фінальний свисток

осінь закривали виїзним матчем проти «Миколаєва». Забити «корабелам» «містяни» не змогли, але і супернику цього зробити не дали. В підсумку фінальний свисток зафіксував на табло стартові нулі. Лідером у зиму входить столичний «Арсенал», від якого на п’ять пунктів відстає «Полтава»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чутки зі Львова, продуктивність Коноплянки та сенсація в Італії.

Ребенка відзначився Кобахідзе. Та втримати перевагу полтавці не змогли на 72-й хвилині Хоцяновський після розіграшу кутового зрівняв рахунок, який до фінального свистка вже не змінювався. "Ворскла" втратила чудову нагоду піднятись на четверте місце. Закінчував тур поєдинок між "Чорноморцем" та "Олімпіком".Ua-football

Запоріжжі рівняни пропустили гол від Громова. Після перерви за друге попередження поле покинув наш Микола Іщенко. Втім, за півгодини до фінального свистка Володимир Адамюк врятував для “Вереса” нічию – 1:1. Цікаво, що […]...В кулуарах

«Зірка» - «Динамо» - 0:2

Підопічні Олександра Хацкевича, увімкнувши економний режим, грали по рахунку. Fotoinform

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 3:1

Войтович у падінні головою, зробив рахунок розгромним. Та все ж, без голу гості додому не повернулися. За кілька хвилин до фінального свистка Іван Семеніхін точно пробив у ближній кут з лінії штрафного майданчика. Однак на більше маріупольців не вистачило —...Галичина спортивная

Прем

таймі, завдяки дублю Мбокані пішовши на перерву з рахунком 2:0. У підсумку ці цифри на табло так і залишилися до фінального свистка, а підопічні Хацкевича скоротили відставання від "Шахтаря" до чотирьох пунктів. "Зірка" – "Динамо" – 0:2 Голи: Мбокані, 23,...Зеркало недели (газета)

почали грати з п'ятим польовим і зуміли спочатку відігратися, а потім і забити третій переможний гол за 7 секунд до фінального свистка. В підсумку 2:3 на користь "Продексіма". ІнБев/НПУ - Продексім - 2:3 Наступну гру Інбев/НПУ проведе наступного тижня в...Спортивний Житомир

Анонс

чи дозволить це зробити оборона та воротар «Карпат» Підківка, які в останніх чотирьох турах пропустили лише один гол, дізнаємося після фінального свистка досвідченого арбітра Анатолія Абдули з Харкова. Абдула, до речі, проведе ювілейний, 95-й матч у Прем’єр-лізі. «Карпати» провели при...Спорт.ua

"Рух" сильніший за "Авангард"

Єрмаков наважився на дальній удар, проте Ільющенков правильно вибрав позицію і впевнено забрав м’яч у руки. А вже незадовго до фінального свистка дві слушні нагоди змарнував Ткачук, який сам же і...Галичина спортивная

Перед фінальним свистком футболісти Волині і Арсеналу влаштували бійку

Тоді бійка на грі з "Оболонню" завершилася п'ятьма вилученнями. Ua-football

Вихованці Академії НФК "Ураган" провели заключні тури першого кола

перерву пішли при нульовій нічиї. Другий тайм знову розпочали з атак, але поступово гра вирівнялася, і за дві хвилини до фінального свистка у наші ворота було реалізоване пенальті, тож підсумок - на табло", - прокоментував матч директор клубної Академії Володимир...Галичина спортивная

Тренер сборной Швеции убирал раздевалку.

Після фінального свистка іспанця Матео Лаоса в другому матчі раунду плей-офф кваліфікації між збірними Італії та Швеції, в стані скандинавської збірної панувала ейфорія.Ua-football

Захисник "Ворскли" з перемоги дебютував за збірну Косова

здобула перемогу над Латвією. Про це інформує прес-служба "Ворскли", передає УНН.У товариській грі, що проходила на "Олімпійському" стадіоні в Мітровіці, фінальний свисток судді зафіксував 4:3 на користь косоварів. Свого дебютного виходу на поле у футболці національної збірної дочекався оборонець полтавської...Unn.com.ua

Єсипа сумська команда не змогла взяти реванш за поразку в першому колі. Але й не дала забити супернику. В підсумку фінальний свисток арбітра матчу стартові нулі на табло перетворив на підсумкові. Паралельно сумському матчу у Охтирці на поле вийшли «Нафтовик-Укрнафта»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Рочин" - зимовий чемпіон

Зробити рахунок 5:0 найреальнішим момент мав Галянт. Після прострілу Васюти з флангу Галянт дивом примудрився не влучити у порожні ворота. Фінальний свисток арбітра матчу Івана Салаша зафіксував впевнену і цілком закономірну перемогу «Рочина» з рахунком 4:0. «Рочин» буде зимувати на...Галичина спортивная

Матч Росія - Аргентина завершився пекельним кошмаром для уболівальників

19:58. Організації ніякої! Ганьба МВС, РФС і іншим причетним". Ще один уболівальник Мурад Ефендієв зазначив: "40 хвилин на холоді після фінального свистка і 40 хвилин через всі ці коридори безпеки. Рівень організації десь на дні". Джерело...Високий замок

"Рух" вратив перемогу в матчі з "Балканами"

А через 5 хвилин воротар «Руху» Ільющенков врятував після удару Платунова. Галичина спортивная

Харжевський і Куртяк зіграли за збірну U-18 проти данців

цими командами. Команда Сергія Попова забила два швидкі голи у дебюті гри, але не втримала комфортну перевагу і в підсумку фінальний свисток зафіксував бойову нічию — 2:2. Українську збірну з капітанською пов’язкою на руці вивів гравець юніорської команди львівських «Карпат»...Галичина спортивная

коли всі трофеї збирає лише команда із Дрижиної Греблі. Але заради справедливості потрібно відзначити і футболістів цієї команди. Вони до фінального свистка йшли в атаку намагаючись зрівняти рахунок і перевести поєдинок у овертайм. Але Фортуна цього дня була прихильнішою до...Тижневик «ЕХО