фінал

Гассієв: Багато росіян будуть вболівати за Усика

Російський боксер Мурат Гассієв не вважає, що у нього є якась перевага у фіналі WBSS. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він стверджує, що у Росії є дуже багато вболівальників Олександра Усика, тому не можна сказати, що...Sportanalytic

Яскрава перемога Юлії Левченко, рекорд і решта подій на легкоатлетичному ЧУ

національними та навіть світовими рекордами у своїх вікових групах. Продовжив цю дуже приємну традицію Олександр Соколов з Миколаївської області. У фіналі бігу на 100 метрів він встановив новий молодіжний рекорд України 10,17 секунди! Він усього однією сотою поступився переможцю Сергію...Ua-football

Усик виграв у Гассієва дуель поглядів в Москві

Українець Олександр Усик та росіянин Мурат Гассієв провели прес-конференцію перед фіналом WBSS. Гассієв першим кліпнув і жестом показав Усику: "завершуємо".Високий замок

Егіс Клімас, менеджер українця Олександра Усика (14-0, 11 КО), поділився думками щодо бою свого клієнта проти росіянина Мурата Гассієва (26-0, 19 КО)."Я бачив багато хороших боїв, був присутній на них як менеджер, на початку своєї кар'єри як промоутер. Як я...24boxing

Організатор WBSS зробив свій прогноз на бій Усик - Гассієв

Калле Зауерланд вважає, що на вболівальників чекає приголомшливий фінал турніру.UkrMedia

Бос WBSS: Чутки про відмову Усика - повна нісенітниця

на ринг спорткомплексу "Олімпійський" в столиці країни-агресора Москві в бою за титул абсолютного чемпіона світу у важкій вазі в рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії вийдуть українець Олександр Усик (14-0, 11 КО) і осетин Мурат Ґассієв. Очікуваннями напередодні бою поділився співпромоутер...Ua-football

Фіналом однієї зустрічі був матч з футболу між представниками організації і вихованцями інтернату. Radomyshl.com

Сообщение Козлова пройшла до чвертьфіналу турніру в Чехії появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Неймар заявив про рішення залишитися в ПСЖ

віддав 13 результативних передач. На минулому чемпіонаті світу-2018 збірна Бразилії з Неймаром у складі вибула з боротьби на стадії 1/4 фіналу, поступившись Бельгії (1:2). Раніше "Реал" офіційно спростував факт переговорів з Неймаром...Зеркало недели (газета)

Бывший наставник Арсенала возглавит сборную Японии

Акірою Нісіно, у якого закінчується угода в кінці цього місяця, не буде продовжений контракт. На ЧС-2018 Японія дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася Бельгії 2:3.Ua-football

Українські пляжниці посіли 9 місце на чемпіонаті Європи-2018

Українські пляжниці Валентина Давідова та Євгенія Щипкова посіли 9 місце на чемпіонаті Європи-2018. В 18 фіналу у боротьбі та дуже цікавій грі українки поступилися більш досвідченими спортсменкам - німкеням БієнекШнейдер. Основана сітка. Плей-офф. Раунд 16 19...Спорт.ua

Визначилися всі півфіналісти чемпіонату Європи U-20

На чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд U-20 19 липня відбулися матчі 1/4 фіналу та класифікації за 9-16 місця. За результатами цих поєдинків визначилися півфіналісти та інші пари класифікації. Збірна України після перемоги над...Спорт.ua

головного тренера збірної Японії Акіри Нісіно триває до кінця липня і не буде продовжений. На ЧС-2018 японці дійшли до 1/8 фіналу, де програли Бельгії (2:3), пиге Трибуна.Нагадаємо, що Венгер шкодує про роботу в Арсеналі.Також повідомлялося, що Венгер не збирається закінчувати...Чемпион

Ліверпуль встановив новий трансферний рекорд для голкіперів

Після помилки Лоріса Каріуса в фіналі Ліги Чемпіонів в "Ліверпулі", схоже, вирішили нарешті розвязати воротарську проблему. Мерсисайдці довго переконували і нарешті переконали римську "Рому" продати бразильського...Ua-football

Усик та Гассієв влаштували першу дуель поглядів

Гассіев відбудеться 21 липня у Москві, його переможець стане абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі (до 90,7 кг). Усик у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії захищатиме титули чемпіона світу за версіями WBC та WBO та спробує відібрати пояси IBF та WBA...Еспресо TV

якому відбулися чотири матчі групового етапу під час Чемпіонату світу з футболу-2018, а також по одному поєдинку 1/8 і 1/4 фіналу, сильно постраждав під час зливи. Відповідне відео було опубліковане у Youtube. "Через зливу сталося переповнення міської системи зливостоків. У...24 канал

Шеф промоутерської компанії К2 Олександр Красюк висловив сподівання щодо фіналу WBSS. Сподіваюся, підсумковий концерт в суботу буде неймовірним".24boxing

Тенісистка Козлова стала чвертьфіналісткою турніру в Чехії

1 годину 3 хвилини обіграла представницю Чехії Пнастасію Детюц 6:1, 6:2. Окрім того, наша Ангеліна Калініна також пробилася до 1/4 фіналу, обігравши Катеріну Стюарт із США 7:6 (3), 6:7 (5), 7:6 (3). Додамо також, суперницею Козлової на наступній стадії стане...Unn.com.ua

Кличко допоміг Усику перед фіналом Всесвітньої боксерської суперсерії

21-го липня наш співвітчизник проведе бій проти чемпіона світу за версіями WBA, IBF Мурата Гассіева (26-0, 19 КО) в рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії. Як повідомлялося раніше, Усик та Гассієв провели дуель...Unn.com.ua

Вадима Пудзирея зіграє проти команди, яка програє у парі Німеччина – Ісландія. Джерело: Укрбаскет Сообщение Україна поступилась Туреччині у 1/8 фіналу чемпіонату Європи появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS