Циганков

Два таланти "Динамо" отримали ушкодження

гри з "Народним клубом" головний тренер киян Олександр Хацкевич розповів, що хавбек Володимир Шепелєв підвернув ногу, а капітан команди Віктор Циганков отримав болісний удар в лице. Двох гравців було замінено під час гри. Про характер отриманих травм і строки відновлення...Sportanalytic

матчі важливі. Але на реванші жодних акцентів не робили", - заявив Хацкевич. "Заміни? Шепелев підвернув ногу. Дуже неприємний епізод. А Циганков отримав болючий удар. Вирішили і його замінити", - пояснив фахівець. Нагадаємо, що Динамо продовжило контракт із перспективним захисником.Чемпион

У Динамо повідомили про продовження трудових відносин із захисником Микитою Бурдою. Раніше повідомлялося, що контракт із Динамо подовжив Віктор Циганков. Чемпион

Динамо підписало новий контракт із захисником

Раніше повідомлялося, що новий контракт з "Динамо" підписав Віктор Циганков. Ua-football

"Динамо" і "Шахтар" визначать володаря Кубку України

право на 11-метровий. Бєсєдін, після помилки Кравченко, вийшов один на один і був збитий у штрафному Юрчуком. Пенальті взявся пробивати Циганков і впевнено реалізував момент. Другий мяч був забитий ще через 10 хвилин. Шепелєв отримав мяч в штрафній від Гонсалеса...Unn.com.ua

Кубок України.

і пробилось до фіналу кубка України. Повідомляє сайт Футбол Україна. Кубок УкраїниПівфіналиСК Дніпро-1 - "Динамо" - 1:4Голи: Когут 58 - Циганков 28 (пен.), Шепелєв 37, Бєсєдін 44, Вербіч 66https://www.youtube.com/watch?v=DdZitPNIbRIЦі та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

"Шахтар" і "Динамо" зіграють у фіналі Кубка України

столичного клубу. На 27-й хвилині воротар дніпровської команди збив у своєму штрафному Бесєдіна і рефері призначив одинадцятиметровий удар. Пенальті реалізував Циганков - 1:0. Через десять хвилин динамівці легко продавили оборону господарів на правому фланзі і Шепелєв забив ефектний гол з...Ваші новини

9 травня розіграють Кубок Україниу Дніпрі. Так, сьогодні кияни розгромили клуб “Дніпро-1” з рахунком 4:1. Рахунок в матчі відкрив Віктор Циганков на 28 хвилині, а через 10 хвилин його подвоїв Володимир Шепелєв, а наприкінці першого тайму забив ще й Артем...Український Інтерес

Франков в захваті від таланта "Динамо"

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков вважає, що Віктор Циганков у матчі з "Шахтарем" (1:0) підтвердив статус лідера "Динамо". Повідомляє сайт Футбол Україна. "Віктор на тижні підписав новий контракт з...Football-ukraine.com

ТОП-клуб хоче купити Циганкова

Новий лідер "Динамо" Віктор Циганков може піти на підвищення. Додамо, що взимку Циганкова сватали у "Шальке". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Шепелєв визнаний кращим гравцем 27-го туру Прем

Півзахисник допоміг "Динамо" здобути перемогу над "Шахтарем". Прем'єр-ліга оголосила найкращого гравця за підсумками 26-го туру - нагорода дісталася півзахиснику київського "Динамо" Володимиру Шепелєву. Його обирала експертна рада у складі Сергія Нагорняка, Ігоря Шуховцева, Геннадія Орбу, Степана Юрчишина, Йожефа Сабо, Анатолія...Зеркало недели (газета)

"Динамо" продає лідера в АПЛ

Нагадаємо, минулого тижня Циганков продовжив контракт з киянами до 2023 року. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Циганков: Тепер кожна гра для "Динамо" - це фінал

Лідер київського "Динамо" Віктор Циганков коротко прокоментував гру проти донецького "Шахтаря". Кожен з наших футболістів знав, чого очікувати від "Шахтаря".Football-ukraine.com

Циганков: У таких іграх завжди самовіддача - на першому місці

Капітан "Динамо" Віктор Циганков поділився враженнями від перемоги в матчі з "Шахтарем" (1:0). - Вітаємо наших уболівальників, ми скоротили відстань від Шахтаря у турнірній...Ua-football

Соколовський: До серйозних битв таланти Динамо поки не готові

вирішать голи Феррейри і Марлоса. Складно гостям буде стримати також Тайсона. Чи зможуть щось протиставити Шахтарю молоді динамівці? Не сперечаюся, Циганков та інші хлопці демонструють хороший футбол, але, як показали матчі Ліги Європи - з грецьким АЕКом і Лаціо, до...Ua-football

Нагадаємо, що напередодні надпринципової гри Циганков продовжив контракт з Динамо. Також повідомлялося, що Шахтар беззаперечний фаворит у грі проти Динамо.Чемпион

Експерт назвав козирі "Динамо" в грі з "Шахтарем"

і "Зорею". Ну і стиль гри "Динамо" - швидкий перехід з оборони в атаку, куди можуть втекти і Вербич, і Циганков, і Буяльський. "Шахтар" часто зазнає труднощів, коли подібна тактика працює.", - сказав Ковалець.Нагадаємо, "Шахтар" і "Динамо" зіграють сьогодні в...Football-ukraine.com

Циганков: Хочу грати з Динамо в Лізі чемпіонів УЄФА

Циганков: Хочу грати з Динамо в Лізі чемпіонів УЄФА Ukrainefootball.net

Циганков замахнувся на виграш трофеїв з "Динамо"

Капітан київського "Динамо" Віктор Циганков прокоментував підписання нового контракту з клубом.Football-ukraine.com

Циганков сказав, чого він чекає від "Динамо"

Капітан "Динамо" Віктор Циганков прокоментував підписання нового контракту з київським клубом. Нагадаємо, Циганков підписав новий контракт з "Динамо".Sportanalytic