хвилини

занотуєте на папері або у смартфоні план дій. Відводьте час на роботу та на відпочинок. Наприклад, пропрацювавши 1 годину-відпочиньте 15 хвилин, провівши за роботою 2 години-відведіть на відновлення сили 30 хвилин. Це також індивідуальна річ, тому проекспериментуйте з цими пропорціями...Крещатик (газета)

Японія готується до ядерного удару

Японська влада попереджує своїх громадян на випадок ядерної атаки Північної Кореї. Протягом десяти хвилин японці повинні знайти притулок під землею, передає "Daily Mail". Занепокоєння у влади Японії викликають часті ракетні випробування КНДР біля японських...Ваші новини

У Полтаві поліція 10 хвилин переслідувала п

лише збільшив швидкість та рушив далі. При цьому він створив аварійні ситуації на дорозі. Транспортний засіб вдалось зупинити через десять хвилин на вулиці Патріарха Мстислава. З нього вийшов чоловік з явно вираженими ознаками алкогольного сп’яніння, але від проходження огляду відмовився...Интернет-издание «Полтавщина»

Серія A. 9 голів у Флоренції, виліт "Пескари"

"Інтер", а "Мілан" несподівано програв "Емполі". "Пескара" поступилась "Ромі" втративши шанси на збереження прописки, а хет-трик Бальде Кейта за шість хвилин допоміг "Лаціо". "Ювентус" ж знову переміг.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Серія А. Огляд матчів 33 туру (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Олексій ГУЦУЛЯК: «Не жалію про те, що повернувся в Україну»

сказали, що «Волинь» мала перевагу над «Карпатами» лише до перерви, хоча, як здалося багатьом, лучани атакували ледь не всі 90 хвилин (і статистика це підтверджує), а експерти...Sportgid

Регулярні фізичні вправи стимулюють мозок при старінні

Регулярні 45-хвилинні заняття аеробними вправами або тренування по кілька разів на тиждень тримають мозок у здоровому тонусі при старінні людини.   У...Здоров'я в Україні та світі

Учора по обіді патрульні отримали виклик про те, що невідома особа вимагає гроші. Зв’язавшись із заявницею, інспектори дізналися, що декількома хвилинами раніше їй зателефонував невідомий, який представився онуком, та попросив у неї 1000 гривень. Бабуся згодилась передати гроші начебто другові внука...Новини по-рівненськи

Світло в Луганську вимикали лише на 20 хвилин, - місцеві жителі

Майже всі райони міста зі світлом, повідомляють місцеві мешканці у соцмережах Громадське радіо

Сергій Гладир допоміг монегаскам виграти домашній матч чемпіонату Франції проти Ліможа - 92:88. Наш баскетболіст, вийшовши з лави на 16 хвилин, записав до активу 11 очок, 5 підбирань і 2 передачі при 1 фолі. Центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий не...Чемпион

ШОУ «МАМАХОХОТАЛА» У РІВНОМУ! 27.04, 19.00, МБК 120 хвилин дуже смішних та сміливих жартів від гігантів молодіжного гумору! Студія «Мамахохотала» збирає свої валізи іііііі… Вирушає у великий концертний тур...Новини по-рівненськи

завжди під рукою. В основномувікні My Vodafoneвідображається найбільш затребувана інформація у вигляді інфографіки про баланс рахунку, залишок мобільного трафіку, пакетних хвилин і повідомлень. Звідти ж можна дізнатися про кількість накопичених бонусів і обміняти їх на вигідні пропозиції від Vodafone. Додаток...Pingvin.pro

безкоштовні соцмережі і месенджер BiP) з моменту підключення тарифу, 2) без доплати тариф Дзвінки всім (безліміт в мережі lifecell, 50 хвилин на інші номери) та додатково 2 ГБ мобільного 3G + Інтернету на перші 30 днів з моменту підключення тарифу,...Pingvin.pro

У Черкасах у вогні загинули двоє маленьких дітей

Рятувальники на місце події прибули через сім хвилин повідомляє прес-служба ДСНС в Черкаській області.Infokava.com

та почалася суперечка. При цьому, один з них вдарив потерпілого двічі в обличчя, від чого той упав і на декілька хвилин втратив свідомість. Після цього, вони продовжували розпивати спиртні напої. Через 15-20 хвилин знову почалася суперечка і вже інший чоловік...Бліц-інфо

Уся мода сезону за 5 хвилин: 8 суконь, які ви повинні придбати цієї весни (фото)

У сучасному світі модні тенденції змінюються з такою разючою швидкістю, що іноді просто не встигаєш за ними стежити. UkrMedia

Подруга Лєри Галич розповіла про її пологи

трохи перелякані. Просто Лера, яка два дні на ногах на Куражі продає свої речі, Женя Галич, який приїхав за 10 хвилин до грандіозного початку пологів, і я, яка дивлячись вчора на Леру думала тільки про те, що хочеться дуже сильно...Глянец.com

Леоненко: "На "Динамо" не ходитимуть навіть якщо будуть гроші давати і пиво наливати"

глядачів. І Ребров хоче, щоб вболівальники продовжували приходити. Як, якщо кияни навіть і близько не створили жодного моменту за 95 хвилин?Зараз, навіть якщо будеш гроші давати і пиво наливати - ніхто не піде. Я, крім як ганьби від "Динамо", взагалі...Футбол газета

Олександр Чижевський: "Вчасно забили "Олімпіку" четвертий"

не признався, зате запевнив, що матч йому сподобався: - Другий тайм цікавий. У першому на нашому боці була перевага, і хвилин 15-20 другого тайму теж. Потім перебудувалися на іншу схему і з'явилися проблеми. Олімпік додав у швидкості і забив два...Галичина спортивная

На житловому масиві Троєщина у Києві раптово випав сніг. За даними інтернет-користувачів, сніг сипав протягом декількох хвилин. FacenewsЗапись У Києві пройшов снігопад впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова