чвертьфінальні матчі

півфінал турніру ITF з призовим фондом 25 тис. дол. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У чвертьфінальному матчі турніру в Угорщині 14-річна українка здобула перемогу над першою сіяною туркенею Іпек Сойлу, котра займає в світовому...1NEWS

Тенісистка М.Костюк перемогла першу сіяну на турнірі в Угорщині

півфінал турніру ITF з призовим фондом 25 тис. дол. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У чвертьфінальному матчі турніру в Угорщині 14-річна українка здобула перемогу над першою сіяною туркенею Іпек Сойлу, котра займає в світовому рейтингу...Unn.com.ua

оскільки ще не набрав необхідної форми. Бартра постраждав внаслідок вибухів, що сталися біля автобуса німецької команди 11 квітня перед першим чвертьфінальним матчем Ліги чемпіонів з "Монако". У футболіста діагностували перелам променевої кістки правої руки. "Борусія" вилетіла з Ліги чемпіонів у...Еспресо TV

«Вікторія» в черговому матчі чемпіонату України серед аматорів прийматиме аутсайдера турніру - чернігівський «Авангард».  О 16-00 в Кролевці відбудеться перший чвертьфінальний матч Кубку області, де місцевий «Локомотив» зустрінеться із северинівським «Колосом». А о 17-00 в Ромнах визначиться володар Кубку Федерації.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ЧС-2017 з пляжного футболу: Португалія склала чемпіонські повноваження

визначилися півфінальні пари. Головна подія цього ігрового дня – чинні чемпіони світу португальці скали свої повноваження і втратили свій титул. Чвертьфінальний матч Бразилія – Португалія вийшов неперевершеним за рівнем гри, а команди обмінялися голами в перші п'ятнадцять секунд...Sportgid

визначилися півфінальні пари. Головна подія цього ігрового дня — чинні чемпіони світу португальці скали свої повноваження і втратили свій титул. Чвертьфінальний матч Бразилія — Португалія вийшов неперевершеним за рівнем гри, а команди обмінялися голами в перші п'ятнадцять секунд зустрічі! А...Спорт.ua

турнір, - прокоментувала Світоліна свою перемогу. Також відзначають, що в Стамбулі виступала ще одна українка - 16-річна Даяна Ястремська. Cвій чвертьфінальний матч вона програла представниці Словаччини Яні Чепеловій 6:2, 6:7, 4:6. У півфіналі також зіграють Ірина Бегу (Румунія) і Еліза...Високий замок

Визначились пари півфіналістів футзальної «Студентської ліги Сумщини». У чвертьфінальному матчі команда «СумДУ» з рахунком 11:4 перемогла «СКІФ-3». Друга команда «фізкультурників» з рахунком 1:2 програла третій команді «політеху». «СКІФ» забив шість...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кубок України серед аматорів:"Рочин" не пройшов "ОДЕК"

Соснівський «Рочин» вилетів з Кубка України серед аматорів. У чвертьфінальному матчі-відповіді команда Володимира Підкіпняка поступилася у Соснівці «ОДЕКу» з Оржева з рахунком 0:2. Нагадаємо, у Рівненській області команди розписали бойову нічию...Галичина спортивная

Соснівський «Рочин» вилетів з Кубка України серед аматорів. У чвертьфінальному матчі-відповіді команда Володимира Підкіпняка поступилася у Соснівці «ОДЕКу» з Оржева з рахунком 0:2. Нагадаємо, у Рівненській області команди розписали бойову нічию...Гал-info

Наставник "Дніпра" красиво потролив весь "Шахтар"

передматчевому коментарі Михайленко зізнався, що готує для "Шахтаря" кілька сюрпризів, а також висловив сподівання, що "гірники" не встигли відновитися після чвертьфінального матчу проти "Полтави".Як відомо, "Шахтарю" присудили технічну перемогу через неготовність поля "Полтави".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевчук: Фонсека покине "Шахтар" заради АПЛСайт...Sportanalytic

Павло Котовенко: "Демня" готова на підвищення"

Головний тренер СКК «Демня» Павло Котовенко прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди у першому чвертьфінальному матчі із ФК «Львів» (1:2) та розповів про подальші плани команди. - Було багато боротьби. Плюс поле не в найкращому стані.Галичина спортивная

Андрій Чіх: "Будемо шукати хорошу молодь, яка мріє грати в ФК "Львів"

Головний тренер ФК «Львів» прокоментував Галичині спортивній поразку своєї команди у першому чвертьфінальному матчі із СКК «Демня» (1:2) та розповів про плани на майбутнє. - Нам практично нічого сьогодні не вдалось. Ми пропустили швидкий...Галичина спортивная

"ОДЕК" - "Рочин": усе вирішиться в Соснівці

Перший чвертьфінальний матч Кубка України серед аматорів між «ОДЕКом» з Оржева та соснівським «Рочином» не виявив переможця. У «першому таймі» команди обмінялися по...Галичина спортивная

Нападник Манчестер Юнайтед Златан Ібрагімович може пропустити залишок сезону через травму. Пошкодження шведський футболіст отримав у чвертьфінальному матчі Ліги Європи з Андерлехтом, покинувши поле на 93-й хвилині. Відомий італійський журналіст Джанлука Ді Марціо на своєму сайті повідомив, що...1NEWS

Росіянин організував вибухи біля автобусу футболістів дормундської «Борусії»

вихідця з Росії. Про це повідомляє replyua.net з посиланням на видання Spiegel Online. Нагадаємо, що інцидент стався 11 квітня, напередодні чвертьфінального матчу Ліги Чемпіонів між «Боруссією» і французьким «Монако». Тоді перед автобусом дортмундської команди прогриміло три вибухи, в результаті яких...Replyua

Потенційні суперники футбольного клубу «Вікторія» (Миколаївка) в кубку України з футболу серед аматорських команд зіграли перші чвертьфінальні матчі. У львівському дербі ФК «Львів» із рахунком 1:2 поступився СКК «Демня», а «ОДЕК» із Рівненщини та «Рочин» зі Львівщини розійшлись...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перший чвертьфінальний матч Кубка України з футболу серед аматорів між ФК «Львів» та СКК «Демня» завершився мінімальною перемогою «Демні» з рахунком 2:1.Гал-info

Названо імена претендентів на звання найкращого гравця тижня в Лізі чемпіонів за підсумками чвертьфінальних матчів. Кто был Лучшим игроком недели в #ЛигаЧемпионов Мбаппе, Варди, Роббен или Куадрадо?Голосуй и выигрывай 🎯🌞➡https://t.co/1XIxayNCiC UEFA.com на русском (@UEFAcom_ru) 20...1NEWS

Перший чвертьфінальний матч Кубка України серед аматорів між «ОДЕКом» з Оржева та соснівським «Рочином» не виявив переможця.Гал-info