хвилина

за турецький клуб в офіційних матчах. Українець вперше вийшов в стартовому складі в офіційній грі і відкрив рахунок на 24-й хвилині матчу Кубка Туреччини проти Генчлербірлігі. У підсумку гра завершилася у нічию 2-2. Раніше Караваєв забив один мяч і віддав...Spy-Football

кардіостимулятор. Вартує така операція понад 40 тисяч гривень. Родина цих грошей не має, а оперувати коломиянку потрібно негайно, адже будь-якої хвилини орган може дати збій. Кілька наших гривень допоможуть врятувати життя людині. НТКThe post Коломиянка Тамара Степюк просить врятувати їй...Дзеркало Коломиї

На 32-й хвилині Малиновський отримав жовту картку. Нагадаємо, хавбек виступає за «Генк» на правах оренди.Spy-Football

Кубок Іспанії.

Матч виглядав досить тьмяно з великою кількістю боротьби, без ризику і креативу. Все йшло до нульової нічиєї, але на заключних хвилинах "Алавес" зумів не просто виграти, а виграти з різницею у два м'ячі. Ібай Гомес забив двічі протягом чотирьох хвилин,...Ua-football

Караваєв забиває за "Фенербахче" (ВІДЕО)

Повідомляє Футбол газета. > Сталося це у виїзному матчі Кубка проти "Генчлербірлі". Українець відкрив рахунок в матчі на 22-ій хвилині. Футбол газета

Малиновський визнаний кращим гравцем матчу з Остенде

забив свій перший гол за бельгійську команду в офіційному матчі. Футболіст дальнім ударом вразив ворота "Остенде". Це сталося на 55-й хвилині зустрічі. За підсумками поєдинку українець був визнаний гравцем матчу. @KRCGenkofficial I really love Genk. Our boy is there #Samatta...Чемпион

Українські музиканти підірвали мережу саундтреком з "Шерлока" на бандурі і баяні

день до ефіру. "Перший канал" отримує епізоди "Шерлока" заздалегідь за домовленістю з ВВС, щоб встигнути озвучити їх і показати на хвилину пізніше ніж у Великій Британії. Зазначимо, така домовленість є унікальною, і коштувала надзвичайних грошей. Злив серії за хвилину до...ДеПо

потяг із вагонами-трансформерами за маршрутом "Івано-Франківськ-Київ", пише Depo.Закарпаття з посиланням на "LB". Поїзд №149 їде до Івано-Франківська 9 годин 03 хвилин під категорією "Нічний швидкий", але для зворотного шляху до Києва він переходить в категорію "Інтерсіті" та під номером 749...ДеПо

Сборная Украины U-17 уступила в поединке с Израилем

Цього разу суперниками українців були однолітки з Ізраїлю. Але вже на 18-й хвилині наші суперники зуміли вийти вперед...Sportgid

"Наша перша акція через 5 хвилин. Обама, гори в пеклі!"- написали "Федерали".ДеПо

допоміг своїй команді вивезти нічию з Остенде, де відбувся перший матч півфіналу Кубку Бельгії. Маліновський відзначився дальнім ударом на 55-й хвилині, з яким не зумів впоратися воротар. Кубок Бельгії-2016/17 з футболу 1/2 фіналу Перший матч 17 січня Остенде - Генк...Чемпион

Сборная Украины U-16 разгромила Черногорию на Кубке Эгейского моря

з рахунком 4:1. Щоправда, початок зустрічі був за суперниками: рахунок вдалося відкрити саме чорногорцям, які повели у рахунку на 10 хвилині. Але підопічні Олега Кузнецова витримали удар: «синьо-жовті» зуміли до перерви зрівняти...Sportgid

Малиновський красиво забиває за "Генк", а Бланко Лещук хоче в збірну України - ці та інші найважливіші новини українського футболу за останню добу

"Остенде".>Українець вперше після травми, отриманої в кінці травня 2016 року, вийшов на поле в офіційному матчі і забив на 55-й хвилині. Після чого на 85-й хвилині Малиновського замінив головний тренер.Срна досі ще має шанси на перехід до "Барси".>За інформацією Sport.es.Football-ukraine.com

Малиновський забиває за "Генк"(ВІДЕО)

Хавбек бельгійського "Генка" Руслан Малиновський забив гол у матчі Кубка Бельгії проти "Остенде". Після чого на 85-й хвилині Малиновського замінив головний тренер. Також у своєсу пасиві хавбек має жовту картку.Sportgid

Гол Малиновського приніс "Генку" нічию в Кубку Бельгії

минулорічної травми, яку він отримав ще в травні, і зумів відзначитися голом. "Генк" першим пропустив від "Остенде", але на 55-й хвилині дальнім ударом Малиновський зумів зрівняти рахунок. Це перший гол українця в складі бельгійського клубу. Нагадаємо, крім Малиновського в чемпіонаті...Зеркало недели (газета)

Руслан Малиновський зрівняв рахунок у матч між "Генком" та "Остенде" в Кубку Бельгії У підсумку, гол українця на 55-ій хвилині став вирішальний і дозволив "Генку" уникнути поразки - 1:1...ДеПо

Малиновський забив перший гол за Генк

в офіційному матчі. Футболіст дальнім ударом вразив ворота "Остенде" у першому півфінальному матчі Кубка Бельгії (1:1). Це сталося на 55-й хвилині зустрічі. Нагадаємо, що контракт Руслана Малиновського належить "Шахтарю", за "Генк" він виступає на правах оренди. 1-1 Ruslan Malinovskiy Goal...Ua-football

Збірна України U-16 розгромила Чорногорію

з рахунком 4:1. Щоправда, початок зустрічі був за суперниками: рахунок вдалося відкрити саме чорногорцям, які повели у рахунку на 10 хвилині. Але підопічні Олега Кузнецова витримали удар: синьо-жовті зуміли до перерви зрівняти рахунок, а у другому таймі забили ще три...Ua-football

Вихованець "Черкаських Мавп" продовжує переможну ходу в Канзасі

разу команда нашого земляка протистояла збірній університету "Айова-Стейт". Черкасець вийшов на майданчик у стартовій п’ятірці і провів на паркеті 33 хвилини. За цей час Святослав спромігся оформити тринадцять очок та шість підбирань. Зрештою, з допомогою черкасця "Канзас Джейхокс" продовжив свою...ВIККА