чемпіонка

Пішла з життя переможниця Вімблдону Яна Новотна

У віці 49 років пішла з життя чемпіонка Вімблдону-1998 і екс-перша ракетка світу в парному розряді Яна Новотна.Ta4ki.net

– Могла виступити і краще, але в останніх турах турнірів з класичних і блискавичних шашок не поталанило – поступилася чинній чемпіонці світу з Білорусі. На жаль, додаткові параметри, що виключили мене з числа призерів, були не на мою користь. Хотіла...Днепродзержинский спорт

Бердичівські баскетболістки - Чемпіонки Житомирської області з баскетболу

Житомира перемогу здобули баскетболістки з Хорошева Наші землячки-бердичівлянки у другій грі перемогли команду Житомира з рахунком 46:35 та здобули звання Чемпіонок Житомирської області. Друге місце зайняли дівчата з Хорошева, а третє місце посіла команда з Житомира. Нагородження переможців та призерів...РІО Бердичів

Українка Білодід здобула дебютну перемогу на Гран-Прі з дзюдо

Як повідомляв УНН, Білодід виборювала звання чемпіонки Європи.Unn.com.ua

Українка Марина Андрієнко стала абсолютною чемпіонкою світу з фітнес-бікіні

Українська спортсменка перемогла в Будапешті в номінації Bikini Pro і Miss Bikini +165. Ta4ki.net

Чемпіонкою даних змагань стала: Гребенчук Ірина. Бронзовим призером даних змагань став: Явгусішин Данило. Моя Вінниця

Чому Марія Музичук не грає за збірну України

ті розрахувалися зі спортсменками. Тут немає жодного боргу. - Можливо ви не заплатили їй премію за те, що вона стала чемпіонкою світу у 2015-му? - Згідно положення усіх чемпіонів світу Міністерство преміює на суму 25 тисяч гривень. За це чемпіонство...Галичина спортивная

Чемпіонка UFC в напівлегкій вазі Кріс "Кіборг" Джустіно (18-1) підписала нову угоду з UFC.Тепер, на турнірі UFC 219, який пройде 30 грудня в Лас-Вегасі (США) Кріс зустрінеться з екс-чемпіонкою в найлегшій вазі Холлі Холм (13-3)."Я дуже рада, що залишаюся частиною...24boxing

Українка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування

титул ЧС в кар'єрі, пише "УНІАН". У всіх поєдинках Харлан впевнено обігрувала своїх суперниць. Відтак, у півфіналі вона перемогла минулорічну віце-чемпіонку француженку Сессілль Бердер - 15:10, а в фіналі - Аззу Бесбес з Тунісу -...Ваші новини

Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування в Бельгії

збірній Ольгу Жовнір, француженок Каролін Кьероли і Шарлот Лембах, угорку Ганну Мортон і росіянку Яну Єгорян, а у фіналі розгромила віце-чемпіонку Європи Росселлу Грегоріо, перемігши італійку 15:6. Зазначимо, що на першому етапі Кубка світу Харлан виступила невдало, вилетівши в 1/16...Зеркало недели (газета)

Українанка Білодід отримала "золото" на гран-прі з дзюдо у Гаазі

У цьому сезоні Дарина Білодід стала чемпіонкою Європи, однак невдало виступила на чемпіонаті світу.Еспресо TV

В Ужгороді вручили відзнаки призерам змагань з бодібілдингу та підбили підсумки осіннього сезону (ФОТО)

від Обласного управління молоді і спорту Закарпатської ОДА. http://zak-kor.net/engine/skins/bbcodes/images/r.gif Також на зустрічі нагородили і Юлію Гомбош, ужгородку, котра стала абсолютною чемпіонкою України з бодіфітнесу. Дмитро Серветник також закликав усіх спортсменів наполегливо тренуватися та готуватися до наступних змагань. Більше - на...Закарпатський Кореспондент

Чемпіонка світу в легкій вазі серед жінок за версією WBA Кеті Тейлор (7-0, 4 КО) спарингує з кубинцем Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 KO).Katie Taylor sparring Rigondeaux 55 #boxing #katietaylor #rigondeaux pic.twitter.com/uyJAf2ExW3– SurbitonBoxingCluba (@SURBITON_BOXING) 18 ноября 2017 г.24boxing

Менц. 17-річна Білодід була єдиною представницею України на турнірі, пише Трибуна. Нагадаємо, що Дарина Білодід у віці 16-ти років стала чемпіонкою Європи серед дорослих.Чемпион

Черкаська спортсменка Анна Тарапата розповіла про свій спортивний шлях (відео)

які пов’язані з моєю роботою, ніж мегаполіс. А далі будемо дивитися. Анна Тарапата – майстер спорту України з тхеквон-до ВТФ, 14-разова чемпіонка України. Аня створила власну програму з фітнесу з елементами ударної техніки – тайбо. Керівник першого в Україні соціального проекту...Про Все

Троє прикарпатських борчинь увійшли до складу збірної на Чемпіонат Світу

виступлять троє спортсменок з Прикарпаття. Так, у ваговій категорії 48 кг виступить вихованка волинської школи вільної боротьби Оксана Лівач – чемпіонка Європи та світу серед кадетів, двічі чемпіонка Європи серед молоді. Калуську школу вільної боротьби представлять на чемпіонаті світу двоє...Галичина спортивная

Бій між чемпіонкою UFC в напівлегкій вазі бразилійкою Кріс "Кіборг" Джустіно (18-1) і екс-чемпіонкою в найлегшій вазі американкою Холлі Холм (13-3) відбудеться на турнірі UFC 219 30 грудня в Лас-Вегасі ( США).На кону стоятиме...24boxing

Соловйова принесла Україні друге "золото" ЧС з пауерліфтингу

Варто відзначити, що Соловйова є чотириразовою чемпіонкою Всесвітніх Ігор.Unn.com.ua

Анна Музичук проти Саудівської Аравії

країни не настільки добре ставляться до жінок, як вони це прагнуть показати» — переконаний Володимир Грабінський. Нагадаємо, Анна Музичук — чемпіонка світу серед шахісток віком до 20 років, чемпіонка світу з бліцу 2014 року, чемпіонка світу зі швидких шахів (рапід)...Галичина спортивная

До складу жіночої збірної на чемпіонат світу увійшли три борчині з Прикарпаття

років. У складі збірної України виступлять троє спортсменок з Прикарпаття. Так, у ваговій категорії 48 кг виступить Оксана Лівач - чемпіонка Європи та світу серед кадетів, двічі чемпіонка Європи серед молоді. Калуську школу вільної боротьби представлять на чемпіонаті світу двоє...Телерадіокомпанія РАІ