Суркис: Хацкевичу необхідні інші футболісти, ніж Реброву

"Динамо". При цьому він не вважає поганим той футбол, який команда демонструвала за Сергія Реброва, але для нього необхідні інші футболісти швидкі, креативні, які грають у "Барселоні" або, приміром, у тому ж "Шахтарі". У нас таких гравців менше. У той...Ua-football

Суркіс. "При цьому він не вважає поганим той футбол, який команда демонструвала за Сергія Реброва, але для нього необхідні інші футболісти - швидкі, креативні, які грають у Барселоні або, приміром, у тому ж Шахтарі", - сказав президент киян. За словами...1NEWS

Василь САЧКО: «Хлопці у хорошому фізичному стані»

Післяматчева прес-конференція головного тренера «ворсклян» Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко: Гра показала, у нас є достатньо сил, хлопці у хорошому фізичному стані. Грамотно оборонялись та вибігали у контратаки, що дозволило нам забити. Спорт.ua

Контрольний матч.

Гра завершилася внічию - 1:1, причому господарям довелося відіграватися. Також в грі брав участь ряд молодих футболістів. Ua-football

«Ворскла» впевнено взяла три очки у Львові

голову сильніший, і Василь Сачко не міг розраховувати на трьох виконавців. Сьогодні — нова гра. Тепер Василь Сачко оперує всіма футболістами основної обойми, і команда може показати на що вона насправді...Интернет-издание «Полтавщина»

У с. Минай впродовж двох тижнів триватимуть інтенсивні тренування. Перше з таких пройшло у неділю, 23 липня. Опісля нетривалої перерви футболісти Минаю вже з новими силами і натхненням вступають у боротьбу серед всеукраїнських команд. Наразі не всі гравці повернулись у...Online.ua

Чорноморець розгромив любителів і переглянув потенційних новачків

УТБ "Чорноморець" у Совіньоні відбулася тренувальна гра. Господарі поля зустрічалися з учасником чемпіонату Одеської області ФК "Троїцьке". За "Чорноморець" виступали футболісти, які не брали участі в суботньому матчі зі "Сталлю" (Кам'янське), або перебували на полі нетривалий час. "Чорноморець" - ФК...Ua-football

Футболісти «Мілана» з перших же хвилин продемонстрували серйозний настрій, «баварці» опинилися під потужним пресингом. На 14-й хвилині італійці відкрили... 1NEWS

В першому таймі у мене було дуже багато запитань до футболістів. У нас був поганий вихід з оборони і було багато браку. Віддали повністю ініціативу, було багато браку, не могли вийти...Online.ua

Бешикташ готов расстаться с Бойко за 2 миллиона евро

не готов платить такую сумму. Напомним, в прошлом сезоне голкипер на правах аренды выступал в «Малаге», за которую сыграл 5 матчей. 10 українських футболістів, які найбільше подешевшалиЛучшее приложение Украины о футболе – для Android и iOS...Динамо Киев от Шурика

з перших хвилин на футбольне поле замість них вийшли Владислав Лупашко і Віталій Рябушко). Звітний матч команди розпочали без розвідки. Футболісти Інгульця з перших хвилин більше контролювали мяч, намагаючись загострити гру біля воріт суперника. Вже на 5-ій хвилині матчу біля...Online.ua

П.Фонсека про гру з "Динамо": нема в чому дорікнути своїм футболістам

Утім гра була такою: одні більше атакували, інші - оборонялися. Як повідомлялося раніше, Олександр Хацкевич відзначив дисциплінованість "Динамо" у грі проти "Шахтаря". Unn.com.ua

Герой футбольного дня.

Між Дерлісом Гонсалесом та Дьємерсі Мбокані можна провести паралелі. Обидва технічні і вивчені футболісти, але обидва залежать від настрою, тренерського підходу та довіри. Тому прихід до керма "Динамо" Олександра Хацкевича вселяє вболівальникам оптимізм. Хацкевич...Ua-football

Верес - Олександрія 0:0.

В першому таймі у мене було дуже багато запитань до футболістів. У нас був поганий вихід з оборони і було багато браку. Віддали повністю ініціативу, було багато браку...Ua-football

"Нива" обігрує "Арсенал-Київщину" на доданих хвилинах

ліги обіграв вдома білоцерківський "Арсенал-Київщина" з рахунком 2:0. Матч на новенькому стадіоні у Вишнівці зібрав майже тисячу уболівальників, яких тернопільські футболісти змусили понервувати аж до компенсованого часу. Обидва голи "Нива" провела на доданих хвилинах. Спершу після кутового головою м'яч у...Галичина спортивная

Сталь здобула другу перемогу в УПЛ

свій момент. У перші двадцять хвилин ми відчули хороший тиск від суперника. І наша організація трохи пішла від нас. Молоді футболісти не робили те, про що домовилися. Після першого тайму ми внесли корективи в своїй грі. Трохи змінилася тактика, і,...Unn.com.ua

Мирослав Ступар: Гравці на полі протестували чи не проти кожного свистка

Можаровський і впорався, - каже Мирослав Іванович. - Перший тайм пройшов без попереджень. І тут секрет не у тому, що футболісти поводили себе зразково, адже тренери налаштували команди на безкомпромісну, напружену боротьбу (особливо відчувався настрій "Динамо"). В сутичках ніхто нікому...Ua-football

"Динамо" обіграло "Шахтар" у матчі чемпіонату України

Футболісти київського "Динамо" здобули у суботу, 22 липня, у Харкові перемогу над донецьким "Шахтарем" (1:0) у центральному поєдинку 2-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. iPress

Шахтар - Динамо 0:1.

Утім гра була такою: одні більше атакували, інші - оборонялися. Єдине, що мене засмутило, - ми не змогли реалізувати створені моменти. Ua-football

наставник. Хацкевичу сподобалася гра крайні захисники, які не дали розбігатися швидким гравцям Шахтаря. "Й опорні півзахисники не давали швидкому переходу футболістам донеччан", - зауважив він. "Заміни? Мбокані та Гармаш попросили. Гонсалес дуже сильно провів перший тайм, і нам потрібно було...Чемпион