чемпіонат світу

Українська фехтувальниця Харлан виграла чемпіонат світу

Ольга підтвердила свій клас і розгромила представницю Тунісу Аззу Бесбес - 15:5. Варто відзначити, що 26-річна Харлан вже втретє виграла чемпіонат світу в індивідуальних змаганнях, а також двічі брала "золото" в команді. Раніше Ольга Харлан заявила, що планує виступити на...Зеркало недели (газета)

Глава держави показав справжнє ставлення до збірної Росії, не зумівши відповісти на банальне запитання про шанси національної команди на майбутній чемпіонат світу з футболу 2018 року. Хлопець із залу запитав у президента, наскільки можлива перемога Росії на ЧС-2018. Путін нервово...Новости Сумм

Харлан - трехкратная чемпионка мира по фехтованию на саблях

Ольга лише збільшувала свою перевагу, здобувши розгромну звитягу, як для фіналу. Для 26-річної Харлан це вже п'ята золота медаль на чемпіонатах світу. Тричі вона ставала найкращою в індивідуальних змаганнях (до цього у 2013 та 2014 роках), а також ще двічі...Mig.com.ua

Десять з гаком тисяч очок дозволили вісімнадцятирічному Данилові Фільченку обійти усіх своїх конкурентів. source Online.ua

Український шабліст Дмитро Пундик зупинився на 25-му місці у підсумковому заліку на чемпіонаті світу з фехтування, який приймає німецький Лейпциг. Пундик стартував у груповому етапі з усіх перемог — 5 з 5-ти, інформує сайт...1NEWS

Ольга Харлан втретє стала чемпіонкою світу з фехтування

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чемпіонат світу з фехтування на шаблях. Олімпійській чемпіонці з Миколаєва не було рівних на світовій першості, що саме триває у німецькому Лейпцизі...Єдність

Синхроністки принесли Україні перше "срібло" на ЧС з водних видів спорту

Українські синхроністки вперше в своїй історії чемпіонатів світу піднялися вище третього місця.Зеркало недели (газета)

Сьогодні на чемпіонаті світу з фехтування в німецькому Лейпцигу розіграють 2 комплекти нагород в індивідуальних змаганнях.Online.ua

Міжнародної федерації плавання (FINA) прийняв рішення перейменувати синхронне плавання на артистичне. Голосування пройшло у Будапешті, який у ці дні приймає чемпіонат світу з водних видів спорту, повідомляє Хsport. Назву було змінено з тим, щоб дати новий імпульс розвитку синхронного плавання,...Online.ua

На підготовку кременчуцьких спортсменів Ольги Ляхової та Віктора Вихриста з місцевого бюджету виділили 100 тисяч гривень. Зараз спортсмени готуються до чемпіонатів світу з легкої атлетики та боксу, які пройдуть у Великій Британії та Німеччині. Нагадаємо, на сесії Кременчуцької міської ради...Кременчугский Телеграф

Українські синхроністки вибороли "срібло" чемпіонату світу в Будапешті

КИЇВ. 22 липня. УНН. Українська комбінована група здобула срібну нагороду в довільній програмі на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті. Про це повідомляє прес-служба НОК України, передає УНН. Українки Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Анстасія...Unn.com.ua

В останній день змагань з синхронного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту наша комбінована група завоювала срібні нагороди в довільній програмі! Про це повідомляє у Facebook НОК України.Online.ua

Зазначимо, наші спортсменки вперше в історії виграли срібло чемпіонату світу в синхронному плаванні.Online.ua

підбив підсумок спортивного сезону 2016-2017 національної збірної. На Раді Федерації хокею України тренер озвучив, що головною подією сезону став домашній чемпіонат світу 2017 року у Києві. - Ми розуміли силу команд і рівень чемпіонату світу. Тому підготовку побудували таким чином,...Кременчугский Телеграф

У неділю, 23 липня, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться урочисте відкриття Чемпіонату світу з авіамодельного спорту 2017 року. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА...Гал-info

року. Цей населений пункт, який славиться своїми знаменитими земляками-веслувальниками -- батьком і сином Михайлом і Олексієм Сливинськими, призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, а також Добротвірською тепловою електростанцією, вже в шістнадцятий раз приймав веслувальну регату, у якій взяли участь...Online.ua

Збірна України виграла перше срібло на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті.Чемпион

Українські синхроністки вперше завоювали срібло Чемпіонату світу

Україна здобула перше "срібло" на чемпіонаті світу з водних видів спорту.UkrMedia

Синхронне плавання отримало нову назву

синхронне плавання в артистичне. Про це повідомляє ТАСС. Голосування відбулося на конгресі організації в Будапешті, який у ці дні приймає чемпіонат світу з водних видів спорту. "Назва була змінена, щоб дати новий імпульс розвитку синхронного плавання, щоб воно стало...Зеркало недели (газета)