фініш

Гугл присвятив дудл 11 дню Олімпіади у Пхьончхані

шаленій швидкості несеться з гори, а за ним котиться снігова куля. Згодом сніжка підминає жука, й вони разом опиняються на фініші. Нагадаємо, Гугл створив дудл до десятого дня зимової Олімпіади у Пхьончхані. 18 лютого світ побачив анімацію про лижні перегони...Ракурс

Наші на Олімпіаді: гірськолижник Ковбаснюк у слаломі-гіганті фінішував 57-м

Наші на Олімпіаді: гірськолижник Ковбаснюк у слаломі-гіганті фінішував 57-м. Сьогодні на Олімпіаді в Кореї відбулися змагання гірськолижників у гігантському слаломі. Після першої спроби закарпатець Іван Ковбаснюк посів аж...Голос Карпат

Кобін: Ще трохи і завершу кар

виконав би завдання потрапити до першої шістки.Планую грати до 35 років (Василю зараз 32). Коли виповниться 35 - цвях, бутси, фініш.Якщо порівняти "Верес" і Казахстан, у фінансовому плані я виграв трохи. Це просто новий виклик для мене, хочу поїхати, подивитися...Sportanalytic

Олімпіада-2018.

Але на фініші Естер покращила результат австрійки на одну соту секунди.Ua-football

Кузьміна виграла олімпійську гонку з масовим стартом і стала триразовою олімпійською чемпіонкою. Антон, ета для тєбя - сказала невдовзі після фінішу Кузьміна.Ua-football

ОІ-2018: сестри Семеренко опинилися поза топ-15 у біатлонному мас-старті

закритій мішені займала 22-й рядок. Третій вогневий рубіж став провальним для Віти, яка не закрила три мішені і прийшла до фінішу на 24-му рядку (3) +3:02,3 хв. Її сестра Валентина стала 19-ю (1) +2:16,9 хв. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОІ-2018: Семеренко назвала...Unn.com.ua

Нарешті. Олімпійський мас-старт сестри Семеренко провели на рівні з Дальмайєр

змогу спортсменкам продемонструвати справді те, на що вони здатні. Ця гонка продемонструвала, що словачка російського походження Анастасія Кузьміна, яка після фінішу присвятила перемогу своєму братові-наркоманові Антону Шипуліну, не лише найліпше готова фізично й функціонально, але й зберегла після трьох стартів...Ua-football

Валя Семеренко: Мені теж цікаво, чому так відбувається.

Після фінішу Валентина дала коментар UA:Перший. Але не все так просто і не все можна озвучувати.Ua-football

Олімпіада-2018: норвезькі лижниці на 2 секунди обігнали шведок на фініші естафети

У південнокорейському Пхьончхані тривають зимові Олімпійські ігри-2018. Нагадаємо, сьогодні на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українські спортсмени виступлять в змаганнях з гірськолижного Ракурс

У сьомий змагальний день Олімпійських ігор визначились володарі медалей у гірськолижному спорті в ди... Експрес

Збірної України. На Олімпійські ігри не відібралися, тому змагаються тут. У жінок, переможницею стала Олех Вікторія, місто Конотоп-Суми. Другою на фініші була Орлик Юля – кандидат на Олімпійські ігри але також не здобула ліцензію. Третьою була Насико Марія, місто Шостка».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ОІ-2018: австрійський гірськолижник переміг у супергіганті, українець не зміг фінішувати

1:24,57 хв. Бронзова нагорода на рахунку норвежця Хьєтіля Янсруда (1:24,62). Примітно, що серед 62 спортсменів одразу 14 не добралися до фінішу, одним із них був наш Іван Ковбаснюк. Зауважимо, що Майер завоював друге "золото" Олімпійських ігор. У Сочі-2014 він виграв...Unn.com.ua

Тріумфальний фініш 43-річного атлета з Мексики у Пхенчхані Runner and triathlete German Madrazo learned how to ski one year ago.Чемпион

Пхьончхані закінчилася 15-кілометрова лижна гонка серед чоловіків. Українці у цих змаганнях медалей не здобули. Український лижник Олексій Красовський прийшов до фінішу 84-им із результатом 39:05.3. Відставання від переможця гонок склало 5 хвилин 21,4 секунди. Інший українець, який брав участь у...Народна Правда

Третя регата «Козацький шлях» стартує першого липня цього року

Козацький шлях з понад 20 яхт стартує першого липня цього року з набережної Дніпра. Учасники пройдуть місцями козацької слави та фінішують в Очакові. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. Цьогоріч регату Козацький шлях будемо проводити вже третій...Дніпроград

Сьогодні "Динамо" стартуватиме в плей-оф Ліги Європи

продемонструвавши найнижчий результат серед усіх учасників 1/16 фіналу. Динамо ж гарантувало собі перепустку до плей-оф ще за два тури до фінішу. У підсумку кияни виграли групу B з 5-очковим відривом і 15 забитими мячами. АЕК ніколи не протистояв в єврокубках...Unn.com.ua

Біатлонні надії поки що не збуваються...

залишилися без нагород Головні надії ми покладали на українських біатлоністок. Але... Символом виступу української збірної стали сльози Насті Меркушиної після фінішу, які наша наймолодша учасниця гонки була не в силах приховати, - повідомив офіційний сайт Федерації біатлону України. Із шістьма...Високий замок

ОІ-2018: норвежець Бьо виграв чоловічу гонку в біатлоні, українець Тищенко 29-й

с. Що стосується українських біатлоністів, то бездоганну стрільбу продемонстрував Артем Тищенко, але через не дуже швидкий хід проходження траси він фінішував 29-м - +3:11,4 хв. 31-м став Володимир Сємаков (1) +3:28,3 хв. Артем Прима з 4-ма хвилинами штрафу прийшов до...Unn.com.ua

Норвегії. Він випередив на 5,5 сек Якова Фака зі Словенії, який не припустився на чотирьох вогневих рубежах жодного промаху. Третім фінішував австрієць Домінік Ландертінгер, який теж відстрілявся чисто та програв переможцю 14,2 сек. Кращий з українців Артем Тищенко стріляв точно,...Еспресо TV

Ювілей Анатолія Лукашенка та чергові матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу

Все менше часу залишається до фінішу Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу 2018 року, який триває з середини січня кожні вихідні у Палаці спорту «Батьківщина». У змаганнях...РІО Бердичів