чвертьфінальні матчі

Провідний гравець "Дніпра" нагострив лижі в Європу

бельгійського "Гента". Захисник "Дніпра" Валерій Лучкевич таки цікавить скаутів бельгійського "Гента".Спортивний директор цього клубу знову навідався в Україну, де відвідав чвертьфінальний матч Кубка між "Дніпром" та "Ворсклою".Разом із цим функціонером на матчі також був Сергій Серебренніков, котрий зараз працює футбольним...Sportanalytic

Венгер: Не шкодую, що вибрав такий склад на матч із Саутгемптоном

Головний тренер "Арсенала" Арсен Венгер прокоментував поразку від "Саутгемптона" в чвертьфінальному матчі Кубка англійської ліги. Наша команда була недостатньо гострою в першому таймі.Ua-football

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін вважає, що "Полтаві" потрібно зарахувати технічну поразку за зрив чвертьфінального матчу Кубка України. >Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін вважає, що "Полтаві" потрібно зарахувати технічну поразку за зрив чвертьфінального матчу Кубка України.Пан...Sportanalytic

Моуріньйо: Хороша гра і голи роблять мене щасливим

зберігати впевненість, щоб рухатися далі. Хороша гра і голи роблять мене щасливим", - наводить слова Моуріньйо ВВС. Нагадаємо, що в чвертьфінальному матчі Кубка ліги МЮ здобув перемогу над "Вест Хемом" з рахунком 4:1 і вийшов у півфінал турніру, де зустрінеться...Ua-football

Відбулося жеребкування півфіналу Кубка англійської ліги

Після завершення чвертьфінальних матчів Кубка англійської ліги відбулося жеребкування півфіналу турніру. "Манчестер Юнайтед" - "Халл Сіті" У півфіналі команди зустрінуться між собою двічі -...Ua-football

Президент і власник ФК "Полтава" Леонід Соболєв розповів про причини скасування чвертьфінального матчу Кубка України проти "Шахтаря", а також можливі наслідки цього рішення для свого клубу. "Причина скасування матчу - погодні умови. Хоча...Ua-football

Чвертьфінальні матчі Кубка України Полтава Шахтар та Нафтовик Динамо не відбудеться. Таке рішення було прийнято через неготовність поля стадіону Локомотив в Полтаві і низької температури. Spy-Football

Чвертьфінальний матч Кубку України за участю «Динамо» скасували zaxid.net

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Чвертьфінальні матчі Кубка України "Полтава" - "Шахтар" та "Нафтовик" - "Динамо" не відбудеться. >Чвертьфінальні матчі Кубка України "Полтава" - "Шахтар" та "Нафтовик" - "Динамо" не відбудеться.Причина - погодні умови та високий ризик нанесення травм футболістам.Поля...Sportanalytic

Матч "Нафтовик" - "Динамо" таки скасують через замерзле поле

поле покрилося кригою, через що шипи бутс не входять до газон Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. Чвертьфінальний матч Кубка України "Нафтовик" - "Динамо" таки буде скасовано. Обледеніла не тільки відкрита частина газону, але і ділянки, захищені...Новини футболу

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" (пїЅпїЅпїЅпїЅ)

Сьогодні "Шахтар" мав зіграти чвертьфінальний матч Кубка в Полтаві. >Сьогодні "Шахтар" мав зіграти чвертьфінальний матч Кубка в Полтаві, але газон їм цього не дозволив. Господарі усіма способами намагались розчистити лід, але відсутність підігріву дала про...Sportanalytic

Матч Кубку України "Полтава" - "Шахтар" не відбудеться

У Полтаві скасували чвертьфінальний матч Кубку України...Newsru.ua

Сьогодні, 30 листопада, відбудуться три з чотирьох чвертьфінальних матчів Кубка України з футболу.Гал-info

Де дивитися чвертьфінали Кубку України з футболу

Сьогодні відбудуться чвертьфінальні матчі Кубку України з футболу Українські телеканали покажуть усі зустрічі у прямому ефірі.Еспресо TV

На матч Дніпро - Ворскла продано всього 600 квитків

Сьогодні відбудеться чвертьфінальний матч Кубка України "Дніпро" - "Ворскла". На ньому очікується рекордно низька явка уболівальників за всю історію стадіону. На даний момент продано...Ua-football

Віктор Насташевський: Динамо заб

Колись перспективний динамівський нападник, а нині представник селекційної служби київського клубу Віктор Насташевський не сумнівається, що біло-сині здолають у чвертьфінальному матчі Кубка України охтирський Нафтовик-Укрнафту. - Боротьба в таких матчах триває до першого забитого мяча, - каже Віктор Вікторович UA-Футболу.Ua-football

Біліч: Зробимо все можливе для перемоги над МЮ

з найближчого резерву, але це ніяк не позначиться на нашому налаштуванні на гру", - наводить слова Біліча ВВС. Нагадаємо, що чвертьфінальний матч Кубка англійської ліги "Манчестер Юнайтед" - "Вест Хем" відбудеться в середу, 30 листопада.Ua-football

Еррера: У нас є можливість помститися Вест Хему

знову зможемо створити багато моментів. Тільки тепер нам потрібно здобути перемогу", - наводить слова гравця офіційний сайт клубу. Нагадаємо, що чвертьфінальний матч Кубка англійської ліги "Манчестер Юнайтед" - "Вест Хем" відбудеться в середу, 30 листопада.Ua-football

Вболівальники зможуть подивитися чвертьфінальний матч Кубка України між ФК "Нафтовик-Укрнафта" і "Динамо" в інтернеті. Київський клуб проведе пряму трансляцію поєдинку на своєму офіційному сайті і...Ua-football

Шахтар і Динамо свої чвертьфінальні матчі зіграють 30 листопада

Дирекція УПЛ затвердила час початку матчів 1/4 фіналу Кубку України Сектор з посиланням на УПЛ. "Миколаїв" - "Іллічівець" 17:00 30 листопада (середа) "Нафтовик-Укрнафта" - "Динамо" 17:00 ДеПо