фінал Кубка

Український тренер Вернидуб відмовився від стажування в "Манчестер Юнайтед"

через п'ять днів", - повідомив Вернидуб. "Зоря" під керівництвом Вернидуба в минулому сезоні посіла четверте місце в Прем'єр-лізі, вийшла у фінал Кубка України і здобула путівку в Лігу Європи, де команда вже завершила боротьбу. Після 18-ти зіграних турів нинішнього сезону...Зеркало недели (газета)

Двоє гравців «Енергії» зіграють проти Іспанії

збірної України отримають Микола та Михайло Грицини. Остаточний склад збірної України буде озвучений тренерським штабом уже після перших матчів 1/8 фіналу Кубка України, які відбудуться у період з 20 по 22 січня. Загалом, до складу збірної України увійдуть 15-16 гравців,...Галичина спортивная

Президент УЄФА Чеферін не бачить підстав відбирати у Росії чемпіонат світу-2018

російських спортсменів від участі в міжнародних змаганнях. Відзначимо, що в Росії вже відібрали етап Кубка світу з біатлону в Тюмені, фінал Кубка світу з лижних гонок та чемпіонат світу з бобслею і скелетону...Зеркало недели (газета)

Інтер - Болонья 3:2.

"Інтер" у матчі 1/8 фіналу Кубка Італії здобув перемогу над "Болоньєю" з рахунком 3:2. Міланський клуб ще в першому таймі зумів двічі вразити ворота "россоблу", зокрема...Ua-football

Піолі: Матч із Болоньєю продемонстрував, що через розслабленість можна втратити перемогу

Головний тренер "Інтера" Стефано Піолі прокоментував перемогу над "Болоньєю" в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії та вихід команди у чвертьфінал турніру. "Матч вийшов гарний з безліччю небезпечних моментів. Усе було в наших руках, але...Ua-football

Кубок Англії-2016/17 з футболу Бернлі - Сандерленд 2:0 (1:0) Вімблдон - Саттон Юнайтед 1:3 (1:0) Флітвуд - Брістоль Сіті 0:1 (0:1) Крістал Пелас - Болтон 2:1 (0:0) Чемпион

"Віза Вторма" - "Ураган-2-КФВ" 5:0

Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд матчу 1/8 фіналу кубка області з футзалу між "Віза Втормою" та "Ураганом-2-КФВ" (5:0).Галичина спортивная

(1), іспанською "Барселоною" (4), німецькою "Баварією" (3) і англійським "Манчестер Юнайтед" (1). Крім того, він довів збірну Нідерландів до 1/2 фіналу Кубка світу - 2014.Високий замок

Несенюк: "В Шевченка не було прощального матчу - і нічого"

матчем або в перерві. Але для цього потрібно, щоб "Динамо" зібрало на свою гру повний стадіон. З огляду на, що фінал Кубка України, куди ще потрібно потрапити, і Суперкубок пройдуть цього року не в Києві, варіантів найближчим часом немає. А...Sportgid

Мажорна Соккер Ліга.

Портленді та Орландо завжди солд-аут, а середній показник відвідуваності «Сіетл Саундерс» іноді перевищує аналогічні показники усієї АПЛ разом. Білети на фінал Кубку МЛС (матч за чемпіонство) в інтернеті розкупили за 3 хвилини! Успішна МЛС і на телевізійній арені. Матч «Лос-Анджелес Гелаксі»...Spy-Football

У вівторок, 18 січня, визначиться останній учасник 1/16 фіналу Кубку Франції-2016/17 з футболу. Однак, уже відомі пари цієї стадії. Кубок Франції-2016/17 з футболу Кевії-Руан - Консола Марсель Матчі заплановані на...Чемпион

Фанати "Севільї" біля свого стадіону вивісили банери проти Рамоса

ніколи не буде твоїм домом". Таким чином фанати продовжили обструкцію капітана мадридської команди, яку почали під час домашнього матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Та зустріч завершилася нічиєю з рахунком 3:3. Сам Рамос, який став автором одного голу, по ходу гри...ДеПо

Угіс Крастіньш: Першого дня перемога далася нам нелегко

прокоментував перемогу своїх підопічних у двоматчевому протистоянні проти ВК "Еко-Дім" (3:1, 3:0). Нагадаємо, ця звитяга дозволила нашому клубові пробитися у фінал Кубка України, де "Кажани" зіграють проти харківського "Локомотива". — Зізнаюся, першого дня перемога далася нам дуже нелегко. Я знав...Галичина спортивная

Севілья - Реал: де дивитися онлайн матч чемпіонату Іспанії

відстає від свого майбутнього суперника на чотири бали. Минулого і цього тижня "Реал" і "Севілья" провели двоматчеве протистояння в 1/8 фіналу Кубка Іспанії, переможцем з якого вийшов мадридський клуб. У першому поєдинку "Вершкові" розгромили суперника з рахунком 3:0, а в...Ua-football

Роналду зіграє проти Севільї

січня, початок - о 21:45. Нагадаємо, що 31-річний португалець не був включений в заявку мадридської команди на другу гру 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти "Севільї" (3:3).Ua-football

Севілья просить дати оцінку жестам Серхіо Рамоса у матчі Кубка Іспанії

футболіста, які той дозволив собі по відношенню до вболівальників "Севільї" після забитого голу з пенальті на 83-й хвилині матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Варто відзначити, що при цьому багато шанувальників "Севільї" ображали Рамоса, показуючи на його адресу непристойні жести і...Ua-football

Після цього був безумовно найважливіший матч для команди з Луганська фінал Кубка. Також фанати Зорі активно протягом року створювали свій стаф.Spy-Football

Нагадаємо, раніше тренер з Коломиї Олександр Дем'янчук повідомив про продаж автографа відомого футболіста Хосепа Гвардйоли, аби діти могли поїхати на фінал Кубку України з футзалу. Через деякий час він повідомив, що зголосилися допомогти багато людей. Найцікавіше, що сам автограф поки...Бліц-інфо