хвилина

Романчук переміг у фіналі 400-метрівки вільним стилем, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди, повідомляє Укрінформ.1NEWS

Неадекватний мукачівець "захопив" автовишку буквально на хвилину!. А потім втік на своєму автомобілі...Ужгород.net.ua

серпня, Кременчуцький Кремінь в рамках сьомого туру чемпіонату України вдома приймав Інгулець й поступився 0:1. Переможний гол гості провели на 71 хвилині, відзначився Акименко. Ця поразка для кременчужан стала четвертою поспіль і шостою з початку першості. Після семи зіграних турів Кремінь з...Футбол Полтавщини

"Верес" із Рівного вперше у своїй історії обіграв одеський "Чорноморець" на його полі. На другій компенсованій до основного часу хвилині перемогу "червоно-чорним" приніс Володимир Адамюк, який вдало підключився до розіграшу кутового.ОГО.ua

"Ураган" став переможцем "Кубку Свободи - 2017"

(по пенальті - 3:2)Попередження: Ященко (17), Малишко (18), Грицовець (39) — Стефанків (15), Гасюк (16), Писько (26), Зінич (35)На 19-ій хвилині Федюк («Енергія) не реалізував дабл-пенальті (воротар)Серія пенальті: 1:0 — Сторожук, 1:1 — Кардаш, 2:1 — Боргун, 2:2 — Пітуля,...Галичина спортивная

Прем’єр-ліги зустрілися дві команди з Донецька – «Шахтар» приймав «Олімпік», повідомляє УНН з посиланням на сайт гірників.   На 20-й хвилині кутовий «гірників» завершився голом головою Феррейри, а у другому таймі Марлос заробив 11-метровий удар і сам його реалізував –...1NEWS

"Шахтар" продовжив переможну серію в чемпіонаті України

Прем’єр-ліги зустрілися дві команди з Донецька – "Шахтар" приймав "Олімпік", повідомляє УНН з посиланням на сайт гірників.   На 20-й хвилині кутовий "гірників" завершився голом головою Феррейри, а у другому таймі Марлос заробив 11-метровий удар і сам його реалізував –...Unn.com.ua

У паралельній зустрічі рівненський "Верес" на 90+2 хвилині вирвав перемогу...1NEWS

Коноплянка забиває РБ Лейпциг в першому турі Бундесліги

Український хавбек в цілому проводив невиразний матч, але залишався на полі, користуючись довірою Тедеско. Пізніше Коно віддячив тренеру. На 73-й хвилині Харіт пасом розрізав захист "РБ Лейпциг", і Коноплянка, зробивши забіг по лівому флангу, вразив ворота суперника. Відзначимо, що перший...Ua-football

Под Новой Одессой не утихает пожар: горит 100 гектар леса

близько 70 гектар лісу вогонь рухається у напрямку Миколаєва. Максим Грицаєнко та Валентин Гайдаржи координують роботу рятувального штабу. В цю хвилину на місці працюють більше 100 людей та 22 одиниці техніки. Я особисто вже доручив управлінню облдержадміністрації з питань НС...Новости N

Хавбек Гамбурга Мюллер травмувався, святкуючи гол

В результаті Мюллер так і не зміг продовжити матч. На 15-й хвилині його замінив Аарон Хант.Ua-football

Чоловіча збірна України U16 зайняла 5 місце на Євробаскеті

— Бельгія — 76:71 (19:17, 20:15, 19:21, 18:18) Команди почали матч доволі рівно та обережно, граючи переважно від захисту.В стартові хвилини перевагу захопила команда Бельгії, яка відірвалася на 4 бали, проте вже до середини першого періоду відставання було нівельоване і...Sportgid

2 тур АПЛ.

Команда Жозе Моурінью здобула впевнену перемогу на виїзді зі "Свонсі". "Червоні" здобули другу перемогу поспіль і очолили турнірну таблицю АПЛ. Футбол газета

1. Окупанти в Севастополі з допомогою кишенькових судів" вже відібрали більше трьох тисяч земельних ділянок у городян і приїжджих. Повінь

В Бундеслізі вперше використали систему відеоповторів

полі зіграла із "Байєром", вперше в історії чемпіонату використали систему відеоповторів, повідомляє УНН з посиланням на сайти команд. На 53-й хвилині, за рахунку 2:0, у ворота "Байєра" був призначений пенальті після того, як Чарлес Арангіс прихопив в штрафний Левандовскі. Головний...Unn.com.ua

впав з обриву в каліфорнійському місті Калабасас. Він впав на швидкості приблизно 60 кілометрів на годину і після падіння півтори хвилини не видавав жодного звуку. Мотоцикліст намагався кликати на допомогу, однак у підсумку йому...?Повінь

МНС Росії. © РИА Новини / Ілля ПиталевИз спалахнув будівлі в центрі Москви врятували чотирьох осіб”Вжитими заходами 19 годин 09 хвилин пожежу було локалізовано, а о 20 годин 04 хвилини – ліквідовано”, — йдеться...?Повінь

Liberty Hall - Америка ближче, ніж ти думав

Америка… Країна можливостей і свободи, країна людей, що вміють цінувати кожну хвилину та по-справжньому радіти життю. Хто відмовиться від перспективи відвідати цю омріяну землю? На жаль, від Штатів нас відділяють тисячі кілометрів...Покоління ZET

цілком прийнятного результату в першому протистоянні плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти БАТЭ. БАТЭ активніше почав матч і вже на 8-й хвилині Мирко Іванич пробив Юрія Паньківа. Проте, згодом Олександрія вирівняла гру і на 19-й хвилині зустрічі Євген Банада після навісу...Spy-Football