фінальний свисток

МФК «Житомир» розгромив Олімпік

рахунок. А вже за хвилини Денис Бланк вивів «житомирян» уперед. Після цього МФК «Житомир» швидко і впевнено довершив розгром суперника. Фінальний свисток зафіксував першу в 2017 році перемогу МФК «Житомир» з рахунком 5:1. Наступний матч чемпіонату Житомира з футзалу очікується...Новини Житомира

з Парижа, пише Чемпионат. Нагадаємо, уболівальники з Росії влаштували сутички перед матчем з Англії, а потім на трибунах і після фінального свистка. Раніше повідомлялося, що битися з англійцями у Марселі Росія відправила 300 спецназівців. Також була інформація, що три російські...Чемпион

Блискавка у море, дзвін - у вуха

Наприкінці заняття небо над полями стало фіолетовим і вже виднілися блискавиці, що супроводжувалися розкатами грому. Олег Дулуб дуже вчасно дав фінальний свисток — відразу після нього почалася злива, а за мить повітря розкололося від неймовірної сили вибуху. Організатори зборів сказали,...Галичина спортивная

Карпаты в Турции: тренировка под аккомпанемент молний

Наприкінці заняття небо над полями стало фіолетовим і вже виднілися блискавиці, що супроводжувалися розкатами грому. Олег Дулуб дуже вчасно дав фінальний свисток — відразу після нього почалася злива, а за мить повітря розкололося від неймовірної сили вибуху. Організатори зборів сказали,...Спорт.ua

Жертви стилю

персон у поточному сезоні АПЛ – головних тренерів футбольних грандів з Манчестера, Жозе Моуріньо і Хосепа Гвардіоли. Дивно, але після фінального свистка на Олд Траффорд, просигнализировавшего про закінчення не тільки матчу між МЮ і Ліверпулем, але і про закінчення 21-го...Новини футболу

Сутичку спровокувало зіткнення Андера Еррери і Роберта Фірміно в центрі поля. Не вийшло: після фінального свистка головний тренер "Ліверпуля" показово недбало подав руку Моуріньо.ДеПо

Мадридська відповідь Мессі.

Вирішальним у матчі виявився гол Каріма Бенземи, забитий перед самісіньким фінальним свистком. Ua-football

Аллегрі: Матч з Аталантою - це хороший урок для нас

На жаль, ми кинули грати і ризикували пропустити третій гол. Треба грати до фінального свистка, і ми постараємося виправити ці помилки. Коли матч найімовірніше закінчиться нашою перемогою, треба намагатися не пропускати.Ua-football

Манчестер Юнайтед - Халл 2:0.

голу були господарі поля, які і відкрили рахунок на 56-й хвилині - Мата скористався пасом головою від Мхітаряна. А перед фінальним свистком Феллаїні запустив парашут за спину воротарю після подачі з флангу, забезпечивши МЮ комфортну перевагу перед повторним поєдинком. Кубок...Ua-football

із незначним відривом у 4 очки, тож все мало вирішуватися в останній частині. Фінал матчу був "валідольним". За кілька хвилин до фінального свистка рахунок був нічий і дівчата пішли у вабанк. Буквально на останній хвилині рівнянки реалізували успішно кілька кидків, один...Все

"Карпати-2004" виграли "Кубок Володимира Вараксіна-2017"

Зокрема, в матчі за бронзові медалі «Карпати-2004-1» вже в першому таймі забили три «сухих» м’ячі у ворота «Карпат-2005», а загалом фінальний свисток зафіксував рахунок 5:1. У складі переможців голи забили Іван Варфоломєєв, Артур Романик, Андрій Столярчук, Віталій Холод і Марко...Галичина спортивная

День другий

Віталія Пономарьова та Івана Шуги, що називається, знищили свого суперника, не давши йому жодного шансу навіть помріяти про позитивний результат. Фінальний свисток зафіксував перемогу «зелено-білих левів» з розгромним рахунком 8:0. Гарантувала собі місце у чвертьфіналі за підсумками першого ігрового дня...Галичина спортивная

Денис Волончук: "За Львів гратиму, скільки дозволить здоров

жорстка конкуренція львівського «Динамо» і «Слобожанця» на твої стосунки з харків`янами? — Під час гри вони мої вороги, але після фінального свистка судді я вилажу на бортик і можу розцілувати та обняти їх. А те, що команди йдуть поруч по...Галичина спортивная

форвард отримав жовту картку. Однак за кілька хвилин Мусса Камара зміг відзначитись, вирвавши нічию для своєї команди за мить до фінального свистка. Футбольна асоціація Руанди одразу відреагувала на інцидент і запровадила штраф за кожну чаклунську витівку – 100 тисяч руандських...Spy-Football

Аллегрі: Похвалю Мілан. Вони вижали зі своїх моментів максимум

поля, часто віддавали м'яч, що і змінило гру. Якби це був матч серії А, то все було б вирішено до фінального свистка. Але це Суперкубок і ми програли по пенальті. у нас було багато ігор в цьому сезоні, так що...Ua-football

"Карпати-2005" виграли міжнародний турнір "Na rzece 2016"

особливо цінною, бо склад учасників був дуже рівний — достатньо сказати, що майже в усіх іграх інтрига зберігалася до самого фінального свистка. Свідченням рівності команд-учасниць є і той факт, що жодна гра не закінчилася з перевагою одної з команд у...Галичина спортивная

"Аталанта" на свистку дотиснула "Емполі"

З вольової перемоги стартував новий тур чемпіонату Італії. Команда з Бергамо вдома здобула перемогу, забивши гол за кілька секунд до фінального свистка. Sportanalytic

Леонов 6; Саківський 29; Погорілець 36; Марцун 40; Попередження: Ковпак, Русецький немає У першій лізі ГазМяс за лічені секунди до фінального свистка втратив перемогу у матчі з Кварою і хоча втримався на першій сходинці, підпустив до себе ФК ІнБев-Поліся на...Спортивний Житомир

Баварії. Дармштадт довго тримав нулі на табло, але на 71-й хвилині пропустив від колишнього гравця донецького Шахтаря Дугласа Кости. До фінального свистка рахунок так і не змінився. У нинішньому сезоні Федецький відіграв уже 6 матчів за свою команду у Бундеслізі...Чемпион

Юна зміна ФК "Тернопіль" здобуває "золото" учнівської Спартакіади

фіналу, де на них чекав непростий суперник зі Зборівського району (тренер Михайло Забитівський). Поєдинок тримав у напрузі вболівальників до самого фінального свистка. А все через те, що ФК «Тернопіль-Педліцей» по хворобі грав лише з однією заміною. Чого вартий той факт,...Галичина спортивная