чвертьфінал

Перша ракетка світу А.Кербер програла на старті "Ролан Гаррос"

Примітно, що Ролан Гаррос є найменш успішним з турнірів Великого Шолома в карєрі А.Кербер. Лише одного разу вона дійшла до чвертьфіналу. Варто відзначити, що вперше в історії Ролан Гаррос перша сіяна програла в стартовому колі змагань. Крім того, в останній...1NEWS

"Скала" здобула першу весняну перемогу

насамперед, у розіграші національного Кубка, вибивши зі змагань команди Премєр-Ліги, спочатку «Зірку» з Кропивницького, а потім і львівські «Карпати». У чвертьфіналі полтавці мали грати проти донецького «Шахтаря», однак через відомі причини з полем стадіону «Локомотив» у Полтаві, гра так і...Галичина спортивная

Інтрига футбольного дня.

на внутрішні кубкові змагання. Точніше, "Барселону" змусили змістити акценти саме в цей бік. З Ліги чемпіонів каталонці вилетіли на стадії чвертьфіналу, чемпіонат Іспанії програли "Реалові" в останньому турі, тож Кубок можливість відігратися за усі попередні невдачі. В цьому сезоні "Барселона"...Ua-football

«Іра Мерлені захопилася музикою, співом і танцями»

сутичка з австрійкою Мартіною Куенц далася мені великою кровю. І я елементарно не встигла відновитися, заспокоїтися, зібратися з думками. Той чвертьфінал я розпочала доволі зібрано: провела свій прийом, повела у рахунку у чотири бали. Згодом ще збільшила перевагу. Та потім...Високий замок

Клод Юнес - чемпіон України з фехтування на рапірах

цього разу здобути нагороду бронзовий призер чемпіонату світу-2013, аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик, який у підсумковому протоколі посів сьомий рядок. У чвертьфіналі турнірна доля звела його з одвічним партнером-суперником Клодом Юнесом. Ростислав і Клод не тільки є однолітками (обом — по...Галичина спортивная

Капітан збірної України Кирило Фесенко став одним з найкращих гравців чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Італії. Центрового Авеліно включили до символічної топ-5 цієї стадії змагань. Раніше Фесенка назвали MVP чвертьфінальної пари Авеліно -...Чемпион

дістатися до фіналу. Челленджер Чоловічий тенісний турнір у Шимкенті, Казахстан Призовий фонд - $ 50 000 + H Парний розряд Чвертьфінал Денис Молчанов / Кравчук (Україна / Росія, 3) - Ганфманн / Кравітц (Німеччина) - 5:7, 6:1, 10:5...Чемпион

...de Strasbourg - 2017 WTA International Жіночий тенісний турнір у Страсбурзі, Франція Призовий фонд - $ 226 750 Парний розряд Чвертьфінал Юн-Янь Чань / Хао-Чин Чань (Тайбей, 1) - Ольга Савчук / Олару (Україна / Румунія) - 6:1, 6:4...Чемпион

Аргентина зазнає другої поразки поспіль на молодіжному Мундіалі

аргентинців, мяко кажучи, не вражають, що наштовхує на думку про кризу в тамтешньому футболі. 2009-й рік не кваліфікувались 2011-й рік чвертьфінал 2013-й рік не кваліфікувались 2015-й рік два набраних очки в групі з Панамою, Ганою та Австрією На нинішньому Чемпіонаті...Ua-football

Анонс, суддя, трансляція

ще один трофей поповнить клубний музей, і перепустку до омріяної Ліги чемпіонів "Юнайтед" отримає, тим паче, що Моурінью ще з чвертьфіналу робив ставку саме на цей турнір.В мінус "Юнайтед" однозначно можна зарахувати страшну травму Златана Ібрагімовіча, котра вибила шведа з...Sportanalytic

Команда українського свінгмена Сергія Гладиря Монако сенсаційно поступилась у першій грі чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Франції, програвши на домашньому майданчику АСВЕЛу - 69:72. Українець у цьому матчі, вийшовши з лави, відіграв 9 хвилин...Чемпион

У 2011 році російські хокеїсти обіграли канадців у чвертьфіналі Чемпіонату світу з рахунком 2:1.Чемпион

Світоліна - Мугуруса - 4:1: українка у фіналі!

У фіналі Світоліна зустрінеться з четвертою ракеткою світу румункою Сімоною Халеп. Нагадаємо, у чвертьфіналі Світоліна перемогла третю ракетку світу Кароліну Плішкову.Online.ua

Світоліна - Мугуруса - 2:1: онлайн відеотрансляція матчу

Наразі у Еліни і Гарбіне по три перемоги. Нагадаємо, у чвертьфіналі Світоліна перемогла третю ракетку світу Кароліну Плішкову.Online.ua

Світоліна в Римі обіграла третю ракетку світу

У матчі чвертьфіналу перша ракетка України перемогла третю ракетку світу Кароліну Плішкову. Як повідомляли ЗМІ, попередній раунд Світоліна завершила розгромною перемогою над німкенею...Ваші новини

Визначилися півфіналісти чемпіонату світу з хокею у top-дивизіоні, який наразі проходить у містах Кельн та Париж. Як відомо, у чвертьфіналі Росія розгромила Чехію, Фінляндія не мала проблем із США, Швеція перемогла Швейцарію, а Канада здобула перемогу над Німеччиною. 20-го травня...Чемпион

"Львівська Політехніка" вийшла до півфіналу Студентської баскетбольної ліги

У Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк визначилися всі півфіналісти серед чоловіків. У заключному матчі чвертьфіналу команда НУ Львівська Політехніка вдруге перемогла в Дніпрі Національну металургійну академію України — 74:65. Таким чином серед чоловічих команд до...Галичина спортивная

У Сумах визначили півфіналістів Ліги КВН "СумКа"

Відкривала чвертьфінал жіноча команда Сборная холостячек Украины, а закривала також жіноча команда Сборная Бездрика. А переможцями чвертьфінальної зустрічі стала команда КВН Сборная Бездрика.Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Українка Світоліна створила гучну сенсацію на супертурнірі в Римі (оновлено)

вийшла у півфінал на турнірі WTA Premier Internazionali BNL d'Italia у Римі з призовим фондом $ 3076495.Як повідомляє ONLINE.UA, у чвертьфіналі Світоліна перемогла третю ракетку світу чешку Кароліну Плішкову - 6:2, 7:6 (11:9).Гра тривала півтори години.У першому сеті Світоліна повела4:0,...Online.ua

Еліна Світоліна, яка в чвертьфіналі римського WTA Premier обіграла Кароліну Плішкову з рахунком 6:3, 7:6, здобула четверту в сезоні перемогу над суперницями з top-5. З...Чемпион