чемпіонат Європи

У неділю, 23 липня, у Нідерландах завершився 2-й тур фінальної частини жіночого чемпіонату Європи 2017 року.1NEWS

Олександра Піскуна (КДЮСШ Вікторія ЧМР) Юрій Майдаков здобув переконливу перемогу і тепер у складі національної збірної захищатиме прапор України на чемпіонаті Європи у Болгарії. За результатами змагань збірна команда Черкаської області посіла 2 загальнокомандне місце в медальному заліку, 1 місце...Online.ua

Львів

Українець Павло Коростильов завоював золоту нагороду Чемпіонату Європи 2017 року зкульової стрільби, що проходить в Баку.Галичина спортивная

Щоденник Всесвітніх ігор: «золото» і «бронза» в сумо, «срібло» в скелелазінні і бронзові «русалоньки».

Ще одна українка Ксенія Скрипель продемонструвала шостий результат. Усього цей вид спорту приніс Україні 4 бронзові нагороди. Франківчани

збірній Туреччини в матчі за 9-е місце молодіжного Євробаскету. Таким чином, за підсумками молодіжного Євробаскету наша команда зайняла 10-е місце. Чемпіонат Європи-2017 з баскетболу Молодіжні збірні (U-20) Чоловіки Матч за 9-е місце Туреччина U-20 - Україна U-20 85:82 (23:28, 24:15,...Чемпион

Львів

Українські снайпери відкрили медальний рахунок на чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї в Баку.Щоденний Львів

Збірна України U-20 завершила Євробаскет-2017 поразкою від Туреччини

20 хвилин гри. До речі, одним з найцікавіших сюжетів цього матчу було протистояння саме Коркмаза і Михайлюка - найрезультативніших гравців чемпіонату Європи-2013 U-16, який проходив в Києві. Третя чверть стала чвертю імені Михайлюка. Лідер збірної України набрав за десятихвилинку 15...Спорт.ua

Андрій Маслюк: "Драгонбот, як вид спорту, набуває популярності"

Андрію, де у світі найпопулярніший драгонбот? Коли він прийшов до України? Хочемо, щоб ці команди виступали на чемпіонаті України. Галичина спортивная

Днями в місті Ужгород пройшов перший клубний чемпіонат Європи з гирьового спорту. Учасниками змагань були 10 клубів із України, Польщі, Угорщини, Італії, Росії, загалом свої клуби представляли 65 кращих...Новини по-рівненськи

Тернополянка Наталя Стребкова здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді (до 23 р.), що відбувся у польському Бидгощі. Наша спортсменка фінішувала другою на дистанції 3000...Online.ua

рекордом України Шух – чемпіонка Європи (U-20) з новим юніорським рекордом України Аліна Шух – у трійці після першого дня чемпіонату Європи (U-20) Новини 12:00Легка атлетика. ЧЄ-2017 (U-20). Бризгіна виграла золото в бігу на 400 м, Нікітін став другим у...1NEWS

м. Переміг з рекордом чемпіонатів білорус Максим Недосеков (2,33 м). Раніше повідомлялося, що Забуженко здобув бронзу на старті третього дня чемпіонату Європи (U-20).Чемпион

збереглися не дивлячись на всі негаразди. Не відстає від іменитих спортсменів і Чернігівська область. Певний час спортсмени з Ніжина на Чемпіонатах Європи і Світу складали третину збірної команди України. На сьогоднішній день ракетомодельний спорт набуває все більшої популярності в Україні.Online.ua

рекордом України Шух – чемпіонка Європи (U-20) з новим юніорським рекордом України Аліна Шух – у трійці після першого дня чемпіонату Європи (U-20) Україну на чемпіонаті світу представлять 44 легкоатлети Новини 22.07.2017 23:55Футбол. Перед матчем з Динамо Янг Бойз обіграв...1NEWS

Едуард Забуженко свою першу індивідуальну медаль на офіційних міжнародних турнірах виграв на чемпіонаті Європи (U-20) 22 липня. Дистанцію 10000 метрів він пройшов за 44:22.16 хв, що забезпечило йому бронзову нагороду, інформує офіційний сайт Федерації...Чемпион

Армійська спортсменка Юлія Левченко встановила новий особистий рекорд на етапі «Діамантової ліги» у стрибках у висоту в Монако

планку на висоті 1 метр 97 сантиметрів, та встановила новий особистий рекорд. Нагадаємо, що декілька днів тому спортсменка Збройних Сил України Юлія Левченко виграла молодіжний Чемпіонат Європи U-23 з легкої атлетики, який проходив в Бидгощі (Польща). За інформацією УНІАН Міністерство оборони...Народна Рада

Українець Павло Коростильов завоював золото чемпіонату Європи зі стрільби, що проходить в Баку.Чемпион

Олімпійська чемпіонка О.Костевич пропустить ЧЄ зі стрільби

літні Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ), які з 6 по 18 жовтня 2018 року прийматиме Буенос-Айрес (Аргентина). Додамо також, за нагороди чемпіонату Європи боротимуться понад 930 спортсменів з 43 країн Старого...Unn.com.ua