фіналісти

Названі лауреати відкритого конкурсу та національних категорій Sony World Photography Awards 2017

з роботою "Викладач скульптури в майстерні". Національний конкурс проводиться між фотографами кожної з країн, які беруть участь у змаганні. Визначені фіналісти конкурсу World Wildlife Day. Молодіжний фотоконкурс покликаний звернути увагу людей на проблему збереження дикої природи.Зеркало недели (газета)

"Інваспорт" провів ІІ етап спартакіади "Повір у себе" з шашок

Пантелеймона Яблонського. Змагання тривали впродовж двох днів. В результаті переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Так, серед дівчат фіналістами стали: перше місце - Островська Юля - Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради; друге місце - Міщук Марина -...Галичина спортивная

Відкритий міжнародний турнір по Самбо в Кракові

Після проведення змагань та визначення фіналістів турніру, відбулося урочисте нагородження переможців.Народна Рада

У США 83% фіналістів національного конкурсу серед школярів «Intel Science Talent Search» є дітьми ім...Експрес

У Житомирі пройшов Всеукраїнський літературний фестиваль "Шодуарівська альтанка"

Климчук, Вадим Жалюк та Лариса Паламарчук. Відкрили фестиваль виступом житомирського гурту “My Generation”. Далі розпочалася конкурсна програма, в якій 14 фіналістів поетів та 9 фіналістів прозаїків, змагалися у своїх секціях. У перший день фестивалю працювало кілька майданчиків: Проза, Поезія, відкриття...Новини Житомира

На Черкащині визначили кращого знавця історії в Україні

Кам’янець–Подільського навчально–виховного комплексу № 16 Хмельницької області, кандидат історичних наук Дмитро Ващук, студент Національного університету «Києво–Могилянська академія» Євген Коновалов. Нагороди фіналістам за номінаціями вручила методист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Людмила Черкаська. Так, за результатами проведення...Нова доба

Мільярдом більше, мільярдом менше…: Хто допоміг Ахметову подвоїти статки

1,1 мільярда доларів, Корупція Інфо Але все це надто далекі від "призових" позиції, тому приділимо увагу людині, котра підійшла до "фіналістів" найближче. Це, звісно ж, Рінат Ахметов незмінно найбагатший українець, який цьогоріч The post Мільярдом більше, мільярдом менше…: Хто допоміг...Корупція

"Мер Києва Віталій Кличко напередодні виїзду збірної України на Олімпійські ігри пообіцяв, що після повернення з Ріо-2016 столична влада надасть нашим провідним спортсменам квартири. Еспресо TV

Відбувся чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу

У змаганях взяли участь 120 спортсменів з Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей. Спортсмени зі Сторожинця показали хороші результати, стали фіналістами і здобули срібло відкритого чемпіонату.Погляд

Шевченківський захід у Канберрі

українських традицій молодим поколінням австралійської громади є запорукою її розвитку і збереження у майбутньому. Під час свята було вручено дипломи фіналістам міжнародного художнього дитячого конкурсу «Де я, там мій прапор» Стефанії та Софії Мандзій, робота яких 6 квітня ц. р.Народна Рада

26 березня: це цікаво знати

що проводився під егідою УЄФА. Розігрувався з 1960 по 1999 рік. Право участі в турнірі мали право володарі Кубку країн, або фіналісти (у випадку, коли Кубок країни здобувався чемпіоном). Лише п'ять команд вигравали Кубок Кубків більше одного разу: по два рази — Динамо...ClipNews.info

НХЛ. "Даллас" та "Айлендерс" перемагають

В НХЛ відбулись чергові матчі регулярного сезону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Тампа" обіграла "Детройт" в овертаймі, а минулорічні фіналісти "Піттсбург" та "Сан-Хосе" знову програли.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Командам-переможцям і командам-фіналістам були вручені кубки, грамоти і медалі.Мост

Визначився останній учасник «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Червоний лак більше не в моді!

Ешлі Грегорі, одна з найвідоміших у світі трендсеттерів в області манікюру, і її 12 колег, фіналістів світової конкурсу майстрів нейл-арту, одноголосно заявили: фарбувати нігті червоним лаком - нудно, сумно і провінційно.UkrMedia

Бібліотека запрошує на виставку світлин «Миколаїв історичний, Миколаїв сучасний»

організації НСФХУ, Миколаївського обласного благодійного фонду ІНДИГО, депутата Миколаївської міської ради Владислава Єнтіна. Ініціатором конкурсу став фотограф, блогер Анатолій Спиця. Фіналістів та переможців обирало експертне журі, до складу якого увійшли професійні фотографи та художники. На виставці представлені 38 кращих конкурсних...Миколаївська правда

У 13-му турі відбіркового етапу до чемпіонату світу-2018 в південноамериканській зоні Аргентина перемогла Чілі. Результат зустрічі фіналістів двох останніх Копа Америка вирішило спірне рішення бразильського арбітра, який углядев фол Хосе Фуенсаліда проти Анхеля Ді Марії на 16-й...Spy-Football

У Стрию відбудеться фінал шкільної футзальної ліги

У п'ятницю, 24 березня, у Стрию відбудеться фінал шкільної футзальної ліги. Усі команди-фіналісти є переможцями регіональних етапів.Галичина спортивная

У концерті візьмуть участь: народний художній колектив України студія естрадного співу Перлинки поділля ( художній керівник Діна Ремська) переможець обласних, всеукраїнських Телеканал Ритм

у списку. Лані голова Громадської ради Мукачівщини 21 березня, набула повноважень Громадська радапри Мукачівській райдержадміністрації нового складу. На Берегівщині названо фіналістів Зимового Кубка району з футболу Ними стали брегівська Зірка та великоберезький Талісман. Подробиці читайте тут.Голос Карпат