чвертьфінал

Збірна Іспанії стала чемпіонам Європи з жіночого баскетболу

Збірна Іспанії перемогла команду Франції в фіналі чемпіонату Європи серед жіночих команд, інформує сайт ФБУ, передає УНН. Після майже рівної стартової чверті іспанки заволоділи перевагою, забезпечивши до перерви 9 очок запасу. По перерві француженки не змогли змінити хід гри. Різниця...Unn.com.ua

Збірні України та Росії зустрінуться між собою у чвертьфіналі чоловічого чемпіонату Європи з пляжного гандболу у Загребі.1NEWS

перший груповий турнір, зокрема завдала поразки чемпіону світу Хорватії. На другому груповому етапі українці посіли друге місце та вийшли до чвертьфіналу, де у напруженій боротьбі зазнали поразки від збірної Росії - 0:2 (18:26, 21:22). Далі у втішному турнірі наша команда...1NEWS

Українка Ягупова стала найрезультативнішою на Євробаскеті-2017

Капітан збірної України Аліна Ягупова стала за підсумками чемпіонату Європи найрезультативнішою на турнірі. Ягупова набрала 85 очок в 4-х матчах. В середньому вона набирала 21,3 очка за поєдинок. Це найвищий показник серед усіх учасників чемпіонату Європи. Нагадаємо, збірна України посіла...Sportgid

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 кваліфікувалася на ЧЄ

на цьому участь у кваліфікаційному турнірі для "жовто-блакитної" команди завершилася. Вихід у фінальний турнір чемпіонату Європи Україні гарантувала перемога в чвертьфіналі над чинними чемпіонами зі...Unn.com.ua

Чоловіча збірна України вийшла в фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3. У чвертьфіналі кваліфікаційного турніру, що проходить у Андоррі, наша команда перемогла чинного чемпіона Європи Словенію – 19:14, пише ФБУ. Ця перемога гарантує...1NEWS

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

В Чехії завершився чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок. Нагадаємо, збірна України покинула турнір на стадії чвертьфіналу. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Збірна України 3х3 завершила виступи в кваліфікації чемпіонату Європи

у кваліфікаційному турнірі для нашої команди завершилася, пише ФБУ. Вихід у фінальний турнір чемпіонату Європи нашій команді гарантувала перемога в чвертьфіналі над чинними чемпіонами зі Словенії. Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 Кваліфікаційний турнір Півфінал 25 червня Україна - Латвія -...Sportgid

Чоловіча збірна з баскетболу 3х3 перемогла чинного чемпіона Європи

Чоловіча збірна України вийшла в фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3. У чвертьфіналі кваліфікаційного турніру, що проходить у Андоррі, наша команда перемогла чинного чемпіона Європи Словенію - 19:14, пише ФБУ. Ця перемога гарантує...Чемпион

Визначилися учасники ЧС-2018 серед жіночих команд від Європи

Латвія, Туреччина та господар – Іспанія. Збірна України не змогла пробитися в фінальний турнір чемпіонату світу, оскільки не пробилася в чвертьфінал, посівши підсумкове 10-те місце. Источник — Федерация...Sportgid

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 виграла груповий етап у відборі на ЧЄ

Станіслав Тимофеєнко відзначився 8 очками. Відзначимо, що наші баскетболісти виграли груповий етапі і пробилися до 1/4 фіналу. Додамо, що у чвертьфіналі кваліфікації чоловіча збірна України сьогодні зіграє проти команди Словенії, яка у своїй групі посіла друге місце, поступившись Іспанії, та...1NEWS

Чоловіча збірна України здобула перемогу у другому матчі групового раунду відбору на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3. Громадське телебачення

балів. Станислав Тимофеєнко відзначився 8 очками, Дмитро Липовцев додав до активу 3 очки, а Максим Закурдаєв набрав 1 бал. У чвертьфіналі кваліфікації чоловіча збірна України зіграє 25 червня о 15:00 проти команди Словенії, яка у своїй групі посіла друге місце,...Чемпион

полтавець Олександр Хижняк (вага до 75 кг). Хижняк ефектно переміг Камрана Шахсуварли з Азербайджану. Раніше КременчукToday повідомляв, що Вихрист у чвертьфіналі переміг румуна, а у півфіналі...Online.ua

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 зазнала поразки у додатковому раунді плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи. Піся поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної...1NEWS

Збірна України обіграла Андорру та вийшла до 1/4 фіналу відбора на ЧЄ

балів. Станислав Тимофеєнко відзначився 8 очками, Дмитро Липовцев додав до активу 3 очки, а Максим Закурдаєв набрав 1 бал. У чвертьфіналі кваліфікації чоловіча збірна України зіграє 25 червня о 15:00 проти команди Словенії, яка у своїй групі посіла друге місце,...Спорт.ua

— 72:56 (16:9, 16:19, 25:11, 15:17) Латвія — Італія — 68:67 (18:18, 19:24, 16:11, 15:14) Нагадаємо, жіноча збірна України до чвертьфіналу не...1NEWS

повідомляє офіційний сайт команди з Борісова, передає сайт Асоціації футзалу України. У сезоні-2016/17 Борісов-900 фінішував на восьмому місці, а у чвертьфіналі плей-офф поступився майбутньому чемпіону - мінській Століці. Сам же Хурсов у складі "зелено-білих" зіграв 31 матч, забив 16 голів...Чемпион

Польщею (2:0), Швецією (2:0) і Францією (2:0). Українська команда вийшла до другого групового раунду, у якому будуть розігруватись місця у чвертьфіналі. Жіноча збірна України: Валерія Кирилова, Катерина Чумак, Ольга Лаюк, Ірина Глібко, Альона Сорокіна, Юлія Андрійчук, Леся Смолінг, Валерія Зоря,...Чемпион

У неділю на Прикарпатті розпочинається VI чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд

Богородчани 11:00 Українська Європа — Білорусь Стадіон "Нафтовик" м. Надвірна 11:00 Балтія — Молдова Міський стадіон сел. Богородчани 17:00 Перший чвертьфінал Стадіон "Нафтовик" м. Надвірна 17:00 Другий чвертьфінал Міський стадіон сел. Богородчани 19:00 Третій чвертьфінал Стадіон "Нафтовик" м. Надвірна 19:00...Галичина спортивная