чвертьфінал

Визначились перші чвертьфіналісти Кубку України з баскетболу

поєдинку - цього разу на виїзді. Команда Михайла Переверзія перемогла у Дніпрі з рахунком 89:52, оформивши таким чином, вихід у чвертьфінал національного Кубку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вісім легіонерів викликані в збірну України на перші матчі відбору до ЧС-2019 Варто відзначити, що...Unn.com.ua

Визначились два чвертьфіналісти Кубку України

поєдинку - цього разу на виїзді. Команда Михайла Переверзія перемогла у Дніпрі з рахунком 89:52, оформивши таким чином, вихід у чвертьфінал національного Кубку. Дніпро, СК «Шиннік». Другий матч «Дніпро-2» — «Рівне-ОШВСМ» — 52:89 (8:17, 12:26, 13:22, 19:24) Але першим клубом,...Спорт.ua

турнірі China Open визнано найвидовишнішим у сезоні-2017. Таке рішення було прийнято WTA. Двобій української та французької тенісисток відбувся на стадії чвертьфіналу та завершився перемогою Гарсії 7:6, 5:7, 7:6. Гра продовжувалася 3 години та 21 хвилину. Після поразки у поєдинку 6...Чемпион

Жіноча збірна України з тенісу увійшла в десятку найкращих у світі

Раніше українська тенісистка розгромила Серену Вільямс і вийшла в чвертьфінал престижного турніру.Закарпатський Кореспондент

Боксер із Вижниці Вадим Клим - чемпіон України серед молоді

спортивної школи Вадим Клим (тренер Микола Гакман). Спочатку буковинець переміг Кирила Величка (Умань, Черкаська область), Станіслава Андрущенка (Львів), а у чвертьфіналі здолав опір Назрі Рагімова (Миколаїв). Вже у півфінальному двобої наш земляк святкував перемогу над Владиславом Дороховим (Київ), а у...Погляд

Визначилися всі учасники чемпіонату світу-2018 в Росії

втратили шанси навіть на стикові матчі. Востаннє українці виступали на чемпіонаті світу в 2006 році, коли в Німеччині дійшли до чвертьфіналу. Раніше повідомлялося, що збірна Італії не виступить на чемпіонаті світу вперше за 60 років...Зеркало недели (газета)

Збірна Перу стала останнім учасником ЧС-2018

четвертим Чемпіонатом світу в історії збірної Перу. Найбільшого успіху перуанці досягли на своєму дебютному ЧС-1970 Мексиці, де вони дійшли до чвертьфіналу. Нагадаємо, Австралія стала володарем передостанньої путівки на...Unn.com.ua

Данія стала останнім європейським учасником ЧС-2018

що турнір в Росії стане для Данії п'ятим чемпіонатом світу в історії. Краще досягнення датчан на Мундіалях - вихід до чвертьфіналу на ЧС-1998 у Франції. Нагадаємо, Італія вперше за останні 60 років не потрапила на чемпіонат...Unn.com.ua

Відбулося жеребкування плей-оф Ліги чемпіонів Закарпаття

У неділю завершилися змагання у групах, після чого стали відомі 8 команд-учасниць чвертьфіналу. Сьогодні відбулося жеребкування наступних етапів - 1/4, 1/2 та фіналу. Чвертьфінальні матчі пройдуть наступної неділі, 19 листопада. Півфінали відбудуться 26...Голос Карпат

Визначилися всі учасники чемпіонату світу-2018 від Європи

втратили шанси навіть на стикові матчі. Востаннє українці виступали на чемпіонаті світу в 2006 році, коли в Німеччині дійшли до чвертьфіналу. Раніше повідомлялося, що збірна Італії не виступить на чемпіонаті світу вперше за 60 років...Еспресо TV

Эмоции Каспера Шмейхеля в победном матче с Ирландией - ФОТО

що легенда "МЮ" і збірної Данії Петер Шмейхель став чемпіоном Європи в 1992 році, а на чемпіонатах світу добирався до чвертьфіналу (1998), що і до цього дня вважається найвищим досягненням збірної Данії.Ua-football

5 крутих футбольних збірних, які не їдуть на чемпіонат світу-2018 до Росії

і збірна США, яка не пропустила жодного фінального турніру, починаючи із 1990 року. У 2002 році американці взагалі дійшли до чвертьфіналу, а ще тричі потрапляли у плей-офф в тому числі і на ЧС-2014, де випередили у групі португальців разом з...Еспресо TV

Україна завоювала дві медалі на Кубку світу з велотреку

"срібло" у кейріні, поступившись тільки голландцеві Матійсу Бюхлі. Андрій Винокуров також змагався у спринті, але вибув з боротьби на стадії чвертьфіналу. Олена Старикова принесла бронзову нагороду у гиті на 500 м з місця з часом 33,825 секунди. Перемогла росіянка Дар'я...Зеркало недели (газета)

Спортсмен з Буковини здобув звання чемпіона України з боксу серед молоді

що на Буковині, Вадим Клим. Спочатку вихованець Миколи Гакмана переміг Кирила Величка (Умань, Черкаська область), Станіслава Андрущенка (Львів), а у чвертьфіналі здолав опір Назрі Рагімова (Миколаїв). У півфіналі буковинець отримав перемогу у двобої з Владиславом Дороховим (Київ), а у фіналі...0372.ua

Дель Пьеро: У Конте есть удивительные качества, именно поэтому он тренирует лучшие команды в мире

Колишній нападник "Ювентуса" і збірної Італії Алессандро Дель П'єро вірить, що Антоніо Конте повернеться в національну команду. "Конте відмінно попрацював з "Юве", і відмінно впорався з національною збірною. Ми хотіли б, щоб він повернувся в збірну Італії, тому що він...Ua-football

Вижницький боксер став чемпіоном України серед молоді

Вижниці Чернівецької області Вадим Клим. Спочатку вихованець Миколи Гакмана переміг Кирила Величка (Умань, Черкаська область), Станіслава Андрущенка (Львів), а у чвертьфіналі здолав опір Назрі Рагімова (Миколаїв). Вже у півфінальному двобої наш земляк святкував перемогу над Владиславом Дороховим (Київ), а у...Весь город - Черновцы

Стали відомі всі учасники чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів Закарпаття

Лучки Скала (Негрово) 1:4ТС: Скала 9, В.Лучки 6, Драчино 3, Перехрестя 0. 1/4 фіналу (19 листопада). Голос Карпат

Футболісти Сенегалу вдруге в історії вийшли на чемпіонат світу

тренера Брюно Метсю створила сенсацію. Спочатку вона обіграла в стартовому матчі чинного чемпіона світу Францію (1:0), а потім дійшла до чвертьфіналу, де поступилася Туреччині лише в додатковий час (0:1). Додамо також, крім Сенегалу путівки на ЧС-2018 раніше оформили ще 23...Unn.com.ua

Дякуємо, що жива

вигравали обласний чемпіонат і Кубок, виступали у Всеукраїнському фіналі АФЛУ, а також спробували свої сили у Другій лізі, де в чвертьфіналі поступилися «АРПІ». Багато гравців команди пройшли з нею цей шлях і мають шанс заявити про себе на вищому рівні.Галичина спортивная

Буковинський боксер Вадим Клим вийшов у півфінал молодіжного чемпіонату України

тренера Миколи Гакмана переміг представника Черкаської області Кирила Величка (Умань) та боксера зі Львова Станіслава Андрущенка. А суперником буковинця у чвертьфіналі став Назрі Рагімов з Миколаївської області. Наш земляк здолав опір Рагімова та боксуватиме у півфіналі змагань. 11 листопада -...0372.ua