хвилинка

Ще раз про "позачерговий мітинг" в Херсоні

Чи здатні у нас представники місцевого «політичного котла» спокійно, без зайвих емоціональних рухів та «пошуків мегафону», хоча б на хвилинку «відійти від трибуни» та спробувати здраво проаналізувати хід подій та його наслідки? Інформаційний простір Херсону просто зґвалтували «аналізами, закликами, погрозами...Херсонцы

коли відчуєш, що розслабляєшся, цитати і афоризми неодмінно вдихнуть в тебе сили.Тайм менеджментМистецтво вміння планувати свій час допоможе вигадати вільну хвилинку для чашечки кави. Ми живемо в сучасному світі, в якому немає місця поняттю "не вкластися в терміни". Іноді здається,...Наша мама

"Відкритий Кубок Львівщини": "Нові Імена" зіграють у "Кубку Надії"

до третього гола, аніж суперник до першого. Моментами на допомогу воротарю Михайлишину приходили стійки, а в одному епізоді у другій 20-хвилинці Михайлишин був безсилим. Хорошу комбінацію влучним ударом завершив Володимир Шумський. Врятувати гру та забити бодай гол престижу «Нові Імена»...Галичина спортивная

ХК "Флорида" встановив рекордну клубну виграшну серію в НХЛ

обіграли "Сент-Луїс Блюз", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ. У першому періоді рахунок відкрив Джонатан Маршессо. На початку третьої 20-хвилинки "Блюз" вирівняли становище за рахунок повернувся до складу Кайла Бродзяка. Успіх "Пантерс" принесла ударна кінцівка, коли Вінсент Трочек забив...Unn.com.ua

Рада утвердила повестку дня шестой сессии парламента

поддержали 232 нардепа (сначала 218), передает корреспондент РБК-Украина. Постанова 6104 про порядок денний 6-ї сесії #Рада8 містить стільки законопроектів, за хвилинку депутати будуть голосувати за цю постанову pic.twitter.com/lEup9E27nN — Верховна Рада (@verkhovna_rada) February 21, 2017 Таким образом, 166 законопроектов не...УРА-ИНФОРМ.com

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - ФК "Тернопіль" - 3:0

тільки збільшити свою перевагу за забитими м’ячами, а й у підсумку довести рахунок до великого. Щоправда, перший момент у другій 45-хвилинці мали тернополяни. Бабич вкинув м’яча з ауту, після кількох передач смугастий дістався Вонса, який зі зручної позиції завдав удару,...Галичина спортивная

"Донбас" вп

у поєдинку, котрий і визначив наперед результат зустрічі. По черзі забили Артем Бондарєв, Денис Петрухно і Микита Буценко. У другій 20-хвилинці господарі дещо збавили оберти в плані результативності, вразивши ціль лише раз у другому матчі поспіль відзначився один із нещодавніх...Unn.com.ua

Топ- 20 анекдотів тижня

Сміх - продовжує життя. Тож давайте відволічемося на хвилинку. Пропонуємо вашій увазі 20 кращих анекдотів тижня. Інформує «Є!», з посиланням на Цензор.Нет.1. РосЗМІ повідомляють, що Зорян і Шкіряк замовили лугандонских...Єдність

Не соромтеся бути людьми

Тож, не соромтеся бути людьми. Коли поруч з вами живуть старенькі самотні бабуся чи дідусь, не проходьте повз, затримайтесь на хвилинку, знайдіть трішки часу, щоб поговорити з ними, розпитати про здоров’я, розказати якусь втішну новину. Навіть в стані економічної скрути...Херсонщина за день

"Динамо" здобуло мінімальну перемогу над датським ФК "Хобро"

у куті. Надалі перший тайм не був багатим на гольові чи бодай небезпечні моменти. Всі забиті мячі відбулися в заключній 10-хвилинці. Кияни, нарешті реалізували свою перевагу, скориставшись стандартним положенням: Циганков виконав подачу від кутової позначки, а Федорчук головою переправив мяч...Unn.com.ua

На нараді у Луценка у першому ряді сиділи екс-регіонали.

