хвилини

Як 15 хвилин ходьби в день можуть перевернути все ваше життя

Все що вам знадобитися - це гарна пара черевиків і 15 хвилин в день....ходьба - це звичайна річ для людини.UkrMedia

О.Сироїд оголосила перерву у ранковому пленарному засіданні

Віце-спікер Оксана Сироїд оголосила перерву у ранковому пленарному засіданні на 30 хвилин, передає кореспондент УНН.Після перерви парламентарі виступатимуть у різному. Нагадаємо, Голова Верховної Ради Андрій Парубій в сесійній залі підписав закони про...Unn.com.ua

Чорноморець - Зоря: онлайн відеотрансляція матчу

перемогу у Запоріжжі (2:1).ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 31турОдеса. Стадіон "Чорноморець"Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів)ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ЗОРЯЛуганськПлеєр з трансляцією з'явиться за 30 хвилин до початку матчу_____________________________________________________________________Котирування букмекерівперемога Чорноморця - 3,50нічия - 3,20перемога Зорі - 2,00Історія протистоянь з 2012...Online.ua

Закарпатець виграв чемпіонат України з гірського бігу

8 км (молодь та дорослі), чоловіки від 4 до 12 км. На найпрестижніших дистанціях перемоги святкували сумчанка Яна Нагорна (49 хвилин 44 секунди) та закарпатець Сергій Расчупкін (56.55). Також відзначимо цікавий факт: у змаганнях дівчат найкращими стали наймолодші учасниці чемпіонату,...Голос Карпат

На Черкащині затримали крадія-суперпрофесіонала (відео)

Усе ваше майно може стати чужим - за 10 хвилин. Саме стільки вистачить професійному крадієві, аби зайти до вас додому й винести все. Та навіть такого професіонала все ж можливо...Про Все

Замість традиційних 45 хвилин у класі - уроки, екскурсії та навіть квести просто неба. Учні черкаської спеціалізованої школи №3 м. Черкаси побували на нестандартних...Рідна Черкащина

За десять хвилин на місці уже були пожежні машини. А через дві години вогонь повністю загасили.Магнолія-ТВ

Журналіст Тарас Ткачук свій перший марафон подолав у Білій Церкві у 50 років за 3 години 36 хвилин. У жовтні 2015 року він зважився на марафон у Білій Церкві.Бліц-інфо

Зловмисник погрожуючи ножем заволодів портфелем школяра. За декілька хвилин група швидкого реагування Смілянського відділу поліції затримала підозрюваного неподалік місця скоєння злочину. Нападника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального...Прес-Центр

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 120 хвилин. Сертифікаційна робота складається з трьох частин: Частина «Читання» містить 22 завдання різних форм.ПедПресса

Люди розпитували одне одного, що трапилося, стежили за діями правоохоронців. Водій BMW сидів у машині поліцейських, де давав пояснення. VARTA1

Як повідомляє журналіст "20 хвилин" з місця аварії, зібралось кілька десятків людей.Галас

копійки весь борг київського Каравану - $76 млн. Так що все злостивці нехай заспокояться. Підписання мирової угоди зайняло буквально 15 хвилин", - заявив він. Нагадаємо, що в липні 2013 року ВТБ Банк і ПрАТ Лекс Холдинг уклали кредитний договір з...Еспресо TV

Кременчук: двох наглих грабіжників впіймали за десять хвилин

Але, вже за десять хвилин після злочину вони були в руках поліціянтів.Полтава-Инфо

Кефірна маска від жирного блиску на обличчі

кислого кефіру і додай 1 ч. л. меду. Нанеси маску тонким шаром на шкіру і змий прохолодною водою через 15-20 хвилин. Постарайся не наносити косметику або крем відразу після цієї процедури: дай порам час звузитися максимально.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Маска з желатину...Країна Здоров'я

У Коломиї рятувальники 38 хвилин боролись з вогнем у супермаркеті

вулиці Мазепи горів супермаркет. Вогонь знищив холодильник, меблі, закопчено стіни та продукцію. Через сильне задимлення у приміщенні рятувальникам протягом 38 хвилин довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електромережі, йдеться у...Телерадіокомпанія РАІ

Фермери, жителі гуртожитків та полісмени: хто і за що стояв на центральній площі Кропивницького

не менш у створенні провокацій, учасники протестної акції запідозрили самих охоронців правопорядку, пише Златопіль. Справа в тому, що за 5 хвилин до анонсованого початку заходу надійшла інформація про можливе замінування площі, тож усіх присутніх попросили покинути територію, пообіцявши за 15...Златопіль

І.Геращенко оголосила перерву у роботі парламенту

Перший віце-спікер Ірина Геращенко оголосила перерву у ранковому пленарному засіданні на 30 хвилин, передає кореспондент УНН.Після перерви парламентарі продовжать розгляд питань відповідно до порядку денного. Нагадаємо, Верховна Рада відмовилася скорочувати кількість парламентських комітетів.Unn.com.ua