чверть

майже щодня, 23% - мають такі відчуття кілька разів на тиждень, майже половина (44%) - кілька разів на місяць, водночас чверть респондентів відзначили, що не відчували тугу та сум останнім часом. Такими є результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у...Гал-info

Водночас 50% опитаних не займаються спортом взагалі. Такими є результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у грудні 2016 року. Гал-info

Міжміський проїзд на Черкащині подорожчав у середньому на 25%

ціни на квитки. Міжрегіональні перевезення стали дорожчими на 20-30 гривень. По області ціна на більшість маршрутів виросла в середньому на чверть, інформує vikka.ua. Начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергій Чубань зазначив, що у межах Черкаської області...Про Все

я заблукав набагато раніше, а Тайсон Фьюрі. Можливо, правда, він далеко не пройшов земне життя до половини, може, тільки до чверті, хоча кокаїн і інша погань, яку він приймав і, думаю, потихеньку приймає або ось-ось почне знову приймати, довголіттю не...24boxing

Першу гру сумчани програли з рахунком 71:67. У другій, вони не змогли втримати перевагу у 20 очок та програвши останню чверть 34:9, вдруге зазнали поразки – 75:67.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Луценко набрав 600 нових прокурорів, три чверті - з-поза системи

Генеральна прокуратура України провела конкурс із заміщення 600 вакансій в місцевих прокуратурах, повідомив глава відомства Юрій Луценко. Зеркало недели (газета)

прогресування злоякісних пухлин. Вплив всього лише на один з генів під назвою Spns2 призвів до скорочення метастазування раку на три чверті, йдеться у повідомленні експертів з Wellcome Trust Sanger Institute в Великобританії. Такі результати досягли під час дослідів на лабораторних...Урядовий Кур'єр

"Черкаські Мавпи" поступилися в першому матчі Кубку України

жорсткий пресинг та зусиллями лідера команди Тімофеєнка зрівняли рахунок. В подальшому мавпи дещо додали в агресивності власних дій та завершили чверть лідируючи: 21:19 для господарів. Старт другої десятихвилинки можна охарактеризувати лише одним визначенням: „Дніпро” влаштував справжній холодний душ для черкасців,...Нова доба

Ворог змістив свою бойову активність на Маріупольському напрямку (КАРТА)

активність на приморські рубежі, а саме на лінію фронту Водяне – Лебединське – Широкине. Вчора на цьому напрямку сталося три чверті всіх обстрілів на Маріупольському напрямку. У Водяному та Широкиному відбулися мінометні обстріли", – додав він. У прес-центрі штабу АТО...Закарпатський Кореспондент

активність на приморські рубежі, а саме на лінію фронту Водяне-Лебединське-Широкіне. За словами Мотузяника, на цій ділянці в суботу сталося три чверті всіх обстрілів на Маріупольському напрямку, а саме 15. Всього на Маріупольському напрямку за минулу добу відбувся 21 ворожий обстріл.Високий замок

"Говерла" двічі перемогла "Черкаські мавпи"

є однією з претендентів на перемогу у Вищій лізі. У першій грі на майданчику точилась рівна гра, але провальна третя чверть не залишила господарям шансів на перемогу у матчі. Ключовими факторами стала краща гра на щитах та краща командна взаємодія.Галичина спортивная

хоча насправді це близько двохсот глядачів. Поєдинок видавця цікавим, хоча й невтішним для рівненських баскетболістів. Які проваливши першу і четверту чверть поступились своїм суперникам, хоча в другій і третій чверті не  просто скоротили відставання. А й в якийсь момент довели...Все

Гуркюфф: Пропозиції ван Бастена - величезний шматок лайна

Головний тренер французького "Ренна" Крістіан Гуркюфф розкритикував пропозиції Марко ван Бастена щодо зміни футбольних правил.Повідомляє Футбол газета. > "Пропозиції ван Бастена - величезний шматок лайна. Такого абсурду я вже давно не читав", - цитує Гуркюффа Marca."Введення офсайду було проявом здорового...Футбол газета

Про це сказала голова законодавчих зборів міста Катерина Алтабаєва, повідомляє Depo. На сьогоднішній день не менше чверті дерев викопано", - поскаржилася Алтабаєва.ДеПо

Цього разу на майданчику зустрілися чинний чемпіон «9-й квартал» та гості з Путивля - «Партизани». Визначальною для сумчан виявилася третя чверть - 25:6. Та як підсумок, перемога господарів у грі з рахунком 106:72. І це дозволило їм очолити турнірну таблицю.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кількість одержувачів субсидій в Україні зросла у 2016 році на 42% до 7,7 млн

Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в листопаді 2016 року, 43% українців заявили, що отримують субсидії для оплати комунальних послуг, ще майже чверть (24%) мають намір її оформити, 30% не отримують і не збираються оформляти, 3% – не визначилися. У червні 2016...Зеркало недели (газета)

В Україні обвалюється вторинний ринок нерухомості

Найменше ціни падали в Шевченківському районі - на 8,9%. Найбільше - у Печерському - на 19,7%.Торік на продаж виставили на чверть більше квартир на вторинному ринку, аніж у 2015-му. У порівнянні з 2013-м пропозиція на вторинному ринку виросла на...Бизнес UA

що Mi Notebook Air 2 отримає тонкий і легкий корпус з літій-магнієвого сплаву. Стверджується, що майбутня новинка важить майже на чверть менше, ніж оригінальна версія з алюмінію. Крім того, вартість виробництва ноутбука стане помітно нижче через більш ефективної моделі виробництва,...ChinaTech

Чверть українських суддів "сховалися" від перевірок, вигідно пішовши у відставку - ЗМІ

У проміжку з червня по вересень 2016 року у відставку пішли понад півтори тисячі суддів, трохи більше, ніж за попередні 25 років незалежності. УНИАН (ИА)

За рік "ІД" втратила чверть територій

Екстремістське угруповання "Ісламська держава" в 2016 році втратила контроль приблизно над чвертю раніше захоплених територій в Сирії та Іраку...ДеПо