чемпіонат європи

П

Пятеро гандболісток львівської Галичанки: Наталія Савчин, Наталія Воловник, Наталія Стрюкова, Ілона Гайкова й Тетяна Поляк візьмуть участь відбіркових матчах до чемпіонату Європи-2018. Також до лав національної команди запросили Лесю Смолінг та воротаря Єлизавету Гілязетдінову, які ще минулого сезону виступали за...Щоденний Львів

Названо склад жіночої національної збірної з гандболу на відбіркові матчі до чемпіонату Європи-2018. Гал-info

Вихованець КДЮСШ "Вікторія" Черкаської міської ради Юрій Майдаков успішно виступив на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів у болгарському місті Албена.Прес-Центр

Юний черкаський боксер - третій на чемпіонаті Європи

Вихованець КДЮСШ «Вікторія» Черкаської міської ради Юрій Майдаков успішно виступив на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів у болгарському місті Албена. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Юрій виборов «бронзову» нагороду...Нова доба

Боксер з Прикарпаття здобув "золото" чемпіонату Європи

Учора у м. Албена (Болгарія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. Коломиянин Ярослав Михалушко у ваговій категорії 66 кг впевнено переміг своїх суперників та здобув чемпіонський титул.Стик

Жіноча збірна України з волейболу залишає чемпіонат Європи

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України. Внаслідок поразки українська команда вибула з подальшого розіграшу турніру. NewWest Media

Четверо львів

Мельнійчук та Артем Данилюк пройдуть 2-8 жовтня тренувальні збори, після яких вирушать до Болгарії, де 10-16 жовтня відбудеться кваліфікація на чемпіонат Європи серед 17-річних. Про це повідомили в інформаційному центрі львівського футбольного клубу...Щоденний Львів

Экс-биатлонист Виталий Кильчицкий перешел в хоккей

що більше нікуди не треба бігти, не потрібно дотримуватись ніяких спеціальних дієт, не буде більше ніяких чемпіонатів України, першостей світу, чемпіонатів Європи, Олімпійських Ігор... Тоді стало питання, як далі бути. Михайло Чіканцев (головний тренер, віце-президент хокейного клубу «Галицькі Леви») і...Mig.com.ua

23 вересня у Черкасах проводився Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, організований Всесвітньою бездопінговою федерацією пауерліфтінгу (WDFPF), в якому взяли участь 113 атлетів з України, Великої Британії, Франції, Швейцарії...Lada.FM

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті. У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Ужгород.net.ua

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону з спортивних танців / ВІДЕО

У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії - у "стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні "латиноамериканських танців.". Командну...Голос Карпат

Українці вибороли два золота на юніорському ЧЄ з боксу

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Юніорська національна збірна здобула шість медалей на чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у місті Албена (Болгарія), повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.   Володарями золотих комплектів нагород стали...Unn.com.ua

Тхеквондисти з Ужгорода здобули 11 медалей на Міжнародних змаганнях у Словаччині

подолали понад 1300 км до місця проведення змагань. На даянгу свою майстерність показали одні з кращих спортсменів України, переможці різних чемпіонатів Європи з тхеквондо ВТФ у своїх світових категоріях - Валерія Скапровська, Артур Саркісян, Владислав Сторожук. Нагадаємо, закарпатець виборов "золото"...Голос Карпат

В Азербайджані і Грузії визначилися усі учасники плей-офф фінального раунду ХХХ чемпіонату Європи з волейболу серед жінок, - Укрінформ.Гал-info

Жіноча збірна України поступилася Туреччині і покинула чемпіонат Європи з волейболу

Жіноча збірна України з волейболу програла команді Туреччини у матчі 3-го туру чемпіонату Європи і покинула турнір. Раніше визначився чемпіон Європи з волейболу серед чоловіків.Зеркало недели (газета)

Львівщина вшанує пам

та футбольний тренер. Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту (1986). Володар Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призер Чемпіонату Європи з футболу 1988 р.; бронзовий призер Олімпійськиз ігор 1980 року в Москві; учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986...Галичина спортивная

Олександр Головко викликав 21 гравця на матч проти Нідерландів

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко визначився зі складом на домашній матч відбіркового турніру чемпіонату Європи-2019 проти однолітків з Нідерландів. У понеділок, 2 жовтня, молодіжна збірна України збереться в Києві, де...Новости ФК "Металлист"

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців (ВІДЕО)

у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті, повідомила Тиса-1. За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії - у "стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні "латиноамериканських танців". Командну...Голос Карпат

Олександр КОЛЬЧЕНКО: «Повинні виграти усі домашні матчі в Суперлізі»

хочу сказати про свої емоції. У мене було дуже затяжне літо без команди. Спочатку відпустка, після цього підготовка і сам чемпіонат Європи. Скучив за командою, за хлопцями. Зараз відчуваю себе прекрасно. — Прекрасне повернення: ви виграли перший трофей сезону. —...Спорт.ua