чвертьфінал турніру

Відбулося жеребкування 1/2 фіналу Кубка України

між собою по одному матчу, а поєдинки пройдуть 26 квітня. Нагадаємо, володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". У чвертьфіналі турніру "Дніпро" переграв "Олімпік", "Миколаїв" обіграв "Іллічівець", а "Динамо" виявилося сильнішим за "Нафтовик". Поєдинок "Полтава" – "Шахтар" був скасований...Зеркало недели (газета)

з турніру в Майамі, втратив три позиції в рейтингу і тепер займає 70-е місце, а Сергій Стаховський, який дійшов до чвертьфіналу турніру в Сен-Бріе, опустився на одну сходинку і розташувався на 112-му місці. Втратив одну позицію і ще один український...Znaj.ua

Українець Коноплянка встановив унікальний рекорд Ліги Європи

Півзахисник став першим гравцем, який три роки поспіль виходив до чвертьфіналу турніру в складі трьох різних команд.Громадське телебачення

Півзахисник Шальке Євген Коноплянка став першим гравцем в історії Ліги Європи, якому вдавалося вийти в чвертьфінал турніру три сезони поспіль в складі трьох різних команд. Українець в 2015 році доходив до 1/4 фіналу з Дніпром, а в...1NEWS

Перша ракетка світу А.Кербер виступить у матчі з Україною

турніром сезону. Виступ на Кубку Федерації буде для Е.Світоліної першим після турніру в Маямі. Зауважимо, що німецька тенісистка, програвши у чвертьфіналі турніру в Маямі, зазнала сьомої поразки в сезоні та як і раніше не може обіграти тенісистку, що входить до...Unn.com.ua

Козлова важко пробилася до чвертьфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до чвертьфіналу турніру у Франції з призовим фондом 60 тисяч доларів. Янчук виграла перший титул за два рокиСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

"Відкритий Кубок Львівщини": "Меркурій" фартовіший за "Кордон"

«Меркурій» став останнім півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». В останньому чвертьфіналі турніру «Меркурій» лише у серії пенальті зумів обіграти «Кордон». Останні по ходу матчу поступалися з рахунком 0:2, однак знайшли в собі...Галичина спортивная

«Меркурій» став останнім півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». В останньому чвертьфіналі турніру «Меркурій» лише у серії пенальті зумів обіграти «Кордон». Останні по ходу матчу поступалися з рахунком 0:2, однак знайшли в собі...Гал-info

Двоє швейцарських тенісистів розіграють фінал турніру в Індіан-Веллс

змагань зустрінуться дві росіянки Олена Весніна та Світлана Кузнєцова. Нагадаємо, 15 березня українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти в чвертьфінал турніру WTA Premier Mandatory BNP Paribas...Unn.com.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": "Княжий Ринок" вирвав путівку у півфінал

«Княжий Ринок» став другим півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». Команда Євгена Москвіна у чвертьфіналі турніру здобула дуже непросту перемогу над «Статусом» - 3:2. Героєм у складі «Княжого Ринку» став Назар Яцишин, який зумів вивести свою...Галичина спортивная

Після цього вісім кращих учасників відразу почнуть стадію матчів на виліт - чвертьфінали турніру. ОГО.ua

ОНЛАЙН

Сьогодні команди-учасники Ліги чемпіонів дізнаються свою долю у чвертьфіналі турніру. Церемонія жеребкування розпочнеться о 13:00 за київським часом. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

«Княжий Ринок» став другим півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». Команда Євгена Москвіна у чвертьфіналі турніру здобула дуже непросту перемогу над «Статусом» - 3:2. Героєм у складі «Княжого Ринку» став Назар Яцишин, який зумів вивести свою...Гал-info

поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому його підопічні зуміли обіграти в два голи Манчестер Сіті (3:1) і вийти до чвертьфіналу турніру. "Дуже радий, що ми вийшли в чвертьфінал. Перед матчем мене запитали, чи боюся я. Мені не подобається, коли...Znaj.ua

Тенісистка Е.Світоліна вибула з турніру "BNP Paribas Open"

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти в чвертьфінал турніру WTA Premier Mandatory "BNP Paribas Open", що проходить в Індіан-Веллс (США), передає УНН з посиланням на сайт wtatennis.У матчі четвертого...Unn.com.ua

Світоліна програла відомій іспанці

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитись до чвертьфіналу турніру в США.Sportanalytic

Шансів на прохід у чвертьфінал турніру у Байєра дуже мало У середу, 15 березня, на стадіоні Вісенте Кальдерон в Іспанії пройде матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів...Znaj.ua

В Австрії телеведучі провели ефір без штанів через перемогу "Барселони"(ВІДЕО)

газета. > "Барселона" в матчі-відповіді перемогла з рахунком 6: 1 (6: 5 за сумою двох матчів) і таки вийшла в чвертьфінал турніру. Послідовник Лінекера в післяматчевому ефірі дотримав обіцянку, а колеги підтримали товариша і з солідарності провели ефір в нижній...Футбол газета

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів команда Зінедіна Зідана обіграла Наполі і на виїзді, впевнено пройшовши в чвертьфінал турніру. На гол Мертенса Вершкові відповіли голом Серхіо Рамоса, автоголом того ж Мертенса і точним ударом Мората під завісу зустрічі. Наполі...Spy-Football

"Барселона" переписала історію Ліги чемпіонів

"Барселона" домоглася розгромної перемоги в матчі-відповіді Ліги чемпіонів проти "ПСЖ" (6: 1).Повідомляє Футбол газета. > "Блаугрнас" забезпечили собі вихід до чвертьфіналу турніру після того, як програли перший матч протистояння з рахунком 0: 4. Таким чином, "Барселона" стала першою командою в...Футбол газета