чвертьфінал

Боксер В.Поляков виборов інтернаціональний пояс чемпіона WBA

Як повідомляв УНН, суперником О.Усика по чвертьфіналу боксерської Ліги чемпіонів став німець Марко Хук.Unn.com.ua

Змагалися протягом двох днів. В суботу команди зіграли матчі в групах, а в неділю розіграли призові місця, починаючи зі стадії чвертьфіналу. Ця стаття Пляжного футболу в Бердичеві нема, а чемпіонка вже є опублікована на сайтіНаш Бердичів - перший інформаційний портал...Online.ua

Збірна України здобула рекордну кількість нагород за день Дефлімпіади-2017

Нагадаємо, баскетболісти України перемогли Росію і вийшли у чвертьфіналу Дефлімпіади-2017.Unn.com.ua

Змагалися протягом двох днів. В суботу команди зіграли матчі в групах, а в неділю розіграли призові місця, починаючи зі стадії чвертьфіналу. Незважаючи на божевільну спеку, дівчата гідно витримали всі випробування. Якщо раніше в Одесі протягом семи років проходили лише неофіційні...Спортивний Житомир

Баскетболісти України перемогли Росію і вийшли у чвертьфіналу Дефлімпіади-2017

УНН. Чоловіча та жіноча збірні України вийшли в чвертьфінал Дефлімпійських ігор, що проходять в турецькому Самсуні, інформує УНН з посиланням на сайт ФБУ. Чоловіки без поразок пройшли груповий етап...1NEWS

Чоловіча та жіноча збірні України з баскетболу вийшли у чвертьфінал дефлімпійських ігор, що проходять у турецькому Самсуні. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України. Чоловіки без поразок пройшли груповий...1NEWS

Каратистка І.Мажара здобула для України медаль Дефлімпіади-2017

КИЇВ. 24 липня. УНН. 34-ту медаль національній дефлімпійській збірній команді України на Іграх в Самсуні (Туреччина) принесла каратистка Інна Мажара (у індивідуальних змаганнях з кати), повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ.   Попри поразку у півфіналі від майбутньої переможниці змагань...1NEWS

З першого місця у групі наша чоловіча команда вийшла в чвертьфінал. Жіноча збірна України у своїй групі посіла друге місце.Чемпион

команд чоловіків. У складі Національної збірної команди України у ваговій категорії до 81 кг. змагався представник Житомирщини Нетяга Лука. У чвертьфіналі команда України здолала команду Монголії з рахунком 5:0, у півфіналі, нажаль, збірна України поступилася команді Південної Кореї з рахунком...Спортивний Житомир

Персей (Житомир). Команди-учасниці чемпіонату, які розділено на дві групи, зіграють у два кола. Кращі чотири клуби з групи виходять до чвертьфіналу. КАЛЕНДАР ІГОР Чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. 1-й тур Бекс (Житомир) Танкіст (Новогуйвинське) 1:3 23 липня 2017 р.Спортивний Житомир

Збірна України отримала першу перемогу на Дефлімпійських Ігра 2017. У 3 турі українці розгромила збірну Аргентини з рахунком 3:0. У чвертьфіналі України зіграє зі збірною Росії.1NEWS

Нагадаємо, в чвертьфіналі поляк битиметься з російським чемпіоном IBF Муратом Гассієвим (24-0, 17 KO).24boxing

Збірна України здобула ще п

що яскравою крапкою змагального дня стала яскрава перемога українців у футболі - 3:0 проти Аргентини та вихід з підгрупи. У чвертьфіналі "жовто-блакитні" змагатимуть із Росією у якої ще жодного втраченого очка на турнірі. Додамо також, наразі у доробку команди 33...Unn.com.ua

Українська фехтувальниця Харлан виграла чемпіонат світу

з полькою Богною Йовжак (15:9). В 1/8 фіналу Ольга не без зусиль здолала італійку Росселлу Грегоріо - 15:12, а в чвертьфіналі пройшла японку Норіку Тамуру (15:9). У півфіналі українка впевнено здолала француженку Селісію Бердер - 15:10. У фіналі Ольга підтвердила...Зеркало недели (газета)

Українець Олександр Усик у чвертьфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії зустрінеться з найнебезпечнішим суперником у своїй кар’єрі – екс-чемпіоном світу Марко Хуком з Німеччини. Власне до цього...Газета "Наш ДЕНЬ"

Феррера. Skistar Swedish Open - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція Призовий фонд - 540 310 Чвертьфінал Олександр Долгополов (Україна) - Андрєй Кузнєцов (Росія) - 6:3, 6:2...1NEWS

та Вадим Клим (57 кг). Півфінальні двобої відбудуться саме зараз, з 14 год. Фінали у неділю, 23.07.17 з 11:00. 20.07.17, чвертьфінал 48 кг Олександр Дудник (Запорізька) Валентин Гермаківський (Чернівецька, ДЮСШ Вижниця, тренер Микола Гакман) 0:5 50 кг Максим Колісніченко (Черкаська)...Online.ua

Кузнєцова. Skistar Swedish Open - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція Призовий фонд - 540 310 Чвертьфінал Олександр Долгополов (Україна) - Карен Хачанов (Росія, 5) - 7:6(5), 3:6, 7:6(2)...Чемпион

Світоліна назвала найближчою метою виграш одного з турнірів Великого шолома

Беттлс. Як повідомлялося, з початку поточного року Е.Світоліна вже виграла тенісні турніри в Тайвані, Дубаї, Стамбулі і Римі, виходила в чвертьфінал Роллан Гаррос, пройшла в четвертий круг (1/8 фіналу) Уїмблдону і посідає 6-й рядок світового жіночого рейтингу (WTA).Интерфакс-Украина