фінальна сирена

"Енергія" мінімально поступилась "Продексіму" у другому матчі фіналу

матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою. Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі – 28 та...Галичина спортивная

кінця матчу, львів'яни створили два моменти. Удар Кордоби парирував Ципун, а після пострілу Михайла Грицини м'яч пролетів поруч зі стійкою.Проте фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу “Продексіму”. Тепер серія переїжджає до Львова, де буде як мінімум два матчі — 28 та...Pravda.ks.ua

перемогу було зарано думати, що і продемонстрували латвійки. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися. За 4 хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся - 60:60. Ледь не перший влучний триочковий суперниць вивій їх вперед, а українки все ще не...Чемпион

"Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Епіцентр К44" (Бровари) - 3:3

в одній із затяжних атак скоротили різницю: Володимир Прокоп проштовхнув м'яч у сітку - 2:3. А рівно за хвилину до фінальної сирени Олег Барановський вдало зіграв на добиванні після дальнього удару, зрівнявши результат - 3:3. По-справжньому бойова нічия!Коментар наставника франківської...Галичина спортивная

Це дозволило гравцям Андрія Бєлозерського закінчити першу половину гри з десятиочковою перевагою 62:52. Гречка

м’яч двічі побував у сітці воріт «СКІФу». На початку другого тайму «СумДУ» забив третій м’яч. «СКІФ» один м’яч відіграв, але фінальна сирена зафіксувала перемогу «СумДУ» з рахунком 3:2. Поступившись у фінальному матчі «СКІФ» не зміг відстояти звання чемпіона.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Втрачена перемога: Збірна Харківської області-1 - ЛУФК-ДЮСШ №3 - 5:5

зі сторони обох команд, але загалом гра видалася видовищною та цікавою, а її сценарій тримав усіх у напрузі до самої фінальної сирени. У підсумку переможця так і не визначили — підписали мирову угоду. Коли ж аналізувати розвиток подій упродовж усього...Галичина спортивная

ЧС-2017 з пляжного футболу: Португалія склала чемпіонські повноваження

6:4. Вирішальною у цьому чвертьфіналі була третя дванадцятихвилинка. За рахунку 3:3 Лабасте вивів таїтян вперед, а за 13 секунд до фінальної сирени Таванае забив у порожні ворота — 5:3! В той час, що залишився, команди обмінялися голами зі стандартів, і...Спорт.ua

Чому протистояння "ХІТа" та "Енергії" - найкраще, що могло трапитися в українському футзалі

«ХІТ», володіючи перевагою ледь не усю гру, пропустив рятівний гол (той, що переводив гру в овертайм) за 27 секунд до фінальної сирени. Але кияни не знітилися – ще в основний час заробили штрафний, з якого за 3 секунди до кінця...Галичина спортивная

Енергетики здобувають вольову перемогу і зрівнюють рахунок в серії!

На останній хвилині енергетики досягли свого – точний удар від Михайла Грицини і рахунок стає 3:1! А вже за мить фінальна сирена зафіксувала перемогу “Енергії”! Рахунок у серії став 1:1. Нагадаємо, що на цьому етапі команди змагаються до трьох перемог...Галичина спортивная

Урок для "студентів": "Динамо" - НТУ-ХПІ - 21:3

заключній восьмихвилинці повелися так, ніби вони «проснулися» після «сплячки» і почали знову бомбити своїми потужними кидками ворота НТУ-ХПІ. У підсумку фінальна сирена зафіксувала один з найбільших рахунків у сезоні — 21:3 на користь «Динамо». На останок один цікавий факт. Команди...Галичина спортивная

Без коментарів: ЛУФК-ДЮСШ №3 - Збірна Харківської області-2 - 23:1

вистачило лише на першу половину зустрічі. А далі вони просто спостерігали за тим, як суперник бомбить їхні ворота. У підсумку фінальна сирена зафіксувала рахунок 23:1 на користь команди ЛУФК—ДЮСШ №3. Найбільше голів, по шість кожен, у ворота слобожанців наколотили стовп...Галичина спортивная

3-5 очок першу половину заключної чверті. В черговий раз Хімік підтвердив своє реноме фахівця з камбеків за 3 хвилини до фінальної сирени, коли капітан южненців Рябчук відправив точний дальній в кільце киян і вперше після довгої перерви зрівняв рахунок в...Чемпион

секундах 77:76. Сьогодні, 28 квітня, підопічні Андрія Бєлозерського у не менш запеклому протистоянні зуміли взяти реванш у львів'ян, утримавши до фінальної сирени двоочкову перевагу - 86:88.Поразка у першому матчі звела до мінімуму шанси "Золотого вєка" вийти до четвірки кращих команд...Гречка

"Київський Каштан": "Галицькі Леви" стартували з перемоги

в УХЛ. Щодо інших матчів, відзначимо перемогу «Коледжа» Вадима Кир’яна. Кияни вирвали перемогу у херсонського «Дніпра» за 30 секунд до фінальної сирени. 25.04.2017. «Галицькі Леви»: «Коледж» 6:4 (2:2; 1:2; 3:0) Шайби у нашій команді закидали: Чолач, Абаджан — 2,...Галичина спортивная

ліги дозволили його команді Baltic House перемогти 59:58 AMP-Basket та стати фіналістом турніру. Доля матчу вирішилась за дві секунди до фінальної сирени. Гравець AMP-Basket Іван Мисковець сфолив на супернику. Денис Сотник закинув один з двох штрафних...Телеканал Ритм

"Вашингтон Візардс" перемогою над "Атлантою" відкрили серію плей-оф НБА

тих, хто наздоганяє були столичні гравці. Починаючи з передостанньої чверті "Візардс" вирвалися вперед і не підпустили суперників у рахунку до фінальної сирени 114:107. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став розігруючий переможців Джон Волл, який набрав 32 очки, а також віддав 14 передач.1NEWS

Підсолоджена пігулка: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєр" U-15 - 7:4

«Байєра» не стало. До завершення гри вони не тільки нічого більше не забили, а ще й за 35 секунд до фінальної сирени пропустили м’яч у свої ворота. Останню крапку в матчі поставив 10-й номер ЛУФК Ченгіз Агаджанов. Тож у підсумку...Галичина спортивная

Продовження гольової феєрії: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєрн" U-15 - 18:7

факт, що за 16 хвилин ігрового часу вони закинули тільки один м’яч і то сталося це за 68 секунд до фінальної сирени, коли на табло горіли цифри 18:6 на користь нашої команди. Якби той гол Захарій Федорко не пропустив, то...Галичина спортивная