хвилина

Фарт никто не отменял, прошли.

Футбол": А мені Динамо сподобалося!!! — Igor Tsyganyk (@tsyganyk) February 22, 2018 Сергей Герц, блогер: Вчорашній 2Т, а точніше 46-75 хвилина нагадали 2Т України з Хорватією.Греки повністю...Sportgid

ДЮСШ смт Окни яка випереджала нашу команду в турнірній таблиці і в першому турі перемогла з рахунком 3-1. З перших хвилин ФК "Гопри" заволодів ініциативою і став створювати гольові моменти, але перший аут біля наших воріт завершився взяттям наших воріт.Новини Голої Пристані

Пхьончхан-2018.

Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима й Анастасія Меркушина посіли 11 місце, з 2 штрафними кругами, 10 додатковими патронами і хвилиною і 40...Sportgid

Не гаявши ні хвилини, інспектори патрульної поліції погасили вогнище. Водій був дуже вдячний за допомогу і висловив усну подяку.Закарпатський Кореспондент

«Азовсталь» помогает оборудовать транспорт Мариуполя системами навигации

робочих місць, достойна заробітна плата, сучасні автобуси і для людей комфорт. Є багато невирішених проблем, але всі проблеми в одну хвилину не вирішаються. Головне хотіти це робити. Коли ми говоримо що Маріуполь це Україна дуже важливо щоб він був повязаний...i24

небезпечними у виконанні наших футболістів вдалися стандарти. Спочатку Віталій Михайленко після подачі з кутового влучив у поперечину, а на 78 хвилині Сергій Цой виконав точну подачу зі штрафного на голову Андрія Барладима - 1:1. Під саму завісу матчу одесити на...Мост

"Динамо" - АЕК.

команда Олександра Хацкевича не знітилася у першому таймі та стримала стартовий натиск афінських футболістів. Приборкавши активність суперників, "Динамо" на 19-й хвилині відкрило рахунок та забило важливий у двоматчевих єврокубкових зустрічах гостьовий гол. Дерліс Гонсалес добре пройшов флангом та прострілив до...Еспресо TV

У херсонця вкрали 9000 гривень

В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини звернувся 48-річний херсонець. Чоловік розповів, що по вул. Бериславське шосе залишив на хвилину свій автомобіль «Мерседес-Віта» незачиненим. Цим скористався невідомий зловмисник і скоїв із салону крадіжку сумки, в якій знаходились гроші в сумі...Голая Пристань

Заснути за хвилину: міф чи реальність?

Багато сучасних людей мають проблеми з режимом сну. "Країна здоров'я" знайшла ефективний метод, який допоможе заснути за одну хвилину. Медичні препарати можуть вирішити проблему, ось тільки побічних ефектів буде занадто багато. Лікарі рекомендують більш здоровий спосіб швидко заснути: контроль...Країна Здоров'я

Защитник Бешикташа раскритиковал игру Домагоя Виды

(0:5) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що турецька команда через вилучення екс-динамівця Домагоя Віди вже на 16-й хвилині залишилася в меншості. "На такому високому рівні грати вдесятьох дуже важко, така помилка дуже дорого обходиться. Гравці які залишилися...Ua-football

Фред На 70-й хвилині гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми хавбек Шахтаря забив фантастичний гол зі штрафного. До цього моменту рахунок у грі...Чемпион

"Шахтар" переміг "Рому" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Голи: Феррейра, 52; Фред, 71 - Дженгіз Юндер, 41 "Рома" переконливіше виглядала у першому таймі та відкрила рахунок на 41-й хвилині. Едін Джеко передачею врозріз вивів один на один Дженгіза Юндера, який перекинув м'яч через Андрія П'ятова у порожні ворота.Еспресо TV

Український свінгмен університету Канзасу Святослав Михайлюк нарешті повернувся на рівень цього сезону. У матчі з університетом Оклахоми він за 34 хвилини набрав 16 очок (1/3 двоочкових, 4/7 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 7 підбирань (2 в нападі), віддав 4 передачі і...UkrBasket

Московський ЦСКА на домашньому полі здолав бєлградську Црвєну Звєзду. Єдиний гол у матчі на 45 хвилині забив Алан Дзагоєв. ЦСКА став першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи.Чемпион

Новини дня у Бердянську за 3 хвилини

Стисло про головні події у Бердянську Pro.berdyansk.biz

половині матчу в складі "Полісся" була задіяна, переважно, молодь, яку суперники повністю обіграли. Шахтар U-19 відкрив рахунок вже на 2-й хвилині після удару Холода. За двадцять хвилин той же Холод оформив дубль і подвоїв перевагу своєї команди. Ще за десять...Спортивний Житомир

"Карпати" у Львові сенсаційно перемогли донецький "Олімпік"

ще в грудні минулого року команди у Львові встигли зіграти лише перший тайм та навіть обмінялися забитими мячами: на 42 хвилині рахунок відкрив "карпатівець" Сергій Мякушко, але вже за три хвилин донеччанин Антон Кравченко забив гол у відповідь. Однак тоді...032.ua — сайт города Львова

Як Шахтар перші раунди плей-офф єврокубків проводив

українців тоді «капітанив» Анатолій Тимощук, який шістнадцятого лютого вивів свою команду на поле. Старт поєдинку вийшов провальним, вже на 7-й хвилині після вишуканого пасу з ліній штрафного майданчика відзначився Аїлтон. Діло йшло до програшу, та на 85-й хвилині Брандао замкнув...Спорт.ua