чвертьфінал чемпіонату

Жіноча збірна Росії з футболу програла німецькій команді з рахунком 0:2 і не змогла вийти до чвертьфіналу чемпіонату Європи.Новости Сумм

Четверо буковинців потрапили у чвертьфінал Чемпіонату України з боксу

Також участь у змаганнях візьме вихованець Петра Москалюка Дмитро Варварич. Нагадаємо, що Чемпіонат України з боксу черед юніорів розпочався на Буковині 18 липня. 0372.ua

3х3. Юнацька збірна завершила виступ на ЧС

© ФБУ Юнацька збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Словенії в чвертьфіналі чемпіонату світу – 18:20.Поєдинок розпочався перестрілкою з-за дуги. Словенці таким чином одразу відповіли на перше влучання українців.Суперники захопили мінімальну перевагу, яка...Sportgid

Долгожители футбольного Олимпа

6 лютого 1965 року Стенлі, якому за п'ять днів до цього виповнилося 50 років, провів свій останній офіційний матч. Слободской край

Результати ігор команд дорослого складу ліги А: СТЕЛС 3:0 Запись У Луцьку провели чвертьфіналу Чемпіонату з дворового футболу впервые появилась ВолиньІнфо.Online.ua

Папа Римський помолодшав у Львові на 10 років, українська збірна вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату світу з футболу, Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС...Украинская Правда

Не зважаючи на несприятливі погодні умови, луцькі футбольні аматори з величезним інтузіазмом та жагою до перемоги змагалися у чвертьфіналі Чемпіонату Луцька з дворового футболу, присвяченого памяті Миколи Романюка. Зійшлися аматори на футбольному полі 23 червня повідомляють на сторінці КЗ Спорт...Online.ua

22 червня 1986 року, в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу Дієго Марадона забив гол у ворота Англії кулаком лівої руки. Суддя вирішив, що це був удар головою...Гал-info

ЧС. Жіноча збірна України вийшла в півфінал

© ФБУ Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – 13:9. Команди почали матч з активних дій у захисті. Лише після першої хвилини Зарицька відкрила...Sportgid

Віктор Вихрист трімфував у чвертьфіналі чемпіонату Европи з боксу

На домашньому чемпіонаті Европи з боксу скінчилися чвертьфінальні бої. На шляху до півфіналу український боксер здолав опір румуна Міхая Ністора. Online.ua

Як українські баскетболістки виборювали перемогу? (ВІДЕО)

Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу...Громадське радіо

Жіноча збірна України обіграла збірну Швейцарії в чвертьфіналі чемпіонаті світу з баскетболу 3х3. Нагадаємо, чоловіча збірна в 1/4 фіналу програла Франції.Чемпион

Чоловіча збірна України поступилася господарям у чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - 12:20.1NEWS

За вихід в чвертьфінал Євробаскета Україна побореться зі Словаччиною

Україна зіграє зі Словаччиною за путівку у чвертьфінал чемпіонату Європи Жіноча збірна України зіграє проти команди Словаччини за вихід в чвертьфінал чемпіонату Європи. Матч відбудеться 20 червня в Градець Краловому. У заключному матчі групового етапу Словаччина програла Італії (61:68), посівши...Online.ua

Жіноча збірна України розгромила Китай на ЧС з баскетболу 3х3

КИЇВ. 20 червня. УНН. Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 продовжила боротьбу за вихід у чвертьфінал чемпіонат світу у Нанті, провівши третій матч групового етапу турніру, повідомляє кореспондент УНН. Українки у складі Ганни Зарицької, Дар’ї Завидної, Оксани...1NEWS

Визначився суперник України в чвертьфіналі чемпіонату світу

© fbu.ua Жіноча збірна України зіграє проти команди Швейцарії в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 у французькому Нанті. Нідерланди вирвали в овертаймі перемогу над Австралією (16:14), залишивши за збірною України підсумкове...Sportgid

Чвертьфінал чемпіонату ДЮФЛ Закарпаття стартує сьогодні в обід — Календар матчів. Минулої суботи відбулися ігри останнього туру чемпіонату ДЮФЛ Закарпаття. Ці матчі визначили по чотири колективи в кожній зоні і в кожній віковій категорії, які продовжать боротьбу за призові місця...Ужгород.net.ua

Подія футбольного дня.

найбільше імпонував українцям, а також підходив під стиль виконавців. Без м'яча, по суті, Блохін виграв кваліфікаційну групу і вийшов до чвертьфіналу чемпіонату світу. Без м'яча українці під керівництвом Фоменко посідали в кваліфікаційних групах друге місце. Тому спроба наступити на горло...Ua-football

У складі збірної України Ротань провів 93 матчі та забив 8 голів. Разом з національною командою у 2006 році дійшов чвертьфіналу чемпіонату світу. Сьогодні стало відомо, що клуб змінить інший ветеран збірної України - Олександр Кучер. Читайте також: Топ-5 подій...Еспресо TV

Радій, Африко.

Збірна Замбії U-20 вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу, який в ці дні проходить в Південній Кореї. Замбія - Німеччина 4:3...Ua-football