цей епізод

Франківське "Прикарпаття" на виїзді у Хмельницькому впевнено перемогло "Поділля" (відео)

хвилину гравцю «Поділля» забракло точності. Мали свої моменти і гості, і один з них довели до логічного завершення. Хоча в цьому епізоді варто говорити всього про одного гравця, адже Ігор Худобяк підхопив м’яч, обіграв одразу декількох хмельничан і потужно пробив...Галичина спортивная

Кирилюк: Епізод з непризначеним пенальті бачили навіть з навколишніх будинків

ви самі знаєте про який епізод я кажу. Я кажу про епізод, в якому не призначили одинадцятиметровий у ворота "Оболоні". Цей епізод бачили навіть з навколишніх будинків тут на стадіоні.Ua-football

Гравці збірної Сальвадору покусали гравців збірної США

Спочатку Генрі Ромеро вкусив форварда збірної США Джозі Алтідора, а потім Дарвін Серен вкусив захисника американців Омара Гонсалеса. ФІФА звернулася в КОНКАКАФ з проханням розслідувати ці епізоди. Ua-football

222 млн, вечірки та в

клубу ультиматум, пригрозивши, що у разі призначення Унсуе головним тренером, він піде. І хоча у підсумку "Барселону" очолив Ернесто Вальверде, цей епізод набув великого розголосу. Чому на Неймара тиснуть податківці Є вагомі мотиви для того щоб порвати з "Барселоною" й...Еспресо TV

Трампа і Росію пов

мільйон доларів, а потім продав його через чотири роки російському олігарху Дмитру Риболовлєву за 95 мільйонів. Цілком можливо, що всі ці епізоди співпраці Трампа з росіянами були законними. Можливо, він ніколи не ставив запитання, чому...Зеркало недели (газета)

Закарпатець Любка розповів, як у Польщі починають бачити українців

різуни. Польська прокуратора у цих словах не побачила ані складу злочину, ані розпалювання міжнаціональної ворожнечі, - зауважив письменник. Кожен із цих епізодів не є трагедією для польсько-українських стосунків, але в сумі, однак, вони творять доволі загрозливий контекст. Річ у тім,...Голос Карпат

Януковича лояльний звіт американських юристів з компанії Skadden. Контракт коштував бюджету України один мільйон доларів, виплачених без тендера, і сьогодні цей епізод ліг в основу кримінальної справи проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича. Але декларація Манафорта не дає відповіді на...Online.ua

Як "Справа Манафорта" врятує Україну

лояльний звіт американських юристів з компанії Skadden. Контракт коштував бюджету України один мільйон доларів, виплачених без тендера, — і сьогодні цей епізод ліг в основу кримінальної справи проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича. Але декларація Манафорта не дає відповіді на...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Екс-консультант кампанії Клінтон заперечила співпрацю демократів з Україною - CNN

заяву у відомстві зробили після появи інформації про зустріч Дональда Трампа-молодшого з російським юристом, який обіцяв йому компромат на кандидата-демократа. Цей епізод посилив скандал навколо Трампа, пов'язаного з можливою співпрацею його команди з Москвою під час виборів. У травні минулого...Зеркало недели (газета)

Баталії в сесійній залі щодо зняття недоторканності видаються порівняно з цим епізодом дитячими забавками. Реально депутата, чи будь якого громадяннина можна публічно принизити і не боятися покарання.Online.ua

за неймовірною траєкторією штрафним майданчиком, на добиванні першим опинився Бондаренко і теж поцілив у перекладину. Ще й як пощастило у цих епізодах рухівцям Винниківська команда відповіла ударами Заставного і Бідловського щоправда, мети не досягнули. На 33-ій хвилині колосівський капітан Поздеєв...Online.ua

Мірошниченком і Павлом Ксьонзом багато вільного простору й простріл останнього до штрафного майданчика результативно замкнув Амбросій Чачуа 1:0. Можливо, в цьому епізоді дещо не розрахував зі своєчасним виходом із воріт Євген Паст, який лише встиг зачепити м'яч кінчиками пальців. Але...Златопіль

Втручання Росії у вибори в США не можна порівнювати з можливою співпрацею Клінтон з Україною - NYT

Новачок УПЛ розгромив луцьку "Волинь"

власному штрафному майданчику. Як наслідок пенальті, котрий був реалізований – 2:0. Ще за чотири хвилини М.Сергійчук оформив дубль. Асистентом у цьому епізоді виступив Антон Котляр – 3:0. Зазначається, що зі стартових хвилин у складі номінальних господарів вийшли п’ятеро новачків. Це...Unn.com.ua

Верес розгромив Волинь у контрольному поєдинку

Пенальті. Удар з точки Михайло Сергійчук виконав чітко — 2:0. Ще за чотири хвилини Михайло Сергійчук оформив дубль. Асистентом у цьому епізоді виступив Антон Котляр. Після цього гра почала нагадувати попередній контрольний матч проти молодіжки «Карпат», який «Верес» виграв —...Спорт.ua

Житомирське «Полісся» на останніх хвилинах матчу вирвало перемогу в запорізьких футболістів

матчу припала на останні хвилини. Нападник запорізької команди впав перед штрафним майданчиком «Полісся», але головний арбітр матчу не побачив у цьому епізоді порушення правил. Житомиряни одразу скористались можливістю і перейшли в контратаку, яка завершилась взяттям воріт «металургів». Після цього епізоду...Житомир.info

першій хвилині мали непогану нагоду відзначитися, однак удару Павла Ксьонза забракло сили і воротар греків без проблем заволодів м’ячем. Після цього епізоду львів’яни продовжували володіти ініціативою, однак доволі спонтанний момент виник у суперників. На щастя для "Карпат" удар новачка "жовто-чорних"...Чемпион

Спаринг. "Карпати" - АЕК (Греція) - 1:1

першій хвилині мали непогану нагоду відзначитися, однак удару Павла Ксьонза забракло сили і воротар греків без проблем заволодів м’ячем. Після цього епізоду львів’яни продовжували володіти ініціативою, однак доволі спонтанний момент виник у суперників. На щастя для «Карпат» удар новачка «жовто-чорних»...Галичина спортивная