фінішувати

Можу! Допоможу!" - соціальний велопробіг за участі незрячих фінішує в Ужгороді..Ужгород.net.ua

Спортсмен із Закарпаття фінішував четвертим у міжнародному турнірі зі спортивного орієнтування у Швеції (ФОТО).Закарпаття онлайн

В Україні завершилися навчання Sea Breeze-2017

В Одесі та на Миколаївщині сьогодні, 22 липня, провели урочисті церемонії закриття українсько-американських навчань Sea Breeze-2017, що тривали з 10 липня. iPress

"Кубок Розточчя" фінішував з несподіваним результатом

"Кубок Розточчя" фінішував з несподіваним результатом...Галичина спортивная

Шосте місце за підсумками другого туру чемпіонату України з регбі-7 серед команд Вищої ліги посів тернопільський регбійний клуб "Терен" Спорт Тернопільщини

У Перечині до Дня міста фінішував 2-й півмарафон імені Федора Фекете (ФОТО). Захід проходив у рамках святкування дня міста Перечин.Закарпаття онлайн

Тиждень студентської дружби в УжНУ фінішував "Бограч-фестом" (ФОТО, ВІДЕО). Lля студентів Ужгородського національного університету цей тиждень видався цікавим та насиченим, адже в університеті проводили Тиждень студентської...Закарпаття онлайн

Український біатлоніст Сергій Семенов фінішував п'ятим у спринтерській гонці...zaxid.net

У норвезькому Голменколлені завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках заключного етапу кубка світу. Гал-info

Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу 2017 року серед чоловічих команд у підгрупі вищих навчальних закладів 1-2- рівнів акредитації, професійно-технічніх навчальних закладів. Все

Український дует фінішував сьомим в одиночній змішаній естафеті з біатлону...zaxid.net

Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував у топ-30 спринтерської гонки у Контіолахті...zaxid.net

Українські біатлоністки фінішували в десятці кращих на спринтерських перегонах Кубка IBU...zaxid.net

Біатлоніст Артем Прима фінішував у топ-10 спринтерської гонки у Пхьончхані...zaxid.net

Біатлоністка Юлія Джима фінішувала шостою в останній гонці чемпіонату світу...zaxid.net

Юлія Джима та Олена Підгрушна фінішували у топ-10 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу...zaxid.net

Двоє українців фінішували у топ-15 гонки переслідування на чемпіонаті світу з біатлону...zaxid.net

9 лютого в ужгородському спорткомплексі "Юність" фінішував чемпіонат Закарпатської області з футзалу.Закарпаття онлайн