чвертьфінал чемпіонату

Шовковський: Після голу від Словенії хотілося кинути рукавички і піти

чемпіонатах України. Крім того, Олександр – один з головних творців кращого в історії нашої національної збірної результату – виходу в чвертьфінал чемпіонату світу 2006-го року.Тим не менш, були в кар'єрі Шовковського і непрості часи, про яких Олександр розповів в інтерв'ю...Новини футболу

Студентська ліга: "Ураган-ПНУ" програв у Кам

у кожному таймі та поступилась місцевій "Фортеці-К-ПНУ" - 2:0. Поразка у звітній грі відібрала шанси у нашої команди пробитись до чвертьфіналу чемпіонату. В іншому поєдинку Західної конференції чернівецький "Університет" та ФК "Тернопіль-Університет" розійшлись миром - 0:0.У турнірній таблиці без змін...Галичина спортивная

Півзахисник "Дніпра" та збірної України Сергій Назаренко оголосив, що завершує кар'єру У 2006 році разом з національною командою дійшов до чвертьфіналу чемпіонату світу.Еспресо TV

та Атлетом. І це зрозуміло мабуть, ще ніхто не забув нещодавній фантастичний матч між цими командами у Житомирі в рамках чвертьфіналу чемпіонату України серед команд Другої ліги. А це був лише перший матч, і цим командам ще доведеться зіграти між...Спортивний Житомир

На паркеті легкоатлетичного манежу команди «СумДУ» та «НПУ імені Драгоманова» зіграли матч-відповідь чвертьфіналу чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів. У першій зустрічі сумчани програли киянам із рахунком 5:8. А сумський матч...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львів’янка перемогла в першій партії чвертьфіналу чемпіонату світу зі шахів

Львівянка Ганна Музичук перемогла в першій партії чвертьфіналу чемпіонаті світу зі шахів в Тегерані білими фігурами болгарку Антоанетту Стефанову. Натомість у вівторок, 21 лютого, протистоятиме їй у другій партії...Щоденний Львів

Львів

Львів'янка Анна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів...zaxid.net

ТОП-10 головних подій Львова (11.02-17.02)

о 10:00 у Львові в будинку на вулиці Івана Мазепи, 5 виявили тіло немовляти у коробці. --------------------------------------------------------------------------Анна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів--------------------------------------------------------------------------16.02.2017 (четвер) У Тегерані (Іран) закінчились партії 2-го туру 1/8 фіналу світової першості з шахів. За...Ваші новини

Ганна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

У Тегерані (Іран) завершилися партії другого туру 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів, за результатами яких українка Ганна Музичук вийшла до наступного раунду iPress

Воротар «Динамо» Шовковський завершив кар

чемпіонів 1998/99. Крім того, на рахунку воротаря 92 матчі в складі збірної України. Разом з національною командою Шовковський виходив до чвертьфіналу чемпіонату світу 2006 року. У листопаді голкіпер оголосив про намір завершити кар'єру після закінчення свого контракту з «Динамо» в...Телерадіокомпанія РАІ

Сборная Украины в четвертьфинале ЧМ сыграет с Францией

Жіноча збірна України зіграє проти команди Франції в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Українки на груповому етапі здобули три перемоги в чотирьох матчах. Спочатку програли Новій Зеландії (12:14), а...Спорт.ua

Українські баскетболістки пробилися до чвертьфіналу чемпіонату світу.Ужгород.net.ua

Андраде: Перемога над Кулькаєм добре відібється на моїй подальшій карєрі

"У нас з Джеком є спільна історія - ми зустрічалися на аматорському ринзі в чвертьфіналі чемпіонату світу в 2007 році і в тому бою я переміг з рахунком 30-9.Sportgid

Ліги чемпіонів, володар Суперкубка УЄФА. Володар Кубка Англії, Кубка Футбольної ліги і Суперкубка Англії. У складі збірної України вийшов до чвертьфіналу чемпіонату світу-2006. Єдиний представник незалежної України, якому вручили престижну футбольну нагороду Золотий м'яч.Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Гол через все поле у виконанні молодого футболіста з Узбекистану підкорює Мережу. ВІДЕО

Підсумковий рахунок матчу - 3:1, а в чвертьфінал чемпіонату пройшли обидві збірні.Infokava.com

Підопічні Миколи Пасажіна – збірна України до 20 років з волейболу, перемогла колектив Німеччини. В останній грі чвертьфіналу Чемпіонату Європи українці обіграли своїх опонентів з рахунком 3:0. Вперше в історії, збірна потрапила у півфінал, до четвірки найкращих, і тепер...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

U-16: Украина громит Чехию и выходит в полуфинал Евробаскета

У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України здолала Чехію 80:50 і вийшла на Росію.Поєдинок Чехія - Україна захопив з перших секунд своєю результативністю. Команди...Sportgid

Черкасці у складі збірної пробилися у чвертьфінал Євробаскету

Черкасці у складі збірної України вже потрапили до чвертьфіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Вирішальним став фінальний матч 1/8 проти команди з Бельгії.ВIККА

Евгений МУРЗИН: «Это была командная победа»

Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін прокоментував успіх молодіжки, яка обігравши бельгійських одноліток 95:73, пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату Європи у Гельсінкі. - Безумовно, я дивився цю гру. Більше того, вдалося подивитися її повністю. Непросто складалася гра для збірної...Спорт.ua

У матчі 1/8 фіналу наші баскетболісти перемогли Бельгію 95:73 Сектор, тепер в чвертьфіналі чемпіонату Європи, який приймає Фінляндія, Україна зіграє проти Німеччини. Матч пройде 20-го липня.ДеПо