хвилина

Збірна України U-16 розбила Чорногорію у товариському матчі

відкладати вирішення завдань на гру, фактично знявши усі питання щодо переможця ще до перерви. Годинник встиг вирахувати трохи більше двох хвилин з моменту початку гри, а наша команда вже повела у рахунку. Хондак вдало підключився під час кутового у дебюті...Спорт.ua

"Вольфсбург" переміг у першій грі за виживання в Бундеслізі

стиковому матчі за право увійти/залишитися в Бундеслізі, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. Єдиний гол "Вольфсбург" забив на 35-й хвилині, коли Маріо Гомес реалізував пенальті. Відзначимо, що матч у відповідь відбудеться в Брауншвейгу 29 травня. Додамо також, у сезоні,...Unn.com.ua

Просить домашній арешт, бо вагітна: в суді обирають міру запобіжного заходу для рівнянки Літвінової (ФОТОФАКТ)

В Рівненському міському суді в ці хвилини обирають міру запобіжного заходу для 24u002dрічної Тетяни Літвінової. Жінку підозрюють у жорсткому вбивстві свого колишнього чоловіка стиліста Сергія Літвінова. Слухає...Press-Центр

В Україні всі будівельні документи можна буде знайти за 3 хвилини

Як повідомили в Мінрегіонбуді, у відкритому доступі на порталі будуть розміщені основні метадані про будівельну документацію у всіх областях України. RegioNews-Суми

Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8

Вже з самого початку матчу команди задали грі швидкий та інтенсивний темп, з боротьбою на кожному клаптику поля.  До 12 хвилини гра в основному проходила в центрі поля без гольових моментів. Та вже наступної хвилини шанхаївці зуміли відкрити рахунок у...Сайт міста Шепетівка

цього напрямку, Укртелеком пропонує своїм клієнтам вигідний тариф для спілкування з родичами, друзями і знайомими, які перебувають у Польщі. Вартість хвилини такої розмови – 0,03 долара США (з ПДВ). Для того, щоб з домашнього телефону зателефонувати абонентам Klucz Mobile потрібно...Pr.meta.ua

Манчестер Юнайтед, забивши по швидкому голу в кожному з таймів, обіграв Аякс в фіналі Ліги Європи. Вже на 3 хвилині Генріх Мхітарян виявився найспритнішим у штрафному майданчику і подвоїв перевагу манкуніанців.Spy-Football

"Аякс" у фіналі Ліги Європи УЄФА. Матч на "Френдс Арені" в Стокгольмі (Швеція) завершився з рахунком 2:0. Рахунок на 18-й хвилині за допомогою рикошету забив Поль Погба, подвоїв перевагу манкуніанців на 48-й хвилині Генріх Мхітарян - перший вірменський футболіст, який...Високий замок

Огляд матчу "Нива" (Теребовля) - "Рочин" (Соснівка) 0:1 - відео

команді другу поспіль перемогу у чемпіонаті. Цікаво, що у попередній грі "Рочина" з "ОДЕКом" Андрій Кохман теж відзначився на 66-ій хвилині. Виїзна перемога у Теребовлі дозволила "Рочину" переміститись на четверту позицію. Теребовлянська команда – сьома.Галичина спортивная

У кожній добі є "золота хвилина" для загадування бажання

Ця хвилина названа "золотою хвилиною доби". Але що ж робити, наприклад - 29 вересня або 31 січня?Infokava.com

Аякс - Манчестер Юнайтед: дивитись онлайн відео голів

- МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 0:2 ОНЛАЙН МАТЧУДивіться на ONLINE.UA відео голів фінального матчу, що відбувсяна "Френдс Арені" у Стокгольмі.На 18-й хвилині рахунок відкрив Поль Погба.На 48-й хвилині другий гол у ворота "Аяксу" забив Генріх Мхітарян.ЛІГА ЄВРОПИ. ФІНАЛСтокгольм. "Френдс Арена"Головний арбітр:...Online.ua

Замбія вийшла в плей-офф молодіжного ЧС, розгромивши Іран

як програвали 0:2. Іран забив по голу на початку кожного з таймів (дублем відзначився Шекарі), однак з 54-ї по 71-у хвилини гравці африканської збірної забили чотири рази. Замбія очолює групу С, маючи в своєму активі шість очок. Іран має три...Ua-football

Збірна України U-16 розбила Чорногорію

першого тайму не віщували розгромної перемоги для нашої команди. «Синьо-жовті» першими пропустили у власні ворота, і сталося це на 24-й хвилині. Атака лівим флангом із наступною розрізною передачею до району штрафного майданчика завершилася тим, що одразу кілька українських захисників програли...Спорт.ua

близько 00.30 ніжинці могли чути тривожну сирену цивільної оборони, яка звучала два рази десь по 30 секунд з інтервалом 1 хвилина. Чули тривожну сирену і в районі Молодіжної і в районі Синяківської...Головний портал Ніжина

"За хвилини до кінця тестів": у Краматорську під час ЗНО помер шкільний директор

У Краматорську під час проведення Зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) помер директор школи №31 Микола Деркаченко. UkrMedia

Гравці «Зірки» в символічних збірних туру

Монарьова зобовязані були забивати. Але з реалізацією ще є певні проблеми в кропивничан. Міг Ігор і сам забивати на 35-й хвилині мяч улучив у стійку, а на 70-й після сильного вистрілу Загальського врятував лучан від повного розгрому голкіпер. Олексій Збунь...Кировоградские новости

це Також в Огляді соціальних мереж: Про скандальні чеки в еко-лавці Корчинський дізнався з фейсбук У компанії БОДО за 34 хвилини відреагували на пост чоловіка.Магнолія-ТВ