хвилини

Зарядка для міцного сну

Між вдихом і видихом зробіть коротку паузу - уявіть щось приємне. Перед видихом потримайте «картинку» в уяві кілька секунд. Через хвилину міняйте її на будь-яку іншу.Країна Здоров'я

Тернополянка в центрі міста грає на піаніно з Майдану (ВІДЕО)

Неподалік від памятника Іванові Франку з приводу відзначення Дня Соборності проводять акцію Україна соборна. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на 20 хвилин. Press-Центр

Первая«12345»Последняя Військовослужбовці взяли участь у церемонії відкриття пам'ятника на честь об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 18 хвилин тому «Якщо вдалося вижити, повинен допомагати вдовам, діткам-сиротам і побратимам…» 23 хвилин тому Військовослужбовці - учасники оборони ДАП розповіли молоді...Народна Рада

дрібно порубаний часник. Коли вони стануть світло-коричневого кольору, додати м'ясо, посолити, поперчити, заправити паприкою і розмарином. Обсмажувати м'ясо протягом 10-15 хвилин. До смаженого м'яса додати півтори-дві склянки води, томатну пасту, висипати борошно і як слід перемішати. Зменшити вогонь, накрити сковорідку...Газета "Наш ДЕНЬ"

Зозуля потрапив в заявку на матч чемпіонату Іспанії Про це повідомляє Depo. У матчі проти "Атлетіко" (0:1) Зозуля зіграв вісім хвилин, вийшовши на заміну.ДеПо

Якщо дійде до продажу, нові інвестори запустять її протягом двох хвилин. Znaj.ua

НБА. "Сан-Антоніо" переміг "Клівленд", 4 очки Леня

Олексій Лень вперше у сезоні не реалізував жодного кидка з гри, але все одно непогано себе проявив за виділені 9 хвилин.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

річниці Злуки УНР та ЗУНР утворити живий ланцюг через центральний міст, котрий поєднує два береги Південного Бугу. Ще за 15 хвилин до початку акції, організованої студентським рухом СОВА, вінничан, які відгукнулися на заклик, зібралося на площі лише кілька десятків. The...Vежа

почав огризатися й втік у парадне. Очевидець хамської поведінки водія подзвонив у поліцію та вирішив дочекатися приїзду правоохоронців. Через 20 хвилин він побачив того самого водія, який поїхав по тротуару. За словами киянина, за ним йшли люди з дитячою коляскою,...Znaj.ua

Авокадо проти розтяжок

в пюре і додати трохи оливкової олії. Нанести цю суміш на проблемні ділянки шкіри і змити теплою водою через п’ятнадцять хвилин. Така маска зволожує, загоює і заспокоює шкіру.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Лікування гаймориту...Країна Здоров'я

Контрольний матч.

Зустріч складалася з чотирьох таймів по 30 хвилин кожен. УТБ "Чорноморець" у Совіньоні (поле №3). "Чорноморець" - МФК "Миколаїв" 1:0...Ua-football

АПЛ "Манчестер Сіті" виграє у "Тоттенхема" з різницею у два м'ячі Сектор, команда Гвардіоли забила супернику два голи за 5 хвилин. А потім гол записав на свій рахунок Кевін Де Брюйне.ДеПо

В матчі АПЛ між "Ліверпулем" та "Свонсі" гості сенсаційно ведуть в рахунку 2:0 Сектор, дублем у складі "Свонсі" відзначився іспанський форвард Фернандо Льоренте. ДеПо

Ванночки проти сухості рук

Потримайте руки в отриманій рідині протягом 15-20 хвилин, потім насухо витріть і нанесіть живильний крем.Країна Здоров'я

Ефект об

Запам'ятайте ці секрети макіяжу, щоб зробити уста соковитими і привабливими. Детальніше у "Країні Здоров'я" ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Чалма - тренд 2017 року Країна Здоров'я

це не варто звертати уваги. В 4 ранку після бою він прийшов до мене в готель і ми розмовляли 45 хвилин. Він сказав, що класний боєць і він хотів би зі мною працювати. Але я хочу провести наступний бій вдома.24boxing

Влад Яма з дружиною взяв участь у відвертій фотосесії

...is..." знамениті пари діляться своїм розумінням любові. У випадку Влада Ями та Ліліани любов - це "обніматися кожні 5 хвилин, сумувати, не встигнувши попрощатися, а ще, коли їжа смачніша, якщо її їсти разом".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 49-річна Ніколь Кідман вп'яте вагітнаФото...Bilshe.com

У Липецьку хочуть відновити роботу фабрики Порошенка

- Ред.). Фабрика-то жива. Якщо дійде до того, до чого має дійти - до продажу, нові інвестори запустять протягом двох хвилин", - підкреслив губернатор. За його словами, потенційні інвестори зацікавлені в активі, але структури, пов'язані з президентом України Петром Порошенком,...Високий замок

Вчені: Сидячий спосіб життя прискорює старіння на кілька років

акселерометри на правому стегна протягом тижня, завдяки чому вчені змогли відстежити їх переміщення.Літні жінки, які приділяють фізичній активності менше 40 хвилин в день і проводять більше 10 годин на день сидячи, мають більш короткі теломери — кінцеві ділянки хромосом. Теломери...Infokava.com

Церемонія розписана по хвилинах, іЗапись Нова епоха в США: Дональд Трамп складає присягу президента впервые появилась Видео новости Украины и Мира.Выбор 2014