хвилина

тренувальний процес. Починаючи з сезону 2014 року, Кастільо Фрейтас провів у різних лігах за клуб Авай в цілому 1 174 хвилини та забив 3 м'ячі.1NEWS

Бразильський нападник Юрі став гравцем Зорі

готується разом з командою до найближчих матчів УПЛ. Юрі є вихованцем клубу Аваї, за першу команду якого провів загалом 1174 хвилини і забив 3 голи.Ua-football

Ефектний гол Нойока в ворота македонської команди Работнічки

Нойок забив ефектний гол у матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти македонської команди Работнічки. Футболіст відкрив рахунок на 21-й хвилині потужним ударом низом. У підсумку зустріч завершилася впевненою перемогою Динамо з рахунком 3:0. У першому матчі в Македонії команди...Ua-football

19 мільйонів дивилися пряму трансляцію стихійного лиха, якого не було

Instagram Джонатан Венстрем, що зняв грозу в районі Мюнхена. Кількість глядачів "живого" відео на базі зацикленої анімації наближалася у окремі хвилини до 100 тисяч людей.Еспресо TV

матчі-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду українець забив у ворота македонського клубу Работнічкі. Хавбек, який є капітаном Динамо, відкрив рахунок на 20-й хвилині потужним ударом у ближній кут з гострого кута. До цього Нойок забив Рунавіку з Фарерських островів. Нагадаємо, Нойок визнаний...1NEWS

смертельного захворювання крові у 90 випадках може вирішити трансплантація кісткового мозку — ТКМ. Та в Україні […]Запись Рак вбиває кожної хвилини впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Юрченко та Малиновський забивають в контрольних матчах за свої команди

попереднього розіграшу Ліги Європи не зазнав проблем з суперником і розбив його 7:2. Руслан Малиновський вийшов на поле на 61 хвилині поєдинку, а на 64-й зробив рахунок 5:1. Хавбек перехопив передачу суперника і відразу ж пробив по воротах. "Байєр" Владлена...Ua-football

Коноплянка засмутив команду Бойка, забивши втретє поспіль за "Шальке"

за німецький клуб. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Українець вийшов на поле у другому таймі проти турецького "Бешикташа" і вже на 62 хвилині забив третій м'яч своєї команди, який приніс перемогу гельзенкірхенцям.KONOPLYANKA Goal Beikta 0 - 3 SchalkeШальке - Бешикташ 2-0 КОНОПЛЯНКА...Sportanalytic

Сьогодні, 20 липня о 4 годині 25 хвилині енергоблок №5 Запорізької АЕС підключено до мережі. Ведеться набір потужності. Про це повідомляє прес-служба ЗАЕС. На даний час на Запорізькій...Online.ua

ПСЖ обіграв Рому по пенальті в рамках Міжнародного кубка Чемпіонів

Рахунок було відкрито на 36-й хвилині Маркіньос відзначився після розіграшу кутового. Більш вправними виявились футболісти ПСЖ, які реалізували усі своїм спроби.Ua-football

Легкі і корисні пілінги для обличчя

або льняною олією. Якщо ви бажаєте потішити шкіру більш вишуканими рецептами - ось вони.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маска з чорної глини: 5 хвилин для ідеального обличчя1. Йогуртова маска-пілінг по-італійськи. Вам знадобиться натуральний кислий йогурт і натуральна extra virgin оливкова олія.Ляжте і нанесіть...Країна Здоров'я

вдячна за ваші відгуки в каментарях під тестом. The post Як тернополяни можуть перевірити психологічний і емоційний стан за 1 хвилину? appeared first on Газета...Місто Онлайн

У Києві утворилися величезні черги на концерт Depeche Mode

У ці хвилини на НСК "Олімпійський" у Києві розпочинається концерт легендарного британського гурту Depeche Mode.UkrMedia

на зборах в Австрії Аль-Ахлі був розгромленим італійським Удінезе з рахунком 4:1. Гол престижу підопічні Реброва провели лише на 85-й хвилині. До цього Аль-Ахлі під керівництвом Реброва отримав дві перемоги в товариських матчах. Джерело: champion.com.ua...1NEWS

у Стамбулі. У середу, 19 липня, українці з рахунком 1:2 поступилися команді Японії. Єдиний гол у складі українців на 50-й хвилині забив Олексій Стативка. Зазначимо, що переможний гол японці провели вже в додатковий час. У наступному матчі у своїй групі...1NEWS

Саутгемптон продовжив Фрейзера Форстера

того моменту зайняв за собою пост № 1. Наприклад, в минулому сезоні воротар став єдиним гравцем команди, який зіграв кожну хвилину кожного поєдинку в АПЛ.Ua-football

Коноплянка забив Бешикташу в товариському матчі

забив гол у ворота Бешикташа в рамках товариського матчу. Футболіст вийшов на поле в перерві, а гол забив на 62-й хвилині. #S04BES pic.twitter.com/YV5TNlwnap...Ua-football

Як Коноплянка забив за "Шальке" у товариському матчі

Коноплянка відзначився голом у товариському матчі проти турецького "Бешикташа" Коноплянка вийшов на зміну та відправив м'яч у сітку на 62-й хвилині та зробив рахунок 3:0. KONOPLYANKA Goal?? Be?ikta? 0 - 3 Schalke Шальке - Бешикташ 2-0 КОНОПЛЯНКА #S04BES pic.twitter.com/YV5TNlwnap...Еспресо TV

Півзахисник Шальке Євгеній Коноплянка забив гол в товариському матчі проти Бешикташа. Українець вийшов на поле в перерві, а на 62-ій хвилині забив третій гол німецького клубу. Шальке виграв цей матч з рахунком 3:2. Для Коноплянки це вже третій гол поспіль...Spy-Football

В Ужгороді на Можайського невідомі знищують зелену ділянку, обрубуючи дерева - правозахисник: фото

У цю хвилину в Ужгороді, на вулиці Можайського, набуває розголосу інцидент між місцевими мешканцями та невідомими людьми. Останні, на вищезгаданій вулиці, біля будинку...Сайт міста Ужгорода