чвертьфінал Ліги

британське видання Daily Mail сопубликовало інтерв'ю із захисником мадридського Атлетіко Філіпе Луїсом. У ньому бразилець розповів про суперника Атлетіко по чвертьфіналу Ліги чемпіонів - Лестер, порівнявши його зі своїм нинішнім клубом.  Луїс запевняє, що нічого подібного він не говорив. Бразильський...Znaj.ua

Баскетболіст К.Фесенко допоміг "Авелліно" одержав 15-ту перемогу

України Кирило Фесенко допоміг своєму "Авелліно" здобути домашню перемогу в матчі італійської Серії А проти "Динамо Сассарі", з яким в чвертьфіналі Ліги чемпіонів зіграє "Монако" іншого українця Сергія Гладиря, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.Команда "бігмена" перемогла з рахунком...Unn.com.ua

"Лестер" продовжив виграшну серію в АПЛ

Чинний чемпіон Англії "Лестер" здобув перемогу в третьому поспіль матчі англійської Прем'єр-ліги, обігравши в гостях у 28 турі "Вест Хем" 2:3, передає УНН з посиланням на сайт змагань. "Лиси" завоювали три очки у баталії завдяки голам Мареза, Хута, Варді. У...Unn.com.ua

ОНЛАЙН

Шановні любителі футболу, пропонуємо до вашої уваги пряму трансляцію жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Європи зіграють: Фінал Ліги Європи сезону 2016/2017 пройде 24 травня в Стокгольмі. Як раніше повідомляв портал Знай.ua, визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи.Znaj.ua

Коноплянка та Малиновський йдуть далі: результати 1/8 фіналу Ліги Європи

У четвер визначилися усі учасники чвертьфіналу Ліги Європи, куди потрапили клуби українців Євгена Коноплянки та Руслана Малиновського – "Шальке" та "Генк" Малиновський відіграв за "Генк" весь матч.Еспресо TV

Ліги Європи Шальке українця Євгена Коноплянки зіграв внічию проти менхенгладбахської Борусії. Утім, навіть попри це команда нашого співвітчизника пробилася до чвертьфіналу Ліги Європи. Перший поєдинок на Велтінс Арені завершився із рахунком 1:1. У Менхенгладбаху гостям довелося відіграватися за рахунку 0:2,...Znaj.ua

Команда Жозе Моурінью із великим трудом подолала менш іменитого суперника У другому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи Манчестер Юнайтед на своєму полі із мінімальним рахунком подолав Ростов. Команда Жозе Моуріньо після нічиї в гостях, спромоглася забити лише один гол вдома.Znaj.ua

перевагу в два мячі. І до кінця матчу вже цю перевагу не віддав. Таким чином, французька команда зуміла пробитися у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Монако Манчестер Сіті 3:1 (перший матч 3:5) Голи: Мбаппе, 8, Фабінью, 29, Бакайоко, 77 Сане, 71...Spy-Football

Головний тренер Сіті Хосеп Гвардіола вперше в своїй тренерській кар'єрі не зумів пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів.Znaj.ua

Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Стали відомі всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів поточного сезону. Команда, куля з якою витягнуть з кошика першою, зіграє перший матч вдома.Погляд

Як "Атлетико" захищав від "Байєра" путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться сьогодні у швейцарському Ньоні. Еспресо TV

"Атлетіко" став останнім учасником чвертьфіналу Ліги чемпіонів

У нас були три прекрасних можливості для взяття воріт у другому таймі. Unn.com.ua

Бакайоко головою відправив м'яч за спину Кабальєро і встановив остаточний рахунок на табло 3:1. Таким чином, саме монегаски вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів і продовжують боротьбу за титул. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів...Znaj.ua

Наставник Лестера Крейг Шекспір підбив підсумки протистояння з Севільєю в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. "Я дуже задоволений своїми гравцями. У матчі проти однієї з кращих команд Європи нам потрібно було зберігати холоднокровність. Майбутній чвертьфінал запам'ятається для всіх в клубі,...Znaj.ua

К.Шмейхель назвав неймовірним досягненням виступ "Лестера" в ЛЧ

не давати суперникам створювати моменти, розпочав датчанин. Також голкіпер наголосив, що для нього немає різниці з якою командою грати в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Сейви це те, що я повинен робити. Дуже приємно допомогти своїй команді. Вся справа в упевненості. Ми...Unn.com.ua

"Ювентус" здобув путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Туринський Ювентус вдруге обіграв Порту та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Відзначимо, що туринці виграли 14 домашню гру поспіль у всіх турнірах. Unn.com.ua