фінальна частина

У вівторок, 27 червня, на молодіжному Євро-2017 у Польщі визначилися фіналісти. Чемпіонат Європи-2017 з футболу Молодіжні збірні (U-21) Фінальна частина (Польща) 1/2 фіналу 28 червня Англія - Німеччина 2:2 (1:1) по пен. 3:4 Голи: 0:1 - Зельке (35), 1:1 -...Чемпион

Юні футболісти гідно виступили на змаганнях Шкіряний м

У фінальній частині Всеукраїнських змагань "Шкіряний мяч" вікової групи U-11, яка гостювала у Кременчуці (Полтавська обл.), гідно виступила команда чернівецької ЗОШ №27. На...Погляд

Троє арбітрів з України візьмуть участь у курсах арбітрів від УЄФА

презентації за участю членів Комітету арбітрів УЄФА та перегляд матчів сезону 2016/2017 з аналізом цікавих для арбітражу моментів, зокрема поєдинків фінальної частини жіночого чемпіонату Європи 2017 року, який проходитиме з 16 липня по 6 серпня у Нідерландах. Як повідомлялося раніше,...1NEWS

Піддубного (Київ) U-17 - 1:4

Слідом за однолітками-одноклубниками з Академії футболу «УФК-Карпати» в Ужгороді, де розпочалася фінальна частина ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017 серед команд U-17, сформованих з гравців 2000 року народження, свій перший матч на...Галичина спортивная

Мостиська - чемпіони!

народження. Вісім переможців кущових змагань тепер утворили дві групи по 4 команди. У групі «А» юнаки ДЮСШ (Самбір) найкраще провели фінальну частину, здобувши у трьох матчах 3 перемоги з різницею м’ячів (8:1), випередили на 3 пункти ФК «Янтар» і на...Галичина спортивная

Українські арбітри вирушать на літні курси УЄФА

за участю членів Комітету арбітрів УЄФА та перегляд матчів сезону 2016/2017 з аналізом цікавих для арбітражу моментів, зокрема — поєдинків фінальної частини жіночого чемпіонату Європи 2017 року, який проходитиме з 16 липня по 6 серпня у...Спорт.ua

В Ужгороді стратували матчі фінальної частини ДЮФЛУ U-17.Ужгород.net.ua

Чемпіонат Європи-2017 з баскетболу Фінальна частина (Чехія) Іспанія - Франція 71:55 (21:18, 18:12, 17:10, 15:15) Матч за 3-є місце...1NEWS

етапі чемпіонату світу і побореться за розподіл місць з 9 по 16-е. Чемпіонат світу-2017 з волейболу Молодіжні збірні (U-21) Чоловіки Фінальна частина (Чехія) Група C 25 червня Італія - Україна 3:2 (25:22, 15:25, 23:25, 25:13, 15:8)...Чемпион

матчі 1/2 фіналу відбудуться 24 червня. Фінал і матч за третє місце - 25 червня. Чемпіонат Європи-2017 з пляжного гандболу Фінальна частина (Хорватія) Чоловіки 1/4 фіналу Хорватія - Норвегія Іспанія - Швеція Угорщина - Данія Україна - Росія У жіночому...Чемпион

У суботу, 24 червня, на молодіжному Євро-2017 у Польщі завершився 3-й тур. Чемпіонат Європи-2017 з футболу Молодіжні збірні (U-21) Фінальна частина (Польща) Матчі 3-го туру Група C 24 червня Чехія - Данія 2:4 (1:2) Голи: 0:1 - Л. Андерсен (23),...Чемпион

грамоти, дипломи і кубки. За результатами фінальних змагань обласної спартакіади сформують збірну команду депутатів Чернівецької області, яка візьме участь у фінальній частині Всеукраїнської спартакіади, пише видання Глибока...Online.ua

поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості. Українки віддали ініціативу суперницям вже на перших хвилинах, не зумівши переломити хід поєдинку. У складі...1NEWS

Збірна України обіграла Андорру та вийшла до 1/4 фіналу відбора на ЧЄ

Українська збірна на шляху до фінальної частини Євро Чоловіча збірна України з баскетболу виграла другий матч групового раунду відбора на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3. Наша команда...Спорт.ua

У суботу, 24 червня, у Чехії відбулися матчі 1/2 фіналу жіночого Євробаскету-2017. Чемпіонат Європи-2017 з баскетболу Фінальна частина (Чехія) Нагадаємо, жіноча збірна України до чвертьфіналу не дісталася.1NEWS

Жіноча збірна України 3х3 поступилась Сербії та не вийшла на ЧЄ

поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості. Українки віддали ініціативу суперницям вже на перших хвилинах, не зумівши переломити хід поєдинку. У складі української...Чемпион

U-21: Україна поступилася Ірану на тай-брейку

у заключному матчі групи. Нагадаємо, у першому матчі українці всуху програли Аргентині. Чемпіонат світу-2017 з волейболу Молодіжні збірні (U-21) Чоловіки Фінальна частина (Чехія) Група C 24 червня Іран - Україна - 3:2 (25:19, 25:21, 23:25, 20:25, 15:13) Україна: Полуян -...Спорт.ua

Нападник теребовлянської "Ниви" відбув у розташування аматорської збірної України

ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу теребовлянської "Ниви" Олександр Боженко відбув у розташування аматорської збірної України. Там він готуватиметься до фінальної частини Кубка Регіонів УЄФА, яка пройде з 1 по 9 липня у Стамбулі (Туреччина). Олександр Боженко являється кращим бомбардиром...Галичина спортивная

культурне життя і звідусіль чути дитячий сміх". Про власне обговорення Стратегії, члени громади поділилися враженнями на сторінці Фейсбук. "Це не фінальна частина планування, попереду ще засідання депутатської комісії та затвердження сесією сільської ради. На сайті сільської ради розміщений чорновий варіант...Херсонщина за день

1 липня 2017 року. Форма заявки та положення фестивалю у відкритому доступі в Фейсбуці на офіційній сторінці компанії Таврійські Ігри. Фінальна частина фестивалю Чорноморські Ігри відбудеться з 4 до 6 серпня 2017 року у місті Скадовську (Херсонська область). Головний конкурс...Херсон Daily