фіналіст

Нижніх Сірогоз відбудеться гра за Суперкубок району з футболу між минулорічним чемпіоном та володарем кубку району "Тарпаном" (колишній "Кіровець") та фіналістом розіграшу кубку "Лідером" зі...Pravda.ks.ua

«Фуджікура» стала другим фіналістом «Відкритого Кубка Львівщини» з футзалу.Гал-info

«Меркурій» став першим фіналістом «Відкритого кубка Львівщини». «Прикордонники» були сильнішими у півфінальному протистоянні за «Княжий Ринок» - 2:1.Гал-info

Завершальною стадією на Прикарпатті стане Ліга шкільних чемпіонів, в якій візьмуть участь 22 школи-переможниці районних змагань та переможець і фіналіст Золотої ліги Івано-Франківська.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Бондаренко нагородив черкаських спортсменів (фото)

є дворазовим чемпіоном, срібним та дворазовим бронзовим призером XXII Паралімпійських ігор, заслуженим майстром спорту з легкої атлетики. Олександр Дорошенко є фіналістом XV Паралімпійських Ігор та також заслуженим майстром  України з легкої атлетики. Віктор Пустовіт - майстер спорту України міжнародного класу,...Про Все

Роберт Мартон є справжньою гордістю Закарпаття спортивного він є Чемпіоном світу серед юніорів, бронзовим призером всесвітніх змагань та двічі був фіналістом Європейської першості. На заняття з боксу у Мукачеві у 5-річному віці Роберта привів батько. Більше дивіться в сюжеті Ужінформу.Голос Карпат

«Нові імена» стали фіналістом «Кубка Надії». Команда Володимира Крупчука у півфінальному поєдинку була сильнішою за «Географ-ЛНУ» - 6:1.Гал-info

Костирко. — Як і торік, урочистість нагородження супроводжуватиметься виступами відомих виконавців. Зокрема, це Артем Харченко -волонтер "ГО Мистецька сотня "Гайдамаки", фіналіст "Україна має талант.Діти», вінничанка Тетяна Олексієнко, яка запам’яталася телеглядачам, як виконавиця пісні Віктора Цоя «Кукушка», і пройшла в команду...Моя Вінниця

"Отрада" і "Кремінь" у фіналі Кубка чемпіонів Івано-Франківської області

знов розписав мирову з "Отрадою" з Глибівки. Суперники, обмінявшись м'ячами, повторили рахунок першого матчу. Як і в Старих Кривотулах другий фіналіст цьогорічного Кубка також визначався в серії післяматчевих пенальті. Шальки терезів коливалися як в одну, так і в іншу сторону,...Галичина спортивная

ХК "Донбас" став фіналістом УХЛ

Нагадаємо, ХК "Кременчук" став першим фіналістом УХЛ.Unn.com.ua

"Донбас" став другим фіналістом УХЛ

хокейної ліги з рахунком 4:1. Донецький клуб у Дружківці виграв всі три періоди матчу проти "Кривбаса", тим самим ставши другим фіналістом УХЛ. "Донбас" – "Кривбас" - 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) Шайби: 16:47 Буценко - 1:0; 23:27 Благой - 2:0; 42:52...Зеркало недели (газета)

Донбас переміг на своєму полі Кривбасом, і виграв півфінальну серію плей-офф Української хокейної ліги. Чемпион

Спортивно-культурний клуб «Демня» з однойменного селища на Львівщині стала першим фіналістом Меморіалу одного з науспішніших тренерів в історії львівських «Карпат» Ернеста Юста. У півфіналі турніру «Демня» з рахунком 2:0 обіграла «Гірник»...Гал-info

Єврокубок-2016/17 з баскетболу Рахунок у серії - 1:1. Третій матч відбудеться 22 березня у Валенсії. Чемпион

Фінансування на створення двох ЦНАПів отримають дві черкаські ОТГ

доступнішими. Для цього в селах об’єднаних громад важливо створювати віддалені та мобільні робочі місця для фахівців ЦНАПів, залучати до надання послуг сільських старост. Фіналістом з отримання допомоги на створення віддаленого робочого місця стала Білозірська ОТГ (Черкаська обл.), а Мокрокалигірська ОТГ — одна з тих 10 громад, які отримають кошти...Вчасно (Черкаси)

(більш відомий, як Mlovin; нар. 11 квітня 1997, Одеса, Україна) — український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», фіналіст Національного відбору України на 62-й пісенний конкурс...Vpoltave.info

"Донбас" здобув третю перемогу над "Кривбасом" у плей-офф УХЛ

: Бабинець, Кочетков, Бабинець Наступний матч відбудеться в неділю, 19 березня, на домашній арені "Донбасу" в Дружківці. Зазначимо, що першим фіналістом УХЛ став "Кременчуг", який без проблем здолав київський "Дженералз" з рахунком 4:0 в серії. Раніше український арбітр зняв хокейний...Зеркало недели (газета)

"Ураган-ПНУ" здобув вольову домашню перемогу

оформив Назар Швед, який наразі захищає кольори першолігового "Епіцентра К10". Але і в цій парі ще нічого не вирішено. Ім’я фіналіста змагань дізнаємось через тиждень, коли відбудеться гра-відповідь у Кривому Розі. ЧУ серед ВНЗ. Плей-офф (перший матч)"Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) — "КНУ"...Галичина спортивная