хвилинка

"Карпати" - "Волинь" - 1:0

забарилась. Никитюк прострілював із дальньої дистанції — Боровик знову виявився на місці. Безперечно, львівський голкіпер заслужив звання найкращого гравця першої 45-хвилинки. Обмінявшись гольовими моментами, команди відправились у підтрибунне приміщення, а вболівальники з нетерпінням чекали продовження галицько-волинського дійства.По-перерві, поле «Арени Львів»...Галичина спортивная

Юнацька збірна України фінішує другою

словенці. До середини першого тайму здебільшого йшла боротьба за право володіти ініціативою в цьому матчі. А вже після екватору першої 20-хвилинки підопічні Віталія Одєгова повели в рахунку після голу Максима Галича. Однак, радість українців тривала майже хвилину. Саме стільки часу...Галичина спортивная

"Княжий Ринок" програв у фінальному матчі Другої ліги

поборотися за «золото», то у другій половині дніпровці влаштували справжній власний бенефіс. Особливо це стосується Андрія Засенка, який протягом другої 20-хвилинки зміг оформити покер. Таким чином, «Катеринославхліб» переміг з рахунком 6:0 і став чемпіоном Другої ліги. Фінал.«Княжий Ринок» (Львів) —...Галичина спортивная

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19 - 3:0

і на вході у штрафний майданчик прицільно пробив у ближню, праву від кіпера «шістку» воріт. Коли аналізувати гру в першій 45-хвилинці, то за його підсумками перевага нашої команди повинна була бути значно більшою, ніж у два м’ячі. Адже моментів, аби...Галичина спортивная

Турнір розвитку УЄФА: юнацька збірна України обіграла Словенію

словенці. До середини першого тайму здебільшого йшла боротьба за право володіти ініціативою в цьому матчі. А вже після екватору першої 20-хвилинки підопічні Віталія Одегова повели в рахунку після голу Максима Галича. Однак, радість українців тривала лише хвилину. Саме стільки часу...Спорт.ua

Государство не смогло вернуть Дом профсоюзов в Одессе

Федерация профсоюзов Одесской области не признала иск, поскольку закончилась исковая давность. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Фінальний ребус сезона

першому таймі срібноземельці й взагалі до 14-ї хвилини трималу інтригу, оскільки рахунок на табло був всього 8:8, однак наступна 45-ти хвилинка була за повним домінуванням Карпат. Карпати - КСЛІ-ЦСКА 35:28 (17:12) Карпати:Хім'як, Шайбаков; Місяйло 9, Поліщук 5, Данило 5, Уманець 5, Сударіков...ClipNews.info

завдяки вдало проведеній кінцівці, гості втретє в цьому сезоні перемогли команду Андрія Білозерського.Стартову чверть краще провели золоті, однак у другій 10-хвилинці суперники нівелювали відставання. На рівних команди боролися і в третьому відрізку гри, після якого кропивницькі баскетболісти були попереду лише...Гречка

"ОДЕК" - "Рочин": усе вирішиться в Соснівці

увесь тайм не дали створити опоненту майже нічого. Оскільки у першому таймі обидві команди не створили нічого, читалося, що друга 45-хвилинка автоматично повинна стати цікавішою за першу. Зрештою, багато чого сталося, як і гадалося. Гравцям «Рочина» уже легше було атакувати,...Галичина спортивная

перебіг подій на паркеті. Шанси вийти знову вперед були як в України, так і в Угорщини. Але за підсумками першої 20-хвилинки на табло палали дві одинички. А другий тайм розпочався зі швидкого голу угорської збірної. На 37-й секунді другої половини...Спортивний Житомир

Турнір розвитку УЄФА: Україна (U-17) мінімально поступилася угорцям

перебіг подій на паркеті. Шанси вийти знову вперед були як в України, так і в Угорщини. Але за підсумками першої 20-хвилинки на табло палали дві одинички. А другий тайм розпочався зі швидкого голу угорської збірної. На 37-й секунді другої половини...Спорт.ua

"Вашингтон" подвоїв перевагу у серії плей-оф НБА проти "Атланти"

гості були в ролі тих, хто наздоганяє, але завдяки ривку 13:0 "яструби" досягли мети та вийшли вперед у 3-й дванадцяти хвилинці 74:67. У заключній чверті матч проходив у так званих баскетбольних "гойдалках". Долю зустрічі вирішив фол в атаці та втрата...1NEWS

БК "Торонто" зрівняв рахунок у серії із "Мілуокі" в плей-оф НБА

Бакс, передає кореспондент УНН.Практично протягом усього поєдинку обидві команди не могли відірватися у рахунку одна від одної до середини третьої 12-хвилинки, коли цифри на табло стали 73:60 на користь колективу з Торонто. Однак за 2 хвилини до завершення основного часу...Unn.com.ua

"Клівленд" вдруге обіграв "Індіану" на стадії першого раунду плей-оф НБА

"Клівленд Кавальєрсприймав Індіану Пейсерс, повідомляє УНН.Клівленд протягом першої половини зустрічі тримав гостей на комфортній для себе відстані, а в третій 12-хвилинці зумів відірватися відразу на 18 очок. Проте Пейсерс вдалося повернути інтригу в поєдинку, котрий все-таки завершився на користь господарів...Unn.com.ua

Хокеїсти "Нешвілла" наблизилися до виходу в чвертьфінал Кубка Стенлі

Пекку Рінне. На 12-й хвилині другого періоду Патрік Кейн подвоїв перевагу "Блекхокс", реалізувавши більшість. Відігратися господарям вдалося лише в заключній 20-хвилинці. Після кидка Віктора Арвідссона шайба зрикошетила від борта за воротами і прилетіла до Філіпа Форсберга, який забив свій перший...Unn.com.ua

"Вашингтон Візардс" перемогою над "Атлантою" відкрили серію плей-оф НБА

набравши вдвічі більше очок за яструбів 20:10. Але на другу чверть команди виходили за рахунку 29:25 на користь Атланти. Дану 12-хвилинку в...1NEWS

Збірна України U-18 зазнала поразки у матчі проти Словаччини

гравці Олександра Ворони зібралися та переломили хід зустрічі. На перерву вони вже пішли з позитивним балансом в рахунку. Перед заключною 10-хвилинкою вони мали 5...Sportgid

Юніорська збірна України стартувала з перемоги на чемпіонаті світу з хокею

скористався шансом сповна. Італійці двічі відзначилися (закидали Глюк і Форте), а українська команда свої нечисленні шанси відзначитись втратила. Зате третя 20-хвилинка пройшла за повної переваги українців. Спочатку Олександр Фірсов у більшості зрівняв рахунок, потім спрацювала звязка "Білого Барсу" Даниленко Лесніков,...Unn.com.ua

однолітків зі збірної Чехії. Підопічні Олександра Ворони, поступившись у першій половині, зробили ключовий ривок у третій чверті, а у заключній 10-хвилинці, дотисли суперника, перемігши з рахунком 76:59. Найрезультативнішим гравцем у нашій команді став Вадим Козак, який записав до...1NEWS