фінал Ліги Європи

Ротань пригадав найважливішу гру в кар

Напевно, згадаю матч проти "Наполі" в Києві. Всі в команді дуже переживали і сильно прагнули здолати італійців і вийти в фінал Ліги Європи", - сказав Ротань.Нагадаємо, тоді "Дніпро" Мирона Маркевича пройшли неаполітанців і вийшли в фінал Ліги Європи, де поступилися...Football-ukraine.com

Ротань: Матч з Наполі - найважливіший у кар

яких емоції просто зашкалювали. Мабуть, це матч проти Наполі в Києві. Неймовірне напруження. Всі хотіли пройти італійців і вийти в фінал Ліги Європи, - згадує Ротань. Нагадаємо, що матч в рамках 1/2 Ліги Європи - 2015 ФК Дніпро - Наполі...Ua-football

Руслан РОТАНЬ: «У дитинстві захоплювався грою Роберто Баджо»

Напевне, згадаю матч проти «Наполі» в Києві. Усі в команді дуже переживали і сильно прагнули здолати італійців і вийти в фінал Ліги Європи. Запитання вболівальника: - Ви довго грали за одну команду з Євгеном Коноплянкою. Як Вам ваша взаємодія? Р.Р.:...Спорт.ua

Надійшли у продаж квитки на матч Динамо - Партизан

Квитки можна придбати в касах НСК "Олімпійський" і стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського. Нагадаємо, що "Динамо" вже забезпечило собі участь в 1/16 фіналу Ліги Європи. Ua-football

Київське Динамо здобуло перемогу 2:1 у матчі 15-го туру УПЛ проти полтавської Ворскли. Кияни забивали у першому таймі - відзначилися Жуніор Мораес та Віталій Буяльський. Єдиний гол гостей на рахунку Володимира Чеснакова. Матч завершено! "Динамо" Київ - "Ворскла" Полтава 2:1#FCDKLive...Чемпион

Мораес: Ми заслужили вихід у плей-оф Ліги Європи

Форвард Динамо Жуніор Мораес поділився думкою про вихід біло-синіх в 1/16 фіналу Ліги Європи. - У нас сильна група, але Динамо добре показував себе в кожному з матчів. Ми показали високий рівень концентрації, тому...Ua-football

Уникальное достижение Шахтера.

для українського футболу серія. Шахтар гарантував собі участь у весняній стадії єврокубків Перемога над "Фейєноордом" гарантувала "гірникам" як мінімум 1/16-у фіналу Ліги Європи. Таким чином, для "Шахтаря" це буде шостий поспіль сезон з виходом до єврокубкової весни. Востаннє "гірники" не...Ua-football

Гості завершили зустріч на свою користь завдяки голу Віталія Буяльського, який відзначився на 70-й хвилині. Високий замок

До плей-оф Ліги Європи пробилося ще чотири клуби

Після закінчення 24-х поєдинків 4-го туру групового раунду Ліги Європи стали відомими імена ще 4-х учасників, які пробилися до 1/16 фіналу Ліги Європи, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА. Римське "Лаціо" залишився єдиним клубом, який не втрачав очок в...Unn.com.ua

Як "Динамо" помстилося "Янг Бойз" за поразку в Лізі чемпіонів

Київське "Динамо" взяло реванш у швейцарського "Янг Бойз" за поразку у кваліфікації Ліги чемпіонів та вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи Переможний гол у складі "Динамо" забив Віталій Буялський, який відзначився після передачі Дерліса Гонсалеса. "Динамо" перемогло 1:0 та достроково...Еспресо TV

"Динамо" виграло у "Янг Бойз": як тепер виглядає турнірна таблиця

Київське "Динамо" перемогло у гостях швейцарський "Янг Бойз" та достроково вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи Завдяки перемозі 1:0, "Динамо" набрало 10 очок та гарантувало собі місце у 1/16 фіналу Ліги Європи. На друге місце у...Еспресо TV

Київське Динамо достроково оформило вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи завдяки перемозі над Янг Бойз (0:1). Підопічні Хацкевича стали першими серед усіх команд учасниць. Жеребкування 1/16 заплановано на 11 грудня.Чемпион

"Динамо" перемогло "Янг Бойз" та вийшло до плей-офф Ліги Європи

У 4-му турі Ліги Європи київське "Динамо" перемогло у Берні швейцарський "Янг Бойз" та вийшло до 1/16 фіналу Ліга Європи. Група B. 4-й тур "Янг Бойз" (Швейцарія) "Динамо" (Україна) 0:1 Гол: Буяльський, 70. Перший тайм минув за помітної переваги "Янг...Еспресо TV

Динамо перемогло Янг Бойз та вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи

Динамо перемогло Янг Бойз у 4 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18. Переможний гол у матчі на 70 хвилині забив Віталій Буяльський. Київське Динамо провело у Берні два різні тайми. Новости ФК "Металлист"

Дортмунд, у вас проблеми.

Аякс вийшов у фінал Ліги Європи, граючи в істинно голландський футбол, який для більшості суперників команди став неприємним сюрпризом. Петер Бос довів, що тактика тотального пресингу...Ua-football

групі F. Проте теоретично Феєнорд ще може посперечатися із італійським Наполі за третє місце у квартеті та вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи. Шахтар же гарантував собі вже участь у єврокубках навесні. Раніше повідомлялося, що Джованні ван Бронкгорст дав прогноз...Чемпион

Ахметов нарешті оголосив ціль "Шахтаря" на сезон

вперед і завойовувати все нові і нові трофеї.Окремо Ахметов подякував команді за останнє чемпіонство і наголосив, що виліт в 1/16 фіналу Ліги Європи буде стимулом краще виступити наступного разу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" купить іноземного форвардаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Відомий футболіст порівняв Ахметова і Коломойського

не кинув "Шахтар" у скрутну хвилину. Президент ж дніпрян Ігор Коломойський просто фінансував їх і не особливо цікавився станом справ."Навіть фінал Ліги Європи цього не змінив", - заявив Мандзюк.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Соперник Шахтера в Лиге Чемпионов крупно уступает главному конкуренту

Суперник "Шахтаря" по груповому етапу Ліги Чемпіонів приймав одного з головних невдах голландського футболу останнього півріччя (програш чемпіонства, поразка у фіналі Лізі Європи, виліт від Ніцци в кваліфікації Ліги Чемпіонів, і безславні гра з вильотом від "Русенборга" в кваліфікації Ліги...Ua-football

"Верес" розірвав контракт із екс-гравцем "Динамо"

чемпіонат провів у складі київського "Динамо" (8 матчів та 1 гол). Серед здобутків Федорчука Суперкубок України 2016 та вихід у фінал Ліги Європи УЄФА 2015.Unn.com.ua