чвертьфінал

Сьогодні відбудеться чвертьфінал FreezeOil Кубку України

Цими вихідними поновиться боротьба у FreezeOil Кубку України. БІПА (Одеса) протистоятиме "Кривбасу" (Кривий Ріг). Вчасно (Черкаси)

Хімік дотиснув Миколаїв у заключній десятихвилинці, вигравши перший матч чвертьфінального протистояння. Другий і вирішальний матч чвертьфіналу Хімік і Миколаїв проведуть у Южному 5 лютого.Чемпион

Переможець двоматчевого протистояння одержить путівку до чвертьфіналу, де поміряється силами із найсильнішою командою дуету «МКВ» (Одеса) - «Локомотив» (Харків).ОГО.ua

МФК «Кардинал-Рівне» зіграє перший матч 1/8 розіграшу Кубку України з футзалу проти сумського «СумДУ». Переможець двоматчевого протистояння одержить путівку до чвертьфіналу, де поміряється силами із найсильнішою командою дуету «МКВ» (Одеса) – «Локомотив» (Харків). Дотепер МФК «Кардинал-Рівне» та «СумДУ» зустрічалися між...Телеканал Ритм

для нашої команди поєдинком зі збірною Туреччини - 25 вересня о 18:30 за київським часом. Переможець групи напряму потрапить до чвертьфіналу, а команди, які посядуть друге та третє місця, відбіратимуться до цієї стадії через стикові матчі з командами групи А,...Чемпион

Кубок Італії.

Визначилися всі учасники чвертьфіналу Кубка Італії, сформувавши пари цієї стадії турніру. "Наполі" - "Фіорентина" "Ювентус" - "Мілан" Фінал Кубка Італії пройде 2 червня в...Ua-football

Путівку до чвертьфіналу Australian Open Павлюченкова розіграє у протистоянні зі своєю співвітчизницею Світланою Кузнєцовою (8), яка за 3 години 36 хвилин вирвала перемогу...Newsru.ua

Цими вихідними "Черкаські Мавпи" боротимуться за вихід у фінал Кубка України

поразок в сезоні — 55:82. Цієї суботи "Мавпи" спробують взяти реванш й вибороти собі перепустку до наступного етапу всеукраїнського кубка. Чвертьфінал складається із двох ігор. Матч відповідь відбудеться 5-го лютого у Дніпрі. Нагадаю, нині суперники "Мавп" у цьому колі є...ВIККА

Кубок Іспанії-2016/17 з футболу Чвертьфінал Перші матчі 19 січня Атлетико Мадрид - Ейбар 3:0 (1:0) Голи: 1:0 - Грізманн (28), 2:0 - Корреа (60), 3:0...Чемпион

матчу Наингголан відзначився дублем — Раджа головою замкнув ефектний прохід Перотті — 4:0, без шансів для Дории. Рома виходить у чвертьфінал Коппи, де зіграє з Чезеною з Серії Ст. Football.uaРома — Сампдорія 4:0Голи: Наингголан, 39, 90, Джеко, 47, Ель Шаараві,...Новини футболу

У матчі 1/8 фіналу кубка Італії "Рома" не залишила шансів "Сампдорії" Сектор. У чвертьфіналі на римлян вже чекає "Чезена", матч знову відбудеться на полі "Роми". "Рома" - "Сампдорія" - 4:0...ДеПо

Підсумки сезону.

Першої ліги, та у матчі за бронзові нагороди поступились "Львів'яночці" з рахунком 0:4. У Кубку України наші дівчата зупинились у чвертьфіналі, програвши уманськими "Пантерам" - 0:2.У всіх матчах нашої команди відіграли одразу п'ятеро футболісток - Тетяна Барановська, Надія Бойчук, Тетяна...Галичина спортивная

два мячі у Інтера, але вже ж зазнала поразки в додатковий час. 3-2 на користь команди з Мілану і у чвертьфіналі на них чекає зустріч з Лаціо або Дженоа.Spy-Football

Лаціо - Дженоа 4:2.

Проте в другій половині зустрічі "Орли" зуміли ще двічі вразити ворота суперника. 31 січня у чвертьфіналі Кубка Італії "Лаціо" зустрінеться в Мілані з "Інтером".Ua-football

Марсело: У Реала ще є 90 хвилин у протистоянні з Сельтою

Ми хочемо виграти. Цей матч вийшов дуже важким", - наводить слова гравця офіційний сайт клубу. Нагадаємо, що в першій зустрічі чвертьфіналу Кубка Іспанії "Реал" на своєму полі поступився "Сельті" з рахунком 1:2. Матч-відповідь відбудеться 25 січня.Ua-football

Зідан: Усе можна виправити в матчі-відповіді

як вирішити цю проблему. Потрібно заспокоїтися й працювати", - наводить слова Зідана офіційний сайт клубу. Нагадаємо, що в першій зустрічі чвертьфіналу Кубка Іспанії "Реал" на своєму полі поступився "Сельті" з рахунком 1:2. Матч-відповідь відбудеться 25 січня.Ua-football

В матчі 1/8 фіналу кубка Італії римський "Лаціо" переграв "Дженоа" у результативному матчі Про це повідомляє Depo. "Лаціо" - "Дженоа" - 4:2 ДеПо

Інтер - Болонья 3:2.

Італії. 1/8 фіналу "Інтер" - "Болонья" 3:2 Голи: Мурільйо 33, Паласіо 39, Кандрева 98 - Дземаїлі 43, Донса 73 У чвертьфіналі Кубка Італії "Інтер" зустрінеться з переможцем пари "Лаціо" - "Дженоа".Ua-football

14 очок українця Михайлюка допомогли "Канзасу" перемогти у студентській лізі США

хвилин, набирає 10,6 очок і робить 3,4 підбору. Нагадаємо, минулого літа молодіжна збірна України з Михайлюком у складі вийшла у чвертьфінал Євробаскету...Зеркало недели (газета)