фінальний свисток

ФК «Тернопіль» зазнав рекордної поразки у Миколаєві

змогли відквитати один мяч на 61-ій хвилині Віталій Богданов відквитав один мяч. Однак, схоже, це тільки розізлило суперника, адже до фінального свистка тернопільські муніципали ще чотири рази виймали мяч із сітки своїх воріт. У миколаївців мячі забивали Батюшин (68 хв.),...TeNews

У Львові бійці ВСП зійшлися у футбольному поєдинку із нацгвардійцями

– колеги футболістів, а також гості з Канади, які перебувають з робочим візитом в Західному територіальному управлінні Військової служби правопорядку. Фінальний свисток головного арбітра матчу, інструктора методиста кафедри фізичної підготовки та спорту Національної академії Сухопутних військ ім.гетьмана П.Сагайдачного - головного...MediaStar

Змагалися баскетбольні команди дівчат

ході важкої боротьби у останньому періоді команда НВК№1 зуміла випередити своїх суперниць на одне очко та за декілька секунд до фінального свистка судді полончанки зуміли провести разючу контратаку та перемогти у надважливому поєдинку, який відкрив їм шлях до перемоги у...Сайт міста Шепетівка

На вершині слави.

Це перше чемпіонство "реала" за останніх п'ять років. Після фінального свистка матчу у "Малазі" "Реал" затіяв масштабне святкування.Ua-football

«Олександрія» не змогла на власному полі перемогти одеський «Чорноморець» (ВІДЕО)

Його у воротарській зоні поклав на газон захисник одеської команди. Удар з 11-метрової позначки реалізував Василь Грицук - 1:1. До фінального свистка рахунок не змінився, тож боротьба за пятірку, шанси на яку зберігають обидві команди, продовжиться у двох заключних турах...Гречка

Олександрія та Чорноморець зіграли внічию в битві за єврокубки

Люлька в штрафній площі. Це покарання без проблем реалізував Грицук. До кінця матчу команди ще кілька разів потурбували один-одного і фінальний свисток зафіксував нічию. Команди порадували уболівальників хорошим футболом, який хотілося б частіше бачити в УПЛ. Ну а доля п'ятого...Новини футболу

Кампуш: Після перерви зіграли агресивніше

Хто помилився? Гадаю, не варто звинувачувати когось індивідуально мова про командну помилку. Виходячи з того, що ми встигли проаналізувати до фінального свистка, повторюся: колектив загалом не дуже добре показував себе в першому таймі. По перерві було внесено корективи і хлопці...Ua-football

Ворскла мінімально перемагає Карпати на виїзді

Після цього пролунав фінальний свисток, який зафіксував мінімальну перемогу гостей.Новини футболу

Суперкубок України: у фіналі зіграють Євроформат та Артур Мьюзік

Володимира Гладченка, а за дві хвилини Вадим Бокач зробив рахунок 3:1 на користь музикантів. За хвилину і двадцять секунд до фінального свистка Антон Бутко реалізовав пенальті за гру рукою, проте врятувати матч футболісти «Гріффіна» не зуміли. 3:2 – «Артур Мьюзік»...Спорт.ua

відіграв голкіпер Ігор Африканський, який  витягнув один м'яч, а потім у вирішальний момент забив з пенальті своїм суперникам.   Після фінального свистка відбулася церемонія нагородження учасників та переможців турніру, яку проводили керівники «Ворскли» та гравці її основного складу.   До...Vpoltave.info

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів "Карпат" у 15-му турі

позиції, та на місці опинився кіпер «академіків» Михайло Готра. 1:0 на користь «зелено-білих» — саме такий рахунок у підсумку зафіксував фінальний свисток арбітра. U-15ФК «Львів» — «УФК-Карпати» (Львів) — 0:2 (0:1)17 травня. Початок — 14:00. Львів. Стадіон «Сокіл»Арбітр — Сторожук...Галичина спортивная

Завершилося перше коло чемпіонату міста з футболу 8х8

зустрічних курсах, м’яч майже не затримувався у центрі поля. І хоча командами було створено багато моментів для взяття воріт суперника, фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди «Шанхай» з рахунком 2-1. Також у даній грі на всі сто відсотків спрацювала стара...Сайт міста Шепетівка

Степаненко: Була рівна гра до першого голу

фіналу Кубку України. Можу лише привітати всіх з успіхом і подякувати за підтримку. Ми план на поєдинок намагалися виконувати до фінального свистка". - сказав футболіст.Ua-football

Тренер "Галичанки" Тетяна Штефан: "Перемагали на фоні глибокої втоми"

Попри те, що у першому таймі наші дівчата поступалися ужгородкам 7:8, своїх найбільш принципових суперниць таки зуміли обійти і до фінального свистка арбітра втримати перевагу — 18:16. “Карпати” у підсумку здобули “срібло”, а бронзові нагороди приміряла херсонська “Дніпрянка”. «Тричі поспіль...Галичина спортивная

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 17-го туру

у Червонограді виправдав свої сподівання. "Рочин" та "ОДЕК" забили на двох п'ять голів, а інтрига у матчі не вмирала до фінального свистка. Господарі поля двічі засмутили гостей до перерви, а у середині другого тайму і втретє забили у ворота "ОДЕКа".Галичина спортивная

Від "Чорноморця" до "Дніпра"

Літопис зелено-білого клубу знає чимало випадків, коли «Карпати» поступалися по ходу зустрічі, проте знайшли у собі сили і у підсумку святкували перемогу. Недільна феєрія «зелено-білих» на «Дніпро-Арені» не була для них першим камбеком (від англ. comeback — повернення) — ситуація,...Галичина спортивная

Головний трофей дістався «Галичанці»

Попри те, що у першому таймі наші дівчата поступалися ужгородкам 7:8, своїх найбільш принципових суперниць таки зуміли обійти і до фінального свистка арбітра втримати перевагу 18:16. Карпати у підсумку здобули срібло, а бронзові нагороди приміряла херсонська Дніпрянка. Тричі поспіль стати...Високий замок

Шахтар - Динамо: де дивитись онлайн фіналу Кубка України

Сергія Реброва знайти ключі до гри непримиримого суперника. В останньому Класичному перевага Шахтаря в ігровому плані була особливо відчутна, хоч фінальний свисток і зафіксував мінімальну перемогу гірників. Чи вдасться Шахтарю зрівнятись з Динамо за кількістю виграних Кубків України (в даним...Ua-football