чверть

свій потенціал. Тому в дорослому віці заробляють мало і «передають бідність у спадок». За даними «Eurostat», у 2016 році понад чверті всіх дітей у ЄС загрожувала бідність або соціальна ізоляція. Лідирує за цим показником Румунія, де на межі бідності перебувала...Газета "Наш ДЕНЬ"

ходу першої половини, яку виграли з різницею у п’ять очок. «Хімік» вніс перелом у гру на стику третьої та четвертої чверті, коли серія кидків Колтера і Еріанса вивели господарів вперед. У «Дніпра» відповідь знайшлася у особі Анатолія Шунделя – три...UkrBasket

БІПА-Одеса вирвала перемогу в Політехніка

зустрічі гості одразу взялися активно збивати атакувальний запал господарів. Відтак стартового спурту господарям не вдалося провести. На середину ігрового часу чверті різниця в рахунку становила лише незначні три бали. Згодом харків’яни зрівняли рахунок.Sportgid

Другу чверть гості почали влучним триочковим Козлова. Гості до заключної чверті скоротили відставання до трьох очок.Спорт.ua

БК "Франківськ-ПНУ" поступився у матчі лідерів Вищої ліги

статус центральних у турі, адже на паркеті спорткомплексу "Меридіан" змагались лідери турнірної таблиці. На жаль, господарки паркету вже у стартовій чверті зробили вагому заявку на перемогу, вигравши її з різницею у 15 очок. До честі франківок вони не здались і...Галичина спортивная

пішли ще далі. Тут міськрада взагалі припинила співфінансування районної дитячої бібліотеки, читачами якої є майже шість тисяч місцевих школярів (три чверті з них мешкають саме в райцентрі). Тому в її бюджеті виникла гігантська "діра" на 510 тисяч гривень, яку фінансування...Голая Пристань

Прагматичність у всьому.

фан-клубів. Більше 300 регіональних компаній є його спонсорами і кожна з них виплачує порівняно невеликі гроші, але разом вони дають чверть річного бюджету. Маючи бюджет у 43 мільйони євро, головний спонсор сплачує менше одного мільйону євро. Це дає клубу незалежність,...Ua-football

За хвилину і 57 секунд до кінця чверті Рушаков зрівнює рахунок - 40:40.UkrBasket

він сказав журналістам у суботу на полях Мюнхенської конференції з безпеки, передає "Інтерфакс-Україна". За словами Пристайка, Україна вже виконала близько чверті необхідних стандартів. "Є, умовно кажучи, півтори-дві сотні стандартів, які, наприклад, стосуються того, щоб пілоти могли перемовлятися однією мовою, щоб...Еспресо TV

Без доступних книжок залишили малечу чиновники на Херсонщині

пішли ще далі. Тут міськрада взагалі припинила співфінансування районної дитячої бібліотеки, читачами якої є майже шість тисяч місцевих школярів (три чверті з них мешкають саме в райцентрі). Тому в її бюджеті виникла гігантська "діра" на 510 тисяч гривень, яку фінансування...Херсон Daily

Більше 40% киян можуть купувати делікатеси лише на свята - опитування

дорогі м'ясні, рибні, сирні вироби, дорогі торти, солодощі тощо) лише на свята, свідчать дані опитування, проведеного Дослідницьким центром "SPHERA". Понад чверть опитаних стверджують, що можуть придбати будь-які делікатеси у будь-який час, коли їм захочеться. Ще 16% відповідають, що можуть купувати...Зеркало недели (газета)

Дніпро переміг БІПу

Ревзіна зафіксував стартовий ривок гостей — 10:0. Втім такий початок не знітив одеситів. Вони змогли оговтатися та до середини стартової чверті майже вирівняли становище. Хоча й не надовго. Фавориту сезону не знадобилося надто багато зусиль, аби знову піти вперед. З...Спорт.ua

директора Центру контролю й профілактики захворювань США Енн Шухат. Причому, за її словами, запобіжні щеплення допомагали не завжди - принаймні чверть із цієї кількості людей була вакцинованою. Центр контролю й профілактики захворювань визнає, що ефективність вакцини проти нинішнього штаму H3N2...Високий замок

У Сполучених Штатах за сезон у 2018-му році від грипу померли 63 дитини, при чому три чверті з них не були вакциновані, - Громадське.Гал-info

Засіяти поля аграріям коштуватиме 127 мільярдів гривень, порахували експерти галузі. 0,2 мільйона гектара зайняли посіви озимого жита. Агробізнес сьогодні

На Закарпатті побільшало пожеж / ВІДЕО

2017-му рятувальники зафіксували понад півтори тисячі загорань, – це на 12% більше, ніж у попередній рік. Кількість загиблих збільшилась на чверть – у вогні загинули 42 людини. Збитки ж від пожеж зросли аж на 10 мільйонів і сягають 44-х мільйонів...Закарпатський Кореспондент

В цілому ж відсутність хороших сучасних сховищ сильно стримує розвиток овочівництва. Агравері

Вчені довели, що бігати босоніж корисно

босоніж. Американські спеціалісти провели експеримент за участю 72 людей віком від 18 до 44 років. Всі добровольці займалися бігом впродовж чверті години. Періодично бігуни наступали на різні предмети, що лежать на землі. Коли людина бігала босоніж, їй доводилося уважніше ставитися...Країна Здоров'я

Загалом в минулому році українці здали в оренду 16,9 мільйонів гектарів сільськогосподарських угідь. Агробізнес сьогодні

від вірусу постраждали десятки організацій, серед яких поштові служби, а також рекламні, юридичні, логістичні й фінансові компанії. Але майже три чверті випадків зараження було зафіксовано саме в Україні. Оксана КРАМАРЧУК для Урядового...Урядовий Кур'єр