чемпіонат Європи

призерів цьогорічної Національної першості формуватиметься склад збірної, яка у наступному році представлятиме нашу державу на головних міжнародних стартах, таких як Чемпіонат Європи та світу. Відтепер справа за тренерським колективом, який має якісно підготувати нашу команду до виступів на міжнародних змаганнях,...Спортивний Житомир

До того ж, планується організація юніорського чемпіонату Європи, який проходитиме раз на два роки. Раніше я казав, що підбивались підсумки чемпіонату Європи та чемпіонату світу.Спортивний Житомир

З 4-го по 10-те грудня в Ейлаті (Ізраїль) відбудеться чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації важкої атлетики України. Українська...Чемпион

Розгорнуто виставку творів майстра-різьбяра Дмитра Кудрі та його учнів «Мрія водія»

Всесвітньому Дню Землі, Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», фестивалю технічної творчості «Орбіта-Артек», конкурсу на кращий мистецький твір, присвяченого проведенню в Україні Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини», VIII...Fakel

Українські волонтери перемогли в Чемпіонаті Європи з кросфіту в Угорщині / ФОТО

"Підкорення Чемпіонату Європи підтверджує високий рівень професіоналізму наших тренерів з кросфіту.Голос Карпат

30 мільйонів гривень.В тексті звернення депутати описали ситуацію, яка склалася навколо стадіону «Галичина», реконструкцію якого було розпочато з нагоди проведення Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».Також у зверненні депутати повідомили, що сьогодні Дрогобицькою міська рада розглядає питання про надання стадіону «Галичина»...Дрогобицькі новини

Мессі, Роналду і Грізманн поборються за звання кращого гравця за версією FIFA

чемпіонів з Реалом, а зі збірною Португалії Євро-2016, дубль Мессі взяв з Барсою, а Грізманн програв у фіналах ЛЧ і чемпіонату Європи командам Кріштіану.У минулому році володарем призу став Ліонель...Новини футболу

Мінус росіяни, допінг та конфлікти.

Ще одна вада, яку потрібно прибрати збірній України це бажання перемагати на другорядних турнірах. Наші біатлоністи регулярно опиняються на п'єдесталі чемпіонатів Європи та Універсіад. Вони користуються тим, що на цих змаганнях низька конкуренція, натомість державні винагороди досить вагомі. Проте здобуваючи...Еспресо TV

ФІФА назвала трійку претендентів на звання Гравець року

команди переграли мадридське Атлетіко і збірну Франції відповідно, в складі яких виступав Антуан Грізманн. Він, до речі, став найкращим бомбардиром чемпіонату Європи, а також отримав звання найкращого гравця цього турніру. Ліонель Мессі, в свою чергу, разом із Барселоною в цьому...Ua-football

Сергій ВЛАДИКО: «Не помітити прогрес футзалу неможливо»

До того ж, планується організація юніорського чемпіонату Європи, який проходитиме раз на два роки. Раніше я казав, що підбивались підсумки чемпіонату Європи та чемпіонату світу.Спорт.ua

Уродженець Сумщини Дмитро Лашин позмагався на міжнародних змаганнях з кросу. Наступний старт для нього, відбудеться в Італії 11 грудня на чемпіонаті Європи з кросу.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

26-27 листопада у Любліні (Польща) пройшов Чемпіонат Європи з карате. У розділі КАТА наша краяна, 13-річна Мар`яна Сливінська здобула першість у своїй категорії та стала Чемпіонкою Європи. Нова...Paralleli.if.ua

Любовь Басова - лучшая спортсменка ноября в Украине

в Глазго (Великобританія). Медаль найвищого ґатунку в кейріні наша велосипедистка здобула на етапі в нідерландському Апелдорні. Відзначимо, що на жовтневому чемпіонаті Європи з велотреку Любов Басова виборола звання чемпіонки Старого Світу, а на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро посіла високе 5...Спорт.ua

Ужгородські "Карпати" зіграють зі словацькими гандболістками

У рамках підготовки до 1/8 Чемпіонату Європи з гандболу ужгородські Карпати зустрінуться у товариському матчі зі словацьким Прешовом. У суботу, 3-го грудня, о 12-й, Карпати-Арена!Голос Карпат

Андрей Подковыров об изменениях в подготовке кадетской сборной Украины

команд України U-16, -18, -20 Андрій Подковиров розповів про те, як змінилася підготовка кадетської збірної до головного старту сезону – чемпіонату Європи U-16. Цей фахівець відомий співпрацею з дорослими командами, зокрема двічі ставав з ними чемпіоном України, є дворазовим володарем...Sportgid

Історичний центр міста.

Знайомі кияни жартують, що якщо центр Києва не вдасться відреставрувати до "Євробачення", їм залишиться хіба що чекати на проведення нового чемпіонату Європи з футболу в Україні. Звісно, це лише жарт, але він свідчить про те, як глибоко проникла ця проблема.Європейська правда

Історія перемоги: Як полтавський паралімпієць завоював для України чотири медалі

оком. До басейну "Дельфін" батьки привели хлопчика, аби виправити сколіоз, пише Depo.Полтава з посиланням на "Місто". Після численних виступів на чемпіонатах Європи та світу, об'їздивши три континенти, цього літа йому нарешті вдалося досягнути найбажанішого - не просто виступити на Паралімпійських...ДеПо

Прикарпаття на змаганнях різного рівня (Маряна з 9 років займається Кіокушинкай карате). Зокрема останній її виступ у розділі КАТА на Чемпіонаті Європи у Любліні (Польща) 26-27 листопада, де вона виборола І місце і здобула титул Чемпіонки Європи. Але цьому передували...Бліц-інфо

Головний приз чемпіонату Європи з кікбоксингу виборов черкащанин (фото)

Черкасець Іван Ткаченко здобув перше місце у чемпіонаті Європи з кікбоксингу, повідомляє сайт спортивних новин "ЧЕмпіон". Так, у Греції завершився чемпіонат Європи з кікбоксингу, в якому взяли участь 480 спортсменів...Вчасно (Черкаси)