Новости по метке:

Франківсько

Командування Національної гвардії України веде пошуки полковника Олександра Бойка, який зник під час проведення бойового завдання в Луганській області і може утримуватися терористами в ОРДЛО. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Колишні промислові зони мають великий потенціал і досить важливі саме для маленьких міст, адже можуть служити для покращення якості міського життя чи стати культурним осередком Івано-франківський портал новин "Репортер"

«Мені пофіг, що це є нардеп, має бути закон. Я перекрию одну з центральних вулиць. Я вам обіцяю». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Про свою діяльність відзвітувала лише директор школи-садка імені Софії Русової. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В Україні виставу показували у підвалі Франківського драмтеатру, тепер її чекають театральні майданчики в Польщі. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Активні автомобілісти пропонують провести рейди для виявлення п'яних водіїв на дорогах нашого міста. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пожежа трапилася в приміщенні на другому поверсі двохповерхової недіючої будівлі. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Жінку у праву стопу вкусила змія на дачній дільниці в селі Рибне. Стан потрепілої задовільний, пишуть Версії. Online.ua

Звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу кафедри клінічної фармації з курсом фармакології і клінічної фармакології Ірині Купновицькій Івано-франківський портал новин "Репортер"

Мати волонтерила, коли Віктор був в АТО. Тобто помагала іншим, не знаючи, що її син теж воює. Івано-франківський портал новин "Репортер"

«Репортер» поспілкувався з двома татусями, які всупереч стереотипам взяли на себе виховання дитини, а дружин відпустили працювати. Івано-франківський портал новин "Репортер"

7 команд з Івано-Франківська впродовж тижня змагатимуться за звання переможця. На школярів чекають багато випробувань та конкурсів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Мати волонтерила, коли Віктор був в АТО. Тобто помагала іншим, не знаючи, що її син теж воює. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Виявляється, на нашій території "вмістилося" безліч заморських країн - починаючи від "дикої" південної Африки, закінчуючи далекою Країною Сходу Сонця - Японією Івано-франківський портал новин "Репортер"

Зараз Тані Мацюк 18 років, вона стала справжньою красунею. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Приємно, що більшість дітей мене впізнали і вітались, наче з давнім другом. Заряд позитиву на весь день!", - пише міський голова Івано-франківський портал новин "Репортер"

«З огляду на те, що пана Марцинківа визнано одним із найбільш безвідповідальних мерів міст України, адже він виконав лише 20% своїх обіцянок, то чи варто сподіватися, що цього разу він не обмане…» Івано-франківський портал новин "Репортер"

«Ну у вас всі здорові хлопці, може б вони трохи покосили? Хоча б один мікрорайон... Ми їм заплатимо», - міський голова Руслан Марцінків Івано-франківський портал новин "Репортер"

13.06.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий