хвилина матчу

віком до 21-го року. Товариська гра відбулась у стінах легкоатлетичного манежу імені Голубничого. Відкрили першими рахунок – роменчани, на 15 хвилині матчу. Влучним ударом відзначився Віталій Радченко. Але наприкінці першого тайму Ігор Дмитрієв рахунок зрівняв. У другому таймі свою перевагу...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Орендований у "Динамо" Теодорчик забив 20-й гол за "Андерлехт"

форвард демонструє високу результативність у Бельгії. Лукаш Теодорчик забив свій черговий гол за "Андерлехт". Форвард вийшов на поле на 60-й хвилині матчу Кубка проти Бельгії "Шарлеруа" (2:2, 3:5 по пенальті), а на 81-й хвилині зумів вивести свою команду вперед. Варто...Зеркало недели (газета)

Реалізувавши пенальті на 66-й хвилині матчу Ліги 1 проти "Анжі", нападник парижан Едінсон Кавані допоміг своїй команді здобути перемогу, а також встановив особисте досягнення. Тепер на...Ua-football

Гол українця вивів його команду у наступний раунд Кубку Бельгії

поєдинку 18 фіналу Кубку Бельгії проти "Мускрона".Хавбек з'явився на полі у стартовому складі своєї нової команди та забив на 79 хвилині матчу, принісши перемогу "червоним".Цей забитий м'яч, до слова, вивів "Кортрейк" у чвертьфінал та став для українця вже третім у...Sportgid

Нападник "Андерлехта" Лукаш Теодорчик, чий контракт належить "Динамо", забив у матчі з "Мускроном" Форвард відзначився на 2-й хвилині матчу. Це 19-й гол поляка в 23 матчах за бельгійський клуб.ДеПо

Нападник Андерлехта Лукаш Теодорчик, чий контракт належить Динамо, забив в матчі з Мускроном. Форвард відзначився вже на 2-ій хвилині матчу. Ukrainianwall

Як пройшов матч між "Зіркою" та "Чорноморцем" (ВІДЕО)

2:1, наша команда наразі посідає 9 місце у турнірній таблиці. Перший гол у ворота "Чорноморця" забив Дмитро Білоног на 3-й хвилині матчу.Відповіддю "Зірці" був м`яч забитий Дмитром Коркішком на 25- й хвилині.І позбавив "Зірку" надії на нічию на 78-й хвилині...медиапортал "Акула"

Лідер "Ліверпуля" отримав серйозну травму

Філіпе Коутіньо отримав травму в матчі 13-го туру АПЛ з "Сандерлендом" Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC, на 31-й хвилині матчу футболіст отримав сильний удар по нозі від гравця "Сандерленда" Дідьє Ндонга, після чого на ношах покинув поле. Характер...ДеПо

операцію. Зазначається, що термін відновлення після такої травми залежить від індивідуальних особливостей організму. Нагадаємо, що Каменюка отримав пошкодження на 32-й хвилині матчу з Фенербахче. Півзахисник в ігровому епізоді невдало приземлився на опорну ногу, після чого впав і схопився за коліно.Чемпион

повідомляє Marca. Фанат вимагає виплатити йому 1660 євро в якості компенсації, оскільки м'яч захисника королівського клубу Серхіо Рамоса на 15-й хвилині матчу був забитий, на думку Кампона, з положення "поза грою". "Гол створив перевагу для однієї з двох команд. Якщо...Ua-football

Фенербахче не продемонстрував бажання перемогти Зорю в перші 45 хвилин матчу 5-го туру Ліги Європи. Про це заявив тренер клубу Дік Адвокат.Чемпион

ЛЕ. Група J. Гол Шахова допоміг ПАОКу обіграти Фіорентину, велика перемога Слована

Ліги Європи, необхідно було вигравати у Флоренції. Підопічні Володимира Івіца показали свій настрій зі стартового свистка, і вже на п'ятій хвилині матчу вели в рахунку: постріл Кампоса Леццерини парирував, але на добиванні першим виявився Євген Шахов — після удару українця...Новини футболу

Фіорентина - ПАОК.

відзначився дебютним голом за свою команду у виїзному поєдинку проти Фіорентини в 5-му турі групового раунду Ліги Євпрои. На 5-й хвилині матчу у Флоренції 25-річний гравець збірної України на добиванні пробив голкіпера фіалок Луку Леццеріні. Евгений Шахов забивает Фиорентине pic.twitter.com/4On9eIn8u4...Ua-football

Коноплянка вивів "Шальке" вперед у матчі з "Ніццою" Про це повідомляє Depo. Євген відзначився уже на 14 хвилині матчу. ДеПо

згадаємо, що у 1-му турі підопічні Юрія Вернидуба мали прекрасний шанс виграти у «Фенербахче», однак упустили 3 очки на… 6-й доданій хвилині матчу (1:1). Зустріч судитимуть австрійці. Головний рефері — Гаральд Ленер, асистенти арбітра — Андреас Хайндрайх, Максиміліан Кольбич, додаткові асистенти — Александр Гаркам,...Високий замок

Директор ФК Тернопіль у Києві боровся зі свавіллям футбольних арбітрів

було приділено матчу останнього, 20-го туру, у Тернополі. Місцевий клуб приймав одного з лідерів – рівненський Верес, і на 87-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь гостей відбувся епізод, який викликав великий резонанс у ЗМІ. Арбітр із Ужгороду Михайло...Галичина спортивная

квитків, пише Проспорт. "Ті хто збирався в точці збору зайшли (возили колами навколо Неаполя 1,5 години) на стадіон на 30 хвилині матчу.. назад теж везли чигирями. Діаспору трохи з ракетниці в таксі підкоптили і трохи підрізали минулої ночі. Також "кузьму"...Ukrainianwall

гольову перестрілку в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. При цьому, два голи господарі поля забили в останні 10 хвилин матчу. Бешикташ врятував безнадійний матч, і тепер команда залежить сама від себе.Spy-Football

Карім Бензема розповів про те, що він відчуває після матчу зі Спортінгом: Добре чи погано, але завжди говорять про мене. Якщо у мене погані часи, то кажуть, що мені немає місця в команді. Коли все добре, говорять зворотне. Завжди одне...Ua-football

На 26-ій хвилині матчу українець був збитий суперником, але при цьому вже лежачи на газоні ударив ногою в обличчя суперника.Newsru.ua