хвилинки

4:0.

минаєць продовжує лідирувати у бомбардирській гонці нашої групи. На його рахунку 14 голів у 13-ти матчах. У минайців протягом двох 45-хвилинок було чимало моментів. Втім, якісна гра голкіпера чортківців Віктора Ольхового не дозволила рахунку стати ще більш розгромним. Вийшовши на...Голос Карпат

Програвши чехам, Білорусь знаходиться в двох кроках від вильоту з топ-дивізіону ЧС з хокею

з нашими сусідами ще дуже гуманно. Закинувши в першому періоді у ворота Віталія Труса три шайби, у другій і третій 20-хвилинках підопічні Йозефа Яндача збавили оберти і хоч і домінували, але належної концентрації, створюючи гострі моменти, не демонстрували. Білорусь Чехія...Ua-football

У бібліотеці ім.

можливості!». Бібліотекарі провели для своїх маленьких гостей цікаву розважально-ігрову програму з ляльковою виставою «Бібліотека тітоньки Сови», екскурсією «Закапелками дитячої книгозбірні», релакс-хвилинками в дитячій вітальні «Капітошка», майстер-класом з розпису пряників, іграми, танцями та переглядом мультфільмів. Під час пізнавально-духовної бесіди батьки поспілкувалися...Новости Александрии

Ужгородські баскетболісти здобули одну перемогу в Першій лізі чемпіонату України

результат не вдалося. У першій половині зустрічі гості демонстрували хорошу гру й довгий час втримували лідерство, але у двох заключних 10-хвилинках господарі додали і змогли переломили хід зустрічі на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала перемогу львівян з рахунком 67:57. Наразі...Голос Карпат

Баскетболісти "Торонто" перервали виграшну серію "Лейкерс" в НБА

звитягу над "Лос-Анджелес Лейкерс", передає кореспондент УНН. На першу перерву команди пішли за 7-очкової переваги канадців 28:21. В наступних двох 12-хвилинках перевага "Репторс" збільшилася до + 14. У підсумку 123:111 на користь "Торонто". У переможців відразу семеро гравців набрали більше...Unn.com.ua

"Ворскла" вибила з Кубку України "Олімпік"

другому таймі уболівальники в Полтаві так і не побачили голів, тому команди провели два екстра-тайми по 15 хвилин. Героєм додаткових 15-хвилинок став В'ячеслав Шарпар, який прийняв м'яч на підступах до карної зони "олімпійців" на 104 хвилині, прибрав на показі двох...Unn.com.ua

У Рівному жінка залишила в машині немовля у 30° спеку

налякана, бо не зрозуміла, чому біля її авто так багато людей зібралось. "Жінка запевняла, що залишила дитину всього на пару хвилинок, а щоб їй не було спекотно – привідкрила вікна. Маючи п’ятьох дітей, жінка навіть не замислилася, що таке "залишила_на_пару_хвилинок" – могло...Unn.com.ua

Полтавська "Ворскла" провела другий товариський поєдинок на зборі в Словенії. Паузи між 30-хвилинками були незначними тож можна вважати, що два тайми по...Футбол Полтавщини

Ворскла обіграла хорватський Рудеш в контрольному матчі

того, щоб перевірити у дії якомога більше гравців. Або ж можна вважати, що два тайми по 60, адже пауза між 30-хвилинками була незначною. Суперник, хорватський клуб «Рудеш» виявився «міцним горішком» з великою кількістю гравців, яким є що доводити. Адже кожен...Спорт.ua

Бундесліга. Кельн і Герта зіграють в Лізі Європи, Фрайбург в очікуванні фіналу Кубка

обійти в таблиці "Герту" і "Фрайбург" та кваліфікувалися відразу ж в груповий етап Ліги Європи. Обидва голи відбулися під кінець 45-хвилинок, а записали їх на свій рахунок Хектор і Осако. У "Майнца" аргументів не знайшлося взагалі: за весь матчі гості...Ua-football

Лимонна олія для лікування шкірних недуг

Відбілювання Суміш з лимонного ефіру з олією обліпихи. Додавати ефіроль лимона до субстрату з виноградних кісточок. Країна Здоров'я

Чи можуть нашкодити зайві хвилини сну?

вранці від дзвону будильника? Це навряд чи, адже хочеться поспати якомога довше! Щоранку ми намагаємося подрімати ще хоча б 5 хвилинок, щоб бути не такими втомленими протягом дня. Але чи можуть допомогти ці кілька хвилин стати більш бадьорими? Лікарі знають...Епізод.ua

Робимо скраби з кавової гущі

до максимально однорідної суміші. Масажувати обличчя скрабом потрібно кілька хвилин, після чого варто залишити його на обличчі ще на п'ять хвилинок, потім змити прохолодною водою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За допомогою чого можна висвітлити вуса у дівчат?Для тіла більше підійде скраб, в...Країна Здоров'я

Як "Динамо" перемогти "Наполі"

Проти "Наполі" такого контрасту в таймах бути не повинно. Особливо це важливо враховуючи те, як італійський клуб додає в других 45-хвилинках. Дивимося: у першому турі Серії А неаполітанці забили всі два голи "Пескарі" після перерви (2:2), потім забили 2 з...ДеПо

Аби на втомлених від боротьби з важкою недугою обличчях з'явилася посмішка, поліцейські вирішили подарувати бодай кілька хвилинок Новини по-рівненськи

Александр СЛОБОДЯН: «Наша задача – стать призерами»

в тренувальному матчі з основою Київського Динамо (розмова відбулась після матчу з Динамо 27.07.16., – прим.), в двох останніх 15-ти хвилинках, за нашу команду одночасно грало п’ять чи шість зовсім молодих гравців з дублю. Зіграти проти Ярмоленка та інших зіркових...Спорт.ua

наприклад, в тренувальному матчі з основою Київського Динамо (розмова відбулась після матчу з Динамо 27.07.16., прим.), в двох останніх 15-ти хвилинках, за нашу команду одночасно грало пять чи шість зовсім молодих гравців з дублю. Зіграти проти Ярмоленка та інших зіркових...Ua-football

на клас. Волосся по плечі, клєша дорожню пилюку метуть. Позірний пофігіст, або ж лише удає, що йому до цих виховних хвилинок байдуже, проте обличчя береться червоними плямами. Так чи так, а змусити такого підстригтися — марна справа; хоч батьків викликай, хоч...Високий замок

Свідома медитація: 15 хвилин вдень для щасливого життя

Впорядкувати думки, відкинути непотрібні і сконцентруватися на головних допоможе проста медитація-одномінутка. Постарайтеся не відволікатися на свої важливі думки цю пару хвилинок. Країна Здоров'я

Як зробити свої п

ступні.3. Обполосни ніжки і висуши шкіру.4. Тепер нанеси на шкіру оливкову олію і пару крапель лимона, залиш вбратися на кілька хвилинок і одягни спеціальні шкарпетки ( можна і прості, проте бавовняні і теплі), залишайся у нихвсю ніч.5. Повторювати процедуру потрібно...МиЛеди