фінальна сирена

Арт. Другий тайм запамятався справжньою зливою голів. Команда медиків дещо розслабилась, а священики навпаки зібралися із силами, і, як результат, фінальна сирена зафіксувала рахунок 12:11 на користь ІФНМУ. Коли ми отримали пропозицію зіграти такий матч, відкликнулись одразу, розповідає протоієрей Василь...Бліц-інфо

матч 1/16 розіграшу Кубку Виклику відбувся у суботу, 19 листопада в Ужгороді. Ужгородські «Карпати» приймали швейцарський «Ротвайс» з міста Тун. Хоча фінальна сирена зафіксувала чималий розрив — 34:25, назвати цей матч легким для підопічних...Трибуна

«Черкаські Мавпи» не змогли втримати перемогу у протистоянні з «Кривбасом»

матчу, в який “Кривбас” зумів оформити міні-ривок та вийти вперед. Трьоха рятівника минулого матчу Максима Мірошніченка за 40 секунд до фінальної сирени здавалося мала б дати шанси білим, проте партнери розігруючого не скористалися власними нагодами. Як результат 72:78 – “Кривбас”...Нова доба

Кропивницькі баскетболісти вперше перемогли в нинішньому Чемпіонаті України

Господарі паркету записали до свого активу лише першу чверть. Після великої перерви кропивничани лише збільшували свою перевагу, яка після фінальної сирени сягнула 22 очок.Гречка

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами»

господарів сягнуло 36 очок (64:100). У заключній чверті перевага мавп перетнула 40-очкову позначку, яку наші баскетболісти зуміли дещо скоротити до фінальної сирени - 91:124.Вже після першої гри практично знято питання відносно команди, яка вийде до 1/4 фіналу, проте у Черкасах...Златопіль

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами» (ФОТО)

господарів сягнуло 36 очок (64:100). У заключній чверті перевага мавп перетнула 40-очкову позначку, яку наші баскетболісти зуміли дещо скоротити до фінальної сирени - 91:124.Вже після першої гри практично знято питання відносно команди, яка вийде до 1/4 фіналу, проте у Черкасах...Гречка

Форци невпинно спливав і житомиряни вирішили спробувати розіграти чисельну більшість. Тактика гри в пять польових спрацювала за три секунди до фінальної сирени, коли фінальний штурм воріт коростенців закінчився голом Ковпака, який і врятував для Форци нічию. СК Візаж Грантех-Галант 2:1...Спортивний Житомир

вдалося відквитати один мяч та подарувати своїй команді надію на хороший результат. Але за ці сім хвилин, які залишились до фінальної сирени, підопічним Валерія Туркіна не вдалося врятувати гру. Більше того на останніх секундах матчу телефоністи пропустили третій мяч від...Спортивний Житомир

„Черкаські Мавпи” поступилися „Хіміку”

останній період набрали лише 8 очок. Южненці планомірно скорочували відставання, залишивши лише 5 балів від переваги "Мавп" за хвилину до фінальної сирени, а лей-ап Бєлікова після ідеальної передачі Сміта відправив команди готуватися до овертайму. Зумівши відіграти 18 очок, "Хімік" отримав...Нова доба

Черкаські баскетболісти посутпилися перемогою чемпіону

останній період набрали лише 8 очок. Южненці планомірно скорочували відставання, залишивши лише 5 балів від переваги "Мавп" за хвилину до фінальної сирени, а лей-ап Бєлікова після ідеальної передачі Сміта відправив команди готуватися до овертайму. Зумівши відіграти 18 очок, "Хімік" отримав...Вчасно (Черкаси)

Баскетболісти з Кропивницького розпочали Чемпіонат України двома поразками

Маріуполь. У першій зустрічі вирішальну роль зіграла друга партія, в якій господарі забезпечили необхідний відрив і зуміли утримати перевагу до фінальної сирени, випередивши кропивничан на 5 очок.МБК Маріуполь БК Золотой Вєк 81:76 (15:21, 28:17, 19:21, 19:17). Повторна зустріч не принесла...Гречка

Хокеїстки клубів ЗКСО (збірна команда Свердловської області) та красноярської Бірюси побилися наприкінці матчу чемпіонату Росії. Бійка сталася за рахунку 8:1 на користь красноярської команди за кілька секунд до фінальної сирени. Ukrainianwall

Аргентина стала чемпіоном світу, «розбивши» росіян

м'яч у осиротілу рамку. Останні 19 секунд росіяни від розпачу ринулися до воротарського майданчика аргентинців, але час стрімко розтанув, і фінальна сирена сповістила про народження нових футзальних королів – вони з...Replyua

І остання інтрига цього протистояння це чергове протистояння досвіду та молодості. На чию користь воно закінчиться цього разу? Дізнаємось після фінальної сирени. ХІТ (Київ) ЛТК/ІнБев/НПУ (Луганськ/Житомир/Київ)30 вересня 2016 року. Київ. Спорткомплекс ЦСКА 14.00. Спортивний Житомир...Спортивний Житомир

Товариський матч. Кардинал-Рівне - Ураган - 2:1

обороні, допомагаючи своєму воротареві. При грі 4 на 4 "пробити" Дурбана ніяк не виходило, аж поки за 6 хвилин до фінальної сирени "ураганівці" вдалися до розіграшу зайвого. Як раз при першій появі на майданчику п'ятого польового івано-франківці зуміли скористатися чисельною...Галичина спортивная

Футзал: Австралія - Україна - 1:3

однієї з атак їм вдалося розіграти зайвого - Зебаллос відквитав один м'яч. Але останнє слово було за українцями. Незадовго до фінальної сирени Денис Овсянніков, який, на жаль, не зіграє у матчі 1/8 фіналу через перебір жовтих карток, після контрвипаду встановив...Галичина спортивная

ЧС. Збірна України вийшла до плей-офф

майданчика і завершив свій прохід точним ударом під ліву штангу, зміцнивши перевагу нашої команди. Однак за півтори сотні секунд до фінальної сирени австралійцям завдяки розіграшу з шостим польовим вдалося повернути інтригу матчу, скоротивши перевагу до мінімального. Розв'язка сталася за двадцять...Ua-football

персональним. Фесенко, який вийшов замість Кравцова буквально на хвилину, рахунок зрівняв, а потім, після хорошого захисту, Лукашов за 6:41 до фінальної сирени влучив з-за дуги - 60:57. Наставник Словенії у цей момент вчасно взяв тайм-аут, адже після нього Драгич і...Чемпион

"Кубок Львівщини-2016". "Енергія" в супер драматичному фіналі перемагає в серії пенальті "Ураган"

франківець Зварич відквитав гол. "Ураганівці" кинулися перемагати в основний час, проте назбирали лише 5 командних фолів за три хвилини до фінальної сирени. Далі франківці вирішили спробувати долю в 5-им польовим. В підсумку 1:1 і далі на команди очікувала серія пенальті.Галичина спортивная

Ужгородські гандболістки в нічию завершили перший поєдинок на турнірі в Угорщині (ФОТО)

Карпатівки під завісу поєдинку вели в рахунку, проте не зуміли втримати перевагу, а в завершальній атаці неправильно розпорядились м'ячем і фінальна сирена зафіксувала на табло паритет, 30:30.Закарпатський Кореспондент