хвилини

Моторошна ДТП у Виноградові: "поцілувалися" жигулі (ФОТО)

10 - 15 хвилин тому на вулиці Червоноармійська у місті Виноградів зіткнулися двоє жигулів. Один автомобіль зіткнувся зі сторони Веряця, а другий зі сторони...Голос Карпат

Як стати молодше за 5 хвилин

Ця маска з ефектом ліфтингу дасть фору пластичній хірургії! UkrMedia

На Херсонщині палало узбіччя дороги

У продовж тридцяти хвилин рятувальники загасили пожежу. Сообщение На Херсонщині палало узбіччя дороги появились сначала на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины

У зустрічі в Запоріжжі (1:1) минулого четверга Клаудемір відіграв всі 90 хвилин матчу. Голос України...Голос Украины (газета)

Дані учасники також можуть реєструватись в категорію "Соколи". Vежа

10 серпня У Краматорському міському суді Донецької області відбулося чергове судове засідання для обрання запобіжного заходу Добропільському міському голові Андрію Аксьонову, а також усунення його від посади. Нагадаємо, він звинувачується в розтраті бюджетних коштів та… Телекомпания «Орбита»

Досвідчені графітери обмальовують електричку за 15 хвилин. Наші кореспонденти Тетяна Копилова та Ілона Мироненко спробували її відмити й перефарбувати. Пропонуємо читачам репортаж про будні екіпірувальників та малярів...Медіацентр "Магістраль"

Біг на довгі і короткі дистанції спортсмени поєднують із прибиранням сміття. Команди ОТГ за сорок хвилин назбирали по більш як 20 мішків придорожнього непотребу.Голос Украины (газета)

«Олександрія» продовжує рекордну серію

та 5 нічиїх. Востаннє олександрійці програвали ще у лютому. Окрім цього, «суха» серія «Олександрії» в українській Прем’єр-лізі налічує вже 450 хвилин. “Football24”...Новости Александрии

Медовий Спас: традиції та що приготувати на Маковія

Залишити на 10 хвилин в теплому місці. Випікати в розігрітій духовці до 200°С 20-25 хвилин.Коло

У Києві через прорив труби посеред вулиці утворився кількаметровий фонтан

прорвало водогін Про це повідомляє "5 канал". Зазначається, що кількаметровий фонтан поливав припарковані неподалік автомобілі та частину дороги протягом 40 хвилин вдень 13 серпня. Згодом подачу води вдалося зупинили дистанційно. Попри це, асфальт все одно просів, через розлом протікала вода.Еспресо TV

Неподалік центрального РАЦСУ кількаметровий фонтан поливав припарковані неподалік автомобілі та частину дороги протягом 40 хвилин. До місця аварії ремонтні бригади приїхали через кілька годин.5 канал

І СКІЛЬКИ ТРЕБА БІГАТИ Не обов’язково пробігати довгі кілометри. Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете – бігайте більше....Новини Полтавщини

Костянтинівські школярі розповіли, чому вирішили робити еко-ручки (ФОТО)

Вони роблять їх з паперу. Макулатуру збирають в школі. Одна ручка робиться близько десяти хвилин Громадське радіо

які пропливають поблизу вас; • температура води повинна бути не нижче +17 °С; • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин; • слідкуйте за штормовими попередженнями і не...Нова доба

Як приготувати домашню кока-колу за 5 хвилин

Ось вже більше ста двадцяти п'яти років Coca-Cola стабільно популярна у всьому світі. Ta4ki.net

Цифри 4-го туру УПЛ

- Шахтар обходиться без нічиїх в Чемпіонатах із 5 листопада 2017 року вже 22 (!) матчі: 17 перемог і 5 поразок. - Олександрійці не пропускають голів у Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 450-ти хвилин. Галичина спортивная

боку непідконтрольної Уряду України території більше 40 транспортних засобів. Коли ж до закриття КПВВ о 20.00 години лишалося менше 10 хвилин, цивільним громадянам дозволили рух у бік України. Таким чином, більшість цих людей мала залишитися ночувати у так званій “сірій...Новини Полтавщини