хокеїсти

"Піттсбург" наблизився до фіналу Кубка Стенлі

Сенаторс" зазнала найбільшої поразки у своїй історії в рамках матчів плей-оф Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ. Хокеїсти "Оттави" пропустили сім шайб від "Піттсбург Пінгвінс" в п'ятій грі фіналу Східної конференції. Шайби за переможців закидали Мяяття, Кросбі,...Unn.com.ua

Переписали історію: Швеція перемогла Канаду у фіналі ЧС-2017 - опубліковано відео

виявився найспритнішим на п'ятаку.Команди зіграли ще 38хвилин, але голів більше не було.Тож володар золотих медалей визначився в серії післяматчевих булітів.Канадські хокеїсти не закинули жодної шайби, а у шведів забилиНіклас Бекстрьом іОлівер...Online.ua

Шведи стали десятиразовими чемпіонами світу з хокею

До закінчення третього періоду рахунок не змінився, не вдалося командам відрізнитися і в овертаймі. У серії булітів успіх супроводжував шведських хокеїстів. Результат матчу - 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на користь збірної Швеції. Вона стала 10-разовим чемпіоном світу. Про...Урядовий Кур'єр

Гравці канадської хокейної команди Dauphin Kings провели матч у формі у вигляді українських вишиванок. Таку форму хокеїсти із міста Дофін, що в канадській провінції Манітоба, вдягли на гру молодіжної ліги проти команди Virden. Їхні прізвища на формі...Чемпион

У 2011 році російські хокеїсти обіграли канадців у чвертьфіналі Чемпіонату світу з рахунком 2:1.Чемпион

У турнірній таблиці після пяти турів команда ШВСМ-Старт Бердичівського району посідає 4 місце. Від третього місця команду ОШВСМ відділяє лише три очки. Спортивний Житомир

Хокеїсти США перемогли Росію в битві за перше місце: опубліковано відео

Російські хокеїсти тричі виходили вперед, але не зуміли втримати переможний рахунок.Online.ua

"Піттсбург" зрівняв рахунок у серії фіналу конференції Кубка Стенлі

Хокеїсти "Піттсбург Пінгвінс" мінімально перемогли "Оттаву Сенаторс" у другому поєдинку серії фіналу Східної конференції Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ. Філ Кессел в третьому періоді отримав пас від Євгена Малкіна і кинув по воротах. Шайбу прийняв на...Unn.com.ua

УНН. Унаступному сезоні вчемпіонаті Української хокейної ліги небуде діяти обмеження наіноземних хокеїстів взаявці насезон. Утойже час, вбільшості сезонів обмеження назаявку іноземних хокеїстів недіяли.1NEWS

розраховують повернути чемпіонат зарубіжних виконавців, кількість яких в останні роки помітно скоротилася. У минулому сезоні регламент УХЛ обмежував клуби десятьма хокеїстами, які не мають українського громадянства. В середньому в кожній команді УХЛ грали по шість іноземців з Росії, Білорусі, Латвії...Зеркало недели (газета)

У наступному сезоні в чемпіонаті Української хокейної ліги не діятиме обмеження на іноземних хокеїстів в заявці на сезон, - Чемпіон.Гал-info

В УХЛ скасують ліміт на легіонерів

У наступному сезоні в чемпіонаті Української хокейної ліги не буде діяти обмеження на іноземних хокеїстів в заявці на сезон.Unn.com.ua

Буковинські хокеїсти розпочали тур вищої ліги у Вінниці

Також наші тренери обкатували молодих хокеїстів 2001 р.н.0372.ua

Хокеїсти Чехії завдали п

УНН. Національні хокейні збірні Чехії та Словенії провели свої пяті поєдинки у групі В чемпіонату світу, що відбувається на льодах у Франції та Німеччині, передає УНН з посиланням на Міжнародну федерацію хокею. У складі переможців дубль оформив Роман Горак, ще...1NEWS

Збірна Латвії зазнала першої поразки на ЧС з хокею

До вашої уваги результати інших поєдинків четвертого туру ЧС: Нагадуємо, що хокеїсти збірної Італії зазнали четвертої поразки на чемпіонаті світу...1NEWS

КИЇВ. 11 травня. У зустрічі четвертого туру групи А команда США здобула суху перемогу над Італією 3:0. 1NEWS

ХК "Оттава" став другим фіналістом конференції Кубка Стенлі

з перемогою і знову почнемо працювати", - розповів капітан переможців Е.Карлссон. Таким чином серія завершилася з показником 4:2 на користь хокеїстів "Оттави". Зазначається, що у фіналі конференції "Сенаторс" доведеться зустрітися з переможцем пари "Піттсбург Пінгвінс" - "Вашингтон Кепіталс". Додамо також,...Unn.com.ua

Просто зажерлись: Лукашенко обіцяє розібратися з білоруськими хокеїстами - дивіться відео

можна було пропустити з п'ятака третю шайбу від фінів. Відсутність дисципліни, перехід на індивідуальну гру, якою не володіє жоден наш хокеїст. Ухокей грати не вміють. Так ще й усвоїй зоні біля воріт крутять цю шайбу, втрачають і отримують голи. А...Online.ua

У складі переможців дублем відзначився Андріс Джеріньш. Єдину шайбу за італійців закинув Марко Інсам 2:1. 1NEWS