09:52

Метки новостей

чвертьфінал турніру

О.Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру АТР-250 у Швеції

На перемогу О.Долгополов витратив 1 годину та 30 хвилин. Нагадаємо, О.Долгополов переміг у першому матчі після травми. Unn.com.ua

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася в матчі 1/8 фіналу турніру в Бірмінгемі Еспресо TV

Цуренко вийшла до чвертьфіналу турніру в Нідерландах

Раніше удар Цуренко був визнаний найкращим на турнірі в Акапулько. Зеркало недели (газета)

Путівку до чвертьфіналу турніру Цуренко розіграє з переможницею сербсько-чеського протистояння Єлена Янкович - Петра Крейсова.Високий замок

Світоліна увійшла до топової п

і Йоханна Конта. Читайте також: Як українка Світоліна ставить тенісний світ "на вуха" Нагадаємо, Світоліна поступилася румунці Сімоні Халеп у чвертьфіналі турніру "Великого шолому" "Ролан Гаррос".Еспресо TV

К.Бондаренко стала чвертьфіналісткою турніру в Хорватії

Українська тенісистка Катерина Бондаренко пробилася до чвертьфіналу турніру WTA Challenger у хорватському місті Бол, інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України. У матчі другого кола киянка, посіяна...Unn.com.ua

Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка вчора ввечері поступилася в чвертьфіналі турніру Roland Garros-2017 румунці Сімоне Халеп 6-3 6-7 (6) 0-6, ведучи по ходу зустрічі 6-3 5-1, прокоментувала результат поєдинку на післяматчевій...Урядовий Кур'єр

...another day and life continues." pic.twitter.com/CDzORCGgIU WTA Insider (@WTA_insider) 7 июня 2017 г. Нагадаємо, Світоліна поступилася румунці Сімоні Халеп у чвертьфіналі турніру "Великого шолому" "Ролан Гаррос".Еспресо TV

Світоліна програла у чвертьфіналі турніру «Ролан Гаррос»

Перша ракетка України Еліна Світоліна поступилася румунці Сімоні Халеп у чвертьфіналі «Ролан Гаррос» з рахунком 6: 3, 6: 7, 0: 6. Громадське телебачення

Світоліна програла у драматичному чвертьфіналі "Ролан Гаррос"

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася румунці Сімону Халеп у чвертьфіналі турніру "Великого шолому" - "Ролан Гаррос"...Еспресо TV

Перша ракетка України тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру Ролан Гаррос у Парижі. Раніше українку Світоліну визнали кращою тенісисткою світу за підсумками місяця.Online.ua

першому сеті), і сильніше у стартовій партії виявилася хорватська тенісистка, яка перемогла Продовжувати читання Українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла у чвертьфінал турніру у Франції...Online.ua

Перша «ракетка» України тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру турніру «Великого шолома» - «Ролан Гаррос»- у Парижі.Громадське телебачення

О.Савчук вперше у кар

УНН. Українська тенісистка Ольга Савчук вперше в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома - "Ролан Гаррос", передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.1NEWS

В 1/8 фіналу чемпіонату світу (U-20) збірна Замбії в додатковий час обіграла команду Німеччини. Також до чвертьфіналу турніру пробилися Уругвай та Англія. Чемпіонат світу-2017 з футболу Уругвай - Саудівська Аравія 1:0...Чемпион

Чемпіонат світу U-20. Збірна Уругваю вийшла в чвертьфінал турніру

Збірна Уругваю U-20 вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу, який в ці дні проходить в Південній Кореї. Суперників цей гол надломив, і до кінця зустрічі вони не створили достатньої кількості моментів, щоб відігратися. Ua-football

Найкращий тенісист України виграв перший матч на Roland Garros

буде третя ракетка світу швейцарець Станіслас Ваврінка. Тенісисти провели між собою три зустрічі. У 2011 році Долгополов переміг швейцарця у чвертьфіналі турніру в Акапулько (6:4, 7:6 (8:6)), у 2012 році Ваврінка виграв матч 1/16 фіналу на US Open (6:4, 6:4,...Online.ua

Е.Світоліна стала учасницею 1/4 фіналу змагань у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA Premier 5 Internazionali BNL dItalia, що проходить на ґрунтових кортах у Римі (Італія), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний...Unn.com.ua

У чвертьфіналі суперницею Еліни буде переможниця протистояння швейцарки Тімеї Бачінськи і чешки Кароліни Плішкової. Зеркало недели (газета)

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Римі...zaxid.net