чемпіонат світу

Швейцарія збільшила виграшну серію у відборі до ЧС-2018

Лідер групи В кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу 2018 року збірна Швейцарії здобула непросту перемогу над скромним суперником національною командою Латвії, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.З...Unn.com.ua

ЧС-2018: результати матчів європейської кваліфікації 25 березня, турнірні таблиці

Болгарія сенсаційно впоралася з Нідерландами, впевнені перемоги Франції і Португалії. Відбулися чергові матчі групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року. Поєдинки були зіграні в трьох відбіркових групах.Зеркало недели (газета)

Наставник МЮ вірить, що українці вийдуть на ЧС-2018

Вони всі грають в великих клубах, як "Реал", "Барселона" та "Інтер". Я не сумніваюся у тому, що вони вийдуть на чемпіонат світу. Я також хочу, щоб українці пробилися на турнір з другого місця", - наводить слова португальця Sportarena.hr.Ці та інші...Sportgid

Маркіян Лубківський: ФІФА перехреститься якщо Україна не вийде на Чемпіонат світу

Мені телефонувало багато хорватських друзів і висловлювало щире захоплення саме нашими фанами Hvala Sportgid

ЧС або Евро 3 вересня 2005 року. Тоді команда Андорри зіграла внічию зі збірною Фінляндії (0:0) в матчі відбіркового циклу чемпіонату світу - 2006, зазначає Чемпионат.Чемпион

Швеція та Боснія громлять суперників

Продовжуються матчі кваліфікації на Чемпіонат світу 2018 року. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Кіпр та Естонія не виявили сильнішого та продовжують ділити 4-5-те місце групи. Боснія ж спокійно...Sportanalytic

У перерві поєдинку відбору до Чемпіонату світу-2018 Хорватія - Україна трапилася одна цікава подія. Справа в тому, що на трибунах стадіону в Загребі прямо під час поєдинку...Znaj.ua

У п'ятницю, 24 березня, в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Іспанії вдома розгромила Ізраїль (4:1). Господарі забили по два голи в кожному з таймів, на що гості відповіли лише...Znaj.ua

ЛУБКИВСКИЙ: «ФИФА перекрестится, когда наша сборная не выйдет на ЧМ»

...na dolasku, dragi Ukrajinci! Хочу втішити саме їх, бо в тому, що наші калічки, швидше за все, не кваліфікуються на Чемпіонат світу в Росії, є великий позитив! І ось в чому він полягає: - з такою грою нема що робити...Спорт.ua

У неділю, 26 березня, відбудеться матч відбору до Чемпіонату світу-2018, в якому збірна Азербайджану буде приймати діючих чемпіонів світу - Німеччину. На думку авторитетних букмекерських організацій, явним фаворитом на перемогу...Znaj.ua

...na dolasku, dragi Ukrajinci! Хочу втішити саме їх, бо в тому, що наші калічки, швидше за все, не кваліфікуються на Чемпіонат світу в Росії, є великий позитив! Читайте також: Снігова заметіль зірвала чемпіонат Ісландії з футболу. ВІДЕО І ось в...ILife_News

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко проаналізував матч з командою Хорватії в рамках відбіркового турніру чемпіонату світу-2018. Гал-info

захисник київського Динамо і збірної Хорватії Домагой Віда поділився своїми враженнями від перемоги над Україною (1:0) в матчі кваліфікації до Чемпіонату світу-2018: "Хорватія грала дуже добре, хоча в другому таймі Україна і контролювала матч. Нам не вистачило енергії, ми обов'язково...Znaj.ua

У п'ятницю, 24 березня, в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Італії вдома без особливих проблем здолала Албанію (2:0). Господарі забили по голу в кожному з таймів. У першому це...Znaj.ua

А результат лівий

результату. Команда поступилася і в турнірній таблиці ми треті, хоча і з шансами на поїздку на світовий фестиваль, який зветься чемпіонатом світу. Тільки напрошується питання, як наші почуватимуться в …гулагу. Хоча туди люди потрапляли не за спортивним принципом. Дай Боже...Галичина спортивная

Данило Козловський став послом Чемпіонату світу з футболу 2018 року

Данило Козловський і Віталій Мутко 31-річний Данило Козловський став федеральним послом Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії в 2018 році.UkrMedia

Калінич. "Я радий, що виграли у сильної команди і взяли три очки. Це допоможе нам в боротьбі за вихід на чемпіонат світу. Дуже приємно грати на заповненому стадіоні, сподіваюся, що і в наступних матчах збірної буде така ж підтримка", -...Чемпион

Голкіпер збірної України дав свою оцінку вчорашньому матчу проти Хорватії У п'ятницю, 24 березня, в 5-му турі відбіркового турніру на чемпіонат світу Україна на виїзді поступилася Хорватії (0:1). Воротар "синьо-жовтих" Андрій Пятов дав післяматчевий коментар, в якому проаналізував важливі моменти...Znaj.ua

Статую Ш.О

найвеличніших гравців в історії НБА. Разом зі збірною США він завоював золото Олімпіади - 1996 в Атланті, а також виграв чемпіонат світу двома роками раніше в...Unn.com.ua

У п'ятницю, 24 березня, в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Косова вдома поступилася Ісландії (1:2). Гості забили два голи в першому таймі, на що косовари відповіли одним мячем в...Znaj.ua