фінал Кубка

"Динамо" Мілевського забило гол прямим ударом з кутового

Одноклубник Артема Мілевського в брестському "Динамо" Павло Седько відзначився незвичайним голом у матчі 1/8 фіналу Кубка Білорусі.Ta4ki.net

Визначилися всі півфіналісти кубкового турніру для команд першої ліги 22 липня відбулися матчі фіналу Кубка Ліги турніру для команд першої ліги Чемпіонату Полтавської області. Аргус Локомотив (Гребінка) 1:0 Таким чином у півфінал вийшли: Темп (Градизьк)...Тижневик «ЕХО

Українець змінив клуб в Білорусі

Відзначимо, що Тупчій виступає в чемпіонаті Білорусі з 2004 року. Сьогодні Тупчій дебютував з за "Дніпро" в матчі 1/8 фіналу Кубка Білорусі.Ua-football

Шахтар вперше за 11 матчів не забив Динамо і перервав дворічну результативну серію в УПЛ

серій. Так, "гірники" вперше з липня 2015 роки не зуміли відзначитися голом у ігровий час у воротах "Динамо". Тоді, в фіналі Кубка країни, все завершилося внічию, а в серії пенальті гору взяли кияни (5:4). Після того поєдинку "Шахтар" протягом десяти...Ua-football

"Черкаський Дніпро" зазнав першої поразки у сезоні

"Черкаський Дніпро" зазнав першої поразки у новому сезоні. Наступний матч наша команда проведе на виїзді 26 липня в рамках 1/32 фіналу Кубка України, де зіграє проти "Колоса" з Ковалівки. "Оболонь-Бровар" - "Черкаський Дніпро" - 1:0 Голи: 1:0 Корольчук...Online.ua

із практичної стрільби з рушниці. Тепер у Саші надважливе завдання достойно представити країну на Європейських змаганнях. На минулих вихідних відгримів фінал кубку Українські рушниці 2017, приурочений 330-річчю гетьманства Івана Мазепи. У результаті 3-ох етапів Олександра посіла 3 місце в класі...Online.ua

з мешканцями будинку по вулиці Головатого, 6. Сьогодні, близько опівночі, на вулиці Шевченка нетверезий водій врізався в електроопору. Нещодавно відгримів фінал кубку Українські рушниці 2017, приурочений 330-річчю гетьманства Івана Мазепи. У результаті трьох етапів юна бориспілька Олександра Ілюхіна посіла 3...Online.ua

Визначилися всі чвертьфіналісти кубкового турніру для команд першої ліги 15-16 липня відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Ліги з футболу. Кубок Ліги турнір у якому беруть участь команди першої ліги обласного чемпіонату. 19 липня переможець попереднього етапу...Тижневик «ЕХО

в 1936 році зайняла 1 місце в Україні серед робітничих команд. В 1937, 1938, 1961 роках команда дійшла до 1/16 фіналу Кубку СРСР, в 1939 році до 1/8 фіналу Кубку СРСР. Також колектив приймав участь в чемпіонатах СРСР (1946, 1948,...Online.ua

Шахтар-Динамо.

на 13 очок. Таке відставання команда Сергія Реброва не спромоглася ліквідувати. На додачу кияни ще й поступилися найпринциповішому конкуренту у фіналі Кубка України, дозволивши "Шахтарю" зробити "золотий дубль". Які зміни сталися у "Шахтарі" Іван Петряк "Шахтар" влітку обмежився косметичними змінами...Еспресо TV

Стало відомо, коли Реал і Барселона розіграють Суперкубок Іспанії

Федерація футболу Іспанії визначилися з датами проведення матчів за Суперкубок країни. Фінал Кубка країни відбудеться 21 квітня.Ua-football

Розслідування допінгового скандалу в Росії завершиться не раніше жовтня

(РУСАДА), ФСБ і Міністерства спорту. У Росії вже відібрали етап Кубка світу з біатлону в Тюмені, чемпіонат світу з біатлону, фінал Кубка світу з лижних гонок та чемпіонат світу з бобслею і скелетону. Раніше повідомлялося, що в Росії існує банк...Зеркало недели (газета)

Лобановcького, у клубній системі 3 2010 року. 08.04.2015 дебютував в офіційних матчах за першу клубну команду в домашньому поєдинку 1/4 фіналу Кубка України проти...1NEWS

ОФИЦИАЛЬНО: Сталь арендовала Михайличенко у Динамо

Лобановcького, у клубній системі 3 2010 року. 08.04.2015 дебютував в офіційних матчах за першу клубну команду в домашньому поєдинку 1/4 фіналу Кубка України...Sportgid

ФК "Львів" - МФК "Кремінь" 2:0 - відео голів

1/64 фіналу Кубка України09.07.2017, 17-00, ст. “Локомотив” м. Рава-Руська Арбітр — Запрутняк В.В. (Ужгород) Асистенти арбітра — Котубей П.В. (Закарпатська обл.), Дебенко І.Б.(Івано-Франківськ)Четвертий...Галичина спортивная

У суботу, 8 липня, відбулися чвертьфінальні поєдинки кубка Оржицького району. ФК Сазонівка - "Зоря" (Новооржицьке) Футбол Полтавщини

Хто такий Томаш Кендзьора?

хвилини, провівши, як можна зрозуміти, найбільше часу на полі серед усіх гравців польської Екстракляси 44 матчі по 90 хвилин (в фіналі Кубка 120 хвилин), тобто 3 990 хвилин. Чому він потрібен Динамо? Олександр Хацкевич повернув Динамо до гри з чотирма...Online.ua

у матчі-відповіді дотиснути необхідну для виходу до фіналу різницю, хоча і виграла заключний поєдинок. Саме це протистояння сміливо можна назвати фіналом кубку, хоча і було воно в 1/2. З іншого боку у футзалі бувають різні ситуації і, як то кажуть,...Спортивний Житомир

Ультрас "Дніпра" влаштували бійку у львівському селі після вильоту з Кубка

Вчора "Дніпро" програв "Демні" з Львівської області в 1/64 фіналу Кубка України. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Під завісу поєдинку фанати "Дніпра" зрозуміли, що їхній клуб вилетить, а тому вирішили напасти на стюардів.Звісно...Sportanalytic

1/64 фіналу Кубка України 09.07.2017, 17-00, ст. Локомотив м. Рава-Руська ФК Львів Кремінь (Кременчук) 2:0 (2:0) Голи: 1:0 Янчак (73), 2:0 Омельченко (85)...Online.ua