хвилина матчу

Гол Яремчука приніс подарував нічию "Генту" в матч проти "Мехелена"

у чемпіонаті Бельгії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наш форвард приніс нічию своєму "Генту" в матчі проти "Мехелена", зрівнявши рахунок на 72 хвилині матч й встановивши тим самим кінцевий результат - 2:2.https://www.youtube.com/watch?v=2RWGdBYfhIgЦей гол, до слова, став шостим для українця в цьому сезоні...Sportanalytic

Селезньов заробив пенальті у матчі проти своєї колишньої команди

набрати залікові пункти. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У матчі проти своєї колишньої команди - "Карабюкспора" 32-річний футболіст заробив пенальті на 74 хвилині матчу, який вдало реалізував його партнер Сонер Айдоду. Сама гра, до слова, завершилась впевненою перемогою команди Селезньова, який провів...Sportanalytic

Игуаин получил травму в туринском дерби

Нападник "Ювентуса" Гонсало Ігуаїн вже в дебюті гри з "Торіно" отримав пошкодження. На четвертій хвилині матчу аргентинський бомбардир невдало приземлився на газон після зіткнення з кіпером "Торіно" Сальваторе Сірігу.Ua-football

полтавці закріпилися на третій сходинці у турнірній таблиці. Верес залишився 5-м. "Верес" поступився "Ворсклі" у Полтаві...#ВорсклаВерес Єдиний гол на 59-й хвилині матчу за полтавців забив Владислав Кулач. pic.twitter.com/0iVS4D8dmu - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 17 лютого 2018 р. Чемпіонат України Прем'єр-ліга-2017/18...Чемпион

Ла Ліги Лас-Пальмас вдома поступився Севільї (1:2). Перемогу гостям запезвечили голи Бен Йеддера на 35-й хвилині та Сарабії на 50-й хвилині матчу. Чемпіонат Іспанії 24-й тур 17 лютого Лас-Пальмас - Севілья 1:2 (0:1) Голи: 0:1 - 35 Бен Йеддер, 0:2...Чемпион

Хавбек Динамо сожалеет об упущенной победе в Афинах

- Забити м'яч в перші 20 хвилин матчу було частиною плану? - Ваші дії в гольовому моменті були усвідомленими?Ua-football

перемагає з рахунком 12:8. Після невеликої перерви відбувається фінальний поєдинок. Початок першого тайму проходить за переваги могилівських футболістів. На 10 хвилині матчу рахунок на табло 6:1. До кінця першого тайму ситуація на майданчику не змінюється і на перерву команди пішли...Тижневик «ЕХО

Президент ПСЖ: Ошибки арбитра дорого обошлись нам

Однак звинувачувати ми можемо тільки себе, адже допустили дуже багато помилок. Втім, попереду у нас ще 90 хвилин матчу-відповіді. Нагадаємо, матч-відповідь між обома командами відбудеться 6 березня в Парижі.Ua-football

час проявити лідерські якості. Цю місію взяв на себе Красновський, який на 21-й хвилині вивів МФК Галант вперед. Заключних дві хвилини матчу автор першого голу в матчі Мельник спробував себе у ролі пятого польового, однак врятувати гру пивоварам не вдалося,...Спортивний Житомир

Базель - Манчестер Сіті 0:4.

чемпіонів. Команда Хосепа Гвардіоли розгромила в Швейцарії "Базель" і фактично гарантувала собі вихід до чвертьфіналу турніру. Уже в стартові 25 хвилин матчу "городяни" вели з рахунком 3:0, завдяки голам Ілкая Гюндогана, Бернарду Сілви і Серхіо Агуеро. А в самому дебюті...Ua-football

Гонсало Игуаин установил новый рекорд Лиги чемпионов

який в матчі проти "Спартака" (2:1) в сезоні 2006/07 оформив дубль за 8 хвилин 30 секунд. Нагадаємо, що на 55-й хвилині матчу "Ювентус" виграє у "Тоттенхема" з рахунком 2:1. UA-football проводить текстову онлайн-трансляцію цього матчу.Ua-football

зіткненні з оборонцем Челсі Гарі Кехілом минулоріч. Про це повідомляє BBC Sport. Інцидент стався у січні 2017 року. На 12 хвилині матчу Челсі - Халл Сіті футболісти зіткнулися головами, у наслідок чого Мейсон зазнав перелому черепа і крововиливу в мозок.Чемпион

Німецька преса розгромила Конопляку за гру проти "Баварії"

Український хавбек "Шальке" Євген Коноплянка провалив гру проти "Баварії". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Євген вийшов на заміну лише на 77-й хвилині матчу, але був абсолютно непомітним на полі.Авторитетне видання Revier Sport назвало Коноплянку "невидимим" і додало, що українець просто розчинився на...Sportanalytic

Зіінченко допоміг розгромити "Лестер" (+ВІДЕО)

В останньому матчі дня АПЛ "Манчестер Сіті" впевнено здолав "Лестер". Повідомляє Футбол газета. Рахунок вже на третій хвилині матчу відкрив Рахім Стелінг, але Джеймі Варді швидко відновив паритет. Втім головним героєм став Серхіо Агуеро, який відзначився покером.Українець Олександр Зінченко...Футбол газета

СПАЛ - Мілан 0:4.

Розгром розпочався зі швидкого голу вихованця "Мілана" Патріка Кутроне вже на другій хвилині матчу. СПАЛ спробував перехопити ініціативу і створити кілька моментів, але перший тайм закінчився на користь "Мілана". Голи: Кутроне 2, 65, Білья...Ua-football

На 77 хвилині матчу голкіпер зумів зреагувати на удар впритул з декількох метрів.Чемпион

Ребров штурмом взяв суперника у Саудівській Аравії

чемпіонаті Саудівської Аравії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У матчі проти команди "Аль-Файсалі" клуб Реброва повів з рахунком 2:0 вже на 9-й хвилині матчу.Потім "Аль-Ахлі" таки пропустив гол, але довів матч до перемоги і тепер відстає від лідера на 4 пункти.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...Sportanalytic

Мілевський відзначився голом за "Динамо" Брест (ВІДЕО)

забив гол в контрольній грі. Повідомляє сайт Футбол Україна. В товариській грі проти сербського "Рада" українець реалізував пенальті на 55-ій хвилині матчу.Відео голу Мілевського дивіться з 4:10.В підсумку команда Мілевського перемогла з рахунком 2:0.Ці та інші події про український футбол...Sportgid

Український новачок "Леха" продовжує тішити результативністю

поспіль голом за польський клуб. Повідомляють Футбольні трансфери.У контрольній грі проти "Зніча" наш форвард подвоїв перевагу своєї команди на 62 хвилині матчу. Oleksiy jest nasz e pic.twitter.com/YIp4NiQULF– Lech Pozna (@LechPoznan) 7 февраля 2018 г.Сама гра, до слова, завершилась перемогою "Леха"...Футбольні трансфери

Акхисар Беледиеспор с Селезневым вышел в полуфинал Кубка Турции

нападник Артем Кравець. Поєдинок завершився з рахунком 2:2. Дебютний гол на свій рахунок записав саме Кравець. Це сталося на 36-й хвилині матчу. У свою чергу, Селезньов провів на полі 73 хвилини, не відзначившись результативними діями. В результаті двоматчевого протистояння перемогу...Ua-football