чвертьфінал

Екс-тренер збірної Італії очолить Японію

Азії (2011) і Кубку Східної Азії (2013). Минулого разу Донадоні непогано проявив себе в ролі наставника збірної, довівши Італію до чвертьфіналу на Євро-2008, де "Скуадра Адзурра" зазнала поразки від майбутніх переможців іспанців в серії пенальті.Ua-football

рахунком 4:1. Аби претендувати щонайменше на срібло Песоцькій необхідно у неділю, 23 вересня, переграти австрійку Софію Полканову. За вихід у чвертьфінал буде боротись й лідер чоловічої збірної України Коу Лей. Він зіграє зі шведом Крістіаном Карлссоном. Більше новин зі світу...24 канал

18-річна Катаріна Завацька пробилася до півфіналу турніру ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів у французькому Сен-Мало.У чвертьфіналі українка обіграла дев'яту сіяну Катінку фон Дайхманн з Ліхтенштейну з рахунком 7:6 (5), 2:6, 6:4.Матч тривав 2 години і 13...Чемпион

до п’єдесталу Зантарая спочатку здобув перемоги над поляком Патріком Вавржичеком, філіпінцем Шугеном Накано та Ахмедом Абдельрахманом з Єгипту, поступився у чвертьфіналі японцю Хіфумі Абе, а у турнірі за 3-тє місце взяв гору над росіянином Михайлом Пуляєвим і Талем Флікером з...1NEWS

Українець виграв медаль на чемпіонаті світу з дзюдо

українець заробив "ваза-арі", за рахунок якого і переміг у підсумку. Єдину сутичку на турнірі Зантарая програв японцю Абе Хіфумі у чвертьфіналі. Тріумф Дар'ї Білодід 17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходить у Баку. Таким...Znaj.ua

здобув Георгій Зантарая. Для українця це шоста нагорода на чемпіонатах світу. Георгій Зантарая міг поборотися за золоту нагороду, але у чвертьфіналі поступився чинному чемпіону світу Хіфумі Абе з Японії. Відтак максимум, на яким міг розраховувати українець – бронзова нагорода. У...24 канал

Георгій Зантарія став бронзовим чемпіоном світу з дзюдо

Програвши в чвертьфіналі, Георгій Зантарая вигрв поєдинок, який надав право змагатися в бронзовому фіналі.Ua-football

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з дзюдо

Український дзюдоїст спочатку поступився у чвертьфіналі чинному чемпіону світу японцю Хіфумі Абе.Unn.com.ua

Українець Зантарая виграв "бронзу" чемпіонату світу з дзюдо

Єдину сутичку на турнірі Зантарая програв Абе Хіфумі у чвертьфіналі. Раніше українка Дарина Білодід стала чемпіонкою світу з дзюдо.Зеркало недели (газета)

Козлова не зуміла пробитись до 1/2 фіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова завершила виступи на турнірі в Китаї. В чвертьфіналі її опір зламала казашка Путінцева, яка націлилась на ТОП-50 рейтингу WTA. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Чемпіонат світу з дзюдо: юна українка побореться за місце у фіналі.

Завдяки високому місцю в рейтингу, Даря автоматично потрапила в другий раунд чемпіонату світу. Ua-football

Токіо. Людмила Кіченок залишає парний чвертьфінал

лише один гейм на своїй подачі. На вирішальному тайбрейку Кіченок і Среботнік виконали три міні-брейка, а їхні суперниці - п'ять. Чвертьфінал. Токіо. 20 вересня Людмила Кіченок / Катаріна Среботнік - Мію Като / Макото Ніномія 4-6, 6-2, 7-10. З Ніном...Ua-football

Артета: Гвардиолы на поле не было, и мы проиграли

для помилок. Усілякі помилки призводять до негайних наслідків. І сьогодні ми ще раз у цьому переконалися. Після торішнього вильоту в чвертьфіналі ми хотіли добре почати цей сезон, але в усіх бувають погані дні. Я знаю, що гравці старалися. Я не...Ua-football

Тенісистка Кіченок завоювала путівку до чвертьфіналу змагань у Токіо

У чвертьфіналі пара Кіченок змагатиметься з японками Мію Като та Макото Ніномією.Unn.com.ua

Козлова вийшла у чвертьфінал, не розпочавши матч

дуже легко, адже американська суперниця Катерини навіть не з'явилася на корті.Катерина Козлова (Україна) - Дженніфер Брейді (США) - неявка БрейдіУ чвертьфіналі Козловій протистоятиме казашка Юлія Путінцева.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ITF Алмати. 19-річна українка виграла шостий титул в кар'єріСайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Українські тенісистки стали моделями: відео

протистоянні Світоліна перемогла Ешлі Барті. Нагадаємо, українські тенісистки двічі програли німкеням. Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українська тенісистка вийшла у чвертьфінал престижного турніру. Також портал "Знай.uа" писав, що українська тенісистка поступилася у фіналі парного турніру в...Znaj.ua

Анонс, суддя, трансляція

командою, якій все-таки бракує того досвіду та майстерності, який можна було побачити весною, коли чинні чемпіони України практично пробились у чвертьфінал. Приємною звісткою є те, що перед стартом у ЛЧ лазарет команди трішки спорожнів: Кайоде після двомісячної паузи вже займається...Sportanalytic

Євгенія СПІТКОВСЬКА: «Розуміли - нам треба виграти медаль для України»

Це вже була третя гра протягом змагального дня. Було дуже важко і фізично, і морально. Спорт.ua

Христина Філевич у складі збірної стала "бронзовою" на чемпіонаті Європи

згодом доволі несподівано поступились збірній Іспанії (15:17). Попри поразку підопічні Володимира Холопова зуміли вийти до вісімки найсильніших на Євро. У чвертьфіналі українки зуміли дотиснути господарок турніру румунок - 20:18 та пробились до півфіналу. В 1/2 фіналу "синьо-жовті" зазнали поразки від...Галичина спортивная