Ісмаїлі - Малишев (Коваленко, 46), Степаненко, Марлос, Тайсон (Дентінью, 77), Бернард - Феррейра"Динамо": Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш - Циганков (Гонсалес, 68), Сидорчук, Гармаш (Бесєдін, 61), Буяльський (Шепелєв, 79), Ярмоленко - МбоканіПопередження: Степаненко, Бернард - БуяльськийВилучення:Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

Динамо - Спарта 4:1.

Голи: Ярмоленко 5, Циганков 33, Гармаш 51, Мбокані 70 - Фрідек 12...Ua-football

Міжсезоння: "Динамо" обіграло "Габалу" Романа Григорчука

(Азербайджан) - 2:1 Голи: Хльобас, 12, 56 - Маммадов, 86 "Динамо": Коваль, Тимчик, Пантіч, Кадар, Очігава (Михайличенко, 29), Рибалка, Корзун, Циганков, Гармаш, Гусєв, Хльобас. У другому таймі на поле вийшли: Бущан, Антунеш, Гонсалєс, Мбокані, Яремчук. Раніше повідомлялося, що Роман Григорчук...Зеркало недели (газета)

Динамо з Д.Мбокані перемогло азербайджанську Габалу

окресливши перевагу. У центрі поля основна активність виходила від Дениса Гармаша, на флангах свою справу знали Олег Гусєв та Віктор Циганков, на вістрі атаки Дмитро Хльобас. Саме останній, провівши відмінний сезон у "Ворсклі", ставши в команді найкращим бомбардиром, відкрив рахунок...Unn.com.ua

«Динамо» звело внічию товариську гру з «Ботошані»

зупинив суперника у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар на 18 хвилині реалізував Міхай Роман. Через 8 хвилин гольовий момент виник у “динамівців” — Циганков зробив навіс приблизно на лінію воротарського майданчика, звідки Бєсєдін пробивав упритул,...1NEWS

1:0 — Роман (18, пен), 2:0 — Михайличенко (35) Динамо: Коваль — Морозюк, Хачеріді, Пантич, Антунеш — Корзун, Шепелєв, Михайличенко, Циганков — Бесєдін, Яремчук. Джерело: champion.com.ua...1NEWS

Контрольний матч.

зіграє різними складами у кожному з таймів. Зі стартових хвилин на поле вийдуть: Коваль, Морозюк, Хачеріді, Пантич, Антунеш, Шепелєв, Корзун, Циганков, Михайличенко, Яремчук та Бєсєдін.Ua-football

Товариський матч з футболу Динамо (Київ) - Ваттенс (Австрія) 4:0 (0:0) Голи: Кадар (55), Буяльський (56), Бєсєдін (72), Циганков (76)...Чемпион

веде Національне антикорупційне бюро України, є політичною, а фігурантом там виступає Міхеїл Саакашвілі Про це заявив в інтерв'ю #Буквам Андрій Циганков, адвокат першого заступника директора ОПЗ Миколи Щурікова. Захисник нагадав найяскравіші моменти досудового слідства: опубліковане на сайті НАБУ рішення суду...Еспресо TV

Адвокат заявляє, що проти нього відкрили провадження через професійну діяльність

Адвокат Андрій Циганков звернувся до НААУ з проханням надати захист професійним правам та гарантіям адвокатської діяльності в зв’язку з порушеною стосовно нього як...Українське право - інформаційно-правовий портал

У мерії вінничани представили проекти на участь у конкурсі «Пітчінг Вінниця 2017»

Олексій Циганков розповів про проект Вінниця крізь час.Новини Вінниці

Нападника А.Бесєдіна визнано найкращим футболістом місяця у категорії U-21

гравців у категорії U-21 потрапили ще двоє "динамівців" Володимир Шепелєв із 109 балами в доробку посів четверте місце, а Віктор Циганков, набравши 22 очки, став восьмим. Нагадаємо, що нагороду кращому молодому гравцеві за підсумками квітня отримав також А.Бесєдін (262 бали).Unn.com.ua

"Динамо" готово продать Виктора Цыганкова

Наставник "Динамо" Александр Хацкевич предполагает, что Виктор Цыганков может покинуть клуб. Сообщают Футбольные трансферы "До 31 августа может произойти все, что угодно. Футбольні трансфери

"Динамо" готове продати Віктора Циганкова

Наставник "Динамо" Олександр Хацкевич припускає, що Віктор Циганков може покинути клуб. Повідомляють Футбольні трансфери "До 31 серпня може відбутися все, що завгодно. Ми тримаємо в голові, хто від...Футбольні трансфери

Збірники Динамо отримали відпустку до 26 червня

різних країн світу отримали літню відпустку. Футболісти збірної України Андрій Ярмоленко, Артем Бесєдін, Володимир Шепелєв, Сергій Сидорчук, Микола Морозюк, Віктор Циганков, Хорватії - Домагой Віда, Угорщини - Тамаш Кадар, Білорусі - Микита Корзун до 26 червня будуть релаксувати, приєднавшись до...Ua-football

Ярмоленко, Коноплянка, Селезньов. У запасі головний тренер Андрій Шевченко залишив наступних футболістів: Лунін, М. Шевченко, Соболь, Кучер, Морозюк, Шепелєв, Шахов, Циганков, Сидорчук, Малишев, Бєсєдін, Кривцов.Чемпион

Серед інших, вже відомих на увесь світ, молодих зірочок європейського футболу, портал Squawka віддає належне й півзахиснику київського Динамо Віктору Циганкову. Його ім’я згадується поряд з такими майстрами, які фактично вже відбулися як "готові" для топ-клубів, гравцями, як новоспечений хавбек...Чемпион

синьо-жовтих: вже на 51-й хвилині Сергій Кривцов небезпечно пробив здалеку воротар мальтійців справився. Згодом двічі на ударних позиціях опинявся Віктор Циганков. Згодом півзахисник Динамо втратив ще один шанс зрівняти рахунок, а трохи пізніше врятувати нічию для української команди могли його...Спортивний Житомир

Збірна України мінімально поступилася Мальті

"синьо-жовтих": вже на 51-й хвилині Сергій Кривцов небезпечно пробив здалеку воротар мальтійців справився. Згодом двічі на ударних позиціях опинявся Віктор Циганков. Після цього півзахисник "Динамо" втратив ще один шанс зрівняти рахунок, а трохи пізніше врятувати нічию для української команди могли...Unn.com.ua

"Шахтар" покинули два гравці, а Бойко може повернутись в "Динамо"

України Андрій Шевченко викликав у національну збірну ще трьох гравців.Виклик до збірної отримали три півзахисники - Іван Петряк ("Зоря"), Віктор Циганков ("Динамо") і Артем Довбик ("Дніпро").Вони доповнять число 23 гравців, яких Шевченко викликав раніше для підготовки до матчів проти Мальти...Football-ukraine.com