хорвати

Агент Зозулі: Нашим футболістам треба обмежити зарплату

Володимир Кузьменко, агент форвард "Бетіса" Романа Зозулі, прогнозував Україні поразку проти хорватів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зозуля покине ЄвропуЗа його словами, вона ще раз доводить наш низький рівень. При цьому трансферні...Sportanalytic

Шевченко: У хорватів хороший інформатор

Наставник збірної України Андрій Шевченко сказав, що Хорватія добре вивчила нашу гру. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Вацко: Збірній вказали на її місце

дій вистачило як для атаки, так і захисту.Україна ж зараз перебудовується, тому результат не здивував. Зараз ми побачили свій рівень, хорвати показали, де ми знаходимося. Тепер потрібно винести винести правильні уроки", - сказав Вацко.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Хорвати вдячні українським уболівальникам за дружню акцію

найбільших з числа європейських країн. Для нас, українських фанатів, є речі, значно важливіші субкультурних конфронтацій. Нам нема чого ділити з хорватами. Під час матчу-відповіді наших збірних, який відбудеться в Україні, ми зробимо все залежне з нашого боку, щоб перебування фанатів...Український Простір

Чому збірна України програла Хорватії

Короткий аналіз без емоцій матчу відбору до ЧС-2018 Хорватія Україна. Ще в Австрії на зборах в неофіційних розмовах часто підіймалося питання, як грати проти хорватів. Sportgid

в клуб Сіеттл Саундерс. Раніше Дерліс заявляв, що готовий розглянути можливість переїзду в США. Як повідомляв Знай.ua, збірна України програла хорватам у відборі на ЧС-2018.Znaj.ua

Не можна критикувати "Daewoo Lanos" за те, що він не "Mercedes"

збірної Хорватії набагато кращий підбір виконавців і, на мій погляд, сьогодні цей факт зіграв вирішальну роль. Тріо Модріч-Бадель-Ракітіч практично виграло хорватам поєдинок. Вони змогли створити достатньо моментів для Калініча, їх атакувальна і оборонна активність була визначальною для результату протистояння. Хорватія...Галичина спортивная

"В принципі, моментів було порівно, але хорвати виявилися більш фартовіші у завершальній стадії та реалізували свій момент.Чемпион

Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Іспанія - Ізраїль: Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, збірна України програла хорватам у відборі на ЧС-2018.Znaj.ua

сказав він. "Моментами збірна демонструвала хороший футбол; хлопці намагалися виходити з оборони через пас, контролювали м'яч на своїй половині поля. Хорвати добре компактно оборонялися і не давали швидко виходити в атаку", - зазначив Шевчук. В'ячеслав Шевчук...Чемпион

Чіро Іммобіле. Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Італія - Албанія: Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, збірна України програла хорватам у відборі на ЧС-2018.Znaj.ua

Ярмоленко: Ми мали шанси забити

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко поділився емоціями після поразки від хорватів у відборі ЧС-2018. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренер Хорватії: В України великий потенціал"Спочатку команда оборонялась, Хорватія була активнішою. Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

А результат лівий

Хорвати володіли ініціативою, але першими могли забити українці. Андрій врятував нашу команду після удару Модріча в притул. Галичина спортивная

нам не вдався. Намагалися виходити з короткими передачами. Очікували довго, десь можна було простіше зіграти. Тому самі винні. Чи здивували хорвати в першому таймі? Ми накривали їх, старалися. Не знаю, зараз важко говорити. Наша стратегія - перемагати в кожному матчі.Znaj.ua

три очки. Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Косово - Ісландія: Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, збірна України програла хорватам у відборі на ЧС-2018.Znaj.ua

прокоментував поразку від збірної Хорватії (1:0). У деяких моментах далась в знаки розсіяність. Зрозумів, що вони добре знали нас. Повторюсь, хорвати нас добре знали.Sportgid

в свою гру і я зробив це", - прокоментував свій дебют Матвієнко в ефірі програми "Головна команда". "Було складно, але хорвати давали простір для маневрів, і ми показали це в другому таймі. Я вважаю, що в першому таймі була якась...Znaj.ua

Хорватія - Україна: найкращі фото матчу

З перших хвилин хорвати почали контролювати м'яч і підтвердили статус фаворита зустрічі.Зеркало недели (газета)

Шевченко розповів, чому збірна програла

розсіяність. Зрозумів, що вони добре знали нас. У нас була розібраність, можливо, перші 15 хвилин. Потім вже діяли добре. Повторюсь, хорвати нас добре знали. Їм вдалось передбачувати наші комбінації ще на початку. Отже, в них було достатньо інформації.В нас були...Football-ukraine.com

У збірної України у матчі з Хорватією з'явилися моменти тільки після того, як тренерський штаб сказав пресингувати суперників. Якими хорвати здивували, але команда України все передивилася, тому тільки клас суперників сказався.Чемпион