фінальна сирена

третій десятихвилинці та 13 у другій не дозволили підопічним Олега Юшкіна зачепитися за перемогу у виїзному матчі проти лідера чемпіонату. Фінальна сирена ж зафіксувала на табло у ПС “Шинник” рахунок 93:69 на користь Дніпра.UkrBasket

Дніпро переміг у десятому матчі поспіль

третій десятихвилинці та 13 у другій не дозволили підопічним Олега Юшкіна зачепитися за перемогу у виїзному матчі проти лідера чемпіонату. Фінальна сирена ж зафіксувала на табло у ПС “Шинник” рахунок 93:69 на користь Дніпра. БК «Дніпро» — БК «БІПА-Одеса» 93:69...Спорт.ua

що матч, незважаючи на таке красиве взяття воріт, завершився перемогою суперника 4:3. Причому Торонто пропустив шайбу за три хвилини до фінальної сирени, не спромігшись відігратися втретє за двобій. Незважаючи на поразку, Торонто йде у лідерах Східної конференції. А от Оттава...Чемпион

– загубив бонусне володіння після неспортивного фолу Шахіда Девіса, господарі втратили впевненість у власних силах і більше жодного разу до фінальної сирени не забили з гри. Доленосний ривок «Мавп» 10:1 розпочався з потрапляння Олександра Кобця з середньої дистанції, а потім...UkrBasket

"Енергія" перемогла "Сокіл" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України

воріт повз голкіпера. Після цього на майданчик п'ятим польовим вийшов Руслан Шеремета, але енерегтики свою перемогу вже не випустили. Тож фінальна сирена підсумковий рахунок 4:3 на користь львів'ян. Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України між “Енергією” та “Соколом” відбудеться 17 січня...Галичина спортивная

"Новорічний Кубок Львова" - 2017/2018" виграли "Тюлені"

в першому, «Тюлені» чотири рази довели свої атаки до взяття воріт суперника, а в свої пропустили тільки один гол. Тож фінальна сирена зафіксувала рахунок 8:2 на користь «Тюленів». Куди запеклішою була боротьба у другому півфіналі, в якому у очному протистоянні...Галичина спортивная

Команда Журавльова атакувала з високим відсотком, після великої перерви заволоділа підбиранням і мала тотальну перевагу в передачах. Чим ближче була фінальна сирена, тим складніше було залишатися в грі знекровленим киянам, у складі яких великі хвилини вже в першому матчі за...UkrBasket

Українці поступалися польським ровесникам, пропустивши шайбу у другому періоді. Проте за чотири хвилини до фінальної сирени Дмитро Даниленко зрівняв рахунок. 29 грудня підопічні Олега Ігнатьєва зіграють з обома угорськими збірними.Чемпион

"Енергія" впевнено перемогла "Титан" на виїзді - 7:2

саме Андрій Федюк. Після перехоплення м’яча на своїй половині поля капітан «Енергії» спокійно переправив його у порожні ворота суперників. Тож фінальна сирена зафіксувала рахунок 7:2 на користь «Енергії». 28 грудня 2017 року. Екстра-ліга. 15 тур. Запоріжжя «Титан» (Покровське) - «Енергія»...Галичина спортивная

10 поспіль зі старту сезону. У третій групі лідери синхронно перемогли. Тернопіль-ТНЕУ та Старлайф зробили це впевнено. А ДіДіБао до фінальної сирени відчувало пресинг з боку Калуша. У четвертій групі також впевнено перемогли Житомир та Вінниця. Виїзна перемога житомирян у...UkrBasket

Точний триочковий з кута через руки суперника українського бігмена «Ювентуса» Максима Корнієнка за 23 секунди до фінальної сирени зіграв ключову роль у перемозі його команди над «Невежіса» в матчі регулярного чемпіонату Литви. «Ювентус» виграв з рахунком 78:74, а...UkrBasket

В енергетичному "ель-класико" сильнішими стали львів

поперечка. Однак після другого пострілу Віталія Радевича м'яч таки опинився у сітці воріт – 5:1. Саме цей рахунок і зафіксувала фінальна сирена. 23 грудня 2017 року. Екстра-ліга. 14 тур. Львів. Палац спорту “Галичина” “Енергія” (Львів) — “Ураган” (Івано-Франківськ) – 5:1...Галичина спортивная

розібрався з БІПою. Фото: ФБУ Київський Будівельник розгромив одеську БІПу 86:55 у матчі Суперліги. Кияни поступово нарощували перевагу і з фінальною сиреною у 4-й чверті мали "плюс" у 31 очко. Найбільш результативним гравцем у матчі став центровий жовто-синіх Михайло Анісімов,...Чемпион

Міхельсона заявила вже у стартовому відрізку. Після нетривалої пробуксовки в дебюті «Мавпи» захопили лідерство і спокійно утримувала його аж до фінальної сирени. «Хіміку», відставання якого в середині третьої чверті вимірювалося 20 балами, вдалося хіба що уникнути другого послідовного розгрому –...UkrBasket

"Галицькі Леви" мінімально здолали броварських "Вовків"

воріт «Вовків» реалізував капітан «Галицьких Левів» Всеволод Толстушко, який закинув свою 11-ту шайбу в сезоні. Однак за 30 секунд до фінальної сирени різницю в рахунку скоротив форвард «Вовків» Михайло Шахов — незважаючи на те, що на льоду з’явився шостий польовий...Галичина спортивная

«Кременчук» впевнено обіграв «Динамо»

щоб змінити рахунок. Лише в середині двадцятихвилинки свою дев'яту шайбу в сезоні закинув форвард «Кременчука» Сергій Алексанян-Петрович, однак незадовго до фінальної сирени Володимир Чердак скоротив розрив в рахунку до 4 шайб. «Кременчук» - «Динамо» 6:2 (3:0; 2:1; 1:1) Шайби: 1:0 Красильніков (Алексанян-Петрович,...Кременчугский Телеграф

Молоді "дракони" розгромили земляків і знову вийшли в лідери

була зафіксована бойова нічия 3:3. У Львові місцева "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" врятувалася від поразки з "Візою-Втормою", реалізувавши штрафний за 9 секунд до фінальної сирени... "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" (Львів) - "Віза-Вторма" - 3:3Голи: Стефанків (14), Радевич (30), Миколюк (40) - Кушецький (15, 25), Подолюк (38).Галичина спортивная

виручила стійка воріт. До слова і футболісти “Славії” ловили суперника на помилках, але м’яч у порожні ворота уперто не залітав. Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Славії” 2:1.Телеканал Ритм

Новости спорта

Хоча у першому матчі Дніпрянка створила для господарів безліч проблем. За 7 хвилин до фінальної сирени рахунок був нічийний.Новий день

дев’яти голів білопільців на свій рахунок записав Руслан Острога. Закривали ігровий день «Космос» із селища Сад та «Food Centre jr». Фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 1:9. За рахунок перемоги в очному матчі «Агросвіт» обходить «Сумихімпром-СКІФ-2». На крок від дуету...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини