чвертьфінальні матчі

впертій боротьбі поступилася француженці Каролін Гарсія і покинула турнір серії WTA Premier в Пекіні Про це передає "Великий теніс України". Чвертьфінальний матч тривав близько 3,5 годин, і в підсумку Світоліна поступилася в трьох сетах з рахунком 7-6(5) 5-7 6-7(6). У...Еспресо TV

Світоліна програла француженці в чвертьфіналі турніру в Пекіні

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла чвертьфінальний матч турніру WTA в Пекіні проти француженки Каролін Гарсії. Нагадаємо, раніше українка Катерина Бондаренко стала чемпіонкою турніру в Ташкенті.Зеркало недели (газета)

Ілля Марченко вийшов у півфінал турніру в Ізмірі

тенісист Ілля Марченко вийшов до 1/2 фіналу змагань в турецькому Ізмірі. Про це повідомляє "Великий теніс України". У дуже складному чвертьфінальному матчі Марченко у трьох сетах переміг француза Садіо Думбія: 6/7 (3), 6/2, 7/6 (7). Гра тривала більше, ніж 2,5...NewWest Media

Відбувся чвертьфінальний матч Кубка Полтавської області в Очеретуватому на стадіоні «Дружба», де господарі приймали команду з вищої ліги ФК «Лубни». В цьому напруженому поєдинку...Футбол Полтавщини

Універсіада. Українські волейболістки вийшли у чвертьфінал

Найрезультативнішою у матчі стала капітан швейцарської команди Лаура Куензлер. У п'ятницю, 25 серпня, жіноча збірна України проведе чвертьфінальний матч. Sportgid

Аль-Ахлі українського тренера Сергія Реброва у першому чвертьфінальному матчі азійської Ліги чемпіонів здобула хороший результат на виїзді. Аль-Ахлі зіграв з іранським Персеполісом в нічию 2:2. Вже на другій хвилині...Урядовий Кур'єр

Аль-Ахлі Реброва зіграв внічию в чвертьфіналі Ліги чемпіонів Азії

"Аль-Ахлі", головним тренером якого є українець Сергій Ребров, зіграв внічию з іранським "Персеполісом" в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів Азії. Гра проходила в Ірані. Саудівці до 72-ої хвилини вели в рахунку 2:0, проте в кінцівці гри пропустили...Ua-football

Євробаскет U-16. Жіноча збірна України розгромила Ірландію

набраних очок. В активі Ростоцької — дабл-дабл (16 очок і 12 підбирань). 23 серпня на чемпіонаті Європи — неігровий день. Чвертьфінальні матчі буде зіграно на День Незалежності України, 24 серпня. Чемпіонат Європи U-16. Жінки. Дивізіон В Македонія, м. Скоп’є,. 22...Спорт.ua

Команда Реброва з поразки стартувала у чемпіонаті Саудівської Аравії

команду 21 червня. "Аль-Ахлі" посів 2-е місце в минулому розіграші чемпіонату Саудівської Аравії. Вже 22 серпня команді належить зіграти перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів АФК проти іранського "Персеполісу". Нагадаємо, Сергій Ребров підписав 2-річний контракт з "Аль-Ахлі", змінивши на посту головного...Зеркало недели (газета)

У суботу, 9 серпня, у Житомирі на Гідропарк-Арені відбулися чвертьфінальні матчі Відкритого ПЕРШОГО чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу! Команда Форестер з Іванівки лише в третьому таймі зуміла дотиснути ветеранів житомирського...Спортивний Житомир

Район.Луцьк підбиває підсумки виступів луцьких спортсменів на Дефлімпійських Іграх. Online.ua

Став відомим склад учасників 1/4 фіналу Золотого Кубку КОНКАКАФ

Чвертьфінальні пари турніру виглядають наступним чином: Мексика - Гондурас; США – Сальвадор; Канада – Ямайка; Коста-Ріка – Панама. Зазначимо, що чвертьфінальні матчі відбудуться 19 і 20 липня. Довідка УНН: Золотий Кубок з 1991 року проводить КОНКАКАФ - Конфедерація країн Північної...Unn.com.ua

На Вімблдоні встановлено новий рекорд

ракеткою світу за підсумками Вімблдону. У разі перемоги на турнірі його міг випередити Новак Джокович, але серб не зміг завершити чвертьфінальний матч проти Томаша Бердиха через травму ліктя. Джокович знявся з рахунком 6:7 (2:7), 0:2. У півфіналі чех зіграє зі...Интерфакс-Украина

У вівторок у чвертьфінальному матчі турніру Вімблдону румунка Сімона Халеп (2) поступилася британці Йоханні Конті і втратила шанси вийти на перше місце в рейтингу WTA.Чемпион

Вихованець "Черкаських Мавп" допоміг збірній вибороти перепустку на чемпіонат Європи

гру Сашко здобував вісім очок. З його підсиленням, збірна впевнено проходить груповий етап, перегравши Ірландію та Андорру. А ключовим стає чвертьфінальний матч проти чинного чемпіона Європи, Словенії. Українські баскетболісти у яскравому стилі переграють суперника і кваліфікуються на Євробаскет, що стартує...ВIККА

За вихід в півфінал ЧМ 3х3 українки зіграють протий Швейцарії

показник набраних: 72 проти 70 очок. Натомість захист її, судячи зі статистики пропущених, 34 проти 41 в України, виглядає надійнішим. Чвертьфінальний матч зі Швейцарією розпочнеться о 17:20 за київським часом. Чемпіонат світу 3х3 Жінки м. Нант, Франція фіналу Швейцарія -...Sportgid

С.Стаховський не зумів пробитися до півфіналу змагань у Ноттінгемі

призовим фондом 127 тис. євро Aegon Open, що триває в Ноттінгемі (Великобританія), інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.У чвертьфінальному матчі киянин за 1 годину 58 хвилин поступився італійському тенісистові Томасу Фабіано, котрий посіяний під 4 номером 6:4, 2:6,...1NEWS

Н.Джокович поступився у чвертьфіналі “Ролан Гаррос”

Діючий чемпіон відкритого чемпіонату Франції з тенісу Ролан Гаррос серб Нован Джокович у чвертьфінальному матчі поступився австрійцю Домініку Тіму, передає УНН з посиланням на сайт змагань. Другий номер світового тенісу Н.ДЖокович лише у першому сеті...Unn.com.ua

півфінал турніру ITF з призовим фондом 25 тис. дол. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У чвертьфінальному матчі турніру в Угорщині 14-річна українка здобула перемогу над першою сіяною туркенею Іпек Сойлу, котра займає в світовому...1NEWS

Тенісистка М.Костюк перемогла першу сіяну на турнірі в Угорщині

півфінал турніру ITF з призовим фондом 25 тис. дол. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У чвертьфінальному матчі турніру в Угорщині 14-річна українка здобула перемогу над першою сіяною туркенею Іпек Сойлу, котра займає в світовому рейтингу...Unn.com.ua