чемпіони

Українці поступилися віце-чемпіонами Південної Америки - бразильцями.1NEWS

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат цьогоріч проводився у місті Харків. В кулуарах

21 червня відбувся чемпіонат Черкаської області з футболу серед юнацьких команд сезону 2016-2017 рр. серед команд старшої вікової категорії. Прес-Центр

швейцарця Крістіана Гросса. У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом".Високий замок

"Ювентус" таки втратить свого лідера

Ми приймемо обопільне рішення, бажаємо йому всього найкращого", - сказав Маротта.Нагадаємо, що бразилець провів у складі туринців один сезон, став чемпіоном Італії і переможцем Кубка країни, а також допоміг команді дійти до фіналу Ліги чемпіонів.Раніше стало відомо, що Алвес продовжить...Футбол газета

С.Ребров очолив саудівський ФК Аль-Ахлі

швейцарця Крістіана Гросса. Відзначимо також, у цьому році "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським ФК "Персеполіс". З киянами тренер виграв два чемпіонства, два Кубки країни і один Суперкубок...1NEWS

швейцарця Крістіана Гросса. У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Ukrainian manager Sergei Rebrov signed a 2-year contract with the Royals. #AHLIFC pic.twitter.com/p3CrCQAGoI...Еспресо TV

Ребров очолив саудівський "Аль-Ахлі"

швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році "Аль-Ахлі" зайняв друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров очолив "Динамо" у квітні 2014-го після відставки Олега Блохіна. Під керівництвом...Зеркало недели (газета)

"Ювентус" і Д.Алвес домовились про розірвання контракту

Маротта підтвердив завершення співробітництва із захисником Дані Алвесом, інформує УНН з посиланням на Goal.com.Раніше сам футболіст виявив бажання покинути стан чемпіонів Італії і через менш ніж тиждень його бажання було задоволено - клуб пішов йому назустріч і з обопільної згоди...Unn.com.ua

тренера змінить швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році Аль-Ахлі посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським Персеполісом.1NEWS

Це вже був другий фінальний тур змагань в якому регбісти зійшлися помірятися силами. Наші представники у віковій категорії U16 виступили гірше та посіли четверте підсумкове місце. Все

Анонс, суддя, трансляція

РосіяГосподарі турніру підходять до матчу без кадрових втрат та готові дати бій чинним чемпіонам Європи.Sportanalytic

Bild: "Ювентус" домовився про трансфер екс-гравця "Шахтаря"

Bild пише про те, що "Баварія", якій належать права на бразильця, домовилась із туринським "Ювентусом" про трансфер 26-річного футболіста.Очікується, що чемпіони Італії віддадуть за Косту 40 млн євро.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

СДЮСШОР U-13 та ДЮСШ (Іршавський район) U-14 - чемпіони краю в ДЮФЛЗ

пробитті стандартів 6:5 на їх користь, повідомляє Uzhgorod.net. В матчі за бронзу мукачівці переграли команду ДЮСШ (Іршавський район) 3:2. А чемпіоном у цій віковій групі стали саме ужгородські сдюсшорівці, які розгромили свалявську команду Сузіря 6:0. Серед чотирнадцятирічних футболістів у перший...Голос Карпат

На Буковині завершився Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу

Серед юнаків до 14 років чемпіонами стала пара Павлишин Назарій (Хмельницький) та Гуцул Амадей.Погляд

Сергій Ребров тренуватиме футбольний клуб із Саудівської Аравії

в команді швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році "Аль-Ахлі" зайняв друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров очолив "Динамо" у квітні 2014-го після відставки Олега Блохіна. Під керівництвом...Урядовий Кур'єр

йому в "Динамо". У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров подав у відставку після завершення минулого сезону. Новим головним тренером "Динамо"...Еспресо TV

Українець змінить швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році Аль-Ахлі посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським Персеполісом. Як повідомляє Команда №1, помічниками українця можуть стати іспанські фахівці, які працювали раніше...Чемпион