чвертьфінал турніру

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула перемогу у другому раунді турніру WTA Premier у німецькому Штутгарті, - Дзеркало тижня. Гал-info

Суперниця українки Еліни Світоліної, чешка Маркета Вондроушова, у третьому сеті відмовилася продовжувати матч через травму. Для нашої тенісистки це був перший матч на ґрунтовному корті цьогоріч. 24 канал

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Штутгарті

На ґрунтовому турнірі Porsche Tennis Grand Prix - Premier в Штутгарті з призовим фондом 776 тис. євро перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу зустрічалася з чеською тенісисткою Маркетою Вондрушовою. iPress

Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру в Штутгарті

Суперниця українки Маркета Вондроушова з Чехії відмовилася від продовження боротьби в середині третього сету. Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA у Штутгарті

Перша "ракетка" України і четвертий номер світової класифікації 23-річна харків'янка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier - Porsche Tennis Grand Prix у Штутгарті (Німеччина) із призовим фондом $776 тисяч. У...День

Українська тенісистка Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA, який триває у німецькому Штутгарті.Громадське телебачення

Ліверпуль - Рома: Граблі Гвардіоли і лоб Ді Франческо

сторонніх спостерігачів. Завдяки двом голам римлян в кінці зустрічі любителі футболу отримали хоч якусь інтригу перед матчем-відповіддю. Тим більше, в чвертьфіналі турніру "джалороссі" вже продемонстрували своє вміння відігравати фору в три м'ячі, обігравши "Барселону" - 3:0. Спробуємо розібратися, в причинах...Ua-football

Главком. Вона побила рекорд Мартіни Хінгіс, яка в 15-річному віці в 1994 році встановила це досягнення. Тоді Хінгіс дійшла до чвертьфіналу турніру. У другому колі Костюк зіграє з переможницею пари Марія Шарапова – Каролін Гарсія. Сообщение Українська тенісистка стала наймолодшою...1NEWS

Українка Костюк вийшла до другого кола турніру WTA у Штутгарті

над 155-ю "ракеткою" світу 21-річною Антонією Лоттнер з Німеччини - 6:4, 6:1. Матч тривав 1 годину 20 хвилин. Путівку до чвертьфіналу турніру Костюк розіграє з переможницею протистояння між 6-м номером "посіву" француженкою Каролін Гарсія (№7 WTA) та росіянкою Марією Шараповою...День

Соснівський «Рочин» вийшов до півфіналу Кубка України серед аматорів. У чвертьфіналі турніру соснівчани за підсумками двох матчів пройшли СКК «Демня».Гал-info

Український тхеквондист здобув ліцензію на Юнацькі Олімпійські ігри

пєдесталі пошани, чим гарантував собі заповітну перепустку до олімпійського Буенос-Айресу. Відзначимо, для здобуття олімпійської ліценції спортсменам достатньо було потрапити до чвертьфіналу турніру. Додамо також, ЮОІ-2018 відбудуться в жовтні в аргентинському...Unn.com.ua

відвідала дербі двох місцевих команд АПЛ - Челсі та Вест Гема (1:1), яке відбулося 8 квітня. Українка після вильоту з чвертьфіналу турніру у Маямі готується до початку ґрунтового сезону та, знайшовши вікно між тренуваннями, вирішила залучитися до насиченого життя британської...Чемпион

На змаганнях у Джексоні українка була першою 2015 року. Сообщение Українська тенісистка пробилася до чвертьфіналу турніру ITF в США появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Леся Цуренко Леся Цуренко не змогла пробитися у чвертьфінал турніру WTA у Монтерреї (Мексика). Українка відмовилася виходити на поєдинок другого кола проти американки Даніель Коллінс. Про причини її рішення не...Чемпион

Барселона встановила рекорд Ліги чемпіонів за кількістю автоголів суперників у Лізі чемпіонів. ICTV

Арсенал не будет увольнять Венгера до окончания срока контракта

шанси пробитися в зону Ліги чемпіонів. Єдиним шансом канонірів пробитися в ЛЧ для Канонірів залишається Ліги Європи, де в рамках чвертьфіналу турніру лондонці зіграють з московським ЦСКА.Ua-football

Світоліна зберегла статус четвертої ракетки світу

відбулися невеликі зміни серед українських тенісисток в рейтингу WTA, повідомляє УНН з посиланням на сайт WTA.Еліна Світоліна після виходу до чвертьфіналу турніру в Маямі втримала четвертий рядок у світовій генерації 5630 очок. Однак впритул до неї наблизилася латвійка Остапенко 5611.Unn.com.ua

Оновлений рейтинг WTA: Остапенко і Світоліна вже поряд

Завдяки першому в карєрі виходу в чвертьфінал турніру в Маямі українка Еліна Світоліна змогла втриматися на тих позиціях, які вона займає вже тривалий час. Хоча латвійка Єлєна Остапенко...Ua-football

Світоліна зберегла високу позицію у новому рейтингу WTA

Еліна Світоліна підіймалася у вересні минулого року, коли першою з українок опинилася на третьому місці. Минулого тижня Світоліна дійшла до чвертьфіналу турніру у Маямі, поступившись чинній переможниці Вімблдону Олені Остапенко із Латвії. На початку березня українка стала переможницею престижного турніру...День

Еліна Світоліна Причиною поразки Еліни Світоліної від Єлени Остапенко у чвертьфіналі турніру WTA Premier Mandatory у Маямі став біль у животі українка та сильна гра суперниці. Про це заявила сама Світоліна після...Чемпион