футзальний

Колишній гравець львівської футзальної «Енергії» Роман Кордоба підпише контракт з білоруським «Вітеном» (Орша). Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» представила першого новачка у літнє міжсезоння. Ним став екс-гравець івано-франківського «Урагана» Антон Лясковський. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» стала срібним призером чемпіонату Екстра-ліги. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» поступилася херсонському «Продексіму» у третьому фінальному матчі плей-офф. Гал-info

Шосте місце у Всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги України посіли учні тернопільської школи №29 Спорт Тернопільщини

Ужгородська футзальна ліга розширює кордони. У змаганнях взяли участь команди з Чехії, Словаччини та України. Ужгород.net.ua

Львівська футзальна «Енергія» вийшла у фінал плей-офф у чемпіонату Екстра-ліги. Галичани з загальним рахунком 3:1 здолали опір київського «ХІТа». Гал-info

Станіслав Гончаренко оцінив шанси футзальної збірної України на чемпіонаті Європи Експрес

Футзальна першість відбулася 19-21 квітня у місті Чорноморськ. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Львівський футзальний «Княжий ринок» вирушає на «Фінал Чотирьох» серед команд другої ліги, який з 21 по 22 квітня відбудеться в Запоріжжі.Гал-info

У четвер, 13 квітня у Черкасах підведуть підсумки зимової частини футзального сезону 2016/2017 рр. Прес-Центр

Львівські футзальні збірники повернулися додому з прямою путівкою на Євро-2018 +Відео zaxid.net

У четвер на 37-му році життя перестало битися серце одного з найкращих футзальних воротарів Одеси і України Павла Цибенка. Гал-info

Команда УжНЕТ не привезла нагород з елітного футзального фіналу в Луцьку. Ужгород.net.ua

2 квітня 2017 року у СК "Політехнік" відбулася фінальна гра Кубка Тернопільської футзальної ліги Спорт Тернопільщини

Сьогодні "Княжий Ринок" зіграє з черкаським "Солтексом"

Сьогодні, 4 квітня, львівський футзальний «Княжий Ринок» зіграє матч-відповідь фіналу плей-офф другої ліги проти черкаського «Солтекса». Матч відбудеться у палаці спорту «Галичина» і розпочнеться о...Галичина спортивная

У Дніпрі завершився всеукраїнський фінал аматорської футзальної ліги України. Гал-info

Команда з футзалу Тернопільського центру "Інваспорт" посіла третє місце на чемпіонаті України серед спортсменів з вадами зору, що відбувся у Сумах Спорт Тернопільщини

24-26 березня у Тернопільській футзальній лізі відбудуться матчі у Першій та Третій лізі, а також матчі 1/8 та 1/4 фіналу Кубка Тернопільської футзальної ліги Спорт Тернопільщини

Футзальна команда "Озерна" стала чемпіоном тернопільської Другої футзальної ліги. Заключний тур та нагородження чемпіонату відбулося 19 березня Спорт Тернопільщини