"Динамо" - "Хебей Чайна Форчун" - 5:0

Кияни нарешті показали хорошу гру. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! https://www.youtube.com/watch?v=khBbCqiA0uI...Sportanalytic

Калитвинцев сказав, чому пішов з "Динамо"

"Сіли і домовились про оренду. Контракт з "Динамо" продовжено до літа 2018 року і до того часу я маю показати хорошу гру. Поки завдання таке, а далі буде видно.Чи зможу грати проти киян? Ні, Такі правила.Не скажу, що мені в...Футбольні трансфери

хвилині матчу шайбу забив нападникВіктор Артемюк, повідомив ЗК. Однак після невдачі на початку гри "барсам" таки вдалося зібратися та продемонструвати хорошу гру протягом усіх 3 періодів. Вони раз за разом відбивали гострі атаки суперників та небезпечно контратакували.Та у підсумку "Ужгородським...Голос Карпат

На льодовій арені в Ужгороді зустрічалися "Ужгородські вовки" та "Шахтарські барси" (ФОТО)

першій хвилині матчу шайбу забив нападник Віктор Артемюк. Однак після невдачі на початку гри "барсам" таки вдалося зібратися та продемонструвати хорошу гру протягом усіх 3 періодів. Вони раз за разом відбивали гострі атаки суперників та небезпечно контратакували. Та у підсумку...Закарпатський Кореспондент

Моуріньо: Все максимально просто.

"червоних дияволів". "Ви хочете, щоб я викинув Генріха зі складу після того, як він став героєм матчу і показав таку хорошу гру?". "Я не маю на це права! Все залежить від самих гравців, а я лише аналізую їх дії і...Ua-football

"Говерла" розгромила "Тернопіль" та встановила кілька рекордів сезону

чотири перемоги поспіль дозволи їм повернутись в зону плей-офф. Тернопільські баскетболісти незважаючи на втрати гравців основи показали в цих матчах хорошу гру, а новачок Євген Бречко зразу влився у гру команди. «Говерла» у новому році теж тільки перемагала і демонструвала...Галичина спортивная

"Політехніка" двічі розгромила КПЗО "ДОС ДЮСШ-ДОР"

на другу половину зустрічі. Але Ярослав Зубрицький знайшов потрібні слова під час великої перерви та зумів налаштувати своїх підопічних на хорошу гру. 28 січня БК «Львівська Політехніка» - КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» (Дніпро) 98:58 (22:9; 14:21; 36:20; 26:8) 2 3 1...Галичина спортивная

Олександр Косенко: Задоволені нічиєю з Іспанією

Було важливо сьогодні показати хорошу гру, але про здобуття результату теж не потрібно забувати. Те, що в другому таймі частіше грали другим номером, це не...Ua-football

Іван Білий: вже давно хотілося приступити до гри

свою зону під час цих атак. Я виконував те, що просив наставник. Звісно, приємно забивати, так легше переносити навантаження. Окрім хорошої гри в атаці оборона «Руху» нічого не дозволила створити супернику біля власних воріт? Можливо, такого рівня суперник. Зважаючи на...Галичина спортивная

Клопп: Саутгемптон заслужено здобув перемоги в обох матчах

що "Саутгемптон" заслужено здолав його команду в півфіналі Кубка англійської ліги. "Саутгемптон" заслужено здобув перемоги в обох поєдинках. Ми показали хорошу гру в матчі-відповіді. Наша команда володіла перевагою у другому таймі та не могла б створити більше гольових можливостей. У...Ua-football

Рианчо: В Динамо багато потенціалу у молодих виконавців

Один із наставників збірної України Рауль Рианчо відвідав тренувальний табір Динамо і поділився побаченим. Хороша гра команди, багато перспективних гравців, які можуть розвиватися.Новини футболу

Гречишкін: Добре стартувати у другій частині сезону відразу з хорошим і дуже сильним суперником

Відразу ж зустрінемося з хорошим суперником, з дуже сильним. Думаю, буде хороша гра, і поміряємося силами з киянами. - Добре, коли сильного суперника вже перестали боятися.Ua-football

"Енергія-2" ЛДУФК - Віза-Вторма: гра в одні ворота

не так часто, клас однієї команди був на голову вищий, аніж у другої. За увесь перший тайм «Віза-Вторма» лише завдяки хорошій грі воротаря львів’ян Войтовича у ворота суперника забила лише три «сухі» голи. У відповідь господарі не змогли протиставити нічого.Галичина спортивная

Зідан: Усе можна виправити в матчі-відповіді

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан прокоментував поразку від "Сельти" в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії. "Я не здивований хорошою грою "Сельти". Погано, що ми програли у другому матчі поспіль. Але ми впевнені в своїх силах і знаємо, що повинні...Ua-football

Максим ГРИСЬО: «У Дулуба нет беготни и кроссов»

сезон.— У середу перша гра, товариський матч, а ви всі, мабуть, вже дуже скучили за футболом... — Хочеться виступити якнайліпше,показати хорошу гру і отримати такий же результат. Бажано мати від чого відштовхуватись на інші матчі і бачити, над чим більше...Галичина спортивная

Шовковський і ще 7 футболістів, які мали проблеми з поліцією

Футболісти потрапляють на перші шпальти газет не тільки через хорошу гру Сьогодні в неприємну історію вляпався екс-голкіпер "Динамо" Олександр Шовковський. Колишній футболіст в аеропорту Бориспіль не давав поліцейським вручити повістку в...ДеПо

Луїс Енріке: Відаль показав, що готовий боротися

але у другому були точнішими з нашими моментами. Ми добре скористалися особливістю їх тактичної побудови. У 2017 році ми показуємо хорошу гру, хоч і в перших двох матчах не отримали результату, який заслуговували. Команда показала, що нам потрібні всі. Алеіш...Ua-football

Денчук: Найбільшим провалом я вважаю поєдинок з Вересом

так і поза футбольним полем! Я реально не можу відзначити щось "отаке" - запам'яталася вся літньо-осіння частина чемпіонату. Були як хороші ігри, так і не дуже. Інша справа, що хотілося, щоб цього "не дуже" було якомога менше! Якщо ж все-таки...Ua-football

Малиновський: Важливо, що ми виграли, але потрібно покращувати кондиції

"Генка" Руслан Малиновський прокоментував контрольний матч проти німецького "Дармштадта", в якому він забив переможний м'яч. "Відчуваю себе добре. Це була хороша гра для команди, важливо, що ми виграли. Звичайно, я радий, що знову граю зі своїми партнерами. Я провів на...Ua-football

Костевич на тестах в Познані

того ж він відігравав у своїй команді провідну роль, - підкреслює віце-президент «Лєха» Пйотр Рутковскі. - Сила українця у дуже хорошій грі лівою ногою і у його вмінні швидко переходити до атакуючих дій своєї команди. Гра Костевича характеризується дуже високою...Галичина спортивная