіонка Кароліна Плішкова. У минулому році Світоліна дійшла до другого кола турніру, де поступилася француженці Каролін Гарсії. Цікаво, що переможниця...Znaj.ua

Українська гімнастка оголилася в Дубаї: вогняне фото

Наталія Годунко показала відмінну форму під час відпочинку Дворазова чемпіонка світу з художньої гімнастики українка Наталія Годунко поділилася фотографією з ОАЕ, де вона відпочиває. 5-го грудня знаменитій киянці виповнилося 34...Znaj.ua

Розминку, як і належить чемпіонці, Іванна провела інтенсивно. Після цього школярі отримали невеликий майстер-клас.Сфера-ТВ

Перший в Україні турнір з жіночого боксу зірвав воєнний стан

Іванна Крупеня, Сніжана Холодкова, Катерина Рогова, Ганна Охрей, Ганна Лисенко, Марія Боруца, Тетяна Шевченко. Очолила команду Іванна Крупеня - багаторазова чемпіонка України та міжнародних турнірів, фіналістка чемпіонатів Європи, майстер спорту з дзюдо, боєць ММА. Як повідомляв портал Знай.ua, федерація боксу...Znaj.ua

На Рівненщині відбувся завершальний тур "Розминки від чемпіона"

Окремі школярі та навіть педагоги робили індивідуальні світлини з титулованою чемпіонкою. Все

У словенському місті Любляна відбувся черговий етап Світового туру з пляжного волейболу Сателіт Любляна-2018. Україну представила лише одна пара — чемпіонки країни 2018 року, — киянка Діана Луніна і сумчанка Марина Самодай. Поступившись у півфінальному матчі майбутнім переможцям туру, українські...СТС

результатів учнів у змаганнях обласного та всеукраїнського рівня, а також окреслили перспективи подальшого функціонування відділень школи. В межах зустрічі відзначили чемпіонку Кубку світу з велосипедного спорту Олену Старікову, яка виборола на змаганнях у Берліні «бронзу» у спринті на 200 метрів...MediaStar

Чотири українки зіграють на Australian Open

заявочний лист увійшли всі тенісистки з топ-100, за винятком представниці Польщі Аґнешки Радваньскої (74-й рядок), яка оголосила про завершення кар'єри.Чинною чемпіонкою Australian Open є данка Каролін Возняцкі, яка обіграла у фіналі румунку Сімону Галеп.Україну в основній сітці на першому турнірі...Чемпион