хвилина матчу

жодного забитого м'яча. Після перерви на 80 хвилині гол у ворота "Ниви" забив франківець Роман Кузьмин, а вже на 88 хвилині матчу Ігор Худобяк подвоїв рахунок. Подробиці матчу згодом.Бліц-інфо

Житомирське «Полісся» невдало стартувало у сезоні ІІ ліги через серйозні кадрові проблеми

На стадіоні «Спартак» жовто-зелені поступились вінницькій «Ниві-В» із рахунком 0:4.У першому таймі підопічні Ігоря Левицького відіграли грамотно позиційно. На стартових хвилинах матчу житомиряни кілька разів полоскотали нерви голкіперу гостей Максиму Бабійчуку, але так і не реалізували небезпечні моменти біля воріт...Покоління ZET

першими матчами стартувала третя стадія кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів УЄФА, передає УНН з посиланням на сайт турніру.   На 19-й хвилині матчу з чеською «Славією», за яку виступає півзахисник збірної України Руслан Ротань, чемпіон Білорусі «БАТЕ» отримав червону картку і...1NEWS

Р. Ротань у складі Славії здобув перемогу у грі кваліфікації ЛЧ

першими матчами стартувала третя стадія кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів УЄФА, передає УНН з посиланням на сайт турніру.   На 19-й хвилині матчу з чеською "Славією", за яку виступає півзахисник збірної України Руслан Ротань, чемпіон Білорусі "БАТЕ" отримав червону картку і...Unn.com.ua

МКЧ. Інтер мінімально обіграв Ліон

Міланський "Інтер" в рамках Міжнародного кубка чемпіонів в Китаї з мінімальним рахунком обіграв французький "Ліон". Єдиний гол на 74-й хвилині матчу забив Стеван Йоветич.Ua-football

атакувати гостріше. Красиву атаку «віялом» справа – наліво діагональним ударом завершував Євген Пасіч. Сильно і зовсім поряд зі стійкою. Заключні хвилини матчу суперники провели у впертій позиційній боротьбі. А найреальнішу нагоду принести "Вересу" три очки, як і у Маріуполі, мав...Все

могли відкривати рахунок, але Анатолій Волков не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробивши вище воріт. А на тридцятій хвилині матчу після подачі Сергія Бойка Анатолій Волков на мить випередив голкіпера суперника і головою переправив мяч у сітку воріт.Online.ua

"Карпати" вдома поступилися "Ворсклі"

Рахунок був відкритий на п'ятій хвилині матчу. Гравці включили свою швидкість і через 12 хвилин змогли вирівняти рахунок.Ваші новини

Збірна України U-20 завершила Євробаскет-2017 поразкою від Туреччини

практично за рівного рахунку, однак останнє слово залишилося за Туреччиною. Лідер команди Фуркан Коркмаз набрав 9 очок за останні півтори хвилини матчу і власноруч приніс своїй команді перемогу у грі за 9 місце. Наші хлопці не впоралися з новобранцем Філадельфії...Спорт.ua

Вячеслав Акімов (раніше грав у Говерлі, Десні, Миколаєві, Іллічівці, Геліосі), який підписав контракт із Жемчужиною кілька днів тому, з перших хвилин матчу на футбольне поле не вийшов; за 13 хвилин до завершення основного часу замінив Руслана Паламаря. У порівнянні з...Online.ua

охтирському Нафтовику. Обидва голи гості забили в другому таймі. На 3 хвилині, після перерви, рахунок відкрив Цюцюра, а на 64 хвилині матчу подвоїв перевагу охтирчан Бояринцев, який головою замкнув подачу...Online.ua

СК Дніпро-1 забив вісім голів запорізькому Металургу

роль аутсайдера завершився прогнозованою перемогою фаворита. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Футбол.ua. Все стало зрозуміло вже на п'ятнадцятій хвилині матчу, коли Супряга і Поплавко з пенальті забезпечили комфортну перевагу "дніпрян" в рахунку, а "металурги" на додачу ще й...Online.ua

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

футболу 1. Андрій Якимів, "Сталь" "Зоря" "Сталь" 0:1 Андрій Якимів став автором найефектнішого голу 1 туру чемпіонату України. На 60-й хвилині матчу проти "Зорі" півзахисник клубу з Кам'янського з 30 метрів вгатив із штрафного у дев'ятку та приніс "Сталі" сенсаційну...Еспресо TV

Футбольні клуби Львівщини успішно стартували в чемпіонаті

виступ "Руху" у Першій лізі. У Другій українській лізі прекрасно стартували ще два клуби зі Львівщини. ФК "Львів" до 75-ї хвилини матчу на своєму полі поступався "Буковині" з рахунком 1:3, але зміг переламати хід поєдинку, лише за 5 хвилин забив...Ваші новини

Три пропущені голи за 6 хвилин: ФК Буковина програла від Львова

Сергій Кисленко, який не зміг завдати влучного удару головою. На жаль, згодом той же Сергій Кисленко зрівняв результат. На 31 хвилині матчу Сергій замкнув головою простріл з лівого флангу. А через хвилину гравці буковинської команди відзначилися вдруге. Тарас Сивка віддав...0372.ua

Смішна жовта картка в кваліфікації Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

"Селтік" обіграв північноірландський "Лінфілд" на виїзді (0:2) в першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Повідомляє Футбол газета. На 65-й хвилині матчу нападник "Селтіка" Лі Гріффітс відправився подавати кутовий. Вболівальники закидали його монетами і навіть кинули скляною пляшкою з алкогольним...Футбол газета

фланзі: після подачі на ближній штанзі Олександр Акименко виграв боротьбу у свого опонента, але удар вийшов не сильним. На 30-ій хвилині матчу у ворота господарів було призначено пенальті Віталій Єрмаков порушив правила проти гравця гостей. З точки влучно пробив Олександр...Online.ua

ліги сезону 2017/2018 років. Зустріч розпочалася жваво. Господарі з перших хвилин почали тиснути на ворота запоріжців. Металург же на 16-ій хвилині матчу відповів ударом з меж штрафного майданчику голкіпер Інгульця-2 Максим Гурідов спіймав мяч. На 18-ій хвилині матчу у швидкій...Online.ua

Українець відзначився у Лізі Європи (ВІДЕО)

Романчук відкрив рахунок в матчі з "Габалою" у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Повідомляє Футбол газета. Романчук забив на 15-й хвилині матчу. Українець також вийшов на матч з капітанською пов'язкою.Гра завершилась внічию - 1:1.Відзначимо, що Дмитро Хомченовський залишився в запасі...Футбол газета

Динамо Артем Мілевський дебютував за клуб в матчі проти австрійського Альтаха. Українець був в запасі і вийшов на останні 5 хвилин матчу. Також за мінське Динамо весь матч провів Олександр Нойок.  Артем Мілевський Джерело: champion.com.ua...1NEWS