чвертьфінал Ліги

Вальверде можуть звільнити з Барселони

Іспанії і нещодавно встановила рекорд за кількістю матчів без поразок в Ла Лізі. Однак після шокуючого вильоту від "Роми" в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів майбутнє Вальверде у керма "каталонців" знаходиться під великим питанням. Нагадаємо, що екс-наставник "Атлетіка" Ернесто Вальверде очолив команду...Ua-football

Анонс, суддя, трансляція

ТУТ."Барселона"Каталонський гранд впевнено йшов до того, щоб втретє у своїй історії завоювати требл, однак нещодавно сенсаційно вилетів від "Роми" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Тепер же підопічні Вальверде борються за два титули, перший з яких можуть виграти сьогодні в столиці Іспанії,...Sportanalytic

Бонуччі: Слава богу, що мене в матчі Реал - Ювентус не було

Захисник Мілана Леонардо Бонуччі, який перейшов в стан Россонері минулого літа з Ювентуса, прокоментував результати італійських команд в чвертьфіналах Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що Ювентус поступився Реалу (0:3, 3:1), в той час як Рома пройшла Барселону (1:4, 3:0). "Це був дуже...Ua-football

під цілодобову охорону через погрози смертельного характеру. Британська поліція надала охорону футбольному арбітру Майклу Оліверу, повідомляє The Independent. Після матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між мадридським Реалом і туринським Ювентусом англійський суддя, який обслуговував цей поєдинок, і його дружина піддалися образам...ICTV

Гол Салаха визнаний найкращим в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Футболіст "Ліверпуля" переміг у голосуванні. За підсумками голосування на офіційному сайті УЄФА найкращим голом чвертьфіналу Ліги чемпіонів визнаний точний удар півзахисника "Ліверпуля" Мохамеда Салаха в поєдинку з "Манчестер Сіті" (2:1). На другому місці опинився забитий м'яч...Зеркало недели (газета)

Вболівальники вибрали найкращий гол в матчах чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.ICTV

Майкл Олівер Головний суддя чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал - Ювентус (1:3) Майкл Олівер отримав погрози за пенальті у ворота італійців. Про це повідомляє Football-italia. Нагадаємо, що...Чемпион

"Зальцбург" вибив кривдника "Динамо" у чвертьфіналі Ліги Європи

Проте свою нагоду бомбардир орлів реалізував на старті наступної половини. Unn.com.ua

Дивіться найкращі демотиватори за підсумками матчів-відповідей чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Читайте: Найкращі меми за підсумками 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.ICTV

Спортинг - Атлетіко: де дивитись онлайн матч Ліги Європи

Матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів продемонстрували, що футбол, незважаючи на економічні процеси, залишається геть непрогнозованим. На Рому ніхто не ставив у грі з Барселоно...Ua-football

Чілаверт: Футбольна мафія забрала Ювентус

Колишній голкіпер збірної Парагваю Хосе Луїс Чілаверт поділився думками про результат матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом" (1:3). "Футбольна мафія прибрала "Ювентус", - написав Чілаверт в своєму твіттері. Нагадаємо, мадридська команда вийшла...Ua-football

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан (на фото) прокоментував матч-відповідь проти «Ювентуса» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 та вихід своєї команди команди до півфіналу турніру.Западная информационная корпорация

Скандальний успіх Реалу, визнання Циганкова, доля ОСК Металіст.

зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за середу, 11 квітня Ювентус ледь не повторив подвиг Роми Матч у відповідь чвертьфіналу Ліги Чемпіонів "Реал" - "Ювентус" обіцяв стати звичайною формальністю. Проте вже на другій хвилині Манджукіч відкрив рахунок та ще...Ua-football

Все йшло до овертайму, проте пенальті зіпсував плани старої сіньйори. Нагадаємо, Реал пропустив найшвидший домашній гол у Лізі чемпіонів. Чемпион

Грандіозна сенсація в світі футболу: «Барселони» більше немає!

Ти дивився чвертьфінали Ліги чемпіонів? Там сталася сенсація: з розіграшу вибита «Барселона».Ta4ki.net

Венгер: Перемога в Лізі Європи - одна з великих цілей Арсеналу в цьому сезоні

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер поділився очікуваннями від матчу-відповіді з ЦСКА в чвертьфіналі Ліги Європи. Потрібно сконцентруватися і зробити свою роботу завтра ввечері.Ua-football

В Аргентині задоволені вильотом Барселони з ЛЧ

Аргентинські ЗМІ сприйняли виліт Барселони в чвертьфіналі Ліги чемпіонів від Роми (4:1, 0:3) з сумішшю розчарування і схвалення. Багато газет сьогодні вийшли зі статтями, в яких поразка Барси...Ua-football

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан (на фото) на передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями перед сьогоднішнім матчем проти «Ювентуса» в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.Западная информационная корпорация

Житомирянин, хавбек бельгійського Генка Руслан Малиновський дав прогноз Sport.ua на майбутній матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між італійською Ромою і каталонською Барселоною (перший матч - 1:4). Шанси на прохід Манчестер Сіті оцінюють відсотків на 20...Спортивний Житомир

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола (на фото) прокоментував виліт своєї команди на стадії чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 після поразки в матчі-відповіді 1/4 фіналу від «Ліверпуля» (1:2).Западная информационная корпорация