Харківські бігунки посіли призові місця в «Метрополь-Марафоні», який відбувся 25 червня в Нюрнберзі (Німеччина). Слободской край

Харків

Про це УНН повідомили у прес-службі поліції Харківської області. Встановлено, що 67-річна жінка покінчила життя самогубством, намотавши целофановий пакет собі на обличчя. Unn.com.ua

В 1/8 харків'янка в трьох сетах програла італійці Камілі Джорджі.Слободской край

Харків'янка Марія Гангур здобула срібну медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, який пройшов в Токіо (Японія). Громадське телебачення

«Чужая молитва» - своя история

Коли дівчина розповіла режисерові трагічну історію своєї родини, у відповідь почула: Перший знімальний день видався для харків'янки дуже складним, бо знімали масову сцену розстрілу. Слободской край

Харків'янка в чвертьфіналі Ролан Гаррос у трьох сетах поступилася Сімоні Халеп. Слободской край

В 26 років Дана Романовська вперше прийняла рішення взяти під опіку дітей, яким потрібна допомога. Слободской край

Киянки, львів'янки та харків'янки завітали до Ужгорода задля культурних обмінів. Ужгород.net.ua

По другий бік розгортаються потужні краєвиди, свіжі описи. Друг читача

Новокаховчанка Анастасія Павлова здобула дві срібні нагоорди на Гран-Прі Європи

У змаганнях взяли участь українські спортсмени, Херсонщину представляла новокаховчанка Анастасія Павлова. В особистих змаганнях серед жінок Анастасія посіла восьме місце. Херсон Daily

Суддя Катерина Монзуль обслуговуватиме фінальну частину жіночого чемпіонату Європи з футболу. Слободской край

Харківські спортсмени завоювали золото та бронзу на чемпіонаті Європи з самбо серед чоловіків і жінок, який проходив з 19 по 21 травня в Мінську. Слободской край

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

раз вписала себе в історію українського тенісу, побивши рекорд легендарного Андрія Медведєва, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. Харків'янка побила рекорд А.Медведєва за кількістю виграних одиночних титулів (рівня ATP/WTA) в сезоні. У 2017 році на рахунку Е.Світоліної вже...Unn.com.ua

Світоліна виграла найбільший турнір у кар

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру Italian Open з призовим фондом понад 3 млн дол. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Українська самбістка перемогла росіянку і стала чемпіонкою Європи

Взагалі в перший день змагань Національна збірна України завоювала чотири медалі. Срібну медаль завоював в бойовому розділі самбо Андрій Кучеренко. Погляд

турнір і в перший день виборола чотири медалі, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України. Найвищу нагороду в український доробок принесла харків'янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце у категорії до 60 кг. У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву.Високий замок

Кароліну Плішкову та вийшла до півфіналу престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Римі Про це повідомляє "Укрінформ". У чвертьфіналі харків'янка здобула перемогу над Плішковою з рахунком 6:2, 7:6 (11:9). Далі Світоліна змагатиметься за вихід у фінал із переможницею протистояння...Еспресо TV

країни. Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший день виборола чотири медалі. Найвищу нагороду в український доробок принесла харків'янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце у категорії до 60 кг. У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву.Чемпион

На кортах "Динамо" проходить Відкритий кубок області з тенісу

В фіналі серед чоловіків також львів'яни Мар'ян Швед та Роман Бойчук. Галичина спортивная

Вікторія Погорельская показала кращий результат в забігу на 10 миль «Grand Prix von Bern», який пройшов в 36-й раз в місті Берн (Швейцарія). Слободской край