фінальна сирена

"Дніпро" з перемоги стартував у кваліфікації Кубка Європи ФІБА

повернутися в гру і вирвати перемогу в кінцівці зустрічі. Вирішальним стало двоочкове потрапляння новачка команди Дмитра Глєбова за секунду до фінальної сирени. "Бюйюкчекмедже" "Дніпро" - 88:89 (27:14, 19:30, 18:19, 24:26) "Дніпро": Вільховецький (10), Закурдаев (2), Ревзін (9), Тимофієнко (9 +...Зеркало недели (газета)

Гандбольна "Галичанка" поступилась нідерландкам і вилетіла з єврокубку

другій половині зустрічі, вдало закінчивши лише 8 своїх атак. Суперниці з набрали стільки, як і в першій половині — 15. Фінальна сирена зафіксувала результат 30:20 і 52:46 за підсумками двох матчів. Тож «Галичанка» покинула турнір ще на стадії кваліфікаційного...Галичина спортивная

Черкаські Мавпи програли в фіналі турніру в Ливані

в NBA - Донте Грін та Квінси Доубі. Ліванці отримали перевагу у 10 очок, яку спробували зберегти до завершення матчу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Al Ryadi» — 75:67. «Черкаські Мавпи» з хорошею самовіддачею на турнірі здобули срібний кубок! Турнір у...Спорт.ua

середині другого тайму кияни вдруге повели у рахунку. А фінальну крапку вони поставили за тридцять шість з половиною секунди до фінальної сирени. 17-го вересня «Продексім» матчем проти «ІнБев/НПУ» закриватиме перший тур чемпіонату України сезону 2017/18. І перший домашній матч сезону...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Будівельник" здобув перемогу у першому спарингу міжсезоння

Одесити мали кілька можливостей вирвати перемогу, але допустили промах і втрату. Фінальна сирена зафіксувала перемогу чинного чемпіона - 66:63.Unn.com.ua

"Донбас" обіграв "Кременчук" у матчі-відкритті сезону УХЛ

періоду - Ярослав Свищев відгукнувся на передачу Олексія Ворони і закинув свою першу шайбу в сезоні. За п'ять хвилин до фінальної сирени потужним кидком Андрій Григор'єв встановив остаточний рахунок в матчі - 5:2. Відзначимо, що 9-го вересня перші матчі проведуть...Unn.com.ua

Збірна України здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017

витримали напружену кінцівку, в якій розрив в один момент скоротився до трьох очок, але українські баскетболісти зуміли втримати перевагу до фінальної сирени. Грузія - Україна - 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21) Україна: Лукашов (17 + 6 підбирань + 11 передач...Зеркало недели (газета)

Украинцы уступили Германии на старте Евробаскета-2017

ж перед заключною 10-хвилинкою українці мали -11. Німці почали останню чверть влучним триочковим Шредера. За половину ігрового часу чверті до фінальної сирени українці відставали на 10 очок – 56:66. Та нам бракувало агресії, аби спробувати цю різницю відіграти. Натомість німці...Mig.com.ua

Голи: Островський 6, 11, 13, 20, 29; У другому таймі футзалісти Роял сіті не зупинилися на досягнутому і раз за разом вражали ворота ЖДТУ. Спортивний Житомир

Ужгородські «карпатівки» змагалися на турнірі в Угорщині

які були розподілені на дві групи,повідомляє Карпатський об'єктив. Ужгородський колектив на старті турніру зазнав прикру поразку у грі з Сентедрей. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 28:27 на користь суперниць. У другому поєдинку наші землячки зійшлися із Кішпешті. Якщо у попередньому матчі...Голос Карпат

ЛУФК U-18 - чемпіон Вищої ліги України cезону-17/18

рівних лише у першій чверті, яка закінчилася внічию — 1:1. А починаючи фактично з самого початку другої восьмихвилинки і до фінальної сирени гру контролювали львів’яни. Закинувши у ворота суперника упродовж другої чверті п’ять м’ячів і пропустивши у свої лише один,...Галичина спортивная

ЛУФК-ДЮСШ №3: Дві перемоги на старті фінального туру Вищої ліги-17/18

у Кам’янську. Ватерполісти з Київщини знову зуміли закинути лише чотири м’ячі, а галичани провели на одну результативну атаку більше. Тож фінальна сирена пролунала, коли на табло басейну «МіКомп» горіли цифри 11:4 (3:1, 3:2, 3:0, 2:1) на користь львів’ян. Зазначимо, що...Галичина спортивная

рамках хмельницького турніру «Кардинал-Рівне» сумчанина Артема Фаренюка зустрівся з львівською «Енергією». Команда нашого земляка відкрила рахунок у цьому спарингу, а фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 4:3 на користь «енергетиків». Артем у цій грі на свій гольовий рахунок записав «дубль».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Збірна України U-16 перемогла Угорщину на ЄвроБаскеті-2017

перетворили на ігрову і, скориставшись невдалим відрізком збірної Угорщини, втекла у відрив, отримавши двозначну перевага, яку не втратила аж до фінальної сирени. Провівши непереконливу першу половину, збірна України зуміла переломити хід матчу після великої перерви і здобула закономірну перемогу з...Спорт.ua

Юний українець відзначився розкішним кидком через півполя на Євробаскеті-2017

За секунду до фінальної сирени Мельник перехопив невдалу передачу датчанина і зважився на кидок з центру майданчика.Високий замок

Україна не втримала перевагу і програла Сербії

одну, граючи в дуже жорсткий і контактний баскетбол. Вирішилася доля поєдинку, як і передбачалося, на останніх секундах. За хвилину до фінальної сирени Ушкоковіч реалізував перший штрафний, після чого, не реалізував другий, але наші хлопці дозволили Печарські забрати підбирання на чужому...Спорт.ua

Євробаскет U-18. Українці поступилися Іспанії в овертаймі

вперед, забезпечивши на останню 10-хвилинку 3 очки переваги. Увесь ігровий час четвертої чверті пройшов у рівній боротьбі. За 1:03 до фінальної сирени Україна була попереду — 66:65. Нашим хлопцям вдалося відбити атаку суперника, але у відповідь не вийшла — Санон...Спорт.ua

Команда ЛУФК U-16 – переможець турніру Pieansk pohr – 2017

більше, ніж шести хвилин ніхто не міг забити бодай один гол. І лише за 1 хвилину та 58 секунд до фінальної сирени переможний м’яч закинув лідер нашої команди Костянтин Алєксєєв. Але героєм матчу на рівні з капітаном слід назвати і...Галичина спортивная

Гранд-ліга Львова: чемпіонська заявка "Галицької Здоби"

поразку. Врятував свою команду від поразки їхній воротар Ігор Спринь, який забив гол у ворота суперника за 5-ть секунд до фінальної сирени. «Спільнота» - «Гранд Галичина» - 6:6 (5:2) «Спільнота»: Спринь, Сорока, Ділай, Кунтий, Шокарев, Матляк, Музика «Гранд Галичина»: Паращин,...Галичина спортивная

поразку. Врятував свою команду від поразки їхній воротар Ігор Спринь, який забив гол у ворота суперника за 5-ть секунд до фінальної сирени. Спільнота - Гранд Галичина - 6:6 (5:2) Спільнота: Спринь, Сорока, Ділай, Кунтий, Шокарев, Матляк, Музика Гранд Галичина: Паращин,...Online.ua