чемпіонка

Злива нагород від українських майстрів бодібілдингу

нагород, з яких 10 золоті, 7 срібних та 1 бронзова. Також в Санта-Сусанні Марина Оборська з Черкас виборола титул абсолютної чемпіонки Європи у категорії «фітнес-бікіні», а одеситка Ольга Кулініч – у категорії «велнес фітнес». Наша жіноча команда на чемпіонаті Європи...Mig.com.ua

Радянські чемпіонки з гімнастики були секс-рабинями чи жертвами педофіла?

Прийдеш додому, мама запитує: Що з тобою? Чи не травмувалася? А я відповідаю, що просто втомилася Радіо Свобода

Українські юніори вибороли ряд нагород ЧЄ з боротьби

(40 кг), Соломія Винник (53 кг), Антоніна Кулагіна (61 кг) та Оксана Чудик (65 кг). Альбіна Рілля (46 кг) стала віце-чемпіонкою Європи. "Бронзу" континентальної першості вибороли Денис Сагалюк (80 кг), Данило Стасюк (92 кг), Тетяна Профатілова (49 кг) та Анастасія...Unn.com.ua

Харків

Харківська спортсменка завоювала срібну медаль. На шляху до фіналу вона виграла у представниць Польщі... Новини Харкова

Плавчиня подала в суд на Федерацію за спробу приховати тренерське насильство

Кукорс подала заяву до Верховного суду округу Оріндж, Каліфорнія. Кукорс чемпіонка світу на 200 м у комплексному плаванні.Ua-football

Спортсменка з Черкащини здобула «золото» чемпіонату Європи з самбо

Калюжною. Анастасія спочатку виконала кидок на чотири бали, а потім провела повне утримання. 8:0 – й українка вдруге поспіль стає чемпіонкою Старого Світу. Нагадаємо, що 2017 року Сапсай виграла в Мінську в Олени Кебадзе з Грузії. До речі, саме в...Вичерпно

Харків

Закарпатські прикордонники посіли призові місця на Чемпіонаті Європи з бойового самбо

А військовослужбовець Харківського прикордонного загону прапорщик Ольга Масловець стала чемпіонкою Європи серед ветеранів у ваговій категорії понад 68 кг.Голос Карпат

за третє місце. Програла волинянка лише турчанці Gunes Muberra. Дарині Ляшук на першу зустріч по жеребкуванню дісталась японка Miyai An, яка стала чемпіонкою в цій ваговій категорії, а на втішну зустріч наша спорстменка вийшла з француженкою Metrot Lea. На жаль, ці дві сутички...Волинська правда

"Галичанка" програла у фіналі Кубка України

поєдинку 1/2 фіналу перемогли миколаївський «Реал» — 36:28 (21:14). У фінальному матчі Кубка України-2018, що відбувся вчора, 20-го травня, чинні чемпіонки України поступилася господарям турніру: фінальний свисток арбітрів зафіксував рахунок 28:24. Зазначимо, що перша половина зустрічі завершилася на користь карпатівок...Галичина спортивная

Абсолютна чемпіонка в напівсередній вазі Сесілія Брекхус (33-0, 9 КО) займається гольфом. Who knew golf could be so much fun??24boxing

Львів

кадетів до 17 років. Слідом за юнаками на килим місцевого палацу спорту вийшли дівчата. У ваговій категорії до 65 кг чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик (на фото). У фіналі Оксана у блискучому стилі...Галичина спортивная

їхніх вихованців уже стали чемпіонами у різних престижних світових змаганнях. За юними яхтсменами спостерігала журналіст "5 каналу" Наталка Юрчук. Багаторазова чемпіонка України Анастасія Гафенко без вітрильного спорту не уявляє свого життя. За 14 років досвіду та "дружби" з човном дівчина...5 канал

Тріумфом українки Тетяни Мельник закінчився чемпіонат світу в південноафриканському місті Почефстром. Експрес

з 33 країн. У складі команди від Кіровоградської області виступила студентка ІV курсу факультету фізичного виховання Владислава Лягаєва, яка стала чемпіонкою Європи. Про це йдеться на сайті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Винниченка.Владислава брала участь у чотирьох видах програми з...Рідний Кіровоград

з білорускою вона спочатку виконала кидок на чотири бали, а потім провела повне утримання. 8:0 – і Сапсай вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи. Нагадаємо, що у 2017 року вона перемогла в Мінську грузинку Олену Кебадзе. У турнірі взяли участь спортсмени із...Рідна Черкащина

Вінничанка стала дворазовою чемпіонкою світу з кікбоксингу (ФОТО)

це в мене добре виходить, і на рингу я щаслива, розповіла Власно.інфо Марина. За результатами світового турніру Марина стала дворазовою чемпіонкою світу в своїй ваговій категорії до шістдесяти кілограмів. У фіналі українка перемогла суперницю з Ємена. Тепер мета дівчини стати...Інформаційна Вінниччина

Два «золота» та одну «бронзу» здобули представники Львівщини на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який відбувався з 14 до 17 травня у м. Скоп'є (Македонія). Гал-info

В турнірі брали участь 4 збірні команди з Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Харківської областей. Жіночий футбол України