футзал

Нагадаймо, що в першому матчі у Житомирі ІнБев зазнав поразки з рахунком 1:5 Спортивний Житомир

Харківська "Тесла" поступилася у матчі за Суперкубок України з футзалу

Першими рахунок відкрили харків'янки. Втім далі забивали лише торішні чемпіонки. До свого активу голи записали Пр... Новини Харкова

До свого активу голи записали Прокпенко, Павленко і Кліпаченко. А у оновленому рейтингу WTA ястремська встановила особистий рекорд. Чемпион

Чемпіонат м. Житомира буде відбірковим етапом Чемпіонату Житомирської області. Спортивний Житомир

9:00 в Херсоне в ботаническом саду ХГУ начнется Осенний бал хризантем. Херсон Daily

«Food Centre-СумДУ» в тяжелом матче удержал победу в Броварах

13 октября сумская команда играла в Броварах матч второго тура чемпионата Украины по футзалу. За две минуты хозяева сократили отставание до минимума. Данкор on-line

Напередодні Дня захисника України у Житомирі 13 жовтня розпочалися змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України. УкрЗахідІнформ

Загалом, впродовж змагань на майданчику точилась напружена боротьба. Все

Після першого тайму «дракони» мали мінімальну перевагу в один гол. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ураган" приймає запорізький "АРПИ". Westnews

12 октября в ДЮКФП №5 Херсона прошел первый матч квалификационного этапа Кубка Украины по футзалу сезона 2018/2019. Ответная игра пройдет 15 октября в Николаеве, начало 19:00 Херсон Daily

На 8 минуте Кушнирук точным ударом почти из центра площадки счет удвоил. В первом тайме на 11 минуте еще дважды отличился Василий Каминский. Любимый Херсон

отчислены из нашей команды, хотя играли не хуже некоторых нынешних Кстати Калуков и Свиридов наколотили в ворота «Продэксима» на двоих Во втором тайме херсонцы старались отыграть несколько мячей, чтобы не Херсон Онлайн

11 октября в Криворожском турнире по футзалу за Кубок мэра выиграла сборная команда военной прокуратуры Криворожского гарнизона. Первый Криворожский

З нагоди Дня Захисника України та 76-ї річниці створення УПА у палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) у п'ятницю, 12 жовтня, відбудеться турнір з футзалу «Братство Покрови». Гал-info

Петро Шотурма: "Сподіваюся, що всі наші перемоги попереду!

Тож, вдячний новій команді та вболівальникам за підтримку! - Оцініть власний початок сезону у новій команді? - Команда ще братиме участь у низці турнірів. Галичина спортивная