чвертьфінальний поєдинок

Скасовані матчі Кубку України таки відбудуться

не застосовувати санкції санкцій щодо "Полтави" та "Нафтовика" через незадовільний стан газону. Нагадаємо, що саме з цієї причини скасували 2 чвертьфінальні поєдинки Кубка України.Sportgid

Кубкові матчі Динамо і Шахтаря перенесли на весну

що КДК ФФУ не стане карати технічною поразкою Полтаву і Нафтовик-Укрнафту за незадовільний стан газону.З цієї причини не відбулися два чвертьфінальні поєдинки Кубка України на їх стадіонах.Остаточних дат проведення цих матчів поки ще невідомі.Нагадаємо, що раніше президент УПЛ Володимир Генінсон...Новини футболу

не стане карати технічною поразкою «Полтаву» і «Нафтовик-Укрнафту» через незадовільний стан газону. З цієї причини 30 листопада не відбулися два чвертьфінальні поєдинки Кубка України «Нафтовик» - «Динамо» та «Полтава» - «Шахтар». Проте, остаточні дати проведення цих зустрічей поки ще не...SumyToday

17-річний форвард Ліверпуля Вудборн став наймолодшим автором голу в історії клубу

Юний нападник Ліверпуля Бен Вудборн побив рекорд екс-гравця мерсисайдців Майкла Оуена в чвертьфінальному поєдинку Кубка англійської ліги проти Лідса (2:0).Ua-football

"Нафтовик" - "Динамо": відео онлайн-трансляція матчу

Матч "Нафтовика" і "Динамо" в Охтирці продовжить чвертьфінальні поєдинки Кубка України. "Нафтовик" займає в першій лізі шосте місце.Зеркало недели (газета)

Лунін: Краще не доводити справу до пенальті

- Зараз "Дніпро" чекає чвертьфінальний поєдинок з "Ворсклою". У "Ворскли" після невдачі буде підвищена мотивація.Ua-football

«Полтава» та чинний володар титулу донецький «Шахтар». Матч на полтавському стадіоні «Локомотив» о 13.00 покаже телеканал «Футбол 1», повідомляє Укрінформ. Чвертьфінальні поєдинки охтирського клубу «Нафтовик-Укрнафта» з київським «Динамо» о 17.00 та «Дніпра» з полтавською «Ворсклою» о 19.00 транслюватиме «2+2». Нагадаємо,...Високий замок

Сергій Мізін: Нафтовик не налаштований лише оборонятися в грі з Динамо

Колишній півоборонець київського Динамо і наставник Нафтовика-Укрнафти, а нині заступник директора охтирського клубу Сергій Мізін про сьогоднішній чвертьфінальний поєдинок двох рідних для себе команд. - Вірю в те, що наші хлопці сьогодні зможуть дати бій чемпіонові, - каже пан...Ua-football

Вихованці ДЮФК "Чемпіон" взяли участь у львівських турнірах

...termy cup qualification 2016" На двох турнірах підопічні Олега Лівіцького показали різні результати. Основна команда хлопчиків 2008 року народження програла чвертьфінальний поєдинок ФК "Львову". На груповому етапі "Чемпіони" посіли друге місце, а по закінченню турніру – 5 місце. Олег Ярославович...Галичина спортивная

У межах континентальної першості з боксу серед жінок пройшли заключні чвертьфінальні поєдинки. Ukrainianwall

Двадцятий тур: "Скала" - "Нафтовик-Укрнафта"

в резерві. Вдало виступає команда з Сумщини і в цьогорічному розіграші Кубка України, де вийшла до чвертьфіналу. До речі, свій чвертьфінальний поєдинок охтирці, очолювані добре відомим для «Скали» фахівцем Володимиром Книшем, який тренував «малиново-зелених» до квітня 2014 року, після чого...Галичина спортивная

Світоліна пробилася у півфінал Кубка Кремля

Еліна Світоліна пробилася у півфінал Кубка Кремля. У чвертьфінальному поєдинку українська тенісистка обіграла представницю Хорватії Ану Конюх. Для перемоги над хорваткою Світоліній знадобилась одна година. Українка віддала суперниці по гейму...Зеркало недели (газета)

ЧС з футзалу. Анонс півфіналів

збірна Ірану попсує нерви російській збірній. А якщо у іранців надалі будуть йти дальні удари, як це було під час чвертьфінального поєдинку проти Парагваю, то у...Ua-football

У Колумбії відбулися чвертьфінальні поєдинки чемпіонату світу з футзалу. Іранці двічі наздоганяли парагвайців, а під кінець основного часу вийшли вперед.Spy-Football

ЧС по футзалу. Огляд перших двох чвертьфіналів + ВІДЕО

Цієї ночі у Колумбії відбулися перші чвертьфінальні поєдинки чемпіонату світу з футзалу. Іранці двічі наздоганяли парагвайців, а під кінець основного часу вийшли вперед.Ua-football

У чвертьфіналі альбіселесті зіграють з Єгиптом, який досить несподівано переграв Італію. Ці два чвертьфінальні поєдинки відбудуться в ніч з суботи на неділю.Ua-football

(Данія). How will #EURO2020 work? pic.twitter.com/OTdw07A71s UEFA EURO (@UEFAEURO) 21 сентября 2016 г. По три матчі групової стадії й один чвертьфінальний поєдинок приймуть Баку (Азербайджан), Мюнхен (Німеччина), Рим (Італія) і...Ua-football

міського голови з футзалу. Датами проведення чвертьфінальних матчів організатори визначили вівторок і четвер, 30 серпня та 1 вересня. По два чвертьфінальних поєдинки відбудеться у вівторок і четвер відповідно.Спортивний Житомир

Дати чвертьфінальних поєдинків буде визначено пізніше. 12:00 Атлет-МФК Житомир ФзК Штурм 15:00 Леви Кромберга МФК Форца...Спортивний Житомир

боротьби) відсторонив суддів грузина Темо Казарашвілі, Тон Кин Чона з Південної Кореї й росіянина Сергія Новаковського за їхню роботу в чвертьфінальному поєдинку Олімпіади. Нагадаємо, що саме грузин Темо Казарашвілі судив фінальну сутичку українця Жана Беленюка з росіянином Давітом Чакветадзе. Тож...Урядовий Кур'єр