хвилинка

"Гірник-Спорт" перестріляв "Рух" у Винниках

Моїсеєнко дальнім ударом ще раз пробив Дяченка, оформивши дубль, то Курелех відзначився самострілом, замкнувши простріл екс-"гірника" Лозового. У середині другої 45-хвилинки, як виявилося, переможний гол на свій рахунок записав Фаюк. "Рух" намагався врятувати зустріч, проте зайвий поспіх зіграв тільки на...Галичина спортивная

Маша Єфросиніна зачарувала домашнім виглядом (ФОТО)

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна зачарувала своїх шанувальників ніжним домашнім виглядом. "Хвилинка тиші", - підписала фото Єфросиніна.Глянец.com

багатоповерхівок. На жаль, Часів Яр, не став винятком. Так, вчора мати дівчинки, якій ще не виповнилось і двох рочків, на хвилинку вийшла з кімнати, залишивши дитину на столику для годування, що стояв поблизу відкритого вікна. Опершись на москітну сітку, дитина...Магнолія-ТВ

Трое дітей випало з вікна на Донеччині протягом цього тижня

безвідповідальне відношення батьків до відкритих вікон у багатоповерхівках.  Так, вчора мати дівчинки, якій ще не виповнилось і двох років, на хвилинку вийшла з кімнати, залишивши дитину на столику для годування, що стояв поблизу відкритого вікна. Опершись на москітну сітку,дитина випала...Unn.com.ua

ногами у бік по 20 раз на кожну, поприсідали, покачали свій прес (а точніше його відсутність), зробили планку на 1 хвилинку і можна себе похвалити. Головне не хвалити чимось смачненько-шкідливим. Зараз же літо! Персики, полуничка, малинка, абрикоси рай для вашого...Online.ua

Черкащанці Аллі Марінченко з нагоди 80-річчя вручили медаль «За сумлінну працю»

вражає Ваше життєлюбство та оптимізм, сказав він. Своїм прикладом Ви всім нам показуєте, як треба любити життя, цінувати його кожну хвилинку та бути щасливим. Сама ж 80-річна Алла Філаретівна розповідає про себе, що народилася в Черкасах. Тут закінчила сім класів...Online.ua

В середині наступної 10-хвилинки латишам вдалося наблизитися до українців...1NEWS

Молодіжна збірна України здобула першу перемогу на ЧЄ з баскетболу

точному дальньому кидку Святослава Михайлюка на старті другої чверті "жовто-блакитні" відірвалися у рахунку на 14 очок — 35:21.В середині наступної 10-хвилинки латишам вдалося наблизитися до українців практично впритул — 47:45. До завершення протистояння прибалти весь час перебували неподалеку від "жовто-блакитних",...Unn.com.ua

"Карпати" і "Зірка" зіграли унічию в матчі-відкритті сезону УПЛ

м’яча рукою у власному карному, арбітр призначив пенальті. Під гул трибун Загальський пробив сильно і точно – 1:1. У другій 45-хвилинці гості міцно тримали захисні редути і "леви" не зуміли створити гольових моментів, як результат нічия 1:1. Склади команд: "Карпати":...Unn.com.ua

Контрольний матч: "Скала" U-19 поступилася одноліткам "Карпат"

якому львівська команда провела чотири голи у ворота гостей, не пропустивши жодного. І сталося це протягом якихось двадцяти хвилин другої 45-хвилинки. Після матчу Олег Лутков зауважив, що «Карпати» забивали після грубих помилок гравців «малиново-зеленої» команди і після того, як було...Галичина спортивная

Аллу Марінченко з Черкас нагородили «За сумлінну працю»

життєлюбство та оптимізм, – сказав він. – Своїм прикладом Ви всім нам показуєте, як треба любити життя, цінувати його кожну хвилинку та бути щасливим. Сама ж 80-річна Алла Філаретівна розповідає про себе, що народилася в Черкасах. Тут закінчила сім класів...Нова доба

Буковинець розшукує свою донечку, яку ніколи не бачив

років одна жінка з нашого села, яка була на заробітках, сказала, що бачила Сашу з дівчинкою в Італії. Вони привіталися, хвилинку поговорили, і та пішла. Дівчинка дуже схожа на мене. Може, у мене навіть вже є онуки, розповів molbuk.ua свою...0372.ua

Жіноча молодіжна збірна завершила груповий етап чемпіонату Європи

перших двох хвилин гри українки поступалися в 7 очок. У підсумку перша чверть закінчилася для нас з 10-очковим відставанням.У другій 10-хвилинці перебіг подій не змінився. Суперниці продовжили збільшувати перевагу. Українки полегшували завдання...Sportgid

ФК "Тернопіль" готуючись до матчу зі "Скалою", провів двосторонку

«оранжеві» — 8:2. Перший тайм завершився з рахунком 3:2 на користь «оранжевих» (умовно основний склад муніципалів), хоча по ходу першої 45-хвилинки «салатові» (резервісти і гравці, які перебувають у розташуванні ФК «Тернопіль» на перегляді) вигравали — 2:1. Натомість після перерви «оранжеві»...Галичина спортивная

Жіноча збірна України U-20 поступилася Греції на чемпіонаті Європи

другій чверті українки відіграли 5 очок. Третя чверть не стала переломною в матчі, то ж усе мало вирішитися в заключній 10-хвилинці. Різниця в 6 очок у середині заключної частини поєдинку не здавалася нездоланною. Та нам все ж не вистачило сил...Sportgid

Лікувальні компреси для очей

спричинена втомою війкового м’яза. Потрібно покласти на очі змочений у холодній воді рушник. Потім треба розслабитися, заплющити очі на одну хвилинку, натискати на точки в кутиках очей (за часовою...Країна Здоров'я

"Прикарпаття" громить "Арсенал"

автогол. Незадовго до перерви найкращий бомбардир минулого сезону Другої ліги, Ігор Худоб'як, закріпив перевагу в рахунку. Ну, а у другій 45-хвилинці білоцерківці пропустили третій гол. "Арсенал" позбавляється від тягаря у вигляді Кубка і може сконцентруватися на чемпіонаті, який стартує вже...Галичина спортивная

ФК "Рочин": на відпочинок - у доброму гуморі

нічим більшим, аніж випадковістю. Усі крапки над і гравці «Рочина» розставили ще у середині першого тайму. А до завершення першої 45-хвилинки соснівчани взагалі зробили рахунок непристойним. Що цікаво, 5:1 після першого тайму — далеко не той результат, який міг би...Галичина спортивная

Ворскла втратила перемогу у спарингу над хорватською Істрою

не наважувався пробити, поки "Шарпар" не розрядив свою гармату у дальній кут - 1:0. Після ряду замін у середині другої 45-хвилинки полтавці пропустили гол у відповідь, котрий виявився останнім у зустрічі. Відзначився Мітревскі 1:1. Стартовий склад "Ворскли": Шуст, Матвієнко, Чижов,...Unn.com.ua