центральні захисники

Ісмаїлі: у Прем

матч не надто відрізнятиметься від інших у чемпіонаті. "Зірка", швидше за все, діятиме від оборони. Плюс команда грає в три центральні захисники, як, наприклад, той самий "Чорноморець". Ми спробуємо знайти вільні зони, хоча, розумію, зробити це дуже непросто. Потрібно забити...NewWest Media

"Величезний вплив на кризу "Карпат" має відсутність Димінського"

Худоб'як, Гладкий, Федецький і хороша молодь. Так, є відверто слабкі позиції, і незрозуміло, куди дивився тренерський штаб та керівництво. Пара центральних захисників, опорний хав — дуже слабкі. І це показав минулий сезон. При усій повазі до Дулуба, не розумію його...Галичина спортивная

Тренер "Чорноморця": Гутор прийшов в команду випадково

вікна і одразу ж розіслав запити футбольним агентам, які відгукнулись на мої пропозиції", - сказав Дулуб.Додамо, Новачки одеситів трійко францзузьких центральних захисників і воротар Гутор провели дуже хороший матч проти "Шахтаря". Команда Дулуба заробила 1 очко в цій грі, а...Футбольні трансфери

Ісмаїлі: Матч з Зіркою не відрізнятиметься від інших в чемпіонаті

буде особливо відрізнятися від інших в чемпіонаті. Зірка, швидше за все, стане діяти від оборони. Плюс команда грає в три центральні захисники, як, наприклад, той же Чорноморець. Ми постараємося знайти вільні зони, хоча, розумію, зробити це дуже непросто. Потрібно забити...Ua-football

Гол вчорашнього дня.

Леванте в поточному сезоні стартував дуже переконливо. А почалось все з ефектного удару центрального захисника Чеми.Ua-football

Михайленко: У наступному раунді хотілось би отримати команду, яка нам по зубах

присутності Кравченка, який додає нам надійності, ця схема себе більш виправдовує. Крім того, у наших швидких форвардів зявляється перевага перед центральними захисниками, які не такі мобільні. А ще один момент у тому, що проти нас у другій лізі ніхто не...Неофициальный сайт ФК Днепр

"Рома" намагається позбутись захисника

Центральний захисник "Роми" Леандро Кастан продовжив угоду із римським клубом до 2020 року. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Il Tempo, "вовки" зробили це для того, щоб розтягнути його зарплату в 8 млн євро не на два роки (попередня угоду була розрахована...Футбольні трансфери

Юрій Вірт, як і обіцяв, провів серйозну ротацію. На поле вийшли футболісти, які небагато часу проводять в УПЛ, а парою центральних захисників стали хлопці з U-21 Володимир Скотаренко та Володимир Заваляк.ЧаРівне.info

Вірт: Вважаю, що процес формування складу завершено

мене, а колектив здружився і досить боєздатний. Так, я розумію, що нам потрібно посилення в усіх ланках. Однозначно! Треба і центральні захисники, і лінія атаки. Тому будемо посилювати ці позиції. Брати гравців тільки заради кількості не хочемо, намагаємося не помилятися...Ua-football

Олександр Чижевський: "Другий пропущений нами гол став вирішальним у матчі"

б рахунок, а цілком ймовірно, що й виграли. А так...Що ж до четвертого голу, то я не розумію, як двоє центральних захисників та ще й з чималим досвідом можуть дозволити одному нападнику команди суперника в штрафному майданчику спочатку спокійно прийняти...Галичина спортивная

Важлива перемога "Руху"

чогось не вистачило — м’яч пролетів вище від воріт. Стандарти у першому таймі теж виконував Григорій, після одного з них центральний захисник Дуць, який традиційно у таких випадках підключається до наступальних дій, у падінні головою пробив поруч зі стійкою. Насупну...Галичина спортивная

Хацкевич: Краще вам не знати, що я сказав гравцям у перерві

дні тому у нас тайми теж відрізнялися в плані агресивної гри в атаці. В чому причина? У тому, що два центральні захисники, від яких потрібний швидкий початок атак, зміна напрямку, дуже багато грали поперек і...Sportgid

дні тому у нас тайми теж відрізнялися в плані агресивної гри в атаці. В чому причина? У тому, що два центральні захисники, від яких потрібний швидкий початок атак, зміна напрямку, дуже багато грали поперек і назад.Це не правильно. У нас...Football-ukraine.com

Хацкевич залишився незадоволений реалізацією моментів у матчі проти "Скендербеу"

дні тому у нас тайми теж відрізнялися в плані агресивної гри в атаці. У чому причина? У тому, що два центральних захисника, від яких вимагається швидкий початок атак, зміна напрямку, дуже багато грали поперек і назад. Це неправильно. У нас...Зеркало недели (газета)

Хацкевич: Вам краще не знати, що я говорив футболістам у перерві

матчі чемпіонату України, перший і другий тайм розрізнялися в плані агресивної гри в атаці. Ймовірно, причина в тому, що два центральних захисника, від яких вимагається швидкий початок атаки і зміна напрямку, дуже багато грали впоперек і назад, — сказав Хацкевич.Денис...Новини футболу

Зоря у Львові програла Эстерсунду

не змогли забити швидкий м'яч, все частіше почали навішувати у штрафний майданчик суперників. Там шансів у Юрі проти трійки високих центральних захисників було зовсім мало.Кого варто виділити, так це Олександра Караваєва. Вийшов на позиції правого захисника футболіст підключався до атак...Новини футболу

Динамо - Скендербеу.

дні тому у нас тайми теж відрізнялися в плані агресивної гри в атаці. В чому причина? У тому, що два центральні захисники, від яких вимагається швидше почати атаку, змінити напрямок, дуже багато грали поперек і назад. Це не правильно. У...Ua-football

Сталь підписала центрального захисника Ткачука

Сталь на своєму офіційному сайті оголосила про підписання контракту з центральним захисником Євгеном Ткачуком. Угода Ткачука зі Сталеварами розрахована до кінця поточного сезону.Ua-football

Частина 1

привів у команду Перейру, який мав стати на полі його очима, вухами і вустами, тому треба було позбутись одного із центральних захисників. Лобай молодий і перспективний тому його клуб готовий тільки продати, і роблячи вибір між Нестеровим і Дитятьєвим вибір...Галичина спортивная

"Шахтар" - "Наполі".

шести матчів. У своєму попередньому матчі "Шахтар" приймав луганську "Зорю". У цій грі через дискваліфікації не грали два лідери команди -центральний захисник Ярослав Ракицький та атакувальний хавбек Марлос. Їх відсутність не завадила донеччанам виграти з рахунком 3:1. У переможців відзначилися...Еспресо TV