ходьба

Тріумф скороходів на Кубку Європи!

В неділю, 21 травня в Чехії у м. Подебради відбулись змагання Кубок Європи зі спортивної ходьби. На дистанції 50 км перші місця вибороли українці.Сайт Білої Церкви

Ратифіковано світовий рекорд U20 Аліни Шух

доцільність кроків, до яких наразі вдається Федерація легкої атлетики України щодо сертифікації легкоатлетичних арен та трас для змагань зі спортивної ходьби та бігу по шосе (марафон, півмарафон, тощо). Нагадаємо, минулого місяця на засіданні Ради ФЛАУ було прийняте рішення, що з...Спорт.ua

Ігор ГЛАВАН: «Дуже добре, що у нас є така конкуренція»

Ігор Главан — найтитулованіший з українців на Кубку Європи-2017 зі спортивної ходьби, підтвердив своє високе реноме і в Чехії: срібло в особистому заліку на дистанції 50 км (3:48.38) та золото в командному.Спорт.ua

Успіхи Україні минулого вік-енду приніс не лише Кубок Європи зі спортивної ходьби. 20 травня міжнародний легкоатлетичний турнір також приймав Тюбінген, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.Чемпион

Какие симптомы указывают на слабоумие

Слабоумие влечет за собой изменение в сенсорном восприятии, включая вкусовые предпочтения. Деменция может увеличить риск упасть. Также слабоумие влечет за собой снижение скорости при ходьбе. Днепр Час

Люди думают, что некрасивые ученые более умные и успешные, - исследование

При этом интереснее всего респондентам показались исследования тех ученых, чьи лица им показались самыми привлекательными. Обыватели считают некрасивых ученых более компетентными, умными и успешными, чем их красивых коллег. Об этом свидетельствую результаты социологического исследования, опубликованного в журнале PNAS. Участникам исследования...Телеграф

Українці Іван Банзерук та Ігор Главан зайняли перше і друге місця в гонці зі спортивної ходьби  на 50 км на Кубку Європи в Подебрадах (Чехія). Українцям вдалося відібрати перемогу у італійця Теодрико Капоразо, який пішов у...Зеркало недели (газета)

Переможний дубль України на Кубку Європи зі спортивної ходьби

Українці вибороли три нагороди на турнірі у Чехії З Кубку Європи зі спортивної ходьби, який відбувся в чеському місті Подєбради, наші легкоатлети повертаються з 3 нагородами. У змаганнях на дистанції 50 км серед чоловіків...Спорт.ua

ФОТО

кратер вулкана Ликанкабур, стратовулкана в северной части Чили, который разделяет границу с Боливией. До озера легко добраться через восемь часов ходьбы от Сан-Педро-де-Атакама в Чили или совершив однодневную поездку из Салар де Уюни, известного солончака в Боливии. 9. Паро Такцанг...Новости N

А якщо ви можете сказати лише декілька слів, і потім мусите перевести подих - тренування інтенсивне. МІФ 4: ПІД ЧАС ХОДЬБИ КОРИСНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДОДАТКОВУ ВАГУ Вам може здаватись, що носити з собою гантелі чи додаткову вагу на зап'ястях - хороший...Крещатик (газета)

Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені

Основним легкоатлетичним турніром минулого вік-енду став Кубок Європи зі спортивної ходьби. 20 травня міжнародний легкоатлетичний турнір також приймав Тюбінген.Спорт.ua

Українець Іван Банзерук став володарем Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 кілометрів. Турнір тривав у чеському місті Подєбради. Український спортсмен фінішував першим із результатом 3:48.15. Цей час став восьмим...Урядовий Кур'єр

Українці виграли три медалі на Кубку Європи зі споривної ходьби на дистанції 50 км. Виграв змагання Іван Банзерук, а його співвітчизник Ігор Главан фінішував другим. У командних змаганнях збірна України...Чемпион

Медики рассказали, что лучше, бег или ходьба

Чем заняться: бегом или ходьбой, это индивидуальное решение каждого человека. Однако при выборе взвесьте все "за" и "против", и примите разумное решение.Телеграф

Як спорт впливає на розвиток плоду?

більш здоровою не тільки маму, а й дитину. Співавтор цього дослідження Джіхонг Ліу (Jihong Liu) радить здоровим вагітним жінкам займатися ходьбою, легким бігом, плаванням, аеробікою з низьким навантаженням.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десять симптомів небезпечної вагітностіЩе одне дослідження, проведене в 2012 році, також...Країна Здоров'я

Українці здобули «золото» та «срібло» Кубку Європи зі спортивної ходьби

Українець Іван Банзерук здобув золоту медаль на Кубку Європи у Чехії на дистанції 50 кілометрів Громадське телебачення

Волинянин переміг на Кубку Європи зі спортивної ходьбі

27-річний волинський скороход Іван Банзерук переміг на Кубку Європи з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50-кілометровій дистанції. Змагання відбулися сьогодні у Чехії в місті Подберади. Час нашого спортсмена – 3 години 48 хвилин 14...Вісник+К

Оздоровительная ходьба, более полезна для сосудов, чем аэробика.Новости N

Українці стали переможцями Кубку Європи зі спортивної ходьби в чеському місті Подебради на дистанції 50 км. Про це повідомив офіційний сайт ФЛАУ.Гал-info