фіналіст

Сьогодні стартує новий чемпіонат Екстра-ліги

позицію зайняв одеський "Епіцентр К Авангард". Учасники Екстра-ліги-2016/17 (клуб - результат попереднього сезону) "Продексім" (Херсон) - чемпіон "Енергія" (Львів) - фіналіст ХІТ (Київ) - 4 місце "Сокіл" (Хмельницький) - чвертьфінал "Ураган" (Івано-Франківськ) - чвертьфінал "Кардинал-Рівне" - чвертьфінал "Титан-Зоря" (Покровське) -...Ua-football

Сьогодні у Вінниці: дітям - казочка, дорослим - гумор

Також нині два українських професійних свята День фармацевтичного працівника та День винахідника і раціоналізатора. Нині тут Підпільний стендап: Свят Загайкевич фіналіст стендап-шоу на ТБ; Єгор Шатайло - переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV...Інформаційна Вінниччина

Кривдники України здолали збірну Іспанії

На Євробаскеті визначився перший фіналіст. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна Словенії несподівано перемогла головного фаворита турніру збірну Іспанію.Тепер словенці чекатимуть на свого суперника по фіналу, який...Sportanalytic

Неоновий" український гурт став фіналістом в конкурсі талантів США (відео)

Кожний виступ українців розповідає їхню окрему історію за допомогою неонового шоу. Телерадіокомпанія РАІ

"Неоновий" український гурт став фіналістом в конкурсі талантів США: відео

Український гурт з унікальним неоновим шоу Light Balance потрапив у фінал американського шоу талантів America's Got Talent. Ta4ki.net

Фіналіст Національного відбору Євробачення Мelovin в програмі «Приїхали» на Житомир.info

14 вересня у гостях програми «Приїхали» на Житомир.info переможець вокального шоу «Х-фактор 6», фіналіст Національного відбору Євробачення - Мelovin.Покоління ZET

України Продексім мав з Локомотивом. Однак клуб із Харкова через фінансові проблеми відмовився від участі у сезоні. Тому його замінив фіналіст турніру Хіт. Гра розпочалася з гола новачка київлян Смоловика, якому вдався прицілений удар з середньої дистанції. Продексім відповів на...Спортивний Житомир

Дубль Мессі приніс Барселоні перемогу над Ювентусом

За арбітражу Даміра Скоміни на "Камп Ноу" "Барселона" обіграла у стартовому турі групи D Ліги чемпіонів минулорічного фіналіста змагань італійський "Ювентус", передає кореспондент УНН.1NEWS

У вівторок, 12 вересня, у Броварах розпочнеться новий сезон в українському футзалі. Чинний чемпіон України, херсонський Продексім, та фіналіст Кубку України, київський ХІТ, в очному двобої визначатимуть володаря Суперкубку України - 2017. І для обох команд ця гра буде...Спортивний Житомир

"Олімпіакос" у Піреї гратиме з португальским "Спортингом". Ще в одному поєдинку групи D іспанська "Барселона" на "Камп Ноу" зійдеться з фіналістом попереднього розіграшу італійським "Ювентусом". Усі матчі розпочнуться о 21.45 за київським часом.Високий замок

Сьогодні Продексім та ХІТ розіграють Суперкубок України

святкував харківський "Локомотив". Однак під час міжсезоння "залізничники" відмовилися продовжувати участь в Екстра-лізі, тому їх місце у виставковому матчі зайняв фіналіст Кубка, ХІТ. Цікаво, що з минулого розіграшу Кубка "Продексім" вибили як раз кияни, двічі обігравши команду Ігоря Москвичова ще...Ua-football

Євген Чеберячко завершив футбольну кар

У складі "Дніпра" Євген виступав з 2009 по 2017 рік, ставши срібним призером УПЛ, а також фіналістом Ліги Європи.Ua-football

Дудіч стала лауреатом обласної премії Сухомлинського

разом зі своєю колегою з гімназії Оленою Єрьоменко – стали вчителями-експертами «Майкрософт» 2017-2018. А наприкінці минулого року Анна Дудіч стала фіналістом всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize, потрапивши до топ-50 кращих учителів планети.Кіровоградська правда

Магнус Карлсен вперше за 10 років вилетів з Кубка світу з шахів

Обидва фіналіста Кубка світу отримають путівки на турнір претендентів 2018 року. Незважаючи на поразку, Карякін візьме участь в черговому турнірі претендентів.Интерфакс-Украина

На Закарпатті тривають футбольні баталії

поєдинок був доволі безкомпромісним і результативним. Цікаво, як тепер зіграють обидва суперники? *** У «дорослому» фіналі силами поміряються переможець і фіналіст Зимової першості, перша й третя команди чемпіонату. Якщо відштовхуватися саме від попередніх ігор у Кубку ліги, то лише в...Закарпатський Кореспондент

Відбір на ЧС-2018.

фінішу і відбір на мундіаль 2018 року й у Африці. На даний момент на "Чорному континенті" ще не визначений жоден фіналіст, однак ряд збірних з гучними іменами втратили шанси поїхати наступного літа до Росії. Так, залишився без ЧС-2018 Алжир разом...Ua-football

Кращі кондитери Сум змагалися в майстерності

виробами.. Крім змагальної частини конкурсу організатори підготували для глядачів розважальну програму. Присутні побачили бармен-шоу від двократного чемпіона України з флейрінгу, фіналіста міжнародних змагань Ігоря НІКОЛЕНКА.Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Раніше Сашко Вешелені […]The post Вінничанин Олександр Вешелені став фіналістом престижного конкурсу перекладів Metaphora appeared first on Vежа.Vежа

Бельгія першою з європейських збірних пробилася на ЧС-2018

вдруге поспіль кваліфікувалася на чемпіонат світу. У Бразилії 2014 бельгійці здобули чотири перемоги поспіль і поступилися лише в чвертьфіналі майбутньому фіналісту Аргентині (0:1). Крім того, ЧС в Росії стане для "червоних дияволів" вже 13-м. Їх найкраще досягнення - четверте місце...Unn.com.ua

Шостий учасник ЧС, ганьба Франції та лідерство Арсеналу-Київ.

Четвертий день вересневого вікна збірних подарував шостого фіналіста Чемпіонату світу-2018.Ua-football