хвилина

Студент з Японії встановив світовий рекорд клацання пальцями

Студент із Японії Сатоюки Фудзімура встановив новий світовий рекорд. Він зміг клацнути пальцями 296 разів за хвилину та потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Guinness World Records.Рекорд був зафіксований під...Unn.com.ua

За дві хвилини півзахисник оформив дубль красивими дальніми ударами, причому з обох ніг.Spy-Football

Зінченко віддав гольову передачу за ПСВ (ВІДЕО)

Нідерландів проти НАК (2: 0).Повідомляє сайт Футбол Україна. >Українець вийшов у основному складі і провів на полі весь матч.На 58-й хвилині Зінченко віддав гольову передачу.>https://www.youtube.com/watch?v=7V859f9CZVEВідзначимо, напередодні Зінченко зіграв за основну команду в чемпіонаті Нідерландів.Ці та інші події про український футбол...Football-ukraine.com

Гурт The Hardkiss представив нову пісню українською мовою

тане і стає вразливою. Антарктида - це образ жінки, яка готова на все, щоб бути з коханою людиною хоча б хвилину. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить ", розповіла вокалістка гурту Юлія Саніна. The Hardkiss брали участь...Зеркало недели (газета)

У ці хвилини в департаменті ЖКК Черкаської міської ради представники правоохоронних органів проводять санкціонований обшук, повідомляє Інфоміст з посиланням на власні джерела. У коментарі...Украина криминальная

Японець поставив рекорд Гіннеса, клацнувши пальцями 296 разів

Японський студент Сатоюкі Фудзімура поставив рекорд Гіннеса з клацання пальцями. За 1 хвилину йому вдалося клацнути пальцями 296 разів.Еспресо TV

Мілевський продовжує "відзначатись" в Росії

газета. > Українець отримав дві жовті картки в першому таймі.За умовами спарингу вилучених футболістів можна було замінювати, тому на 35-й хвилині Мілевський поступився місцем на полі Кутьїну.Відзначимо, що за час підготовчих зборів Мілевський забив 3 голи за "Тосно".Цікавишся футболом? заходь...Футбол газета

Зінченко знову не вразив тренера ПСВ

в стартовий склад своєї команди на матч проти "Бреди".Нагадаємо, раніше Зінченко зіграв за основну команду вийшовши на заміну на 66 хвилині і допоміг команді добити НЕК (3:1).Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Арсенал вийшов до 1/4 фіналу Кубка Англії

маловідомим колективом із Саттона. Лондонці не мали серйозного переваги, але при цьому забили дуже важливий гол. Рахунок відкрив на 26 хвилині екс-форвард львівських Карпат Лукас Перес. Канонірам вдалася швидка атака через правий фланг, після чого Перес з гострого кута послав...Новини футболу

що кухня в квартирі майже містичне місце, яке своєю енергетикою притягує всіх домашніх, які прийшли з роботи або навчання, на хвилину заглянув подругу, свекруха і інших гостей. Посидіти на кухні це самі душевні розмови, ділові Читати далі Кухні з баром...Versal

Богуцький, Кузнєцов, Михайленко, Самотуга, Лисюк, Галахов, Михайлюк Житомиряни переважали суперника в першому таймі і навіть повели в рахунку. На 39 хвилині Михайленко головою забив м'яч у ворота після подачі кутового Андрієм Лисюком. Але втримати подібний темп в другому таймі не...Спортивний Житомир

Костевича проголосували 46% опитаних на офіційному сайті польського клубу. Українець провів на полі весь матч з П'ястом і на 35-й хвилині віддав гольову передачу, після якої був забитий другий гол Леха, пише Трибуна. Як відомо, 24-річний футболіст підписав з польським...Чемпион

На Буковині на пожежі загинув пенсіонер

17 лютого 2017 року о 22 год. 42 хвилини до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Коровія Глибоцького району. Пожежа виникла на кухні. Дерев’яні...Погляд

На 20-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий. Кардинал-Рівне Рівне...Spy-Football

Черкаський Дніпро переміг в останній грі зборів

ФК “Черкаський Дніпро”. Суперником черкащан в цьому матчі була команда «Металург» з Узбекистану. Єдиний гол за всю гру забив на 26-й хвилині черкащанин Антон Крамар. Вже сьогодні о 23:00 команда черкащан вирушить з Туреччини назад в...Вчасно (Черкаси)

Прімера. "Барселона" вимучила перемогу, успіх "Реалу" і "Атлетіко"

Всі фаворити чемпіонату Іспанії перемогли у цьому турі. Несподівано важко дались три очки "Барселоні", котра лише за хвилину до кінця вирвала перемогу в "Леганеса". "Атлетіко", "Севілья" і "Реал" не мали проблем з суперниками.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера. "Спортінг" - "Атлетіко"...Sportanalytic

Прімера. "Барселона" - "Леганес" - 2:1

Лише пенальті за хвилину до завершення зустрічі врятував "Барселону" від ганьби. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Ще один українець забиває в Європі(ВІДЕО)

Повідомляє сайт Футбол Україна.>28-річний українець вийшов у стартовому складі і на 23 хвилині зробив рахунок 1: 1.Це перший гол Льопи в чемпіонаті Хорватії. >Ці та інші події про український футбол читай на Футбол...Football-ukraine.com

Гладир став MVP фіналу Кубка Лідерів. У вирішальному матчі Монако обіграв АСВЕЛ - 95:91. Гладир набрав 23 очки за 22 хвилини на майданчику, реалізувавши 6 з 7 кидків з гри (5 з 6 триочкових) і 5 з 5 штрафних. 🏀🏆...Чемпион

Стеценко захоплюється досвіченими гравцями "Дніпро"

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко висловив своє захоплення досвідченими футболістами, які в скрутну для клубу хвилину підставили своє плече.Повідомляє сайт Футбол Україна. >"Хлопці перейнялися думкою про допомогу команді. Вони реально розуміли, що молодим футболістам буде складно...Football-ukraine.com