хвилинка

наступного села Горошова з десяток кілометрів. Тут тричі довелося зупинятися на рогатках чи постах. Господар свята Іван Яремій на якусь хвилинку залишив свою господиню й подався допомагати смажити деруни, мабуть, до своєї доброї знайомої. Але я порушив цю ідилію запитаннями.Урядовий Кур'єр

Який рішучий юзер… Його фірма, кажете, займається. Все розуміло) Половину планети зрізати доведеться, напевно. Раптово! І не пиляти? Відкликайте “Київзеленбуд”! Хвилинка гомеопатії. Нагадаємо, раніше обурення киян викликала закрита на дві доби собака породи хаскі, яку помітили на Оболоні в автівці.Народна Правда

Кропивницькі баскетболісти вдруге здолали «Маріуполь» (ФОТО)

господарі примусили похвилюватися вболівальників і лише в кінцівці заключної чверті схилили шальки терезів на свою користь. Кропивничани впевнено провели першу 10-хвилинку, довівши свою перевагу до 14 очок, але вже у другій частині віддали ініціативу суперникам, і гості з Маріуполя повторили...Гречка

гол в цьому протистоянні, а під завісу тайму і зовсім вирівняли становище – 2:2. Все повинно було визначитися в заключній 20-хвилинці. Рівна боротьба на полі була до тих пір, поки захист «Океану» не помилився. ФК «Select» вдалася разюча контратака, в...Днепродзержинский спорт

Поліцейські у Різдво катали дітей в службовій машині на Софійській площі

привітати їх з Різдвом. Для того щоб у дітей була можливість познайомитися ближче з поліцейськими, та відчути себе хоч на хвилинку маленьким копом. Можливо хтось з них, коли виросте захоче приєднатися до нас, прокоментувала акцію начальник відділу звязків з громадськістю...Unn.com.ua

назад, ті ж хлопці далі гуляли по мосту. Дітям на вигляд років 9-10. Цей пост для батьків. Отже хоч на хвилинку уявіть, що в цей момент, замість того, аби читати це, ви готуєтеся до похорону своєї дитини… Поговоріть з дітьми...Дзеркало Коломиї

назад, ті ж хлопці далі гуляли по мосту. Дітям на вигляд років 9-10. "Цей пост для батьків. Отже хоч на хвилинку уявіть, що в цей момент, замість того, аби читати це, ви готуєтеся до похорону своєї дитини... Поговоріть з дітьми...Бліц-інфо

В Ужгороді влаштували майстер - клас для діток з малозабезпечених сімей

Нагадаємо, Щасливі діти влаштували для маленьких ужгородців новорічні Хвилинки щастя.Голос Карпат

Десять очок Леня допомогли "Фініксу" перемогти "Атланту"

звитягу у протистоянні з "Атлантою Хокс", передає кореспондент УНН.Наш бігмен зявився на паркеті з лави запасних і до кінця першої 12-хвилинки встиг реалізувати середній кидок. У другій чверті українець забив слем-данк. Активізувався 5-й номер драфту 2013-го року в другій частині...Unn.com.ua

звести докупи плутані події та дати, що були лише цифрами, що стояли поруч, на розгорнутих питаннях під час контрольних чи на уроках з новою темою? До чого тут хвилинка шкільної ностальгії, спитаєте ви. Ніл Ферґюсон наводить матеріал структуровано та логічно, не вдаючись у зайві подробиці монархічних воєн та міжусобних бійок за престол між різними...Друг читача

"Манчестер Юнайтед" виграв у "Евертона" та повернув друге місце в "АПЛ"

переможцем із протистояння 22-го туру АПЛ між колективом Моурінью та ФК Евертон, передає УНН.Активні дії на полі точилися у другій 45-хвилинці. Небезпечні дальні удари завдавав Хуан Мата, після одного із них мяч потрапив у стійку воріт. На 57 хвилині захист...Unn.com.ua

"Крістал Пелас" перервав 18-матчеву виграшну серію "Манчестер Сіті"

Агуеро після удар якого (з рикошетом) мяч потрапив у стійку воріт Хеннессі. Гості не мали настільки небезпечних нагод у другій 45-хвилинці, як у Таунсенда в останні 15 хвилин протистояння. Гравець атакуючого плану примудрився запустити мяч над поперечкою, завдавши удару з...Unn.com.ua

"Щасливі діти" влаштували для маленьких ужгородців новорічні "Хвилинки щастя" (ФОТО). Новорічне свято для дітей із соціально незахищених категорій відбулося в Ужгороді.Закарпаття онлайн

"Щасливі діти" влаштували для маленьких ужгородців новорічні "Хвилинки щастя"

організації «Щасливі діти». Участь у святі взяли 47 дітей. «Ми дали нашому святу умовну назву «Хвилинки щастя». Та насправді наші хвилинки розтягнулися на цілих 5 годин. І ми навіть не помітили, як вони пролетіли. Більшість дітей з цієї категорії, які...Закарпатський Кореспондент

ровесникам, пропустивши шайбу у другому періоді. Проте за чотири хвилини до фінальної сирени Дмитро Даниленко зрівняв рахунок. А у додатковій 5-хвилинці вже через 48 секунд після вкидання Фелікс Морозов точним кидком приніс перемогу синьо-жовтим. В іншому матчі зустрілися дві угорські...Чемпион

попереду. Гості наздогнали їх за допомогою триочкових Рудакова та Рочняка. Та далеко відірватися Рівне Політехніку не дозволило. За підсумками стартової 10-хвилинки різниця в рахунку сягнула мінімальних двох очок. Більша частина другої чверті також проходила за рівної боротьби. Та ближче до...UkrBasket

туру першості України в Екстралізі. Так, львівська Енергія на виїзді у Запоріжжі розгромила покровський Титан 7:2. Господарі повністю провалили другу 20-хвилинку, в якій пропустили одразу 6 голів. Дублями у львівській команді відзначилися Тарас Кузь та Степан Струк. Інші матчі туру...Чемпион

Адже не тільки для малечі, а й для дорослих важливо відволіктися від буденних проблем, наповнитися святковим настроєм і хоч на хвилинку повірити у диво. А воно обовязково станеться! Денис КРАВЕЦЬ для Урядового...Урядовий Кур'єр

"Хімік" виграв перший поєдинок чвертьфіналу Кубку України з баскетболу

відповідали на тиск з боку основної команди. У підсумку перша команда за стартову чверть здобула лише 2 очки переваги. Наступну 10-хвилинку молодші знову почали влучним триочковим відзначився Івашов. Подальша боротьба розгорталася за схожим на першу чверть сценарієм. Перша команда попри...Unn.com.ua