чвертьфінал

НБА. Михайлюк вивів "Лейкерс" до півфіналу Літньої ліги

Український баскетболіст Святослав Михайлюк знову шикарно виступив у Літній лізі НБА. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В чвертьфіналі поти "Детройт Пістонс" на рахунку 21-річного захисника 19 очок (7-15 із гри, 3-4 з лінії штрафних, найкращий показник в команді)...Sportanalytic

Святослав Михайлюк Форвард Лейкерс Святослав Михайлюк допоміг своїй команді обіграти Детройт (101:78) в чвертьфіналі Літньої ліги НБА. Михайлюк провів на паркеті 21 хвилину, набрав 19 очок, зробив 4 підбирання, зробив 2 асисти і заробив...Чемпион

трьох матчах дві перемоги при одній нічиїй. В 1/8 фіналу триколірні в наполегливому поєдинку обіграли збірну Аргентини 4:3, а у чвертьфіналі виявилися сильнішими Уругваю (2:0). У півфінальному поєдинку, гідний фіналу, французька команда перевершила бельгійців (1:0). Вихід збірної Хорватії у фінал...Новости Сумм

То якщо перемогли в Чилі, чому програли в Мексиці? Я маю на увазі мундіаль того ж таки 1970 року, у чвертьфіналі якого Уругвай (ішов додатковий час) забив єдиний переможний гол у радянські ворота завдяки якомусь просто несосвітенно очевидному порушенню правил.Бліц-інфо

Як ЧС-2018 зумів відбілити імідж Росії у світі

це не так суттєво? А в масштабах великої країни? Саме футбол допоміг російському суспільству "випустити пару", а вихід росіян до чвертьфіналу ще й значно підняв "ура-патріотизм". Це просте окозамилювання, але пересічний російський обиватель не може та й не хоче розуміти...Sportanalytic

У Туреччині помер 57-річний турист із Запоріжжя, якого ще 7 липня побив росіянин після вильоту своєї збірної в чвертьфіналі ЧС-2018. Українець тиждень перебував у комі, після чого помер у турецькій лікарні, повідомляє Інтерфакс. Житель Запоріжжя помер 14 липня близько...Чемпион

Мирон Маркевич: "Я - совок.

що треба було би їхати. Але не просто так. Добре зібратися, налаштуватися, показати хороший футбол і результат. І вийти в чвертьфінал, а може й далі. Це було б правильно. Але вболівальникам з України в такому випадку я б казав не...Галичина спортивная

Франція чи Хорватія?

додатковим часом. На стадії плей-офф в 1/8 фіналу хорвати у серії пенальті обіграли Данію (основний і додатковий час 1:1), в чвертьфіналі таким же чином впоралися зі збірною Росії, а у півфіналі, програючи англійцям, обіграли їх у додатковий час 2:1. Підопічні...Ракурс

Бельгія обіграла Англію в матчі за третє місце ЧС-2018

матчі за третє місце поступилися Франції (2:4 в додатковий час). Нагадаємо, бельгійці в плей-офф мундіалю пройшли збірну Японії (3:2), у чвертьфіналі зломили опір фаворитів турніру бразильців (2:1), а в півфіналі мінімально поступилися Франції (0:1) і не зуміли пробитися у вирішальний...Зеркало недели (газета)

Мирон Маркевич: Якби Україна потрапила на Чемпіонат світу, треба було б їхати в Росію

що треба було би їхати. Але не просто так. Добре зібратися, налаштуватися, показати хороший футбол і результат. І вийти в чвертьфінал, а може й далі. Це було б правильно. Але вболівальникам з України в такому випадку я б казав не...HP i B LIFE

Мирон МАРКЕВИЧ: «Збірна Росії? Там немає на що дивитися»

що треба було би їхати. Але не просто так. Добре зібратися, налаштуватися, показати хороший футбол і результат. І вийти в чвертьфінал, а може й далі. Це було б правильно. Але вболівальникам з України в такому випадку я б казав не...Спорт.ua

Бйорн Кейперс (Нідерланди), резервний суддя — Ервін Зеінстра (Нідерланди). Зазначимо, що на чемпіонаті світу-2014 Пітана обслужив 4 матчі, зокрема і чвертьфінал Франція — Німеччина (0:1). Сьогодні в Санкт-Петербурзі «бронзу» розіграють збірні Бельгії та Англії. Той матч обслуговуватиме бригада арбітрів на...Голос Украины (газета)

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла в півфінал турніру ITF Womens Circuit в Будапешті. Її чекає зустріч з росіянкою Александровою. У чвертьфіналі Ястремська переграла хорватку Тену Лукаc – 6:3, 6:3 повідомляє портал «Великий теніс України». У півфінальному матчі Ястремська зіграє проти...Ua.news

слабких команд не було. Відзначу, що ми виграли у команди з міста Загреб. Не так давно цей суперник вибив в чвертьфіналі турніру на Кіпрі національну збірну України. Відтак, ми потрапили до четвірки найсильніших, яка й продовжила боротьбу на наступний день...UkrBasket

Нагадаємо, що гарний матч провів Михайлюк і у чвертьфіналі літньої ліги НБА. Нагадаємо, що українець вже підписав чотирирічний контракт з озерними.Чемпион

Даяна Ястремська Українська тенісистка Даяна Ястремська дісталася півфіналу змагань у Будапешті. У чвертьфіналі наша спортсменка здолала хорватку Тену Лукас. За вихід у фінал Ястремська побореться з переможницею пари Єкатєріна Алєксандрова/Онс Жабер. Нагадаємо, що...Чемпион

Українці вимагають від ФІФА скасувати попередження Віді та штраф Вукоєвичу - петиція

тренера національної збірної Хорватії. Також, українці вважають за необхідне, аби ФІФА та ХФФ попросили пробачення у футболістів. Нагадаємо, після матчу чвертьфіналу чемпіонату світу 2018 року з футболу між збірними Хорватії та Росії, Огнєн Вукоєвич і Домагой Віда виклали відео, в...Unn.com.ua

французів Антуан Грізманн. "Так, така традиція (чіпати за вуса Рамі - прим. ред.) вже існує. Я почав нею користуватися перед чвертьфіналом. Як я до цього ставлюся? Ну нам це допомагає, так що скаржитися нема на що", - цитує Грізманна sport.ua.Чемпион

Даяна Ястремська вийшла до півфіналу турніру в Будапешті

наступним трьом вона вийшла до півфіналу змагань в угорській столиці Будапешті (покриття - ґрунт, призовий фонд - $100 000). У чвертьфіналі Ястремська всього за годину і п'ять хвилин перемогла хорватку Тену Лукас (WTA №266) - 6:3, 6:3. За вихід у...Ua-football

(Нідерланди), резервний  суддя – Ервін Зеінстра (Нідерланди).  Відзначимо, що на чемпіонаті світу-2014 Пітана обслужив 4 матчі, в тому числі і чвертьфінал Франція – Німеччина (0:1). Завтра в Санкт-Петербурзі «бронзу» розігають збірні Бельгії та Англії. Той матч (почток о 17:00) обслуговутиме...Голос Украины (газета)