хвилина

Д.Олійник відзначився голом у матчі за німецький "Дармштадт"

за нідерландський Вітесс, українські Дніпро та Металіст, вийшов на заміну в перерві поєдинку проти Гінсхайму і забив гол на 54-й хвилині. Інший представник України воротар Ігор Березовський зявився у старті і був замінений на 77-й хвилині. Зустріч завершилася розгромним тріумфом...Unn.com.ua

Українець вийшов на заміну в перерві і забив на 54-й хвилині матчу. Воротар Ігор Березовський вийшов у старті і був замінений на 77-й хвилині. Як відомо, нещодавно Олійнику довелося лягти під...Чемпион

з Динамо з 999 точними передачами. Шахтар є абсолютним лідером УПЛ за показником володіння м'ячем, який становить 68% або 19,3 хвилини в середньому за матч. На на другому місці Динамо (67% володіння м'ячем), а середня тривалість на майже 3 хвилини...Чемпион

"Рух" - у фіналі Меморіалу Ернеста Юста

з Торчиновичів, за яку виступає багато досвідчених футболістів, вийшла на гру, наче на фінальну і найважливішу у кар’єрі. На 4-ій хвилині футболіст нашої команди Омельченко міг відкривати рахунок, проте пробив головою зі зручної позиції вище від воріт. Згодом гравці «Кар’єра»...Галичина спортивная

Гройсман показав своїм міністрам кіно про українські дороги

Відео з засідання Кабміну Гройсман виклав на своїй сторінці у Facebook. Зеркало недели (газета)

Мережу підірвало оголене фото Ренати Литвинової

Кінорежисер і ведуча шоу "Хвилина слави" на Першому каналі в Росії стала мішенню для обговорень в Мережі. Рената Литвинова, яка регулярно піддає інших критиці, потрапила...Bilshe.com

Першій лізі. Наші футболісти приймали "Нафтовик - Укрнафту" із Охтирки. Матч розпочався із розвідки. Рівняни йшли вперед і на 14 хвилині воротар охтирців жорстко зіграв із Русланом Степанюком і арбітр призначив пенальті. Мить і народний клуб веде в рахунку 1-0...Все

Китайські вчені тепер можуть за дві хвилини розрізняти групу крові та резус-фактор

і резус-фактора, інформує replyua.net. За рахунок цієї технології, пише газета China Daily, медики зможуть проводити відповідні процедури всього за дві хвилини. При цьому запропонована методика вигідно відрізняється не тільки по економії часу, але і за вартістю (вона значно дешевше існуючих...Replyua

У Херсоні звільнили однорічну дівчинку, яка зачинилася у квартирі

дверима без нагляду залишилася малолітня дитина. Про це змі повідомили в ГУ ДСНС України у Херсонській області. Поки мама на хвилину вийшла з помешкання, дівчинка зачинила двері на засувку, а як їх відчинити, не розуміла. Дитині 1 рік і 3...Голая Пристань

Як побороти «Синього кита»: рецепт від кременчуцьких школярів

За дві хвилини юні автори зрозуміло і доступно прояснюють, як позбутися депресії.Кременчугский Телеграф

ФК "Тернопіль" у першому весняному матчі будь-що мав перемагати ФК "Суми", щоб скоротити відставання від суперників по турнірній таблиці Спорт Тернопільщини

На восьмій хвилині рахунок відкрив Черній після вдало розіграного кутового.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

в якості головного тренера сумської команди. «Містяни» на виїзді протистояли футбольному клубу «Тернопіль». Матч завершився нічийним результатом 2-2. На 11-й хвилині матчу Олександр Яровенко з пенальті вивів сумчан вперед, під завісу першого тайму господарі поля рахунок зрівняли. На початку другої...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На паркеті спортивного комплексу державного університету дубль оформила Марія Агапова. Харків'янки п'ять разів влучно пробили ворота сумської команди. На 26-тій хвилині поєдинку сумчанки скоротили відставання.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

відомо, Самойлова  обрана для участі в конкурсі Євробачення-2017. Чутки про заборону прокоментував  20 березня голова СБУ Василь Грицак: «На цю хвилину рішення про її заборону вїзду ще не прийнято, але, відкрию таємницю відповідний Запись Чи заборонить СБУ вїзд в Україну...Публичные люди

БК "Детройт" переміг команду О.Леня "Фінікс Санс"

кидком з кута майданчику. Проте в першій чверті наш співвітчизник припустився чотирьох хибних спроб з лінії штрафних. За відведені чотири хвилини третьої чверті "бігмен" клубу зі штату Арізона тричі відправив м'яч у кільце "Пістонс". В заключній 12-хвилинці О.Лень оформив слем-данк,...Unn.com.ua

Патрульні допомогли знайти дитину

років. На місці чоловік передав дитину інспекторам. У цей же час на 102 зателефонувала матір загубленого. Вона розповіла, що на хвилину відволіклась на старшого сина. Молодший сів на велосипед та за лічені секунди зник з її поля зору. Налякана жінка...Голая Пристань

"Оскар" (Підгір

комбінації, не зарахований гол. Як і в попередній грі суперників групового етапу (1:1), на полі підгірського стадіону "Маяк" усі 90 хвилин точилася рівна, безкомпромісна боротьба, незважаючи на те, що команди виступають у різних дивізіонах: "Оскар" в аматорському чемпіонаті України, а...Галичина спортивная

Всі 90-то хвилин пройшли під відчутним перевагою номінальних гостей.Днепродзержинский спорт