Хімічне виробництво традиційно є однією з найпотужніших галузей української промисловості. Народна Рада

У Калуші з

Після виконання робіт по облаштуванню синтетичного покриття, у березні нанесли розмітку легкоатлетичної доріжки. Галичина спортивная

ВЮБЛ: "ДЮСШ-Говерла" фінішувала восьмою

Южному зіграно заключні матчі фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 2002 р.н. У вирішальному поєдинку господарі з Хіміка впевнено переграли одеситів зі школи імені Білостінного — 102:67. Уже в першій чверті южненці відірвалися на 15 очок вперед.Галичина спортивная

9 підбирань, 2 передачі. Як повідомляє прес-служба БК "Говерла", володар "бронзи" визначиться 27 травня в Южному в третьому матчі між Хіміком-2 та КДПУ з Кривого Рогу.Читайте також: - Ціну на газ для франківців підняли заднім числом - На Прикарпатті затримали...Paralleli.if.ua

У Слов

У Слов'янську під час апаратної наради у міськраді керівник комітету мікрорайону «Хімік» Інна Тарасенко відмовилась вшанувати хвилиною мовчання українських військових, які загинули під Волновахою у 2014 році. Громадське телебачення

У Слов

області було вбито 18 українських військовослужбовців. Вшанувати пам’ять загиблих запропонували хвилиною мовчання. Як тільки-но всі присутні піднялися, керівник комітету мікрорайону «Хімік» Інна Тарасенко привселюдно виявила бажання вийти і тим самим проігнорувала хвилину мовчання. Незважаючи на спроби інших керівників комітету мікрорайонів...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Фінальний етап ВЮБЛ: перемога та поразка "Говерли"

закинув івано-франківцям у складі переможців Герман Мелашич — 26 очок, 8 підбирань, 1 передача. ВЮБЛ (юнаки 2002 р.н.)Фінальний етап23 травня Хімік (Южне) — СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпро) 88:47 СДЮСШОР ім. Литвака (Одеса) — КСЛІ (Київ) — 69:58 ОБШ ім. Білостінного (Одеса) —...Галичина спортивная

Угода тепер триватиме до закінчення сезону-2018/19, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Права на гравця, як і раніше, належать южненському Хіміку, який схвалив угоду. У минулому сезоні Ліги АСВ 24-річний український центровий відіграв у 32-х матчах, у яких набирав по...Чемпион

Помер відомий закарпатський хімік-професор та екс-ректор МДУ Юрій Мигалина. На 79 році життя не стало колишнього ректора Мукачівського державного університету Юрія Вікентійовича Мигалини.Ужгород.net.ua

Вища ліга: розклад вирішальних матчів сезону

Компанію івано-франківській Говерлі склала Львівська Політехніка, яка вдруге здолала в Южному Хімік. У серії за третє місце зіграють Хімік-2 та криворізька КДПУ.Галичина спортивная

"Львівська Політехніка" вийшла у фінал Вищої ліги

суперники в цілому провели в рівній боротьбі. Політехнік, заволодівши перевагою на щитах в дебюті, вирвався вперед завдяки очкам другого шансу. Хімік виглядав енергійніше в атаці і зумів наздогнати суперника завдяки кращому відсотку реалізації, зрівнявши рахунок прямо перед першою перервою влучним...Галичина спортивная

Вони передаються з покоління у покоління і сприймаються нами як правила. Однак хімік Рафаель Хомон, що спеціалізується у галузі молекулярної гастрономії, професор-дослідник із Університету Парижа, доводить їхню хибність.Експрес

БК «Говерла» - у фіналі вищої ліги України з баскетболу

Івано-Франківська команда перемогла з рахунком 96:77. БК «Говерла» стала бронзовим призером серед команд вищої ліги. Стик

Матч "Хімік-2" - "Львівська Політехніка" покажуть по ТБ

У Южному 18 травня Хімік-2 та Львівська Політехніка зіграють вирішальний матч півфінальної серії плей-оф Вищої ліги. Після перших двох поєдинків рахунок рівний — 1:1. Глядачі...Галичина спортивная

Після поразки БК Львівська Політехніка у другому матчі плей-офф від южненського Хіміка-2 директор Ігор Савицькийрозповів про фінансове становище левів…...Sportgid