чвертьфінал

другому матчі 1/8 фіналу Кубка України. Втім команді Суперліги Парі-Матч вистачило запасу після перемоги в першому матчі, аби пройти до чвертьфіналу. Дивіться відео найкращих моментів матчу Одеса – Прометей.UkrBasket

в Каїрі Шошина в двох сетах обіграла Мінами Акияму (7:5, 6:2), потім легко здолала опір Лани Шипек (6:0, 6:1). У чвертьфіналі харків'янка розгромила представницю Єгипту Ламис Альхуссейн Абдель Азиз (6:2, 6:1), а в півфінальному матчі проти Ани Лантигуа де-ла Нуньес...Ua-football

Став відомим заключний чвертьфіналіст Кубку України з баскетболу

національного Кубку боротимуться лише представники Суперліги Парі-Матч: Одеса Миколаїв; Політехнік Хімік; Запоріжжя Дніпро; Черкаські Мавпи Київ-Баскет. Додамо також, перші матчі чвертьфіналу відбудуться 26 грудня, а матчі-відповіді на початку 2019...Unn.com.ua

Останнім півфіналістом клубного чемпіонату світу став Аль-Айн.У чвертьфіналі був обіграний чемпіон Африки, туніський клуб Есперанс. Аль-Айн домінував протягом усього матчу і заслужено розгромив суперника. У півфіналі Аль-Айн зіграє...Чемпион

Клубный ЧМ.

Останнім півфіналістом клубного чемпіонату світу став "Аль-Айн". У чвертьфіналі був обіграний чемпіон Африки, туніський клуб "Есперанс". "Аль-Айн" домінував протягом усього матчу і заслужено розгромив суперника. У півфіналі Аль-Айн зіграє...Ua-football

Клубный ЧМ.

відправив у ворота тунісців на 60-й хвилині. У півфіналі "Аль-Айн" зіграє з володарем Копа Лібертадорес "Рівер Плейт". Клубний чемпіонат світу. Чвертьфінал. Аль-Айн "Есперанс" Туніс - "Аль-Айн" ОАЕ 0:3 Голи: Ахмед 2, Ель-Шахат 16, Аль-Абабі 60 Нагадаємо, раніше участь в півфіналі...Ua-football

Клубный ЧМ.

на третій хвилині, але чемпіон Азії відповів трьома влучними ударами. "Касіма Антлерс" в півфіналі зіграє з "Реалом". Клубний чемпіонат світу. Чвертьфінал. ОАЕ, Аль-Айн. "Касіма Антлерс" - "Гвадалахара" 3:2 Голи: Нагакі 49, Сержіньо 69 (пен.), Абе 84 - Сальдівар 3, Пулідо...Ua-football

Касима Антлерс обыграл мексиканский Чивас и сыграет с Реалом в полуфинале Клубного ЧМ

"Касіма Антлерс" став першим півфіналістом клубного чемпіонату світу, здобувши вольову перемогу в матчі з мексиканською "Гвадалахарою". Клубний чемпіонат світу. Чвертьфінал. ОАЕ, Аль-Айн. "Касіма Антлерс" - "Гвадалахара" 3:2 Голи: Нагакі 49, Сержіньо 69 (пен.), Абе 84 - Сальдівар 3, Пулідо 90+6...Ua-football

вибув із боротьби за медалі у першому ж колі, програвши...тайцю Амнату Руенроєнгу. До речі, цей боксер дійшов у підсумку до чвертьфіналу. Актуально:Трансляція Далакян - Леброн: дивитися онлайн.Далі у кар'єрі Далакяна була перемога у чемпіонаті України-2010, а згодом - поразка у...Чемпион

змагань Orlando Open відбудеться на кортах USTA National Campus. Нагадаємо, що сезон-2018 Ілля Марченко завершив на “челленджері” в Італії, де в чвертьфіналі програв восьмому сіяному. Сообщение Тенісист Марченко розпочне новий сезон на “челленджері” в Орландо появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

Розквіт Ястремської, спад Бондаренко і муки Козлової

в кар'єрі — 2009 і 2016), фінал 125-тисячника WTA в Індіан-Веллсі. Getty Images. Катерина Бондаренко Перша українка, яка дійшла до чвертьфіналу турніру Grand Slam (2009 US Open), розпочала сезон досить вдало. Перед Australian Open Бондаренко подолала кваліфікацію Прем'єру в Брісбені,...Спорт.ua

вражаючий дабл-дабл – 15 очок, 14 підбирань. Відзначимо, що столичні аматори на попередніх етапах здолали двох представників Вищої ліги. У чвертьфіналі «Черкаські Мавпи» зіграють проти ще одного представника столиці – Київ-Баскета з елітного дивізіону.Нова доба

"Черкаські Мавпи" стартували у дебютному сезоні Суперліги 3х3

Обстоювати честь клубу на першість поїхала команда дублювального складу. Однак далі чвертьфіналу черкащанам пройти не вдалося, інформує офіційний сайт команди.ВIККА

Визначились ще два учасники чвертьфіналу Кубку України з баскетболу

Чинні чемпіони України Черкаські Мавпи не мали проблем із аматорським колективом з Києва БК Шамани. Відзначимо, що Дніпро у чвертьфіналі виступить проти іншого колективу з Суперліги Запоріжжя.Unn.com.ua

Черкаські Мавпи вийшли в чвертьфінал Кубка України

на попередніх етапах здолали двох представників Вищої ліги, та сил на навіть знекровлених чемпіонів України в Суперлізі Парі-Матч забракло. У чвертьфіналі Черкаські Мавпи зіграють проти ще одного представника столиці – Київ-Баскета з елітного дивізіону. КУБОК УКРАЇНИ Чоловіки. 1/8 фіналу. Матч...UkrBasket

Українська тенісистка Анастасія Шошина вийшла в чвертьфінал турніру ITF з призовим фондом 15 тис. дол., що триває в Каїрі (Єгипет).Гал-info

тут немає". Івано-франківська «Віза-Вторма» конотопчанина Дениса Зеленкевіча зігра з іншим клубом з Івано-Франківська - «Ураганом» сумчанина Артема Фаренюка. Путівки у чвертьфінал розіграють «Кардинал-Рівне» і «ХІТ» вихованця конотопського футболу Віталія Дзюби, «Продексім» лебединця Миколи Білоцерківця і...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українка пробилася до чвертьфіналу тенісного турніру в Каїрі

Українська тенісистка Анастасія Шошина вийшла в чвертьфінал турніру ITF з призовим фондом 15 тис. дол., що триває в Каїрі (Єгипет), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал...Unn.com.ua

Чому "Шахтарю" буде краще у Лізі Європи

1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Лише завдяки титанічним старанням фортуни ми могли потрапити на "Порту" і справді мати шанс вийти у чвертьфінал. У всіх інших випадках це був би гранд європейського футболу, котрий поставив би жирний хрест на єврокубковому поході "гірників".Sportanalytic