хвилина матчу

Гол Є.Шавхова вивів "ПАОК" у фінал Кубка Греції

і Є.Шахов першим дотиком пробив у сітку воріт. Після цього футболісти ПАОКу забили ще раз (4:0). Примітно, що на 48-й хвилині матчу забив гол екс-захисник Дніпра Лео Матос. Зауважимо, що взяття воріт Є.Шахова стало для українця 7-м в сезоні. Додамо,...1NEWS

Шахов голом вивів ПАОК в фінал кубка Греції (ВІДЕО)

Повідомляє Футбол газета. > Щоб вийти в фінал, ПАОКу потрібно було забити мінімум два м'ячі. Шахов забив третій гол команди на 73-й хвилині матчу. Футбол газета

Досвічений гравець "Барселони" забив свій перший гол за клуб

Виявляється, що багатовіковий захисник каталонської "Барселони" вчора вперше відзначився забитим м`ячем в матчі з "Осасуною"(7:1).Повідомляє Футбол газета. > На 67-й хвилині матчу 34-го туру Прімери проти "Осасуни" за рахунку 5: 1 на користь каталонців Маскерано впевнено реалізував пенальті, розстрілявши верхній...Футбол газета

Малиновський забиває черговий шалений гол в Бельгії (ВІДЕО)

Український легіонер бельгійського "Генка" Руслан Малиновський черговий раз відзначився в вищій лізі Бельгії. Малиновський відкрив рахунок на 20-й хвилині матчу. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Володимир Шаран : Був здивований висловлюваннями Юрія Вернидуба

Дякувати Богу, що останню гру з «Олімпіком» ми виграли. Непогано виглядали в перші тридцять хвилин матчу, але кадрові проблеми дали...Sportgid

Тотовицький забив вирішальний гол за "Кортрейк"

Український півзахисник бельгійського "Кортрейка" Андрій Тотовицький вчора відзначився надзвичайно важливим голом у місцевому чемпіонаті. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На 89-й хвилині матчі Андрій замкнув головою навіс із флангу і приніс "Кортрейку" перемогу над "Руселаре".Зараз команда Тотовицького веде боротьбу за Лігу Європи.Нагадаємо,...Sportanalytic

В. Шаран : В моїй кар

«Олімпіком» ми виграли. Це була дуже важка гра, але хлопці проявили характер, вигравши цю гру. Непогано виглядали в перші тридцять хвилин матчу, але кадрові проблеми дали про себе знати.  Ці проблеми будуть продовжуватися,  тому, що дійсно дуже багато травмованих. На...Новости Александрии

Шахов забив уже 7 гол у офіційних матчах за свій клуб. У матчі проти «Платаніаса» (3:1) Шахов забив на 63-й хвилині матчу, а на 72-й був замінений.Spy-Football

суперника на рахунку саме Тотовицького. Причому сценарій поєдинку вартує того, щоб зупинитися на окремих моментах детальніше. Ще на початку 90-ї хвилини матчу команда Андрія "горіла" з рахунком 1:3. Проте зуміла забити двічі впродовж чотирьох хвилин! Саме Тотовицький скоротив різницю, коли...Чемпион

Команда Сергія Лавриненка зрівняла рахунок у середині першого тайму. Євген Немтінов заробив штрафний удар на половині поля суперника. Гречка

"Карпати" мінімально переграли "Волинь"

першого і єдиного гола в матчі став Гуцуляк, який, отримавши чудову передачу від Гладкого, пробив у порожні ворота на 17-й хвилині матчу. "Карпати" збільшили відрив від "Дніпра" до 6 очок, залишаючи їм все менше шансів на виживання в Прем'єр лізі.Ваші новини

Влучний удар нападника Андрія Кохмана на 30 хвилині матчу виявився єдиним у поєдинку.Гал-info

Першим на чемпіонаті світу забиває гравець ХК «Кременчук», але команда поступається

України. Одного разу наша команда залишилась утрьох проти п’ятірки суперників. Проте саме синьо-жовтим вдалося відкрити рахунок. Сергій Кузьмик на 14-й хвилині матчу виїхав з-за воріт та переграв голкіпера угорців, що стало непоганим початком для нашої збірної. Але вже за хвилину...Кременчугский Телеграф

Україна поступилася угорцям у матчі-відкритті ЧС з хокею

України. Одного разу "синьо-жовті" залишились утрьох проти пятірки суперників. Проте саме нашим співвітчизникам вдалося відкрити рахунок. Сергій Кузьмік на 14-й хвилині матчу виїхав з-за воріт та переграв голкіпера угорців. Але вже за хвилину угорці зрівняли рахунок. Шайбу закинув Барталіш Іштван.Unn.com.ua

Екс-хавбек "Дніпра" та "Карпат" знову відзначився за кордоном

Півзахисник хорватського "Осієка" Дмитро Льопа відзначився черговим м'ячем за свій клуб. Повідомляють Футбольні трансфери Українець відзначився вже на 9-ій хвилині матчу проти "Інтера Запрешіча".Загалом команда Льопи святкував перемогу в цій грі із рахунком 2:1.Додамо, на даний час "Осієк" посідає третє...Футбольні трансфери

Захисник "Карпат" Нестеров не зіграє проти "Волині"

Центральний захисник "Карпат" Андрій Нестеров пропустить матч проти луцької "Волині". У матчі проти полтавської "Ворскли" Нестеров на 79-ій хвилині матчу отримав попередження, яке для нього стало вже восьмим в цьому чемпіонаті. Таким чином гравець відбуватиме одноматчеву дискваліфікацію. Нагадаємо, що матч...Галичина спортивная

Донецький "Шахтар" переграв "Динамо"

Донеччани теж не цуралися відповідати, проводячи свої фірмові швидкісні атаки. Одна з таких флангових атак дала результат вже на 12-ій хвилині матчу. Тайсон навісив в штрафний майданчик, де Факундо Ферейра перевисів своїх опікунів із Києва і головою відправив мяч у...Unn.com.ua

МЮ закінчилася голом Мхітаряна. Проте не надто надійна гра в захисті призвела до того що Андерлехт зрівняв рахунок на 32-й хвилині матчу. У другому таймі господарі мали чимало моментів для взяття воріт, але підвела реалізація. У підсумку, матч перейшов в...Spy-Football

Українець Малиновський увійшов до символічної збірної туру чемпіонату Бельгії

третього туру плей-офф чемпіонату Бельгії за версією voetbalkrant.com. На вихідних "Генк" в гостях розгромив "Кортрейк" з рахунком 3:0. На 34-й хвилині матчу Малиновський відзначився забитим м'ячем, а на 66-й зробив гольову передачу на Омара Коллі. Зазначимо, що за "Кортрейк" також...Зеркало недели (газета)

Мадриді з рахунком 1:0. Ще одна пара сьогоднішнього ігрового дня Реал - Баварія наразі буду з'ясовувати стосунки у додані 30 хвилин матчу (там рахунок наразі 2:1 на користь Баварії). Як відомо, перший матч між цими командами завершився 2:1 на користь...1NEWS