Новости по метке:

Франківсько

Анастасія Петришак співпрацює з Фондом Страдіварі з Кремони, регулярно грає на всіх інструментах з колекції, створених такими прославленними скрипковими майстрами як Страдіварі, Аматі, Гварнері дель Джезу та інші. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В Івано-Франківську - демографічний "бум". За інформацією освітян, щороку в місті додається півтори тисячі учнів у школах. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Комунльники нарікають - мешканці Івано-Франківська та пилеглих сіл перетворили каналізацію на смітник, таким чином вивели із ладу очисні споруди міста. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Мешканці зібрали підписи, щоб на Гнатюка не встановлювали контейнери. Кажуть, що поблизу є чимало придатних місць для цього. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Прибувши на виклик поліціянти побачили жінку, яка тримала за ошийник бійцівського собаку, морда та лапи якого були в крові. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Христина себе не героїзує. Просто робить те, що мусить і не оглядається назад. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Бізнесмени та меценати благодійного аукціону куплятимуть вподобаний лот дитини,чим і допоможуть у реалізації мрії. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На чотирьох вулицях Франківська демонтують самовільно встановлені гаражі

Виконавчий комітет Івано-Франківської міськради прийняв рішення про демонтаж шести самовільно встановлених гаражів. Телерадіокомпанія РАІ

В порядку денному засідання одне питання - прийняття участі в конкурсі з повторного продажу пакету акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Франківські водії продовжуть паркуватись на пішохідних переходах.

Водій Ягуара припаркувався на пішохідному переході по вул. Галицька в районі базару. Франківчани

11.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий