харків'янка

Новокаховчанка Анастасія Павлова здобула дві срібні нагоорди на Гран-Прі Європи

У змаганнях взяли участь українські спортсмени, Херсонщину представляла новокаховчанка Анастасія Павлова. В особистих змаганнях серед жінок Анастасія посіла восьме місце. Херсон Daily

Суддя Катерина Монзуль обслуговуватиме фінальну частину жіночого чемпіонату Європи з футболу. Слободской край

Харківські спортсмени завоювали золото та бронзу на чемпіонаті Європи з самбо серед чоловіків і жінок, який проходив з 19 по 21 травня в Мінську. Слободской край

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

раз вписала себе в історію українського тенісу, побивши рекорд легендарного Андрія Медведєва, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. Харків'янка побила рекорд А.Медведєва за кількістю виграних одиночних титулів (рівня ATP/WTA) в сезоні. У 2017 році на рахунку Е.Світоліної вже...Unn.com.ua

Світоліна виграла найбільший турнір у кар

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру Italian Open з призовим фондом понад 3 млн дол. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Українська самбістка перемогла росіянку і стала чемпіонкою Європи

Взагалі в перший день змагань Національна збірна України завоювала чотири медалі. Срібну медаль завоював в бойовому розділі самбо Андрій Кучеренко. Погляд

турнір і в перший день виборола чотири медалі, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України. Найвищу нагороду в український доробок принесла харків'янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце у категорії до 60 кг. У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву.Високий замок

Кароліну Плішкову та вийшла до півфіналу престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Римі Про це повідомляє "Укрінформ". У чвертьфіналі харків'янка здобула перемогу над Плішковою з рахунком 6:2, 7:6 (11:9). Далі Світоліна змагатиметься за вихід у фінал із переможницею протистояння...Еспресо TV

країни. Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший день виборола чотири медалі. Найвищу нагороду в український доробок принесла харків'янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце у категорії до 60 кг. У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву.Чемпион

На кортах "Динамо" проходить Відкритий кубок області з тенісу

В фіналі серед чоловіків також львів'яни Мар'ян Швед та Роман Бойчук. Галичина спортивная

Вікторія Погорельская показала кращий результат в забігу на 10 миль «Grand Prix von Bern», який пройшов в 36-й раз в місті Берн (Швейцарія). Слободской край

Українські синхроністки взяли "золото" на престижному турнірі

Наші спортсменки стали кращими в технічній програмі з результатом 91.2005 балів. Два інші призові місця дісталися представницям Канади. Крім того, харків'янка Волошина завоювала "золото" в сольному виступі у технічній програмі, а також підтвердила свій клас, вигравши змагання солісток в довільній...Закарпатський Кореспондент

ФВУ ціною нехтування регламентом закінчила чемпіонат України

За підсумками сезону жіночої Суперліги Сєвєродончанка, бронзовий призер минулої першості та багаторазовий призер чемпіонатів України, достатньо несподівано посіла сьоме Sportgid

У Харкові зникли двоє школярів-підлітків

Вчора близько 22:22 у поліцію звернулася 45-річна харків'янка, яка повідомила, що її 14-річна донька, учениця 9-го класу, не повернулася додому з прогулянки.Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на...Infokava.com

Харків'янка Віра Кекелія дійшла до суперфіналу конкурсу "Голос країни" та за голосуванням опинилася на третьому місці. Слободской край

?Е.

?Е.

/2

BNP Paribas Istanbul Cup", що відбувається у Стамбулі (Туреччина), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.У матчі першого кола харків'янка, посіяна під першим номером, за 1 годину 54 хвилини обіграла представницю Росії Вікторію Каменську 6:4, 0:6, 6:1. Примітно, що...1NEWS

Фінальний матч Кубка України-2017 відбудеться 17 травня у Харкові. Високий замок

Теніс: Світоліна перемогла першу ракетку світу Кербер

перемога поспіль над А.Кербер. Рахунок особистих зустрічей між ними став 6:5 на користь українки. Додамо також, три перемоги над А.Кербер харків'янка здобула, коли німецька тенісистка перебувала на першій сходинці світової класифікації. Нагадаємо, Україна невдало стартувала у матчі плей-офф Кубка Федерації...Гал-info