чвертьфінал

місці, випереджає сумчан лише на два очки. У Тернополі збірна Сумщини посіла друге місце серед дівочих команд. У суботу в чвертьфіналі Чемпіонату України серед дівчат до 15 років (І ліга) збірна Сумщини перемогла однолітків із команди «Освіта-Волинянка». Під час гри...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Паралімпійська збірна України стала чемпіоном світу

своїй підгрупі D, де була зі збірними США, Австралії та Північної Ірландії, перемогла у всіх трьох поєдинках та вийшла до чвертьфіналу з першого місця. Далі була перемога над збірною Нідерландів, тріумф у півфінальному матчі зі збірною Росії та вирішальна перемога...Ua-football

Кубинець Дортікос нокаутував росіянина Кудряшова у Всесвітній боксерській суперсерії

Нагадаємо, Олександр Усик у своєму чвертьфіналі технічним нокаутом переміг німця Марко Хука.Зеркало недели (газета)

У вирішальному поєдинку звитягу націй національній паралімпійській збірній приніс гол, забитий на початку першого тайму. Гречка

Як потенційний суперник Усика знищив росіянина у другому раунді

нокаутував росіянина Дмитра Кудряшова у другому раунді чвертьфінального бою Всесвітньої боксерської суперсерії Про це повідомляє Boxingnews. У Сан-Антоніо США у чвертьфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії чемпіон світу за версією WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) в першій важкій вазі кубинець Юнієр Дортікос впевнено...Еспресо TV

Пента-трик, забіг через все поле та неймовірний камбек Рівер Плейту в Копа Лібертадорес.

В ніч на пятницю відбулись матчі-відповіді чвертьфіналу Копа Лібертадорес - латиноамериканського аналогу Ліги Чемпіонів. Безперечно найефектніше протистояння видали болівійський "Хорхе Вільстерманн" та аргентинський "Рівер Плейт". Перший матч...Ua-football

Мадрид і Баку приймуть фінали ЛЧ і ЛЄ в 2019 році

КИЇВ. 22 вересня. УНН. УЄФА оголосила назви міст та стадіонів, які стануть домашніми аренами на матчах фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА в 2019 році, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА. Мадридський стадіон "Метрополітан" прийме фінал наступної Ліги...1NEWS

Козлова зупинилась у чвертьфіналі

Українська тенісистка Катерина Козлова зачохлила ракетку на престижному турнірі в Китаї. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні у чвертьфіналі українка склала зброю проти 30-ї ракетки світу.Катерина Козлова (Україна) - Шуай Чжан (Китай) - 1:6, 1:6За свій виступ Катерина заробила...Sportanalytic

Паралімпійська збірна України з голболу вийшла у чвертьфінал ЧЄ

рахунком 9:6 та трішки поступившись наразі ще чинному чемпіону Європи - команді Туреччини з рахунком 5:8, чоловіча команда вийшла у чвертьфінал. Поєдинок за путівку у півфінал пройде сьогодні з командою Бельгії. Зауважимо, що у жінок в голболі не такий великий...Unn.com.ua

Анонс матчу

В минулому сезоні весною 2017 року ФК "Львів" змагався з "Демнею" у чвертьфіналі Кубку України серед аматорів.Галичина спортивная

Шарапова: Хотіла, щоб Бондаренко вдавилася своїми словами

була практика - не можна було їхати в Париж без неї. Я пройшла, напевно, два кола, перш ніж програти в чвертьфіналі матч, який в будь-який інший момент своєї кар'єри виграла б без будь-яких проблем. Мене обіграла Олена Бондаренко з України...Sportanalytic

Львів

світу-2017 з шахів у Тбілісі. Останнім з наших, хто залишив ці змагання, був багаторічний лідер українських шахів Василь Іванчук. У чвертьфіналі випускник тоді ще Львівського державного інститут фізичної культури поступився Левону Ароняну з Вірменії з рахунком 0,5:1,5, пише офіційний сайт...Галичина спортивная

Британський боксер Каллум Сміт (23-0, 17 КО), який у минулі вихідні переміг шведа Еріка Скоглунд (26-1, 12 КО) в рамках чвертьфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії, прокоментував свою перемогу. "Я знав, що на думку букмекерів є явним фаворитом поєдинку, але без поняття,...24boxing

Андерлехт звільнив головного тренера

контракт розірваний за обопільною згодою. Вейлер прийняв "Андерлехт" влітку 2016 року. Разом з командою став чемпіоном Бельгії, виводив її в чвертьфінал Ліги Європи і груповий етап Ліги Чемпіонів. Відзначимо, що після семи турів в чемпіонаті Бельгії "Андерлехт" посідає дев'яте місце,...Ua-football

Сьогодні стартує новий чемпіонат Екстра-ліги

Слідом за Суперкубком України сьогодні буде даний старт і чемпіонату країни з футзалу. "Ураган" (Івано-Франківськ) - чвертьфінал "Титан-Зоря" (Покровське) - чвертьфінал...Ua-football

Анонс першого матчу сезону

року в рамках 10 туру – 8:5. Огляд цього матчу дивіться тут: Нагадаємо, що у минулому сезоні “Кардинал-Рівне” дійшов до чвертьфіналу Екстра-ліги, де поступився київському “ХІТу”. А “Енергія” здобула “срібні” нагороди чемпіонату. У рамках 1 туру Екстра-ліги нового сезону також...Галичина спортивная

В "Урагану" є бажання втрутитися у боротьбу за нагороди Екстра-ліги

який є, і готуємось в регулярному чемпіонаті зайняти якомога вище місце, щоб мати перевагу власного майданчика, і очікуємо нарешті проходження чвертьфіналу, як першого раунду плей-офф", - наголосив головний тренер "Урагану" Максим Павленко. На думку наставника "драконів", із урахуванням відсутності "Локомотива",...Галичина спортивная

з Кропивницького. Серія триватиме до двох перемог однієї з команд. Якщо у Сумах буде зафіксована нічия – доля путівки в чвертьфінал вирішуватиметься у третьому матчі. Нагадаю, торік сумчани дійшли до півфіналу кубкового турніру. За місяць чоловіча та жіноча команди Сумського...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини