хвилина

Україна - Чехія: найкращі фото матчу Ліги націй

групі, а українці зуміли взяти три очки. Збірна України володіла відчутною перевагою, яке втілилося у гол Руслана Малиновського на 43-й хвилині. Кілька разів Андрій П'ятов рятував господарів поля, але і чехи могли пропустити ще кілька м'ячів. Таким чином, українці здобули...Зеркало недели (газета)

Фатальне невезіння Миру

гостей. Поєдинок розпочався для мирян просто жахливо. Ледь не перша ж атака Гірника завершилася голом у їхні ворота. На 8-й хвилині банальний навіс з лівого флангу Ігоря Буки головою влучно завершив ніким не прикритий Віктор Сахнюк. М’яч від стійки зрикошетив...Новий день

BGL BNP Paribas Luxembourg Open Даяна Ястремська переграла Варвару Лепченко з рахунком 6:2, 6:7, 7:6. Матч тривав 3 години 2 хвилини. Протягом цього часу Ястремська реалізувала 5 брейк-поінтів, тоді як її суперниця 3 рази брала подачу українки. У наступному колі...24 канал

Німеччини. Зустріч відбулася на стадіоні Стад де Франс в Сен-Дені і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На 14-й хвилині арбітр зустрічі призначив у ворота Уго Льоріса пенальті, який успішно реалізував півзахисник збірної Німеччини Тоні Кроос.ICTV

Долю фінального поєдинку Івано-Франківськ - Полтава вирішив один точний постріл полтавчанина Ігоря Реутова на 20-й хвилині гри.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Футбол. Молодіжна збірна України (U-21) не гратиме у фіналі Євро-2019

В останньому поєдинку відбірного турніру чемпіонату Європи підопічні Олександра Головка не змогли скласти конкуренцію голландцям. А ще за три хвилини Живкович подвоїв перевагу господарів.Mig.com.ua

Франция - Германия 2:1.

Розгром від Нідерландів минулого тижня доповнився поразкою від французів. Бундестім забила в першому таймі з пенальті, однак вела до 62 хвилини. Дубль Антуана Ґрізманна закріпив лідерство триколірних у групі. До вашої уваги огляд матчу та відео голів. Франція Німеччина 2:1...Ua-football

Юнацька збірна України стала учасником елітного раунду ЧЄ з футболу

На 68 хвилині Шуранов скористався неузгодженими діями голкіпера та захисника, та забив у порожню сітку.1NEWS

Командам групи В1 залишилося провести такі поєдинки: Сообщение Футбольна збірна України достроково виграла групу Ліги націй УЄФА появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Переможний гол на 43-й хвилині гри забив Руслан Маліновський. Нагадаємо, що третя поспіль звитяга підопічних Андрія Шевченка.Гал-info

ще у середині першого тайму пробивав по воротах суперників, але тоді його удар пройшов повз рамку воріт. Удар на 43-ій хвилині став влучним, а воротар не дотягнувся до м'яча. Відео голу Маліновського...24 канал

Збірна Бразилії перемогла Аргентину у товариському матчі.Перемогу бразильцям приніс гол Міранди на 90+3 хвилині після подачі Неймара з кутового.Товариський матч16 жовтняБразилія - Аргентина 1:0 (0:0)Гол: 1:0 - 90+3 МірандаНагадаємо, збірна Аргентини грала проти Бразилії...Чемпион

Збірна України після першого тайму виграє в збірної Чехії з рахунком 1:0. По темі: Україна - Чехія: онлайн-трансляціяГол-красень на 43-й хвилині забив хавбек синьо-жовтих Руслан Маліновський. Читайте також: Футбол 1 онлайн - пряма...Чемпион

Ранок у Тернополі буде безхмарним, і до кінця дня 17 жовтня небо лишатиметься ясним. 14-16 жовтня у східних, південних, західних, Житомирській, Дніпропетровській, Кіровоградській областях надзвичайна пожежна небезпека. Тривалість світлового дня - 10 годин 42 хвилини. Терен

"Я ухожу со сцены": Анастасия Приходько заявила о завершении карьеры

Найтемніша мить за хвилину до світанку, найтяжча мить за хвилину до перемоги"...Chaspik

Юнацька збірна України перемогла в Боснії і вийшла до еліт-раунду чемпіонату Європи

Утім, більшого збірна України своєму суперникові зробити не дозволила. На 56-й хвилині той же Зубков вивів Україну вперед.Znaj.ua

не гарантувала українцям продовження боротьби, адже вони були залежними від результатів матчів у інших групах.Збірна України пропустила вже на 2й-й хвилині, коли відзначився Джастін Клюйверт. Майже одразу після цього забив Рікайро Живкович, який на 78-й хвилині оформив дубль.Нідерланди перемогли Україну...Чемпион

Зінченко може стати гравцем турецького гранда

Україна відігралася на 32-й хвилині, завдяки гарному удару Олександра Зубкова.Znaj.ua

Юнацька збірна України пробилася до еліт-раунду Євро-2019 - ФФУ

вольову перемогу і пробилася до еліт-раунду Євро-2019. Про це повідомляє прес-служба Федерації Футболу України, передає УНН. "Програючи вже на 1-й хвилині, підопічні Сергія Попова змогли переломити хід зустрічі й розгромили збірну Словаччини з рахунком 4:1", - повідомили у ФФУ. Вирішальний...Unn.com.ua