чемпіонати

Експерт розкритикував Реброва за перехід в "Аль-Ахлі"

варто було працювати в Саудівській Аравії. Повідомляють Футбольні трансфери "Мені дуже прикро, що наші тренери їдуть не в провідні європейські чемпіонати, а наприклад, в" Аль-Ахлі ", при всій повазі", - написав Левченко у соцмережі.Як відомо, Ребров зароблятиме в Аравії 2,6...Футбольні трансфери

своєму Твіттері написав колишній гравець збірної України Євген Левченко. «Мені дуже прикро, що наші тренери їдуть не у провідні європейські чемпіонати, а, наприклад, в Аль-Ахлі, при всій повазі», — зауважив він. Так Левченко відреагував на офіційну інформацію, що Сергій...1NEWS

Левченко розкритикував Реброва

призначення Сергія Реброва головним тренером "Аль-Ахлі".Повідомляє сайт Футбол Україна. "Мені дуже прикро, що наші тренери їдуть не в провідні європейські чемпіонати, а, наприклад, в "Аль-Ахлі", при всій повазі", - написав Левченко.Нагадаємо, Сергій Ребров вчора підписав контракт з "Аль-Ахлі" на два...Football-ukraine.com

15 -18 червня у Cкадовську відбувся ЦР Колос України з вільної боротьби під гаслом Хто ти майбутній олімпієць?. Успішно на турнірі виступили вихованці ДЮСШ Таврія Новокаховської міської ради і посіли наступні місця: Клівчуцька Наталія І місце (у ваговій категорії 52...Online.ua

Львівського футболіста кличуть в іноземний клуб

у Словаччині, тож перспективи Моцика у випадку переходу будуть доволі хорошими. Молоді гравці розглядають місцевий футбол в якості трампліна до топ-чемпіонатів, тому тут дійсно є до чого прагнути.Назару точно не буде потрібен час на адаптацію, бо він попри свій молодий...Football-ukraine.com

Кабмін встановив можливість виплати переможцям олімпіад минулих років

Кабінет Міністрів України встановив можливість виплати призових учасникам Олімпійських ігор і різних чемпіонатів минулих років, які були визнані переможцями після позитивних допінг-проб попередніх переможців. Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено...Интерфакс-Украина

"Зоря" візьме ще одного вихованця "Динамо"

Новак може підсилити "Зорю". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українське відкриття змінить клуб у ЄвропіУ Македонії 28-річний українець виграв два чемпіонати і тепер може повернутись. Клуби залагоджують останні деталі трансферу.Додамо, що Новак є випускником школи київського "Динамо", а також пограв...Sportanalytic

Слуцький очолив Халл Сіті

В армійському клубі 46-річний тренер виграв 3 чемпіонати Росії, 3 Кубка Росії і 2 Суперкубка країни.Ua-football

Спортсмен з Дніпропетровщини здобув перемогу на Кубку завоювання Константинополя

ДНІПРО. 7 червня. УНН-Центр. У Стамбулі відбувся один із наймасштабніших чемпіонатів зі стрільби з традиційного лука Кубок завоювання Константинополя, на якому Денис Зіборов став найкращим. Про це повідомил у Дніпровській міськраді...Online.ua

Відомий в минулому футболіст розкритикував рівень останньої першості Експрес

У "Металлиста-1925" появился крупный итальянский спонсор

Італійська фірма забезпечить харківських футболістів спортивною екіпіровкою. У цьому спортивному бренд виступають багато клубів кращих європейських чемпіонатів. Слободской край

А.Шевченко назвав Мальту віковою і оборонною збірною

найближчому опоненту національній команді Мальти, передає УНН з посиланням на прес-службу ФФУ."У Мальти є чотири гравці, які виступають в європейських чемпіонатах. Команда - вікова, яка грає в оборонний футбол. Це буде хороший тест для нас. Ми маємо маневрувати, добре міняти...Unn.com.ua

В "Олімпіку" чекають на приїзд клубів з топ-чемпіонатів

Головний тренер донецького u0022Олімпікаu0022 Роман Санжар поділився очікуваннями напередодні кваліфікації Ліги Європи. Sportgid

Малиновський: Перебуваю у відмінній формі і відчуваю себе дуже добре

"Генту", лівий захисник, трохи розмовляли з ним про матч збірних... Загалом же хороша команда, багато хто грає в європейських чемпіонатах, колектив вміє грати в футбол. Упевнений, фіни налаштовані відібрати у нас очки, і не мерзнути. Гра з Мальтою повинна...Ua-football

залишив світлу пляму, як тренер. Він досяг як тренер найкращого результату, після Валерія Васильовича (Лобановського примю Чемпіона). Він виграв два чемпіонати, вивів команду в Лігу чемпіонів - це тільки позитив", - заявив Шевченко. Нагадаємо, що Ребров подав у відставку 31...Високий замок

Збірна України збереже тренера

Все нормально, він буде.Ребров? Я не обговорюю. Він залишив для мене світла пляма як тренер. Він досяг всього: виграв два чемпіонати, вивів команду в плей-офф Ліги чемпіонів", - сказав Шевченко.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ріанчо продовжить кар'єру в "Рубіні", а його...Football-ukraine.com

Як святкують День захисту дітей на Житомирщині

День захисту дітей сьогодні, 1 червня, на Житомирщині святкують фестивалями, різноманітними конкурсами, акціями, розважальними програмами, відкриттям дитячих майданчиків, спортивними чемпіонатами. 0412.in.ua — сайт города Житомира

Ярмоленко встановив історичне досягнення в УПЛ

Півзахисник "Динамо" Андрій Ярмоленко увійшов в топ-5 бомбардирів в історії чемпіонатів України.Повідомляє сайт Футбол Україна. У матчі з "Чорноморцем" Ярмоленко забив свій 96-й гол у чемпіонатах.Андрій обійшов Олександра Гайдаша, у якого...Football-ukraine.com

всі — вихованці дитячого клубу «Романтик» і МДЮСШ № 6. Серед них були переможці і призери міських, обласних і всеукраїнських чемпіонатів. Юні шахісти окремо змагалися у розрядних групах. У найсильнішій з них (1 — 2 розряду) кращі результати показали 9-річний...Моя Вінниця

Максим Зубенко працює барменом у ресторані Faro del porto, у професії понад 8 років. Хлопець бере активну участь у всеукраїнських чемпіонатах. Цьогоріч серед 40 претендентів Максим став першим, виборовши звання Найкращого бармена України, повідомляє кореспондент in.ck.ua. Професія бармена зацікавила хлопця...Online.ua