хвилинка

Вперше в історії турецький баскетбольний клуб став чемпіоном Євроліги

"Фіналу чотирьох" Євроліги турецький "Фенербахче" завдав поразки грецькому "Олімпіакосу", передає кореспондент УНН. Гравець турецького клубу Нікола Калініч феноменально провів першу 10-хвилинку 3/3 триочкові і 12 очок загалом дозволили "Фенербахче" передувати у рахунку 26:18. У наступній чверті "Олімпіакос" наблизився до опонентів,...Unn.com.ua

Вадим відвідав наше місто вперше, подорожуючи Закарпаттям. Хустяни із задоволенням слухали концерт просто неба. Голос Карпат

Теребовлі, мінімально обігравши місцеву «Ниву» з рахунком 1:0. Невдало зігравши у першому таймі, гості з Львівщини переламали гру у другій 45-хвилинці і здобули справедливу перемогу, після якої «Рочин» обійшов ОДЕК в турнірній таблиці.Гал-info

Василь Сачко: "Добре вивчили команду Олега Дулуба"

Василь САЧКО, головний тренер ФК «Ворскла»— Перший тайм обережно грали обидві команди. У другій 45-хвилинці картинка змінилась. Ми забили, потім мали ще кілька перспективних атак. Віддали багато сил, тому заслужили перемогу. «Карпати» добре виглядали. За...Галичина спортивная

У Кропивницькому готувались до року Німеччини в Україні

«Балакуча машина» Джеймса Крюса. Діти, які відвідали бібліотеку в цей день, мали можливість вивчити «Автобренди Германії» та взяти участь у хвилинці творчості «Марки відомих машин». Для школярів 5-6 класів бібліотекарі підготували етнографічний калейдоскоп «Звичаї та традиції Німеччини», а для учнів...Fakel

ризикувати.    У результаті – «живий» другий тайм після зливи, що пустилася в перерві й особливо посилилася на початку другої 45-хвилинки. Полтавці, отримавши вказівки від старшого тренера команди Олександра Омельчука, що потрібно змінити, почали діяти більш розкуто та креативно. На...Vpoltave.info

Чиновники Івано-Франківська позбавили учасників АТО центру реабілітації.

тут, схоже, – охоронець. “А можна на територію зайти? – Ми журналісти, хотіли вас дещо запитати. – Можна вас на хвилинку? – Ні”. Торік бійці через народних депутатів звернулися до керівництва НБУ з проханням передати заклад на баланс області для...Франківчани

Ужгород ранковий: 7 локацій для «жайворонків»

Ужгороді – це пішохідний міст, вдень там море натовпу, а ось із сходом сонця там не буде нікого. Зупиніться на хвилинку, огляньтеся навкруги, насолодіться цими чудовими краєвидами і відчуйте дух Ужгорода. Ще одна розвага для любителів природи – годування річкової...Закарпатський Кореспондент

сайт Федерації баскетболу України. України одразу впевнено взялися за справу. Першу чверть українки виграли з перевагою у 7 очок. Другу 10-хвилинку наші дівчата почали також упевнено, утримавши 6 очок переваги до поновлення гри. Після поновлення гри латвійки спробували перехопити ініціативу.Чемпион

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів "Карпат" у 15-му турі

Богдан Куртяк пасом урозріз вивів один на один з воротарем Вадима Сидорука, але той програв очну дуель голкіперу. Тож перша 40-хвилинка завершилася за мінімальної переваги гостей — 0:1.Після перепочинку «академіки» продовжували контролювати гру, однак при цьому не ризикували — грали,...Галичина спортивная

США перемогли Росію і виграли групу А на чемпіонаті світу з хокею

Міжнародної федерації хокею. У центральному протистоянні вечору за перемогу у групі А зустрілися США та Росія. Після двох періодів у зустрічі була нічия (3:3), але заключна 20-хвилинка дозволила американцям святкувати звитягу — 5:3. У складі збірної Росії шайби закинули: двічі Микита Гусєв (13-та і 37-а...1NEWS

з Харкова заробили право на 10-метровий. Однак, Євген Сірий не зміг забити цей дабл-пенальті. А вже на початку другої додаткової 5-хвилинки Олексій Фетько покарав Локомотив, забивши, як виявилось, переможний гол. А це означало, що Продексім вперше у своїй історії вийшов...Чемпион

"Олександрія" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:0

Більше того, в передній лінії підопічні Романа Толочка і Олега Гараса діяли значно гостріше, ніж суперник. Зокрема, в середині першої 45-хвилинки вони провели атаку, яку господарі ліквідували, м’яко кажучи, не зовсім чистим підкатом в ноги центрфорварду гостей. Події відбувалися в...Галичина спортивная

Як проводити менше часу на кухні

провести на кухні. Це ж стосується і миття посуду під час готування. Якщо у вас немає посудомийної машини, у вільні хвилинки перемивайте за собою брудний посуд, щоб не залишати це «задоволення» на вечір. Якщо ви готували щось, від чого каструлю...Нова доба

У Кропивницькому бібліотекарі організували святково-розважальну програму для жінок

З інформаційного дайджесту запрошені дізналися про історію та традиції свята в Україні і європейських країнах. Частування гостей та гумористична хвилинка додали веселого настрою та оптимізму!Fotoinform

Ані Лорак позує у порваних джинсах (фото)

Під час гастролей співачці не завжди вдається присвятити час собі і своїй родині. Але Лорак все ж знаходить хвилинку для відпочинку. Повідомляє сайт Більше.ком. Сьогодні співачка поділилася на своїй сторінці в Instagram фотографією з кінозалу. На знімку Лорак сидить...Bilshe.com

Команди обмінялися голами, причому обидва м'ячі були забиті в стартовій 15-хвилинці. Матч 30-го туру Першої ліги Інгулець проведе удомп 13 травня проти чернігівської Десни. ).Гречка

ХК "Оттава" став другим фіналістом конференції Кубка Стенлі

"Медісон Сквер Гарден", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.За переможців у першому періоді закидали Хоффман і Стоун, у другій 20-хвилинці шайба у ворота "Рейнджерс" влетіла зусиллями капітана команди Еріка Карлссона і на останніх секундах зустрічі Падо відзначився у пустих...Unn.com.ua

Херсонці відвідали ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент - запорука успішності»

минув, а із запланованого зроблена лише десята частка... Як підвищити свою організованість? Що потрібно робити, аби більш продуктивно використовувати кожну хвилинку? Якщо у вас хоч раз виникали подібні думки, тоді саме час поближче познайомитися з тайм-менеджментом. Тайм-менеджмент – сучасна технологія...Херсонцы