Новости по метке:

Франківсько

Весняний сонячний день - дивовижна можливість провести виховні заняття на природі. Бліц-інфо

Про це інформує управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Ворохта надали допомогу медичним працівникам по транспортуванні потерпілого без свідомості до реанімаційного автомобіля. Бліц-інфо

Патрульні затримали підозрюваного з кров'ю на руках на вулиці Сорохтея. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Загальноосвітні заклади зможуть вільно розподіляти виділені їм гроші на ремонт, техніку та інші потреби. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Багатодітна дружня родина Фіциків з Івано-Франківська просто захоплює своїм позитивом. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Приблизно о 9 годині на площі поблизу готелю "Надія" співробітники Управління захисту економіки та прокуратури під час отримання хабара затримали посадовця управління Держпраці в Івано-Франківській о\} Y1ласті. Бліц-інфо

Йдеться про повернення із незаконної оренди ділянок загальною площею 9,7 га та вартістю 1 млн 445 тис. грн. Розпорядником яких є Головне управління Держгеокадастру Івано-франківський портал новин "Репортер"

27-річний Скоробагатий Олександр Миколайович 8 травня 2017 року пішов з дому і до цього часу не повернувся. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На сесію прийшли мешканці Макогона, а також Галицької. В останніх хочуть забрати городи під приводом, що будуть будувати житло атовцям. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На головній виставці свої роботи представлять близько 120 митців з 51 країни світу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пасажирський автобус провалився у каналізаційний люк (ФОТОФАКТ)

Пасажирський автобус провалися в каналізаційний люк в Івано-Франківську, повідомляє патрульна поліція Франківська. Press-Центр

В кімнаті будинку правоохоронці виявили предмети схожі на гранату РГ-42 із запалом, стартовий пістолет з маркуванням «Carrera GTR 77», 56 набоїв різного калібру. Івано-франківський портал новин "Репортер"

11.05.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий