хвилина

Ми дуже хочемо, щоб Джефф Хорн зустрівся з Келлом Бруком. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хорн за дві хвилини розібрався з Майданою (ВІДЕО)...24boxing

Кравець відіграв повний поєдинок, а Кучер вийшов на заміну на 10 хвилині замість травмованого партнера.24 канал

Завжди приємно зустрічати діточок підшефного садочку, вдячні за подаровані хвилини радості та дружбу, написал Грицаенко.Nikolaev24

За час свого керівництва президент Білорусі Олександр Лукашенко нічого не зробив для того, щоб працювати не лише з Росією, а й з іншими країнами. І коли він зараз заявляє, що не хоче продовжувати союзний договір з РФ 1999 року, це...Западная информационная корпорация

тенісистка Еліна Світоліна стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії з впевненої перемоги над швейцаркою Вікторією Голубич. Поєдинок тривав 1 годину 1 хвилину. На рахунку Світоліної сім ейсів. Як повідомляє tennisua.org, перша ракетка України здобула перемогу, реалізувавши третій матчбол. Наступною суперницею Світоліної...Ua.news

над 230-м номером світового рейтингу Мітчеллом Крюгером із США – 6:3, 6:2, 6:2. Зустріч на корті тривала 2 години 4 хвилини. У другому колі Australian Open Джокович зіграє проти володаря wild card француза Жо-Вільфріда Тсонга, який у першому раунді також...1NEWS

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до другого кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Для перемоги Світоліній знадобилася 1 година 1 хвилина. ICTV

Еліна Світоліна стартувала на Australian Open з впевненої перемоги

стартовому колі представницю Швейцарії Вікторію Голубич. Еліна Світоліна виграла матч з рахунком 6:1, 6:2. Зустріч тривала 1 годину і 1 хвилину. У наступному колі перша ракетка України зіг...Новини Харкова

співвітчизниця в трьох сетах програла словачці Вікторії Кужмовій 4:6, 6:4, 6:2.Українка програла втретє поспіль у першому колі Мейджора.Нагадаємо, в ці хвилини дограє свій поєдинок Даяна Ястремська. Тим часом Еліна Світоліна здобула впевнену...Чемпион

повернутися в гру та відквитати втрачене, вигравши п'ять геймів поспіль.Нагадаємо, пряма трансляція матчу на нашому сайті. Тим часом в ці хвилини грає Козлова з Кужмовою. А Світоліна перемогла в першому матчі Australian...Чемпион

другому колі.Australian Open - Grand SlamМельбурн, АвстраліяХард, одиночний розрядПерше колоПризовий фонд A$22,624,000Еліна Світоліна - Вікторія Голубич 6:1, 6:2Нагадаємо, в ці хвилини триває матч Ястремська...Чемпион

з футболу ФК Аль-Фатех воротаря Максима Коваля мінімально поступився на виїзді Аль-Вахда, повідомляє УНН.Єдиний забитий мяч відбувся на другій компенсованій хвилині до матчу. Автором голу став Маркос Гільєрме. Згодом воротар Коваль привіз пенальті у власні ворота, збивши супротивника. Але голкіпер...Unn.com.ua

захисник Лейкерс Святослав Михайлюк став найрезультативнішим у матчі G Ліги Саут Бей Лейкерс – Кантон Чардж (112:115 ОТ). За 34 хвилини гравець збірної України набрав 29 очок (9/13 двоочкових, 3/11 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 1 блок-шот.UkrBasket

Десятки й навіть сотні тисяч гривень лише за одну хвилину політичної реклами на рейтингових національних телеканалах – такі розцінки українські медіа сформували напередодні президентських виборів. Найдорожче доведеться заплатити за вечірній...Стик

Сообщение "Донбас" переміг "Білий Барс" в матчі УХЛ появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

«По вул. Городоцькій (площа Кропивницька, 1) на світлофорі повісився чоловік на шнурку. Його прості люди швидко почали знімати. В ту хвилину проїжджав якраз патруль, який вже його повноцінно зняв і відправив приблизно 50-річного чоловіка на Кульпарківську, до лікарні – живий»,...7 днів

Українська тенісистка Леся Цуренко обіграла Катерину Александрову та пробилася до другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії. Для перемоги Цуренко знадобилася 1 год 31 хвилина. ICTV

Цуренко завдала поразки росіянці Катерині Александровій в матчі першого кола Australian Open, пише xsport.ua. Матч, який тривав 1 годину 33 хвилини, завершився з рахунком 6:4, 7:6 (7:4). У наступному колі  Цуренко зіграє з американкою Амандою Анісімовою. Відкритий чемпіонат Австралії завершиться...UATV

Промовила за хвилини до смерті: моторошна історія Леді Ді, про яку до сьогодні не знав ніхто

Принцеса Діана виявилася жива, була в свідомості і могла навіть розмовляти. Znaj.ua

Першу партію "клона" навушників Apple AirPods розкупили за 4 хвилини

похвалитися результатами продажу першої партії Mi AirDots Pro. Якщо вірити китайському виробникові, то перша партія навушників була розпродана за 3 хвилини 59 секунд. Вартість Mi AirDots Pro становить $59. Xiaomi не озвучує розмір партії навушників. Наступний продаж заплановано на 15...5 канал