чвертьфінальні матчі

Євроліга. Хімки скорочують відрив у серії, Реал Мадрид виходить вперед

Сьогодні, 25-го квітня, ЦСКА програв в матчі з Хімками в третьому чвертьфінальному матчі серії плей-офф Євроліги. Для команди господарів це був напружений матч, проте вони все ж змогли взяти верх над суперником і...Ua-football

Як повідомляє Sky Sports, судити зустріч буде відомий англійський рефері Майкл Олівер. Ua-football

який в турнірній таблиці йде на третьому місці, ФК “Минай” з рахунком 1:2.Варто додати, що паралельно, “Рочин” ще відіграв два чвертьфінальні матчі Кубку України серед аматорських команд. Спершу вони обіграли на власному полі СКК “Демня” 2:0, а в грі-відповіді, команда...Все

Плей-офф Євроліги.

Сьогодні, 19-го квітня, ЦСКА здобув домашню перемогу над Хімками в другому чвертьфінальному матчі серії плей-офф Євроліги. Для команди господарів це був напружений матч, проте вони все ж змогли взяти верх над суперником і...Ua-football

Сьогодні, 18-го квітня, Фенербахче добув домашню перемогу над Басконією в першому чвертьфінальному матчі серії плей-офф Євроліги. Господарі вдало розпочали зустріч і вже після першої чверті повели з різницею в 10 очок - 21:11.Ua-football

Горностаївський голепад

Минулої суботи відбулося два чвертьфінальних матчі на кубок Херсонської області з футболу серед аматорських команд. У Високопіллі місцева Кронау приймала новомиколаївську Дружбу - володаря суперкубка цього...Новий день

На матч с Атлеткиом Пеал выйдет в сильнейшем составе

Півзахисник мадридського "Реала" Лука Модріч, який отримав пошкодження в повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Ювентусом" (1: 3), залікував травму і потрапив в заявку королівського клубу на матч 33 туру Прімери з...Ua-football

форуму. "Златан подивився з недовірою. Потім – усмішка від вуха до вуха" – Минулого тижня ми з вами дивилися драматичний чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів Реал – Ювентус. Згодом Джанлуїджі Буффон сказав про Майкла Олівера: "У цього арбітра замість серця –...24 канал

Сьогодні, 17-го квітня, ЦСКА здобув домашню перемогу над Хімками в першому чвертьфінальному матчі серії плей-офф Євроліги. Господарі невдало розпочали зустріч і вже після першої чверті поступалися з різницею в 9 очок - 25:34.Ua-football

У Львові визначили фіналістів чемпіонату Neymar Jr

йшли до 1 місця цієї кваліфікації, спочатку розбивши суперників з рахунком 5:0 у 1/8 фіналу, далі з рахунком 4:2 завершивши чвертьфінальний матч, а тоді у півфіналі з рахунком 1:0 здолавши команду Juve (яка минулого року посіла 2 місце в Національному...Галичина спортивная

УЄФА опублікував підсумки голосування уболівальників за кращий гол тижня за результатами чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів, інформує 1NEWS. Форвард англійського футбольного клубу “Ліверпуль” Мохамед Салах за результатами голосування на сайті УЄФА визнаний автором кращого...1NEWS

Буффон признал свою вину

Капітан "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон визнав, що він зробив помилку, сперечаючись з суддею в повторному чвертьфінальному матчі з "Реалом" (3:1), за що і був вилучений. "Рішення, які ми приймаємо, - це спосіб визначити себе і зробити нас...Ua-football

УЄФА назвав автора кращого гола 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Нападник "Ліверпуля" Мохамед Салах визнаний автором найкращого голу за підсумками чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів. UEFA Champions League (@ChampionsLeague) 16 апреля 2018 г.Ua-football

За підсумками чвертьфінальних матчів у відповідь Ліги чемпіонів УЄФА оголосила ім'я найкращого футболіста тижня, повідомляє УНН.Гал-info

Півзахисника "Ліверпуля" визнано найкращим футболістом тижня Ліги чемпіонів

За підсумками чвертьфінальних матчів у відповідь Ліги чемпіонів УЄФА оголосила імя найкращого футболіста тижня, повідомляє УНН з посиланням на сайт Асоціації. Попри те, що...Unn.com.ua

Хедіра: Суддя не був упевнений в пенальті, він досить довго роздумував

Півзахисник Ювентуса Самі Хедіра прокоментував рішення судді, який на останніх хвилинах чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів з Реалом (1:3) поставив пенальті у ворота італійської команди. "Відіграти на Бернабеу 0:3 після першого матчу здавалося неможливим...Ua-football

Защитник Реала не будет дисквалифицирован на первый матч 1/2 финала Лиги чемпионов

на один матч. Раніше в ЗМІ повідомлялося, що Рамос порушив регламент, коли спустився в підтрибунне приміщення, щоб додивитися заключні хвилини чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом". Незважаючи на те, що за нормами УЄФА дискваліфікований гравець не може перебувати...Ua-football

Після того, як завершилися усі чвертьфінальні матчі, стали відомі всі півфіналісти футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-2017/2018.Западная информационная корпорация

Наприкінці доби 12 квітня паралельно відбулися усі чотири чвертьфінальні матчі-відповіді футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-17/18.Западная информационная корпорация

Вратарь Ромы: Мы преподали Барселоне урок футбола

Воротар Роми Алісон Бекер прокоментував перемогу в повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів над Барселоною (3:0). Ми надали Барселоні урок футболу, це був ідеальний матч і історичний вечір для клубу. У...Ua-football