фінальна сирена

Ужгородські «Карпати» вибороли Кубок України

наші хлопці стали недосяжними для конкурентів. Сподіваємося, вони і наступного року даруватимуть перемоги вболівальникам вже у ранзі команди Вищої ліги.Після фінальної сирени матчу за Кубок України відбулося нагородження переможці та призерів Суперліги. Нагадаємо, у сезоні 2017-2018 років, переможцем Суперліги стала...Голос Карпат

НБА. Клівленд розірвав Бостон у відповідь на дві стартові поразки

а за підсумками другої чверті збільшив свою перевагу до 19. Зрештою, "Бостону" так і не вдалось виграти бодай одну 12-хвилинку. Фінальна сирена зафіксувала більш ніж переконливу перемогу "Кавальєрс" - 116:86. Героєм матчу, звісно, став сам Король на рахунку ЛеБрона Джеймса...Ua-football

НХЛ. Канадський воротар відбив атаку винищувачів та вивів Вегас вперед у фінальній серії

після цього відбив 15 кидків "Вінніпега", а на останніх секундах рицарі ще й змогли закріпити перевагу, забивши у порожні ворота. Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Вегаса" 4:2, рахунок в серії 2:1. Нагадаємо, що на Сході після трьох матчів фінальної серії...Ua-football

Після радості - неприємності…

рахунку 3:0. Наші дівчата змогли оговтатися лише після 10-ї хвилини матчу, вийти вперед і по суті контролювати хід гри до фінальної сирени. Остаточний результат — 29:25 на користь Дніпрянки. Це друга перемога херсонок в серії. У Дніпрянки бронзові медалі! Заслужений...Новий день

дуже швидко повернули гру під свій контроль – ривок у +9 і така ж перевага у середньому протягом усієї чверті. Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Голден Стейт" 106:119. Х'юстон – Голден Стейт 106:119 (30:29, 26:27, 24:31, 26:32) Рахунок у серії 0:1...24 канал

НБА. Команда Короля розгромно програла перший матч фінальної серії на Сході

В Національній баскетбольній асоціації стартувала перша фінальна серія конференцій "Бостон Селтікс" приймав "Клівленд Кавальєрс". Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Селтікс" з різницею в 25 очок 108:83.Ua-football

НБА. Визначились фіналісти Західної конференції

що Джеймс Харден обмежився скромними 18 балами, саме Пола можна вважати винуватцем поразки джазменів. В матчі "Голден Стейт" - "Нью-Орлеан" фінальна сирена зафіксувала рахунок 113:104. Гра Пеліканів будувалась навколо двох виконавців Ентоні Девіс набрав 34 очки та зробив 19 підбирань...Ua-football

ЧС-2018 з хокею: після грубого ляпу лідера словаки все ж перемогли Австрію

третьому турі групового турніру збірна Словаччини здобула нарешті першу перемогу на чемпіонаті світу-2018. Підопічні Крейґа Ремсі за девять секунд до фінальної сирени через помилку воротаря Марека Сіляка втратили перемогу над чехами, а в другому поєдинку на тлі втоми поступилися без...Ua-football

одна втрата, Монако примудрилися втратити м’яч. Ну а довершив кошмар Ді Джей Купер, промазавший три штрафних за 10 секунд до фінальної сирени. АЕК таки втримав перемогу і оформив успіх у домашньому Фіналі чотирьох. Також відзначимо, що третє місце в сезоні...UkrBasket

гравці "Монако" у третій чверті, яку виграли 26:20. У останній – четвертій чверті, була напружена боротьба. І за хвилину до фінальної сирени різниця становила лише три очки. Однак помилки за цей проміжок часу дозволили господарям майданчика за шаленої підтримки трибун...24 канал

Коли поразка незаслужена

кута і вивів вперед “Продексім”. Енергетики пішли в атаку з п'ятим польовим, однак часу на порятунок матчу практично не залишилось. Фінальна сирена зафіксувала мінімальну перевагу команди з Херсону. Нагадаємо, що фінальна серія між “Енергією” та “Продексімом” продовжиться наступними вихідними у...Галичина спортивная

п’ятої гри у Рівному команда вирвала перемогу. Сергій Ліщук, стоячи у кутку спорткомплексу, спостерігав за цим, ледве стримуючи сльози. Після фінальної сирени він сказав: — Емоції переповнюють, сил немає навіть радіти. Здійснилася моя мрія — завоювати медалі Суперліги з командою...UkrBasket

НБА. ЛеБрон Джеймс вдруге за плей-офф вириває перемогу кидком з сиреною

3:0 після трьох матчів. Щоправда, перемоги точно даються кавалеристам непросто. В першому поєдинку був овертайм. Цього разу розвязка наступила з фінальною сиреною. За сім секунд до завершення поєдинку рахунок був 103:103. Але "Клівленд" вводить мяч гру, звісно, пас іде на...Ua-football

Енергетики мінімально поступились у першому матчі фіналу

Танського, гострі простріли у штрафний майданчик від Сергій Коваля та Андрія Федюка. Проте херсонці втримали переможний для себе рахунок до фінальної сирени. Другий матч фінальної серії між “Продексімом” та “Енергією” відбудеться у Херсоні завтра, у неділю, початок о 12:00 год.Галичина спортивная

НБА. Нью-Орлеан розгромив Чемпіона та повернув інтригу в серію

чемпіони включитись в гру, але "Нью-Орлеан" не послаблював тиску, що в підсумку дозволило їм перемогти з різницею в 19 очок. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 119:100. Героєм матчу став Ентоні Девіс, який до 33 набраних очок додав 18 підбирань. Варто відзначити...Ua-football

дозволили Кевс піти у відрив. Фред ВанВліт мав можливість принести перемогу канадцям, але промахнувся з-за дуги за 3 секунди до фінальної сирени. Голден Стейт – Новий Орлеан – 121:116 (27:29, 31:26, 30:31, 33:30) Рахунок серії – 2:0 Стефен Каррі повернувся в...UkrBasket

в цьому матчі, серії та сезоні поставив вихованець черкаського баскетболу Олександр Кобець, який реалізував триочковий кидок за 1:45 хв до фінальної сирени, а Липовцев добив суперника ще одним влучним дальнім. Відео найкращих моментів у матчі "Черкаські мавпи" – "Дніпро" Черкаські...24 канал

«Черкаські Мавпи» стали чемпіонами Суперліги Парі-Матч

в цьому матчі, серії та сезоні поставив вихованець черкаського баскетболу Олександр Кобець, який реалізував триочковий кидок за 1:45 хв до фінальної сирени, а Липовцев добив суперника ще одним влучним дальнім. Черкаські Мавпи оформили 17-матчеву переможну серію, виграли третій матч фінальної...Про Все

Визначився новий чемпіон України з баскетболу

в 17 очок. В третій чверті "Дніпро" зміг трохи скоротити відставання, однак зламати хід гри команді Дениса Журавльова не вдалось фінальна сирена зафіксувала перемогу "Мавп" з рахунком 79:66. Найкращим гравцем в складі переможців став Олександр Кобець, який набрав 18 очок.Ua-football

Черкаські Мавпи - Чемпіон Суперліги 2018

в цьому матчі, серії та сезоні поставив вихованець черкаського баскетболу Олександр Кобець, який реалізував триочковий кидок за 1:45 хв до фінальної сирени, а Липовцев добив суперника ще одним влучним дальнім. mavpabasket.com “Черкаські Мавпи” оформили 17-матчеву переможну серію, виграли третій матч...Рідна Черкащина