хвилина матчу

двох останніх Копа Америка вирішило спірне рішення бразильського арбітра, який углядев фол Хосе Фуенсаліда проти Анхеля Ді Марії на 16-й хвилині матчу. З «точки» впевнено забив Мессі. Завдяки перемозі Аргентина піднялася на третє місце з 22 очками, чилійці йдуть шостими.Spy-Football

Вінницька «Нива-В» оскаржує свою поразку і звинувачує «Балкани» у порушеннях

вимагають аналювати результат гри. У суботу, 18 березня, вінницький футбольний клуб Нива-В зіграв з одеситами ФК Балкани. Вже на 19-й хвилині матчу вінничани поступилися супернику з рахунком 0:2. Проте як повідомляє прес-служба Ниви-В, почесний президент клубу Василь Вовк оскаржуватиме результат...Інформаційна Вінниччина

рамках 21 туру чемпіонату України серед команд другої ліги, франківськиу МФК «Тепловик-Прикарпаття», переміг новокаховську «Енерггію», з рахунком 3:1. На 12 хвилині матчу, Тарас Бойко, увігнавши мяча в девятку воріт гостей, відкрив рахунок у грі. забити мячам на МЦС Рух, в...Бліц-інфо

Впевнена перемога перед плей-офф

На 26 хвилині Кузь робить рахунок 3:0, а на 30 хвилині Радевич збільшив перевагу енергетиків до чотирьох м'ячів. Останні десять хвилин матчу “Енергія” атакувала вп'ятьох – замість голкіпера на майданчик виходив Кордоба. Такий тактичний хід був продиткований підготовкою до матчів...Галичина спортивная

Зінченко віддав гольову передачу на 13-й хвилині матчу. Це четвертий матч Зінченка за молодіжний склад ПСВ.Чемпион

Малиновський став капітаном "Генка" в матчі Ліги Європи

Український півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський удостоївся великої честі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На 73-й хвилині матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи "Генк" - "Гент" наш футболіст отримав капітанську пов'язку від ветерана клубу Томаса Буффеля.Вітаємо Руслана з почином...Sportanalytic

Гравець збірної України зробив асист в Європі(ВІДЕО)

клубу проти "Хелмонд Спорт" (3: 0) в рамках другого дивізіону Нідерландів.Повідомляє сайт Футбол Україна. >Зінченко віддав гольову передачу на 13-й хвилині матчу.20-річний українець вийшов у старті і був замінений на 71-й хвилині.>https://www.youtube.com/watch?v=dJP_X1Ty4sMЦе четвертий матч Зінченка за молодіжний склад ПСВ. За...Football-ukraine.com

"Кубок Надії": "Географи" пройшли "Електрон"

був близький до третього гола, однак проти нічиєї були «географи». Жирну крапку у матчі вдалося поставити Івану Джигринюку. На 39 хвилині матчу він оформив хет-трик і зробив рахунок 4:2 на користь «синіх». При такому результаті «Електрон» не здався, проте скоротити...Галичина спортивная

ФА висунула звинувачення на адресу Манчестер Юнайтед

Кубка Англії проти Челсі. Футбольна Асоціація звинувачує Манчестер Юнайтед у нездатності контролювати своїх гравців.Це стосується інциденту, який стався на 35-й хвилині матчу проти Челсі, коли гравці Юнайтед накинулися на рефері Майкла Олівера, який показав другу жовту картку Андера...Новини футболу

"ПСЖ" має 7 претензій до роботи Айтекіна на матчі Ліги чемпіонів

Епізод стався в першому таймі, коли півзахисник "ПСЖ" Юліан Дракслер виконував прострільну передачу.2. Піке заслуговував другої жовтої картки на 41-й хвилині матчу під час зіткнення з форвардом Едінсон Кавані.3. Пенальті на Неймарі. На думку "ПСЖ", бразильський нападник навмисно шукав контакт...Футбол газета

Наприклад, я повторно подивився заключні 20 хвилин матчу ПСЖ проти Барселони. За 10 хвилин до закінчення матчу люди говорили, що ПСЖ грає абсолютно видатним чином.Znaj.ua

"Шанхай Шеньхуа" скоротив зарплату своєму гравцю через фол (ВІДЕО)

"Шанхай Шеньхуа" застосував нові санкції до півзахисника Цинь Шену.Повідомляє Футбол газета. > Хавбек, який отримав пряму червону картку на 24-й хвилині матчу другого туру китайської Суперліги проти клубу динамівця Жуніора Мораеса - "Тяньцзінь Цюаньцзянь" (1: 1). Футболіст спеціально наступив на...Футбол газета

Бундесліга. Підсумки 24-го туру

Франкфуртом в першому таймі (3:0). Машина Карло Анчелотті йде до свого титулу практично без збоїв.Був щиро зворушливий момент на 64-й хвилині матчу, коли Марко Русс замінив в обороні Франкфурта Хасебе. Після подолання раку, 31-річний футболіст в перші появлся на поле...Новини футболу

"Кубок Надії": "Альтернатива" вирвала путівку у півфінал

Матч між «Альтернативою» та GTL пройшов у рівній боротьбі. У рівній грі GTL зусиллями Юрія Лавріна зумів відкрити рахунок на сьомій хвилині матчу. Галичина спортивная

Мілевський знову відзначається асистом в Росії (ВІДЕО)

зробив асист в матчі 26-го туру ФНЛ проти "Тюмені" (2: 2).Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець вийшов на заміну на 62-й хвилині матчу за рахунку 0: 2 на користь "Тюмені".Після передачі українця гол забив Олександр Макаров."Тосно" займає 2-е місце в турнірній...Sportgid

Прімера. Атлетіко мінімально здолав Гранаду, Севілья не змогла обіграти Леганес та інші матчі

(Лусіано, 68).Попередження: Сарабіа, Краневиттер — Пірес, Мантовані, ПересАлавес вирвав перемогу у Малаги в компенсований арбітром час. Цікаво, що з 72-ї хвилини матчу гості грали в меншості.Малага — Алавес 1:2Голи: Карлос, 71 — Феддал, 39, Мендес, 90+1Малага: Камені — Росалес, Л.Новини футболу

Прімера. Алавес в меншості здолав Малагу, Валенсія і Севілья втратили очки у домашніх матчах

Селезньов красивим асистом допоміг "Карабюкспору" перемогти(ВІДЕО)

Євген Селезньов класним асистом допоміг "Карабюкспору" обіграти "Аданаспор"Повідомляє сайт Футбол Україна. Наш Євген Селезньов відіграв 86 хвилин матчу та допоміг партнеру Танасе на 61-й хвилині оформити дубль. Український форвард у штрафному майданчику суперника віддав красивий гольовий пас п'ятою.Sportgid

Наполі провів непоганий матч проти Реалу, хоч і припинив виступи в Лізі чемпіонів. "Ми провели дуже хороші перші 55 хвилин матчу. Чемпион

Починаємо «Добу»

1992 - зіграні перші матчі першого футбольного чемпіонату незалежної України. Перший м'яч забив півзахисник «Карпат» Анатолій Мущинка - на 20-й хвилині матчу в Одесі проти «Чорноморця» (підсумок - 2:2). Церковне свято. віднайдення чесних мощей святих мучеників у Євгенії. Іменинники. Опанас,...Нова доба