хвилина матчу

Першим 20 червня грали збірні Марокко та Португалії. Гол у цьому матчі було забито вже на четвертій хвилині матчу. 24 канал

ЧС-2018: Уругвай насилу обіграв Саудівську Аравію

чемпіонаті світу-2018 з футболу. Таким чином, уругвайці слідом за Росією здобули путівку в плей-офф. Єдиний м'яч був забитий на 25-й хвилині матчу. Збірна Уругваю заробила кутовий на лівому фланзі. Голкіпер саудівців Аль-Уваїс дуже невдало зіграв на виході при навісі від...Зеркало недели (газета)

Форвард збірної Португалії Криштіану Роналду відзначився голом на 4-й хвилині матчу другого туру групового етапу ЧС-2018 проти Марокко. Таким чином, 33-річний португалець побив досягнення Ференца Пушкаша (84 голи за Угорщину і...ICTV

Нападающий Реала побил рекорд Пушкаша

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду відзначився голом на 4-й хвилині матчу другого туру групового етапу ЧС-2018 проти Марокко. Таким чином, 33-річний португалець побив досягнення Ференца Пушкаша (84 голи за Угорщину і...Ua-football

Збірні Португалії та Марокко на Чемпіонаті світу голи почали забивати зі старту. Перше взяття воріт відбулося вже на 4-ій хвилині матчу. Його автором став Кріштіану Роналду. Португалець головою замкнув насів. після того, як його партнери розіграли кутовий. Захисник ногою намагався...24 канал

ФСК Роял Рятівник 3:4 (1:3) Нарешті досягти свого господарі зуміли на заключній хвилині матчу, інтригу у матчі відродив Денисюк.Спортивний Житомир

Збірна Колумбії у меншості поступилася Японії

У другому таймі Юйя Осако знову вивів Японію вперед, однак більше рахунок у матчі не змінювався. Зазначимо, що з четвертої хвилини матчу Колумбія грала у меншості. Чемпіонат світу 2018 року з футболу Група H Колумбія - Японія 1:2 (1:1) Голи:...Главком

ЧС-2018.

завершився перший матч ігрового дня сьогодні на чемпіонаті світу. Повідомляє Футбол газета. Збірна Японії, опинившись у більшості вже на третій хвилині матчу, зуміла перемогти Колумбію. На два голи азійської збірної південноамериканці відповіли тільки одним взяттям воріт.ЧС-2018Груповий етапКолумбія - Японія -...Футбол газета

Півзахисник збірної Колумбії Карлос Санчес отримав пряму червону картку вже на 3-й хвилині матчу проти Японії на чемпіонаті світу. Гравець навмисне зіграв рукою в своєму штрафному майданчику. У ворота колумбійців призначений 11-метровий. Це перше...24 канал

Отримана перша червона картка на ЧС-2018

Півзахисник збірної Колумбії Карлос Санчес отримав пряму червону картку на 3-й хвилині матчу ЧС-2018 з Японією. 32-річний хавбек відбив рукою м'яч у своїй штрафній після удару суперника в порожні ворота, за що був...Ua-football

Калініч офіційно покинув збірну Хорватії і полетів з Росії

"Дніпро", вийти на заміну в поєдинку з Нігерією (2:0). Головний тренер хорватів Златко Даліч планував випустити Калініча на останні п'ять хвилин матчу замість Маріо Манджукіча, але той відмовився виходити на заміну, пославшись на проблеми зі спиною. У підсумку на поле...Зеркало недели (газета)

VAR. Відеоповтори вже втретє на цьому турнірі виправляють похибки арбітрів і ставлять ще один "плюсик" у свій актив. На 62 хвилині матчу між шведами та корейцями головний суддя Хоель Агілар скористався допомогою своїх колег з системи VAR. У штрафному корейців...24 канал

Екс-футболіст "Дніпра" може бути виключений зі складу збірної Хорватії за відмову вийти на заміну

Мілана вийти на заміну в матчі проти Нігерії (2:0). Головний тренер хорватів Златко Далич планував випустити Калініча на останні п'ять хвилин матчу замість Маріо Манджукича, але той відмовився виходити на заміну, покликаючись на проблеми зі спиною. У підсумку на поле...Чемпион

ЗМІ: Екс-форвард «Дніпра» буде виключений зі збірної Хорватії за відмову виходити на заміну

Форвард Мілана Нікола Калінич може покинути табір збірної Хорватії на чемпіонаті світу. Калінич відмовився виходити на заміну на останні п'ять хвилин матчу Чемпіонату світу проти Нігерії, пославшись на болі в спині, повідомляє 24sata.hr. У підсумку замість Ніколи на полі з'явився...Главком

Бввший форвард Днепра будет исключен из команды за отказ выйти на замену в матче с Нигерией

першому матчі збірної Хорватії на ЧС-2018 проти Нігерії (2:0). Головний тренер хорватів Златко Даліч розраховував випустити Калініча на останні п'ять хвилин матчу замість Маріо Манджукіча, але той відмовився виходити на заміну, нібито через проблеми зі спиною. У підсумку на поле...Ua-football

Кристал поступається Вікторії, тричі пропустивши з пенальті

(Херсон). Невеличкий затишний стадіон у Миколаївці справив дуже хороше враження, якість запасного та основного полів також була відмінною. З перших хвилин матчу господарі заволоділи ігровою перевагою, але до справді небезпечних моментів справа не доходила. Микиту Крюкова турбували переважно дальніми ударами...Мост

є чинними чемпіонами світу та одними з фаворитів турніру. Рахунок відкрили мексиканці. Першою вийти вперед вдалось збірній Мексики. На 35-й хвилині матчу рахунок відкрив Лосано. Новина доповнюється...24 канал

Однак, найважливішою подією тайму став автогол Етебо на 32-й хвилині матчу. Крім того, збірна Данії з мінімальним рахунком перемогла перуанців.Чемпион

як суддя звернувся до системи Відеоасістент арбітра (VAR) в матчі групового етапу ЧС-2018 між збірними Франції та Австралії. На 56-й хвилині матчу уругвайський рефері Андрес Кунья після контакту австралійського захисника з Антуаном Грізманном не побачив порушення. Однак, під час паузи...24 канал