хвилини

трамваю та звичайних перехожих. Декілька людей запропонували перенести автівку руками, а інші чекали приїзду патрульної поліції. Проте, вже за 20 хвилин на місці з'явився горе-водій та з вибаченнями поїхпв з місця. Спочатку йому...Дніпроград

стало причиною такої агресивної поведінки нападниці хлопець не знає. Тим не менше, він подзвонив у поліцію і вже за декілька хвилин наряд був на місці. Охоронці порядку провели потерпілого у відділок, де той не відразу, але таки написав заяву на...Місто Онлайн

Від громадян, які проходили повз вулицю Межигірську, надійшло повідомлення про те, що у дворі будинку палає автомобіль Skoda. Через декілька хвилин надійшло повторне повідомлення, що авто вибухає. Бійці  Державної служби надзвичайних ситуацій ліквідували пожежу, а пізніше не на камеру повідомили,...Народна Правда

Олена Урсуленко: Бюджет не формується за 20-30 хвилин до засідання виконкому

Департаменту фінансів був обговорений у комісіях. Додатковий проект від бюджетної комісії не бачила жодна комісія. Бюджет не формується за 20-30 хвилин до засідання виконкому», – зазначила секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко.Секретар міськради виступила проти виділення коштів на ремонт аварійного приміщення...Херсонцы

"Аталанта" - "Боруссія" Д - 1:1

"Боруссія" врятувалася за 7 хвилин до кінця. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

3 десерти для ідеального вихідного (ФОТО)

нарізаємо смужки і викладаємо поверх начинки хрест-навхрест. Зверху можна змастити збитим яйцем. Випікаючи в розігрітій до 180 градусів духовці - хвилин 25. Начинка повинна схопитися, а решітка з тіста - зарум'яниться.Дістаємо з духовки і даємо пирогу хвилин 20-30 відпочити перед...Bilshe.com

Хацкевич про гру з "АЕКом": найголовніше зараз - результат

передає УНН.Принцип АЕКа агресія. Вони активно починають матчі, і ми повинні були відсунути гру від своїх воріт в перші 10-15 хвилин. Були середні та дальні удари, але такого початку ми очікували. Гра нервів, боротьба на кожній ділянці поля. Десь була...Unn.com.ua

Оболонь-Бровар переграв казахський клуб на зборах

Рахунок у матчі було відкрито вже на перших хвилинах. Результативною стала контратака у виконанні футболістів казахстанської команди.Sportgid

25 число, стрілки годинника потрібно бути повернути на годину вперед о 3-й ночі, тобто спати доведеться, на жаль, на 60 хвилин менше. Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року відбувся перехід на “зимовий” час. Також ми писали про те, що на сайті...Народна Правда

останній іспит – відновити рівновагу стихій. Щоб перемогти темряву, доведеться стати на справжній шлях відьмака. Готова/ий? У тебе всього 70 хвилин! К-сть гравців: від 2 до 6 Ціна: від 80 грн за людину. Тобі може бути цікаво: Де розважитись у Львові:...Lviv.com

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на 20 ХВИЛИН. Прo це в oдній з груп в «Фейсбук» пoвідoмилa тернoпoлянкa Тетянa Кoлеснік.Ternopilinfo

У Львові відкрилася кав

кавова машина малює на молочній пінці, використовуючи їстівний харчовий барвник. Процес приготування напою зовсім не складний і займає близько 4 хвилин. Клієнтам потрібно надіслати фото бармену через спеціальний додаток. Після цього фотографія завантажується до кавової машини та відтворюється на поверхні...Єдність

Жителі Львівщини перекривали міжнародну трасу

не пропускали транспорт. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві робітники заводу перекрили міст на трасі міжнародного значення Впродовж нетривалого часу, приблизно п'ятнадцять хвилин, три десятки людей ходили по переході. Основна вимога людей не закривати лікарню у Зимній Воді. Охорону громадського порядку забезпечували...Unn.com.ua

робиш, лише тягнешся і розслабляєшся – від нього теж повинні м’язи та зв’язки відпочивати. Гімнастику бажано робити хоча б 15 хвилин на день. А якщо робота сидяча, то медики радять раз на 1-1,5 години робити такі фізкультурні "п’ятихвилинки" – аби...Новости Херсонщины

Динамо - АЕК.

Напередодні футболісти "Динамо" провели відкрите тренування, перших 15 хвилин якого були доступні для представників ЗМІ.Ua-football

вказано, що вихід в ефір має бути в зручний для більшості населення час, орієнтовна кількість програм: 90 телепередач, загальна кількість хвилин – 1372 хвилин. Також послуги включають в себе розробку творчої концепції програми, виробництво телепередач та їх розміщення в ефірі...Незалежний громадський портал

Захист титулу: Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру в Дубаї

WTA Premier у Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати). Про це повідомили на сайті турніру, передає «Є!». В 1/8 фіналу за 2 години й 10 хвилин українка з рахунком 6:1, 5:7, 6:2 обіграла 46-ту ракетку світу з Китаю Ван Цян. У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з...Єдність

Хименес: У АЕКа будет 90 минут на то, чтобы продемонстрировать свою лучшую игру

Динамо. - Які уроки Ви отримали після минулого матчу? Як Ви будете організовувати гру завтра? - У нас буде 90 хвилин на те, щоб продемонструвати свою найкращу гру, і ми націлені тільки на перемогу. Динамо - потужна команда, яка не...Ua-football