хвилина матчу

Отримавши чергове для себе вилучення на 68-ій хвилині матчу 26-го туру Ліги 1 проти Лорьяна, нападник Ніцци Маріо Балотеллі став першим гравцем серед футболістів топ-5 ліг, якому тричі показували...Чемпион

Одинадцятий тур: "Епіцентр К10" програє у "будівельному" дербі

разу підопічні Романа Ярого у гостях зазнали поразки від одного з лідерів турніру - одеського "Епіцентру К-Авангард". Вже до третьої хвилини матчу обидві команди обмінялись влучними ударами - на гол Назарія Даніва господарі відповіли забитим м'ячем у виконанні Коваленка. За...Галичина спортивная

НК "Верес" переглядає екс-воротаря "Карпат"

екс-гравець тернопільської «Ниви» півзахисник Сергій Загинайлов (24 матчі, 3 голи). Саме він зрівняв рахунок у матчі забивши пенальті на 90-й хвилині матчу. Ще двома потенційними новобранцями «Вересу» є вихованці київського «Динамо»: півзахисник Євген Морозенко і нападник Олександр Єрмаченко.Галичина спортивная

гравці Інгульця, на 24 хвилині Немтінов реалізував пенальті. Але не довго підопічні Сергія Лавриненка вели в рахунку. Вже на 32-ій хвилині матчу подачу зі штрафного результативно замкнув Тимченко. А через три хвилини Тертишний вивів...Футбол Полтавщини

"Хімік-2" - "Говерла" - 89:80 та 93:90

+ 4 передачі), Коров'яків (15), Шостуха (14 + 4 підбирання) Перша гра двох лідерів не підвела очікування вболівальників: всі сорок хвилин матч проходив у безкомпромісній боротьбі, і до останніх секунд зберігалася інтрига. "Хімік-2" все ж зумів зберегти перевагу до кінця...Галичина спортивная

ФК Черкаський Дніпро програв команді Узбекистану з мінімальним рахунком

Суперником черкаських футболістів була команда Нефтчі, яка є п'ятикратним чемпіоном Узбекистану. На 19 хвилині матчу суперники забили гол у ворота дніпрян.Вчасно (Черкаси)

в плей-офф Ліги Європи зустрінеться донецький "Шахтар". Команда з Віго по ходу матчу вигравала з рахунком 2:1 аж до 86-ї хвилини матчу, проте "Атлетіко" зробив справжній подвиг і забив за п'ять хвилин два голи, вирвавши перемогу з рахунком 3:2. Голи...Znaj.ua

Малиновський відзначився голом за "Генк" у матчі чемпіонату Бельгії

матчі 26 туру чемпіонату Бельгії проти "Сент-Труйдена". Українець вийшов на поле з перших хвилин і відзначився результативним ударом на 45-й хвилині матчу. Сам поєдинок завершився перемогою "Генка" з рахунком 3:0. Цей гол став першим для 23-річного хавбека в поточному сезоні...Зеркало недели (газета)

Гол Селезньова приніс "Карабюкспору" перемогу над "Бешикташом"

забив гол у матчі 20-го туру чемпіонату Туреччини проти "Бешикташа". Українець вийшов на поле в основному складі і на 73-ій хвилині матчу зробив рахунок 2:0 на користь "Карабюкспора". Сам поєдинок завершився перемогою команди українця з рахунком 2:1. Відзначимо, що ще...Зеркало недели (газета)

"Динамо" та "Чорноморець" підписали новачків, а Селезньов забив у ворота "Бешикташу"

гол у матчі 20-го туру чемпіонату Туреччини проти "Бешикташа" (2: 1).>Українець вийшов на поле в основному складі і на 73-й хвилині матчу зробив рахунок 2: 0 на користь "Карабюкспора".Це другий гол Селезньова в поточному сезоні чемпіонату Туреччини.Переглянути відео голу можна...Football-ukraine.com

Селезньов забиває за "Карабюкспор" і допомагає своїй команді перемогти(ВІДЕО)

туру чемпіонату Туреччини проти "Бешикташа" (2: 1).Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець вийшов на поле в основному складі і на 73-й хвилині матчу зробив рахунок 2: 0 на користь "Карабюкспора".Це другий гол Селезньова в поточному сезоні чемпіонату Туреччини.Ще один українець півзахисник...Sportgid

донецький «Олімпік» Євгена Захарченка зіграв у результативну нічию (3:3) з футбольним клубом «Трепча», який представляє Косово. Євген вийшов на заміну на 60-тій хвилині матчу. Годину ігрового часу відіграв на полі екс-«містянин» Іван Брікнер, другий тайм – інший колишній гравець «Сум» Олександр...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Коноплянка допоміг своїй команді здобути перемогу у вчорашній зустрічі Кубка Німеччини з "Зандхаузеном" (4:1). Українець вийшов на заміну на 63-й хвилині матчу, а на 71-й відзначився забитим м'ячем. Цей гол став для Євгена шостим у складі "Шальке", та завдяки йому...Znaj.ua

Тетяна ШТЕФАН: «Інколи поступаються навіть чемпіони»

у наступному ж матчі проти «карпатівок». Одразу впевнено повели у рахунку, і «Карпатам» вдалося розпечатати наші ворота лише на 17-ій хвилині матчу. Наш захист був просто непробивний і вже цього разу ми берегли кожен м’яч у нападі. Була дисципліна. Наша...Спорт.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": "Форсаж" та "Електрон" переможця не виявили

став Сергій Сосницький. Саме йому вдалося забити два голи, граючи з п’ятим польовим гравцем. Сосницький забивав на 31-ій та 38-ій хвилині матчу. Вирвати перемогу у цьому матчі не вдалося жодній з команд, та якщо відверто, то моментів для цього не...Галичина спортивная

Кубка африканських націй та упяте в історії став чемпіоном континенту. На гол єгиптянина Мохаммеда Ель-Нені з лондонського Арсенала на 22 хвилині матчу неприборкані леви відповіли подвійним ударом у другій половині гри на 60-й хвилині Ніколя НКулу, що представляє Ліон, відновив...Урядовий Кур'єр

відзначився голом у чемпіонаті Греції. В "українському дербі" з "Астерасом", де виступає його тезка Селін, Євген зрівняв рахунок на 28-й хвилині матчу. Зазначимо, що Шахов та Селін вийшли на поле у стартових складах своїх команд і дограли матч до кінця.Znaj.ua

Ібрагімович встановив черговий рекорд АПЛ

Нападник "МЮ" Златан Ібрагімович забив гол на 44-й хвилині матчу 26-го туру чемпіонату Англії проти "Лестера"(3:0).Повідомляє Футбол газета. > Шведський форвард став найстаршим гравцем, що досяг позначки в 15 забитих...Футбол газета

Шахов забив дебютний м

півзахисник Євген Шахов вперше відзначився за грецький ПАОК в чемпіонаті Греції. Футболіст зрівняв рахунок у матчі проти "Астераса" на 28 хвилині матчу. GoalHunter1Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

почав забивати за махачкалінський клуб. Форвард вийшов у стартовому складі на матч проти болгарського Ботева та забив гол на 15-й хвилині матчу. У підсумку команда з Махачкали здобула перемогу з рахунком 2:1. Нагадаємо, 27 січня Будківський підписав новий контракт з...Чемпион