хвилина

спорту є переможці і переможені. Гра сьогодні була повністю провальною", - цитує Вернидуба офіційний сайт луганців. Нагадаємо, що на 40-й хвилині рахунок було відкрито після автоголу Гречішкіна, а на 78-й хвилині Саман Годдос подвоїв перевагу шведів. Для виходу в 1/16...Чемпион

"Зоря" поступилася "Естерсунду" у Лізі Європи

цього не вдалося. "Естерсунд" впевнено розпочав поєдинок і більшу частину першого тайму контролював м'яч, що призвело до голу на 41-й хвилині. Після подачі Едвардса Геро торкнувся м'яча і цього вистачило, щоб він залетів у ворота української команди. Після перерви найреальніший...Зеркало недели (газета)

"Зоря" знову програла "Естерсунду"

поля. "Естерсунд" часто атакував і загрожував воротам луганської команди. Всередині першого тайму "Зоря дещо вирівняла гру, але пропустила на 40-ій хвилині від Едвардса.В другому таймі "Зоря" мала кілька непоганих нагод для взяття воріт шведів, але не використала жодного свого моменту.Sportanalytic

"Зоря" програла "Естерсунду" у Лізі Європи

Луганська "Зоря" поступилася шведському "Естерсунду" у 5 турі групового раунду Ліги Європи "Естерсунд" вийшов вперед на 40-й хвилині. Еспресо TV

Так після зіткнення двох машин, Логан відкинуло на Шкоду, яка мирно собі стояла біля краю дороги. Каже, плюс, мінус хвилина і це зіткнення для нього могло закінчитися значно гірше.Магнолія-ТВ

Що ж робити, якщо серцевий напад наздогнав тебе, коли ти на самоті?

Якщо ти на 2 хвилини зробиш паузу і прочитаєш, то коли-небудь це врятує тобі життя...Ta4ki.net

залишаться без допомоги. До них приїде або проконсультує лікар, проте не екстреної, а невідкладної допомоги. Світовий досвід говорить – кожна хвилина затримки екстреної медичної допомоги зменшує шанси вижити на 5%. Коли медики екстренки виїздять на прохання пацієнтів, яким би допомогла...УКРОП

медицини. Те, як ми допомагаємо пацієнтам в екстрених ситуаціях, показує наскільки держава цінує життя своїх громадян. Світовий досвід говорить: кожна хвилина затримки екстреної медичної допомоги зменшує шанси вижити на 5%. Коли медики екстреники виїздять на прохання пацієнтів, яким би допомогла...Народна Рада

Состоялся первый матч финала Кубка Либертадорес 2017

Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь мушкетерів. Переможне взяття воріт на свій рахунок записав півзахисник Сісеро Сантос на 83-й хвилині зустрічі. Відзначимо, що матч-відповідь призначений на 30-е листопада.Ua-football

"Челсі" став сьомим учасником плей-оф Ліги чемпіонів

лондонський "Челсі" гарантував собі достроковий вихід у весняну стадію Ліги Чемпіонів. Про це інформує сайт "синіх", передає УНН. На 19 хвилині за фол останньої надії у власній карній зоні червону картку отримав капітан господарів Садигов. Після паузи на 21 хвилині...Unn.com.ua

Хлопець спустився ескалатором у торговому центрі.

Проте в деяких регіонах України, Росії і Білорусії досі співають колядки, відроджуючи давні обряди. Ta4ki.net

Німецька преса: Ярмоленко був одним з кращих проти "Тоттенхема"

Вище має лише воротар Роман Бюркі (2).Revier Sport: "На його правому фланзі атаки весь матч був рух. Вже на 13-й хвилині Ярмоленко почав пристрілюватись, але його удар з 18-ти метрів не став сюрпризом для Юго Льоріса. Через шість хвилин Андрій...Футбольні трансфери

Автор славнозвісної заставки Windows XP зробив три нових знімки для шпалер на смартфон

Як автор найпопулярнішої фотографії в історії, я насолоджувався кожною хвилиною слави".Еспресо TV

Українець забиває в третьому матчі поспіль в Юнацькій лізі УЄФА

ліги УЄФА. Сьогодні відбувся поєдинок між юнаками "Карабаху" і "Челсі". Деда вийшов в стартовому складі азербайджанського клубу, а на 49-й хвилині зустрічі вивів "Карабах" вперед. Українець забиває вже в третьому матчі поспіль, раніше він по голу забив у двох матчах...Ua-football

Футболіста замінили, щоб він встиг в лікарню до дружини, яка народжувала.

своїй команді здолати "Донкастер", забивши два голи (матч закінчився 3:0). Але не це головне. Забивши свій другий гол на 58-й хвилині, вже через дві хвилини футболіст був замінений. Більше новин про навколофутбольне життя читайте в розділі LifeStyle Але причиною такої...Ua-football

Кажуть, не раз бачили на власні очі наслідки аварій, відтак добре розуміють, що інколи, аби врятувати життя – важлива кожна хвилина і потрібна не одна доза крові. Акцію влаштували […]...Newsonline24

Щоб буквально за одну хвилину перемогти корупцію в Україні, потрібно оголосити повну заборону роботи державних органів і підприємств з офшорними компаніями. Таку заяву зробив народний...1NEWS

Щоб буквально за одну хвилину перемогти корупцію в Україні, потрібно оголосити повну заборону роботи державних органів і підприємств з офшорними компаніями. Таку заяву зробив народний...7 днів