хвилина матчу

"Ганновер" і "Штутгарт" зіграли внічию

Цей гол став дебютним для азіата в німецькій Бундеслізі. В другому таймі ганноверці змогли зрівняти рахунок, завдячуючи реалізованому пенальті Нікласа Фюлькруга на 75-ій хвилині матчу. Sportanalytic

Збірна України розпочала відбір на Кубок Світу з перемоги над Швецією

(15 передач за першу половину), домінувала у фарбі та дуже впевнено атакувала з-за дуги, реалізувавши 8 дальніх спроб за 20 хвилин матчу при 50% влучань. Це дозволило гостям, які за половину набрали 54 бали, отримати 19 очок переваги перед великою...Спорт.ua

кривдником чемпіона України стали господарі майданчика футболісти угорського Раба ЕТО Дьйор. Слід зазначити, що фатальними для херсонців стали останні дві хвилини матчу. Саме нам 39-й та 40-й хвилинах угорці забили два голи і вирвали перемогу. Отже, Продексім втратив усі шанси...Чемпион

"Білий Барс" поступився "Донбасу" у зустрічі лідерів УХЛ

Кіпер господарів із цією роботою довгий час справлявся, але Філіпу Матвієнко все-таки вдалося закинув першу шайбу в сезоні. Заключні 20 хвилин матчу почалися з атак білоцерківців, одна з яких призвела навіть до булітів, який не зміг реалізувати Дмитро Даниленко. А...Unn.com.ua

Неймар і Роналду повторили досягнення Реброва і Дель П

Нападник "ПСЖ" Неймар вже в перші 45 хвилин матчу 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів з "Селтіком" відзначився дублем (4:1 після першого тайму). Таким чином, бразилець забиває вже в...Ua-football

Голкіпер «Кременчука» вперше оформлює шатаут у матчі з «Динамо»

цього темп гри дещо спав, і лише до середини другого періоду команди пожвавилися та стали показувати атакуючий хокей. На 33-й хвилині матчу рахунок відкрив Олександр Бойових, який реалізував чисельну перевагу своєї команди. Третій період став бенефісом «Кременчука» - спочатку Олексій...Кременчугский Телеграф

23, +25; Левчук 5, 9, 17, 26; Бенедицький 8, 15; Тарасюк 14; Кульбака 20, 22;Попередження: немаєВилучення: Мишков немає Зі стартових хвилин матчу лідери Галанту Бехверхий із Тарасюком настільки завантажили роботою воротаря Інтертелекому Кірейчикова, що Андрію ніколи було і в гору...Спортивний Житомир

Фанати Фейєноорда влаштували приголомшливу акцію підтримки для свого воротаря.

І ось, через шість років, вболівальники "Фейєноорда" вирішили підтримати свого гравця в важкий для нього день річниці трагедії. На 12-й хвилині матчу з "Венло" фанати роттердамського клубу запалили ліхтарики і мобільні телефони і заспівали для екс-гравця "Ліверпуля" легендарну "You'll Never...Ua-football

Нападник Зозуля забив четвертий гол за "Альбасете"

з посиланням на сайт команди форварда.У матчі 15-го туру другого іспанського дивізіону 27-річний українець вивів свою команду вперед на 38 хвилині матчу проти Реус Депортіво. Після розіграшу штрафного і ще одного удару гравця Альбасете, мяч потрапив до Зозулі, і українець...Unn.com.ua

Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка почав з перших хвилин матч 12-го туру бундесліги проти Гамбурга. Раніше повідомлялося, що Коноплянка отримав травму в грі з Фрайбургом.Чемпион

Хокеїсти «Кременчука» вирвали перемогу в «Білого Барса» лише в овертаймі

пропущеної шайби «Кременчук» став грати більш жорстко й активно, що принесло результат вже в тому ж другому періоді. На 35-й хвилині матчу Олексій Костюк успішно зіграв на добиванні після кидка Данила Козачука, і відкрив рахунок шайб своєї команди в поєдинку.Кременчугский Телеграф

Медика. А за мить чергова атака господарів завершилася четвертим голом у ворота гостів. У надії забити бодай гол престижу, заключну хвилину матчу медики пішли грати з пятим польовим але становище так і не виправили. ФК ІнБев СК Візаж-Полісся - 4:0...Спортивний Житомир

Після другого пропущеного голу олевчани одразу ж взялися виправляти ситуацію. Корольова захопили ініціативу й взялися штурмувати ворота олевчан. Спортивний Житомир

Чернівецька «Буковина» перемогла "Полісся" з рахунком 2:1

Антон Батрак. На жаль, влучити у ворота Полісся Антон не спромігся. Реабілітувався Антон Батрак вже у другому таймі. На 82 хвилині матчу півзахисник забив переможний гол. Буковина перемогла з рахунком 2:1 та піднялася на сьому сходинку. Буковина (Чернівці) Полісся (Житомир)...0372.ua

Молодіжна збірна України з хокею у спарингу мінімально поступилася Литві

хокейна збірна команда України зустрічалась із господарями турніру національною командою Литви. Про це повідомляє ФХУ, передає УНН.Господарі турніру перші 40 хвилин матчу за рахунок великої кількості вилучень (інколи цілком безпідставних) контролювали хід зустрічі. У першому періоді дві помилки українців призвели...Unn.com.ua

Збірна України завершила виступ на турнірі в Литві

Challenge Cup 2017. У заключному поєдинку молодіжна збірна команда України зустрічалась із господарями турніру — литовцями. Господарі турніру перші 40 хвилин матчу за рахунок великої кількості вилучень (інколи цілком безпідставних) контролювали хід зустрічі. У першому періоді дві помилки українців призвели...Спорт.ua

Сергій Мякушко: "Після матчу отримав повідомлення від Гладкого, щоб не спізнювався на ранкове тренування"

Хавбек львівських «Карпат» дебютував за національну збірну України у товариському поєдинку протии Словаччини. На 89-ій хвилині матчу замість Євгена Коноплянки, автора другого голу у ворота словаків, на полі з’явився Сергій Мякушко, персона якого миттєво зірвала овації «Арени...Галичина спортивная

ТМ. Шотландія - Нідерланди 0:1.

Головний матч сьогоднішнього пулу товариських ігор відбувся в Абердіні, де шотландці брали голландців. У спритній контратаці на 40-й хвилині матчу Депай замкнув простріл Бабеля.Ua-football

матчу з ІнБевом двічі вела в рахунку, але у підсумку зазнала поразки 3:4, героєм ІнБеву став Марцун, який на заключних хвилинах матчу оформив дубль. У іншому топовому матчі третього туру Коростень хоча і забив тричі, все ж поступився атлетам з...Спортивний Житомир

Італійський Маестро зіграв свою останню гру

матч в кар'єрі. Повідомляють Футбольні трансфери В грі "Нью-Йорк Сіті" проти "Коламбуса"(2:0) 38-річна жива легенда вийшов на поле на 90-ій хвилині матчу і цей матч став останнім офіційним в його кар'єрі.Нагадаємо, Пірло являється 6-кратним чемпіоном Італії, а також володарем чемпіона...Футбольні трансфери