фінал Кубка

У Львові відбудуться вирішальні матчі Кубка України з водного поло

23-24 червня розпочнуться ватерпольні баталії на водному майданчику відкритого басейну СКА (м. Львів, вул. Клепарівська 39а) - Фінал Кубку України з водного поло серед чоловіків. Організаторами змагань є ГО ЛМФ водного поло спільно з управлінням молоді та спорту Львівської...Галичина спортивная

LS Group (Верхня Сироватка): амбіційний новачок чемпіонату Сумської області.

та вийшли до 1/8 фіналу. На цій стадії змагань юристи перемогли ФК Тулиголовець (Кролевецький район) – 5:0 та дісталися 1/4 фіналу Кубку регіонів. Автори голів: Евгеній Сайко, Андрій Бурдюг, Роман Прощенко, Станіслав Корсун та Костянтин Ковтонюк. У чвертьфіналі LS Group...HP i B LIFE

Збірна Львівщини готується до фіналу

і щоби перевірити, хто в якому стані перебуває. Спершу задля розминки футболісти, котрі в суботу, 23-го червня, представлятимуть Львівщину у фіналі Кубку регіонів України на стадіоні імені Віктора Баннікова в Києві, зіграли у квадрат, а потім — двосторонку на зближених...Галичина спортивная

23-24 червня розпочнуться ватерпольні баталії на водному майданчику відкритого басейну СКА (м. Львів, вул. Клепарівська 39а) - Фінал Кубку України з водного поло серед чоловіків.Гал-info

Офіційно. Крутий тренер залишається в "Зорі"

27 листопада 2011 року. На посту головного тренера команди він змінив Анатолія Чанцева.За цей час зумів пробитися з командою до фіналу Кубка України, а також зіграв на груповому етапі Ліги Європи.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

В між Рятівником і ФСК Роял вболівали гравці Joystick, яким мирова між цими командами залишала шанси на вихід до 14 фіналу Кубку. І хоча гравці ФСК Роял провалили перший тайм, у другому були близькими до нічиєї. ФСК Роял Рятівник 3:4...Спортивний Житомир

Вернидуб продовжив контракт з "Зорею"

"Зорі" 27 листопада 2011 року. На цій посаді він змінив Анатолія Чанцева. За роки своєї роботи Вернидуб вивів команду у фінал Кубка України (2016), а в минулому році луганчани здобули "бронзу" УПЛ. На міжнародному рівні "Зоря" одного разу зіграла на...Зеркало недели (газета)

Джонс: Я жахливо зіграв у фіналі Кубку Англії, але готовий протистояти Азару на ЧС

"Я жахливо зіграв у фіналі Кубку Англії. Таке буває, і треба жити далі. Ти зобов'язаний жити далі, тому що я не можу сидіти на дупі і...Ua-football

13 червня, у першому матчі 1/4 фіналу кубку Тернопільської області підволочиський "Збруч-Агробізнес" здобув велику перемогу над зборівським "Колосом" (3:0)...Спорт Тернопільщини

Цього тижня визначився остаточний склад учасників 1/4 фіналу Кубка Полтавщини.Футбол Полтавщини

Хачеріді сказав, чому проміняв "Динамо" на ПАОК

граємо для них.Цілі? Команда давно не ставала чемпіоном країни і треба це виправити. Потрібно також добре виступити в єврокубках. Бачив фінал Кубка Греції з АЕКом, команда сподобалася, заслужено виграла титул", - цитує Хачеріді сайт Sportanalytic.comНагадаємо, Хачеріді перейшов в клуб з...Футбольні трансфери

американський анекдот. "Вся ця ситуація нагадує мені старий анекдот про американців у відпустці в Лондоні, яким дали квитки на матч фіналу Кубка Англії. Запізнюючись на матч, вони йдуть на свої місця і запитують у одного з уболівальників, який рахунок. Він...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Фінал Кубку Житомирської області з футболу Памяті Героїв Небесної Сотні 2018 року відбудеться 28 червня у смт Романів на стадіоні Колос. Також на нашому сайті можна буде спостергіати за матчем онлайн. 20 хвилин

13 червня, у першому матчі 1/4 фіналу кубку Тернопільської області підволочиський «Збруч-Агробізнес» здобув велику перемогу над зборівським «Колосом» (3:0), тим самим взяв реванш за поразку від зборівчан на...Ternopilinfo

Кубок Тернопільської області.

У середу, 13 червня, відбулися два матчі 1/4 фіналу Кубка Тернопільської області. Зокрема у селі Дорофіївка місцева однойменна команда приймала учасника чемпіонату України серед аматорів – "Кристал". Господарі поля значно...Sportgid

"Манчестер Юнайтед" названий найдорожчим клубом світу за версією Forbes

413 20. "Наполі"(Італія) – 379 Додамо, що в поточному сезоні "Манчестер Юнайтед" залишився без золотих медалей чемпіонату і поступився у фіналі Кубка Англії лондонському "Челсі". Раніше стало відомо про те, що лідер донецького "Шахтаря" Фред офіційно став гравцем "Манчестер Юнайтед"...Зеркало недели (газета)

Зеландії. Відзначимо, що Вучініч змінив на посаді керманича Авеліно італійського тренера Стефано Сакріпанті. Цього сезону команда українського центрового зуміла дістатись фіналу Кубку Європи FIBA, посіла 4 місце у регулярному чемпіонату, але поступилась вже у першому раунді плей-оф. Чи гратиме Фесенко...UkrBasket

також добре виступити в єврокубках", - зауважив захисник. "Мені важко говорити про свої якості, є люди, які це оцінюють. Дивився фінал Кубку Греції з АЕКом, команда сподобалася, заслужено виграла титул", - додав Хачеріді. Нагадаємо, що Хачеріді приміряв футболку нового клубу.Чемпион