фінал

Жінки. Фінал.

Збірна Іспанії стала чемпіоном Європи. Sportanalytic

чемпіонату Європи, а Олександр Полторацький у списку бомбардирів посів 6-те місце (130 очок). Чемпіоном Європи стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам - 2:0 (27:22, 28:26). Бронза у збірної Хорватії, що у матчі за третє місце розібралась з...1NEWS

фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КЗ ВОЦФЗН «Спорт для всіх» та Жмеринською міською радою 24 червня провели обласний фінал всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги». Жмеринчани, що прийшли на центральну полощу міста, перед міською радою, мали змогу побачити протистояння кремезних...Моя Вінниця

"Срібло" з Чемпіонату України привіз полтавський тхеквондист

У першому противоборстві Віталій здолав Запорізької тхеквондиста, у фіналі поступився молдовцю. За підсумками цих поєдинків Віталій Алексєєв посів друге місце.Online.ua

Росія програла Мексиці та ганебно вилетіла з Кубка конфедерацій

і команда країни, в якій проводиться змагання.Група А КомандаІВНПМО1.Португалія32108-372.Мексика32105-373.Россия31023-334.Нова Зеландія30031-80 Група B КомандаІВНПМО1.Німеччина32106-272.Чилі31205-453.Австралія 30214-524.Камерун30122-61Наступні матчі пройдуть уже без господарів28 червня1/2 фіналу (21:00) Португалія - Чилі29 червня1/2 фіналу (21:00) Німеччина - Мексика2 липняМатч за 3-е місце (15:00)Фінал...Футбол газета

Вчора, 25 червня на стадіоні «Мототрек» відбувся фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія». Захід організовує громадська організація “Рівняни” за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету. Конкурс...Новини по-рівненськи

Вчора, 25 червня на стадіоні Мототрек відбувся фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу Ми талановиті.Online.ua

збірної 11 нагород, з них дві найвищого ґатунку. Перше золото до скарбнички синьо-жовтоїкоманди здобула Ольга Ляхова. Вона була найшвидшою у фіналі забігу на 800 м та випередила суперниць з результатом 2.03,09 хв. Ще одну перемогу на дистанції 200 м з...Online.ua

учасників. Маршрут триватиме 40 днів. Потяг проїде, зокрема, Вінницькою, Черкаською, Херсонською, Миколаївською, Донецькою, Луганською, Чернігівською, Львівською, Хмельницькою та Київською областями. Фінал змагань відбудеться в...Online.ua

На чемпіонаті Європи з боксу у Харкові сьогодні проходять фінальні бої. У категорії до 60 кг став чемпіоном континенту українець Юрій Шестак. Newsonline24

Нещодавно зі змагань повернувся наш олімпієць Сергій Куліш, який взяв участь у етапі Кубку світу зі стрільби кульової Online.ua

Чемпіонат Європи-2017 з баскетболу Жінки Фінальна частина (Чехія) 25 червня Фінал Іспанія - Франція 71:55 (21:18, 18:12, 17:10, 15:15) Матч за 3-є місце Бельгія - Греція 78:45 (24:15, 16:14, 21:7, 17:9)...1NEWS

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

В Чехії завершився чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Його тріумфатором стала Іспанія, розгромивши у фіналі француженок - 71:55. Третє місце в активі команди Бельгії.Нагадаємо, збірна України покинула турнір на стадії чвертьфіналу.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Обидві учасниці від Ужгорода пройшли відбіркові ігри з перемогами над своїми суперницями з Києва, Львова та Харкова і потрапили у фінал. У фіналі кращою виявилася Олена Колодій. Друге місце в Олександри Шевченко. Третє місце у спортсменки з Харкова Світлани Кіпріч.Сьогодні...Online.ua

Кубок конфедерацій: визначилися пари півфіналу

на турнірі. Німеччина - Камерун - 3:1 Голи: Демірбай, 48, Вернер, 66, 81 - Абубакар, 78 Кубок конфедерацій, пари 1/2 фіналу Німеччина - Мексика Португалія - Чилі Раніше повідомлялося, що ФІФА скасує Кубок конфедерацій після 2017 року...Зеркало недели (газета)

Українець С.Смелик виборов перше місце на командному ЧЄ з легкої атлетики

у першому колі з бігу на 200 метрів, реактивного заключного етапу у чоловічій естафеті 4х100 метрів Сергій Смелик переміг у фіналі 200-метрівки і приніс Україні максимальну кількість очок у загальний рейтинг 11. При цьому С.Мелик показав найкращий результат нинішнього сезону...Unn.com.ua

Федерер стал самым возрастным чемпионом в истории турнира в Галле

Найбільш успішний тенісист сучасності 35-річний швейцарець Роджер Федерер став тріумфатором турніру серії АТP-500 в німецькому Галле, перегравши у фіналі господаря кортів Олександра Звєрєва.Gottstat.com

Смелик завоював перше місце в бігу на 200 метрів на командному ЧЄ

колі з бігу на 200 метрів, реактивного заключного етапу у чоловічій естафеті 4х100 метрів, Сергій Смелик надзвичайно красиво переміг у фіналі 200-метрівки і приніс Україні максимальну кількість очок. При цьому Сергій показав найкращий результат нинішнього сезону (20,53 с). Нагадаємо, 25...Спорт.ua

Чоловіча збірна з баскетболу 3х3 перемогла чинного чемпіона Європи

Нагадаємо, жіноча збірна України не змогла пробитися в фінальний турнір чемпіонату Європи. Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 Кваліфікаційний турнір 1/4 фіналу Україна - Словенія - 19:14...Чемпион

У вправі МГ-6 Сергію вдалося потрапити до фіналу з третім результатом 1179 очок.Online.ua