хвилинка

Німеччина і Чилі розписали мирову у матчі Кубка Конфедерацій

особливо яскравим — чилієць Алексіс Санчес відкрив рахунок красивим ударом в ближній кут, а німці завдяки голу Ларса Штіндля зрівняли рахунок під завершення 45-хвилинки. Другий тайм завершився...1NEWS

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - "Скала" U-14 - 0:0, пенальті - 5:4

нападник львів’ян метрів з 14-ти трохи лівіше середини, намагаючись поцілити у ближній кут — круглий пройшов повз стійку. У другій 30-хвилинці напруга продовжувала витати у повітрі над полем, але з гольовими моментами стало трохи веселіше. Підопічні Олега Родіна і Віталія...Галичина спортивная

офсайд. Як видно з кадру доволі таки сумнівний. Утім, закон зворотньої сили не має, тому на перерву команди під рятувальну хвилинку спокою, яку організувала їм хмаринка, що закрила пекуче сонце, пішли без забитих голів. Другий тайм активніше розпочали вже ковельські...Online.ua

«На хвилинку в Білий Дім»: американські ЗМІ про візит Порошенка в США

Більшість ЗМІ не забули згадати, що візит в Білому Домі був скоріше «drop-in» («забігти»), тобто нетривалою зустріччю, без звичного церемоніалу. Громадське телебачення

Тернопільський депутат допоміг здійснити мрію письменниці зі Збаража Олени Рутецької

прийшло багато збаражан, приїхали земляки з Красносільців. "Життєві спалахи" побачили світ завдяки депутату обласної ради Богдану Яциковському. «Я не трачу хвилинки – витираю пилинки з душі» А плекався її талант у родині, де батько Василь Миколайович, залізничник за фахом, у...Газета "Наш ДЕНЬ"

Україна і Росія не зможуть без США мирно врегулювати конфлікт - Б.Тарасюк

що ця зустріч перевершила очікування. Якщо анонсовано було до того, що це буде (візит у форматі - ред.) "заскочити на хвилинку", то відбулался повноцінна зустріч, і на додаток до цієї зустрічі "на хвилинку" відбувся брифінг, де були присутні журналісти, що...Unn.com.ua

Жінки. Україна сенсаційно покинула турнір

сенсаційно поступилися команді Словаччини, котра була відвертим аутсайдером поєдинку.Підопічні Володимира Холопова на рівних відіграли перші три чверті, але провалили останню 10-хвилинку.Євробаскет-2017Жінки1/8 фіналуУкраїна - Словаччина - 68:82 (16:22, 13:12, 27:23, 12:25)Україна: Ягупова (24 + 7 передач + 5 підбирань), Дорогобузова (12...Sportanalytic

Якщо на хвилинку заплющити очі і підняти обличчя до неба, то можна уявити майбутнє Не таке світле, як у казках, з міфічними витязями...Online.ua

Україна обіграла Угорщину та посіла друге місце у групі на ЄвроБаскеті-2017

на Євробаскеті-2017 збірна України в третій чверті не тільки не зменшила оберти, а навпаки - збільшила свою перевагу, але заключна 10-хвилинка виявилася на боці на боці угорок, але це не відобразилося на загальному успіху України 84:72. Україна: Малашенко 17, Ягупова...Unn.com.ua

Підопічні «Аратти» та «Дивосаду» готуються до таборування на Блакитних озерах

і тренажерів. Крім того, наші діти залюбки беруть участь у творчих майстернях Центру денного перебування. Щиро кажучи, це та важлива хвилинка вільного часу, яку ми, мами, можемо використати для себе. Щодо літнього табору, то жити в наметі, готувати їжу на...Online.ua

ФК "Рочин": завершення чемпіонату - на мажорній ноті

завершення гри Яструб після передачі Кохмана ще оформив дубль, а Кохман на свій рахунок записав другий гольовий пас. У другій 45-хвилинці перевага «Рочина» була беззаперечною. Команда Володимира Підкіпняка спокійно довела матч до логічної перемоги, при цьому не реалізувавши ще кілька...Галичина спортивная

Матчем Росії з Новою Зеландією стартував Кубок Конфедерацій-2017

Кубка конфедерацій-2017, а якому збірна Росії переграла команду Нової Зеландії, передає УНН з посиланням на сайт ФІФА. У грі було забито два м’ячі. У першій 45-хвилинці автоголом відзначився Майкл Боксолл, а в середині другого тайму гол оформив Смолов — 2:0. “Гра склалася не так, як ми планували. Особливо перший тайм. Думаю,...1NEWS

Збірна України з перемоги стартувала на жіночому Євробаскеті-2017

перерву команди пішли з-за 11-очкової переваги жовто-блакитних 24:13. За підсумками половини баталії українки громили господарок паркету 42:23. Натомість в третій 10-хвилинці підопічні Володимира Холопова примудрилися набрати лише 4 очки, однак суперниці також не виблискували результативністю, додавши до свого активу 10...Unn.com.ua

"Літні витівки" влаштували діти в бібліотеці Кропивницького

книжки – розкладки.А вже потім перейшли до розваг. Різноманітні конкурси та вікторини по улюбленим казкам, та літературним героям, змінювалися музичною хвилинкою «Хоч м`явчи, хоч гарчи – а пісеньку розпочни…», грою-руханкою «Асоціації», шарадами «Яка казка заховалася»,переглядами чудових мультиків. Діти з радістю...Fakel

Уявимо собі на хвилинку, що ремонтувати міст узялися б, наприклад, в Китаї. Звичайно про ніякі ПІВРОКУ там […]...Рідна Черкащина

Порошенка в Ужгороді "берегли" від журналістів

охоронців сказав: Олексійович, давайте швидше, бо тут журналюги Для контрасту скажу, що на відміну від нашого Президента, вдалося на пів хвилинки привітатися і поговорити зі словацьким керманичем Андреєм Кіскою, який не уникав ні українських, ні словацьких журналістів На думку журналіста,...Online.ua

Але инетересно те, що навіть десятирічні діти стверджують, що знайомі з кожної з цих пісень:Запись Хвилинка ностальгії: як мінялися музичні хіти з 2005 по 2017 рік (Відео) впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

У середмісті Черкас патрульні конфліктували із бійцем батальйону "Айдар"

зазначив Микола Сташук. За його словами, особливу увагу заслуговує момент затримання патрульними його побратима, який ніякого опору не чинив. "На хвилинку поясню, що "Лєший" бойовий офіцер та інструктор, і якби він хотів чинити опір, то патрульні не встигли б нічого...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

книжки розкладки. А вже потім перейшли до розваг. Різноманітні конкурси та вікторини по улюбленим казкам, та літературним героям, змінювалися музичною хвилинкою Хоч м`явчи, хоч гарчи а пісеньку розпочни, грою- руханкою Асоціації, шарадами Яка казка заховалася, переглядами чудових мультиків. Діти з...Online.ua