чверть

Повідомляється, що мінімум чверть обраних суддів отримали негативний висновок Ради.Новости Чернигова

Він придумав Life Sticker, який допоможе зменшити число дорожньо-транспортних пригод у всьому світі. Щорічно число дорожньо-транспортних пригод досягає 50 мільйонів, а чверть смертей на дорогах відбуваються з участю велосипедистів і мотоциклістів. ООН прагне вдвічі скоротити цю цифру до 2020 року. Life Sticker...The Epoch Times Украина

БІПА здобула вольову перемогу у Миколаєві і вийшла у 1/4 фіналу Кубку України

проходив за рівної боротьби. У господарів команду у нападі за собою повели Олександр Кушніров та Сергій Попов, які за стартову чверть набрали 8 та 6 очок відповідно. Миколаїв трохи краще атакував з гри, за рахунок чого отримав 4 очки переваги...Миколаївська правда

Кількість порушень у зоні АТО за тиждень збільшилася на чверть

За минулий тиждень спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували зростання кількості порушень у зоні антитерористичної операції на 25%, повідомив перший заступник голови місії Олександр Хуг. Интерфакс-Украина

Більшість українців назвали істотною користь від безвізового режиму

Branding Group. Трохи інакші справи з оцінкою українцями ефекту / користі від "безвізу" для себе особисто: істотним його вважають тільки чверть опитаних (26%), тоді як не істотним – 57%, передчасним оцінювати особисту користь від "безвізу" вважають 11% українців. В оцінці...Зеркало недели (газета)

БК "Дніпро" обіграв "Запоріжжя" та пробився у 1/4 фіналу Кубку України

грі між командами була зафіксована звитяга Дніпра із 23-очковою різницею. Головним героєм даної баталії став Дмитро Глєбов, який в четвертій чверті просто взяв мяч і став забивати практично все, що викидав. Багато в чому завдяки його активності в заключному періоді...Unn.com.ua

Скільки взимку відпочиватимуть чернівецькі школярі?

В Україні графік шкільних канікул обирається кожним середньоосвітнім навчальним закладом самостійно. Традиційно навчальний процес розбитий на 4 чверті. Після кожної йдуть канікули: осінні, зимові, весняні і літні, пише Експрес онлайн. У більшості шкіл України зимові канікули 2017-2018 розпочнуться...Весь город - Черновцы

людей, які працюють дистанційно, відчувають постійний стрес. Серед офісних працівників стрес є не таким поширеним явищем – його відчувають тільки чверть з...Крещатик (газета)

Стало відомо, скільки відпочиватимуть школярі взимку

Графік шкільних канікул в Україні обирається кожним навчальним закладом самостійно. Однак навчальний процес традиційно розбитий на 4 чверті, після кожної з яких йдуть канікули: осінні, зимові, весняні й літні, пише Кореспондент. У більшості шкіл України зимові канікули 2017-2018...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Австрійська газорозподільна станція поновила роботу після вибуху. Про це у Фейсбук повідомив радник міністра енергетики України Максим Білявський. За його словами, внаслідок інциденту транзит газу до Європи через Україну зменшився на чверть. Подробности.ua

Українці покладають відповідальність за боротьбу з корупцією на президента і НАБУ

замовлення організації Pact. Приблизно стільки ж (35%) вважають, що найбільшу роль у боротьбі з корупцією повинні відігравати грають антикорупційні органи. Чверть опитаних (25%) зазначили, що прості громадяни повинні бути основними джерелом протидії корупції. Опитування було проведене в серпні-вересні компанією GfK...Зеркало недели (газета)

зростання. У листопаді тут випустили 14 автобусів, що в порівнянні з двома торік виглядає оптимістично. Корпорації “Богдан” і “Еталон” на чверть збільшили в листопаді виробництво автобусів на своїх заводах в Луцьку і Чернігові, як і “Черкаський автобус”. Всього в минулому...Український автомобільний ресурс

Платники Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 2,6 мільярда гривень ПДФО

74% або 1934,2 млн.грн. ПДФО отримали скарбниці громад таврійського краю. До державного бюджету спрямовано 668,8 млн. грн. – це майже чверть від загальної суми сплаченого податку на доходи фізичних осіб. Найактивніше скарбниці наповнювали платники податків, які перебувають на обліку в...Новости Херсонщины

Платники спрямували до бюджету 2,6 мільярда гривень

майже 74відс. або 1934,2млн.грн. ПДФО отримали скарбниці громад таврійського краю. До державного бюджету спрямовано 668,8 млн. грн. – це майже чверть від загальної суми сплаченого податку на доходи фізичних осіб. Найактивніше скарбниці наповнювали платники податків, які перебувають на обліку в...Голая Пристань

наводяться результати минулорічних подібних досліджень, які Пакт проводив в рамках проекту USAID/Uniter. Згідно опитування, українці розчаровані процесом реформ. Більш того, чверть респондентів вказала на негативні наслідки від реформ. Криза в економіці, конфлікт на Донбасі та корупція складають топ рейтингу невідкладних...mResearcher

зростання. У листопаді тут випустили 14 автобусів, що в порівнянні з двома торік виглядає оптимістично. Корпорації “Богдан” і “Еталон” на чверть збільшили в листопаді виробництво автобусів на своїх заводах в Луцьку і Чернігові, як і “Черкаський автобус”. Всього в минулому...Автомобильные новости

Баскетболісти з Кропивницького двічі впевнено перемогли «Харківських соколів»

випередивши їх на 40 очок. У жодній 10-хвилинці золоті не дозволили засумніватися у своїй перевазі, нарощуючи гандикап з кожною наступною чвертю. Особливо результативно баскетболісти з Кропивницького провели заключний відрізок. БК Золотой вєк (Кропивницький) БК Харківські соколи (Харків) 114:74 (25:22, 28:18,...Гречка

Южненці поступалися по ходу другої половини, але відмінно зіграли четверту чверть і заслужено перемогли. Пропустивши всього 7 очок за 10 хвилин, южненці змогли переломити хід важкого матчу і перемогти в одеському дербі.UkrBasket

11 грудня - Міжнародний день гір

Гори займають близько однієї чверті поверхні планети і є домом майже 10 відсотків населення.TeNews