чвертьфінал

Збірна України U-16 поступилась Греції

5-8 місця. Першим суперником нашої збірної стане команда, яка зазнає поразки у матчі Великобританія - Угорщина. Кадетський ЄвроБаскет-2017. Дивізіон В. Чвертьфінал Греція U-16 - Україна U-16 - 78:63 (19:12, 21:29, 17:12, 21:10) Україна U-16: Ковляр 17, Чернеха 10 + 5...Спорт.ua

У неділю відбудуться фінальні матчі Кубку Ужгородського району з футболу

перемагали в Лінцях 2:3, а вдома, в останньому турі, не зявились на гру, через участь у Лізі чемпіонів Закарпаття. У чвертьфіналі Зимового Кубку 2016 вони знову зіграли внічию 0:0, а в серії пенальті кращими були лінцівські футболісти. Нагадаємо, що минулого...Голос Карпат

Українські тенісистки Леся Цуренко і Людмила Кіченок вийшли до чвертьфіналу парних змагань на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 Western & Southern Open у Цинциннаті (США) із призовим...1NEWS

Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру у Торонто обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України. «Еліна Світоліна перемогла чемпіонку...1NEWS

Игорь Харченко: «Сборная Украины U-16 - не туристы»

триває у столиці Болгарії Софії. Замість того, щоб борсатися у менш привабливому розподілі 9-16 місць, підопічні Ігоря Харченка зіграють у чвертьфіналі зі збірною Греції 17 серпня. Головний тренер збірної України підбив короткі підсумки виступу у групі В. — Пане...Sportgid

Українка Марченко виграла "бронзу" Кубка світу зі стрільби з лука

перемогу над співвітчизницею Соломією Трапезниковою. Далі Марченко здолала трикратну учасницю Олімпійських ігор британку Наомі Фолкард і датчанку Ренді Дех. У чвертьфіналі Марченко пройшла олімпійську чемпіонку в Ріо-де-Жанейро в командній першості кореянку Чхве Мі Сун. А ось вже в півфіналі італійка...Зеркало недели (газета)

Мукачево дійшла до півфіналу «дорослих» змагань. Крім того, наша землячка в парі з Іллею Сарафіним із Коломиї змогла пробитись у чвертьфінал змішаних пар. Таким чином вихованка «Тенісної Академії» виконала норматив Майстра спорту України.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українка Марченко здобула нагороду етапу Кубка світу зі стрільби з лука

в 1/8 фіналу програли збірній Японії (0:6). Натомість, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Соломія Трапезнікова перемогли американок (6:0), але у чвертьфіналі поступилися команді Республіки Корея (0:6). Чоловічий фінал в класичному луці склали Франція і Голландія, жіночий - Республіка Корея і...1NEWS

Як українка Еліна Світоліна знищила тенісну еліту

існує. Вона просто знищила Вільямс-старшу. Матч тривав лише 1 годину і завершився переконливою перемогою українки 6:2, 6:1. Фірмовий характер У чвертьфіналі Світоліна зустрілася, якраз з кривдницею американки Мугурусою, з якою раніше зустрічалася 6 разів та вигравала тричі. Гра проти 4...Еспресо TV

Перша ракетка України Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті.Вісник+К

Світоліна вийшла до фіналу турніра WTA

Напередодні Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA. Українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Сітоліна вийшла до фіналу турніра WTA Premier 5 Rogers Cup, що проходить...Високий замок

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. Про це 12 серпня повідомили у Національному олімпійському комітеті. "Еліна Світоліна перемогла...Високий замок

Е.Світоліна вийшла у півфінал тенісного турніру в Торонто

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Перша ракетка України і п’ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру у Торонто обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України.  "Еліна Світоліна перемогла чемпіонку...Unn.com.ua

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто У суботу Світоліна перемогла в останніх двох сетах.Еспресо TV

Стаховський став півфіналістом змагань у Словенії

УНН. В чвертьфіналі челенджеру в Словенії Сергій Стаховський успішно подолав супротив серба Філіпа Крайновіча. У вирішальній партії Сергій зробив брейк в восьмому геймі...Unn.com.ua

Відбулися всі матчі чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу. До півфіналу пробилися три житомирські команди - Бекс, Інбев, ПФК Софія-НП та іванівський...Спортивний Житомир

Спортсменка пробилася до чвертьфіналу престижного турніру Rogers Cup в Торонто. Зазначається, що Світоліна вперше в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу на даному турнірі.Високий замок

Тепер в активі тенісистки вихід в чвертьфінал Rogers Cup і перемоги над легендарними сестрами Вільямс.Слободской край

Світоліна знесла з корту саму Вільямс

знамениту американку Венус Вільямс, віддавши їй лише три гейми.Еліна Світоліна (Україна) - Венус Вільямс (США) - 6:2, 6:1Суперницею Світоліної у чвертьфіналі буде іспанка Гарбіньє Мугуруса.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WTA Торонто. Світоліна стартувала з перемоги над росіянкоюСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

разу не дала можливості засумніватися в своїй перевазі. Наша спортсменка постійно вела в…Запись Світоліна розтрощила Вінус Вільямс і вийшла в чвертьфінал турніру в Торонто впервые появилась на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины