чемпіонка

"Галичанка" відіграла основні матчі V туру Балтійської гандбольної ліги

Парандій, Наталія Сабова, Наталія Туркало, Олена Косик, Вікторія Сідлецька (всі по одному). Другого ігрового дня, 25 лютого, у ранковому матчі чемпіонки України зустрілися з чемпіонками Республіки Білорусь та переможницями Балтійської ліги попереднього сезону — ГК «Гомель». На жаль, підопічні Тетяни...Галичина спортивная

Світоліна увійшла до трійки найбільш високооплачуваних тенісистів України

призових уродженки Одеси. Всього ж у поточному сезоні Світоліна вже заробила понад 650 тисяч в американській валюті – українка стала чемпіонкою в Тайбеї і Дубаї, а також отримала непоганий чек за вихід до третього раунду на Відкритому чемпіонаті Австралії. Топ-5...Зеркало недели (газета)

Світоліна виграла турнір в Дубаї і встановила національний рекорд

Нагадаємо, на початку лютого Світоліна стала чемпіонкою першості Taiwan Open в Тайбеї.Зеркало недели (газета)

Відомий тенісний функціонер високо оцінив можливості тріумфаторки юніорської Відкритої першості Австралії Експрес

Юна черкаська гімнастка стала переможницею чемпіонату (фото)

Про це повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради. Дикальчук Софія стала чемпіонкою змагань за програмою МС України.Вчасно (Черкаси)

Шахи. Музичук обіграла росіянку і зіграє у фіналі чемпіонату світу

Росії Олександру Костенюк. Після перемоги чорними їй швидко вдалось виграти і вдруге.Суперниця Музичук в головному матчі ще не визначилась. Нагадаємо, чинною чемпіонкою світу є китаянка Хоу Іфань, яка здолала сестру Анни Марію Музичук в березні 2016 року у Львові.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

Джоанна Еджейчік битиметься з Джесікою Андраде 13 травня

Чемпіонка UFC в найлегшій вазі полячка Джоанна Еджейчік (13-0) захищатиме титул у бою проти претендентки з Бразилії Джесіки Андраде (16-5) 13 травня в Далласі (США) в рамках турнірі UFC 211. Нагадаємо, головним поєдинком UFC 211 стане реванш чемпіона у важкій...Sportgid

У словацькому Осрблі триває Юніорський чемпіонат світу з біатлону. Учора у вечірній програмі змагань відбулася індивідуальна гонка серед юніорок. Чемпіонкою світу в «індивідуальці» стала канадська біатлоністка Меган Бенкс. Українські дівчата поборотися за медалі не зуміли. Лише глухівчанка Анна Кривонос була досить швидкою...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Президент привітав Г.Музичук з виходом у фінал чемпіонату світу з шахів

Як повідомляв УНН, на турнірі, котрий проходить у Тегерані (Іран) з 11 лютого по 4 березня, відмовилися брати участі чинна чемпіонка світу китаянка Хоу Іфань, а також такі провідні шахістки планети, як українка Марія Музичук, грузинка Назі Паікідзе та уродженка...Unn.com.ua

Українка Музичук вийшла до фіналу чемпіонату світу з шахів

Ганна Музичук вперше зіграє у фіналі чемпіонату світу. Раніше Ганна Музичук стала чемпіонкою світу у рапіді і бліці.Znaj.ua

Вчора розпочалися щорічні змагання зі стрільби з лука "Відкрита першість ДЮСШ "Олімпія" на приз В. Копачинської"

зацікавилася лучним спортом доволі пізно (у 50 років) і через 2 роки виконала норматив Майстра спорту. У 55 років стала Чемпіонкою СРСР. Тренером Ванди Станіславівни Копачинської був Заслужений тренер Труш Роман Іванович (син знаменитого художника Івана Труша). Вона ще у...Галичина спортивная

Нову Каховку представляли чотири команди вихованок ДЮСШ відділу освіти. Другі - дівчата з Голопристанського району, треті - з Берислава. Мост

Українська шахістка Г.Музичук перемогла росіянку на чемпіонаті світу

даний момент. Нагадаємо, що на першому ігровому тижні Світоліна вийшла у півфінал турніру в Брісбені, а два тижні тому стала чемпіонкою турніру в Тайбей. Всього в цьому сезоні українка зіграла сімнадцять матчів з яких п'ятнадцять виграла (включаючи дві зустрічі в...Чемпион

Перемігши на чемпіонаті області з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, наша Яна Заїка стала наймолодшою чемпіонкою Полтавщини за всю історію цих змагань. Турнір пройшов 18 лютого у Полтаві на базі спортивного клубу Енергія. За право представляти...Тижневик «ЕХО

Три медалі Наталі та Івана Стребкових на чемпіонаті України з легкої атлетики

Степанюк). Так, Наталя Стребкова у категорії «молодь», де змагались учасниці віком до 23 років, в бігу на 3000 м стала чемпіонкою України, а серед дорослих здобула бронзову нагороду. Спортсменка зупинила хронометр на позначці 9.27,09 с, що є її особистим досягненням...Газета "Наш ДЕНЬ"

"Галичанка" у Балтійські лізі: останній тур перед плей-офф

Діючі чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», вирушили до Каунаса (Литва), де в період з 24 по 26 лютого відбудуться матчі 5 туру...Галичина спортивная

Діючі чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», вирушили до Каунаса (Литва), де в період з 24 по 26 лютого відбудуться матчі 5 туру...Гал-info

на «великому» полі на етапі світової ліги. На литовському паркеті наші землячки в шести матчах святкували шість перемог. Українки обіграли чемпіонок Франції, Ірландії, Швеції, Англії, Шотландії та Литви з загальним рахунком  30:9. Тож додому повернулись з «золотими» медалями та кубком.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини