хвилинка

й святіше. Гадаю, забудував так стосунки між персонажами, що всі ці слова прочитуватимуться поза фразами, ділиться думками Олег Мосійчук. За хвилинку зауважує: пєсу назвали скандальною не лише тому, що вона рясніє матюками, а ще й тому, що ми не стаємо...Урядовий Кур'єр

30 хвилин на килимі: як українські дипломати Крим боронили

скажете «ні», то ми цієї миті повертаємося до Києва. От саме сьогодні так і було. То їм росіяни кажуть: зачекайте хвилинку, ми проконсультуємося. І наші стояли посеред кімнати на килимі з півгодини, поки ті вийшли й кажуть: гаразд, Крим —...Ракурс

Гадаєте, тільки люди отримують кайф від масажу? А ось і ні! Як доказ - це кумедне відео з котом, який просто мліє від задоволення... Крещатик (газета)

БК "Детройт" переміг команду О.Леня "Фінікс Санс"

штрафних. За відведені чотири хвилини третьої чверті "бігмен" клубу зі штату Арізона тричі відправив м'яч у кільце "Пістонс". В заключній 12-хвилинці О.Лень оформив слем-данк, але "Санс" не втримали двозначну перевагу і поступилися в 48-ий раз у сезоні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: О.Лень...Unn.com.ua

Дубль Л.Мессі допоміг "Барселоні" обіграти "Валенсію"

результату 2:2, адже Мунір Ель Хаддаді забив гол в компенсований арбітром час. Забити м'ячі Л.Мессі та Андре Гомеша в другій 45-хвилинці принесли три очки "Барселоні". Примітно, що Л.Мессі оформив дубль і довів кількість голів в чемпіонаті до 25. Зауважимо, що...Unn.com.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": "ЛЮ-Верест" - третій півфіналіст турніру

відзначається екс-ураганівець Тарас Рудавець. За рахунку 2:1 користь гравців з Дрогобича завершився перший тайм цього поєдинку. Із початком другої 20-ти хвилинки команда Володимира Міщишина збільшила швидкості й шквал атак накотився на ворота «Медика». До пори, до часу за Дрогобич грав...Галичина спортивная

Бронзові медалі карпатівських "левиць" (фото)

та майже не залишили шансів супернику. Як наслідок, у першому таймі «левиці» вже володіли перевагою у три м’ячі. Друга ж 45-хвилинка виявилась менш щедрою на голи, матч закінчився з рахунком 1:3.13.03.2017 Збірна Вінницької обл. — «Карпати» (Львів) — 1:0Гол: Ціхач,...Галичина спортивная

Вільна торгівля з Туреччиною.

- 9,2%; промислові товари 5,5%). Також, згідно із зобов’язаннями Туреччини в рамках СОТ, 50,3% тарифних ставок є незв’язаними. Тобто, на хвилинку, - можуть підвищуватись в односторонньому порядку без обмежень. На додачу за багатьма товарними позиціями Туреччина застосовує так звані заборонні...Європейська правда

ФК "Монако" переграв "Манчестер Сіті" і пройшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Сілви і голом Мбаппе, який вчасно підставив ногу. В середині тайму простріл Менді завершив влучним ударом Фабіньо. В середині другої 45-хвилинки Лерой Сане увірвався у штрафну зону господарів і віддав точну передачу на Серхіо Агуеро, проте нападник із гольової позиції...Unn.com.ua

"Вашингтон" переміг "Міннесоту" у центральному протистоянні НХЛ

на сайт змагань. За підсумками двох періодів господарі зробили значний заділ завдяки шайбам Шмідта, Овечкіна та Кузнєцова 3:0. В заключній 20-хвилинці "Міннесота" зменшила відставання до мінімуму (забивали Дамба і Стаал), але останнє слово залишилось за "Кепіталс" в складі яких відзначився...Unn.com.ua

