фінальний свисток

Україна стала переможцем першого відібрного етапу до Євролги з пляжного футболу

відміну від учорашнього дня, до додаткового часу, а тим більше до серії пенальті справа не дійшла. За дві хвилини до фінального свистка Пачев приніс українцям перемогу 4:3. Варто відзначити, що в іншому поєдинку даної групи збірна Швейцарії завдала нищівної поразки...Unn.com.ua

"Майже корида": після чергового матчу ЧС-2018 зчинилась бійка - відео

які мене розлютили. Та й на нашій лавці багатьох це вивело з себе. Ми змагалися протягом 95 хвилин, так після фінального свистка потисніть руки і підіть. Я був дуже злий", - прокоментував потому Андерссон. Дивіться також фотогалерею за темою...5 канал

Шведы возмутились эмоциями Германии после гола Тони Крооса

нашу сторону і демонстрували різні жести. На нашій лавці запасних було багато засмучених людей, ми боролися 95 хвилин, і після фінального свистка досить просто потиснути руку і піти. Вітай себе в своєму колі, але не реагуй так", - сказав Андерссон.Ua-football

Германия - Швеция 2:1.

до кінця матчу свою команду підвів Боатенг, отримавши другу жовту, але чемпіон світу-2014 і не здався і за секунди до фінального свистка завдяки чудовому голу Крооса вирвав перемогу. Чемпіонат світу. Група F. Другий тур Німеччина - Швеція 2:1 Голи: Ройс...Ua-football

побачення з голкіпером та зробив рахунок 4:1, африканська команда геть розсипалася. Правда до кінця матчу, а точніше уже ближче до фінального свистка суперника обмінялися голами. Таким чином, Бельгія не лише підтвердила статус темної конячки, а й показала приклад фаворитам. Саме...Чемпион

Спаринг. "Галич" - "Карпати" - 3:1

для Галича, який святкував перемогу у загалом емоційному та видовищному матчі. Ще більше свято для місцевого населення було вже після фінального свистка, коли Федецького та Карраскаля оточили щільним кільцем любителів фото та автографів хвилин зо 20 карпатівці робили селфі із...Щоденний Львів

Бразилія зуміла забити у ворота Коста-Рики лише у доданий арбітром час. Гол Коутіньо Другий гол забив Неймар за мить до фінального свистка. 24 канал

Півфінал

Вже у першій половині першого тайму вони створили кілька гарних моментів. Галичина спортивная

Льорісу прийшла хрестовина воріт. Попри чималий тиск на ворота французів, південноамериканцям знову не вдалося забити на Чемпіонаті світу. А після фінального свистка "інки" долучилися до списку збірних, які покинуть змагання після групової стадії.Французи ж гарантували собі місце в плей-оф. Франція...24 канал

Матч між командами проходив у Полтаві, на стадіоні Локомотив. Уже на 2‑ій хвилині гравець Легіону Олександр Гребенюк забив перший гол кобелячанам. Тижневик «ЕХО

результаті однієї з атак "Медеї" м"яч влучив у бокову стійку, та у ворота все ж не влетів. Утім, незадовго до фінального свистка Саїд Мунтарі вивів свою команду вперед. Здавалося, переможець уже відомий. Та за якусь хвилину до закінчення матчу "Радванка"...Ужгород.net.ua

зрівняли рахунок. У другому таймі нерв гри досяг свого апогею, але попри шалений тиск, юні житомиряни за 12 хвилин до фінального свистка знову вийшли вперед. Відбивши навалу суперника, а також за підтримки своїх вболівальників у складі батьків і гравців другої...Спортивний Житомир

до цієї гри у ролі героя протистояння з Іспанією - забивати гол у ворота чемпіонів світу-2010 за три хвилини до фінального свистку до снаги лише Роналду. Також на його рахунку 3 голи і він уже зробив серйозну заявку на Золоту...Чемпион

Російського коментатора, який згадав прізвище Навального, зняли з ефірів ЧС-2018

про це в кінці трансляції матчу Росія-Єгипет, що закінчився з рахунком 3:1, повідомляє УНН з посиланням на російські спортивні ЗМІ.Після фінального свистка матчу Слуцький сказав в ефірі: Я закінчую працювати на Першому каналі, тому що пора приступити до іншої діяльності.Інформатор

таких поєдинків із топ-командами. Дякую дівчатам, що під час матчу постійно підбадьорювали і страхували. — Хто першим привітав вас після фінального свистка? — Спочатку тренерський штаб, потім ми привітали одна одну, подякували партнерам за гру, також у роздягальню зайшли керівники...Жіночий футбол України

Футболісти Франції перемогли у першій грі ЧС-2018

необачно зіграв рукою в свооєму штрафному майданчику, подарувавши австралійцям пенальті, який без проблем реалізував капітан "соккеруз" Міле Єдинак. Незадовго до фінального свистка команді Дідьє Дешама все ж вдалося вирвати перемогу: Поль Погба пробив в акробатичному стрибку, і м'яч після рикошету...Unn.com.ua

Перший тур

«Скали» з Моршину із рахунком 2:1. Натомість, у другій грі цього квартету «Динамо» — ДЮФШ «Карпати» інтрига зникла задовго до фінального свистка, хоча фахівці очікували напружену боротьбу. Адже рік тому ці команди також грали в одній групі і тоді усе...Галичина спортивная

Ольга БАСАНСЬКА: «У двох останніх матчах ЧС-2019 мета шість очков»

таких поєдинків із топ-командами. Дякую дівчатам, що під час матчу постійно підбадьорювали і страхували. – Хто першим привітав вас після фінального свистка? – Спочатку тренерський штаб, потім ми привітали одна одну, подякували партнерам за гру, також у роздягальню зайшли керівники...Спорт.ua

самого стадіону. А сама гра не відзначилася чималою кількість гольових нагод. Тож перемога була здобута завдяки єдиному голу незадовго до фінального свистка. Головне питання. яке всіх вилювало – чи зіграє Мохамед Салах. Однак Ектор Купер вирішив притримати свого зіркового гравця.24 канал

Віталій Буяльський забив з пенальті у рідній Калинівці

«Буяльський і Друзі» та «Граніт». Команда Віталія вже мала святкувати перемогу після забитого ним пенальті. Однак за лічені секунди до фінального свистка «Граніт» влучним ударом відновив рівновагу. Нічия 2:2 дала можливість команді з села Іванів здобути друге місце. На третє...Голос Украины (газета)