фінальний свисток

На льодовій арені в Ужгороді відбулися захоплюючі хокейні поєдинки (ФОТО)

запекла боротьба. Першими забили барси, раз у раз відбиваючи небезпечні атаки суперників. Втім вдалий старт не гарантував барсам перемогу - фінальний свисток зафіксував перемогу вовків з комфортним рахунком 6:2. Героєм матчу став Антон Вашкарин, котрий у середині гри протягом 7...Голос Карпат

Володимир ОДАРЮК: «Ворсклі було непросто проти Спартака»

Після фінального свистка півзахисник «біло-зелених» поділився своїми враженнями від зіграного поєдинку. Завтра нам обіцяли дати півдня вихідного, трішки переведемо подих після навантажень.Спорт.ua

поєдинок завершився із переконливим рахунком 83:48 на користь вінничанок. А ось наступний матч не дав глядачам нудьгувати. Майже до самого фінального свистка гості відчайдушно боролися за кожен м’яч, рахунок був майже рівним, В підсумку — 59:53 на нашу користь! Глядачі...Моя Вінниця

Ігор Кульчицький: "Помітивши синьо-жовті стяги на стадіоні, Сергій Морозов відмовився виводити команду на поле"

вразив нашу рамку без супротиву. Воротар Мишко Лупол, розуміючи, що небезпеки немає, взагалі знаходився осторонь. То було свавілля. Відразу після фінального свистка Хярмс втік і з суддівської кімнати не виходив доти, доки "Карпати" зі стадіону не поїхали. Впродовж наступного, 1969...Галичина спортивная

травма, і прийняли рішення зробити заміну. Не треба було, в загальному, слухати голкіпера - може, дограв б той поєдинок до фінального свистка", - цитує Симоненка zbirna.com. Раніше Симоненко розповів, як при зустрічі екс-динамівець Андрій Ярмоленко згадав про його жорстку гру.Чемпион

Екс-беркутівці згадували Майдан і катували нас, - звільнені з полону ультрас з Луганська

А влітку 2013-го по Луганську в пошуках полтавців ходили вже ми. Артем: Восени 2013-го хотіли перестріти після матчу на вокзалі севастопольців. Владислав: Ні. Він для нас особливо дорогий. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Прем

«господарі» не реалізували пенальті. Роман Підківка виграв свою дуель у Григорія Козловського, таким чином частково взяв реванш за минулорічну поразку. Фінальний свисток Олександра Шандора зафіксував перемогу «гостей» 4:3. Але звісно, ніхто не розчаровувався, адже попереду на команди чекав дружній «третій...Галичина спортивная

господарі не реалізували пенальті. Роман Підківка виграв свою дуель у Григорія Козловського, таким чином частково взяв реванш за минулорічну поразку. Фінальний свисток Олександра Шандора зафіксував перемогу гостей 4:3. Але звісно, ніхто не розчаровувався, адже попереду на команди чекав дружній третій...Винники Plus

Сергій Кисленко: "Від того наскільки якісно буду працювати і викладатись на полі буде залежати ким стану в майбутньому"

не потрібний гол в другому таймі пропустили. Якби трошки більше в цьому епізоді пощастило, то, думаю, втримали б рахунок до фінального свистка. - Проти якого гравця було найважче грати? - Напевно, проти захисників «Агробізнесу». Там такі «нормальні» хлопці. Також захист...Галичина спортивная

у воротах спартаківців відзначилися Вадим Вашкарин та капітан команди Сергій Ковач.Опісля "Синевир" без проблем розібрався з ослабленим складом Шахтарських барсів. Фінальний свисток зафіксував перемогу біло-синіх з рахунком 7:1.До слова, на період новорічно-різдвяних свят оголошено "хокейні канікули". Наступні поєдинки відбудуться 20-21...Ужгород.net.ua

Хокей в Ужгороді: на льодовій арені визначилися переможці чергових ігор

у воротах спартаківців відзначилися Вадим Вашкарин та капітан команди Сергій Ковач.Опісля Синевир без проблем розібрався з ослабленим складом Шахтарських барсів. Фінальний свисток зафіксував перемогу біло-синіх з рахунком 7:1.До слова, на період новорічно-різдвяних свят оголошено "хокейні канікули". Наступні поєдинки відбудуться 20-21...Голос Карпат

БК "Калуш" дав бій лідерові чемпіонату України

Останні хвилини були вкрай напруженими. Калушани зібрали усі свої сили і волю, зумівши максимально скоротити відрив. За кілька секунд до фінального свистка арбітра БК «Калуш-ПНУ» отримав подарунок долі — фол проти Андрія Співака. Шансом зрівняти рахунок і зробити спробу реваншу...Галичина спортивная

Ветерани "Карпат" допомогли зібрати кошти для воїнів АТО

Дударенка та Миколи Сича, кожен з яких не один рік свого життя віддав «Карпатам», продемонстрували неймовірну самовіддачу, але в підсумку фінальний свисток сильнішого так і не виявив — бойова нічия з рахунком 2:2. Дитячий футбол — це завжди цікаво, але...Щоденний Львів

завершилася зустріч з одеською «Реал Фармою». Перший тайм ми виграли 2:0. Я весь час кажу футболістам, що гра завершується після фінального свистка арбітра. На це наголошував і у перерві. Не почули. Вийшли, вважаючи що два м’ячі вистачить для перемоги, але...Новости Херсонщины

Рибалка відзначився дебютним голом за "Сівасспор"

Фінальний свисток зафіксував звитягу колективу українця 2:1. Як повідомляв УНН, Рибалка зробив два асисти у грі чемпіонату Туреччини. Unn.com.ua

На льодовій арені в Ужгороді розгорілися захоплюючі хокейні баталії (ФОТО)

від Шахтарських барсів на минулих вихідних червоно-білі прагнули дати достойний бій лідеру Чемпіонату. На арені знову розгорілася запекла боротьба - фінальний свисток зафіксував не легку перемогу Синевира 6:4.Тричі у воротах біло-синіх відзначився юний талант Чемпіонату Андрій Мигальницький, хороші результати у...Голос Карпат

Сьогодні ветерани "Карпат" і воїни АТО зіграють благодійний матч

доброзичливості, то й у тій грі її також не бракувало, але при цьому матч видався по-справжньому бойовим. Як жартували після фінального свистка самі його учасники, колишніх футболістів не буває, тому упродовж 40 хвилин (гра проходила у форматі два тайми по...Галичина спортивная

Як український футболіст приніс бельгійському "Генту" перемогу на 97-й хвилині

Колишній форвард київського "Динамо" Роман Яремчук вирвав для бельгійського "Гента" перемогу за мить до фінального свистка У матчі чемпіонату Бельгії Яремчук забив у ворота "Шарлеруа" на 97-й хвилині та допоміг своїй команді виграти з рахунком 1:0.Еспресо TV

ФК "Калуш" обіграв луцьку "Волинь"

воріт. Двічі від неминучого голу рятував голкіпер (гравець на перегляді), ще у декількох епізодах калуському колективу просто щастило. Але вистояли. Фінальний свисток зафіксував перемогу ФК "Калуш".В матчі загалом було використано 17 гравців, 10 з яких - потенційні новачки. Деякими футболістами...Галичина спортивная