фінальна сирена

продовжували насідати на ворота суперника й невдовзі відквитали гол зусиллями Виговського. Апогею напруга у матчі досягла за дві хвилини до фінальної сирени, коли Супруненко награв на друге вилучення, а Кравчук одразу ж покарав суперника 3:3. На куражі Андрій Гвоздь за...Спортивний Житомир

U-18 - 17:14, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Жінки у першому матчі перемогли Швейцарію - 11:10. За секунду до фінальної сирени цього матчу переможний дальній кидок реалізувала Ганна Зарицька. У другому поєдинку наша жіноча збірна також у запеклій боротьбі...Чемпион

Збірні України 3х3 зіграли стартові поєдинки у Франції

Жінки в першому матчі перемогли Швейцарію - 11:10. За секунду до фінальної сирени цього матчу переможний дальній кидок реалізувала Ганна Зарицька.Sportgid

"Голден Стейт" втретє переміг "Клівленд" у фінальній серії НБА

94:89. За 45 секунд до завершення поєдинку дальня спроба К.Дюрента вивела гостей вперед на одне очко. За 10 секунд до фінальної сирени Андре Ігудала спровокував втрату м'яча у Л.Джеймса і "воїни" святкували перемогу 118:113. Статистика: "Клівленд": Джеймс (39 очок +...Unn.com.ua

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім - чемпіон України сезону 2016/2017...Спортивний Житомир

це повідомляє ФБУ, передає УНН.Вирішальними стали непарні чверті у грі в яких валенсійці вигравали зі суттєвим відривом 23:14 та 27:16. Фінальна сирена зустрічі зафіксувала результат 75:69. Примітно, що рахунок у серії, яка відбувається до трьох перемог однієї з команд, став...Unn.com.ua

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім – чемпіон України сезону-2016/17. За...Spy-Football

Чемпіон України з футзалу визначився у Львові

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім - чемпіон України сезону 2016/2017...Щоденний Львів

Команда "ЛДУФК" - бронзовий призер Студентської ліги України з баскетбол

Обидва поєдинки бронзової серії відбулися у Львові й у обох - точилася боротьба практично до фінальної сирени. Галичина спортивная

Четвертий матч фіналу вже завтра

можливість зрівняти рахунок. Після його удару м'яч влучив у стійку, пролетів майже по лінії воріт і вилетів на майданчик. Тож фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу гостей. Четвертий поєдинок серії відбудеться завтра, 29 травня, о 17:00 год., у львівському Палаці спорту...Галичина спортивная

Екстра-ліга.

Далі голи були вже у другому таймі, і тепер вже "Локо" повів, а "хітівці" двічі відігравалися. За практично хвилину до фінальної сирени харків'яни забили четвертий гол, знову відновити паритет столичній команді часу вже не вистачило. Таким чином, дебютант Екстра-ліги, ХІТ,...Ua-football

"Енергія" мінімально поступилась "Продексіму" у другому матчі фіналу

матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою. Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі – 28 та...Галичина спортивная

кінця матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою.Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі — 28 та...Pravda.ks.ua

перемогу було зарано думати, що і продемонстрували латвійки. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися. За 4 хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся - 60:60. Ледь не перший влучний триочковий суперниць вивій їх вперед, а українки все ще не...Чемпион

Фінальна сирена зафіксувала перемогу БК «Говерли» в першому матчі з рахунком 74:59. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Епіцентр К44" (Бровари) - 3:3

в одній із затяжних атак скоротили різницю: Володимир Прокоп проштовхнув м'яч у сітку - 2:3. А рівно за хвилину до фінальної сирени Олег Барановський вдало зіграв на добиванні після дальнього удару, зрівнявши результат - 3:3. По-справжньому бойова нічия!Коментар наставника франківської...Галичина спортивная

Це дозволило гравцям Андрія Бєлозерського закінчити першу половину гри з десятиочковою перевагою 62:52. Гречка

м’яч двічі побував у сітці воріт «СКІФу». На початку другого тайму «СумДУ» забив третій м’яч. «СКІФ» один м’яч відіграв, але фінальна сирена зафіксувала перемогу «СумДУ» з рахунком 3:2. Поступившись у фінальному матчі «СКІФ» не зміг відстояти звання чемпіона.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Втрачена перемога: Збірна Харківської області-1 - ЛУФК-ДЮСШ №3 - 5:5

зі сторони обох команд, але загалом гра видалася видовищною та цікавою, а її сценарій тримав усіх у напрузі до самої фінальної сирени. У підсумку переможця так і не визначили — підписали мирову угоду. Коли ж аналізувати розвиток подій упродовж усього...Галичина спортивная

ЧС-2017 з пляжного футболу: Португалія склала чемпіонські повноваження

6:4. Вирішальною у цьому чвертьфіналі була третя дванадцятихвилинка. За рахунку 3:3 Лабасте вивів таїтян вперед, а за 13 секунд до фінальної сирени Таванае забив у порожні ворота — 5:3! В той час, що залишився, команди обмінялися голами зі стандартів, і...Спорт.ua