чемпіонат Європи

Двоє гандболісток львівської "Галичанки" змагалися на чемпіонаті Європи U-17

Збірна України U-17 посіла шосте місце на чемпіонаті Європи з гандболу серед команд другого ешелону, який проходив з 14 по 20 серпня в Клайпеді (Литва). До лав української збірної...Галичина спортивная

21 серпня в Карпатах стартували навчально-тренувальні збори юніорської національної команди України напередодні чемпіонату Європи U18...Спорт Тернопільщини

фінал. При тому, що саме цей снаряд приніс Олегу його головні трофеї - золото Олімпіади, чемпіонату світу і три золота чемпіонатів Європи. Також Петро Пахнюк став п'ятим у вправах на коні. Нагадаємо, що за три дні Універсіади українці вибороли 17...Спортивний Житомир

Найсильніша дівчина Тернопільщини Марія Хлян: «Не бачу змісту в тому, щоб піти на якусь дискотеку чи рано завести сім

Марія Хлян зі Скалата. Займаючись 10 років важкою атлетикою, скалатчанка встигла здобути величезну кількість нагород, у тому числі срібло дорослого чемпіонату Європи. Марія найсильніша дівчина нашої області. Попри те, що залізна штанга стала її основним робочим предметом, ніщо жіноче їй...TeNews

Калушанка Таня Кіт сьогодні розпочинає боротьбу на Чемпіонаті світу у Парижі

боротьби, що відбувся у червні. Наразі Таня Кіт є дворазовою чемпіонкою Європи U23, бронзовою призеркою чемпіонату світу та срібною призеркою чемпіонату Європи. У складі жіночої команди в Париж поїхали також дворазова чемпіонка Європи серед юніорів Оксана Лівач із Долини та...Телерадіокомпанія РАІ

Верняєв додав ще дві медалі до українського активу на Універсіаді

своє звання чемпіона та здобув золото XXIX Всесвітньої літньої Універсіади у Тайбеї. Нещодавно він також виграв золоту і бронзову медалі у вправах на брусах на чемпіонаті Європи в Румунії, до того здобувши золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства.Ракурс

Гонка буде цікавою. Братиме участь у гонці і рівнянин Марко Левішин. Цей спідвеїст вперше в історії візьме участь у півфіналі чемпіонату Європи серед юніорів …...Телеканал Ритм

Суперник збірної України оголосив склад на Євробаскет-2017

Додамо також, Литва є одним із суперників України по групі В чемпіонату Європи. Unn.com.ua

Жіноча збірна України розгромила Ірландію

і Топчій — по 20 набраних очок. В активі Ростоцької — дабл-дабл (16 очок і 12 підбирань). 23 серпня на чемпіонаті Європи — неігровий день. Чвертьфінальні матчі буде зіграно на День Незалежності України, 24 серпня. Чемпіонат Європи U-16. Жінки. Дивізіон...Спорт.ua

Дві херсонські волейболістки Анна Дябло та Ірина Павлик у складі збірної України вдало виступили на чемпіонаті Європи. У підсумковому заліку збірна України (U-17) посіла 6 командне місце. Велика Британія - Україна 18:35.Любимый Херсон

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Універсіади

до того здобувши золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства.Ракурс

Тобто навчання, поїздки на змагання є для вихованців безкоштовними. Наші вихованці вже декілька років підряд беруть участь в чемпіонатах Європи та Світу.Спортивний Житомир

Головними чиновниками Рівненщині були відзначені призери XXIII літніх Дефлімпійських іграх та останніх Чемпіонатів Європи. ОГО.ua

Найкращі цитати Віктора Вацка

сподобалось. Спочатку мені доручили вести хайлайтси Ліги чемпіонів уночі. Потім почав коментувати матчі. Докоментувався до того, що доручили працювати на чемпіонаті Європи в Бельгії та Нідерландах. Що таке шанс? Ти отримав можливість і далі треба чіплятись руками, ногами, кігтями, зубами.Галичина спортивная

На тернопільському ставі відбудеться Східноєвропейський Кубок з аквабайку

серпня на тернопільському ставі відбудеться Східноєвропейський Кубок з аквабайку (фрістайл), етап Чемпіонату світу з водно-моторного спорту у класі F500, етапи чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у класах F250 та F125 та Кубок міського голови у класі F 550. Відповідне рішення...Галичина спортивная

Олімпійська чемпіонка зі Львова Яна Шемякіна народила двійню

У четвер, 10 серпня, олімпійська чемпіонка з фехтування львів’янка Яна Шемякіна народила двох дівчаток. Інформацію про це підтвердили у коментарі у Федерації фехтування. Народжувала 31-літня спортсменка у Києві. Слід зазначити, що після перемоги на Олімпійський іграх 2012 року Лондоні, Яну...Галичина спортивная

того, сім делегацій очолюватимуть міські голови. 25-27 серпня у місті відбудеться Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту у класі F500 та Чемпіонат Європи у класах F250 та F125. На тернополян та гостей міста також чекають перегони за Кубок Європи від міського...Газета "Наш ДЕНЬ"

Боксер зі Львівщини побореться на чемпіонаті світу

у ваговій категорії 49 кілограмів. 25 серпня в Гамбурзі стартує світова першість з боксу! За підсумками вдалого виступу на домашньому чемпіонаті Європи, який відбувся в червні в Харкові, українські спортсмени будуть представлені у восьми з десяти можливих вагових категорій. Склад...Щоденний Львів

Черкащанин гідно виступив у складі національної збірної на Чемпіонаті Європи з баскетболу

Українська збірна U-16 посіла 5 місце на Чемпіонаті Європи 2017, що проходив у Болгарії. Посприяв цьому і вихованець з Черкас - Юрій Романовський. Про це «Нова Доба» дізналася від...Нова доба