футзал

У третьому турі групи А Кубку міського голови з футзалу несподіванок не відбулось: фаворити МФК "Галант" і "Енергія" відвантажили у ворота суперників по сім м'ячів й продовжують лідирувати у турнірній таблиці. Житомир-online

Суперкубок України - трофей доволі непростий для «Енергії». MediaStar

Забивши швидкий гол зусиллями Самчика, футзалісти Галанту розслабились, за що отримали два голи у свої ворота у виконанні Бушила і Трофімова. Лише під завісу тайму Петренко підловив на помилці воротаря Хажина, а невдовзі Слюсар подвоїв перевагу Енергії. Спортивний Житомир

Вопрос об открытом или закрытом статусе матча пока находится на стадии согласования. Tribuna.com

У поєдинку за Суперкубок України з футзалу, який відбудеться у місті Лева 8 вересня, зійдуться між собою львівська "Енергія" та "Продексім" (Херсон). Гал-info

2018/2019. Під час церемонії жеребкування, окрім визначення календаря, відбулося дві інших події. Захід розпочався з презентації власного треку про український футзал від гостя з Житомира Костянтина Кудрякова, який він вперше презентував наживо. Вже незабаром цей трек, який став неофіційним гімном...Спортивний Житомир

Елліот Емблтон ("Туреччина" - "Англія", чемпіонат Європи серед юнаків до 19 років); Ева Наварро (Німеччина - Іспанія, чемпіонат Європи серед дівчат до 17 років); 24 канал

Та попри це першими забили гості, гол в активі Мазуренка. Господарі зрівняли рахунок після розіграшу стандарту коли футзалісти Joystick забули на дальній стійці Меліченка. Спортивний Житомир

UEFA представил номинантов на лучший гол сезона

Ольга Кармона (Швейцария - Испания, чемпионат мира среди девушек до 19 лет) Гонсалу Рамуш (Словения - Португалия, чемпионат Европы среди юношей до 17 лет) NewsOboz

UEFA представил номинантов на лучший гол сезона - ВИДЕО

Ольга Кармона (Швейцария - Испания, чемпионат мира среди девушек до 19 лет) Гонсалу Рамуш (Словения - Португалия, чемпионат Европы среди юношей до 17 лет) УРА-ИНФОРМ.com

Стартував розширений навчально-тренувальний збір жіночої студентської збірної України. Нова доба

Роман продовжив свої звитяги і у другому таймі, а зупинився після шести голів. Однак, гравці Штурму попри численні спроби тривалий час не могли пробити у рамці воріт Михайловського. Спортивний Житомир

Украина уступила Италии в стартовом матче ЧЕ по мини-футболу

Сборная Украины первый матч турнира проиграла Италии 3:6. В группе соперниками Украины также будут сборные Словакии, Бельгии и Черногории. Свой следующий матч наша сборная сыграет 13 августа против Словакии. Телеграф

Олександр Бондар: "У "Таймі" склад був такий, що у дванадцятку важко було потрапити"

Олександр Бондар — про польський футзал, Лігу чемпіонів, українську Екстра-лігу і львівський «Тайм» — У якому польському клубі було легше адаптуватися?— Напевно, тут, в «Рекорді». Тому...Галичина спортивная

Суперкубок України-2018 з футзалу між львівською «Енергією» та херсонським «Продексімом» відбудеться у столиці Галичини 8 вересня. Западная информационная корпорация

Пропущений гол навпаки позитивно вплинув на гравців Галанту й ті взялися виправляти становище. Гравці Галанту погодились на такий сценарій матчу й грали по рахунку. Спортивний Житомир

Виправляти ситуацію для господарів взявся Біденко, який за дві хвилини відновив паритет. Перевага Квари могла бути значно більшою, якби не фантастичні сейви голкіпера Трьох Ведмедів Шакора. Спортивний Житомир