хороша гра

Гречишкін: Добре стартувати у другій частині сезону відразу з хорошим і дуже сильним суперником

Відразу ж зустрінемося з хорошим суперником, з дуже сильним. Думаю, буде хороша гра, і поміряємося силами з киянами. - Добре, коли сильного суперника вже перестали боятися.Ua-football

"Енергія-2" ЛДУФК - Віза-Вторма: гра в одні ворота

не так часто, клас однієї команди був на голову вищий, аніж у другої. За увесь перший тайм «Віза-Вторма» лише завдяки хорошій грі воротаря львів’ян Войтовича у ворота суперника забила лише три «сухі» голи. У відповідь господарі не змогли протиставити нічого.Галичина спортивная

Зідан: Усе можна виправити в матчі-відповіді

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан прокоментував поразку від "Сельти" в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії. "Я не здивований хорошою грою "Сельти". Погано, що ми програли у другому матчі поспіль. Але ми впевнені в своїх силах і знаємо, що повинні...Ua-football

Максим ГРИСЬО: «У Дулуба нет беготни и кроссов»

сезон.— У середу перша гра, товариський матч, а ви всі, мабуть, вже дуже скучили за футболом... — Хочеться виступити якнайліпше,показати хорошу гру і отримати такий же результат. Бажано мати від чого відштовхуватись на інші матчі і бачити, над чим більше...Галичина спортивная

Шовковський і ще 7 футболістів, які мали проблеми з поліцією

Футболісти потрапляють на перші шпальти газет не тільки через хорошу гру Сьогодні в неприємну історію вляпався екс-голкіпер "Динамо" Олександр Шовковський. Колишній футболіст в аеропорту Бориспіль не давав поліцейським вручити повістку в...ДеПо

Луїс Енріке: Відаль показав, що готовий боротися

але у другому були точнішими з нашими моментами. Ми добре скористалися особливістю їх тактичної побудови. У 2017 році ми показуємо хорошу гру, хоч і в перших двох матчах не отримали результату, який заслуговували. Команда показала, що нам потрібні всі. Алеіш...Ua-football

Денчук: Найбільшим провалом я вважаю поєдинок з Вересом

так і поза футбольним полем! Я реально не можу відзначити щось "отаке" - запам'яталася вся літньо-осіння частина чемпіонату. Були як хороші ігри, так і не дуже. Інша справа, що хотілося, щоб цього "не дуже" було якомога менше! Якщо ж все-таки...Ua-football

Малиновський: Важливо, що ми виграли, але потрібно покращувати кондиції

"Генка" Руслан Малиновський прокоментував контрольний матч проти німецького "Дармштадта", в якому він забив переможний м'яч. "Відчуваю себе добре. Це була хороша гра для команди, важливо, що ми виграли. Звичайно, я радий, що знову граю зі своїми партнерами. Я провів на...Ua-football

Костевич на тестах в Познані

того ж він відігравав у своїй команді провідну роль, - підкреслює віце-президент «Лєха» Пйотр Рутковскі. - Сила українця у дуже хорошій грі лівою ногою і у його вмінні швидко переходити до атакуючих дій своєї команди. Гра Костевича характеризується дуже високою...Галичина спортивная

Лунін: Зараз потрібно добре відпочити, а потім добре попрацювати на зборах

цьому я не пам'ятаю матчу, в якому ми б повністю поступилися супернику. Тому вважаю, що у всіх іграх ми показали хорошу гру. Під кінець року склад підібрався оптимальний, і кінцівка вийшла вдалою. Не шкодуєте, що наступила перерва, адже "Дніпро" пішов...Ua-football

Криза в країні призвела до появи в команді багато молодих гравців. "Шахтар" виграв групу в Лізі Європи, демонструючи дуже хорошу гру. Ua-football

Колишній нападник львівських "Карпат" розповів про свою кар

Хлопці часто показують хорошу гру, однак не досягають результату.Галичина спортивная

"Гілязетдінова - дуже хороший воротар" - Тетяна Штефан

й висловилась щодо гри голкіперів. Тетяна Штефан, головний тренер «Галичанки»: - У першій частині сезону у нас було дуже багато хороших ігор в чемпіонаті, єврокубках, Балтійській лізі. Ми задоволені тим, як додають дівчата. Вони стають більш впевненими, професіональними у своєму...Галичина спортивная

Ужгородські "Карпати" на мажорній ноті завершили цей рік

половина гри завершилась з відривом в десять голів, 8:18. Щодо другого тайму, то й тут карпатівки тільки нарощували перевагу. Знову хорошу гру у воротах продемонструвала Єлизавета Воронько, яка також зуміла внести й свій вклад в перемогу команди. Вона не тільки...Голос Карпат

Українець Михайлюк провів свій найкращий матч у сезоні студентської ліги США

та здобув перемогу з рахунком 71:53. Михайлюк тільки вдруге за два роки вийшов у стартовому складі команди і зумів показати хорошу гру. Українець провів на майданчику 31 хвилину і набрав 20 очок. Також в його активі 6 підбирань, 2 передачі,...Зеркало недели (газета)

Захисник "Баварії" Матс Хуммельс дав коментар щодо успіхів майбутнього суперника його команди "Лейпцига" в нинішньому сезоні. Ua-football

Юрченко: Шевченко дав зрозуміти, що спостерігає за мною

грі проти "Монако". А ще через три дні українець вийшов на останні 45 хвилин проти "Шальке" і також видав дуже хорошу гру. Про своє повернення після травми Юрченко розповів кореспонденту видання "Спорт-Експрес в Україні". Нагадаємо, що травму, яка вибила його...Ua-football

Шостий тур: "Епіцентр К10" зустрінеться з "СумДУ"

більше дев'яти голів за матч, а це вселяє надії на те, що і цього разу у Муніципальному ФОЦ команди порадують хорошою грою. Початок гри о 13:00.Пряма трансляція матчу "Епіцентр К10" - "СумДУ": Зазначимо, що протистояння в Івано-Франківську закриватиме ігрову програму...Галичина спортивная

Михайленко: Хочемо зберегти місце в Прем

перед його командою. "Ми не ставимо мети по набору очок і виходу в наступну стадію Кубка, намагаємося прогресувати і показувати хорошу гру. Більше мова йде про пізнання своїх сил, адже команда зовсім нова, якщо порівнювати з минулим сезоном. У нас...Ua-football

Тренер "Дніпра" Михайленко отримав установку від Коломойського

Михайленко. - Ми не ставимо мети по набору очок і виходу в наступну стадію Кубка України, намагаємося прогресувати і показувати хорошу гру. Більше мова йде про пізнання своїх сил, адже команда зовсім нова, якщо порівнювати з минулим сезоном. У нас...ДеПо