чвертьфінал турніру

У чвертьфіналі турніру в Дубаї Еліна Світоліна перемогла з 48-у ракетку світу Наомі Осаку з Японії. Суперницею україни по півфіналу стане переможниця пари...Чемпион

Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Дубаї

Останній раз Світоліна грала проти Цян минулого сезону. У чвертьфіналі турніру в Дубаї Світоліна зустрінеться із 20-річною японською тенісисткою Наомі Осакою.NewWest Media

Динамо - АЕК: Сьогодні кияни зіграють матч Ліги Європи

перемога АЕКа - 4.50Winline: перемога "Динамо" - 1.82, нічия - 3.36, перемога АЕКа - 4.93 Читайте також:Захист титулу: Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру в Дубаї Читайте також:Що роблять дрони на Олімпіаді-2018: чарівні...Єдність

було для мене неочікувано", - зазначив спеціаліст. "Тепер Шахтарю треба добре відіграти в Римі. Саме там вирішиться доля путівки у чвертьфінал турніру. Але я думаю, що все буде добре", - цитує Шевченка Fooball.ua. Раніше хавбек гірників Тарас Степаненко заявив, що...Чемпион

Захист титулу: Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру в Дубаї

У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з 48-м номером рейтингу японкою Наомі Осакою. У 2017 році найкраща тенісистка України перемогла на турнірі в Дубаї. Єдність

FA проведет расследование по матчу Уиган - Манчестер Сити

на поле, а гості зламали кілька рекламних щитів. Зустріч між "Віганом" і "Манчестер Сіті" завершилася сенсаційною перемогою і виходом до чвертьфіналу турніру клубу з третього дивізіону Англії.Ua-football

Маротта: Знаємо, як пройти Тоттенхем

Зараз ми можемо сказати, що Дуглас Коста повністю адаптувався в клубі, і демонструє свій високий рівень. Це видно на футбольному полі, - цитує Маротту Mediaset Premium. Чому Буффон залишився на лавці запасних в матчі з Торіно? Буффон - ікона світового...Ua-football

Роббен: Манчестер Сіті фаворит Ліги чемпіонів?

в першому матчі плей-офф проти Базеля здобули перемогу з рахунком 4:0, тим самим не залишивши сумнівів в успішному проході в чвертьфінал турніру. Впевнену гру городян в Прем'єр-лізі і Європі оцінив Арьєн Роббен, який раніше працював під керівництвом Гвардіоли в Баварії.Ua-football

Бондаренко і Кіченок пробилися до чвертьфіналу турніру в Катарі

Зауважимо, що за вихід до півфіналу Бондаренко з Круніч посперечаються проти канадсько-латвійського дуету Дабровські/Остапенко. Unn.com.ua

Лучшая теннисистка Украины проиграла на турнире в Дохе

Найкраща тенісистка України та третя ракетка світу Еліна Світоліна не змогла пробитись до чвертьфіналу турніру в Досі. В 1/8 фіналу Світоліна поступилась чешці Петрі Квітовій, яка посідає в жіночому рейтингу 16-те місце. Матч тривав півтори...Ua-football

Неймар: Нет ничего невозможного, в прошлом сезоне с Барселоной я был в гораздо худшем положении

Неймар після виїзної поразки від "Реала" (1:3) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вірить у вихід паризького клубу в чвертьфінал турніру. "Немає нічого неможливого. У минулому сезоні з "Барселоною" я знаходився в набагато гіршому становищі. Але незважаючи на всі...Ua-football

Базель - Манчестер Сіті 0:4.

впевнено стартував у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Команда Хосепа Гвардіоли розгромила в Швейцарії "Базель" і фактично гарантувала собі вихід до чвертьфіналу турніру. Уже в стартові 25 хвилин матчу "городяни" вели з рахунком 3:0, завдяки голам Ілкая Гюндогана, Бернарду Сілви і...Ua-football

Монпельє - Ліон 1:2.

господарі через 9 хвилин відігралися зусиллями Жонатана Іконе. Але останнє слово було за "Ліоном". Перемогу "Ткачам", яка дозволила вийти в чвертьфінал турніру, приніс капітан Набіль Фекір, який впевнено реалізував пенальті. "Монпельє" - "Ліон" 1:2 Голи: Іконе (22) - Корне (13),...Ua-football

УЄФА визначив найкращий гол третього дня ЄВРО-2018

УЄФА назвав кращий гол третього ігрового дня на чемпіонаті Європи 2018 року. Захисник збірної Польщі Домінік Солецькі після розіграного кутового потужним ударом з льоту вразив верхній кут воріт збірної Казахстану. Відзначимо, що перемога в звітній зустрічі дозволила Казахстану пробитися в...Ua-football

Українка Козлова обіграла п

Українка Катерина Козлова, котра займає в світовому рейтингу 85-е місце, перемогла в чвертьфіналі турніру WTA International сіяну під п'ятим номером Юлію Путинцева з Казахстану 7:5, 6:3. По ходу стартового сету Козлова лідирувала 4:1, але...Ua-football

Тенісистка Козлова пробилася до чвертьфіналу турніру в Тайвані

На рахунку українки 7 ейсів і 1 подвійна помилка. Зауважимо, що на старті турніру уродженка Миколаєва обіграла другу сіяну Чжан Шуай. Unn.com.ua

Українка Козлова вийшла до чвертьфіналу турніру в Тайбеї

Катерина Козлова пробилася в 1/4 фіналу турніру серії WTA International в Тайбеї. Нагадаємо, раніше Світоліна не зуміла пробитися в півфінал Australian Open. Зеркало недели (газета)

Українка Марта Костюк вийшла у чвертьфінал турніру ITF в австралійському Берні. У чвертьфіналі Костюк зіграє проти 16-річної китаянки Ван Сіюй.Чемпион

Українська тенісистка Костюк врятувалася від поразки та вийшла до чвертьфіналу турніру ITF

Минулого року Марта Костюк виграла юніорський Відкритий чемпіонат Австралії. Читайте також: Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк Еспресо TV