Хвилинка скунс-активізму. Подивіться на несамовиту боротьбу з корупцією у виконанні генпрокурора Луценка. Це фото з наради в ГПУ. В перших рядах слухають виступ генпрокурора відомі борці з корупцією: 1. Антон Яценко король корупційних оборудок Тендерної палати. 2. Юрій Мірошніченко вірний...Newsonline24

Екс-заступник мера Житомира запропонував депутатам розглянути питання про «народний виконком»

Вона наголосила, що передає свій виступ Євгенію Демчику і дозвіл депутатів на його виступ не потрібен. «Я у вас три хвилинки попросив, по Конституції маю право», - почав свій виступ Демчик і далі почав переказувати те, що кілька днів тому...Житомир.info

Соціальні ігри забирають життя у підлітків

мовчати, не соромитись звернутися по допомогу до спеціалістів. Проте найголовніше – любити свою дитину і не дозволяти їй хоч на хвилинку відчути себе непотрібною, – наголошує  Вікторія...Вчасно (Черкаси)

"ПСЖ" з рахунком 4:0 розгромив "Барселону" у Лізі чемпіонів

і на 41 хвилині Марко Верратті вивів на ударну позицію Юліана Дракслера, який переграв Тер Штегена 2:0. На початку другої 45-хвилинки А.Ді Марія на підступах до штрафної гостей наважився на дальній удар, котрий досяг мети 3:0. Футболісти ПСЖ продовжували грати...Unn.com.ua

"Зоря" поступилася у контрольному матчі ФК "Астана"

кутові, проте завдати акцентований удар не змогла ні одна, ні друга команда. До ударів в створ воріт справа в першій 45-хвилинці так і не дійшла. Перший небезпечний момент у матчі виник біля воріт Олега Чуваєва на 49-й хвилині. Шитов на...Unn.com.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": урок футзалу від "Княжого Ринку"

у цьому матчі відверто підводила. Інколи на заваді ставав досвідчений воротар Ігоря Стасюк, який вийшов на майданчик лише у другій 20-хвилинці. Інколи гравці GTL не могли реалізував такі моменти, як вихід «три в нуль». Найбільше, що сподобалося у виконанні гравців...Галичина спортивная

Спаринг. "Карпати" - "Б93" (Копенгаген, Данія) - 2:2

другому таймі ситуація кардинально не змінилась, «Карпати» продовжували володіти перевагою. За винятком хіба небезпечного моменту, що стався на початку другої 45-хвилинки. Після сильного удару футболіста данської команди, «зелено-білих» врятувала хрестовина воріт.Ближче до середини другого тайму, гра вирівнялась, активними залишались як...Галичина спортивная

Молодіжний склад «Карпат» переміг данців

Сільченко, Саутін, Войтович, Карпенко.По перерві на поле вийшов майже повністю оновлений склад, незмінними залишились лише Маркович та Пас. Початок другої 45-хвилинки виявився куди активнішим, ніж перша половина гри. Свій гольовий шанс відразу ж мав Ігор Карпенко. Після класного розіграшу штрафного...Галичина спортивная

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - СФК "Кордія-Муроване" - 4:1

вони не тільки не підсилили гру команди, а в певній мірі й «посприяли» тому, що дії карпатівців стали у другій 45-хвилинці на порядок менш ефективними. Кудись зникла злагодженість у колективній грі, як наслідок, не було й гостроти. Одним словом, це...Галичина спортивная

Збірна України з хокею зазнала поразки від Словенії у заключній грі турніру в Польщі

пройшов у рівній боротьбі, але дві грубі помилки захисту команди Олександра Савицького призвели до взяття воріт Едуарда Захарченка. У другій 20-хвилинці наша команда заволоділа ініціативою та відіграла одну шайбу. У підопічних О.Савицького було кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок,...Unn.com.ua