чверть

Міністр Омелян обіцяє ремонт доріг з 10-річною гарантією

їх за свій рахунок. «У цьому році вперше провели перевірку всіх доріг, побудованих в 2016 році. Дефекти виявлені на мінімум чверті з них і всі вони були усунуті підрядниками. Лише незначний відсоток компаній вирішили при цьому схитрувати і вирішити конфлікт...Новости Сумм

першому поєдинку, гра у рівнянок відразу не заладилася. Як підсумок, після першої половини гри, господарки перемагали 47:20. Лише в третій чверті гості змогли скоротити відставання на чотирнадцять очок, але остання десятихвилинка завершилась нічийним рахунком, тож “Чайка” здобула перемогу 78:5. …...Телеканал Ритм

Однак мінімальний розрив в очках дозволив коростенцям пройти у наступний етап Кубку України. Однак у третій чверті травмувався основний гравець команди Юрій Горенков.Спортивний Житомир

«Харківські Соколи» впевнено переграли «Кремінь»

баскетбольний клуб “Кремінь” у Харкові двічі поступився “Харківським Соколам”. У першому матчі підопічні Євгена Федорова не змогли виграти в жодній чверті і поступилися з рахунком - 74:60. У другій грі харків’яни перемогли з різницею в 16 очок - 78:62. Після...Кременчугский Телеграф

Про бідність та багатство - результати опитування на Херсонщині

більше половини домогосподарств вважали свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг. Більше чверті оцінили рівень своїх доходів, як достатній. Кожне сьоме домогосподарство повідомило, що не змогло забезпечити навіть достатнє харчування. І лише...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

свій статус вже у дебютній 10-хвилинці. Завдяки високому пресингу від южненців супротивник почав припускатися втрат і програвав 27:18. Наступні дві чверті пройшли в більш рівній боротьбі, …...1NEWS

Суперліга. "Хімік" розгромив "Запоріжжя", "БІПА" перекидала "Миколаїв"

Южненський Хімік без проблем здолав Запоріжжя, набравши більше сотні очок. А БІПА перевернула гру з Миколаєвом в останній чверті. Sportanalytic

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

Сільські жінки складають більше чверті населення земної кулі.Ta4ki.net

Парубій повідомив, що після консультацій із керівниками фракцій скасував відповідне підвищення зарплат. У червні ВР змінила норму, через яку помічники нардепів недоотримували чверть зарплати. У жовтні 2017 року у Верховній Раді було зареєстровано проект постанови, який може підвищити заробітні плати народним...Високий замок

680,2 млн  грн  або 49 відсотків. Із них місцеві бюджети херсонських громад отримали 74 відс. або 1537,8 млн  грн. Майже чверть сплаченого податку на…Запись З легальних доходів херсонці сплатили до бюджету 2 мільярди впервые появилась на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины

На заробітки за кордон з Черкащини частіше їдуть чоловіки

до обласної служби зайнятості, пише "Діловий регіон". Серед тих, хто працевлаштовується за кордоном, переважають чоловіки - майже 60 %,  три чверті з них - це молоді люди у віці до 35 років, в основному це високваліфіковані робітники або фахівці. Адже...Про Все

року ми вперше за довгий час провели перевірку всіх доріг, які були відремонтовані в 2016 році. Було виявлено дефекти на чверті із них, і всі вони були усунуті», - заявив Володимир Омелян. За словами Міністра, важливим є відновлення автошляхів, які...Народна Рада

40 відсотків німців вважають, що така коаліція була б небажаною. mResearcher

БІПА здобула другу перемогу в сезоні

Згодом два з гри та штрафний Ворника і триочковий Мироненка дозволили гостям дещо загальмувати господарів. Та ліквідувати відставання в стартовій чверті запоріжцям не вдалося. На початку другої 10-хвилинки триочковий Ясиненка зменшив різницю до 2-х очок. Однак це лише додало наснаги...Спорт.ua

Дніпро продовжив переможну серію в Суперлізі

Мішули, які забили свої дальні, все ж змогли піти у відрив на 6 балів. За декілька миттєвостей після старту другої чверті все той же Антон Дзюба власним кидком згори робить різницю в рахунку вже двозначною. Надалі підопічні Максима Міхельсона знову...Спорт.ua

більше половини домогосподарств вважали свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг, більше чверті - оцінили рівень своїх доходів, як достатній, кожне сьоме домогосподарство повідомило, що не змогло забезпечити навіть достатнє харчування і...Мост

49 відсотків. Із них місцеві бюджети херсонських громад нашої області отримали 74 відс. або 1537,8 млн гривень. Окрім того, майже чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 532,5 млн грн спрямовано до державного бюджету. Найбільше ПДФО відрахували платники...Мост

своєю енергетичною безпекою і прагне збільшити показники. Адже колись в Україні добували майже 80 мільярдів кубічних метрів газу. З них чверть ішла на промисловість, ще стільки само населенню, завдяки решті була змога збалансовувати економіку. Щодо обєкта. Подивилися технологічний процес, звернули...Урядовий Кур'єр

Кількість голодуючих жителів планети досягло 815 мільйонів людей - ООН

Три чверті дітей із затримками у розвитку проживають в країнах, охоплених конфліктами.Зеркало недели (газета)

Теплові електростанції (ТЕС) і теплоелектроцентралі (ТЕЦ) України в січні-серпні 2017 року скоротили споживання вугілля на 25,4% (на 5 млн 224,1 тис. тонн) порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 15,308 млн тонн. Интерфакс-Украина