чвертьфінал Ліги

Зірки мадридського Реала попросили нападника Баварії покинути мюнхенський клуб і перейти до складу галактікос. Розмова між футболістами відбувся після матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому Реал виграв з рахунком 4:2 і пройшов до півфінальної частини турніру,...1NEWS

Кінець кар

Травма нападника Манчестер Юнайтед Златана Ібрагімовича в поєдинку проти Андерлехта виявилася дуже серйозною. У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи між МЮ і Андерлехтом трапився дуже прикрий для всіх шанувальників футболу епізод. Один з найбільш яскравих і харизматичних гравців...Новини футболу

28 футбольних фанатів загинули у Нігерії

- в лікарні. Близько 50-ти людей отримали поранення", - сказано в повідомленні. Лихо сталося в той час, коли фанати дивилися чвертьфінал Ліги Європи. "Манчестер Юнайтед" відреагував на цю подію на сторінці клубу в Twitter: "Наші думки з фанатами "Юнайтед", їхніми...Ваші новини

Близько 30 вболівальників «Манчестер Юнайтед» в Нігерії загинули через обрушення електрокабелю

Як стало відомо, нігерійці зібралися у футбольному центрі для перегляду матчу чвертьфіналу Ліги Європи. Нагадаємо, що сьогодні визначилися півфінальні пари Ліги Чемпіонів.Ракурс

Зірки мадридського Реала попросили нападника Баварії покинути мюнхенський клуб і перейти до складу "галактікос". Розмова між футболістами відбувся після матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому Реал виграв з рахунком 4:2 і пройшов до півфінальної частини турніру, пише MatchDay. У цьому...Чемпион

Вболівальники померли від потужного удару електричним струмом. У нігерійському місті Калабар під час перегляду матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи між Манчестер Юнайтед і Андерлехтом загинули 30 осіб. На будівлю, в якій відбувався перегляд поєдинку, впав електричний кабель. Наші...Телеканал Ритм

"Барселона" запросить іменитого тренера

Mundo Deportivo представник "Барселони" телефонував Масиміліано Аллегрі, який зараз очолює "Ювентус".Повідомляють Футбольні трансфери Відзначимо, що розмова відбулась ще перед матчами чвертьфіналів Ліги Чемпіонів.Вражені каталонці обіцяють Аллегрі гроші на трансфери і продовження контракту з Мессі.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Роналду та Рамос хочуть в "Реал" гравця "Баварії"

Кріштіану Роналду і захисник Серхіо Рамос високо оцінюють гру зірки "Баварії" Роберта Левандовскі.Повідомляють Футбольні трансфери Як пише AS після матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" та "Баварією" зірки "вершкових" в особистій розмові з поляком попросили його переїжджати до Мадрида.Відзначимо, що...Футбольні трансфери

Передбачуваним організатором серії вибухів напередодні чвертьфіналу Ліги чемпіонів Боруссія Монако виявився виходець з Росії.Новости Сумм

Поліція продовжує займатися справою про вибухи біля автобуса дортмундської Боруссії в день першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Монако.Гал-info

У Німеччині затримали росіянина за підозрою в організації вибухів у Дортмунді

вибух   біля автобуса футбольного клубу "Боруссія", в результаті чого було поранено, щонайменше, одна людина. Вибух стався перед матчем першого чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Боруссією" і "Монако". У клубі повідомляють, що ніякої небезпеки для футболістів немає. Один гравець все ж...Зеркало недели (газета)

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Манчестер Юнайтед переміг бельгійський Андерлехт з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал турніру. Перший гол зустрічі реалізував півзахисник червоних...Високий замок

Поліція продовжує займатися справою про вибухи біля автобуса дортмундської Боруссії в день першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Монако. Як повідомляє Bild, в числі підозрюваних 28-річний громадянин Росії Сєргєй В., який був затриманий вранці 21 квітня.Чемпион

У другому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів каталонська Барселона зіграла внічию з туринським Ювентусом і покинула турнір.Високий замок

"Монако" вдруге перемагає "Боруссію", а "Барселона" попри нічию покидає турнір(ВІДЕО)

В матчах-відповідях чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Монако" вдома переграв дортмундську "Боруссію", а "Барселона" не змогла нічого протиставити "Ювентусу".Футбол газета

Дібала - ціль №1 "Барселони"

змінила плани на нього. Дібала оцінюється в понад 100 млн євро.Нагадаємо, минулого тижня саме Паулу двічі забив каталонцям у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Фанати "Баварії" побилися з мадридською поліцією на матчі з "Реалом"

Чвертьфінал Ліги чемпіонів "Реал" - "Баварія" (4:2) ознаменувався фанатськими заворушеннями з правоохоронцями, повідомляє УНН з посиланням на Marca. Бійка сталася в фан-секторі німецького колективу і тривала кілька хвилин. Причина інциденту не повідомляється, але поліція пустила в хід кийки в сторону...Unn.com.ua

М.Нойєр зламав ногу у матчі з "Реалом"

Голкіпер мюнхенської "Баварії" Мануель Нойер отримав травму в матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів з мадридським "Реалом" (2:4).Unn.com.ua

Робота арбітрів під час чвертьфіналу Ліги чемпіонів викликала нищівну критику...Експрес

Реал Баварія за 18 квітня 2017 у цьому відео: Реал Мадрид Баварія огляд матчу відео Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Реалом і Баварією. Мадридський Реал на своєму полі здобув перемогу над командою Карло Анчелотті з рахунком...Новости Чернигова