фінальний свисток

Украина U-17 переиграла Швецию в элит-раунде Евро-2017

на заміну у другому таймі, із забійної позиції дивом не забив третій гол за українську збірну, а вже перед самим фінальним свистком наша команда залишилася у меншості після вилучення Холода. І все ж, збірній України вдалося розпочати австрійську кампанію еліт-раунду...Спорт.ua

Правила життя Олега Кононова

...football". Був дуже цікавий матч з "Борусією" за напругою, коли ми поступилися 3:4 в доданий час за 15 секунд до фінального свистка. Незважаючи на поразку, вболівальники дуже тепло нас проводжали. Це було вражаюче видовище: люди вмикали світло в телефонах, а...Галичина спортивная

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

Суперкубок області з футболу виграла команда СК "Каховка"

результативною грою спостерігали голова обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв та народний депутат України Олександр Співаковський. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди СК «Каховка» із рахунком 3:2. Звертаючись до учасників змагань, Андрій Гордєєв подякував командам за...Голая Пристань

Звитяга під завісу туру: "Динамо" - ВК "Маріуполь" 15:6

в середині третьої чверті на лаві запасних у «Динамо» було тільки два гравці, а за три з половиною хвилини до фінального свистка на ній знаходився лише ветеран команди, граючий тренер Віктор Момот. Після гри можна було почути чимало нарікань від...Галичина спортивная

"Оскар" (Підгір

положення поза грою. До кінця матчу жодній з команд так і не вдалося реалізувати свої багаточисленні моменти. Напруга тривала до фінального свистка Мирослава Липка, який зафіксував перемогу "Оскара", а з нею і здобуття командою з Підгір'я головного трофею турніру. ФІНАЛ"Оскар"...Галичина спортивная

Володарем Суперкубка Херсонської області з футболу стала команда СК «Каховка»

обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський та голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, йдеться на сайті ХОДА.  Фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди СК «Каховка» із рахунком 3:2. Звертаючись до учасників змагань, Андрій Гордєєв подякував командам за...Голая Пристань

своїх опонентів, тому коуч «Зірки» задля того, щоб укріпити опорну зону, замість Артема Сітала, випустив Микиту Жукова.   У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию у Полтаві. Тож, «Зірка» поділила очки з «Ворсклою» і, враховуючи перемогу «Сталі» над «Олександрією»,...Новини Кіровоградщини

Фанати напали на львівського арбітра - відео

образливі слова. Всього ж арбітр поставив у ворота "Вереса" 2 пенальті. В підсумку господарі поля програли з рахунком 2:3. Після фінального свистка фанати намагалися прорватися в підтрибунне приміщення, щоб напасти на суддю та його асистентів Втім, охороні та поліції вдалося...Галичина спортивная

Роман Льопка рятує нульову нічию

правого флангу. А от за хвилину голкіпер кропивничан, досить невпевнено, вийшов із воріт та свого партнера підстрахували оборонці. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию у Полтаві. Тож, Зірка поділила очки з Ворсклою і, враховуючи перемогу Сталі над Олександрією,...Fotoinform

«Черкаський Дніпро» поступився стрийській «Скалі»

прямо в руки воротареві гостей. На останній доданій хвилині Руслан Качур посварився з Кузєвым, за що обидва отримали по "гірчичнику". Фінальний свисток зафіксував першу перемогу «дніпрян» у весняній частині чемпіонату. Наступний матч «дніпряни» проведуть на виїзді 25 березня. Вже за...Нова доба

Хет-трик К.Карікарі приніс "Сталі" перемогу над "Олександрією"

і навісив у воротарський, де вище всіх вистрибнув Карікарі, головою вколотив м'яч у сітку - 2:1. За 5 хвилин до фінального свистка Карікарі продерся по правому флангу в штрафну суперника і прострілив уздовж воротарського, де Сімінін ціною фолу останньої надії...Unn.com.ua

держаної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський та голова Генічеської РДА Олександр Воробйов. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди СК «Каховка» із рахунком 3:2.Звертаючись до учасників змагань, Андрій Гордєєв подякував командам за цікаву...Pravda.ks.ua

Зірка втримала нічию в Полтаві

Ліпленні, який досить несподівано потрапив у стартовий склад. Своїм шансом воротар скористався, і показав, що є серйозним конкурентом для Євгена Паста.Фінальний свисток зафіксував нулі на табло. Складно похвалити обидві команди, які навряд чи зуміли зацікавити тих глядачів, що прийшли подивитися...Новини футболу

Після фінального свистка, незадоволені результатом гри вболівальники намагалися побити арбітрів матчу. Також, під гарячу руку вболівальників потрапили й футболісти Колоса.Телеканал Ритм

Чи буде відставка Реброва?

буде відставка Реброва? Крім пояснення, що відхід тренера – процес, як мінімум, двохваріантний, пішов або пішли, я старанно пропонував дочекатися фінального свистка в матчі з одеситами. Дочекалися. Ніяких висновків – виграли собі і виграли-молодці, продемонстрували клас, хоча, звичайно ж, хотілося...Новини футболу

Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

м'яча на 72-й хвилині, коли Сане опинився першим на м'ячі після сейва від Субашича. Здавалося, що рахунок 2:1 збережеться до фінального свистка, а підопічні Пепа Гвардіоли таки пройдуть незручного суперника, але "Монако" вдалося забити рятівний гол на 77-й хвилині, коли...Зеркало недели (газета)

Евгений БОРОВИК: «Я не покупал фанатам конфет и не делал подарков»

теж не робив (сміється). Тільки працюючи на футбольному полі можна заслужити повагу фанатів. — Твоя перша думка, коли арбітр дав фінальний свисток і «Карпати» другий матч поспіль здобули три очки... — Здорово, що знову перемогли. Це завжди приємно (усміхається). Я...Спорт.ua

Анонс, суддя, трансляція

гру в середньому. Так виглядає, що й сьогодні нас чекає шалена перестрілка, а підсумок матчу можна буде підводити лише після фінального свистка."Манчестер Сіті"Підопічні Гвардіоли після матчу проти "Монако", очевидно, отримали доброго прочухана. Справді, пропустити вдома три м'ячі у матчі плей-офф...Sportanalytic

Відбулися перші матчі плей-офф чемпіонату України WU-16 у Першій лізі

області, які посіли перші місця в групах А та С відповідно. Напругу у матчі гравці обох команд тримали аж до фінального свистка, а основні події у цій зустрічі розгорнулися у другому таймі. Спочатку на 34-й хвилині Кукса вивела збірну Житомирської...Галичина спортивная