чвертьфінал

думка про додатковий час, але все вирішив гол легенди жіночого футболу Світлани Фрішко, яка влучним ударом виводить свою команду до чвертьфіналу розіграшу Кубка України! На стадії 1/4 фіналу маріупольчанкам знову прийдеться помірятися силами з представником Уманщини. На цей раз суперником...Жіночий футбол України

Ліга Європи: де та коли дивитися матчі 1/2 фіналу

Останній представник України у Лізі Європи - київське "Динамо" - припинило боротьбу у 1/8 фіналу, поступившись італійському "Лаціо. Римляни у чвертьфіналі несподівано програли австрійському "Зальцбургу". Фінал Ліги Європи відбудеться 16 травня у французькому Ліоні. Ліга Європи може стати останнім турніром,...Еспресо TV

Кейперс (Нідерланди). Мюнхен. «Альянц Арена». 70 000 глядачів.17 градусів.                                          Марсело – ключовий гравець мадридців у цьому поєдинку. Як і в чвертьфіналі минулого розіграшу Ліги чемпіонів, «Баварія» домінувала, але не використовувала можливості забити більше одного м'яча.  А «Реал» протягом останніх років...Голос Украины (газета)

Авеліно українського центрового Кирила Фесенка грає вдома проти італійської Венеції.  Фесенко був одним з головних чинників перемоги Авеліно в чвертьфіналі та півфіналі турніру. За це вболівальники команди визнали його найкращим гравцем березня. А в голосуванні на сайті ФІБА він є лідером у...UkrBasket

жеребкування до 1/4 фіналу одразу потрапили чотири команди: «Легенда-ШВСМ» (Чернігів), «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н), «Житлобуд-1» (Харків), «Луганочка-Спартак» (Луганська обл.). Отже, у чвертьфіналі змагань зустрінуться: 1/4 фіналу (02.05.18) «Родина-Ліцей» (м. Костопіль) - «Легенда-ШВСМ» (м. Чернігів) «Маріупольчанка» (м. Маріуполь) - «Ятрань-Берестівець» (Уманський район)...Жіночий футбол України

25 квітня відбулися чергові календарні поєдинки "Шкільної ліги" з футболу на призи нашого видання. У групі 1 (спортзал НВК № 16) тривала боротьба за дві путівки до чвертьфіналу. Полтава 365

Капитан Ромы: Ливерпуль не сильнее Барселоны

знову потрібно забивати три голи. "Ліверпуль" не сильніший за "Барсу", і ми усвідомлюємо, що здатні відігратися, як це було в чвертьфіналі. Знаємо, що вболівальники вірять в нас, і ми хочемо подарувати їм черговий незабутній ий вечір"- цитує Де Россі Football...Ua-football

"Янтарочка" змагатиметься за Кубок України

13:00. На цій зустрічі працюватиме бригада арбітрів на чолі з Марією Сас із Чернівців. Переможець пари «Янтарочка» — «Родина-Ліцей» у чвертьфіналі (2-го травня) зустрінеться з чернігівською «Легендою-ШВСМ». Півфінальні матчі заплановано на 9-те травня. Фінал відбудеться 2-го червня.Галичина спортивная

програли лише один матч – на стадії групового етапу французькому ПСЖ. В 1/8 фіналу легко пройшли турецький Бешикташ, а в чвертьфіналі здолали іспанську Севілью. У матчі через травми точно не зіграють Артуро Відаль та Кінгслі Коман. Під питанням участь Мануеля Нойєра, Корентена...ICTV

Баварія - Реал: де дивитися матч Ліги чемпіонів

- з іспанцями Баварія зіграла внічию вдома, але перемогла в гостях і завдяки цьому вийшла до наступного раунду. Реал в чвертьфіналі здолав Ювентус, проте після матчу більший резонанс отримав епізод з видаленням Буффона, яке незрозуміло, чи було насправді заслуженим, а...Ua-football

Де Росси: Я рад за Салаха, даже когда его действия создают неприятностей Роме

у своїх діях. Ми знали, що він може бути таким. Ми можемо чіплятися за той успіх, якого ми досягли в чвертьфіналі з "Барселоною", адже він запевняє нас, що все ще можливо. Ми зобов'язані вірити і намагатися для себе, але перш...Ua-football

переконлива.  Але те, що і справа римлян не така вже й безнадійна – також факт. Ще свіжі в пам’яті події чвертьфіналу поточного розіграшу, коли вони у фантастичному протистоянні вибили з боротьби «Барселону» (1:4 і 3:0)… *** Сьогодні відбудеться другий півфінал:...Голос Украины (газета)

Анонс, суддя, трансляція

Зідана не досить, що випали з числа претендентів на золоті медалі в Ла Лізі, так ще й несподівано вилетіли в чвертьфіналі Кубка Короля, поступившись за сумою обох матчів "Леганесу". Якщо у "Баварії" ще восени Карло Анчелотті був відправлений у відставку,...Sportanalytic

Полювання на «вовків»: «Ліверпуль» знищив «Рому» у першому півфіналі Ліги чемпіонів з рахунком 5:2

від Джеко та Перотті, який реалізував пенальті. У підсумку 5:2. Матч-відповідь фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 2 травня у Римі. У чвертьфіналі Рома спочатку програла Барселоні в Іспанії з рахунком 1:4, але вдома відігралася, забивши три голи і пройшла у півфінал.Ракурс

"Ліверпуль" та "Рома" забили 7 голів у півфіналі Ліги чемпіонів

(пен.) Повторний матч між "Ромою" та "Ліверпулем" відбудеться 2 травня у Римі. Фінал Ліги чемпіонів 26 травня прийматиме Київ. У чвертьфіналі ЛЧ "Ліверпуль" переміг у англійському дербі "Манчестер Сіті". "Рома" на попередній стадії турніру сенсаційно пройшла "Барселону", відігравшись після поразки...Еспресо TV

Салах вже в ролі асистента.

зробив все для того, щоб відзначився Садіо Мане. 3:0 рахунок, на перший погляд, не катастрофічний, враховуючи, як Рома відігралась в чвертьфіналі, але дії Салаха, схоже, повністю деморалізували римлян. Майже одразу прийшов четвертий гол (аналогічний третьому, знову Салах асистує) А потім...Ua-football

Зідан: Нинішня ситуація абсолютно відрізняється від тієї, яка була у нас з Баварією в минулому сезоні

нашій парі. Це півфінал, і ситуація абсолютно відрізняється від тієї, що була в минулому сезоні (тоді Реал пройшов Баварію в чвертьфіналі 1:2, 2:4). Нас чекає новий матч, порівнювати їх не можна. Навіть не сумніваюся, що в плані психології ми завтра...Ua-football

Ліверпуль Нинішню Лігу чемпіонів команда Юргена Клоппа проводить доволі впевнено, червоні не зазнали жодної поразки, починаючи з кваліфікаційного раунду. У чвертьфіналі ЛЧ мерсісайдці були явними андердогами у зустрічі з Ман Сіті. Проте, підопічні Клоппа розбили вщент прогнози експертів, обігравши команду...ICTV

Кроос: Это особенные матчи - играть против команды, цвета которой ты защищал

Я побачуся з багатьма хлопцями, з якими разом грав або продовжую грати в збірній. Пам'ятаю чвертьфінал минулого сезону, коли ми пробилися далі.Ua-football