хвилина

сезоні в складі Кобрата захисник набирав по 19.0 очок, робив по 5.3 підбирання та віддавав по 2.8 передачі за 34 хвилини в середньому за гру з реалізацією триочкових 35.0% у фінській лізі.UkrBasket

гравець Сергій Борзенко. Йому допомагав Тарас Гребенюк.Цього сезону досвідчений гравець лише двічі потрапляв до заявки команди та не провів жодної хвилини на полі.Сам футболіст у коментарі прес-службі клубу розповів: усі сконцентровані та готуються дати бій донеччанам.Нагадаємо, матч між Львовом та...Чемпион

Барселона выиграла кубок Жоана Гампера, разгромив Бока Хуниорс

Хуніорс в межах товариського кубка Жоана Гампера. Матч, який відбувся на Камп Ноу закінчився впевненою перемогою господарів 3:0. На 18-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив новачок каталонців Малком. Ближче до завершення тайму подвоїв перевагу Барселони новоспечений капітан клубу Ліонель Мессі.Ua-football

– можна заливати воду з льодом. Водночас експерт додає, що вода різної температури дає абсолютно різний смак напою. Десь за хвилину після того, як каву поставили на вогонь, її потрібно дуже ретельно перемішати перший і останній раз. Це потрібно, щоб...24 канал

Сумна новина

люблячою і уважною дочкою, яка турбувалася про рідних. Вона була просто прекрасною людиною, яка завжди приходила на допомогу у скрутну хвилину усім хто її потребував. Тривалий час небайдужі люди фінансово допомагали Олені Володимирівні перебороти захворювання, але, на жаль, хвороба виявилась...Новости Александрии

Реал Карім Бензема (27-я хвилина). Після перерви капітан Реала Серхіо Рамос блискуче виконав пенальті (63-я хвилина), після чого, на 79-й хвилині, знову відзначився Дієго Коста. Доля матчу вирішилася в додатковий час — після двох голів Атлетико — півзахисників Сауля Ньигеса...Новости Сумм

Наставник "Браги": не згоден з тим, що "Брага" перевершує "Зорю"

Брага перевершує український клуб. Мені подобається, як мої гравці взаємодіють на поле, але вони повинні знати, що робити в важкі хвилини гри, а такі можуть бути. Нам потрібно бути сфокусованими на нашому завданні, підкреслив Феррейра. Додамо, що матч команд пройде...Unn.com.ua

це повідомляє 1NEWS. “Після 17 років, проведених у цьому приголомшливому спорті, настав час для змін, рухатися далі. Я насолоджувався кожною хвилиною у ході цих неймовірних сезонів і мені не вистачить слів, щоб подякувати всім людям, які причетні до цього. Цього...1NEWS

Вже на 1-й хвилині Дієго Коста вивів Атлетико вперед. Та Реал зусиллями Каріма Бензема вже в першому таймі зрівняв рахунок.Чемпион

Атлетико установил рекорд Суперкубка УЕФА

Рахунок в матчі вже на 1-й хвилині відкрив форвард Матрацників Дієго. Дивитися текстовий онлайн матчу Атлетіко - Реал.Ua-football

Вночі йтиме дощ, який посилиться вранці, але до середини дня він повинен припинитися. Тривалість світлового дня - 14 годин 24 хвилини. Фаза місяця - зростаючий серп, опівночі буде освітлено 35%.…...Терен

школі в американському Орландо. На чемпіонаті Європи U-20 Олег був 12-м гравцем збірної, зігравши лише в трьох матчах. За 7,7 хвилини Бондаренко набирав 0,3 очка + 0,7 підбору. Раніше Київ-Баскет оголосив про підписання партнера Бондаренко з молодіжної збірної-2018, захисника Михайла...UkrBasket

Хацкевич превзошел Лобановского

Лише шалений рикошет на передостанній хвилині та не менш шалена серія 11-метрових дозволила Динамо пройти далі, аби потім зупинитися аж у півфіналі.Динамо Киев от Шурика

Брага перевершує український клуб. Мені подобається, як мої гравці взаємодіють на полі, але вони повинні знати, що робити в важкі хвилини гри, а такі можуть бути. Нам потрібно бути сфокусованими на нашому завданні", - цитує Феррейру ua-football.Нагадаємо, що матч-відповідь Зорі...Чемпион

Ф

повернутися на вершину і довести, що мене ніхто не може перемогти. Трохи пізніше я хочу знищити Вайлдера, а вже через хвилину хочу піти з боксу.Ua-football

У Москві ж "Спартаку" достатньо було виграти з мінімальним рахунком. Та все знову пішло шкереберть для команди, коли на 33 хвилині червону картку отримав колишній гравець "Шахтаря" Луїс Адріано. Ганьбою такий виліт не назвеш. Все-таки команда грала вдесятьох. Але я...24 канал

Хачеріді показав на матчі Ліги чемпіонів в Москві прапор України

місцевим уболівальникам щитки в кольорах прапора України. Футболіст нашої збірної почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 64-й хвилині гри. Зустріч у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Спартаком і ПАОКом завершилася внічию 0:0. Греки за рахунок...Високий замок

Сам матч Спартак-ПАОК закінчився у нульову нічию, таким чином росіяни вилетіли з Ліги Чемпіонів. Хачеріді вийшов на поле на 64-й хвилині гри.Spy-Football

У Чугуївському районі жінку покусала лисиця, постраждала - у лікарні

15 серпня 5 годасів 23 хвилини медикам вступив виклик на виїзд в селище Есхар Чугуївського района з приводу укуслисиці. Про це повідомили в Центрі швидкої допомоги...Новини Харкова