хорвати

успіхами у вивченні іспанської мови.Про це розповів сам гравець."Розумію партнерів, можу розмовляти так, що вони сміються з мене. Знаєте, як хорвати або серби приїжджають до нас і кажуть, наприклад: "Я йду вулиця".Вони сміються, але розуміють. У нас вся родина вчить...Чемпион

Але дуже цікаво, що коли кажуть про слов'янське братерство, чомусь не дуже часто згадують такі слов'янсьі народи, як поляки, чехи, хорвати, бо ніякого братерства з росіянами особливо ці слов'янські народи навіть на дух не хочуть мати". Детальніше про вплив російської...5 канал

Хорватські фанати на матчі Ліги Європи вивісили український стяг

14 лютого відбулися перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Олімпіакос - Динамо Київ - 2:2 Znaj.ua

Стала відома сума, яку Зоря отримала за захисника збірної України

Хорвати заплатили луганському клубу, за інформацією ЗМІ, 350 тисяч євро. Сваток грав за луганський клуб з літа 2017 року. Ua-football

"Вікторія" - "Динамо Загреб" - 2:1

"Вікторія" перемогла хорватів в рідних стінах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

змог забити один гол. Додамо, що футболіст приймав участь у товариському поєдинку Хайдука з Шахтарем. Нагадаємо, цей матч завершився перемогою хорватів з рахунком 4:1. Більше інформації по темі:нападник Шахтаря може стати підопічним Реброва в Угорщині Додамо, що це не перший...УкрСпорт

якій заперечив будь-які натякі на перегляд історії. Він сказав, що "хотів згадати тисячі жертв - в основному італійців, але також хорватів і словенців - однієї з найжахливіших трагедій минулого століття". Він сказав, що його згадка про Істрію і італійську Далмацію...Європейська правда

м'ячами внесок наших скромніший (7 голів), ніж у тих же 16-и сербів (23), 6-и бразильців (10), 4-х грузинів (9), 10-и хорватів (8) чи одного італійця Ланцафаме (8). Порівняно з попереднім сезоном кількість українців у чемпіонаті Угорщини зросла в 4,5 разу,...24 канал

Згідно з найновішим дослідженням, 31 відсоток поляків прихильно ставляться до українців

анкетованих поляків (30 відсотків – нейтрально та 14 відсотків – негативно). 50 відсотків прихильні до англійців, 47 відсотків – до хорватів, 46 відсотків – до ірландців. По 36 відсотків опитаних поляків висловило прихильність до литовців (31 відсоток – нейтрально та...1NEWS

до угорців). 51% анкетованих поляків ставиться позитивно до американців (30% нейтрально та 14% негативно). 50% прихильні до англійців, 47% до хорватів, 46% до ірландців. Позитивне ставлення до росіян має 28% анкетованих поляків, а неприхильне 43%. До румунів прихильні 24% респондентів,...Еспресо TV

Парламент Греції розгляне протокол про вступ Македонії до НАТО

Відповідні зміни до конституції парламент Македонії схвалив 11 січня 2019 року. Радіо Свобода

її залучення до Альянсу. Як і Хорватія та Албанія, офіційне Скопє тоді отримало План дій щодо членства (ПДЧ). Албанці та хорвати вступили до НАТО вже у 2009 році, а процес приєднання Македонії заблокувала Греція, нагадує Радіо Свобода.Черноморские новости

Македонія і НАТО підписали протокол щодо членства

її залучення до альянсу. Як і Хорватія та Албанія, офіційне Скоп’є тоді отримало План дій щодо членства (ПДЧ). Албанці та хорвати вступили до НАТО вже у 2009 році, а процес приєднання Македонії заблокувала Греція.Радіо Свобода

не обійшлося. Відкриттям чемпіонату світу стали бразильці. На попередній стадії вони обіграли Сербію і Росію, а потім розправилися і з хорватами. Зараз вся увага уболівальників прикута до вирішальних матчів. І півфінальна гра Данії з Францією може виявитися навіть цікавішою, аніж...24 канал

рахунком, з яким «Шахтар» поступився «Гайдуку», настрою прихильникам не додає. «Гірники» створили кілька моментів. Але діяли недбало. У першому таймі хорвати, які також готуються до другої частини сезону, продемонстрували вміння виходити з-під пресингу донеччан. Гостро атакували і забивали. Ще до...Голос Украины (газета)

"Шахтар" зазнав розгромної поразки у стартовій грі 2019 року

зборі. Опонентом гірників став хорватський Хайдук, передає кореспондент УНН.За фол Матвієнка у власній карній зоні Цакташ реалізував пенальті та вивів хорватів вперед на 21 хвилині, а вже через дві хвилини Хайдук мав перевагу в два мячі. Провал у захисті обернувся...Unn.com.ua

«Шахтар» зазнав розгромної поразки у першому матчі року (відео)

На 30-й хвилині гірники відіграли один м'яч: Дентіньо головою замкнув подачу Тайсона. Та заключне слово у першому таймі залишилося за хорватами. Після перерви Паулу Фонсека випустив змінений склад. І гравці Хайдука реалізували ще один свій шанс. Товариський матч з футболу...Главком

оце «Шахтар» порступився граючи проти «Гайдука», настрою прихильникам не додає. «Гірники» створили кілька моментів. Але діяли недбало.  У першому таймі хорвати, які також готуються до другої частину сезону, продемонстрували вміння виходити з-під пресингу донеччан. Гостро атакували і забивали. Ще до...Голос Украины (газета)