чверть

Під час легендарної гонки в США сталася страшна аварія

Приблизно на чверті дистанції кругової Джей Ховард втратив контроль над болідом і врізався в огорожу.Еспресо TV

У Хацьках через недопалок вигоріло чверть гектару

Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 250 м.кв. Про Все

В Україні збільшилась сума аліментів на дитину

гривень, - повідомляє Кременчуцька газета. Згідно із проектом, додана можливість через суд отримати наказ на стягнення аліментів у розмірі: · чверті доходу платника аліментів – на одну дитину; · третини доходу – на двох дітей; · половини доходу – на...Франківчани

послухайте лексику сусідів за стінкою, музику, яку вони слухають, запитайте їх про улюблені книжки і кіно... Олександр Пасхавер каже, що чверть суспільства є пробудженою, чверть антиукраїнською (антидержавною), а решта це інертне байдуже море. Мізки цих людей і є мішенню усіх...Перевесло

Вартість нерухомості усього світу досягла $228 млрд

яких складає 170 трлн доларів. Всі обu0027єкти нерухомості в світі стоять в 2,8 рази більше, ніж світовий річний ВВП.Сьогодні три чверті загальної вартості світової нерухомості припадає на житло — 168,5 трлн доларів. При цьому протягом останнього року сукупна вартість комерційної...Infokava.com

Партія українських танків Оплот готова до відправки в Таїланд

конструктор заводу їм. Малишева Олександр Шейко."Таїланд. На наступному тижні ми відвантажуємо чергову партію. Кількість - інформація конфіденційна. Ми виконали три чверті контракту", - сказав Шейко.Нагадаємо, раніше в ЗМІ зu0027явилася інформація про рішення військового керівництва Таїланду достроково розірвати контракт на поставку...Infokava.com

Яке ж лихо могло трапитись?

не розривалися і долежали […]The post Яке ж лихо могло трапитись? Неподалік від велиого міста знайшли Німецьку авіац\u?LJ?йну бомбу у чверть тонни (ФОТО+ВІДЕО) appeared first on Корупція Інфо.Корупція

Продуктивну сесію провели в Коломиї

Депутати Коломиї зібралися на сесію у міській Ратуші. Розглянули майже чверть сотні питань. Серед них і громадський бюджет, який визнано одним із кращих у державі. Були і приємні моменти: нагородили волонтерів...Телерадіокомпанія РАІ

Світу до 2050 р. не вистачатиме понад $400 трлн для виплати пенсій

старше 65 років збільшиться з 600 млн в даний час до 2,1 млрд чоловік у 2050 році. До 2066 році чверті світового населення буде понад 65 років. І якщо зараз на кожного пенсіонера в середньому в світі припадає вісім працівників,...Еспресо TV

31 травня Початок о 19:00 Майстер-клас на тему «Бренд не для галочки. Як збільшити прибуток на чверть завдяки робочому бренду». Спікер: Євген Миронюк – керуючий партнер незалежного агентства Royal ® Advertising, методолог, бренд-розробник. В комунікаційному бізнесі з...In Kyiv

що нині Київ – це не лише політичний та фінансовий центр, а й досить потужний промисловий центр. Адже столиця забезпечує чверть валового внутрішнього продукту України. «У цьому контексті дуже важливою складовою подальшого розвитку промисловості є експортна політика. Нині київські підприємства...Крещатик (газета)

35 років означає, що в 60 років майже ніхто не зможе вийти на пенсію. Адже всім відомий факт, що сьогодні чверть населення країни не може знайти роботу, тому цих необхідних 35 років стажу практично ні у кого не буде. Отже,...MediaStar

До Таїланду вирушає нова партія сучасних українських танків "Оплот"

чергову партію", зазначив Шейко. З його слів, обсяг поставки є конфіденційною інформацією, проте він уточнив, що Україна вже виконала "три чверті контракту". Нагадаємо, за умовами контракту вартістю понад $200 млн Україна має поставити Таїланду 49 танків "Оплот". Повне виконання контракту...5 канал

Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні

підкреслив член ради директорів Корейського офісу ЄБРР в Україні Сунмін Пак (Soomin Park). Нагадаємо, у травні повідомлялося, що Китай інвестує чверть мільярда доларів в український авіабуд. Дивіться також фотогалерею за темою...5 канал

здобув “бронзу”. Про це повідомили у міськраді, пише УНН-Центр. Богдан Сваричевський виступав в супер ваговій категоріїї понад 91 кг. В чверть фінальному поєдинку йому протистояв боксер з м.Кропивницький з вагою 110 кг. У півфіналі Богдан бився з боксером з м.Харків,...Моя Вінниця

Чернівецькій ОДПІ, сплатили 759,4 тис. грн. рентної плати за спеціальне використання води, що на 184,1 тис. грн., або майже на чверть більше, ніж торік. Вказані надходження згідно з бюджетним розписом розподілено рівними частинами між державним та місцевими бюджетами. Про це...Українська газета ЧАС

Фінальний етап ВЮБЛ: перемога та поразка "Говерли"

5 передач. У суперника потужно зіграв Ян Височин — 20 очок, 16 підбирань. Одеська команда зі школи Литвака в третій чверті зломила супротив киян, забезпечивши у підсумку стартову перемогу. Також упевнено перемогла одеська команда зі школи Білостінного. Найбільше закинув івано-франківцям...Галичина спортивная

74 відсотки грошей, що були передбачені держбюджетом минулого року на підтримку сільського господарства, пішли на утримання чиновників.Три чверті суми з 1,7 мільярда гривень були переказані з держбюджету на утримання Мінагропрому та Держспоживслужби. Безпосередньо роботягам-аграріям дісталось 1,28 мільярда, тобто...Бізнес область

У Дубаї виходить на службу перший робот-поліцейський (фото)

Як повідомляється, робот буде патрулювати туристичні місця і торгові центри. Дубай планує, що до 2030 року чверть всіх місцевих поліцейських будуть роботами.Єдність

Зобовu0027язавши телеканали вести три чверті мовлення українською мовою, Верховна Рада порушила права громадян і Конституцію України, заявив Віктор Медведчук, коментуючи результати сьогоднішнього голосування.7 днів