фінал

Стали відомі всі учасники Фіналу чотирьох Ліги Націй

Збірна Нідерландів на останніх хвилинах матчу проти збірної Німеччини зрівняла рахунок (2:2) і стала четвертою командою, яка виграла свою групу в Лізі A Ліги Націй. Таким чином, став відомий склад півфіналістів Ліги Націй:Нідерланди Znaj.ua

конкурс краси. За корону змагатиметься 10 фіналісток. Обиратимуть першу красуню університету в обласній філармонії. Початок конкурсу заплановано на 18:00. До фіналу потрапили: №1 Анастасія Федоренко №2 Софія Щербій №3 Ангеліна Коваль №4 Юлія Чеперната №5 Катерина Панчук №6 Анастасія Свиридюк...Винницкий Бизнес Портал

Його суперник в першому матчі - італієць Маттео Віола (288 в АТР). Сообщение Марченко виграв черговий матч на тенісному турнірі в Італії появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Ліга націй: результати матчів 19 листопада

Стали відомі всі учасники Фіналу чотирьох Ліги націй УЄФА.Ta4ki.net

Матчами в Одесі стартує розіграш Кубку України з баскетболу серед жінок

«ІнтерХім»-СДЮСШОР і «Вінницькі Блискавки» визначать першого чвертьфіналіста У вівторок, 20 листопада, матчем у Вінниці розпочнеться стадія 1/8 фіналу Кубку України серед жіночих команд. Одеський ІнтерХім-СДЮСШОР, який є володарем трофею, зіграє з Вінницькими Блискавками, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу...Главком

на всі пристрасті минулого літа ЧС-2018 і яскравого старту єврокубкових баталій, автоголом року можна вже зараз визнати м’яч забитий у фіналі юнацьких Олімпійських ігор. Росіяни зустрічалися зі збірною Бразилії і вже на 2-й хвилині поєдинку пропустили курйозний автогол. Данило Карпюк...Ua.news

Джокович встановив унікальний рекорд

тільки час покаже, чи зможу я досягти цієї неймовірної мети", - заявив Джокович. Нагадаємо, Новак Джокович, програв Олександру Звєрєву у фіналі Підсумкового турніру АТР, прокоментував гру, а також подякував супернику. Раніше Новак Джокович одержав нагороду "Тенісист року" від Асоціації тенісистів-професіоналів.Znaj.ua

Перша партія фінального матчу жіночого чемпіонату світу-2018 з шахів в Ханти-Мансійську між чинною володаркою корони китаянкою Цзюй Веньцзюнь і екс-українкою Катериною Лагно, яка представляє Росію, завершилася внічию на 36-му ході. Западная информационная корпорация

Побили журналістів на весіллі Луценка: "продажна феміда".

Приватний захід із участю голови держави охоронявся силами Управління державної охорони. Корупція

Німеччина – Нідерланди (2:2) розплакався після завершення матчу. Ліга націй: Нідерланди врятували нічию в матчі з Німеччиною та вийшли до Фіналу чотирьох турніру Виявилось, що напередодні матчу перестало битися серце його матері, однак, суддя як справжній професіонал вирішив відпрацювати матч,...24 канал

Бронзовою призеркою. в малому фіналі категорії 65 кг стала киянка Ірина Коляденко.Мост

фото Сергій Татьков 18 листопада 2018 року матчем у Харкові завершилася стадія 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2018/2019 років.Жіночий футбол України

Житомирянка виграла чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств

У фіналі змагань Дарина перемогла шведку Ніну Бек. Відразу після оголошення результату Дарина Самчик загорнулася в український прапор.20 хвилин

листопада пройшли чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2018/2019рр. До вашої уваги відеоогляд матчу 1/4 фіналу, який відбувся в Херсоні на стадіоні Освіта між командами «Восход» та «Ладомир». ДИВИТИСЯ ТАКОЖ: Повний матч у запису КУБОК...Жіночий футбол України

Відомо коли будуть зіграні останні матчі Ліги Націй

Фінал - 9 червня. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Директор ICTV Олександр Богуцький прокоментував фінал проекту Нові лідери і розповів, чи чекати телеглядачам 2 сезон проекту. Олександр Богуцький заявив, що нові та старі лідер –...ICTV

Донеччанин Марченко виграв третій матч на тенісному турнірі в Італії

продовжив вдалі виступи на змаганнях категорії челленджер в Андрії (Італія), повідомляє УНН із посиланням на сайт Великого тенісу України. У фіналі відбіркового етапу українець витратив менше години, щоб оформити перемогу над італійцем Ніколо Туркетті (АТР 576) 6:0, 6:2. Марченко реалізував...Unn.com.ua

Мартін Шонка став чемпіоном світу Red Bull Air Race

Майкл Гулиа, але через проблеми з мотором він з великими труднощами пробився в Раунд-8, де поступився чеху Мартіну Шонке. У "Фіналі чотирьох Шонку чекали австралієць Метт Холл, який також претендував на перемогу в загальному заліку, американець Кірбі Чемблісс і британець...Ua-football

Тернополянка розповіла про пригоди в Буенос-Айресі (Відео)

пише Файне місто. Нагадаю,15-річна Анастасія Бачинська виграла дві нагороди на юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Дівчина посіла 3 місце у фіналі багатоборства, а також у заключному виді змагань серед дівчат вільних вправах. Розповідає Тернопіль 1...TeNews