чвертьфіналіст

Англія стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2018

Збірна Англії з футболу обіграла команду Колумбії в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2018 року. Интерфакс-Украина

ЧС-2018: Бразилія стала п

Збірна Бразилії зуміла пройти до чвертьфіналу на Чемпіонатів світу в Росії. iPress

Хорватія - Данія.

До вашої уваги кожен удар з точки, котрий визначив чвертьфіналіста чемпіонату світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Збірна Франції стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу-2018, в матчі 1/8 фіналу обігравши Арг... Експрес

Сьогодні, 13 червня, фінішував другий попередній етап Кубка Полтавщини з футболу серед аматорів. Полтава 365

ФК "Бережани" у рамках підготовки до нового сезону, 10 квітня, у Котові (Бережанський район) провела спаринг зі чвертьфіналістом Ліги чемпіонів Тернопільщини "Єдністю" (Рибники) Спорт Тернопільщини

Чвертьфіналіст Ліги чемпіонів і потенційний учасник обласних змагань - "Арсенал" 25 березня, у товариському матчі зустрічався із бронзовим призером чемпіонату Кременецького району - ФК "Колос" (с. Спорт Тернопільщини

Принципове протистояння команд жіночої Суперліги Баскетбольний клуб "Рівне" - "Вінницькі блискавки" продовжується в Кубку України. ЧаРівне.info

Серія з двох матчів. Матч-відповідь 16 […] UkrBasket

Кубок України. "Верес" став чвертьфіналістом  з футболу

Рівненський клуб обіграв столичний "Арсенал" з рахунком 1:0. Ta4ki.net

Кубок Англії-2016/17 з футболу 1/8 фіналу Манчестер Сіті - Гаддерсфілд 5:1 (3:1) Чемпион

Раніше повідомлялося, що до 1/4 фіналу Кубка України вийшли Черкаські мавпи. Кубок України сезон 2016/2017 1/8 Ukrainianwall

Беленюк - чвертьфіналіст Ріо-2016

Українець Жан Беленюк вийшов до чвертьфіналу олімпійського турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг Сектор. У 1/8 фіналу Беленюк впевнено переміг єгиптянина Ахмеда Саада - 4:0. Наступним суперником українця буде представник Болгарії Ніколай Бойряков. ДеПо

Бельгія феєрично закінчує казку Угорщини

Збірна Бельгії стала черговим чвертьфіналістом Євро-2016. Підопічні Марка Вільмотса у феєричній грі поклали кінець казці збірної Угорщини. Sportanalytic

Долю матчу вирішив автогол у виконанні гравця збірної Північної Ірландії. Newsru.ua

Збірна Португалії стала третім чвертьфіналістом Євро-2016 zaxid.net

Обігравши команду Північної Ірландії з рахунком 1:0, Уельс потрапив до чвертьфіналу Євро-2016. Єдиний забитий гол у матчі, який і вирішив долю матчу, забив у свої ж ворота гравець збірної Північної Ірландії Макаулі. Високий замок

Креатор-Буд - чвертьфіналіст Елітного фіналу футзальної ліги України

Представник Тернопільщини Креатор-Буд у чвертьфінальній грі зустрівся з сильним суперником - житомирським Променем. Єдиний гол у складі Креатора забив Віталій Паперовський. Галичина спортивная

Український талант Владлен Юрченко довершив розгром чвертьфіналіста Ліги чемпіонів відмінним ударом. Sportanalytic

Юрченко забиває чвертьфіналісту ЛЧ

Леверкузенський "Байєр" здобув переконливу перемогу над "Вольфсбургом" у стартовому матчі чергового туру чемпіонату Німеччини. Sportanalytic