чемпіонат Європи

Українець завоював титул чемпіона Європи з джиу-джитсу

На шляху до золотої нагороди Ярослав Блажко переміг сім разів Український спортсмен Ярослав Блажко виборов «золоту» чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу, повідомив його тренер Євген Скирда у Facebook. Континентальні змагання проходять у португальському Лісабоні. На шляху до чемпіонського титулу Блажко переміг сімох суперників...Ракурс

Українець виборов "золото" на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

Український спортсмен Ярослав Блажко завоював золоту медаль чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу.iPress

У Львові понад 200 легкоатлетів змагаються на обласній першості

долає дистанцію 60 м з перешкодами. Торішній чемпіонці України з легкої атлетики в приміщенні забракло однієї сотої, щоб потрапити на чемпіонат Європи-2016. Тому цього разу обіцяє витиснути максимум. «Якщо піде перший бар’єр, то потім піде вже легше, а тут, трішки...Галичина спортивная

Сумчани виступлять на чемпіонаті Європи з біатлону. Став відомий склад української збірної на європейську першість.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

та розповів, чим займався ці 10 років та чого досягнув. "Сьогодні мені 42, на фото 32 (повертаюсь через Білорусь з чемпіонату Європи з фітнесу у Вільнюсі). Не знаю наскільки я змінився зовнішньо, зате сильно змінився внутрішньо. За ці 10 років...Доба

Волейболіст із Кропивницького у Німеччині змагався за вихід до фіналу чемпіонату Європи U-20 (ФОТО)

Вихованець комплексної ДЮСШ №3 обласного центру Ігор Свірідов у складі збірної України взяв участь у другому відбірковому турі до фіналу чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років. Змагання проводилися у німецькому місті Фрідріхсхаффен 12-15 січня. За потрапляння до фінальної частили...Гречка

змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти". Для багатьох вітчизняних атлетів вони стали початком нового зимового сезону, який увінчає чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія). Кваліфікаційні нормативи, встановлені ЄА для допуску на континентальну першість, були одним з...Чемпион

Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з біатлону

Офіційний сайт Федерації біатлону України оприлюднив склад української команди на чемпіонат Європи, який 25-29 січня відбудеться у Польщі. За жіночу збірну виступлять: Юлія Джима, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Юлія Журавок, Яна Бондар.Галичина спортивная

З 25 по 29 січня в польських Душниках-Здруй відбудеться чемпіонат Європи з біатлону Чоловіки: Олександр Жирний, Віталій Кільчицький, Володимир Семаков, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко.ДеПо

З 25 по 29 січня в польських Душниках-Здруй пройде чемпіонат Європи з біатлону. Збірна України буде представлена в такому складі. Як відомо, Дмитро Підручний хотів би виступити на майбутньому чемпіонаті Європи...Чемпион

штаб чоловічої збірної України з біатлону не планує використовувати Дмитра Підручного на європейському рівні. Підручний хотів би виступити на майбутньому чемпіонаті Європи, проте тренерський штаб не планує відволікати спортсмена від підготовки до чемпіонату світу в Гохфільцені. Про це в інтерв'ю...Чемпион

стартовий. На заміну виходила Наталія Ксендзук (2), У цій же групі Сербія перемогла Латвію з рахунком 3:0 Відбірковий турнір до чемпіонату Європи. U-18Група А. Рига (Латвія)Україна - Чорногорія3: 1 (26:24, 25:10, 24:26, 25:22)Сербія - Латвія3: 0 (25:15, 25:11, 25:10) Підсумкове...ДеПо

Мар

рахунком 2:0 перемогла збірну Греції — ред.). - На жаль, за підсумком відбірної кампанії збірна не зуміла пробитись до плей-офф чемпіонату Європи. На вашу думку, чого не вистачило нашій команді?- У нас хороша команда. Нам не вистачило спортивного везіння. У...Галичина спортивная

Франківські тхеквондисти звітують за підсумками року

Денис, Черепаха Сергій та Йосипів Єва посіли третє місце. Квітень: Чемпіонат України серед молоді. Жолобайло Діана посіла перше місце. Липень: Чемпіонат Європи серед молоді (м. Грозний). Жолобайло Діана посіла 9 місце. Серпень: Чемпіонат України серед юніорів та ветеранів. Попадинець Світлана,...Галичина спортивная

за останні роки було проведено значну кількість різних турнірів з водного поло. Окремою сторінкою в його житті стали відбірковий матч чемпіонату Європи між чоловічими командами України та Іспанії, а також чемпіонат Європи серед дівчат. Олег Мороз запевнив, що і надалі...Днепродзержинский спорт

У Львові стартує міжнародний турнір із легкоатлетичних стрибків "Меморіал Олексія Дем

попередню згоду на участь дали провідні атлети-стрибуни України, закордонні атлети з Грузії, Хорватії, Угорщини та Білорусі. Серед них: переможець командного чемпіонату Європи 2011 року, учасник Ігор двох Олімпіад, львів’янин Дмитро Дем’янюк, учасниці Ігор Олімпіади в Ріо-де-Жанейро — чемпіонка Юнацьких Олімпійських...Галичина спортивная

проведено турнір з важкої атлетики на призи Заслуженого тренера України В

Абсолютну перемогу серед жінок завоювала чемпіонка України з важкої атлетики серед кадетів, учасниця чемпіонату Європи Ольга Пікаш. Срібну сходинку п'єдесталу зайняв Станіслав Присяжнюк.Fakel

виступала в фіналі Олімпіади-2016", — розповів тренер Володимир Прошин. Володимир Прошин повідомив, що головним стартом Джойс у 2017 році буде чемпіонат Європи серед юніорів. Він відбудеться в м. Гроссето (Італія) в середині...Моя Вінниця