чвертьфінальний поєдинок

Ліга Чемпіонів.

Мадридський "Реал" в матчі-відповіді чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів в додатковий час "поховав" мюнхенську "Баварію".Футбол газета

"Ліон" мінімально переміг "Бешикташ" у відкладеній грі Ліги Європи

КИЇВ. 14квітня. УНН. Узаключній баталії перших чвертьфінальних поєдинків Ліги Європи французький Ліон вийшов переможцем здомашнього протистояння ізтурецьким Бешикташем, повідомляє УНН зпосиланням насайт УЄФА. Матч вЛіоні розпочався на45хвилин пізніше...1NEWS

Наставник "Борусії": шанси у грі з "Монако" 50 на 50

Тренер дортмундської "Борусії" Томас Тухель вважає, що потрібно забути про розгромну поразку від "Баварії" і повністю зосередитися на чвертьфінальному поєдинку з лідером чемпіонату Франції "Монако", повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА."У "Монако" є безліч футболістів, що показують вражаючу гру.Unn.com.ua

У неділю на чотирьох футбольних полях краю відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Кубка Закарпаття.Ужгород.net.ua

Команда ЛУФК U-15 зіграє на V Меморіалі Сергія Харіна у Словаччині

«В», а третя групи «А» — з другою групи «В»; невдаха групи «А» спробує протистояти найсильнішій команді групи «В». Переможці чвертьфінальних поєдинків складуть дві пари півфіналістів, де й визначаться учасники «золотого» і «бронзового» фіналів. У першому зіграють два переможці півфіналів,...Галичина спортивная

у півфінал турніру Miami Open presented by ITAU в Маямі (США), здобувши перемогу над першою ракеткою світу німкенею Анжелік Кербер. Чвертьфінальний поєдинок Вільямс Кербер, який відбувся вчора у вечорі в Маямі, тривав 1 год 40 хв і закінчився перемогою американки...1NEWS

"Солтекс" виграв перший чвертьфінальний поєдинок чемпіонату України з футзалу в другій лізі

Черкаський "Солтекс" виграв перший чвертьфінальний поєдинок чемпіонату України з футзалу в другій лізі. Наші земляки в напруженій боротьбі зуміли здолати команду "Княжий ринок" зі Львова.ВIККА

У неділю, 19 березня, у Румунії пройшли заключні чвертьфінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22-х років. За результатами боїв в активі збірної України три впевнені перемоги, які...Чемпион

У вівторок, 21 березня, в Житомирі відбудеться перший чвертьфінальний поєдинок чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги. На майданчику ФОКу віце-чемпіон міста Атлет прийматиме дніпровський Катеринославхліб. Початок матчу -...Спортивний Житомир

"Відкритий Кубок Львівщини": "ЛЮ-Верест" - третій півфіналіст турніру

«ЛЮ-Верест» став третім півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». Команда Володимира Міщишина у чвертьфінальному поєдинку була сильнішою за «Медичне училище «Медик» з Дрогобича - 4:2. Гравці «ЛЮ-Верест» на правах фаворита розпочали матч вдало. Вже у...Галичина спортивная

«ЛЮ-Верест» став третім півфіналістом «Відкритого Кубка Львівщини». Команда Володимира Міщишина у чвертьфінальному поєдинку була сильнішою за «Медичне училище «Медик» з Дрогобича - 4:2.Гал-info

Стали відомі пари 1/4 фіналу Ліги Європи

обмежень за національною або іншими ознаками. Результати жеребкування "Андерлехт" - МЮ "Сельта" - "Генк" "Аякс" - "Шальке" "Ліон" - "Бешикташ" Чвертьфінальні поєдинки пройдуть 13 і 20 квітня. Фінал відбудеться 24 травня в Стокгольмі. Нагадаємо, останнім представником України в Лізі Європи...Unn.com.ua

Чемпіонів зіграють: Атлетіко (Іспанія) Баварія (Німеччина) Барселона (Іспанія) Боруссія Дортмунд (Німеччина) Лестер (Англія) Монако (Франція) Реал (Іспанія) Ювентус (Італія) Перші чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів відбудуться 11 і 12 квітня, а матчі-відповіді - 18 і 19 квітня. Жеребкування півфіналів пройде 21...Чемпион

Чемпіонат України (U-15): "Ураган" переміг "Газовик", а "Енергія" програла "Спортлідеру"

У Хмельницькому відбулись матчі другого ігрового дня фінального етапу чемпіонату України серед юнаків 2002-2003 р. н. Нагадаємо, що за результатами чвертьфінальних поєдинків команди були розбиті на дві групи. Одна бореться за підсумкові 5-8 місця, а інша — за 1-4 місця.Галичина спортивная

Турнір пам

11-12 березня відбулись чвертьфінальні поєдинки традиційного, вже 18-го за ліком турніру, присвяченого пам’яті видатного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста. У всіх поєдинках перемогли фаворити протистояння.Галичина спортивная

Після програного з цілком прийнятним рахунком першого чвертьфінального поєдинку Кубку України у Харкові - 4:5 - МФК «Кардинал-Рівне» мав непогані шанси вдруге поспіль пробитися до «Фіналу чотирьох» турніру.Все

ФК "Рух" повернувся додому

уже рівно через тиждень — у суботу, 18-го березня, домашнім поєдинком проти запорізького «Металурга». А сьогодні винниківчани у Миколаєві зіграють чвертьфінальний поєдинок в рамках Меморіалу Юста. Суперником підопічних Руслана Мостового будуть сімнадцятирічні вихованці ЛУФК.Галичина спортивная

Сьогодні, 11 березня футбольний клуб Тернопіль у чвертьфінальному поєдинку турніру пам'яті Ернеста Юста зіграє з соснівським "Гірником"...Спорт Тернопільщини

"Рух" програв норвежцям

тренування, після чого команда вилітає з Анталії до Стамбулу, а вже звідти до Львова. У неділю підопічні Руслана Моствого проведуть чвертьфінальний поєдинок в рамках Меморіалу Ернеста Юста. В Миколаєві зіграємо проти «УФК - Карпати»...Галичина спортивная

"ХІТ" - "Енергія": Анонс матчу-відповіді 1/4 фіналу Кубка України

сьогодні очолює турнірну таблицю в регулярному чемпіонаті. “Енергії” потрібно забивати як мінімум двічі, аби здобути путівку у півфінал. Адже перший чвертьфінальний поєдинок, який відбувся у Львові 24 лютого, завершився мінімальною перевагою “ХІТа” – 1:2. Енергетики вже показували свою силу і...Галичина спортивная