чвертьфіналіст

Кубок України.

Рівненський клуб обіграв столичний "Арсенал" з рахунком 1:0. Ta4ki.net

Кубок Англії-2016/17 з футболу 1/8 фіналу Манчестер Сіті - Гаддерсфілд 5:1 (3:1) Чемпион

Раніше повідомлялося, що до 1/4 фіналу Кубка України вийшли Черкаські мавпи. Кубок України сезон 2016/2017 1/8 Ukrainianwall

Беленюк - чвертьфіналіст Ріо-2016

Українець Жан Беленюк вийшов до чвертьфіналу олімпійського турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг Сектор. У 1/8 фіналу Беленюк впевнено переміг єгиптянина Ахмеда Саада - 4:0. Наступним суперником українця буде представник Болгарії Ніколай Бойряков. ДеПо

Бельгія феєрично закінчує казку Угорщини

Збірна Бельгії стала черговим чвертьфіналістом Євро-2016. Підопічні Марка Вільмотса у феєричній грі поклали кінець казці збірної Угорщини. Sportanalytic

Долю матчу вирішив автогол у виконанні гравця збірної Північної Ірландії. Newsru.ua

Збірна Португалії стала третім чвертьфіналістом Євро-2016 zaxid.net

Обігравши команду Північної Ірландії з рахунком 1:0, Уельс потрапив до чвертьфіналу Євро-2016. Єдиний забитий гол у матчі, який і вирішив долю матчу, забив у свої ж ворота гравець збірної Північної Ірландії Макаулі. Високий замок

Креатор-Буд - чвертьфіналіст Елітного фіналу футзальної ліги України

Представник Тернопільщини Креатор-Буд у чвертьфінальній грі зустрівся з сильним суперником - житомирським Променем. Єдиний гол у складі Креатора забив Віталій Паперовський. Галичина спортивная

Український талант Владлен Юрченко довершив розгром чвертьфіналіста Ліги чемпіонів відмінним ударом. Sportanalytic

Юрченко забиває чвертьфіналісту ЛЧ

Леверкузенський "Байєр" здобув переконливу перемогу над "Вольфсбургом" у стартовому матчі чергового туру чемпіонату Німеччини. Sportanalytic

Чемпіон Вищої футзальної ліги Тернопільщини Металіст вдало виступив на Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України Спорт Тернопільщини

Всі результати дня

Донецький "Шахтар" став першим чвертьфіналістом Кубка України, розгромивши "Тернопіль" у й домашній зустрічі. Sportanalytic

Донецький "Шахтар" знищив "Монако" в рамках матчу за третє місце на товариському турнірі у Польщі. Sportanalytic

"Монако" та "Сент-Етьєн" підписали мир

"Черговий тур чемпіонату Франції розпочався із зустрічі команд на вершині турнірної таблиці. Sportanalytic

Ось так виглядає роздягальня чвертьфіналіста Ліги Європи після поєдинку з останнім представником Туманного Альбіону. Sportanalytic

В КХЛ визначився перший чвертьфіналіст, яким став лідер чемпіонату московський ЦСКА.Sportanalytic

В Кубку Німеччини сьогодні визначиться половина всіх учасників чвертьфіналів. Sportanalytic

Юнацька Ліга УЄФА-2014/15 з футболу Хлопці до 19-ти років 1/8 фіналу 25 лютого Челсі (Англія) - Зеніт (Росія) 3:1 (1:1) Голи: 0:1 - Кубишкін (13), 1:1 - Соланке (21), 2:1 - Палмер (49), 3:1 - Колкетт (72 пен) Отже, у...Чемпион