чвертьфінал турніру

в експлуатацію восени 2008 року, ніколи не збирав менше 2500 глядачів. Нагадаємо, матч в Дніпрі почнеться о 19:00. Решта поєдинків чвертьфіналу турніру будуть зіграні ще раніше - "Полтава" і "Шахтар" розпочнуть зустріч о 13:00, а "Нафтовик" і "Динамо" - о...ДеПо

Состоялась жеребьевка 1/4 финала Кубка Украины среди женских команд

для цієї стадії змагань є 17 грудня та 21 січня. Відзначимо, що діючий володар Кубка України – одеський «Інтерхім» у чвертьфіналі турніру зустрінеться з харківським ХАІ.Пари 1/4 фіналу Кубка України:«Авангард» (Київ)...Sportgid

В 1/4 фіналу суперником Стаховського буде переможець зустрічі Олександр Недовєсов (Казахстан) - Ян-Лєннард Штруфф (Німеччина). Newsru.ua

Стаховський вийшов у чвертьфінал турніру в Братиславі

Українські тенісисти продовжують виступати на європейських турнірах. Зеркало недели (газета)

Перша ліга. 16 тур. Анонс матчів неділі

проти "Сталі", яка виступає у Прем'єр-лізі, проте гра коштувала свічок: Олександру Севідову вдалося вперше за дев'ять років вивести приазовців до чвертьфіналу турніру, тому до сьогоднішньої зустрічі команда підходить у прекрасному настрої. Можливо, можуть виникнути проблеми з функціональним станом гравців, однак...Ua-football

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

У чвертьфіналі українець поступився американцеві Стефану Козлову. Нагадаємо, раніше Стаховський виграв парний турнір у Нінбо. Зеркало недели (газета)

що в матчі 1/8 фіналу Кубка ліги "Манчестер Юнайтед" здобув перемогу над "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0 і тепер у чвертьфіналі турніру зустрінеться з "Вест Хемом".Ua-football

Учора охтирські футболісти на своєму полі здолали представника Прем’єр-ліги луцьку «Волинь». Хід подій на полі зумовив швидкий гол «Нафтовика». Міха помилився з поперечною передачею, Піднебенний зробив перехоплення і рвонув на ворота, але Віталій Неділько вийшов до лінії карної зони і...SumyToday

Нагадаємо, що в матчі 1/8 фіналу Кубка ліги "Вест Хем" обіграв "Челсі" з рахунком 2:1 і вийшов у чвертьфінал турніру, де зустрінеться з "Манчестер Юнайтед".Ua-football

Після зіграних матчів 1/8 фіналу Кубка англійської ліги відбулося жеребкування чвертьфіналу турніру. "Манчестер Юнайтед" - "Вест Хем" "Халл Сіті" - "Ньюкасл" Матчі 1/4 фіналу Кубка ліги відбудуться на тижні, що починається 28...Ua-football

Команда Володимира Книша в попередньому раунді Кубка обіграла "Чорноморець" і тепер горить бажанням четвертий раз в історії клубу вийти до чвертьфіналу турніру. До слова, у 2004-му охтирцям вже вдавалося будучи командою Першої ліги потрапити до вісімки кращих, вибивши перед цим...Ua-football

Екстра-ліга. "Енергія" - "Титан-Зоря": представляємо суперника

Львівський ФК "Енергія" представляє суперника "Титан-Зоря" Покровське: У минулому сезоні колектив вийшов в чвертьфінал турніру. Галичина спортивная

Стаховський вийшов у чвертьфінал турніру у В

У другому колі українець обіграв представника Індії Санама Сінгха. Для перемоги над 559-ю ракеткою світу Стаховському знадобилося два сети. Зеркало недели (газета)

бременський "Вердер", приніс перший і поки що єдиний міжнародний трофей Незалежній Україні. В Лізі чемпіонів найвищим досягненням "гірників" досі залишається чвертьфінал турніру. В 2009-му році в Донецьку був відкритий стадіон "Шахтаря" "Донбас-Арена", місткістю трохи більше 52-х тисяч глядачів. В 2012-му...Ua-football

Українка Еліна Світоліна прокоментувала свій вихід в чвертьфінал турніру в Пекіні.Ukrainianwall

Українка Еліна Світоліна прокоментувала свій вихід в чвертьфінал турніру в Пекіні. Нагдаємо, що Світоліна сенсаційно перемогла першу ракетку світу.Чемпион

Світоліна обіграла першу ракетку світу в Пекіні

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру China Open (призовий фонд - 5,424,394 доларів), який проходить в Пекіні, Китай. У третьому раунді Світоліна несподівано обіграла німкеню Анжелік...Зеркало недели (газета)

Українка Світоліна не залишила шансів першій ракетці планети

Еліна сенсаційно обіграла Кербер і вийшла в чвертьфінал турніру в Пекіні. Українська тенісистка Еліна Світоліна вдруге за два місяці обіграла лідера світового рейтингу. На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро наша...Replyua

Сектор. Марченко переграв представника Узбекистану Дениса Істоміна. За вихід до чвертьфіналу турніру Марченко посперечається з французом Венсаном Мійо.ДеПо

Катерина Козлова вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA, який наразі проходить в Ташкенті. У другому раунді українська тенісистка перемогла представницю Грузії Софью Шапатаву. Нагадаємо, у чвертьфінал...Ukrainianwall