Український "Мотор" завершив виступи в гандбольній Лізі чемпіонів

другому матчі стикового раунду плей-офф повинні були перемагати з різницею +3. Перший тайм команди відіграли на рівних, хоча в середині 30-хвилинки запорожці зуміли досягти необхідного переваги. Проте на перерву лідерами пішли французи, маючи мінімальну перевагу 14:13. У другій половині "Мотор"...Зеркало недели (газета)

«Фейсбук» не витре твої сльози

щоразу наштовхувалися на чийсь новий пост. А в соцмережу варто лише зайти. Думаю, в кожного була ситуація, коли зайшов на хвилинку перевірити пошту і завис на кілька годин. І поки ми живемо чужим життям наші власні плани, мрії, цілі відходять...Нова доба

"Фінікс" О.Леня поступився "Лейкерс" у матчі аутсайдерів НБА

другій чверті наш співвітчизник також проявив себе в атаці, порадувавши місцевих фанатів в одному із епізодів слем-данком. Проте в третій 12-хвилинці результативні дії в атаці українця призупинилися, а на останній відрізок тренер Санс Ерл Вотсон вирішив залишити нашого співвітчизника на...Unn.com.ua

"Донбас" розгромив "Кривбас" у першій грі півфінальної серії УХЛ

став другий період, в якому Донбас підловив незібраного суперника на перших хвилинах, закинувши дві шайби (Благой і Шафаренко). В середині 20-хвилинки гра трохи вирівнялася, і коли криворіжці думками були вже в роздягальні, донецька команда знову вистрілила дублем (Нікіфоров і Побєдоносцев).Unn.com.ua

"Ліон" переміг "Рому" у матчі плей-офф Ліги Європи

На старті другої 45-хвилинки Толіссо обігрався із Ляказеттом та встановив паритет у зустрічі. До вашої уваги результати інших поєдинків: АПОЕЛ Андерлехт 0:1...Unn.com.ua

"Кременчук" виграв перший матч плей-офф у серії з "Дженералз"

Коренчук і Максим Слиш. Таким чином, 22-річний нападник Кременчука став автором першої, історичної, шайби в плей-офф серії УХЛ. У другій 20-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. За господарів забив Кірющенков, а за киян Генералов. В третьому періоді уболівальники побачили серію голів.Unn.com.ua

"Реал" став другим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів

було йти в атаку та забивати два мячі. В першому таймі господарям вдалося відкрити рахунок завдяки удару Мертенса. У другій 45-хвилинці чинні володарі трофею зусиллями Серхіо Рамоса, Альваро Морати та автоголу Мертенса повторили результат домашньої гри з Наполі 3:1. Таким...Unn.com.ua

в результативному руслі про що свідчить рахунок 42:35. По ходу першої половини перевага "Хокс" досягала 15 очок. Починаючи з третьої 12-хвилинки баскетболісти "Золотого штату" вирвалися вперед і завдяки успішним діям в атаці найрезультативніших баскетболістів колективу захисників Стефана Каррі і Клея...Unn.com.ua

Хокеїсти "Калгарі" здобули сьому поспіль перемогу в НХЛ

4 хвилини і 40 секунд. Автори шайб Фролік, Броді, Ферленд, Монахан. Далі гості відквитали один гол зусиллями Тавареса. В заключній 20-хвилинці команди обмінялися шайбами Верстега і Чімера 5:2. Таким чином переможна серія "Калгарі" досягла семи матчів. Зазначається, що "Флеймс" набрали...Unn.com.ua

Перемога "Карпат" перервала безпрограшну серію "Олександрії"

призвели до логічного та довгоочікуваного взяття воріт. Уперше у своїй карєрі Ігор Худобяк забив гол зі штрафного удару. Початок другої 45-хвилинки знову був за львівянами. Відмінну нагоду подвоїти рахунок мав Микола Матвієнко. Захисник гарно пройшов захист Олександрії, сильно пробивши по...Unn.com.ua