чвертьфінал турніру

Футбольний клуб «Вікторія» продовжує боротьбу за "золоті" медалі чемпіонату України з футболу серед аматорів. У чвертьфіналі турніру команда з Миколаївки, завдяки голам Андрія  Неліна, В’ячеслава Акімова та Андрія Кузьміна з пенальті та Владислава  Рябцева з гри, перемогла...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Роджер Федерер прокоментував перемогу над Гідо Пелью

Роджер Федерер прокоментував перемогу в чвертьфіналі турніру в Штутгарті. Свій наступний матч Роджер проведе 16-го червня проти австралійця Ніка Кірьоса.Ua-football

Ноттінгем. Ешлі Барті з легкістю вийшла в чвертьфінал

ракетка світу, австралійка Ешлі Барті, взяла верх над китаянкою Йин-Йин Дуань, що займає 111-й рядок рейтингу WTA і вийшла в чвертьфінал турніру в Ноттінгемі. Матч тривав 1 годину 4 хвилини. За цей час 22-річна Барті виконала шість ейсів, чотири рази...Ua-football

Українська тенісистка поступилася у чвертьфіналі турніру в Угорщині румунці, яку завжди перемагала

ще на три з половиною години переривався через дощ. Досі ці суперниці двічі зустрічалися між собою торік. Обидва рази в чвертьфіналі турніру в Дунакеші (Угорщина) і першому колі в Перті (Австралія) виграла Завацька. У півфіналі Бара зіграє з сіяною під...Ua-football

Сообщение Калініна пробилася до чвертьфіналу турніру ITF в Угорщині появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Сергій Стаховський /twitter.com/AusTennisTalks Український тенісист Сергій Стаховський у парі з Андреасом Менендес-Масейрасом зупинилися у чвертьфіналі турніру в Ноттінгемі, програвши американсько-індійського дуету Остіну Крайчеку та Дживану Недунчежияну 5:7, 4:6. За гру українець і іспанець зробили чотири ейси...Чемпион

Українка Калініна переконливо перемогла американку і вийшла до 1/4-ї турніру в Угорщині

сіяною на турнірі восьмою румункою Іриною Марією Барою (WTA №167). Ці суперниці двічі зустрічалися між собою торік. Обидва рази в чвертьфіналі турніру в Дунакеші (Угорщина) і першому колі в Перті...Ua-football

Сообщение Стаховський пробився до чвертьфіналу турніру ATP серії Challenge появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Українська тенісистка вийшла у чвертьфінал турніру в Угорщині

Ноттінгем. Людмила Кіченок програла в парній сітці турніру

брейк-пойнта, зробили один ейс і одну подвійну помилку. Їх суперниці зробили два брейка і п'ять разів помилялися при подачі. У чвертьфіналі турніру Nature Valley Open Бузарнеску і Уотсон зіграють з австралійкою Присциллой Хон і словенкою Далиле Якупович.Ua-football

Штутгарт. Роджер Федерер виходить у чвертьфінал обігравши Мішу Звєрєва

Швейцарський тенісист Роджер Федерер пройшов до чвертьфіналу турніру в Штутгарті, обігравши в трьох сетах німця Мішу Звєрєва. В особистих зустрічах гравців швейцарець залишається лідером - 6:0.Ua-football

У Ноттінґемі Стаховський стартує з перемоги

Дійшовши на минулому тижні до чвертьфіналу турніру в Сербітоні (Великобританія), 133-й у поточному рейтингу АТР українець Сергій Стаховський розпочав виступ на других змаганнях на траві челленджері в...Ua-football

Чоловіча збірна України зі стрітболу (баскетбол 3х3 на один кошик) здобула дві перемоги в заключних матчах групового етапу чемпіонату світу-2018 на Філіппінах і вийшла в чвертьфінал турніру. Западная информационная корпорация

Збірна України з баскетболу 3х3 вийшла у чвертьфінал ЧС

Йорданію. Чоловіча збірна України 3х3 здобула дві перемоги в заключних матчах групового етапу чемпіонату світу на Філіппінах і вийшла в чвертьфінал турніру. Про це повідомляє сайт ФБУ. Свій перший матч ігрового дня команда Олега Юшкіна провела проти Хорватії, яка також...День

подвійні помилки. На рахунку Раманатана 7 подач навиліт, 2 нереалізованих брейк-поінти і 2 помилки при введенні м'яча в гру. У чвертьфіналі турніру Стаховський зіграє проти переможця матчу Майкл Макдональд (США) – Меттью Ебден (Австралія). Голос України...Голос Украины (газета)

Стаховський вийшов до чвертьфіналу турніру в Англії

Єдиний на двох суперників брейк Стаховський зробив на самому початку зустрічі і завдяки цьому виграв перший сет. Ua-football

Чиліч вийшов до чвертьфіналу Ролан Гаррос

Хорват вийшов збільшив відрив у особистих зустрічах гравців - 3:1. У чвертьфіналі турніру Чиліч битиметься з аргентинцем Хуаном Мартіном Дель Потро.Ua-football

Гарросі У матчі четвертого кола Вільямс мала зустрітися з російською тенісисткою Марією Шараповою. Таким чином, Шарапова без боротьби вийшла в чвертьфінал турніру, де зіграє з переможницею матчу між іспанкою Гарбінє Мугуруса і українкою Лесею Цуренко. Нагадаємо, раніше Шарапова пройшла до...АСПІ

Серена Вільямс відмовилася грати з росіянкою Шараповою на Roland Garros

Причина травма руки, повідомляє 24 канал. Про це американка заявила перед початком матчу з Марією Шараповою. Відтак росіянка проходить у чвертьфінал турніру. Варто додати, що у чвертьфіналі Шарапова зіграє з переможницею пари іспанкою Габріне Мугуруса та українкою Лесею Цуренко.Високий замок