Хімік

Американський розігруючий Хіміка Деррік Колтер провів дуже вдалий матч.UkrBasket

«Хімік» вчора розгромив МБК «Миколаїв»

Результативна та ефектна гра захисника южненців допомогла їм отримати 9 очок переваги за підсумками першої чверті. Южне, СК Олімп Хімік - МБК Миколаїв 96:77 (24:15, 22:23, 23:13, 27:26) Хімік: Колтер 29 + 4 передачі + 3 підбирання + 3 перехоплення...Миколаївська правда

"Хімік" у поєдинку з "Миколаєвом" здобув восьму перемогу в Суперлізі

Южненський Хімік взяв реванш на своєму майданчику за поразку в Миколаєві в першому колі чемпіонату України (Суперліга Парі-Матч), перегравши суперника на 19...Unn.com.ua

Лідер одеської БІПи Олександр Бєліков приніс перемогу своїй команді у протистоянні із Запоріжжям. В іншій грі дня Хімік впевнено здолав Миколаїв 96:77.Чемпион

Хімік вдома переміг Миколаїв

Американський розігруючий Хіміка Деррік Колтер провів дуже вдалий матч.Спорт.ua

Сьогодні МБК «Миколаїв» зустрінеться з «Хіміком»

Южненський «Хімік» зіграє перший домашній матч 2018 року. Хімік - МБК Миколаїв Южне, СК Олімп Початок матчу - 18:00 Трансляція - XSPORT, FBU.ua Южненський Хімік зіграє перший домашній матч...Миколаївська правда

«БІПА-Одеса» - «Запоріжжя-ZOG» В останніх восьми виїзних поєдинках баскетболісти із Запоріжжя вигравали тільки один раз. UkrBasket

Черкаські Мавпи здолали Дніпро 91:81, перервавши його 11-матчеву переможну серію. Нагадаємо, 14 січня Дніпро переміг Хімік, дотиснувши команду з Південного у другій половині грі.Чемпион

БІПИ. Також варто пригадати результативний матч у виконанні розігруючого Дніпра Олександра Мішули, який набрав 28 балів у домашньому поєдинку проти Хіміка. За передачами кращим минулого тижня був розігруючий одеської БІПИ Клим Артамонов, який 12 разів асистував партнерам у виїзному матчі...UkrBasket

БК "Дніпро" продовжив переможну серію в Суперлізі матчем з "Хіміком"

Український чемпіонат з баскетболу Суперліга Парі-Матч продовжився двома протистояннями Дніпро приймав Хімік, а в гості до харківського Політехніка прибув БК БІПА, повідомляє УНН.У перших двох чвертях Хіміку вдавалося створювати міні-ривки у протистоянні...Unn.com.ua

Дніпро вже наступного четверга завітає до Черкас, де спробує зупинити безпрограшну серію місцевого клубу. Хімік же на день пізніше вдома буде приймати МБК "Миколаїв".UkrBasket

Суперліга. "Дніпро" обіграв "Хімік", БІПА програла "Політехніку"

Вчора завершились чергові два матчі чемпіонату України з баскетболу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лідер сезону "Дніпро" вдома переграв "Хімік" і ще більше закріпився на першому місці в таблиці."Політехнік" з різницею у 5 очок обіграв одеську БІПу."Дніпро" - "Хімік" -...Sportanalytic

Дніпро переміг Хімік

Після цього деякий час була рівна гра, проте після трьохи від Колтера «Хімік» таки зумів нав'язати гостям свій баскетбол та доволі неочікувано піти у Sportgid

Команда з Дніпра здобула одинадцяту перемогу поспіль Хід гри Спорт.ua

Суперліга: результати матчів тижня, турнірна таблиця

перший ігровий тиждень 2018 року в  баскетбольній Суперлізі. "Дніпро" залишився лідером чемпіонату, здобувши дві чергові перемоги над БІПою і "Хіміком". Результати матчів БК "Запоріжжя" - "Будівельник" - 63:67 (12:21, 11:10, 22:21, 18:15) МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 76:84...Зеркало недели (газета)

здобув 16-ту перемогу у сезоні/БК Дніпро 14 січня відбулося два поєдинки першості Суперліги України. Так, лідер чемпіонату Дніпро розібрався із Хіміком 92:78. Традиційно дніпряне трохи пригальмували на старті поєдинку, проте потужно провели вирішальну чверть і здобули чергову перемогу. Більш напружено...Чемпион

Стали відомі подробиці "Матчу всіх зірок" баскетбольної Суперліги

киян, які призвели до відходу кількох провідних гравців. За Південь зіграють представники хазяйської команди турніру МБК "Миколаїв", а також БІПи, "Хіміка" і "Запоріжжя". Учасників матчу та стартові п'ятірки вибиратимуть вболівальники, капітани та тренери команд, а також організатори. Програма "Матчу всіх...Зеркало недели (газета)

У підопічних Журавльова чудова серія з 10 перемог. «Політехнік» у першому матчі року програв удома «Хіміку». UkrBasket

27 січня у Миколаєві відбудеться Матч зірок Суперліги. Матч зірок-2018 пройде у форматі зустрічі збірної Півдня проти збірної Півночі. Sportgid

Южненці уникли конфузу в Харкові, вчасно включившись в захисті. «Політехнік» — «Хімік» 81:87 (32:23, 22:20, 12:18, 15:26) 12 січня 2018 року. Харків. ПС «Локомотив» «Політехнік»: Йованович (10 + 7 підбирань + 4...UkrBasket