чемпіонка

Українці взяли ще три медалі на Юнацькій Олімпіаді

В результаті українка стала віце-чемпіонкою Юнацької Олімпіади.Znaj.ua

України, яка неодноразово проходила службу у зоні АТО, брала участь у міжнародних військових навчаннях; Світлана Готфрід майор Держприкордонслужби, тренерка, пятикратна чемпіонка світу, трикратна чемпіонка Європи та багаторазова чемпіонка України з дзю-до і самбо; Вероніка Кратюк - інструкторка з особистої безпеки...Gurt.org.ua

Переможець багатьох шахових турнірів України, талановита землячка з Почаєва Віра Венжинович вп'яте стала чемпіонкою області.Місто Онлайн

Українці вибороли дві медалі у вільній боротьбі

лише у фіналі українка Оксана Чудик поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Жоу Ксінру й виборола звання віце-чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор-2018. Читайте також: ЮОІ-2018. Гонта завоював бронзу в стрільбі з пістолета на 10 метрів Черговий чудовий здобуток...Спорт.ua

Збірна України посіла друге місце на чемпіонаті Європи з ММА

14 жовтня в іспанському місті Гвадалахара. На рахунку наших спортсменів десять нагород: одне золото, п'ять срібних медалей та чотири бронзи! Чемпіонкою Європи стала Олександра Пиріг (Київська обл.), срібними призерами - Анастасія Світківська (Житомирська обл.), Володимир Баришев (Херсонська обл.), Іван Горлач...Спорт.ua

кг лише у фіналі 17-річна українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Чжоу Сіньжу й виборола звання віце-чемпіонки юнацьких Олімпійських ігор-2018. “Чесно кажучи, не хочу взагалі нічого казати. Я дуже...UATV

Львів

Ганна та Марія Музичук, харківянка Ганна Ушеніна, одеситка Наталія Жукова та Інна Гапоненко з Херсона. Серед основних наших конкуренток китаянки чемпіонка світу Ю Веньюнь та екс-чемпіонка Тань Чжуньї, Хампі Конеру та Харіка Дронвалі (обидві Індія), росіянки Олександра Костенюк, Катерина Лагно,...Щоденний Львів

Ще одну олімпійську медаль в скарбницю збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі приносить наша представниця вільної боротьби Оксана Чудик. Западная информационная корпорация

Львів

17-річна львів’янка Оксана Чудик стала віце-чемпіонкою юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі. Оксана Чудик поступилася на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі лише у фінальному поєдинку турніру з...Щоденний Львів

Українська стрибунка завоювала медаль на Юнацькій Олімпіаді

Малазійка, яка була другою, помилилася, а Софія Лискун і Габріель Акундес Гарсія чисто виконали свої стрибки. В результаті українка стала віце-чемпіонкою Юнацької Олімпіади. Нагадаємо, українка та її партнери по команді Omega завоювали "срібло у змаганнях змішаних команд, повідомляє Національний олімпійський...Znaj.ua

Борчиня Оксана Чудик - віце-чемпіонка ЮОІ-2018

65 кг лише у фіналі українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Жоу Ксінру й виборола звання віце-чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор-2018. Юнацька Олімпіада-2018 перетнула екватор Нагадаємо, в активні українців наразі 11 нагород олімпійського Буенос-Айреса: чотири золотих, чотири...Спорт.ua

Українці показують блискучий результат на Юнацькій Олімпіаді

Перемога українки Українська шпажистка Катерина Чорній завоювала золоту медаль на літніх Олімпійських іграх в Буенос-Айресі (Аргентина). Киянка Катерина Чорній стала чемпіонкою в індивідуальному турнірі шпажисток, здобувши перемогу над Кайлін Синь Ян Рє з Гонконгу - 11:9 (0:0, 2:5, 9:4). На...Znaj.ua

Росія без карантину відпустила в Україну двох біатлоністок

20 років дісталися до рівня Кубку IBU, але на етапах Кубку світу ще не виступали. Катерина Бех в серпні стала чемпіонкою України в спринті по літньому біатлону серед юніорів і юніорів. На дорослому чемпіонаті країни Бех в переслідуванні і масс-старті...Ua-football

світу з перукарського мистецтва у Парижі здобула призове місце. Ірина Гулійчук виступала у складі збірної команди України на чолі з чемпіонкою світу Іриною Раєвською з Рівного. Українські перукарі здобули перемогу у столиці високої моди.   Олександра ЮРКОВА. Рівне.Голос Украины (газета)

власною вагою 67 кг спортсменка підкорила штангу вагою 145 кг. В цій же ваговій категорії Мельник Тетяна з Кам‘янець-Подільського стала чемпіонкою Європи з новим світовим рекордом 180,5кг! А жіноча збірна України виборола третє місце у командному заліку чемпіонату Європи!” Підсумовуючи...Волинська правда

Україна виграла першу в історії олімпійську медаль з бадмінтону

одночасної гри в шашки на 150 дошках приурочений до 150-ї річниці товариства «Просвіта» Сеансери: заслужений майстер спорту України, міжнародний гросмейстер, чемпіонка світу та Європи Ольга Балтажи Майстер спорту України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків Роман Залуцький (16...Бліц-інфо

Дворазова чемпіонка світу оголосила про завершення кар

Я буду виважено підходити до вибору того, в яких видах виступати в майбутньому сезоні. Ua-football

хотілось би ще краще. Я пішла займатися в 7 років, мені цей спорт дуже подобався, гарні купальники. Я хочу стати чемпіонкою світу і отримати майстра спорту». Організатор змагань Оксана Дубинська розповіла: «Змагання проходять згідно правил: це індивідуальні виступи,пари, змішані трійки...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини