хвилини

виступає за Солт Лейк Сіті, зіграв у Матчі всіх зірок D-ліги за команду Заходу. 23-річний українець провів на майданчику 14 хвилин і набрав п'ять очок, зробив чотири підбирання, одну передачу і один перехоплення. Матч закінчився перемогою команди Сходу - 105:...Чемпион

СПА -очищення: домашні пілінги для обличчя

до кашоподібної маси.Для аромату можна додати кілька мілілітрів олії троянди. Суміш нанесіть на шкіру і помасажуйте. Маску потрібно тримати 10 хвилин, а потім змити теплою кип'яченою водою.Пілінг з содоюРецепт цього пілінгу потрібно застосовувати дівчатам, у яких жирна шкіра. Скраб допоможе...Країна Здоров'я

Первая«12345»Последняя Євродепутат Ребекка Гармс: "Україна не залишиться на самоті у боротьбі з російською агресією" 27 хвилин тому Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 20 лютого 2017 року 32 хвилин тому 22-річний кіборг вивів без втрат...Народна Рада

У юніорській команді Гамбурга підростає перспективний форвард Микита Бондар. У середньому 18-річний українець проводить на полі трохи більше як 30 хвилин, але встиг відзначитись 4 рази у 13 зіграних матчах за Гамбург U-19 у поточному сезоні. Команда Микити виступає у...Чемпион

несучі стіни, вогонь з неймовірною швидкістю охопив сто квадратних метрів. Через годину рятувальникам вдалося локалізувати вогонь, а ще через 20 хвилин повністю з ним впоратися. Сусіди розповіли, що, найімовірніше, на момент вибуху в будинку перебувало двоє людей. Тіло одного загиблого...Znaj.ua

На Полтавщині перекинулась маршрутка "Черкаси-Харків"

У Полтавській області через слизьку дорогу сталася ДТП за участі автобуса «Черкаси-Харків». Через п'ять хвилин автобус вже буде на місці.Нова доба

Екіпаж патрульних зупинив розшукуваний автомобіль за декілька хвилин на вулиці Охтирській. Патрульні доправили його та заявницю до Сумського відділку поліції.SumyToday

Битва за Аль-Баб у Сирії: як в одному сирійському місті перетнулися інтереси регіональних держав

трохи ліворуч за гуртожитком та виїхати довжелезною прямою дорогою через квартал Тарик Аль-Баб на схід - то вже за 20 хвилин можна опинитися...Ukrainianwall

«Черкаські Мавпи» обіграли в овертаймі чемпіона України

України – южненський «Хімік». Напружений матч завершився перемогою черкасців в овертаймі – 84:83, інформує сайт «Черкаських мавп». Вже з перших хвилин Мавпи дали зрозуміти, що в цьому матчі команда максимально налаштована на боротьбу та перемогу. Підопічні Максима Міхельсона вийшли зарядженими...Про Все

SpaceX успішно запустила ракету-носій з вантажем для МКС

Як стало відомо, перший ступінь ракети-носія успішно приземлився через 9 хвилин після старту. Водночас відокремився другий ступінь і ракета вийшла на орбіту.Ракурс

У Сумах патрульні оперативно виявили водія, який побив жінку

Екіпаж патрульних зупинив розшукуваний автомобіль за декілька хвилин на вулиці Охтирській. Водій не заперечував причетності до вищезазначеної події, повідомляє патрульна поліція Сум.RegioNews-Суми

Трагічна аварія сталася неподалік Брюсселя пасажирський потяг зійшов з рейок. Потяг перекинувся через декілька хвилин після відправлення з залізничного вокзалу міста Левен.Чернівці.ТВ

На луганському напрямку відбулося 14 ворожих обстрілів

окупанти там активізуються ближче до вечора. Епізодично застосовують міномети і бронетехніку. Зазвичай, найкоротший обстріл з боку ворога триває 10 15 хвилин, і найдовший понад годину, сказав О.Мотузяник. За словами речника, всього вчора на луганському напрямку відбулося 14 ворожих обстрілів.Unn.com.ua

схиляю голову перед всіма загиблими» - начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко 22 хвилин тому Брифінг речника Міністерства оборони України з питань АТО 1 годину тому Командувач Повітряних Сил ЗС України взяв участь...Народна Рада

Первая«12345»Последняя Російсько-окупаційні війська обстріляли з “Градів” селище Водяне, що на Маріупольському напрямку 28 хвилин тому Ворог продовжує обстрілювати позиції Збройних Сил України в районі Авдіївки 57 хвилин тому Хода Героїв Дебальцевського плацдарму 5 годин...Народна Рада

Під час обстрілу окупанти випустили щонайменше три десятка реактивних снарядів - штаб АТО

посиланням на прес-службу штабу АТО.Під час обстрілу по українським позиціям окупанти випустили щонайменше три десятка реактивних снарядів. Обстріл тривав 30 хвилин. Інформація уточнюється, йдеться в повідомленні. Також у штабі АТО заявили, що сьогодні російсько-окупаційні війська у черговий раз порушили Мінські...Allsvit

Російсько-окупаційні війська застосували РСЗВ БМ-21 "Град"

Сьогодні російсько-окупаційні війська у черговий раз порушили Мінські домовленості. Під час обстрілу по українським позиціям окупанти випустили щонайменше три десятка реактивних снарядів. Seo-top-news

Червона, чорна і блакитна: глиняні маски для обличчя

шкіру. Розведіть чайну ложку порошку глини двома столовими ложками настою череди і столовою ложкою настою м'яти. Потримайте на обличчі 10-15 хвилин і змийте прохолодною водою.Червона глина + вершки. Заспокоїть суху шкіру. Половину столової ложки порошку глини розведіть жирними вершками до...Країна Здоров'я