чверть

У нього виявили набряк мозку через падіння після зіткнення. Він в реанімації. Гонка була зупинена. Зважаючи на те, що три чверті дистанції було подолано, її вирішили не відновлювати, зберігши результати, які були на момент аварії. Більше новин зі світу спорту...24 канал

були змушені раніше повернути з літнього випасу свої стада, так як тваринам не вистачало корму. Незважаючи на те, що три чверті Швейцарії покриті пасовищами, фермери все одно закуповують концентровані корми для тварин, щоб досягти високих показників, додала Хелфенштайн. Нагадаємо, раніше...7 днів

те, що дурять людей по російському зомбоящику, йде і в українському ефірі. Ми з цим Волошиним жорстко схопилися і більше чверті години лаялися. Потім я отримав безліч листів підтримки від невідомих мені людей в лічку ФБ. Вони писали, що я...Новости Сумм

Прем

для грецької нації", - сказав тогді Папандреу. "Але ми знаємо шлях до Ітаки". За цей час економіка Греції скоротилася на чверть. У вересні 2017 року повідомлялося, що  економіка Греції знову показує тенденції до зростання  після багаторічної кризи. "Економіка Греції зараз...Зеркало недели (газета)

Українцям на чверть зменшили розмір субсидій

Про це свідчать дані Державної служби статистики на сайті відомства. Бизнес UA

Лише нагляд

впродовж двох років, інформує DW. Хоча економіка зростає, багато греків не відчувають ефекту стабілізації країни. Значна частина населення втратила близько чверті своїх доходів. Досі безробітними залишається кожна п’ята працездатна особа. Розмір державного боргу Греції  становить 180% від ВВП, що є...Голос Украины (газета)

Росії. 67% людей вважають реальним закулісне існування світового уряду Протягом останніх чотирьох років (2014-2018 роки) кількість таких росіян зросла на чверть. Повний випуск програми "Вєсті Кремля" дивіться тут. +Відео...24 канал

зими повинні отримати 850 штук наметів УСБ-56/2005 з тканини А за ТУ У […]The post Намети для Міноборони обійшлися на чверть дорожче appeared first on Новини Тернополя.УСБН

Намети для Міноборони обійшлися на чверть дорожче оновлено: Серпень 20, 2018 автором: Redactor Источник...Новости Сумм

Чверть сторіччя в гонці: найстаріший етап Чемпіонату України з ралі відзначає 25-річний ювілей. Подія більш ніж унікальна, адже саме етап у Херсоні став єдиним, що присутній у календарі першості кожного року. І, найголовніше, за всі роки незалежності жоден «Чумацький шлях»...M2motors.com.ua

з п’ятої частини площ, посіяних під урожай поточного року. Валовий збір зерна у початково оприбуткованій вазі становив 682,3 тис.т, що на чверть більше, ніж торік. У середньому з 1 га обмолоченої площі одержано майже по 50 ц зерна. Повідомляє Головне управління статистики у...СТС

Закарпатець Юрій Бордун у Китаї озвучує китайські мультфільми та фільми українською

де дублює китайський кінопродукт українською. Головною метою моєї поїздки було пізнати багату на міфи та безглузді стереотипи країну, де проживає чверть усього людства. Зараз я працюю заступником директора відділу освіти у одному з тренінг-центрів, що спеціалізується на розвитку соціальних навичок...Голос Карпат

У Туреччині невідомі здійснили напад на посольство США

і алюміній до 50% і 20% відповідно.На тлі погіршення відносин з США курс турецької ліри за кілька днів впав на чверть. Анкара звинуватила Вашингтон в розвязанні економічної війни і підняла мита на деякі американські...Unn.com.ua

підбирань + 4 втрати). Головний тренер: Віталій Черній Бельгійці зі старту розпочали бобмардувати кільце нашої команди та впідсумку за стартову чверть закинули 21 бал. Наша команда зуміла відповісти лише девятьма. Друга десятихвилинка стала дещо оптимістичнішою. Українці суттєво покращили гру в напададі,...UkrBasket

Збірна України поступилася Латвії у товариському матчі

підбираннях. Більшу частину поєдинку точилася рівна боротьба. Жодній із команд не вдавалося досягти відчутної переваги у рахунку. Лише у заключній чверті домінування господарок проявилося у ривку 14:0 і як наслідок відчутній перевазі. Однією із головних проблем став відсоток влучань у...Спорт.ua

з рахунком 80:59 (14:13 18:15, 20:17, 28:14). Жодній із команд не вдавалося досягти відчутної переваги у рахунку. Лише у заключній чверті домінування господарок проявилося у ривку 14:0 і як наслідок відчутній перевазі. Однією із головних проблем став відсоток влучань у...24 канал

кільце лише 5 балів, проте, атака була не на багато успішніша - в кільці суперника опинилося лише 8 балів. Друга чверть стала дещо результативнішою, а вдалі командні дії дозволили ще на три бали збільшити відрив перед великою перервою. В другій...Все

Україна поступилася Бельгії в заключному матчі Євробаскету

Європи U-16 дивізіон В в Боснії та Герцоговині. Бельгійці зі старту розпочали бобмардувати кільце нашої команди та впідсумку за стартову чверть закинули 21 бал. Наша команда зуміла відповісти лише девятьма. Друга десятихвилинка стала дещо оптимістичнішою. Українці суттєво покращили гру в...Спорт.ua

Вартість тарифів на інтернет для українців можуть підняти на чверть. Про це заявила колишня заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.УСБН

Меркель сподівається, що до навчального року встановлять перемир

Берліна він заїжджав на весілля до глави МЗС Австрії Карен Кнайсль). А до преси політики вийшли після того, як близько чверті години спілкувалися віч-на-віч.День