чвертьфінал чемпіонату

Сборная Украины в четвертьфинале ЧМ сыграет с Францией

Жіноча збірна України зіграє проти команди Франції в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Українки на груповому етапі здобули три перемоги в чотирьох матчах. Спочатку програли Новій Зеландії (12:14), а...Спорт.ua

Українські баскетболістки пробилися до чвертьфіналу чемпіонату світу.Ужгород.net.ua

Андраде: Перемога над Кулькаєм добре відібється на моїй подальшій карєрі

"У нас з Джеком є спільна історія - ми зустрічалися на аматорському ринзі в чвертьфіналі чемпіонату світу в 2007 році і в тому бою я переміг з рахунком 30-9.Sportgid

Ліги чемпіонів, володар Суперкубка УЄФА. Володар Кубка Англії, Кубка Футбольної ліги і Суперкубка Англії. У складі збірної України вийшов до чвертьфіналу чемпіонату світу-2006. Єдиний представник незалежної України, якому вручили престижну футбольну нагороду Золотий м'яч.Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Гол через все поле у виконанні молодого футболіста з Узбекистану підкорює Мережу. ВІДЕО

Підсумковий рахунок матчу - 3:1, а в чвертьфінал чемпіонату пройшли обидві збірні.Infokava.com

Підопічні Миколи Пасажіна – збірна України до 20 років з волейболу, перемогла колектив Німеччини. В останній грі чвертьфіналу Чемпіонату Європи українці обіграли своїх опонентів з рахунком 3:0. Вперше в історії, збірна потрапила у півфінал, до четвірки найкращих, і тепер...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

U-16: Украина громит Чехию и выходит в полуфинал Евробаскета

У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України здолала Чехію 80:50 і вийшла на Росію.Поєдинок Чехія - Україна захопив з перших секунд своєю результативністю. Команди...Sportgid

Черкасці у складі збірної пробилися у чвертьфінал Євробаскету

Черкасці у складі збірної України вже потрапили до чвертьфіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Вирішальним став фінальний матч 1/8 проти команди з Бельгії.ВIККА

Евгений МУРЗИН: «Это была командная победа»

Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін прокоментував успіх молодіжки, яка обігравши бельгійських одноліток 95:73, пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату Європи у Гельсінкі. - Безумовно, я дивився цю гру. Більше того, вдалося подивитися її повністю. Непросто складалася гра для збірної...Спорт.ua

У матчі 1/8 фіналу наші баскетболісти перемогли Бельгію 95:73 Сектор, тепер в чвертьфіналі чемпіонату Європи, який приймає Фінляндія, Україна зіграє проти Німеччини. Матч пройде 20-го липня.ДеПо

Марадона повернеться до тренерської роботи

команди на Кубку Америки.Марадона не має багатого тренерського досвіду, але в 2010 році збірна Аргентина під його керівництвом дійшла до чвертьфіналу Чемпіонату Світу.Раніше повідомлялося, що головний тренер збірної Німеччини відпрацює контракт до...Футбол газета

успіхів вони не досягли. В Україні тільки один тренер має великі досягнення в збірній: Олег Блохін, який вивів команду до чвертьфіналу чемпіонату світу. Нам потрібен тренер, який поверне успіхи українській збірній. Якщо говорити конкретно про прізвища, то можна дати шанс...Ua-football

Воронін хоче бачити головним тренером збірної України свого колишнього партнера

не досягнули успіхів. В Україні лише один тренер має великі здобутки у збірній. Це Олег Блохін, який вивів команду до чвертьфіналу чемпіонату світу. Нам потрібен тренер, який поверне успіхи українській збірній. Якщо говорити конкретно по прізвищах, то можна дати шанс...Football-ukraine.com

Легенда збірної України натякає на повернення Блохіна

не досягнули успіхів. В Україні лише один тренер має великі здобутки у збірній. Це Олег Блохін, який вивів команду до чвертьфіналу чемпіонату світу. Нам потрібен тренер, який поверне успіхи українській збірній. Якщо говорити конкретно по прізвищах, то можна дати шанс...Футбольні трансфери

Ми досягли прогресу не тільки завдяки програшу Німеччини у чвертьфіналі Чемпіонату світу. Статус збірної Німеччини обумовлений її результатами і завойованим у Бразилії титулом чемпіонів світу.Ua-football

Тренер збірної Ісландії: "Вихід до чвертьфіналу Євро-2016 - фантастичний результат"

моєму серці. Я насолоджувався кожною хвилиною, за винятком, можливо, сьогоднішнього першого тайму", - додав Лагербек. Збірна Ісландії поступилася Франції у чвертьфіналі чемпіонату Європи з рахунком 2:5 і вибула з подальшої боротьби за трофей. 67-річний Ларс Лагербек очолював збірну Ісландії з...Телерадіокомпанія РАІ

Франція перемогла Ісландію і вийшла у півфінал Євро-2016

Збірна Франції здобула перемогу над командою Ісландії у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу. У півфіналі французи зіграють зі збірною Німеччини, зустріч відбудеться 7 липня.Телерадіокомпанія РАІ

Незважаючи на вибуття Ісландії після програшу збірній Франції у чвертьфіналі Чемпіонату Європи з футболу, ісландська збірна стала чи не головним відкриттям "Євро-2016".DW

Євро-2016: Франція з великим рахунком виграла у Ісландії

В останньому чвертьфіналі чемпіонату Європи було забито сім м'ячів. На  Євро-2016 відбувся заключний чвертьфінальний матч, в якому зустрічалися збірні Франції та Ісландії. Французи здобули...Зеркало недели (газета)