чвертьфінал

Claro - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий тенісний турнір у Ріо-де-Жанейро, Бразилія Призовий фонд - $ 1 439 995 Чвертьфінал Пабло Каррено-Буста (Іспанія, 4) - Олександр Долгополов (Україна) - 7:6(4), 6:7(2), 1:0 відмова...Чемпион

результат є національним рекордом України і особистим досягненням самої тенісистки. Сайт Знай.ua раніше повідомляв, що українець Олександр Долгополов вийшов до чвертьфіналу турніру в...Znaj.ua

У Зимовій першості міста Рівне з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна» почалися ігри «на виліт». Щоправда, до стадії чвертьфіналу всі головні фаворити змагань залишилися – ФК «Малинськ», ФК «Садове», «Водник» (Рівне) та «Калина» (Бугрин) перший кубковий бар’єр взяли, хоча...ОГО.ua

боксер здолав представника США Аарона Переза. Чергову перемогу на турнірі здобув також й Микола Буценко. В поєдинку за вихід до чвертьфіналу наш боксер здолав представника Росії, переможця Європейських ігор 2015 та чемпіона Росії 2016 року – Бахтовара Назірова. Читайте також:...Znaj.ua

у боснійському місті Брчко. 3:2 - перемога Візури перервала серію з чотирьох єврокубкових сезонів, коли южненська команда постійно виходила у чвертьфінал. Кубок ЄКВ-2016/17 з волейболу Жінки 1/8 фіналу Матч на нейтральному полі Візура (Белград, Сербія) - Хімік (Южне, Україна) -...Чемпион

Rio Open presented by Claro - 2017 Чоловічий тенісний турнір у Ріо-де-Жанейро, Бразилія Призовий фонд - $ 1 439 995 Олександр Долгополов (Україна) - Орасіо Себальос (Аргентина) - 7:6(4), 4:6, 6:4 Чемпион

Долгополов вийшов до чвертьфіналу

Сьогодні Сашко у трьох сетах переміг аргентинця Себальйоса.Олександр Долгополов (Україна) - Орасіо Себальйос (Аргентина) - 7:6, 4:6, 6:4Суперником Долгополова у чвертьфіналі буде іспанець Пабло Карреньйо-Буста.Нагадаємо, Сашко вже перемагав цього суперника минулого тижня.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

МФК Житомир по пенальті програє Локомотиву в чвертьфіналі меморіалу Щанова

У середу, 21 лютого, МФК "Житомир" зустрівся в 1/4 меморіалу Щанова з одним із фаворитів турніру - столичним "Локомотивом". 0412.in.ua — сайт города Житомира

У матчах Кубка Англії, починаючи з цьогорічних чвертьфіналів, буде дозволено провести четверту заміну під час овертайму. Про це повідомляє прес-служба організації. Також були названі терміни проведення матчів чвертьфіналу...Чемпион

Е.Світоліна стала півфіналісткою турніру в Дубаї

категорії WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships, що відбувається у Дубаї (ОАЕ), передає УНН з посиланням на сайт тенісистки.У чвертьфінальному матчі харківянка впевнено обіграла 46-у ракетку світу Лорен Девіс з США, витративши на зясування переможниці лише 1 годину та...Unn.com.ua

Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA Premier у Дубаї. У матчі чвертьфіналу українка, яка має 7-й номер "посіву", переграла американську тенісистку Лорен Девіс. Як відомо, в третьому колі Світоліна переграла американську тенісистку...Чемпион

МФК «Житомир» по пенальті поступився столичному «Локомотиву» у чвертьфіналі меморіалу Щанова

Матч 1/4 меморіалу Щанова можна сміливо назвати вирішальним поєдинком турніру, який мав визначити долю переможця. Житомир.info

Катастрофа "Порту", щастя "Ювентуса" і "Севільї"

грав у чисельній меншості, тому логічно, що "Ювентус" у другому таймі провів два м'ячі і фактично перекреслив шанси португальців на чвертьфіналі. А от "Севілья" хоча й перемогла вдома "Лестер", та в цій парі ще все попереду. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ...Sportanalytic

вдома володіла великою перевагою проти Лестера, повела з рахунком 2:0, але потім пропустила, що значно підвищило шанси чемпіона Англії на чвертьфінал. Перевага могла б бути і більшою у рахунку, але на 14 хвилині поєдинку голкіпер лисиць Шмейхель парирував удар Корреа...Spy-Football

Ліга чемпіонів: "Ювентус" обіграв Порту, "Севілья" сильніше "Лестера"

вдома володіла великою перевагою проти "Лестера", повела з рахунком 2:0, але потім пропустила, що значно підвищило шанси чемпіона Англії на чвертьфінал.Ліга чемпіонів1/8 фіналуПерші матчі"Порту" - "Ювентус" - 0:2Голи: П'яца, 72, Алвеш, 74"Севілья" - "Лестер" - 2:1Голи: Сарабія, 25, Корреа, 62...Sportanalytic

Телеканали Футбол знову мали проблеми з трансляцією матчів чвертьфіналів Ліги чемпіонів Порту - Ювентус та Севілья - Лестер, що проходять в середу, 22 лютого. Обидві трансляції були перервані на...Чемпион

Українська тенісистка Катерина Бондаренко не зуміла вийти до чвертьфіналу турніру WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships в Дубаї, ОАЕ. На рахунку українки 4 ейса і 4 подвійних помилки.Чемпион

За вихід до півфіналу турніру Світоліна посперечається з іншою представницею США Лорен Девіс, яка взяла гору над росіянкою Катериною Макаровою - 4:6, 6:1, 6:3. Високий замок