хвилинка

на полі, щоб змінити хід подій на полі стадіону Рамон Санчес Пісхуан, пише Sevillainfo. Врешті решт ще у першій половині 45-хвилинки рахунок був 2:3, а на 90-й хвилині Гвідо Пісарро забив рятівний третій гол. Раніше стало відомо, що Шахтар у...Чемпион

"Шахтар" U-19 здобув першу перемогу в Юнацькій лізі УЄФА

в гостях неаполітанському "Наполі", передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.До 72 хвилини "гірники" оформили солідну перевагу 0:2. У першій 45-хвилинці відзначився Олексій Кащук, а після 15-хвилинного відпочинку Кирило Меліченко. Італійцям вдалося скоротити відставання завдяки удару Алессіо Дзербіна, проте на...Unn.com.ua

цьому просять учасників висловлювати свої побажання. Пані Софії для своїх 86 років бадьорості не позичати. Вона просить більше рухливих подій: фізкульт-хвилинки, танці, вечорниці. Пані Марія дуже чекає на благодійні акції для діток з особливими потребами або тих, що виховуються у...Місто Онлайн

чемпіонів України кілька очок. Однак, за підсумками першого тайму на табло житомирського ФОКу палали нулі. Все найцікавіше почалося у другій 20-хвилинці. Ближче до її середини пивовари неочікувано для багатьох повели 2:0. І у гравців Продексіму залишалось близько одинадцяти хвилин на...Спортивний Житомир

"Лаціо" поступився "Ромі" в римському дербі

13 турі Серії А в рамках римського дербі, повідомляє кореспондент УНН.Найкращому бомбардирові італійської першості Іммобіле вдалося забити вже в стартовій 10-хвилинці. Однак арбітри відмінили взяття воріт через офсайд нападника орлів. Загалом більше боротьби в перші 45 хвилин проходило в центрі...Unn.com.ua

"Карпати" - "Маріуполь" - 0:1

тренерський штаб. Анатолій Абдула «нагородив» колумбійця покаранням за симуляцію та миттєво зняв усі питання про 11-метровий удар. У дебюті другої 45-хвилинки «зелено-білі» знову перехопили ініціативу та створили класну нагоду аби зрівняти рахунок. Олександр Гладкий вийшов на побачення з кіпером маріупольців,...Галичина спортивная

"Арсенал" переміг "Тотенхем" у лондонському дербі

воротам Льоріса. Натомість "Тотенхем" відповів гострим ударом під штангу Еріксена та спробою Кейна двічі "канонірів" виручав Петер Чех. Кінцівка першої 45-хвилинки визначила переможця зустрічі. Верхова подача зі штрафного від Озіла завершилася точним ударом головою під стійку воріт Льоріса, а згодом...Unn.com.ua

Баскетбол. Кубок України: одесити мінімально перемогли миколаївців

штрафного. Лише після цього господарі «розмочили» рахунок. Втім миколаївці до кінця чверті перевагу так і не віддали. За підсумками стартової 10-хвилинки +7 очок на користь гостей. Господарі в другій чверті змогли вирівняти становище. А активні дії Кривцова та Белікова на...Миколаївська правда

Сергій Надал: «Тернопільські пенсіонери повинні завжди відчувати турботу та соціальну підтримку міста»

цьому просять учасників висловлювати свої побажання. Пані Софії для своїх 86 років бадьорості не позичати. Вона просить більше рухливих подій: фізкульт-хвилинки, танці, вечорниці. Пані Марія дуже чекає на благодійні акції для діток з особливими потребами або тих, що виховуються у...TeNews

Винниківський «Рух» здобув сьому перемогу в сезоні

де також розповіли: Винниківцям здорово вдався перший тайм, по ходу якого і був зроблений заділ у рахунку. Авангард за першу 45-хвилинку так і не увімкнувся в гру, не виявивши жодного інтересу до можливої перемоги сьогодні. А от Рух забив двічі.Щоденний Львів

правонарушении рассмотрел местный городской суд. 5 ноября в районе одиннадцати часов вечера в городе Таврийск, на улице Вокзальной, возле кафе Хвилинка, произошла потасовка между полицейскими и группой молодых парней. Как рассказали полицейские, они выехали к этому месту по вызову. Приехав...Голая Пристань

"Говерла" здобула дві перемоги в Южному

Лохманчук (6 + 10 підбирань), Белла (4). Уже після першої чверті перевага господарів паркету сягала 15 очок, а в другій 10-хвилинці молоді "хіміки" довела розрив до 20-очкової позначки (40:20). Проте ближче до великої перерви "Говерла" організувала чудовий ривок 15:2, завдяки...Галичина спортивная

административном правонарушении рассмотрел местный городской суд. 5 ноября в районе одиннадцати часов вечера в Таврийске, на улице Вокзальной, возле кафе Хвилинка, произошла потасовка между полицейскими и группой молодых парней. Как рассказали полицейские, они выехали к этому месту по вызову. Приехав...Херсон Онлайн

Баскетболіст Михайлюк став найрезультативнішим гравцем "Канзасу" у грі NCAA

та кинув три дальніх спроби, менше ніж за 3 ігрових хвилини. Двічі наш земляк був точним (7:4). На початку другої 20-хвилинки Михайлюк після кількох невдалих спроб закинув триочковий з над дальньої дистанції (39:38). До кінця протистояння наш баскетболіст ще одного...Unn.com.ua

Українки розгромили Болгарію у відборі до Євробаскету-2019

турніру до чемпіонату Європи-2019 з жіночого баскетболу національна команда України приймала в київському "Палаці Спорту" збірну Болгарії, передає УНН.В першій 10-хвилинці гостям деяким чином вдалося стримати українок та піти на першу перерву програючи 7 очок 23:16. В другій чверті і...Unn.com.ua

Куди думка - туди й енергія.

Стосунки чоловіка і жінки будуються на рівні серця. Від того в подальшому залежить наш стан. Глибокий вдих видихаємо любов Всі чули, що думки матеріальні? TeNews

Шотландія U-21 - Україна U-21 0:2.

були забиті в компенсований час: Андрій Борячук відзначився в додану до першого тайму хвилину, а Віктор Коваленко - до другої 45-хвилинки. Перт. Стадіон: "Макдайармід Парк" Шотландія - Україна-0:2 Голи: Борячук 45+1, Коваленко 90+4...Ua-football

Баскетболісти "Х

Джеймс Харден продемонстрував асистентську здатність, віддавши 9 результативних пасів 18:35. Попри ривок у виконанні господарів після невеликої перерви (11:0), кінцівка 12-хвилинки завдяки триочковим Хардена була за представником Заходу. Примітно, що за підсумками зустрічі форвард "Індіани" Тадеус Янг схибив усі свої...Unn.com.ua

Молодіжна збірна України з хокею у спарингу мінімально поступилася Литві

(інколи цілком безпідставних) контролювали хід зустрічі. У першому періоді дві помилки українців призвели до пропущених шайб. А на старті другої 20-хвилинки команда Бернда Хааке реалізувала чисельну перевагу. Дві шайби в активі Босаса і одна у Кракаускаса. Після цього "синьо-жовті" спочатку...Unn.com.ua

Збірна України завершила виступ на турнірі в Литві

зустрічалась із господарями турніру - литовцями. У першому періоді дві помилки українців призвели до пропущенних шайб. А на старті другої 20-хвилинки команда Бернда Хааке реалізувала чисельну перевагу.Спорт.ua