чемпіонат європи

Спортивний клуб "Отаман" зі Львова взяв участь у чемпіонаті Європи з драгонботу в Угорщині...Експрес

Збірна України з кульової стрільби виборола бронзові медалі на чемпіонаті Європи, який проходить в Баку. Раніше повідомлялося, що в збірної України ще золото та срібло в Баку.1NEWS

Юніорську збірну України захищатиме виходець із черкаської школи баскетболу

них і черкащанин Денис Бачурін. Він є одним із лідерів команди. Остаточну дванадцятку гравців назвуть після остання київського тренування. Стартує чемпіонат Європи вже цієї суботи. Юніори виступатимуть проти Сербії, Іспанії та Італії. Нагадаю, головним тренером юніорської збірної України є тренер...ВIККА

Українські стрілки здобули ще три нагороди на чемпіонаті Європи

На рахунку наших стрілків вже 5 нагород у змаганнях серед дорослих спортсменів. Спорт.ua

Житомир вперше прийматиме національний відбірковий турнір з карате

з Житомирщини також сподіваються потрапити до національної збірної, каже одна з організаторів турніру, керівник житомирського клубу з карате "Додзьо", призерка чемпіонатів Європи та світу, багаторазова чемпіонка України Анна Яцкова: "Цей рік ми гарно себе показуємо, як правило, ми входимо до...Online.ua

Національна збірна команда України приймала участь у змаганнях у кількості 16 спортсменів, та виборола шість медалей першості, - повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба, - передає Гал-інфо. Гал-info

У столиці Азербайджанської Республіки місті Баку триває чемпіонат Європи з кульової стрільби.Online.ua

ОДА повідомили сьогодні, 25 липня, що львівянка Леся Леськів виборола, у складі жіночої збірної золоту медаль у вправі МГ-9 на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в Баку. Разом із нею нагороду з коштовного металу кували Дар'я Шаріпова й Наталія Кальниш.Online.ua

Українки завоювали "золото" і "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби

Збірна України виграла дві медалі чемпіонату Європи з кульової стрільби, який проходить в столиці Азербайджану Баку. У командній першості у стрільбі лежачи з 50 метрів жіноча...Зеркало недели (газета)

На Львівщині нагородили Чемпіонку Європи з веслування

фізичного культури та спорту. Нагородження почесною грамотою відбулось під час відкриття змагань на човнах «Дракон» за «Кубок Лева». Нагадаємо, що Чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каноє відбувався в Болгарії у місті Пловдів впродовж 14-16 липня 2017...Галичина спортивная

місце серед 98 країн-учасниць, здобувши 28 медалей – 9 золотих, 10 срібних та 9 бронзових. Як повідомляв “Український інтерес”, нещодавно на чемпіонаті Європи з веслування на каное і байдарках українські спортсменки стали бронзовими...Український Інтерес

Українці Гліб Піскунов та Аліна Шух виграли золоті медалі на чемпіонаті Європи U-20 в італійському Гроссето. Про це повідомляє “Сегодня”. Українець з першої спроби метнув шестикілограмовий молот на 80.52 метри, встановивши рекорд...Український Інтерес

боїв: 8 перемог і 6 поразок. У рейтингу займає 342-е місце. Як повідомляв “Український інтерес”, українки завоювали дев’ять нагород на Чемпіонаті Європи з боксу. “Синьо-жовта” збірна має ще двох віце-чемпіонок континентальної першості серед молоді. Це Лісінська Анастасія (51 кг) та Кароліна...Український Інтерес

Українська команда виборола дві нагороди континентальної першості на чемпіонаті Європи-2017 з кульової стрільби, який проходить у Баку, написав у Facebook міністр спорту Ігор Жданов. Чемпіоном Європи у вправі МП-6 став...Український Інтерес

У Баку на чемпіонаті Європи з кульової стрільби українки вибороли золоту та срібну нагороди.Український Інтерес

"Замолоду байдарки та каноє, з віком - драгонбот"

в галузі державного будівництва і місцевого самоврядування, високу професійну майстерність». У коментарі Роман Дмитришин розповів про останні змагання: «Це був Чемпіонат Європи в Сегеді, в Угорщині. Ми виступали за клуб та за збірну України на дистанції були 200 м, 500...Галичина спортивная

У складі української збірної брали участь і тернополяни Тарас Шевчук та Віталій Гринів. Бізнес область

У Кропивницькому динамівці-гирьовики отримали заохочення

Цього року на Чемпіонаті Європи, що проходив у Латвії, Кіровоградщину представляли і динамівці Кропивницького.Fotoinform

Рівненський пістолетник Олег Омельчук зі срібною медаллю повернувся зі столиці Азербайджану Баку, де триває чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї. Свою другу у цьому сезоні срібну євромедаль Олег здобув у командному заліку у стрільбі на...Online.ua