чверть

Для «Кременя» сезон закінчився, команда поступилася в іграх плей-офф

команди на велику перерву, і набравши 12 очок, став разом з Філдсом найрезультативнішим гравцем стартових 20 хвилин гри. У третій чверті Кремень продовжив діяти розкуто, що дозволяло підопічним Бориса Сагая триматися на плаву. Гості непогано кидали з гри і відпрацьовували...Кременчугский Телеграф

Черкащани все більше цікавляться часом

вигляд: 1. Навчання і нові знання. 2. Здоров'я. 3. Технології і техніка. 4. Право. 5. Домашні рослини і тварини. Приблизно чверть запитань зі словами «час» і «година» жителі Черкас та області ставлять бажаючи отримати довідкову інформацію. Вони шукають розв’язки задач...Про Все

Зазначається що це на 25,7% перевищить показник 2014 року у 251,4 млрд грн. За прогнозами науковців, виробництво валової продукції рослинництва... 1NEWS

р, інформують у облстаті. Найбільший спад спостерігався у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 36,6%. Хіміки скоротили виробництво на чверть (26,2%). Постачальники електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,7%. Такою була перша трійка промислових аутсайдерів. Натомість відчутне...Діловий регіон

У передмісті Івано-Франківська горів дачний будинок

загорівся дачний будинок. Вогнем знищено мансардний поверх, речі домашнього вжитку, пошкоджено перекриття та стелю. Через сильне задимлення у приміщенні рятувальникам чверть години довелося працювати у апаратах захисту органів дихання та зору, повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Причина виникнення...Телерадіокомпанія РАІ

Господарі, переграючи опонентів угрі один водин, провели результативну першу половину, набравши 52очка, однак пропустили теж немало 41бал. Утретій чверті Кремень продовжив діяти розкуто, щодозволяло підопічним Бориса Сагая триматися наплаву.1NEWS

майданчику двічі перемогли дубль «Черкаських Мавп». У першому поєдинку чергового туру дивізіону «Б» вищої ліги сумчани віддали гостям лише третю чверть і перемогли гостей з перевагою в 23 пункти – 98:75. Наступного дня баскетбольна Фортуна знов була на боці сумської...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чверть мільярда недорахувалися через окупантів

Понад чверть мільярда гривень. Саме таку суму не отримав бюджет від оренди об'єктів державного майна на території окупованого Криму за 886 договорами...Херсонцы

Чверть квартири і дружина з авто, - директор департаменту ЖКК подав декларацію

Директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олександр Яценко подав декларацію за 2016 рік. Про Все

Євген Коровяков: "В другому матчі було багато боротьби і контакту"

свої моменти. Гравці БК «КДПУ» добре на нас налаштувались. Ми пізно спохватились, добре грати в захисті почали тільки і четвертій чверті, почали доганяти, але трошки не...Галичина спортивная

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей залишилося 29 375 вантажних вагонів, більш... Експрес

"Львівська Політехніка" обмінялась перемогами із БК "Золотой Век"

господарям прийти до тями і скоротити відрив. На першу перерву «леви» пішли з превагою у два очки. Розпочинаючи з другої чверті кропивницькі баскетболісти поступова нарощували свою перевагу, яка до великої перерви склала 7 очок. Не змогли ефективно протидіяти господарям гравці...Галичина спортивная

БК "Тернопіль" двічі програм у Дніпрі і втратив лідерство

боротьбі, тернополянам зовсім трохи не вистачило для того щоб привезти хоча б одну перемогу. У першому матчі команди протягом трьох чвертей ішли очко в очко. Тільки в третій десятихвилинці господарям вдалось відірватись на вісім очок, що і визначило результат матчу.Галичина спортивная

на 5% (до 0,90 млн т проти 0,85 млн т в минулому сезоні), в той час як експорт збільшиться на чверть. Читайте також: З жовтня 2016 ДПЗКУ продала китайським партнерам 265 тис. тонн зерна CUTIS визначив найбільш цікаві для Канади...Агравері

інформує 24tv.ua. Такого успіху можна досягнути вже до 2022 року. Крім того, у міністерстві сподіваються, що протягом 5 років на чверть зросте кількість виявлення пухлин на ранніх стадіях, що допоможе швидше і безпечніше усунути проблему. Загалом, рівень одужання має зрости...Крещатик (газета)

27 березня у полтавських школах розпочались весняні канікули. Триватимуть вони по 2 квітня. Також вийшли на відпочинок перед останньою навчальною чвертю і школярі Кременчука, Горішніх Плавнів, Лубен, Миргорода, Гадяча, 22 районів та 8 об'єднаних територіальних громад на Полтавщині.   Про...Vpoltave.info

Суперліга. "Хімік" в овертаймі дотис "Миколаїв", успіх "Дніпра"

В чемпіонаті України з баскетболу почались нові серії 1/4 фіналу.Володар Кубка "Дніпро" вдома не мав проблем із "Запоріжжям", вигравши кожну чверть матчу. А от "Миколаїв" дав справжній бій діючому чемпіону "Хіміку". За п'ять секунд до кінця господарі перевели гру в...Sportanalytic

ФК "Дніпро" завдав мінімальної поразки "Олександрії"

Натомість Олександрія могла зрівняти рахунок лише за чверть години до фінального свистка.Unn.com.ua