чверть

Уряд пояснив, чому ціна газу зросла лише на чверть

Кабінет міністрів України заявляє, що зростання ціни газу для населення майже на чверть – це вимушений крок, щоб країна могла далі розвиватися. Про це йдеться в заяві, яку ввечері 19 жовтня поширив Урядовий...Радіо Свобода

Ціна газу для населення зросте майже на чверть

Питання цін на газ для населення є ключовим для відновлення фінансування з боку МВФ. Радіо Свобода

Кабінет міністрів України підвищить ціну на газ для населення на 23,5%, до 8550 гривень за тисячу кубометрів з 1 листопада, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ході позачергового засідання уряду. Гал-info

Але внаслідок перемовин та пошуку компромісу ми знайшли інший підхід. ICTV

була дніпровська команда КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР». Обидва матчі підопічним Ярослава Зубрицького вдалося виграти. У суботній грі львів’яни лише в першій чверті підпустили суперників близько до себе, завершивши її з підсумковим рахунком 23:21 на свою користь. Перемоги ж у наступних десятихвилинках...Leopolis

Названо продукт, який зменшує чверть всіх хвороб за віком

Зі збільшенням на планеті населення старшого віку, зростає число хронічних захворювань. Здоров'я в Україні та світі

У Мукачеві цьогоріч надходження з податку на доходи фізичних осіб зросли на чверть. Закарпаття онлайн

самим віддав пам'ять колишньому власнику клубу Полу Аллену, який помер чотири дні тому через онкологічне захворювання. Блейзерс після ударної вирішальної чверті в 16-й раз підряд переграли Лейкерс і не дозволили Джеймсу з першої спроби відкрити рахунок перемог у новій франшизі.Ua-football

Кременчугу хотят подчинить Глобинский, Козельщинский и Кобелякский районы Працювали всю ніч: частина Крюківського мосту вже заасфальтована У Кременчуці створять спеціальне відділення лікарні для безхатьків Кременчуг Тудей

"Голден Стейт" отримали чемпіонські персні та з перемоги почали захист титулу в НБА

баскетболісти приступили до гри. Воїни підтвердили свій статус фаворита і довгий час перебували у ролі лідерів. Тільки на початку заключної чверті ОКС зрівняли цифри на табло 85:85. Проте свого господарі не впустили і святкували звитягу 108:100. Відзначимо, що за переможців...Unn.com.ua

2019 рік і відправила його на доопрацювання в Кабмін. Хоч і з серйозними зауваженнями нардепів. Зокрема, через те, що на чверть збільшуються видатки на правоохоронні органи: поліцію та СБУ, а на освіту і медицину заплановано менше коштів. Мінімальна зарплатня запланована...24 канал

– на 6%, хоча, навпаки, мали би зменшуватися за рахунок перерозподілу на Державне Бюро розслідувань. Але водночас, коли збільшується на чверть на поліцейську державу, ми бачимо колосальне недофінансування освітніх субвенцій, медичних субвенцій», – зазначає нардеп. Однак, коли йдеться про армію,...Leopolis

У НБУ спрогнозували курс гривні до кінця року

Нагадаємо, Нацбанк порахував, скільки витратив на підтримку гривні у третій чверті року.Unn.com.ua

Соболєв: Стратегію формування тарифів треба переглядати

року на субсидії виділили 71 млрд. грн. На наступний рік 55 млрд. грн. І це за умови підняття тарифів на чверть. Хто вірить в те, що 55 млрд вистачить при піднятті тарифів? обурився політик. На переконання заступника керівника фракції Батьківщина,...Главком

Весільну сукню Меган Маркл перетворили у сексі-образ для Хеллоуіну (ФОТО)

У комплект "весільної" сукні для Хеллоуїну входить облягаюче біле міні-плаття з відкритими плечима і рукавом «три чверті», доповнене тіарою. Глянец.com

БК Дніпро програв в стартовому поєдинку Кубка Європи ФІБА

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Федерації баскетболу України. Та після середини стартової чверть хід боротьби почав змінюватися.Дніпроград

державного університету фізичної культури, а головним тренером є викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор вишу Ірина Клєніна, успішно відіграв три чверті стартового матчу у Бердянську, але розгубив перевагу у заключній десятихвилинці й програв тамтешній «Чайці» - 63:65.Западная информационная корпорация

Як витратити чверть мільярда за півроку: партійні лайфхаки

Як освоюються ці гроші та що входить в список улюблених видатків парламентських партій? Vse media