Новости по метке:

Франківсько

Розширити територію під дитсадок та відновити старий спортзал. Принаймні, таку ідею виношують в мерії. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Участь можуть брати як правооронці, так і вільні агенти. Але зловити треба на гарячому", - каже мер. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Якщо активним донором є студент, то він може отримати надбавку до стипендії. Для працюючих людей - держава гарантує додатковий вихідний. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В Україні лише кілька сіл можуть похвалитися власним брендом. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Після обговорень просто питаємо ветеранів, як вони можуть допомогти дружині сприйняти себе зміненим. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Перехожих закликали покласти у скриньку сигарету, натомість отримати за неї - солодкий подарунок. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Vogue розповів про найцікавіші колекції Odessa Fashion Week, до яких увійшов і знаний Франківський бренд Gaptuvalnya. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Комплекс з переробки ТПВ складатиметься з мобільного шредеру, сортувальної лінії та пакувального пресу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Жувальну гумку з карамелізованого меду, яка оздоровлює ротову порожнину і запобігає пародонтозу, розробили студенти Івано-Франківського національного медичного університету. Івано-франківський портал новин "Репортер"

11 та 12 листопада, у Южному, в спорткомплексі "Олімп" відбулися ігри, де "ведмеді" двічі перемогли "хіміків". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Живе спілкування, захопливі історії, веселі ситуації… Ольга Гуцул - жінка, яка об'їздила 37 країн, 10 листопада організувала лекцію «Бомжтріп: що це таке і з чим його подають». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Фотограф Андрій Шустикевич із Франківська опублікував свої світлини Карпатських схилів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Вона вже не вперше влаштовує творчий вечір. Але нинішній концерт особливий - приурочений до 70-річчя операції «Вісла». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Лесь Подерв

Відомий український письменник і художник Лесь Подерв'янський збирається у гастрольний тур по Україні. Щиро запрошую вас на презентацію моєї нової програми «Таинственный амбал та все найкраще!» - написав він на своїй сторінці у Facebook. Глядачі зможуть побачити програму Подерв'янського 17...Телерадіокомпанія РАІ

08.11.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий