хокей

Олімпіада-2018.

У другому періоді фіни начебто відчули в побудовах суперника слабину. Вирішальним у зустрічі виявився епізод на початку третього періоду. Ua-football

Шайби: 1:0 Міхаїл Ґріґорєнко (Каблуков, Іван Тєлєґін), 08:54. 5:1 Нікіта Нєстєров (Нікіта Ґусєв, Дацюк більш.), 33:06. Ua-football

Хокей. Чехія та Атлети Росії виходять у півфінал

Збірна Чехії сьогодні у видовищному поєдинку лише в серії булітів перемогла команду США. А російська збірна під олімпійським прапором буквально розтрощила Норвегію. Sportanalytic

Херсонська облрада буде на постійній основі фінансувати хокей

це повідомив у соцмережі депутат обласної ради Микола Ставицький. "Тільки що бюджетна комісія Херсонської обласної ради проголосувала за створення комунального хокейного клубу «ДНІПРО». За останні роки велика кількість херсонських хокеїстів стали професіоналами. Але із-за того що не були створювені умови...Голая Пристань

В олімпійському Пхьончхані визначився перший півфіналіст чоловічого хокейного турніру. Героєм серії став Павел Францоуз, який не пропустив жод Ua-football

Визначились усі учасники чвертьфіналу з чоловічого хокею на Олімпіаді

В одинадцятий змагальний день на зимових Олімпійських іграх, які тривають у Пхьончхані, відбулися поєдинки 1/8 фіналу турніру з чоловічого хокею, передає УНН з посиланням на сайт Олімпіади-2018.У стартовій зустрічі США не мали проблем із Словаччиною 5:1. Дубль у переможців оформив...Unn.com.ua

Більшість німці реалізували майже миттєво, всього через десять секунд. Ua-football

Збірна Фінляндії прогнозовано вийшла до чвертьфіналу чоловічого олімпійського хокейного турніру в Пхьончхані. Ua-football

Зимовим Олімпійським іграм.Організатори переконані, що таке свято допоможе підвищити мотивацію до занять фізичною культурою та спортом, а також сприятиме популяризації хокею серед молоді.Окрім хокейного турніру, в програмі заходу ще і спеціальні конкурси, – повідомляють організатори.Zaholovok

Найкращим у норвежців був досвідчений воротар Ларс Гауґен. Статистика відбитих ним кидків вражає. Ua-football

Нападник збірної Словенії з хокею Жига Егліч здав позитивний тест на допінг, повідомив Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні.Интерфакс-Украина

з рахунком 5:1. Дві шайби на рахунку одного з лідерів американської команди Райана Донато. Зимові Ігри XXIII Олімпіади у Пхенчхані Хокей 1/8 фіналу Чоловіки 20 лютого США - Словаччина 5:1 (0:0, 3:1, 2:0) 1:0 - 21:36 Донето (Террі, Гілрой) 2:0...Чемпион

Тренер збірної США з хокею не потиснув руку колезі з РФ після матчу

Російські хокеїсти здобули перемогу над американцями в заключному матчі групового етапу олімпійського турніру. NewWest Media

Перший півфінал жіночого хокейного турніру на Олімпіаді-2018 минув без боротьби. Збірна США мала величезну перевагу над фінками і здобула очікувану перепустку до фіналу. Жіночий...Ua-football

На Олімпіаді в Пхьончхані завершилися матчі стартової стадії чоловічого хокейного турніру. Четверту пряму путівку в чвертьфінал вибороли як найкраща друга команда канадці. 4:0 Брюле (Кріс Лі, Дерек Рой більш.), 58:02 Ua-football

На «Масницю» змагалися у хокей

17 лютого, у Шепетівському парку культури та відпочинку відбулася товариська зустріч любителів хокею. Змагалися команди з Шепетівки, Старої Чорторії та Новограда-Волинського. Турнір зібрав чимало глядачів, оскільки цього ж дня у парку святкували «Масницю».День за днем

Достроково, незалежно від результату заключного поєдинку, визначився переможець групи А в олімпійському хокейному турнірі. Перемогу над швейцарцями підопічним Йозефа Яндача принесла шайба, яку закинув на контратаці після ідеальної передачі Яна Ковара Домінік Кубалік. Ua-football

4:0 США, а у цій же групі Словенія здобула важливу перемогу над Словаччиною 3:2. Зимові Ігри XXIII Олімпіади у Пхенчхані Хокей Груповий етап 17 лютого Група В ОАР - США - 4:0 Словенія - Словаччина - 3:2 Група А Канада...Чемпион

Тільки корейці, отримавши повну торбу шайб від Швейцарії, утвердилися в ролі аутсайдерів. Чехи зіграли проти канадців у своєму фірмовому оборонному стилі і зуміли переграти одного з головних фаворитів у серії буллітів. Тягнув екс-канадець все, що міг і в зустрічі проти...Ua-football