фінальний матч

Городенківці вибороли Кубок Соборності на турнірі, який проходив на Тернопіллі

Фінальний матч став окрасою всього турніру, у ньому городенківці знову зустрічалися з командою Чернівців. Телерадіокомпанія РАІ

Фінальний матч став окрасою всього турніру, у ньому городенківці знову зустрічалися з командою Чернівців. Стик

У Реала немає грошей на збільшення зарплати Роналду

Як повідомляє AS, після фінального матчу Ліги чемпіонів, в якому Реал здобув перемогу над Ювентусом, а Роналду оформив дубль, Флорентіно Перес пообіцяв португальцю підвищити зарплату. Проте...Ua-football

Фінали Ліги чемпіонів у Києві: все, що треба знати про розміщення

Як готельна інфраструктура Києва готується до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2018? Яку кількість номерів вже заброньовано різними категоріями відвідувачів (VIP, спонсори, вболівальники)? Який ціновий діапазон у столичних...Спорт.ua

Финалы Лиги чемпионов в Киеве: все, что нужно знать о размещении и проживании

Як готельна інфраструктура Києва готується до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2018?Динамо Киев от Шурика

Як готельна інфраструктура Києва готується до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2018?Гал-info

Кабмін пропонує ВР передбачити податкові та митні пільги для організаторів фінальних матчів Ліги чемпионів-2018

Кабінет Міністрів України схвалив два законопроекти, які передбачають податкові та митні пільги для організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.Интерфакс-Украина

15-річна Марта Костюк "запалює" у Мельбурні

стала завдяки wild card - спеціальному запрошенню, яке одержала від організаторів як переможниця торішнього турніру в Мельбурні серед юніорок. У фінальному матчі кваліфікаційного турніру Марта Костюк перемогла чешку Барбару Крейчікову (6:3, 5:7, 6:0). Було неймовірно важко, насамперед через погоду, -...Високий замок

Триває набір волонтерів на фінальні матчі жіночої Ліги чемпіонів та Ліги чемпіонів УЕФА

Як повідомив офіційний сайт ФФУ, триває набір волонтерів для допомоги в організації фінальних матчів жіночої Ліги чемпіонів та Ліги чемпіонів УЄФА у Києві. До цієї події залишається менше ніж півроку. У межах цієї програми...Sportgid

групових змагань кращі команди груп зійшлися у матчі за першу сходинку, колективи, які посіли другі сходинки змагалися за бронзовий кубок.У фінальному матчі зійшлися футболістки ДЮСШ (Рахівський район) та вихованки Крістіни Костевки з закарпатської обласної ДЮСШ (Ужгород). Вікторію святкували ужгородки -...Ужгород.net.ua

10 січня 2018 року були зіграні фінальні матчі на кубок «Різдвяного турніру» серед дівочих команд. Змагання мали статус відкритого обласного турніру. Проходили під егідою Федерації футболу Сумщини та...Жіночий футбол України

Фінал Ліги Чемпіонів Тернопільщини з футболу відбудеться 27 травня

Керівництво Федерації футболу Тернопільської області визначило дату проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів з футболу. Відтак фінальний поєдинок першого розіграшу турніру відбудеться 27 травня. Перші поєдинки відбудуться 1 квітня, а повторні...Галичина спортивная

У понеділок, 8 січня, на житомирському стадіоні Спартак відбулися фінальні матчі традиційного зимового турніру серед ветеранів Різдвяний марафон-2018. Нагадаємо, що цьогоріч вперше Різдвяний марафон проходив у двох вікових категоріях 40+ та...Спортивний Житомир

У Сумах завершився футзальний турнір серед дівочих команд. На майданчику спорткомплексу державного університету змагались команди Сумської та Луганської областей. У фінальному матчі турніру зустрілись конотопська «Вікторія» та команда спорт школи Сумського району. На груповому етапі конотопчанки обіграли суперниць з рахунком...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Керівництво Федерації футболу Тернопільської області визначило дату проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів з футболу...Спорт Тернопільщини

Дональд Трамп забув слова національного гімну США

Дональд Трамп знову став об'єктом насмішок. Приводом для цього послугувала ситуація на фінальному матчі студентського чемпіонату з американського футболу в Атланті, Джорджія. Президент США виконав національний гімн. При цьому слова до пісні американський лідер...Ваші новини

Вже у понеділок, 8 січня, на житомирському стадіоні Спартак відбудуться фінальні матчі традиційного зимового турніру серед ветеранів Різдвяний марафон-2018. Запрошуємо всіх прийти та підтримати своїх фаворитів! Розклад поєдинків на 8 січня 9:00...Спортивний Житомир

Українка Світоліна перемогла у фіналі тенісного турніру в Брісбені

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у фінальному матчі турніру в Брісбені, Австралія, обійшовши білоруску Аляксандру Саснович.Громадське телебачення

Еліна Світоліна виграла турнір WTA Premier у Брісбені!

У фінальному матчі українська тенісистка впевнено обіграла білоруску Аляксандру Сасновіч - 6:2, 6:1 Переможницею престижного тенісного турніру в австралійському Брісбені стала 23-річна українка...Високий замок