чемпіонат світу

Українські борчині виграли три «бронзи» на Чемпіонаті світу

Українські спортсменки виграли три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби для спортсменів до 23 років. У вазі 55 кг перемогу на туше у бронзовому фіналі здобула українка Аліна...Високий замок

24-го листопада збірна України проведе перший матч відбірного турніру до чемпіонату світу 2019 проти команди Швеції. Пряма трансляція зустрічі відбудеться в ефірі телеканалду XSPORT. Нагадаємо, головний тренер команди Євген Мурзін узяв до...Чемпион

Українські спортсменки виграли три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби для спортсменів до 23 років.Громадське телебачення

Одразу три бронзові нагороди за один день завоювали українки на чемпіонаті світу, який проходить у Бидгощі (Польща) серед спортсменів до 23-х років. В категорії 58 кг бронзову нагороду здобула вихованка калуської школи...Бліц-інфо

Артем ПУСТОВИЙ: «З літа залишилася лише одна комбінація»

Гравець збірної України поділився очікуваннями від матчів відбору до чемпіонату світу-2019 Центровий збірної України Артем Пустовий зіграє у складі національної команди у перших матчах кваліфікації Кубку cвіту на виїзді проти Швеції...Спорт.ua

Українець завоював медаль на ЧС серед 23-річних з греко-римської боротьби

У змаганнях за нагороди чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, що проходить у польському місті Бидгощ, перший представник України виборов нагороду, передає...Unn.com.ua

Баскетболісти України вирушили в Швецію на стартову гру відбору до ЧС-2019

Збірна України у складі 12 гравців вирушила до Норрчепінга (Швеція) на перший матч кваліфікації до баскетбольного чемпіонату світу 2019 року. Про це інформує Федерація баскетболу України, передає УНН. Головний тренер "жовто-блакитних" Євген Мурзін вирішив взяти на стартовий поєдинок...Unn.com.ua

Сьогодні українська команда вилетіла до Швеції, де завтра зіграє стартовий матч кваліфікації на чемпіонат світу-2019 проти господарів майданчика. Матч пройде в Норчеппінгу на «Стедіум Арена», початок гри о 20:00. У складі української команди 12 гравців...UkrBasket

Семикратна чемпіонка світу пропустить старт Кубку світу з біатлону

років та триразовою чемпіонкою серед юніорів. Також німкеня єдина біатлоністка за всю історію, яка виграла 5 золотих медалей на одному чемпіонаті світу і завоювала нагороди в усіх особистих гонках на двох чемпіонатах світу поспіль (Холменколлен, 2016 і Хохфільцен...Unn.com.ua

Капітан національної чоловічої збірної України В’ячеслав Кравцов розповів про підготовку команди до старту у відборі на чемпіонат світу – 2019. Тепер збірна готується не у передмісті Києва у Пущі Водиці, а у самому серці столиці – як це...UkrBasket

Росія відкрито заявила про намір США зірвати ЧС-2018

колег максимально використовувати спортивну тематику для дискредитації Росії в 2018 році.У нас є підстави вважати, що буде здійснена атака на чемпіонат світу з футболу, який повинен пройти у нас в країні. Нам теж доведеться приймати відповідні заходи", - сказав Клімов.Цікавишся...Футбол газета

Франківські шашкісти у чемпіонаті Німеччини здобули шість нагород

спортсмени з 54 країн світу, зокрема Швейцарії, Франції, Голландії, Бельгії, США та інші. Для німецьких спортсменів це відбіркові змагання на чемпіонат світу та...Телерадіокомпанія РАІ

Чемпіонат світу - 2018 пройде в Росії США хочуть зірвати ЧС-2018. Про це заявив Голова комісії Ради Федерації по захисту державного суверенітету Андрєй Клімов. "У комісію надійшли документальні відомості про те, що американські урядовці прямо орієнтують своїх європейських колег максимально...Чемпион

Збірна України скотилася у рейтингу ФІФА на 5 позицій

товариському матчі проти Словаччини та здобула перемогу з рахунком 2:1. Збірна України не змогла вийти з групи у відбірковому турнірі чемпіонату світу-2018, поступившись у вирішальному матчі Хорватії. Читайте також: Шевченко обіцяє вивести Україну на Євро-2020. Чому це буде складно...Еспресо TV

Збірна України залишила топ-30 рейтингу ФІФА

Чилі... 35 (30). Україна. Нагадаємо, під керівництвом Андрія Шевченка збірна України вперше посіла 3-е місце у відборі до чемпіонату світу і не потрапила навіть в стикові матчі. Раніше стало відомо, що збірна України з футболу зіграє в другому...Зеркало недели (газета)

Збірна України відправилася до Швеції на матч відбору до ЧС-2019

українських баскетболістів вилетіли до Норчьопінга Збірна України з баскетболу в четвер вранці вирушила до Норчьопінга на перший матч кваліфікації до Чемпіонату Світу проти збірної Швеції. У складі нашої збірної 12 гравців. 1. В'ячеслав Бобров «П'єно Жвайгздес» (Литва), 2. Сергій Гладир...Спорт.ua

У нас є великий шанс пробитися на чемпіонат світу. На Ігри, думаю, теж є хороший шанс потрапити.UkrBasket

Чемпіонат світу з боротьби U-23.

У польському Бидгощі продовжується Чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років. Сьогодні боротьбу за нагороди ЧС з боротьби U23 розпочинають...Спорт.ua

Монзуль отримала чергове міжнародне призначення

бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль отримала призначення на один з ключових матчів відбору у групі G на жіночий Чемпіонат світу-2019, який відбудеться у Франції. Комітет арбітрів ФФУ повідомляє, що наші рефері працюватимуть на матчі Іспанія - Австрія, який...Ua-football

Учнівська команда з Закарпаття вдруге поспіль виборола "золото" на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків

заслужено отримала золоті медалі переможця XVI Всеукраїнського турніру юних інформатиків, пише Медіацентр УжНУ. Нагадаємо, ужгородські студенти вибороли Срібло у півфіналі чемпіонату світу з програмування і Кубок України.Голос Карпат