фітнес

Експерт із фітнесу Люсіль Вудворд радить ряд вправ, які дозволяють піклуватися про фігуру. Експрес

35-річна українська спортсменка Олена Чумакова виграла чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу 2017 IFBB European Championship в Санта-Сусанні (Іспанія). Івано-франківський портал новин "Репортер"

Сім нагород та абсолютну перемогу здобули черкащани на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу

Але найбільший фурор визвала перемога Петра Кушки у найбільш масовій категорії з фізік. Нова доба

Змагання проходили під керівництвом Мінмолодьспорту і Національної Федерації бодібілдингу та фітнесу України. 1NEWS

Події Ужгородка здобула нагороду на Відкритому Кубку Львівської області з бодібілдингу та фітнесу-2017. Zaholovok

Закарпатка здобула Кубок з бодібілдингу та фітнесу. Чарівна дівчина із Закарпаття Юлія Гамбош перемогла у змаганнях на Кубок з бодібілдингу та фітнесу. Ужгород.net.ua

Закарпатка здобула "золото" у відкритому Кубку Львівської області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО). Закарпаття онлайн

Закарпатка взяла золото на Кубку з бодібілдингу та фітнесу / ФОТО

Про це повідомилина сторінціЛьвівська федерація бодібілдингу та фітнесу IFBBу ВК. Голос Карпат

Тарас Парфенюк зайняв перше місце у категорії Менс фізік понад 179 см Відкритого кубку Львівської області з бодібілдингу та фітнесу. Телеканал Ритм

Захід проходив в спортивному залі Елітного фітнесу міста Рівне. ОГО.ua

UA Незважаючи на вік, фізичну підготовку і навіть вагу. Выбор 2014

Шикарні фото струнких і красивих дівчат,що займаються спортом

Красиві дівчата, що займаються спортом і фітнесом. UkrMedia

Ще пару років тому Валентина Авдєєва була успішною моделлю, але потім вирішила дещо змінити сферу своїх інтересів, повідомляє сайт Жито-Мир з посиланням на Житомир Сьогодні. Новости Житомира

Даремно час не гає: дружина-модель відомого депутата навчає мережу фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)

Дружина-модель депутата-"роллс-ройса" навчає фітнесу у мережі. Дружина депутата Вячеслава Константиновського Юліана Дементьєва, окрім того, що модель, тепер ще й фітнес-тренер у режимі он-лайн, повідомляє Корупція. Інфо Вона навіть створила окремий канал на YouTube, де ділиться відео із вправами на різні...Корупція

Українка з розкішними формами виграла чемпіонат світу з фітнесу (фото)

Житомирянка Валентина Авдєєва виграла чемпіонат світу з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією WBPF, який цієї осені відбувся в Таїланді. UkrMedia

Житомирська красуня стала чемпіонкою світу з фітнесу. Фото

Дівчина стала кращою в номінації фізик-модель (вище 170см), отримавши звання чемпіонки світу з фітнесу. РІО Бердичів

Житомирянка Валентина Авдєєва виграла чемпіонат світу з фітнесу в Тайланді

Наша спортсменка була кращою в номінації високі фізик-моделі (вищі 170 см). Житомир.info

24 грудня відбудеться відкритий чемпіонат Черкаської області з фітнесу, бодібілдингу, фізік-мен, фітнес-бікіні, модельного фітнесу та командних фітнес дисциплін (спортивної, танцювальної аеробіки, street-денс та фрістайлу) "Різдвяні канікули".Прес-Центр

У Черкасах відбудеться чемпіонат області з бодібілдингу

У Черкасах 24 грудня відбудеться чемпіонат області з фітнесу, бодібілдингу, фізік-мен, фітнес-бікіні, модельного фітнесу та командних фітнес дисциплін "Різдвяні канікули". Змагання проведуть у Черкаській обласній філармонії, початок?Про Все

Депутатку думи Шелеховського району Іркутської області (РФ) Анастасію Мякіну виключили з "Єдиної Росії" за дискредитацію партії через відео з присіданнями на тлі трун й могильних плит. Newsru.ua