хвилинка

Гол захисника Пластуна приніс перемогу ФК "Лудогорець"

співвітчизник вийшов на поле зі стартових хвилин протистояння і при рахунку 1:1 забив гол після подачі з кутового в заключній 10-хвилинці матчу, встановивши фінальний результат 2:1. Варто відзначити, що цей гол став першим для …...1NEWS

"Лаціо" завдяки дублю Іммобіле вирвав перемогу у "Дженоа"

матчу ледь не став 16-річний нападник Пьєтро Пеллегрі. Італієць вийшов на заміну на 33 хвилині і забив двічі у другій 45-хвилинці. Головний бомбардир "орлів" Чіро Іммобіле на цей раз виручив римлян. Спочатку бомбардир замкнув простріл низом Лукаку, а потім нападник...Unn.com.ua

"Динамо" мінімально здолав ФК "Олімпік"

Під завершення 45-хвилинки команди обмінялися голами. Примітно, що у даному матчі арбітр Копилевський показав 10 жовтих карток.Unn.com.ua

Зоря зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи

турі групової стадії Ліги Європи шведський "Естерсунд", повідомляє УНН.   Усі основні події зустрічі відбулися у другому таймі. На старті 45-хвилинки У центрі поля півзахисник Кен Сема виграв боротьбу і віддав результативну передачу на Самана Годдоса, котрий пробив кіпера Луніна.Unn.com.ua

— ветерана АТО. Без права внесення застави. Охуеть, Насиров дозволив спиздить два мільярди наших із вами податків, а це, на хвилинку, два залізничні вагони грошей, — гуляє по Києву, а людина ризикувала життям за Батьківщину —...?Повінь

Стали відомими всі півфіналісти Євробаскету-2017

у протистоянні з італійцями (0:5). Попри це, сербам вдалося вирівняти гру і піти на першу перерву ведучи 18:17. У наступній 10-хвилинці серби зробили крок для виходу у наступне коло змагань, але два точні дальні кидки Датоме і Барнса дозволили зменшити...Unn.com.ua

Мирон Маркевич: "Футболістам збірної України треба шукати причини поразки від Ісландії в собі"

був домашній матч проти Туреччини. У першому таймі і з Ісландією синьо-жовті виглядали непогано. Але гол в самому дебюті другої 45-хвилинки вибив нашу команду з колії, а зібратися, на жаль, не вийшло. Але не варто посипати голову попелом. Потрібно зробити...Галичина спортивная

Маркевич оцінив шанси України на вихід до ЧС-2018

був домашній матч проти Туреччини. У першому таймі і з Ісландією "синьо-жовті" виглядали непогано. Але гол, в самому дебюті другої 45-хвилинки, вибив нашу команду з колії, а зібратися, на жаль, не вийшло", - розпочав екс-наставник "Дніпра" і "Металіста". Також за...Unn.com.ua

Селтік - ПСЖ 0:5.

тріо парижан: Неймар відгукнувся на розрізну передачу Рабіо і перекинув м'яч над воротарем; потім бразилець асистував Мбаппе, а під кінець 45-хвилинки Кавані заробив пенальті, який сам і реалізував. Необхідно віддати належне "кельтам", які хоч і горіли по рахунку, намагалися виглядати...Ua-football

Пропоную вашій увазі декілька цікавих картинок, які допоможуть запам'ятати правильне вживання слів. Христина СлотаThe post Хвилинка грамотності (ФОТО) appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Юніори. "Зоря" U-19 - "Карпати" U-19 - 2:2

званих служителів Феміди залишилося незмінним... А на 70-й хвилині підопічні Дмитра Кара-Мустафи реалізували свій чи не єдиний шанс у другій 45-хвилинці. Артур Діма порушив правила і арбітр призначив штрафний у сторону гостей. Пішла подача і Ігор Загоруйко зумів переграти оборонців...Галичина спортивная

будь ласка, нашу траву і вживай її (esse). Будь нашою. За великим рахунком ми з Тарасом Прохаськом (і тут на хвилинку ми знов опиняємося поруч) ті самі продавці трави. І коли наші потенційні клієнти від неї відмовляються, ми стаємо трохи...Бліц-інфо

В Івано-Франківську провели фізкультхвилинку для чиновників

Сьогодні на площі біля адмінбудівлі в Івано-Франківську було проведено спортивну хвилинку для працівників виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту. Руханку організував Департамент молодіжної політики та...Франківчани

У Соборній райраді Дніпра відкрили буккросинг - Юрій Голик

польський словники. «Читання – моя слабкість. У стрімкому світі сучасних технологій, коли ми постійно кудись біжимо, приємно, якщо можна на хвилинку зупинитись та почитати якусь гарну книгу», - розповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Денисенко.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

"Нижче пояса юшила кров, у руках тримав сокиру…": Шокуючі подробиці інциденту, де чоловік відрубав собі статевий орган.

дня збирали картоплю. На полі з сином залишилася мати, батько спустився у льох. Раптом хлопець сказав, що має відійти на хвилинку. Пішов у бік, де дрова рубають. Там сокира була.   За мить батько почув крик дружини. Коли вискочив […]The...Корупція

Україна вийшла в плей-оф Євробаскету-2017

наздогнали візаві і пішли на перерву виграючи - 19:16. Два дальніх влучних у виконанні Отверченка та Конєва на старті другої 10-хвилинки дозволили збільшити перевагу "синьо-жовтим" - 25:16. Наставнику ізраїльтян довелося двічі вдатися до тайм-аутів, оскільки рахунок на табло став розгромним...Unn.com.ua

дня збирали картоплю. На полі з сином залишилася мати, батько спустився у льох. Раптом хлопець сказав, що має відійти на хвилинку. Пішов у бік, де дрова рубають. Там сокира була. За мить батько почув крик дружини. Коли вискочив надвір перед...Високий замок

Литва стала переможцем групового етапу Євробаскету-2017

рахунку якого було 17 балів, що дозволило наблизитися німцям до опонентів за підсумком 20 хвилин матчу – 43:47. У третій 10-хвилинці "жовто-зелено-червоним" вдалося нейтралізувати Шрьодера і різниця на табло зросла до +12 (72:60). Невдалий старт вирішального проміжку Бундестіму (жодного набраного...Unn.com.ua

із-за України або якийсь ще гарячої точки, то всі починають звертати увагу на бойовий потенціал США і Росії. Але стривайте хвилинку. Сполучені Штати — це тільки один член НАТО, і так вже вийшло, що ця країна навіть не знаходиться на...Повінь

Збірна Італії вперше за 11 років поступилася у відборах до ЧЄ і ЧС

міг переграти італійців у відбіркових матчах, поки не настала черга поєдинку в Мадриді. У даному протистоянні дубль Іско у першій 45-хвилинці та точний удар Морати на 77 хвилині принесли іспанцям солідну звитягу 3:0. Примітно, що після 2006 року "скуадра адзурра"...1NEWS