хвилинка

Як королева Єлизавета II відреагувала на звістку про смерть принцеси Діани (фото, відео)

Хвилинка ретро. Як повела себе Єлизавета II, дізнавшись про загибель леді Ді. Ta4ki.net

Збірна України U-16 поступилась Греції

серйозні проблеми з реалізацією кидків з гри та в цілому на старті матчу українська збірна виглядала не надто впевнено, програвши 10-хвилинку з рахунком 12:19. Греки продовжити тиснути через фарбу в другій чверті, проте у збірної України знайшлася своя відповідь у...Спорт.ua

"У перерві довелося жорстко поговорити з командою"

все це було присутнє в нашій грі, однак через порушення ігрової дисципліни, через індивідуальні помилки окремих гравців, які в першій 45-хвилинці не виконали установку на гру, ми пропустили гол. А могли пропустити й два, але добре зіграв наш воротар Олег...Галичина спортивная

"Маріуполь" - "Карпати" - 3:0

Тільки от з останнім ударом у господарів поля відверто не виходило. За кілька секунд капітан знову випробовував ворота маріупольців, та воротар парирував сильний удар. Галичина спортивная

"Арсенал" вирвав перемогу у "Лестера" в стартовій грі сезону АПЛ

При завершенні 30-хвилинки перехоплення Олбрайтона завершилося замкненням прострільної передачі у виконанні Джеймі Варді. На 56 хвилині подача з кутового Мареза завершилася виграшем верхової...Unn.com.ua

Чоловіча баскетбольна збірна України у спарингу розгромила Румунію

Мішула та Отверченко  (16:11). 24:20 – саме з таким позитивним рахунком підопічні Євгена Мурзіна пішли на першу перерву. Старт другої 10-хвилинки ознаменувався ривком "жовто-блакитних" 9:0, а далі наші співвітчизники до завершення половини гри громили румунів – 49:27. Після 15-хвилинної перерви...Unn.com.ua

Україна зайняла третє місце на турнірі в Греції

суперник швидко відігрався. Триочковий Отверченка додав українцям нового імпульсу. Стартову чверть збірна України в підсумку виграла в 4 очки. Другу 10-хвилинку українці розпочали з ривка...Sportgid

існує постійно діюча форма роботи - Літературна середа, де зустрічаються любителі поезії, прози, живопису…та просто люди, які завжди знаходять вільну хвилинку для того, щоб доторкнутися до прекрасного… Ось і другого серпня у відділі довідкових та інформаційних послуг згадували російського композитора...Корабелов.инфо

Збірна України U-18 поступилася Німеччині на чемпіонаті Європи

зустрічі суперник уже мав 10 очок переваги. До кінця чверті вона лише зростала та склала 15 очок за підсумками стартової 10-хвилинки. У другій чверті суттєвого перелому не сталося.Sportgid

Прем

Кендзьора В Запоріжжі все вирішилося у другій половині гри. Перший тайм пройшов практично без моментів, а ось у другій 45-и хвилинці удача посміхнулася "Олімпіку", який двічі вразив ворота "Зорі". Таким чином, "Зоря" вже в четвертому поєдинку УПЛ поспіль не може...Зеркало недели (газета)

Три психологічні способи притягнути у ваше життя щастя

вам для щастя, відчуття впевненості в собі, налаштування на правильний лад, однак це не допомагатиме, якщо ви не зупинитеся на хвилинку і не розберетеся у внутрішньому стані.1. Наш емоційний стан автоматично притягує до нас події.Ми знаємо вираз про те, що...Країна Здоров'я

Україна зберегла місце у Дивізіоні А

чверть команді Ворони вдалася ще більше. Наші хлопці не зменшили обертів в атаці, при цьому додали в захисті, пропустивши за 10-хвилинку лише 9 очок. Кращий ігровий відрізок на турнірі провів захисник Мойсей Кім, який за чверть набрав 15 очок (17...Спорт.ua

Текст і фото: Софія ГУДИЧ Ніколи не здогадаєшся, наскільки цікавими є люди, які щохвилини зустрічаються тобі на вулицях, сидять поруч у маршрутках, смакують каву за сусіднім столиком в кафе. Online.ua

Динамо поступилося Янг Бойз і вибуло з розіграшу Ліги чемпіонів

Єдине взяття воріт у першому таймі відбулося у першій 15-хвилинці. У другому таймі чимало разів рятував киян голкіпер Максим Коваль.Unn.com.ua

Світ перевернувся! Бабця з Південної Кореї стала відомим тревел-блогером. А жіночці, на хвилинку, 71 рік. Хоча не так. Їй всього лиш 71 рік! І звати її Пак Макрі. Як би це дивно та...Pingvin.pro

"Ліверпуль" розгромив "Баварію" у півфіналі турніру "Audi Cup"

і голом Мане на 7-й хвилині. До перерви новачок "Ліверпуля" М.Салах вдало зіграв на добиванні головою – 2:0. В заключній 10-хвилинці англійці встановили остаточний рахунок 3:0 – Даніель Старрідж втік від захисту мюнхенців і закинув м'яч за комірець голкіперу Ульрайху.Unn.com.ua

Збірна України U-16 програла і другий контрольний матч у Сербії

© ФБУ Чоловіча кадетська збірна України U-16 програла в Сербії господарям у контрольному поєдинку – 69:53. Господарі з початку зустрічі захопили ініціативу, здобувши в дебютній чверті 8 очок переваги. До великої перерви українцям вдалося 2 очки відіграти. У напруженій третій...Sportgid

Українці поступилися Іспанії в овертаймі

припускалися втрат. Однак втримати перевагу до кінця чверті не вдалося. Суперник поступово відігрався, а у рівній грі в заключній частині 10-хвилинки останнє слово було за іспанцями. У другій чверті збірна Іспанії покращила реалізацію своїх дальніх кидків та зменшила кількість втрат.Спорт.ua

"Наше завдання виграти цей чемпіонат"

всі хлопці були вкрай налаштованими на поєдинок з «Динамо». Кожен з нас розумів наскільки важливою є ця гра. У другій 45-хвилинці почали більше діяти на атаку, як наслідок, організували кілька справді хороших моментів». Володимир ВОЙТОВИЧ, нападник ФК «Карпати» «Ми знали,...Галичина спортивная

не збирається, він все ж таки зважився потурбувати президента, хоча дуже цього не хотів. Може, якщо ви приймете їх на хвилинку, вони швидше підуть?Коли відвідувачі увійшли, президент прийняв вигляд суворий і зарозумілий. До нього звернулася жінка: У нас був син,...Online.ua