чвертьфінальний поєдинок

Еліна Світоліна 8-го травня на турнірі в Римі перша ракетка України Еліна Світоліна проведе чвертьфінальний поєдинок проти німкені Анжелік Кербер. Час початку матчу - 13:00 за Києвом. Раніше стало відомо, чим загрожує Світоліній можлива невдача на...Чемпион

хокейного чемпіонату світу-2018, що триває в Данії, несподівано вибули з боротьби за нагороди уже на стартовій стадії плей-оф, програвши у чвертьфінальному поєдинку команді Швейцарії.Западная информационная корпорация

Канада - Росія і троє інших: статистика очних протистоянь чвертьфіналістів ЧС-2018 з хокею

Сьогодні, 17 травня, починаючи з 17:15, у Данії розпочнуться чвертьфінальні поєдинки 82-го чемпіонату світу з хокею. Вашій увазі повна статистика очних протистоянь у кожній з чотирьох пар. РОСІЯ КАНАДА 17:15. Копенгаген.Ua-football

У п'ятницю, 11 травня, в обласному центрі відбулися чвертьфінальні поєдинки "Шкільної ліги" - дитячого футбольного турніру, започаткованого інтернет-виданням "Полтава 365".Полтава 365

Морозов: Мы должны поблагодарить Рому за этот розыгрыш Лиги чемпионов

втомлений Ліверпуль. Причина в тому, що люди чисто фізично не можуть грати на тому фантастичному рівні, який мерсисайдці показали в чвертьфінальних поєдинках з Манчестер Сіті і першому півфіналі з Ромою. Все це дало шанс римлянам добути той результат, який ми...Ua-football

Минулими вихідними відбулися чвертьфінальні поєдинки весняного Кубка полтавського району, в яких визначилися півфіналісти змагань.Футбол Полтавщини

Українка Еліна Світоліна програла чвертьфінальний поєдинок престижного тенісного турніру WTA в Штутгарті, який проводиться на ґрунтових кортах, - УНІАН.Гал-info

Перші чвертьфінальні поєдинки другого раунду плей-офф стартують 27 квітня. Сообщение Кубок Стенлі: стали відомі всі чвертьфінальні пари появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Сьогодні відбудеться перший півфінал Ліги чемпіонів УЄФА

тактику швидких контратак за участю Салаха, Фірміно і Мане. Як раніше повідомляли "Ваші новини", визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Чвертьфінальні поєдинки принесли сенсаційні результати, такі, як перемога "Роми" над "Барселоною", а також успіх "Ліверпуля" в матчах проти "Манчестер...Ваші новини

Сьогодні, 22 квітня, відбудуться повторні чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів Тернопільщини...Спорт Тернопільщини

До Львова приїде Кубок чемпіонів УЄФА

кубок побуває в Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Києві. Як раніше повідомляли "Ваші новини", визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Чвертьфінальні поєдинки принесли сенсаційні результати, такі, як перемога "Роми" над "Барселоною", а також успіх "Ліверпуля" в матчах проти "Манчестер Сіті".Ваші новини

ФК "Вишнівець" 15 квітня, у першому чвертьфінальному поєдинку переміг чемпіона Гусятинщини - "Колос-Бровар" (Сидорів) - 2:0...Спорт Тернопільщини

Перші чвертьфінальні поєдинки проводять учасники Ліги чемпіонів Тернопільщини...Спорт Тернопільщини

Кличко і Шевченко визначили півфіналістів Ліги чемпіонів

травня. Діючим переможцем Ліги чемпіонів є Реал, який виграв три із чотирьох останніх розіграшів. stripslashes(EMT_Lib::decrypt_tag($m[2])) Раніше Ракурс повідомляв", про результати чвертьфінальних поєдинків Ліги чемпіонів.Ракурс

Стало відомо, хто з ким зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів

а матчі у відповідь - 1 і 2 травня. Як раніше повідомляли "Ваші новини", визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Чвертьфінальні поєдинки принесли сенсаційні результати, такі, як перемога "Роми" над "Барселоною", а також успіх "Ліверпуля" в матчах проти "Манчестер...Ваші новини

«Зальцбург» у вчорашньому матчі? фіналу ліги Європи УЄФА забив три м’ячі протягом 247 секунд і встановив тим самим новий рекорд турніру. Чвертьфінальний поєдинок ліги Європи УЄФА Зальцбург (Австрія) Лаціо (Італія) закінчився з рахунком 4:1. Голи у цьому матчі на свій рахунок...Високий замок

Сьогодні відбудуться заключні матчі 1/4 фіналу Ліги Європи

матчу, коли команди будуть активно обмінюватися забитими голами. Як раніше повідомляли "Ваші новини", визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Чвертьфінальні поєдинки принесли сенсаційні результати, такі, як перемога "Роми" над "Барселоною", а також успіх "Ліверпуля" в матчах проти "Манчестер Сіті".Ваші новини

Визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Чвертьфінальні поєдинки принесли сенсаційні результати, такі, як перемога "Роми" над "Барселоною", а також успіх "Ліверпуля" в матчах проти "Манчестер Сіті". Скандально закінчилося вчора протистояння "Реала" і "Ювентуса". У першому матчі цієї пари, який відбувався в Турині, мадридський клуб несподівано легко...Ваші новини

Голова комітету арбітрів ФФУ отримав призначення від УЄФА на Лігу Європи

У четвер, 12 квітня, голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі буде працювати на чвертьфінальному поєдинку Ліги Європи. Італійський фахівець стане спостерігачем арбітражу другої зустрічі 1/4 фіналу Ліги Європи, в якій французький "Марсель" прийматиме на своєму...Чемпион

Анонс, суддя, трансляція

на комфортний результат Зідан може внести деякі зміни в склад, давши змогу відпочити ключовим гравцям команди."Ювентус""Стара Сеньойра" попри результат першого чвертьфінального поєдинку повинна спробувати зіграти в свій футбол і з останніх сил намагатися протистояти "Реалу". На кону стоїть честь легендарного...Sportanalytic