хвилини

місті Ахваз під час військового параду стався теракт – бойовики, одягнені у військову форму без розпізнавальних знаків, упродовж близько 10 хвилин розстрілювали учасників заходу. Під час інциденту загинуло 25 людей. Тоді двох бойовиків вдалося ліквідувати та ще двох затримали. Відповідальність...24 канал

Поради для швидкого манікюру: як висушити нігті за декілька хвилин

Якщо вам терміново потрібно привести нігті в порядок, а часу залишилося обмаль, то ці лайфхаки, те що треба! UkrMedia

Рецепт смачних тарталеток з джемом всього за 15 хвилин

Дуже швидкий і смачний десерт Час підготовки: менше 30 хвилинЧас приготування: 10-30 хвилинПорції: 20 шт. Інгредієнти: 85 г несолоного масла або маргарину170 г борошна, плюс додатково для напилення20 ч. л. варення або за...Znaj.ua

В Тернополе 16 октября машина патрульных попала в аварию, в результате чего пострадал правоохранитель. По данным издания "20 хвилин", полицейская машина попала под микроавтобус. Очевидцы рассказали, что правоохранители ехали на вызов, когда "Газель" поворачивала во двор дома, не пропустив...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Опубликовано видео с места катастрофы Су-27 на Украине

Украинские СМИ получили видео из окрестностей села Уланов, где разбился украинский Су-27 с двумя пилотами. Видео опубликовал винницкий портал 20 хвилин. Журналисты также пообщались с жителями села Уланов, которые рассказали о падении истребителя. Самолет крутился, когда падал. Крутить его начало...1news.info

Камамбер і смажений часник: рецепт, який сподобається кожному

2. Поміщаємо часник, вирізаний стороною вниз, у великій деко. Через 30-35 хвилин робимо великий хрест у верхній частині камамбера і додаємо його в духовку.Znaj.ua

У Тернополі аварія за участю поліцейських

Сьогодні, 16 жовтня, на вулиці 15 Квітня трапилась аварія. Декілька хвилин тому там не змогли розминутися поліцейський автомобіль та мікроавтобус ГАЗ, - пише Терен. Наразі невідомо ні про причини ДТП, ні...TeNews

Ходимо та худнемо: основні правила

ви швидше втомитеся і не зможете дійти до моменту, коли жир починає плавитися. А жири будуть згоряти тільки після 20 хвилин тренування.3. Так само не менш важливо поступово нарощувати навантаження і давати організму час на адаптацію.У перший тиждень можна ходити...Країна Здоров'я

Дуже простий рецепт курки по-іспанськи

Обсмажуємо на середньому вогні протягом 3 хвилин, регулярно помішуючи.Znaj.ua

Науковці з оксфордського та Єльського університетів провели дослідження. 24 канал

гра В’ячеслава Боброва не врятувала Гіпускоа від поразки в овертаймі домашньої грі з Тенеріфе (73:79). Форвард збірної України вийшов у старті, відіграв 37 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 0/2 триочкових, 6/6 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 у нападі) та зробив 1 перехоплення...UkrBasket

10 команд: 9 польських і 1 з Тернопільщини. Змагання проходили по круговій системі, кожен з кожним, два тайми по 12 хвилин, за схемою 6 гравців в…...Терен

Ця історія трапилась у м.Ворожба Білопільського району. Вже через 5 хвилин на місце прибув черговий караул 41-го державного пожежно-рятувального поста.СТС

багатьох вітчизняних жіночок Маша Єфросиніна перелічила кілька правил, які вона намагається виконувати щодня. Також телеведуча намагається ходити пішки протягом 30-ти хвилин щодня.ТаблоID

автомобіля, аби викликати поліцію, але молодики скористалися ситуацією і, заволодівши його автомобілем, втекли з місця події. Місцева поліція через декілька хвилин затримала двох молодиків, а третього на викраденому автомобілі було затримано через декілька годин у Кракові. Першим двом чоловікам поліція...День

самостійно. Середній час прибуття на подію (з моменту отримання завдання патрульними на планшет до прибуття на місце скоєння правопорушення) складає 6 хвилин 15 секунд. За звітній період було складено 604 протоколи про адміністративне затримання та тимчасово затримано 90 транспортних засобів. Виконуючи...Кременчуг Тудей

Завтра у Львові звучатимуть сирени

електросирен. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. Зазначається, що сирени передаватимуть сигнал "УВАГА ВСІМ!" - уривчасте звучання тривалістю до 3-5 хвилин. "Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде...АСПІ

України вже акцентовано готується до харківського поєдинку з Чехією і в понеділок ввечері провела останнє, передігрове заняття, яке перші 15 хвилин було відкритим для представників ЗМІ.Западная информационная корпорация

Уночі в Козятині горіла хата

рятувальники зясували, що горить дах хати на площі 50 кв. м. Семеро пожежників та дві машини його загасили за 15 хвилин. Полумя встигло знищити шиферну покрівлю будинку. Причина пожежі наразі встановлюється. Нагадаємо, за добу вогнеборцям Вінниччини довелося гасити шість...Інформаційна Вінниччина

цю поразку треба прийняти. Ліга націй: Англія на виїзді впевнено перемогла Іспанію Дуже важко пояснити, що трапилося за ці 90 хвилин. Ми втратили можливість отримати перемогу, та Англія дійсно грала чудово в першому таймі", – цитує Луїса Енріке BBC. Нагадаємо,...24 канал