Філімонови

Мисак та Філімонов можуть покинути "Карпати"

Перша частина футболістів вже пройшла медогляд після відпочинку - в основному, це були молоді гравці. Своє здоров'я разом з партнерами перевірив і воротар Роман Мисак. Галичина спортивная

Мисак та Філімонов можуть покинути Карпати

Перша частина футболістів вже пройшла медогляд після відпочинку - в основному - молоді гравці. Після двох тижнів відпустки зауважень до фізичного стану гравців у лікарів не виникло. Своє здоров'я разом з партнерами перевірив і воротар Роман Мисак. Ua-football

Львівські Карпати вийшли з відпустки, перша частина футболістів вже пройшла медогляд. 1NEWS

Своїми знаннями та креативним мисленням дев'ятикласник Артем Філімонов заробив 50 тисяч гривень. Слободской край

«Карпати» зазнали чотирнадцятої поразки в сезоні

Долю матчу вирішило єдине влучання у ворота. В інформаційний центрі львівського футбольного клубу навели статистику сьогоднішнього матчі на Арені Львів: Запасні: Мисак, Виздрик, Філімонов, Завійський. Запасні: Сарнавський, Кунєв, Остапенко, Косовський. Щоденний Львів

Андрій НЕСТЕРОВ: «Краще б я не забив, але команда перемогла»

Захисник не тільки забив швидкий та красивий гол, а й раз-по-раз зупиняв стрімкі атаки «сталеварів». На жаль, стримати переможний порив господарів так і не вдалось«Сьогодні налаштовувались на перемогу. Sportgid

Знову не втримали перемогу

"Сталь" - "Карпати" 2:1 - відео голів Щасливо розпочалася для карпатців 12-та хвилина. Галичина спортивная

Андрій Нестеров: "Краще б я не забив, але команда перемогла"

Лобай хороший футболіст, який добре впорався із покладеними на нього обов'язками. Команда знаходиться внизу турнірної таблиці, але наше завдання не змінюється. Галичина спортивная

"Сталь" вирвала перемогу в "Карпат", "Зірка" та "Дніпро" розійшлись миром

Підопічні Кучука, до слова, зуміли вирвати вольову перемогу над своїми суперниками, забивши на останніх хвилинах матчу. Продовжувався тур матчем у Кропивницькому, де тамтешня "Зірка" приймала на власному полі "Дніпро". Sportgid

Матч 28-го туру Ліги Парі-Матч пройшов 7 травня Ліга Парі-Матч в Дніпрі на стадіоні «Метеор». За дві хвилини до завершення основного часу на вигляд не дуже важкий постріл Романа Карасюка досяг своєї мети. Дніпро. Стадіон «Метеор». Кузик. Головний тренер: Леонід...Днепродзержинский спорт

«Карпати» програли втринадцяте в сезоні

Сталь відповіла потужним пострілом від Боула, після якого чудову реакцію продемонстрував Боровик. Наприкінці матчу Карасюк наважився на дальній постріл та подарував Сталі три очки. Натомість в інформаційному центрі ФК Карпати опублікували статистику матчу: Щоденний Львів

"Сталь" у вольовому стилі перемогла "Карпати"

Попередження: Пашаєв, Васін - Зубейко, Філімонов, Чачуа. Sportanalytic

Сталь отримала вольову перемогу над Карпатами

Підопічні Леоніда Кучука двічі вразили ворота суперника після перерви. Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

"Сталь" - "Карпати" - 2:1

Четвертий арбітр - Євген Арановський (Київ). Директор матчу ФФУ - Віктор Наскалов (Мукачеве, Закарпатська обл.). Запасні: Пеньков, Іщенко, Климчук, Кузик. Галичина спортивная

Сталь Карпати 14:00 Сталь: Бандура, Леандро, Кравченко, Пашаєв, Каленчук, Малакян, Малакян, Шабанов, Карасюк, Карікарі, Дебелко Карпати: Боровик, Нестеров, Лобай, Матвієнко, Ксьонз, Філімонов, Худоб'як, Голодюк, Зубейко, Кльоц, Гладкий Источник: champion.com.ua 1NEWS

Артем Філімонов: "В "Карпатах" від мене стали вимагати більш атакувальних дій"

Думаю, користь приносить тактичний вишкіл і самоаналіз кожної гри. Галичина спортивная

Артем Філімонов: "Четвертий арбітр не раз кричав, щоб мене вилучали"

Але однозначно після першого фолу суддя повинен спочатку винести усне попередження, а не виписувати жовту картку. Галичина спортивная

Кропивницька "Зірка" вдома здолала "Карпати" (ФОТО, ВІДЕО)

Для "Карпат" "Зірка" вкрай незручний суперник. Група атаки Олексій Гуцуляк, Ігор Худоб'як, Олександр Гладкий. За "Зірку" зіграв воротар, а удар Сітала виявися неточним. Златопіль

УПЛ. Емоційна поразка "Карпат", успіх "Зірки" і "Ворскли" (+ВІДЕО)

Попередження: Дришлюк, Фетеев, Щедрий - Філімонов, Ксьонз. Футбол газета

Зірка 3:2 (3:1) Карпати Голи: 0:1 Гладкий (15, пен), 1:1 Білоног (26), 2:1 Загальський (30), 3:1 Драченко (45), 3:2 Гуцуляк (50) Зірка: Паст, Перейра, Наілсон (Кучеренко, 46), Драченко, Бацула, Сітало, Фатєєв, Загальський (Монарьов, 77), Білоног, Дришлюк (Жуков, 74), Полегенько Карпати:...1NEWS