фініш

20.11.2017 Дмитро Молчанов пробіг 60-кілометровий ультрамарафон в Нью-Йорку за 4 години 12 хвилин, таким чином, першим перетнувши фініш. «Як завжди пишаюся тим, що перетинаю фініш з моїм українським прапором», — зазначив сам переможець на своїй сторінці у Facebook.Новини світу та України

Українець Дмитро Молчанов переміг на ультрамарафоні у Нью-Йорку

перший ультрамарафон - 60 км і перше місце в загальному заліку з таким результатом". Також я пишаюся тим, що перетнув фініш з прапором України".Телерадіокомпанія РАІ

Михайленко: Ми виконали завдання на цю частину сезону

СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко підвів підсумки матчу проти "Миру" та осінньої частини чемпіонату. - Команда зуміла за підсумками другого кола фінішувати на першому місці. Наскільки ви задоволені цією частиною чемпіонату? - Так, ми задоволені. Але для нас це тільки проміжне...Ua-football

Пишаюся, що перетнув фініш з прапором України, - Молчанов переміг на ультрамарафоні в Нью-Йорку (ФОТО)

Український легкоатлет Дмитро Молчанов посів перше місце на ультрамарафоні в Нью-Йорку. Чоловік пробіг 60 км Громадське радіо

Михайленко: нам нужно добавлять

Дніпро-1 Дмитро Михайленко підвів підсумки матчу проти Мира та осінньої частини чемпіонату. -Дмитро Станіславович, команда зуміла за підсумками другого кола фінішувати на першому місці. Наскільки ви задоволені цією частиною чемпіонату? -Так, ми задоволені. Але для нас це тільки проміжне завдання,...Неофициальный сайт ФК Днепр

Бордіян вдруге допоміг молдавському Шерифу завоювати чемпіонство. Клуб із Тирасполя став чемпіоном країни ушістнадцяте, оформивши титул за один тур до фінішу першості. Такий результат було досягнути за рахунок перемоги над головним конкурентом Мілсамі - 2:0. Що стосується Бордіяна, то за...Чемпион

Троє українських біатлоністок потрапили до топ-10 спринту в Шушені

неофіційний старт нового біатлонного сезону, передає УНН.Відстрілявшись на нуль наші спортсменки Юлія Журавок та Ірина Вавринець захопили лідируючі позиції на фініші. Проте згодом посунути українок вдалося білорускам Надії Скардіно та Ірині Кривко. Лише останнім пострілом на стійці Валентина Семеренко не...Unn.com.ua

Дмитро КРАВЧЕНКО: «Після Динамо трішки відпочили»

речі, краще за мене знаються на футболі (сміється). - До кінця сезону зовсім мало залишається часу. З якими думками на фініші календарного року? - У відпустку, про яку, щоправда, нам поки думати зась, потрібно йти з чистою душею, і щоб...Спорт.ua

Урожаю теж були налаштовані на перемогу. У цьому сезоні вони вже тричі програвали Дрижиній у різних турнірах і прагнули на фініші сезону реваншуватися. Тим більше, що мідянівцям нарешті теж вдалося зібрати на матч усіх своїх основних футболістів. Перший тайм пройшов...Тижневик «ЕХО

Украинский легионер, которого игнорирует Шевченко, рассказал, что думает об игре за сборную

команда, тому ціна золотих медалей подвоюється. Ну а в єврокубках, само собою, хочеться виступити якнайкраще. Зараз, за??два тури до фінішу групового раунду Ліги Європи, у Лудогорца непогані шанси пробитися в плей-офф турніру. - На матчі болгарського першості приходить багато...Ua-football

Торти на старті усім командам - учасникам, а шоколадки на фініші лише спортсменам - переможцям. У Костянтинівці пройшов турнір з легкої атлетики "Шоколадна казка".Антикризовий медіа-центр

Наш победитель в США

США. Можу сказати також про надзвичайну підтримку всіх учасників по всій дистанції. Представники діаспори підтримували нас перед стартом, а на фініші просто важко було не помітити, що українці беруть участь в марафоні: були безліч синьо-жовтих прапорів і надзвичайна підтримка кожного,...Україна-Центр

Найграндіозніша у світі «собача тусовка»

його, подолавши на зворотному шляху ті ж чотири барєри. Наступна собака може стартувати лише тоді, коли попередня перетне лінію старту фінішу. Команда, в якій всі собаки пробігли швидше і без помилок, стає переможцем забігу. Окрім флайболу, провели також чемпіонат світу...Високий замок

його гоночний темп буде краще, ніж у нас. У підсумку мені вдалося утримати його позаду. Я був дуже емоційний після фінішу. Для мене це була дуже важка гонка. Це для мене те ж саме, як багато перемог, які я здобув...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Феттель тріумфував на передостанньому Гран-Прі сезону Формули-1

співвітчизником Кімі Райкконеном, який також представляє "Феррарі". Стартувавши з піт-лейн через аварію в кваліфікації чотириразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон на фініші став 4-м. Також до очкової зони потрапили: 5-й Ферстаппен, 6 Ріккардо, 7 Маса, 8 Алонсо, 9 Перес, 10 Хюлькенберг.Unn.com.ua

одиночках - спортсменам необхідно було подолати дистанцію 11 км (5,5 км за течією, решту дистанції після розвороту - проти). Димченко фінішувала із результатом 44.27,08, поліпшивши свій минулорічний час на одну хвилину. Друге та третє місця зайняли місцеві спортсменки - Валентина...Чемпион

Анна Музичук: "Бронза чемпіонату Європи - успішний результат"

рейтинг, тому можна сказати, що ми його підтвердили. Росіянки, мабуть, перемогли закономірно, оскільки стали чемпіонками Європи ще за тур до фінішу. Щодо грузинок, які фінішували другими, то тут також усе закономірно, оскільки ця команда мала дуже рівний склад. Чи підсилила...Галичина спортивная

Зайцев: У контрольному матчі є сенс перевірити найближчий резерв збірної України

словацький клуб, який виступає в єврокубках. Так, той же Шкртел грає давно, солідний футболіст, але його кар'єра вже знаходиться на фініші. Також є сенс перевірити найближчий резерв, нових збірників. Але і рахунок на табло ніхто не відміняв, особливо перед рідними...Ua-football

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула срібну медаль на етапі Кубку Африки з триатлону

змагання Єлістратова показала найкращий результат. Проте це не допомогло житомирянці випередити переможницю етапу – спортсменку зі Швеції Аманту Бохлін на фініші наша землячка поступилися півтори хвилини. Це не перший успіх Юлія Єлістратової у цьому році на міжнародних змаганнях. Минулого місяця...Новини Житомира

Про це розповів Василь Долінський, аналітик сировинних ринків та сільського господарства НАЦУ «Укрцукор» Переважна більшість із них розташовані у Миколаївській, Львівській, Київській областях. Агравері