хвилини

Депутат перед групою вчителів показав середній палець меру Чернівців

Під час виступу представниць групи Кандиба вигукнув: "Я задовбався це слухати". Мер оголосив 15 хвилин перерви, після чого Кандиба показав йому середній палець.Погляд

чинного законодавства України щодо граничних розмірів грошових коштів) та в режимі online (отримувач має змогу отримати свій переказ через 10 хвилин після відправки).Pr.meta.ua

Депутат Продан і керівник департаменту ЖКГ майже годину звинувачували одне одного у зловживаннях на сесії міськради Молодой буковинец

Без даху над головою залишилось 13 родин. «Від початку виклику після 40 хвилин приїхали.VARTA1

«Х-Фактор-8»: в третьем прямом эфире выступит группа "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"

Звездными гостями вечера станут участники прошлого сезона группа БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Mig.com.ua

Електрокари Honda навчать заряджатися за 15 хвилин

Раніше компанія Honda презентувала нову технологію під назвою Power Manager. Серійна версія машини буде представлена??в 2019 році. Автомобільний портал Auto-motive.info

і в серці кожного українця поговоримо в програмі «Зустріч на Князя Романа» в п’ятницю, 24 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак). Голодомор 1932-1933 рр: національна трагедія – всесвітня проблема. Про  перебіг геноциду та спроби допомоги...lviv.tv

За кілька днів у соцмережах відео зібрало більше мільйона переглядів. У Черкасах, за 20 хвилин після публікації поста, вибачилося керівництво магазину...Магнолія-ТВ

Застуду вилікує калина: рецепти

і перевірені рецепти. 1. Чай з калини. Ягоди розтерти з невеликою кількістю меду і залити кип'ячено водою. Дати настоятися 10 хвилин, після цього можна випити чай. Він має протизапальні й антисептичні властивісті.2. Калиновий відвар. 200 г ягід залити 1 літром...Країна Здоров'я

У Голопристанському районі загасили займання

21 листопада о 20:55 на пункт звязку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини телефоном надійшла інформація про пожежу за адресою: Голопристанський район, с.Стара Збурївка, вул.Лісна. Пожежні виїхали за викликом та встановили, що на подвірї горить солома і сіно загальною вагою 8 тонн.Сайт города Херсона

Вальверде: Мессі несе велику відповідальність на своїх плечах

і мати можливість перезавантажитися. Це була наша особиста справа. Ми думали, що це правильний матч, щоб Ліонель не грав 90 хвилин. Я не хочу говорити про це занадто багато. Ювентус грає в гру високого тиску, тому, якщо ви не можете...Ua-football

матчах, а розбирали наше очне протистояння в Києві", - уточнив футболіст. "Зробили певні висновки з того матчу. Треба з перших хвилин починати грати агресивно і не дозволяти супернику робити те, що вони демонстрували в першому таймі київського матчу. Не можна...Чемпион

22 листопада о 07:11 хвилин до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що у селі Чернявщина Юрївського району по вулиці Садова у приватному будинку сталася пожежа.Магнолія-ТВ

Електромобілі "Porsche" заряджаються за 15 хвилин

Перший прототип електрокару успішно пройшов початкові тестування. Орієнтовна ціна автомобіля сягатиме 130 тисяч доларів. NewWest Media

Максимальний репост!

до нас звернувся читач, який повідомив, що бачить викрадене авто #BMW і прямує за ним на Софіівській Боргащівці. Через десять хвилин авто вже було заблоковано на АЗС «#ОККО» місцевими активістами — Русланом та Миколою. Ще через пару хвилин на місце...Vse media

Тренер "Наполі" сказав, у чому помилився "Шахтар"

Саррі поділився емоціями від розгромної перемоги над "Шахтарем". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонсека: На наступну гру візьму костюм"Перші 30 хвилин нам не вдались, але потім налагодили контроль м'яча і таки досягли потрібного результату. Інсіньє вийшов на неймовірний рівень і...Sportanalytic

На щастя, куля не зачепила життєво важливих органів. Зловмисники намагалися втекти на автомобілі, але працівники Каховського відділу поліції упродовж 15 хвилин заблокували…Запись На Херсонщині поліція затримала озброєних зловмисників, які намагалися потрапити в будинок підприємця впервые появилась на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины

ганяв містом на шаленій швидкості. На вимогу патрульних зупинитися - лише додав газу. Правоохоронцям довелося по рації викликати допомогу. Переслідування тривало хвилин 20. Зупинити... style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6753488942230550" data-ad-slot="3696183926" data-ad-format="link">Запись У Кропивницькому хмільний молодик ганяв містом на шаленій швидкості (відео) впервые появилась Банкомёт.Банкомёт

Вулицю Руданського реконструюють вже наступного року. "Протягом 20 хвилин у будній день по вулиці проїхали 9 машин. Тобто вулиця вже зараз переважно пішохідна", - розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП...Lviv.com