хокейна ліга

У ньому могли б виступати клуби України, Литви та Латвії, інформує DELFI.lv. Чемпион

Національна хокейна ліга Регулярний чемпіонат 9 грудня Арізона - Калгарі 1:2 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) 1:0 - Домі (Дворак, Доан), 7:23 1:1...Чемпион

У матчі Кременчука проти Дженералз Едуард Захарченко оновив рекорд Української хокейної ліги за кількістю хвилин без пропущених голів. Воротар Кременчука не пропускає вже протягом 239 хвилин і 34 секунд, інформує офіційний сайт...Чемпион

Українська хокейна ліга-2016/17 Білий Барс - Кривбас 2:0...Чемпион

НХЛ. "Бостон" програв "Вашингтону", "Анахайм" дотиснув "Кароліну"

Чотири матчі завершились у найсильнішій хокейній лізі світу.Sportanalytic

Національна хокейна ліга Регулярний чемпіонат 8 грудня Торонто - Міннесота 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) 0:1 - Цукер (Гранлунд, Койву) - 08:42. 0:2 -...Чемпион

7 грудня, відбулися 2 матчі регулярного чемпіонату УХЛ. Кременчук вдома розгромив Дженералз, а Донбас не мав проблем з Витязем. Українська хокейна ліга-2016/17 Регулярний чемпіонат 7 грудня ХК Кременчук - Дженералз 10:0 (3:0; 3:0; 4:0) 1:0 - Гніденко (Кірющенков, Ігнатенко) -...Чемпион

НХЛ. "Айлендерс" виграли дербі "Нью-Йорка", "Баффало" дотиснув "Едмонтон"

Великий ігровий день завершився у Національній хокейній лізі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У великому дербі "Айлендерс" зуміли перемогти "Рейнджерс", "Баффало" в овертаймі обіграв "Едмонтон", а "Нью-Джерсі" був сильнішим за...Sportanalytic

Національна хокейна ліга-2016/17 Чемпион

НХЛ. "Бостон" добив "Флориду", "Піттсбург" перестріляв "Оттаву"

Чотири матчі завершились у Національній хокейній лізі. Sportanalytic

Зустріч завершилася перемогою донецької команди з рахунком 4:1. У складі переможців шайби забивали В'ячеслав Хакімов, Мартіньш Яковлевс, Ігор Кугут та Олег Шафаренко. Newsru.ua

Національна хокейна ліга Регулярний чемпіонат 6 грудня Коламбус - Арізона 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) 0:1 - Рідер (Голігоскі, Екман-Ларссон) - 09:28 ГБ. 1:1...Чемпион

Донбас вп'яте у сезоні обіграв Кривбас в перенесеному матчі Української хокейної ліги. Зустріч завершилася перемогою донецької команди з рахунком 4:1.Чемпион

УХЛ. "Донбас" вп

В Кривому Розі відбувся перенесений матч Української хокейної ліги. УНИАН (ИА)

НХЛ. Перемоги "Монреаля", "Кароліни" та "Філадельфії"

Великий ігровий день завершився у Національній хокейній лізі. Sportanalytic

НХЛ. "Монреаль" переміг у серії булітів, "Чикаго" програв "Вінніпегу"

Минулої ночі в Національній хокейній лізі відбулися сім поєдинків.УНИАН (ИА)

Національна хокейна ліга Регулярний чемпіонат 5 грудня Калгарі - Анахайм 8:3 (1:0, 5:1, 2:2) 1:0 - Годро (Беннетт, Чіассон) - 02:09. 1:1 -...Чемпион

України Кременчук з рахунком 13:0 розгромий Білий Барс. Нагадаємо, що матч Вітязь - Дженералз був перенесений через форс-мажорні обставини. Українська хокейна ліга 4 грудня Кременчук - Білий Барс 13:0 (3:0, 4:0, 6:0) 1:0 - Коренчук (Ігнатенко, Кузьмик) - 02:56, ГМ...Чемпион