хвилини

підняли прапор на найвищій горі планети. Неймовірні відчуття. Це було на вершині 8848 метрів, але добра погода була до 10 хвилин, потім різко змінилась і ми почали спуск. Сніг такий, що за метр нічого...UATV

Ветеран Ювентуса летом покинет клуб

Півзахисник Ювентуса Клаудіо Маркізіо найближчим часом покине клуб. За інформацією SportMediaset, гравець незадоволений тією кількістю ігрового часу, який йому надає тренерський штаб, і це є основною причиною рішення Клаудіо покинути клуб. Футболіст, який всю свою кар'єру провів в Юве, навряд...Ua-football

На Уманщині рятувальники виявили тіло зниклого чоловіка

вас; температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній перебувати небезпечно. Плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин; Шановні громадяни! Дбайте про свою безпеку і...Нова доба

Стало відомо, коли в аеропорту «Бориспіль» відкриють новий термінал

1 грудня. Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу Київ-Пасажирський до аеропорту Бориспіль. Розрахунковий час в дорозі 35 хвилин, а значить пасажири зможуть якісно і швидко дістатися до аеропорту.Ракурс

"Але він одразу задав одне питання – скільки це займе часу. Я зрозумів, що, якщо я скажу – більше 10 хвилин, він не погодиться", – розповів Емін. Зазначається, що сцену за участю Трампа зняли і справді за 10 хвилин у...7 днів

Ундер: Сьогодні я міг би бути в Києві, але судді відібрали у Роми таку можливість

Якби гра тривала ще п'ять хвилин, ми могли б забити більше. У Римі в ворота "Ліверпуля" не призначили два пенальті.Ua-football

навчального 2017-2018 року. За інформацією департаменту освіти міста, урочисті  заходи у всіх школах розпочнуться о 08.30. Триватимуть вони щонайбільше 25 хвилин. Під час проведення лінійок будуть запроваджені всі заходи безпеки. Цього року останній дзвоник пролунає для 834 випускників 11-х класів...Кременчуг Тудей

Цукерберг у Європарламенті розповів про деінформацію, Росію та витік даних

на виданням "Медуза". Дана зустріч була значно коротшою за ту, яка відбулась з сенаторами Сполучених Штатів, і тривала близько 75 хвилин. На більшість питань він не встиг дати відповідь, але пообіцяв зробити це в письмовому вигляді. Спочатку Цукерберг виголосив вступне...Online.ua

Пожежа в школі №4 у Чернівцях: з

у безпечне місце 271 людині 250 дітям та 21 вчителю, інформує прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області. За 20 хвилин рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття, врятувавши від вогню будівлю школи. Вогонь...Погляд

- На місце затримання виїхали патрульні для допомоги, - кажуть в управлінні. - Затримали дванадцять чоловік, які з битами хотіли розігнати циганський табір. VARTA1

– температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній перебувати небезпечно. Плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин; – не заходьте у воду в стані...Волинь Гід

розділ «Нагадати мені взяти перерву». Зайдіть у нього та виберіть, як часто YouTube повинен нагадувати відпочити. Доступні опції: ніколи, 15 хвилин, 30 хвилин, 90 хвилин та 180 хвилин. The post Як налаштувати пропозиції YouTube перепочити від відео appeared first on...MTS today

Боруссія з Ярмоленком у складі зіграла перший контрольний матч у США

по США, зіграла товариський матч проти "Лос-Анжелес Гелаксі". Зустріч завершилася миром - 1:1. Український легіонер "Боруссії" Андрій Ярмоленко відіграв 45 хвилин, замінивши в матчі Джейдона Санчо і вийшовши на поле на початку другого тайму. Нагадаємо, що новим тренером дортмундців став...Ua-football

незалежнє оцінювання. Вчора вранці перші тестування майбутні абітурієнти уже складали з математики, повідомляє TV-4. На виконання сертифікаційної роботи мали 180 хвилин. Допуск учасників до пунктів тестування здійснювався за наявності сертифіката зовнішнього тестування, паспорта або іншого документа, серія та номер якого...УСБН

Тернополі невідомі з битами напали на табір ромів. Табір, який розгромили невідомі, розташований на вулиці Микулинецькій. Про це повідомляє "20 хвилин" з посиланням на очевидців. Згодом у прес-службі місцевої поліції сповістили, що правоохоронці затримали 12 осіб, які "хотіли розігнати" табір...7 днів

За її словами «швидка» приїхала на виклик через 20 хв., після невдалих спроб урятувати людину викликали поліцію, яка їхала ще хвилин 20-30. Приїзд експерта тривав ще хвилин 20 і довго їхав автомобіль, щоб забрати тіло в морг, а працівники жартували,...Leopolis

Неизвестные с битами атаковали лагерь ромов в Тернополе, 12 задержанных

В Тернополе вечером 22 мая неизвестные с битами напала на лагерь ромов. Об этом местному изданию "20 хвилин" сообщили местные жители. По их информации, табор "разбомбили" на улице Микулинецкой. На место просшествия прибыло 12 патрульных авто. В пресс-службе местной...Media Hub

Українець виграв чемпіонат Данії

останньому турі команда українця обіграла "Хорсенс" й набрала 85 очок, які забезпечили їй перше місце.Сам Довбік провів на полі 26 хвилин. Титул для клубу став лише другим в історії.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Коноплянка: Постійно підтримую Ярмоленка

його розумію, бо сам дуже рідко їду з дому, наприклад, щоб пограти в теніс. До того ж, йому потрібно 30 хвилин добиратися до Дюссельдорфа, а це все - додатковий час, якого у нього не так багато.Знаю про його нелегкі моментах...Football-ukraine.com

Викликати швидку, яка приїде максимум за 20 хвилин, а ще отримати консультацію лікаря телефоном відтепер можуть жителі усієї області. До оперативної диспетчерської центру екстреної медичної допомоги під’єднали усі...Newsonline24