фінальний свисток

вболівальнику після матчу проти Зорі. 35-річний шведський форвард втілив мрію хлопчика після переможного для своєї команди матчу із Зорею. Після фінального свистка юний вболівальник вибіг на поле, прямуючи прямо до свого кумира. Стюард намагався встигнути зупинити хлопця, проте безрезультатно. Ібрагімовіч...Чемпион

Ліга Європи.

острова билися протягом всієї гри. Господарям "допоміг" воротар гостей Гарі Роджерс, який не справився з не надто складним ударом Міхи. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь "Маккабі".АЗ вже в першому таймі двічі "прошив" не надто надійного Лодигіна. Вже на...Футбол газета

Сімеоне: Баварія була набагато кращою, але у нас були можливості зрівняти рахунок

нас були два хороші моменти, потім "Баварія" додала. Вони, безперечно, були набагато кращими, особливо у другому таймі. Проте аж до фінального свистка у нас були можливості зрівняти рахунок", - наводить слова Сімеоне офіційний сайт мюнхенського клубу. Нагадаємо, що в матчі...Ua-football

У чемпіонаті Чилі зустрічались команди Універсідад Консепсьон і О`Хіггінс. Матч вже підходив до свого завершення, коли за кілька секунд до фінального свистка гравець господарів поля Алехандро Камарго створив шедевр. Не без допомоги голкіпера команди гостей, звичайно. Це потрібно побачити!Ua-football

Юніори. "Шахтар" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:1

останній шанс не реалізував Владислав Кузьменко: нападник розстрілював ворота Антона Задерейка — ближній бій, зреагувавши на постріл, виграв голкіпер. Тож фінальний свисток зафіксував бойову нічию.«Неоднозначна оцінка матчу. Перед грою ми налаштовувалися на те, що повинні перемагати «Шахтар», навіть попри те,...Галичина спортивная

Нива на останніх хвилинах здобула перемогу над Укропом

на передостанній хвилині гри. Після розіграшу штрафного удару, Пікуль потужним ударом відкрив рахунок у грі. А за 5 секунд до фінального свистка Понєдєльнік ударом головою у падінні та ціною травми встановив остаточний рахунок гри – 2:0. Відзначимо, що двічі партнерам...Галичина спортивная

динамівці розбили Ювентус 4:1, хоча й програвали після першого тайму. За крок до фіналу кияни лише за 2 хвилини до фінального свистка дотиснули ще одну команду з Вільнюса. У вирішальному матчі українські діти здолали мінське Динамо 3:1. Приз найкращому нападнику...Чемпион

Хочу сказати велике спасибі всім хлопцям, які змогли знайти сили і здобути нічию. Змогли знайти сили і вирвати нічию. Ua-football

Друга перемога ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

та Анатолія Назаренка намагалися продемонструвати, що вони теж варті поваги. Як підсумок, у першому таймі було зафіксовано рахунок 3:2, а фінальний свисток арбітра зафіксував результат 7:5 на користь муніципалів. У їх складі голами відзначилися: Юрій Заставецький-4, Іван та Микола Когути,...Галичина спортивная

"Карпати" Львів - "Зоря" Луганськ - 2:2

у нашому чемпіонаті. Гравці обох команд показали високий рівень майстерності. А бажання боротися за свою перемогу не полишало їх до фінального свистка. Якщо перші, повівши у рахунку, старалися берегти вдалий результат, то другі бились до кінця. Через що Почесний президент...Галичина спортивная

Юніори. "Карпати" U-19 - "Сталь" U-19 - 3:1

«Карпатах» Вадима Деонаса. Його команда навіть за рахунку 1:3 не опустила рук і продовжувала боротися за позитивний результат. Та до фінального свистка рахунок залишився незмінним. «У другому таймі ми були сильнішими за суперника, тому наша перемога є і закономірною, і...Галичина спортивная

АПЛ. Анонс 13-го туру.

грі з Молотобійцями обов'язковою програмою для Юнайтед. Сам же Вест Хем на минулих вихідних виступив аналогічно, за кілька хвилин до фінального свистка примудрившись пропустити двічі і поступитися Шпорам (2:3).В стані манкуніанців проблемною залишається позиція центрального захисника, де відсутні Байлли і...Новини футболу

Прем

засмутили господарів поля, які так і не змогли нав'язати боротьбу українському гранду. Мораєс реалізував вихід один на один, а перед фінальним свистком бразилець технічно перекинув воротаря і оформив хет-трик. "Волинь" - "Динамо" - 1:4 Голи: Діденко, 6 - Мораєс, 21,...Зеркало недели (газета)

Втім, поправку варто робити на раннє вилучення Піччіні. Навпаки, перед фінальним свистком "огірки" пропустили втретє. Ейбар. Стадіон Іпуруа.Ua-football

«Шахтар» розгромив у Львові «Коньяспор»

не призначив. Вже у наступному моменті Бернард відгукнувся на прекрасну передачу Борячука, увірвався у штрафний та класно переграв голкіпера. До фінального свистка гості так і не змогли організувати бодай 1 небезпечний момент біля воріт гірників. Шахтар підтвердив свою перевагу над...Щоденний Львів

Після фінального свистка в матчі Ліги Чемпіонів між "Наполі" та київським "Динамо" свої коментарі дав півзахисник неаполітанців Марек Хамшік. "Мені здалося, що в...Ua-football

Город в Сумах, фінт Циганкова та інші цікавинку туру УПЛ

здобула вольову перемогу в матчі. "Шахтар" - "Карпати" - 2:1 Голи: Срна, 10, Феррейра, 77 - Ксьонз, 19 (пен.) Після фінального свистка півзахисник "гірників" Тайсон зробив вчинок, який повертає віру в людство.  Але далі все було звичне. "Шахтар" знову розкидатися...ДеПо

Франківський "Тепловик" завершив сезон розгромною поразкою одеситам

не змінився, господарі атакували, гості — конратакували. Як наслідок, воротареві «Тепловика» ще двічі довелось виймати м’яча із сітки власних воріт. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував найприкрішу поразку франківської команди в чемпіонаті України. У матчі вони володіли ігровою та територіальною перевагою...Галичина спортивная

Перемогу дніпрянам приніс влучний удар Дениса Баланюка на 42-й хвилині.   Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», гра відразу набула відповідного характеру: обидві команди мали свої напівмоменти, проте реалізація "підкачала". У ворсклян в атаці виділявся Хльобас, проте записати своє прізвище на...Vpoltave.info

Обмін люб

і матч, можливо, вийшов би не таким одностороннім, але в підсумку блукаючий форвард Канонірів заблукав і блукав майже до самого фінального свистка, і лише вже згаданий презент від Моуріньо вказав гравцям Арсеналу шлях до...Новини футболу