чемпіонат Європи

19-річний волинянин Віктор Шумік здобув путівку на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який стартує у липні в італійському Гросетто. Попередньо спортсмен виграв юніорський чемпіонат України з легкої...Online.ua

Чоловіча збірна України отримала суперників по фінальному турніру чемпіонату Європи з баскетболу 3х3. Фінальний турнір чемпіонату Європи пройде 7-9 липня...1NEWS

Чемпіонат Європи з панкратіону відбувся 09-14.06.2017 року в м. Бріндізі (Італія). Змагання відбувалась за двома розділами: Розділ TRADITIONAL PANKRATION (без ударів руками в голову, ногами (підйоми стопи в голову), удари у всі інші залікові зони, боротьба, кидки, больові та задушливі...Online.ua

Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук привітав полтавських боксерів - Олександра Хижняка та Віктора Вихриста -  з перемогою на Чемпіонаті Європи з боксу.   Нагадаємо, полтавець Олександр Хижняк у вирішальному двобої переміг азербайджанця Камрані Шахсуварли. Цей бій відбувся у ваговій категорії...Vpoltave.info

Вихованець "Черкаських Мавп" допоміг збірній вибороти перепустку на чемпіонат Європи

Баскетболіст допомагає збірній України кваліфікуватися на чемпіонат Європи 3х3. Вихованець місцевої школи баскетболу стає одним із найрезультативніших гравців турніру.ВIККА

Дмитро Сосновський: "Я би голосував за заборону участі росіян у міжнародних турнірах…"

На чемпіонаті Європи ми виграли 8 перепусток на чемпіонат світу. Чемпіонати світу та Європи за своїми рівнями відрізняються.Галичина спортивная

Тріумфальною перемогою для української боксерської команди завершився 42-й чемпіонат Європи, що його приймав харківський СК Локомотив. За підсумками змагань синьо-жовта збірна посіла першу сходинку в командному заліку. На рахунку наших...Урядовий Кур'єр

КИЇВ. 27 червня. УНН. У Белграді (Сербія) з 23 по 25 червня проходив чемпіонат Європи з регбіліг-9, у якому приймала участь збірна України, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ММСУ. У фінальному матчі чемпіонату Європи збірна Україна переграла збірну...1NEWS

?Збірна України тріумфувала на континентальній першості з регбіліг-9

У Белграді (Сербія) з 23 по 25 червня проходив чемпіонат Європи з регбіліг-9, у якому приймала участь збірна України, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ММСУ.У фінальному матчі чемпіонату Європи збірна...Unn.com.ua

УНН. Капітан збірної України Аліна Ягупова за підсумками чемпіонату Європи з баскетболу стала найрезультативнішою на турнірі. Середній показник нашої співвітчизниці склав 21,3 очка за поєдинок. Це найвищий показник серед усіх...1NEWS

Троє арбітрів з України візьмуть участь у курсах арбітрів від УЄФА

членів Комітету арбітрів УЄФА та перегляд матчів сезону 2016/2017 з аналізом цікавих для арбітражу моментів, зокрема поєдинків фінальної частини жіночого чемпіонату Європи 2017 року, який проходитиме з 16 липня по 6 серпня у Нідерландах. Як повідомлялося раніше, ряд українських рефері...1NEWS

ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового та фізичного розвитку з 32-країн, пише 0342. Цей Міжнародний турнір - важливий етап перед чемпіонаті Європи, який стартує у вересні в Словенії. Спортсмен зараз активно тренується - по 3-4 години, аби показати ще кращі...Бліц-інфо

Українець став найкращим снайпером ЧЄ з пляжного гандболу

Золото жіночого чемпіонату Європи завоювала збірна Норвегії. У фіналі вони переграли Польщу.Unn.com.ua

У Черкасах змагалися триатлоністи

кілометри бігу. Дистанції відбувалися на пляжі Рівєра та вулицею Гагаріна. Чемпіонат з триатлону серед юнаків став також відбірковим етапом до чемпіонату Європи, який за три тижні відбудеться в місті Паневежис...Online.ua

У французькому Ліллі завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики у Суперлізі.Галас

Це ії перше золото на молодіжних чемпіонатах Європи. Наразі прикарпатка готується до Чемпіонату України та Чемпіонану Європи та двох світових першостей.Online.ua

На чемпіонаті Європи, який приймав Харків, 25-річний важкоатлет (вагова категорія - понад 91 кг) з Кременчука став одним з трьох наших золотих медалістів.1NEWS

З недавніх пір ім'я Віктора Вихриста на устах у багатьох уболівальників не тільки в Україні, але і в Європі. На чемпіонаті Європи, який приймав Харків, 25-річний важкоатлет (вагова категорія - понад 91 кг) з Кременчука став одним з трьох наших...Чемпион

Українські веслувальники здобули 12 медалей чемпіонату Європи у Белграді

Українські веслувальники перемогли в семи видах програми заключного дня чемпіонату Європи серед молоді та юніорів, який проходив в Белграді. Таким чином збірна України привезла 12 медалей...Громадське телебачення

із 25 країн світу. Друге місце в Одесі виборов вихованець Сумської ШВСМ Сергій Марчук. У французькому Ліллі завершилася Суперліга командного чемпіонату Європи. Випускник СумДУ Сергій Смелик переміг у фіналі 200-метрівки. При цьому Сергій показав найкращий результат нинішнього сезону (20,53 с).Online.ua