хвилина

У наступному відео можна побачити практично всю еволюцію велосипедів всього за одну хвилину. Новости Сумм

Черкаські правоохоронці допомогли хлопцю, який зламав ребра під час катання на велосипеді (фото)

Вартові порядку прийняли рішення негайно транспортувати потерпілого до обласної дитячої лікарні, бо парубок почав задихатись і на рахунку була кожна хвилина, повідомляє Патрульна поліція Черкас. Коли поліцейські прибули до медичного закладу та передали хворого до рук медиків ті, після огляду,...Про Все

24 червня о 9.00 год.  вшанувати  хвилиною мовчанння загиблих бійців  можна буде у Львові біля пам’ятника Т. Шевченку. Опісля   бійців повезуть до Борислава, де 25 червня відбудеться...lviv.tv

Франківський тренер привів збірну України до "бронзи" на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3

Філевич. Щодо «бронзового» протистояння, то після половини матчу українки були попереду — 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною — 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.Галичина спортивная

Ведучий американського телеканалу BBC Х’ю Едвардс протягом більше двох хвилин сидів мовчки в прямому ефірі. Цього виявилося достатньо, щоб соціальні мережі переповнили іронічними зауваженнями з цього приводу. Преса вже визнала...Повінь

вийшли вперед, йдеться на сайті FBU. Після половини матчу українки були попереду 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок. За...Бліц-інфо

Австралія та Камерун розійшлись миром

Поєдинком між збірними Камеруну та Австралії відкривався другий тур групи B Кубка Конфедерацій. Австралійці своїм взяттям воріт відповіли на 60 хвилині, коли Марк Мілліган вдало реалізував одинадцятиметровий.Sportanalytic

В мережі стало вірусним відео з ведучим BBC, який мовчки просидів дві хвилини в прямому ефірі

Під час трансляції виникла технічна несправність, через яку зник звук. UkrMedia

Львів

Опісля хвилини повчання відбувся екуменічний молебень за загиблими під час Другої Світової війни.Щоденний Львів

Збірна України завоювала бронзу чемпіонату світу

зрівняли рахунок та вийшли вперед. Після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною – 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.Єдність

ФФУ введе призові за участь у Кубку України

призові учасникам другого за престижністю турніру країни Кубка України. Про це було повідомлено під час Конференції ПФЛ, яка у ці хвилини проходить у Києві. Учасники будуть отримувати різні суми в залежності від етапу турніру. Конкретні цифри ще не стверджували. За...Online.ua

Саудівські піддані присягають на вірність новому наслідному принцу

Принци, вищі чиновники, представники племен і інші піддані Саудівської Аравії в ці хвилини почали приносити присягу на вірність новому наслідному принцу королівства Мухаммеда бен Салману Аль Сауда.UkrMedia

Артилеристи відточують свою майстерність на Донбасі в двох кілометрах від... Експрес

КАЇР, 22 чер —, Рафаель Даминов. Принци, вищі чиновники, представники племен і інші піддані Саудівської Аравії в ці хвилини почали приносити присягу на вірність новому наслідному принцу королівства Мухаммеда бен Салману Аль Сауда. Сергій ГунеевМнение: новий наслідний принц Саудівської...Повінь

Кубок конфедерацій: вольова перемога Мексики над Новою Зеландією

для обох команд. По ходу першого тайму новозеландці частіше володіли м'ячем і йшли в атаку, що принесло результат на 42-й хвилині: Кріс Вуд вийшов на ударну позицію в чужій штрафній, опинившись з м'ячем один на один з голкіпером, і потужним...Зеркало недели (газета)

червня, патрульні отримали повідомлення про те, що у дворі багатоповерхівки по проспекту Богоявленському, в Інгульському районі Миколаєва, горить автомобіль. Менше хвилини знадобилось охоронцям порядку, щоб прийти на допомогу людям. Взявши вогнегасник зі службового автомобілю патрульні допомогли загасити транспортний засіб. […]Запись...Корабелов.инфо

К.Роналду приніс Португалії перемогу над Росією в Кубку Конфедерацій

посиланням на сайт змагань. Єдиний м’яч в грі, котра проходила при аншлазі на «Стадіоні Спартак» в Москві, вже на 8-й хвилині забив Кріштіану Роналду — він головою переправив м’яч у ворота Ігоря Акінфєєва,...1NEWS

Жіноча збірна України завоювала бронзу

зрівняли рахунок та вийшли вперед. Після половини матчу українки були попереду — 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною — 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.Спорт.ua

зіграли внічию з одним із лідерів чемпіонату - харківським "Житлобудом-1". На гол чернігівки Аліни Скидан, який був забитий на 9 хвилині, гості відповіли м'ячем Ольги Овдійчук на 61 хвилині. Підсумок матчу 1-1. А через кілька днів у Дніпрі "Легенда" розгромила...Online.ua

ПФЛ затвердила обмін команд між Першою та Другою лігами на майбутній сезон

Під час Конференції Професійної футбольної ліги, яка у ці хвилини проходить у Києві, було розглянуто питання щодо обміну клубів між двома дивізіонами організації. Так, у разі участі 16 клубів у...Ua-football