художня гімнастика

У Черкасах відбувся відкритий турнір з художньої гімнастики

Відкритий чемпіонат міста Черкаси з художньої гімнастики, присвячений визволенню міста від нацистських окупантів пройшов у "Спорткомплексі "Будівельник" з 8 по 9 грудня 2017 року. Участь у змаганнях взяли більше ста...Про Все

Українська гімнастка Христина Погранична виграла дві золоті нагороди на Міжнародному турнірі «DuGym Cup 2017» з художньої гімнастики в Дубаї, - Громадське.Гал-info

Юні гімнастки Черкащини успішно виступили на відкритому турнірі

Відкритий чемпіонат міста Черкаси з художньої гімнастики приймав міський ПС «Будівельник» з 8 по 9 грудня. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Вихованки КДЮСШ №1...Нова доба

Гімнастка зі Львова завоювала п

Лідерка української юніорської збірної з художньої гімнастики Христина Погранична здобула чотири золоті та одну бронзову медалі під час другого міжнародного турніру DuGymCup, який проходив в Об’єднаних Арабських...Львівські

Львівська гімнастка здобула п

Лідерка української юніорської збірної з художньої гімнастики Христина Погранична здобула чотири золоті та одну бронзову медалі під час другого міжнародного турніру DuGymCup, який проходив в Обєднаних Арабських...Високий замок

Відкритий чемпіонат міста Черкаси з художньої гімнастики приймав міський ПС "Будівельник" з 8 по 9 грудня.Прес-Центр

у Мексиці. Цього разу Мар’яна пропустила вперед лише місцеву спортсменку з Мехіко.   А в Дніпрі, на ІІ Міжнародному фестивалі з художньої гімнастики «New Dnipro Stars – Christmas 2017» відразу дві вінницькі гімнастки зайняли найвищі сходинки пєдесталу. Так, Катерина Науменко здобула...Vежа

2-3 грудня у м. Дніпро пройшов ІІ міжнародний фестиваль з художньої гімнастики. Він мав назву New Dnipro Stars Christmas 2017 і був присвячений новорічним святам. В змаганнях взяли участь близько 500 гімнасток.Винницкий Бизнес Портал

Катерина Наушенко виборола I місце на міжнародному конкурсі з художньої гімнастики

Днями у місті Дніпро пройшов ІІ міжнародний фестиваль з художньої гімнастики New Dnipro Stars Christmas 2017. Вихованки міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 посіли призові місця: Катерина Наушенко 1 місце, а Вероніка...Новини Вінниці

Запись Про легку атлетику та художню гімнастику впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

8 грудня на сайті Федерації легкої атлетики України. Сумські грації позмагалися у Дніпрі. На міжнародних змаганнях «dnipro winter stars» з художньої гімнастики, виступили спортсменки з Туреччини та різних міст України: Києва, Львова, Харкова, Сум й інших. Абсолютною чемпіонкою у вправах...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Почётным гостем соревнований была лидер сборной команды Украины по художественной гимнастике Виктория Мазур. Виолета Бабич 2 место (тренер Борисова Н.Е.); Кременчугский Телеграф

У Черкасах відбудеться чемпіонат міста з художньої гімнастики

З 8 по 9 грудня 2017 року у Черкасах проходитиме чемпіонат міста з художньої гімнастики, інформує "Чемпіон". Чемпіонат прийматиме міський ПС «Будівельник».Про Все

Юні грації із Кропивницького вибороли «золото» Всеукраїнського турніру в Черкасах

У Черкасах завершився VI всеукраїнський турнір із художньої гімнастики «Le-dy». В активі кропивницьких грацій також дві срібні нагороди.Дзеркало Кіровоградщини

План спортивних заходів у Кременчуці.

СК «Політех» КрНУ ім.. Михайла Остроградського пр-кт Свободи, 56.. Федерація футболу міста Кременчука 23.12. 2017 10.00 Першість КДЮСШ №1 з художньої гімнастики «Golden Cup» СК «Вагонобудівнк» Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 23-24.12. 2017 10.00 Благодійний дитячий турнір з дзюдо «Острів...Кременчугский Телеграф

Запись Результати чоловічої гонки з біатлону та Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

націй жіноча збірна посідає п’яту сходинку, чоловіча – восьму.   Сумські гімнастки з медалями харківського турніру. На Всеукраїнських змаганнях із художньої гімнастики, який відбулись у Харкові, дівчата вибороли дев’ять нагород. Із них одне «золото» дісталося Поліні Захарченко. «Срібних» нагород –...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чемпіонат міста Черкаси з художньої гімнастики з 8 по 9 грудня 2017 року прийматиме міський ПС "Будівельник".Прес-Центр