хвилина матчу

На тринадцятій хвилині матчу Максим Ганжа виявився спритнішим за захист киян і відкрив рахунок у матчі. Вже на восьмій хвилині матчу рахунок відкрила Христина Савічева.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тащі робить дубль, Дуйсбург грає внічию

проти "Інгольштадта" забив два голи. Щоправда, завоювати три очки "Дуйсбург" так і не зміг. Матч закінчився внічию 2:2. На 17-й хвилині матчу після розіграшу кутового, удару з середньої дистанції і невеликого рикошету, Борис вивів свою команду вперед, а в другому...Ua-football

Неймар і Кавані посварилися через право виконати пенальті

Неприємний для "ПСЖ" епізод трапився в матчі Ліги 1 з "Ліоном" (2:0), повідомляє Get French Football. На 79-ій хвилині матчу у ворота "Ліона" був призначений пенальті. Спочатку виконати удар збирався Неймар, однак штатний пенальтист команди Едінсон Кавані був явно проти...Ua-football

Наші в збірній 9-го туру УПЛ

туру була сформована символічна збірна, куди потрапили і наші гравці: Сергій Старенький footboom.com: Півзахисник "Олександрії" вийшов на поле на 28-й хвилині матчу, замінивши правого захисника Павла Пашаєва, який отримав пошкодження, і зміг зіграти одну з вирішальних ролей у тому, що...Новости Александрии

"Карпати" ледь встояли в матчі проти "Зорі"

Тричі їх від голу врятувала штанга. Достатньо підкреслити, що свій перший удар по воротах "Зорі"футболісти зі Львова нанесли на 90-й хвилині матчу, коли суперник залишився в меншості. Зоря - Карпати 0:0 Зоря: Лунін - Опанасенко, Гречишкін, Сваток, Сухоцький - Гордієнко,...Ваші новини

Уелбек травмував пах і вибув на невизначений час

Нападник "Арсеналу" Денні Уелбек отримав травму паху і може вибути на довгий час, повідомляє The Telegraph. На 73-й хвилині матчу п'ятого туру АПЛ проти "Челсі" Уелбек отримав травму і був замінений. "У нього травма паху. Не можу сказати точно, але...Ua-football

«Інгулець» у Луцьку втратив два очки

У компенсовані хвилини матчу Владислав Клименко поцілив у перекладину воріт «Волині».Дзеркало Кіровоградщини

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

голу підопічні Володимира Реви зробили ставку на збереження переваги у рахунку, але поплатилися за безпечні дії у захисті на 90-й хвилині матчу. Івана Руделіч, яку захисники залишили без нагляду у власному штрафному, переграла Самсон, вразивши дальній нижній кут. "Вся гра...Unn.com.ua

Жіноча збірна України не втримала перемогу з хорватками

в матчі з хорватками. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наші футболістки домінували на протязі всієї гри, однак забити змогли тільки на 75 хвилині матчу. З пенальті відзначилась Апанащенко. Та на додаткових хвилинах гри хорватки змогли зрівняти рахунок. Руделич відзначилась влучним ударом за...Sportanalytic

клуб «Скерндербеу» з рахунком 3:1. Кияни пропустили наприкінці першого тайму, але після перерви змогли відігратись і вийти вперед. На 83-тій хвилині матчу на поле, замінивши Дерліса Гонсалеса, вийшов уродженець Степанівки Сумського району Олег Гусев. Це був 295 матч нашого земляка...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українці поступилися Італії на старті Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу

Наші земляки в стартову хвилину матчу примудрилися заробити два пенальті у власні ворота.1NEWS

Київське "Динамо" з перемоги стартувало в Лізі Європи

Через три хвилини удари киян самовіддано блокували захисники. Додані три хвилини матчу не змінили рахунок на табло.1NEWS

Ліги чемпіонів 2017/18. Поєдинок відбувся у Харкові на стадіоні “Металіст” і завершився з рахунком 2:1. Рахунок відкрив Тайсон вже на 15 хвилині матчу, а на 58 хвилині Факундо Феррейра після передачі Тараса Степаненко подвоїв перевагу “Шахтаря”. “Наполі” відповів голом Аркадіуша Міліка з...1NEWS

"Шахтар" красиво переміг "Наполі"

Донецький "Шахтар" з перемоги розпочав груповий етап Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гол Тайсона вже на 15-й хвилині матчу дозволив "Шахтарю" діяти на контратаках, а Факундо Феррейра у другому таймі подвоїв перевагу "гірників".Грубий і безглуздий підкат Степаненка дозволив гостям...Sportanalytic

Бернард: Як ми, так і Наполі будемо боротися тільки за перемогу

буде ця гра. Наполі - дуже якісна команда абсолютно у всіх сенсах. Щоб перемогти, ми повинні бути сконцентровані всі 90 хвилин матчу. Незважаючи на те що у нас було досить мало часу на вивчення суперника, ми постаралися максимально вивчити їх...Ua-football

Справжній Fair Play: Капітан Бохума переконав арбітра не призначати пенальті за уявний фол

Капітан "Бохума" Фелікс Бастіанс в матчі другої Бундесліги проти "Дармштадта" показав, що таке справжній Fair Play. В одному з епізодів матчу Бастіанс увірвався в штрафну суперника і впав на газон, нібито від контакту з захисником. Суддя негайно свиснув "на точку",...Ua-football

Мілевський відзначився чергови голом за брестське "Динамо"

чертвертим голом в рамках чемпіонату Білорусії, інформує УНН з посиланням на сайт команди. Наш співвітчизник з’явився на полі на 77 хвилині матчу 21-го туру проти одного із аутсайдерів чемпіонату ФК “Іслочь” та забив на 86-й. Мілевський отримав м’яч на межах...1NEWS

Петрівський «Інгулець» розгромив «Геліос» (ФОТО, ВІДЕО)

петрівський Інгулець вдома розгромив харківський Геліос - 4:0. Початок розгрому поклав кращий бомбардир Першої ліги Олександр Акименко, який на 13-ій хвилині матчу вийшов один на один із голкіпером гостей і переграв Ярослава Котлярова. Він же подвоїв перевагу своєї команди на...Гречка

ФК Буковина поступилася Прикарпаттю з рахунком 1:2

Вже на 4 хвилині матчу підопічні Володимира Ковалюка вразили ворота «Буковини». Через дві хвилини міг відзначитися один із лідерів «Прикарпаття» Ігор Худобяк.Погляд

Зозуля дебютував за Альбасете

матчах за свою нову команду - "Альбасете". У матчі 4-го туру Сегунди проти "Луго" українець вийшов на заміну на 55-ій хвилині матчу. До того моменту "Альбасете" вже програвав на своєму полі з рахунком 0:1, пропустивши гол на 51-ій хвилині. Нагадаємо,...Ua-football