харків'янка

Тенісистка Світоліна встановила національний рекорд України

В оновленому рейтингу WTA перша ракетка України харків'янка Еліна Світоліна встановила новий особистий і національний рекорд, піднявшись з 14-ї на 13-ту позицію.iPress

Харків'янка, яка знялася з турніру в Сіднеї, піднялася на тринадцятий рядок, помінявшись позиціями з білорускою Вікторією Азаренко. У першій сотні піднялася ще одна представниця України Катерина Козлова, яка тепер займає 98 рядок. Високий замок

Еліна Світоліна не пройшла у фінал турніру в Брісбені

На шляху до фіналу нашу спортсменку зупинила чеська тенісистка Кароліна Плішкова. Спортсменка отримає майже 55 тисяч доларів призових. Ваші новини

Харків'янка у півфіналі поступилася Кароліні Плішковії. Слободской край

ГФС конфіскувала нерозмитнений Меrcedes у харків

Фіскальна служба знайшла Меrcedes і вилучила його як предмет злочину. Infokava.com

Українка змогла обіграти першу ракетку світу

в одній четвертій фіналу турніру в австралійському Брісбені. Так, вона здобула перемогу над німкенею Кербер з рахунками 6-4, 3-6, 6-3.Так, харків'янка вийшла в півфінал турніру WTA Premier, призовий фонд якого становить $1 млн. Варто відзначити, що Світоліна другий раз здобуває...Infokava.com

Світоліна обіграла першу ракетку світу Кербер в Брісбені

Українка досягла несподіваного результату і знаходиться в кроці від фіналу. Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Брісбені

У матчі другого раунду харків'янка у напруженому матчі за 2 години 22 хвилини зламала опір американської тенісистки Шелбі Роджерс - 7:5, 2:6, 7:5. За вихід...Newsru.ua

Минулого року на військову службу за контрактом пішли 224 жительки регіону. У 2015 році таких було 116. Newsru.ua

У трисетовому поєдинку харків'янка здолала американку Шелбі Роджерс.Гал-info

Впервые в украинском спорте.

Уперше в історії вітчизняного футболу головним арбітром стала жінка. Цією мужньою представницею прекрасної статі стала харків'янка Катерина Монзуль.Слободской край

Як зясувалося, випадки, коли жінка народжує у СІЗО, на рівні з катуванням. Так от у цей момент на жінку одягли кайданки. Магнолія-ТВ

Катерину Монзуль обігнала лише Каталін Кулшар з Угорщини. Слободской край

Розпочали турнір господарки майданчика, які виграли у молодих конотопчанок. У малому фіналі жіночий БК «СумДУ» здобув собі «бронзові» нагороди. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Трудовые обиды: для плохих начальников увеличили штрафы

7 грудня Кабмін затвердив законопроект про зміни в закон України про працю. Слободской край

Потім сумчанки зіграють з командою «Мобі» з Києва. В останній грі переможці пар зіграють у фіналі. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Володар кубка України з жіночого баскетболу ІнтерХім-СДЮСШОР першим вийшов до Фіналу чотирьох. Кубок України-2016/17 з баскетболу ХАІ - ІнтерХім-СДЮСШОР 42:95 Чемпион

«Пан закон» - так називали знаменитого юриста Анатолія Коні. Він дійсно уособлював собою Феміду: за трьох царів і радянської влади він безкомпромісно і віддано служив справедливості і законності, і його за це поважали за будь-якої влади. Слободской край

Другий рік поспіль у чоловіків чемпіонство здобув Юрій Анікєєв. Друге місце у Владислава Мазура (поступився переможцю одним балом). Чемпион