фінальна сирена

зробив одне підбирання, заробив один фол та здійснив одну втрату. Додамо, що Боломбой увійшов у гру за три хвилини до фінальної сирени при рахунку 75:107, пише СпортАрена. Як відомо, українець розпочав сезон у Вісконсіні по двосторонньому контрактом з Мілуокі. Нагадаємо,...Чемпион

Анонс поєдинку

“ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) з рахунком 3:2 у непростому поєдинку з “валідольною” кінцівкою. Адже вирішальний гол львів'яни забили за лічені секунди до фінальної сирени. Підсумовуюючи, можна сміливо прогнозувати напружену та цікаву боротьбу на майданчику у Рівному. Матч “Кардинал-Рівне” - “Енергія” обслуговуватимуть арбітри...Галичина спортивная

1-й тур: професіонали серед аматорів

Дебют на турнірі Гранд-ліги команді CoreValue вдався. Галичина спортивная

головного поєдинку турніру.У фінальному матчі закарпатські спортсмени зійшлися із студентами ДДМА (Краматорськ). Матч вийшов цікавим і тримав у напрузі до фінальної сирени. У підсумку УжНУ виборов перемогу з рахунком 12:10, а разом з тим отримав чемпіонське звання.Варто також зазначити, що...Ужгород.net.ua

Хімік на останніх секундах поступився Бююкчекмедже

не дозволяли один одному відірватися в рахунку протягом заключної десятихвилинки, а влучний триочковий Молдовану зрівняв рахунок за 60 секунд до фінальної сирени. На жаль, вирішальний відрізок гри залишився за турками: Антипов після розміну не встиг за Стояновськи, який покарав южненців...Спорт.ua

і у підсумку зуміли вирвати нічию. Спочатку Цапун звів відставання своєї команди до одного мяча, а за дві секунди до фінальної сирени господарі розіграли кутовий і Голеня потужним пострілом під поперечку встановив остаточний рахунок у матчі 4:4. ЖВІ ім. Корольова...Спортивний Житомир

удар в район десятиметрової позначки. А Віталій Танський потужно пробив з ходу і м'яч від стійки залетів у ворота 3:2! Фінальна сирена, яка пролунала вже за кілька секунд, зафіксувала перемогу львівських енергетиків. 4 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 8 тур. Львів.Спортивний Житомир

"Валідольна" перемога енергетиків

в район десятиметрової позначки. А Віталій Танський потужно пробив з ходу і м'яч від стійки залетів у ворота – 3:2! Фінальна сирена, яка пролунала вже за кілька секунд, зафіксувала перемогу львівських енергетиків. У інших матчах туру одеський “Епіцентр К Авангард”...Галичина спортивная

більшості своїй вийшли цікавими. Особливо інтригуючою вийшла зустріч у Запоріжжі, долю якої вирішив кидок Кирила Зуєва за дві секунди до фінальної сирени. […]...UkrBasket

Хімік вдруге програв Приштині у Кубку Європи FIBA

в атаці, чергуючи дальні влучання з результативною грою в фарбі. По суті, інтрига в цьому матчі вмерла ще задовго до фінальної сирени, коли номінальні гості в дебюті четвертої чверті оформили черговий ривок і довели свою перевагу до 20 очок. Команда...Спорт.ua

Леви Kroschu з бойової нічиєї стартували в чемпіонаті Житомира з футзалу

мали усі шанси знову вирватися вперед. Натомість леви отримали шостий фол і пенальті у свої ворота за дві секунди до фінальної сирени. Однак голкіпер Левів KROSCHU Руслан Гордаш потягнув удар суперника - 3:3 і леви здобувають перші очки в новому...Спортивний Житомир

На роздуми як рятувати матч гравцям Олесани знадобилося чотири хвилин. Все почалося з голу у виконанні гравця Роял сіті Черновола. Спортивний Житомир

«Галичанка» вдома двічі обіграла головного суперника у чемпіонаті України

у другій грі «галичанки» не дозволили суперницям жодного разу вийти вперед. Та, попри це, матч був цікавим і досить напруженим. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу львів’янок – цього разу з рахунком 26:21.Львівська міська рада

"Галичанка" вдома двічі обіграла головного суперника у чемпіонаті України

56-а хв.). Але і цього втримати ужгородки не змогли: у заключні чотири хвилини вони влучили лише раз, а пропустили тричі. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу львів’янок — цього разу з рахунком 26:21. Чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд Суперліги...Галичина спортивная

Кубок УЄФА.

Вже в дебюті другого тайму рахунок став 5:0, тому практично вся друга 20-хвилинка була більше схожа на догравання. Незадовго до фінальної сирени українському чемпіону все ж вдалося відкрити рахунок своїм голам: це Волянюк зі штрафного красиво п'ятою переправив у рамку...Ua-football

Хімік програв у другому матчі кваліфікації Кубка Європи ФІБА

южненців у заключній частині матчу трохи покращилася реалізація в Колтера. Саме він скоротив відставання до 2-х очок за 3:25 до фінальної сирени. Але в наступних розмінах швидкими атаками від щита до щита гості збільшили різницю до 7 очок, а згодом...Спорт.ua

Непроста перемога енергетиків

у порожні ворота, і зняти всі питання у цьому поєдинку. Все ж підсумку енергетики довели цей матч до перемоги і фінальна сирена зафіксувала рахунок 2:1 на користь господарів. 9 жовтня 2017 року. Екстра-ліга. 4 тур. Львів. Палац спорту "Галичина" «Енергія»...Галичина спортивная

«Золотой Век» зазнав мінімальної поразки у першій грі нового сезону

хвилинах гри баскетболісти «Ніко-Баскета» змогли «підловити» гравців «Золотого Века» на декількох помилках і повести в рахунку. За лічені секунди до фінальної сирени гості володіли перевагою у три пункти. Втім команді Георгія Ступенчука цього очасу виявилося предостатньо, щоб провести черговий по...Fakel

Кропивницькі баскетболісти програли в овертаймі стартову гру вищолігового чемпіонату України (ФОТО, ВІДЕО)

з Миколаєва в кінцівці успішно провели кілька атак і на три пункти випереджали "Золотой вєк". Поступаючись 86:89, за секунду до фінальної сирени Олександр Дробязко влучив з-за дуги та подарував господарям шанс поборотися за перемогу в овертаймі. Нажаль, у додатковій п'ятихвилинці...Гречка

Хімік впевнено обіграв Політехнік

відмінно вписувалися в гру і навіть з молодими баскетболістами на паркеті господарі не поступалися «Політехнік»у. Ще за 2 хвилини до фінальної сирени «Хімік» став першою командою в сезоні, яка набрала 100 очок, розгромивши в підсумку харків'ян в першому домашньому поєдинку...Спорт.ua