фінальна сирена

Команда ЛУФК U-16 - переможець турніру Pieansk pohr - 2017

більше, ніж шести хвилин ніхто не міг забити бодай один гол. І лише за 1 хвилину та 58 секунд до фінальної сирени переможний м’яч закинув лідер нашої команди Костянтин Алєксєєв. Але героєм матчу на рівні з капітаном слід назвати і...Галичина спортивная

Гранд-ліга Львова: чемпіонська заявка "Галицької Здоби"

поразку. Врятував свою команду від поразки їхній воротар Ігор Спринь, який забив гол у ворота суперника за 5-ть секунд до фінальної сирени. «Спільнота» - «Гранд Галичина» - 6:6 (5:2) «Спільнота»: Спринь, Сорока, Ділай, Кунтий, Шокарев, Матляк, Музика «Гранд Галичина»: Паращин,...Галичина спортивная

поразку. Врятував свою команду від поразки їхній воротар Ігор Спринь, який забив гол у ворота суперника за 5-ть секунд до фінальної сирени. Спільнота - Гранд Галичина - 6:6 (5:2) Спільнота: Спринь, Сорока, Ділай, Кунтий, Шокарев, Матляк, Музика Гранд Галичина: Паращин,...Online.ua

Молодіжна збірна України провела другий матч в Італії

розпочала матч, захопила лідерство зі стартових хвилин та жодного разу не дала засумніватися в своїх намірах перемогти. Як результат — фінальна сирена зафіксувала невтішний для наших хлопців рахунок — 90:40. Найрезультативнішим гравцем збірної став гравець університету Канзасу - Святослав Михайлюк...Sportgid

гучної перемоги над італійцями в перший день змагань команда Максима Міхельсона не зуміла стримати одноліток з Греції. Як результат - фінальна сирена зафіксувала невтішний для наших хлопців рахунок - 90:40. Найрезультативнішим гравцем збірної став гравець університету Канзасу - Святослав Михайлюк...Чемпион

розкуто на майданчику, а суперники уже не встигали за невтомним луцьким Лицарем, який присів відпочити лише за декілька секунд до фінальної сирени. Підсумок - 18:13 у поєдинку з головними конкурентами по груповому етапу. Після половини зіграних матчів у нашій групі...Online.ua

Гандболістки Львівського державного університету фізичної культури - чемпіонки Універсіади України

Перший тайм фінального поєдинку завершився внічию — 17:17. Після перерви львівські гандболістки поступово заволоділи ініціативою й врешті-решт досягли бажаного результату. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гандболісток Львівського державного університету фізичної культури (35:28), які й стали чемпіонками Універсіади України.Отож, золоті медалі переможниць...Галичина спортивная

продовжували насідати на ворота суперника й невдовзі відквитали гол зусиллями Виговського. Апогею напруга у матчі досягла за дві хвилини до фінальної сирени, коли Супруненко награв на друге вилучення, а Кравчук одразу ж покарав суперника 3:3. На куражі Андрій Гвоздь за...Спортивний Житомир

U-18 - 17:14, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Жінки у першому матчі перемогли Швейцарію - 11:10. За секунду до фінальної сирени цього матчу переможний дальній кидок реалізувала Ганна Зарицька. У другому поєдинку наша жіноча збірна також у запеклій боротьбі...Чемпион

Збірні України 3х3 зіграли стартові поєдинки у Франції

Жінки в першому матчі перемогли Швейцарію - 11:10. За секунду до фінальної сирени цього матчу переможний дальній кидок реалізувала Ганна Зарицька.Sportgid

"Голден Стейт" втретє переміг "Клівленд" у фінальній серії НБА

94:89. За 45 секунд до завершення поєдинку дальня спроба К.Дюрента вивела гостей вперед на одне очко. За 10 секунд до фінальної сирени Андре Ігудала спровокував втрату м'яча у Л.Джеймса і "воїни" святкували перемогу 118:113. Статистика: "Клівленд": Джеймс (39 очок +...Unn.com.ua

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім - чемпіон України сезону 2016/2017...Спортивний Житомир

це повідомляє ФБУ, передає УНН.Вирішальними стали непарні чверті у грі в яких валенсійці вигравали зі суттєвим відривом 23:14 та 27:16. Фінальна сирена зустрічі зафіксувала результат 75:69. Примітно, що рахунок у серії, яка відбувається до трьох перемог однієї з команд, став...Unn.com.ua

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім – чемпіон України сезону-2016/17. За...Spy-Football

Чемпіон України з футзалу визначився у Львові

шукати щастя, граючи у форматі 5х4. Однак, зрівняти рахунок підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. Продексім зміг витримати натиск галичан, і фінальна сирена зафіксувала перемогу херсонської команди з рахунком 2:1. А це означало, що ФК Продексім - чемпіон України сезону 2016/2017...Щоденний Львів

Команда "ЛДУФК" – бронзовий призер Студентської ліги України з баскетбол

Обидва поєдинки бронзової серії відбулися у Львові й у обох - точилася боротьба практично до фінальної сирени. Галичина спортивная

"Енергія" - "Продексім" 0:1. Четвертий матч фіналу вже завтра

можливість зрівняти рахунок. Після його удару м'яч влучив у стійку, пролетів майже по лінії воріт і вилетів на майданчик. Тож фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу гостей. Четвертий поєдинок серії відбудеться завтра, 29 травня, о 17:00 год., у львівському Палаці спорту...Галичина спортивная

Екстра-ліга. Локомотив завоював третє місце

Далі голи були вже у другому таймі, і тепер вже "Локо" повів, а "хітівці" двічі відігравалися. За практично хвилину до фінальної сирени харків'яни забили четвертий гол, знову відновити паритет столичній команді часу вже не вистачило. Таким чином, дебютант Екстра-ліги, ХІТ,...Ua-football

"Енергія" мінімально поступилась "Продексіму" у другому матчі фіналу

матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою. Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі – 28 та...Галичина спортивная

кінця матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою.Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі — 28 та...Pravda.ks.ua