чвертьфінал турніру

Матч за участю Світоліної визнаний найкращим в сезоні WTA

Поєдинок українки став самим видовищним у році. Матч першої ракетки України Еліни Світоліної проти француженки Каролін Гарсії в чвертьфіналі турніру в Пекіні визнаний найкращим у минулому сезоні WTA. Ця зустріч проходила 3,5 години і завершилася на користь Гарсії– 6:7, 7:5...Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Янчук пробилася до чвертьфіналу турніру в Польщі

Українська тенісистка Ольга Янчук вийшла у чвертьфінал турніру ITF з призовим фондом 25 тис. дол., що відбувається в Заваді (Польща), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.У...Unn.com.ua

"Зоря" - "Шахтар": найкращі фото матчу

мертві м'ячі від гостей, але не зумів врятувати свою команду після удару від Бланко Лещука, який приніс "Шахтарю" путівку в чвертьфінал турніру. "Зоря" - "Шахтар": огляд матчу, відео голів...Зеркало недели (газета)

Кубок України: "Динамо" в овертаймі зломило опір "Олександрії"

Кияни не без проблем пробилися до чвертьфіналу турніру. Сьогодні, 25 жовтня, в Олександрії відбувся заключний матч 1/8 фіналу Кубка України. Поєдинок пройшов у цікавій та видовищній боротьбі.Зеркало недели (газета)

Кубок України: "Шахтар" у додатковий час дотиснув "Зорю" та інші результати 1/8 фіналу

мертві м'ячі від гостей, але не зумів врятувати свою команду після удару від Бланко Лещука, який приніс "Шахтарю" путівку в чвертьфінал турніру. "Зоря" – "Шахтар" – 3:4 Голи: Луньов,11, Гордієнко, 51, Харатін, 107 – Феррейра, 72, 90, Коваленко, 99, Бланко...Зеркало недели (газета)

Пропонуємо вашій увазі результати з церемонії зважування напередодні останнього чвертьфіналу турніру важковаговиків Всесвітньої боксерської суперсерії Мурата Гассієва (24-0, 17 КО) та Кшиштофа Влодарчика (53-3-1, 37 КО).Бій відбудеться в ніч на 22...24boxing

Сергій Стаховський не зміг вийти до чвертьфіналу турніру АТР в Антверпені. В 1/8-й друга ракетка України у трьох сетах поступився португальському тенісисту Жуану Соузі. - ESPN Tenis (@ESPNtenis)...Чемпион

Друга "ракетка" України Сергій Стаховський не зміг у середу здобути путівку до чвертьфіналу турніру АТР в Антверпені (Бельгія) із призовим фондом 660 тис 375 дол.1NEWS

Тенісистка Цуренко пробилася в 1/4 фіналу Кубку Кремля

Представниця України Леся Цуренко вибила півфіналістку Відкритого чемпіонату США та вийшла в чвертьфінал турніру WTA Кубок Кремля, що проходить в Москві, передає УНН.   У суперницях киянки була 14-та ракетка світу американка Коко Вандевеге. Друга...1NEWS

Друга ракетка України Леся Цуренко з боями вийшла в 1/4 фіналу на турнірі серії Прем'єр у Москві. Гал-info

Долгополов і Світоліна здобули перемоги на азіатських турнірах

раунд Еліна Світоліна (Україна, 1) - Заріна Діяс (Казахстан) - 6:4, 7:6 (2) Нагадаємо, 6 жовтня Світоліна програла француженці в чвертьфіналі турніру в Пекіні...Зеркало недели (газета)

Світоліна успішно подолала перше коло турніру в Гонконзі

Додамо також, призовий фонд турніру становить 250 тис. доларів. Як повідомляв УНН, Е.Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі турніру в Пекіні.Unn.com.ua

Світоліна втратила звання третьої ракетки світу

На третю сходинку вийшла чешка Кароліна Плішкова. Нагадаємо, Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі турніру в Пекіні.Unn.com.ua

Поєдинок тривав 1 годину і 4 хвилини. Чемпион

турніру WTA у Гонконгу (призовий фонд 500 тисяч доларів США) із Заріною Діяс із Казахстану. Світоліна, яка недавно поступилася у чвертьфіналі турніру в Пекіні та втратила можливість очолити світовий рейтинг, отримала від організаторів змагань у Гонконгу wild-card. Також крім Світоліної...Чемпион

Серена Уільямс, Кароліна Плишкова і Гарбіньє Мугуруса, пише Трибуна. Нагадаємо, що першою ракеткою могла стати українка Світоліна, але поступилася в чвертьфіналі турніру в Пекіні. Сімона Халеп...Чемпион

тенісист України Олександр Долгополов стартував із перемоги у кваліфікації турніру серії АТР 1000 в Шанхаї. Нагадаємо, що Світоліна програла у чвертьфіналі турніру WTA в Пекіні.Чемпион

Українська тенісистка Еліна Світоліна у впертій боротьбі поступилася француженці Каролін Гарсія і покинула турнір серії WTA Premier в Пекіні Долю матчу вирішив тайбрейк, на якому сильнішою виявилася Гарсія. Еспресо TV

Світоліна поступилася у виснажливій битві

Перша ракетка України Еліна Світоліна зачохлила ракетку в чвертьфіналі турніру у Китаї. Долгополов склав зброю перед американцемСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic