чвертьфінальні матчі

Гравець "Шахтаря" порадив ультрас не лізти у футбол, прикриваючись патріотизмом

Голкіпер "Шахтаря" Андрій П’ятов порадив представникам ультрас не лізти у футбол, прикриваючись патріотизмом Про це він заявив після чвертьфінального матчу між "Шахтарем" та "Вересом" (4:0), на який футболісти донецького клубу вийшли у футболках з написами на підтримку української армії, повідомляє...Еспресо TV

У чвертьфінальному матчі Кубка України Дніпро-1, що грає в другій Лізі, здобув перемогу над ФК Львів і вийшов до півфіналу. Поєдинок пройшов у...Урядовий Кур'єр

"Шахтар" після скандалу провів акцію підтримки української армії

З'явилося відео виходу футболістів донецького "Шахтаря" на поле харківського стадіону "Металіст" перед чвертьфінальним матчем Кубка України проти рівненського "Вереса" в патріотичних футболках - з написом "Пишаємось" і знаком Збройних сил України. Відповідне відео виклала...Високий замок

У чвертьфінальному матчі Кубка України “Верес” поступився донецькому “Шахтарю” – 0:4. Голи у “гірників” забивали Феррейра, Бернард, Марлос та Бланко Лещук. Саме команда...В кулуарах

Визначилися всі півфіналісти Кубка України з футболу

29 листопада відбулися чвертьфінальні матчі Кубка України, за підсумками яких визначилися всі учасники півфіналу турніру.iPress

Футболісти донецького "Шахтаря" вийшли на поле харківського стадіону "Металіст" перед чвертьфінальним матчі Кубка України проти рівненського "Вереса" у патріотичних футболках з написом "Пишаємось" і знаком Збройних сил України, - Апостроф.Гал-info

Шахтар - Верес 4:0.

У чвертьфінальному матчі Кубка України "Шахтар" без відчутних проблем розправився з напіврезервним складом "Вереса". Почав розгром Факундо Феррейра, отримавши ідеальний пас від Фреда.Ua-football

Десна - Динамо 0:2.

До вашої уваги відеоогляд чвертьфінального матчу Кубка України, в якому чернігівська Десна приймала Динамо. Натомість Динамо закріпило перевагу вже в компенсований арбітром час другим голом за...Ua-football

Кубок України.

Сьогодні пройдуть чвертьфінальні матчі Кубку України. В першій грі "Маріуполь" на виїзді переміг полтавську "Ворсклу".Футбол газета

Марлос зіграв свій 150-й матч за Шахтар

Чвертьфінальний матч кубка України з "Вересом" став для хабвека "Шахтаря" Марлоса ювілейним, 150-м за донецький клуб. На даний момент український бразилець вже зіграв за "гірників" в 23 матчах Ліги чемпіонів, 17 матчах Ліги Європи, 90 матчах УПЛ, 16 матчах Кубка...Ua-football

Ярмоленко: Шкода, що не зіграю в матчі "Десни" і "Динамо"

Гравець дортмундської "Борусії" Андрій Ярмоленко розповів, що з нетерпінням чекає на чвертьфінальний матч Кубка України між "Десною" і "Динамо". Повідомляє Футбол газета. "Коли я ще грав у Динамо, то завжди мріяв, щоб у...Футбол газета

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на чвертьфінальний матч Кубку України між донецьким "Шахтарем" і рівненським "Вересом". Повідомляє сайт Футбол Україна. Ці та інші події про український футбол читай...Football-ukraine.com

Сьогодні, 29 листопада, футбольний клуб «Львів» зіграє чвертьфінальний матч Кубка України з футболу. Суперником львів'ян буде СК «Дніпро-1».Гал-info

Чому ФФУ знущається з клубів у Кубку України

Фотографія зверху - це не Говерла у січні. Саме так виглядав стадіон чернігівської "Десни" за день до чвертьфінального матчу Кубка України проти "Динамо". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Розпочнемо з базових речей. Зовсім нещодавно всі раунди Кубка України стали входити до...Sportanalytic

Кубок України: анонс, де дивитися матчі 1/4 фіналу

У середу, 29 листопада, відбудуться чвертьфінальні матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Нагадаймо, що житомирський ФК "Полісся" припинив боротьбу в другому попередньому етапі після поразки від...Спортивний Житомир

Ультрас провели з "Шахтарем" урок патріотичного виховання (ВІДЕО)

підтримку вояків на наступний матч кубку України, бо інакше вони особисто вирішуватимуть питання з командою.Додамо, сьогодні "Шахтар" в Харкові зіграє чвертьфінальний матч Кубку України проти "Вереса".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Сьогодні відбудуться чвертьфінальні матчі Кубку України з футболу

Зауважимо, що супротивники вперше зустрінуться в Кубку України. Як повідомляв УНН, "Верес" встановив рекорд в історії чемпіонатів України. Unn.com.ua

Директор ФК "Львів": Зробимо все, щоб вийти у півфінал Кубка України

Напередодні чвертьфінального матчу Кубка України Sportanalytic.com поспілкувався з директором футбольного клубу "Львів" Остапом Борисом.Sportanalytic

ФФУ і Міноборони проведуть акцію на підтримку воїнів АТО на матчах Кубка України

проводить акцію на підтримку наших воїнів, які воюють в АТО, і, звичайно, на підтримку їх дітей. Тому в середу на чвертьфінальні матчі Кубка України команди будуть виводити дітей у футболках з написом "Пишаємося", - повідомив Маркевич. Варто відзначити, що в...Зеркало недели (газета)

Федерація футболу України звернулась з листом до клубів-господарів чвертьфінальних матчів Кубка України, які відбудуться 29 листопада.Чемпион