хвилинки

Лимонна олія для лікування шкірних недуг

Відбілювання Суміш з лимонного ефіру з олією обліпихи. Додавати ефіроль лимона до субстрату з виноградних кісточок. Країна Здоров'я

Чи можуть нашкодити зайві хвилини сну?

вранці від дзвону будильника? Це навряд чи, адже хочеться поспати якомога довше! Щоранку ми намагаємося подрімати ще хоча б 5 хвилинок, щоб бути не такими втомленими протягом дня. Але чи можуть допомогти ці кілька хвилин стати більш бадьорими? Лікарі знають...Епізод.ua

Робимо скраби з кавової гущі

до максимально однорідної суміші. Масажувати обличчя скрабом потрібно кілька хвилин, після чого варто залишити його на обличчі ще на п'ять хвилинок, потім змити прохолодною водою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За допомогою чого можна висвітлити вуса у дівчат?Для тіла більше підійде скраб, в...Країна Здоров'я

Як "Динамо" перемогти "Наполі"

Проти "Наполі" такого контрасту в таймах бути не повинно. Особливо це важливо враховуючи те, як італійський клуб додає в других 45-хвилинках. Дивимося: у першому турі Серії А неаполітанці забили всі два голи "Пескарі" після перерви (2:2), потім забили 2 з...ДеПо

Аби на втомлених від боротьби з важкою недугою обличчях з'явилася посмішка, поліцейські вирішили подарувати бодай кілька хвилинок Новини по-рівненськи

Александр СЛОБОДЯН: «Наша задача – стать призерами»

в тренувальному матчі з основою Київського Динамо (розмова відбулась після матчу з Динамо 27.07.16., – прим.), в двох останніх 15-ти хвилинках, за нашу команду одночасно грало п’ять чи шість зовсім молодих гравців з дублю. Зіграти проти Ярмоленка та інших зіркових...Спорт.ua

наприклад, в тренувальному матчі з основою Київського Динамо (розмова відбулась після матчу з Динамо 27.07.16., прим.), в двох останніх 15-ти хвилинках, за нашу команду одночасно грало пять чи шість зовсім молодих гравців з дублю. Зіграти проти Ярмоленка та інших зіркових...Ua-football

на клас. Волосся по плечі, клєша дорожню пилюку метуть. Позірний пофігіст, або ж лише удає, що йому до цих виховних хвилинок байдуже, проте обличчя береться червоними плямами. Так чи так, а змусити такого підстригтися — марна справа; хоч батьків викликай, хоч...Високий замок

Свідома медитація: 15 хвилин вдень для щасливого життя

Впорядкувати думки, відкинути непотрібні і сконцентруватися на головних допоможе проста медитація-одномінутка. Постарайтеся не відволікатися на свої важливі думки цю пару хвилинок. Країна Здоров'я

Як зробити свої п

ступні.3. Обполосни ніжки і висуши шкіру.4. Тепер нанеси на шкіру оливкову олію і пару крапель лимона, залиш вбратися на кілька хвилинок і одягни спеціальні шкарпетки ( можна і прості, проте бавовняні і теплі), залишайся у нихвсю ніч.5. Повторювати процедуру потрібно...МиЛеди

Дієта для росту: як харчуватись, щоб стати вищою

варто забувати, що цей момент залежить також від генетики, навколишнього середовища і т.д.1. Сніданок: каші, приготовані зі справжніх круп (ніяких "каш-хвилинок", пластівців або мюслі). Готувати каші краще на молоці (воно дуже корисно для зростаючого організму) і є з цільнозерновим хлібом.2.Країна Здоров'я

Ліга Парі-Матч. Підсумки чотирнадцятого футбольного туру

більше забивалось після перерви — 14 разів (9 випадків завершились на користь господарів, 5 — гостей), тоді як у перших 45-хвилинках відповідні показники — 7 (4-3). Загальне співвідношення результативності 2-х таймів на екваторі турніру виглядає наступним чином: 92 (40-52) —...Галичина спортивная

"Кардинал-Рівне" - "Ураган": хто завершить перше коло на мажорній ноті?

чемпіонату. Звичайно, якщо б у "кардиналів" не було тих проблем, які мають місце бути в цьому сезоні, то провальних других 20-хвилинок і не було б. В той же час слід зауважити, що провал відбувається тільки в плані результату, оскільки бійцівських...Галичина спортивная

промінчик світла і шматочок віри. Іноді 5 хвилин можуть багато чого змінити, переконати. Прочитайте і Ви, хоча б, на 5 хвилинок задумаєтеся: "а не так все вже і погано.." 1. Найважче в житті - це синій кит, все інше...Infokava.com

У Харкові активісти "прикрасили" паркан Добкіна і увірвалися в міськраду

що мер Геннадій Кернес змушений був її перервати.     Як азовці півгодини тому проривалися до міськвиконкому, де перебували кілька хвилинок (ФОТО Слави Маврічєва) pic.twitter.com/ISkn6UozXY — @XAPKIB (@XAPKIB) 23 сентября 2015   За його словами, люди в балаклавах вимагали особистої...Зеркало недели (газета)

В оздоровчому таборі "Барвінок" відбувся євроквест

розгадуючи головоломки.   Подорожуючі по станціям, юні  євроквестовці  побували в гостях у казки, переглянули відео вікторину, отримали насолоду від рухливих хвилинок, відвідали Іспанію та грали у спритного бібліотекаря. Всього було пройдено 9 станцій квесту, під час яких учасники не лише...Fakel

гол (250-201). Середня результативність звітних зустрічей 2, 43, загальна 2, 7.Перший тайм другий тайм. Доволі рідкісний випадок, коли у стартових 45-хвилинках забивали значно більше, а саме 11 разів (7 голів досягнення господарів, 4 гостей). Після відпочинку 6 (4-2). З урахуванням...Football News

Вставайте відразу після дзвінка будильника і намагайтеся прокидатися в один і той же час. Перші кілька днів або навіть тижнів будуть для вас важкими. Наша мама

Прості маски для краси вашого обличчя

вівсяних пластівців:вівсянку залити теплою водою до консистенції кашки, зручної для нанесення на обличчя. Дати злегка набухнути, нанести на обличчя на хвилинок 10, потім пальцями круговими рухами вмасовувати в шкіру. Змити. Такою маскою можна взагалі вмиватись щоранку. До цього рецепту можна...Країна Здоров'я

Як швидко відростити красиві нігті

дає чудовий результат (0.5 - 1 столова ложка солі на 0.5 води розмішати в невеликій мисочці, занурити нігті на 20 хвилинок; 1 раз на тиждень). Щоб нігті не шарувались, застроміть на 10-15 хвилин кожен нігтик в половинку свіжого лимона, або...Країна Здоров'я