фініш

Прибути до фінішу площі міста Вісагінас спортсмен планує 3 серпня.Online.ua

Незабаром в Україні відбудеться любительський заплив через Дніпро ДНІПРО РЕВУЧИЙ! Повідомляє сайт ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на ВІСНИК ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ. Online.ua

У груповій гонці на дистанції 25 км за очками чемпіоном Європи став випускник Львівського училища фізичної культури Олег Канака. На фініші Олег зумів випередити господаря змагань бельгійця Фабі Ван ден Боске та представника Швейцарії Мауро Шміда, які посіли II і...MediaStar

не найкращий свій час — 22,84 секунди, що на 0,07 гірше його результату у півфіналі, передають Вести. Другим прийшов до фінішу бразилець Ніколас Сантос — […]Запись Вперше за 10 років: український спортсмен взяв бронзу на чемпіонаті світу з плавання впервые...Новости Сумм

Формула 1 - пів сезону 2017 р. вже позаду

ми вирішили розглянути, яка ж ситуація нині в турнірній таблиці гоночного чемпіонату, і спрогнозувати найближче майбутнє. Старт давно позаду, до фінішу - подати рукоюМіжсезоння 2017 р. Формули 1 в самому розпалі. Особливо гостро воно відчувається у нелегкій боротьбі за лідерство...CARONIT.club

Українець виборов бронзу на ЧС з плавання

дуже грубу помилку. Проте, на середині басейну він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції. На фініші запливу Говоров зробив ще одну помилку, не потрапивши в дотик, і поступився своїм суперникам.  Перемогу здобув Бенджамін Проуд з...Ваші новини

Переходи з одного виду на інший найтяжче даються». Михайло Сізон, призер змагань, говорить: «Втома і таке враження приємне, що до фінішу доходиш і все виходить.  Як кажуть, зручно, все економно. Мені сподобалось. Займаюсь я акватлоном два роки. У минулому році...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львів

групових перегонах за очками на дистанції 25 кілометрів чемпіоном Європи став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Олег Канака. На фініші він зумів випередити бельгійця Фабі Ван ден Боске та представника Швейцарії Мауро Шміда. Про це повідомили у Львівському державному...Щоденний Львів

Пил, втома і щастя: в Дніпрі фінішував нічний веломарафон «Дніпровські вогні»

22 липня у Дніпрі стартував нічний веломарафон "Дніпровські вогні". Про результати та враження спортсменів розповів Інформатор, передає Дніпроград. Online.ua

Гривко завершив на 120-му місці

етапі переміг голландець Діллан Грьоневеген, але підсумковій перемозі Кріса Фрума це не завадило. Єдиний представник України Андрій Гривко прийшов до фінішу 107-м, показавши однаковий час із лідером. В генеральній ж класифікції у миколаївчанина 120-ий рядок.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Щоденник Всесвітніх ігор: «золото» і «бронза» в сумо, «срібло» в скелелазінні і бронзові «русалоньки».

Ще одна українка Ксенія Скрипель продемонструвала шостий результат. Усього цей вид спорту приніс Україні 4 бронзові нагороди. Франківчани

срібну нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді (до 23 р.), що відбувся у польському Бидгощі. Наша спортсменка фінішувала другою на дистанції 3000 метрів з перешкодами, пише НОВА. Наталя зі старту бігла у середині групи, але в міру...Online.ua

і суперниці відкочувалися назад, просунулася до групи лідерів. Поступово у групі лідерів залишилося шість спортсменок, а за два кола до фінішу володарка кращого результату в сезоні датчанка Анна Мьолер значно збільшила швидкість. Кинути виклик лідерці змогла лише Наталя, яка до...НОВА Тернопільська газета

розповів Едуард. Тривалий час тримався у трійці і Віктор Шумік, але спочатку був змушений зайти на піт-лейн, а вже після фінішу (українець перетнув фінішну лінію четвертим) був дискваліфікований. Нагадаємо, напередодні Піскунов став чемпіоном Європи (U-20) з новим юніорським рекордом України.Чемпион

До Чернігова спортсмен планує прибути наступного дня, 25 липня. Прибути до фінішу площі міста Вісагінас спортсмен планує 3 серпня.Online.ua

дистанції в 100 м, передає Про спорт. Більшу частину забігу Пеймен і винищувач долали з майже однаковою швидкістю, але на фініші бігунові вдалося вирватися вперед. Гонка транслювалася національним телебаченням Китаю. Зазначимо, рекордом Чжана на стометрівці є результат у 10 сек.,...Online.ua

Українські плавці завоювали дві нагороди Дефлімпійських ігор

Ще одну медаль в українську скарбничку принесла М.Режило на дистанції 200 метрів вільним стилем серед жінок. Наша співвітчизниця припливла до фінішу з третім показником, пропустивши вперед росіянку і китаянку. Варто відзначити, що у чоловіків на 400-метрівці вільним стилем українець А.Карниш...Unn.com.ua

Львів

Ковальчук посів третє місце серед юнаків віком до 17 років, інформує офіційний сайт ЛУФК. Переміг британець Джордж Кейс, другим на фініші був португалець Т’яго Гонсалвес. Довідка Тріатл — різновид сучасного п’ятиборства, який складається зі стрільби з лазерного пістолета, плавання та...Галичина спортивная