хвилина

зменшити час очікування авто”, – розповідають на офіційному сайті. За подачу авто платитимемо 16 грн, за кілометр – 5 гривень, хвилина – 1,20 гривні. Як економити, дивись тут.Uber вдруге за місяць подорожчав LVIV.COM...Lviv.com

у офіційному блозі на сайті компанії. З 25 вересня у Києві мінімальна вартість поїздки підвищилася до 30 грн. Ціна однієї хвилини в дорозі зросла до 1,15 грн. Подача машини зросла до 20,5 грн, а ціна за один кілометр знизилася до...Еспресо TV

производится, чтобы увеличить количество автомобилей и сократить для пассажиров время ожидания авто. Подача Ціна за км Мінімальна вартість поїздки        Хвилина 16 грн 3,50 грн 25 грн                                             0,90 грн Стоимость поездки рассчитывается заранее с использованием динамических коэффициентов.Паноптикон

Вже за 20 хвилин львів'янам вдалось оговтатись від пропущеного м'яча і зрівняти рахунок.Покоління ZET

Гнів фанатський.

поліцейські, проте в ситуацію вирішили не втручатися. Нагадаємо, що Суми не втримали перемогу над Балканами через автогол Циколії на 90+5 хвилині і опустилися на останнє місце в турнірній таблиці Першої ліги.Ua-football

Бити акуратно, але сильно.

врятував матч для Балкан, які в підсумку відвезли додому одне очко (1:1), здобуте в матчі з сумською командою. На 90+5 хвилині футболіст, намагаючись перехопити передачу суперника, зрізав м'яч у свої ворота. Незважаючи на драматичність епізоду, удар вийшов досить ефектним. В...Ua-football

України з футболу серед команд першої ліги охтирський «Нафтовик-Укрнафта» приймав «Авангард» із Краматорська. Гості відкрили рахунок у зустрічі на 20-тій хвилині. Аби відновити «статус кво», підопічним Володимира Книша знадобилась чверть години – відзначився Андрій Власюк. Але втримати хоча б нічию...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Стала відомою космічна зарплатня Неймара в ПСЖ

Бразильський нападник ПСЖ Неймар отримає просто фантастичні гроші у паризькому клубі. Зарплатня Неймара за одну хвилину складає приблизно 167 євро.Футбольні трансфери

Сірий автомобіль Daewoo Lanos загальмував лише тоді, коли вдарив жінку, яка переходила дорогу. Про ступінь отриманих жінкою поранень сказати важко, "швидка" забирала її ще при свідомості. Голос Карпат

ФК "Львів" грає внічию з "Поліссям"

гості роблять контратаку, Олександр Дехтяренко на правому фланзі віддає передачу в карний майданчик, яку замкнув Юрій Малєй, 1-0. На 17 хвилині вихід сам-на-сам мав Сергій Кисленко, але м’яч влучив у голкіпера та вийшов за межі поля. Згодом “городяни” йдуть в...Галичина спортивная

Українець Лень підписав кваліфікаційну пропозицію "Фінікса"

більше. У минулому сезоні Лень в середньому набирав 8 очок, робив 6,6 підбирань і 1,3 блок-шота, проводячи на майданчику 20,2 хвилини. Олексій Лень є єдиним українцем в НБА. Центровий був обраний "Фініксом" під 5-м номером на драфті 2013 року, однак...Зеркало недели (газета)

Бондаренко і Козлова пробились до 1/8 фіналу

Українські тенісистки вдало стартували на турнірі в Узбекистані. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Спочатку Катерина Козлова за 43 хвилини впоралась із господаркою кортів Аманмурадовою, а потім Катерина Козлова теж дуже впевнено перемогла росіянку Блінкову.Катерина Козлова (Україна) - Агюль Аманмурадова...Sportanalytic

24 вересня. У виїзному матчі команда Володимира Шарана втратила перемогу, дозволивши господарям зрівняти рахунок наприкінці зустрічі.Жовто-чорні забили першими на 28-й хвилині. Василь Грицук в акробатичному падінні замкнув комбінацію, яку розпочав Полярус. Артем виконав навіс на Сергія Старенького, який у свою...Гречка

Юний форвард Кротоне отримав важку травму

На матч проти "Беневенто" 18-річний Марко Тумінелло виходив в якості автора єдиного гола "Кротоне" в чемпіонаті. Але вже на 4-й хвилині юний нападник покинув поле через травму. Як показало обстеження у форварда розрив хрестоподібної зв'язки коліна, а це мінімум півроку...Ua-football

Першими відкрити рахунок в зустрічі мали шанс господарі поля. Дві можливості, які були створені за хвилину, відзначитися …...1NEWS

24 вересня Кременчуцький Кремінь вдома мінімально поступився чернігівській Десні. Єдиний гол в зустрічі гості забили в дебюті поєдинку, на четвертій хвилині відзначився Фаворов. Після поразки кременчужани опустилися на одну сходинку вниз на сімнадцяте місце. В наступному турі Кремінь зіграє на...Футбол Полтавщини

Каніболоцький: Кожен мріє отримати шанс зіграти в Лізі чемпіонів

після матчу 6-го туру чемпіонату Азербайджану проти "Сумгаїта" (4:1) відповів на питання azerisport.com. - Що скажете про матч? - Стартові хвилини першого тайму нам не вдалися. Пропустили гол і провели початок гри нервово. Але потім взяли контроль в свої руки.Ua-football

"Олександрія" втратила перемогу над "Маріуполем"

Стовідсоткову нагоду повести в рахунку маріупольці втратили на 26-й хвилині. Відзначимо, що на посту головного тренера маріупольців дебютував Олександ Бабич.Unn.com.ua

Малиновський забив красивий гол зі штрафного у чемпіонаті Бельгії

Руслан Малиновський забив гол за "Генк" в матчі проти "Остенде" у восьмому турі чемпіонату Бельгії. Український футболіст відзначився на 44-й хвилині ефектним ударом зі штрафного - воротар лише супроводжував м'яч поглядом. Це перший гол півзахисника в поточному сезоні. Варто зазначити,...Зеркало недели (газета)

Сьогодні о 3 годині 13 хвилин патрульні Львова отримали виклик, що о 1 годині 40 хвилин невідомі викрали автомобіль Lexus NX300H у місті Стрий. Патрульні, які несуть службу на стаціонарному пості у Великосілках Кам’янко-Бузького району повідомили...Телеканал Ритм