фінал Ліги

Арсенал-Київ запланував спаринг з чемпіоном Ірану

останній свій товариський поєдинок ФК "Арсенал-Київ" проведе 8 липня з іранською командою "Персеполіс", яка є чемпіоном країни та учасником 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів АФК.Ua-football

тренера "Аль-Ахлі" швейцарця Крістіана Гросса. У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом".Високий замок

"Ювентус" таки втратить свого лідера

бразилець провів у складі туринців один сезон, став чемпіоном Італії і переможцем Кубка країни, а також допоміг команді дійти до фіналу Ліги чемпіонів.Раніше стало відомо, що Алвес продовжить кар'єру в "Манчестер Сіті".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

С.Ребров очолив саудівський ФК Аль-Ахлі

головного тренера швейцарця Крістіана Гросса. Відзначимо також, у цьому році "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським ФК "Персеполіс". З киянами тренер виграв два чемпіонства, два Кубки країни і...1NEWS

тренера "Аль-Ахлі" швейцарця Крістіана Гросса. У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Ukrainian manager Sergei Rebrov signed a 2-year contract with the Royals.Еспресо TV

Ребров очолив саудівський "Аль-Ахлі"

головного тренера швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році "Аль-Ахлі" зайняв друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров очолив "Динамо" у квітні 2014-го після відставки Олега Блохіна.Зеркало недели (газета)

посаді головного тренера змінить швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році Аль-Ахлі посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським Персеполісом.1NEWS

Сергій Ребров тренуватиме футбольний клуб із Саудівської Аравії

Ребров змінить в команді швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році "Аль-Ахлі" зайняв друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров очолив "Динамо" у квітні 2014-го після відставки Олега Блохіна.Урядовий Кур'єр

який допомагав йому в "Динамо". У цьому сезоні "Аль-Ахлі" посів друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським "Персеполісом". Сергій Ребров подав у відставку після завершення минулого сезону. Новим головним...Еспресо TV

на рік. Українець змінить швейцарця Крістіана Гросса. У цьому році Аль-Ахлі посів друге місце в чемпіонаті і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, де зіграє з іранським Персеполісом. Як повідомляє Команда №1, помічниками українця можуть стати іспанські фахівці, які...Чемпион

Баварія для Ярмоленка, активність Зорі і скандал з аматорами.

НСК "Олімпійський", підірвавши репутацію не лише молодого харківського клубу, але й системи безпеки футбольної арени, яка наступного року повинна прийняти фінал Ліги чемпіонів. Перемога в матчі, до речі, дісталася "Агробіснесу" Андрія Донця. Матч зупинили на 84-й хвилині, коли рахунок був...Ua-football

Павелко: Вболівальники перекреслюють майбутнє Металіста-1925 у Другій лізі

була розроблена ціла концепція, і якщо ми її не приймемо, то Україна може бути позбавлена права проведення європейських матчів. На фіналі Ліги чемпіонів 2018 року в Києві буде зовсім інший рівень організації.Новини футболу

Роналду поставив хрест на своїй кар

якими зараз знаходиться у Росії на Кубку Конфедерацій. AS же пише, що Кріштіану прийняв рішення покинути чемпіонів Іспанії ще до фіналу Ліги чемпіонів.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Померла жінка, яка постраждала під час тисняви в Турині

залишається важким, але стабільним, йдеться в повідомленні. Нагадаємо, 3 червня на центральній площі італійського міста Турин під час масового перегляду фіналу Ліги чемпіонів з футболу понад 1500 вболівальників постраждало через спровоковану панікою...Unn.com.ua

38-річна прихильниця Ювентуса Еріка Піолетті у тисняві, яка сталася під час фіналу Ліги чемпіонів у фан-зоні в Турині, отримала серцевий напад і перелом кількох ребер. Жінку одразу доправили до шпиталю та поклали під...Еспресо TV

Бенітес: Матчі з Ліверпулем будуть особливими

нові виклики", - наводить слова Бенітеса Daily Mai Варто відзначити, що раніше Бенітес працював з "Ліверпулем", з яким виграв неймовірний фінал Ліги Чемпіонів 2005 року. Нагадаємо, що недавно Прем'єр-Ліга опублікувала календар нового сезону, в якому матчі між "Ньюкаслом" і "Ліверпулем"...Ua-football

Роналду вдруге поспіль очолив список найбільш високооплачуваних спортсменів світу

1. Кріштіану Роналду ("Реал") - 93 мільйони доларів Нагадаємо, Кріштіану Роналду був визнаний найкращим гравцем минулого фіналу Ліги чемпіонів.Зеркало недели (газета)

Вадим КОСТЮЧЕНКО: Дитячий Фестиваль чемпіонів - інвестиція у майбутнє

футбольні змагання. ФФУ проводитиме «Фестиваль чемпіонів» на регулярній основі. За задумом, наступного року він буде приурочений до проведення у Києві фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, а у дітей з’явиться можливість поспілкуватися, в тому числі, й зі світовими зірками...In Kyiv

Ювентуса і збірної Італії Джанлуїджи Буффон сказав, що радий бути не таким, як фанати Наполі, які святкували поразку Турину у фіналі Ліги чемпіонів від Реала (1:4). Після гри уболівальники Наполі вийшли на вулиці міста і до ранку відзначали поразку Ювентуса.1NEWS